[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Piła
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Złotów 32 63 19 6 7 71-23 10 1 5 41-16 9 5 2 30-7
2.  Wełna Skoki 32 57 15 12 5 63-23 12 4 0 42-6 3 8 5 21-17
3.  Stella Białośliwie 32 55 17 4 11 52-38 11 3 2 32-14 6 1 9 20-24 2 3 1 0 1 4-3
4.  Sokół Szamocin 32 55 16 7 9 59-40 10 3 3 32-18 6 4 6 27-22 2 3 1 0 1 3-4
5.  Unia Wapno 32 52 15 7 10 59-37 9 4 3 40-14 6 3 7 19-23
6.  Drawa Krzyż Wielkopolski 32 51 14 9 9 35-34 7 4 5 16-14 7 5 4 19-20 2 6 2 0 0 2-0
7.  Pogoń Łobżenica 32 51 15 6 11 61-47 10 3 3 30-14 5 3 8 31-33 2 0 0 0 2 0-2
8.  Unia Ujście 32 50 14 8 10 57-50 8 6 2 32-16 6 2 8 25-34
9.  Płomień Połajewo 32 49 14 7 11 44-33 9 2 5 29-17 5 5 6 15-16 2 4 1 1 0 5-2
10.  Nielba II Wągrowiec 32 49 14 7 11 64-45 11 4 1 50-14 3 3 10 14-31 2 1 0 1 1 2-5
11.  Fortuna Wieleń 32 46 13 7 12 47-46 7 5 4 32-20 6 2 8 15-26
12.  Noteć Czarnków 32 41 11 8 13 51-54 7 4 5 29-26 4 4 8 22-28
13.  Polonia Jastrowie 32 35 9 8 15 52-73 5 5 6 26-25 4 3 9 26-48
14.  Włókniarz Okonek 32 30 8 6 18 45-72 4 4 8 22-37 4 2 10 23-35
15.  Zryw Sypniewo 32 26 7 5 20 36-86 4 1 11 20-40 3 4 9 16-46 2 3 1 0 1 6-3
16.  Zamek Gołańcz 32 26 8 2 22 44-101 7 1 8 29-34 1 1 14 15-67 2 3 1 0 1 3-6
17.  Zjednoczeni Kaczory 32 21 4 9 19 35-73 3 5 8 17-31 1 4 11 18-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Sparta Złotów    1-0 1-2 0-0 2-1 0-1 3-4 1-2 1-0 3-1 4-0 2-0 0-4 3-1 11-0 3-0 6-0 
 2 Wełna Skoki0-0     3-1 3-0* 0-0 4-1 6-0 4-1 1-0 2-1 2-0 1-1 5-1 1-0 5-0 5-0 0-0 
 3 Stella Białośliwie0-0 4-1     3-1 0-2 2-0 2-1 2-0 2-2 4-1 2-1 2-1 1-1 0-2 3-0 3-0* 2-1 
 4 Sokół Szamocin0-1 0-3 2-1     2-2 1-4 1-1 3-1 2-0 2-0 3-1 1-0 3-0 3-1 1-1 3-1 5-1 
 5 Unia Wapno0-2 2-2 0-0 1-0     0-1 1-4 0-0 1-1 4-0 1-0 2-1 4-1 5-1 6-0 10-0 3-1 
 6 Drawa Krzyż Wielkopolski1-0 1-0 2-1 0-0 1-2     1-0 1-0 0-0 0-2 0-0 0-3 1-1 0-2 1-2 4-0 3-1 
 7 Pogoń Łobżenica0-0 1-0 0-1 4-0 2-1 0-1     4-2 1-0 2-2 3-1 2-1 4-1 1-1 0-1 4-1 2-1 
 8 Unia Ujście1-0 0-0 3-1 1-1 1-0 4-1 1-1     2-0 0-0 5-1 2-2 1-2 1-2 4-2 5-2 1-1 
 9 Płomień Połajewo0-2 1-0 2-0 4-2 1-2 1-1 2-0 2-3     3-0 1-2 3-0* 1-2 3-1 2-0 2-1 1-1 
 10 Nielba II Wągrowiec2-2 0-0 3-1 2-1 4-0 1-1 2-1 7-0 2-2     0-1 4-1 7-0 3-2 3-1 6-0 4-1 
 11 Fortuna Wieleń1-1 1-1 3-1 1-3 2-1 1-2 0-0 4-0 1-2 3-0     3-0 4-2 3-1 2-2 3-4 0-0 
 12 Noteć Czarnków0-5 0-0 0-2 0-4 3-0 2-2 1-4 0-0 0-3 2-0 1-1     3-1 4-2 3-1 7-1 3-0 
 13 Polonia Jastrowie1-4 0-0 1-4 0-1 2-2 3-1 2-0 0-4 1-2 2-2 0-1 1-1     3-0 1-1 2-1 7-1 
 14 Włókniarz Okonek0-3 1-6 2-1 0-3 0-3 1-1 2-4 2-5 0-1 3-0 0-2 2-2 2-2     2-2 3-1 2-1 
 15 Zryw Sypniewo1-4 1-4 0-1 1-5 1-2 0-0 3-2 0-4 0-1 0-1 2-0 1-3 2-4 3-2     5-1 0-6 
 16 Zamek Gołańcz0-3 3-3 0-2 1-5 2-0 0-1 6-2 1-3 1-0 1-0 1-2 2-4 5-2 1-4 2-1     3-2 
 17 Zjednoczeni Kaczory0-3* 1-1 2-1 1-1 0-1 0-1 0-7 3-0 1-1 0-4 1-2 0-2 5-2 1-1 0-2 2-2     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Pauza: Fortuna Wieleń.
 
Nielba II Wągrowiec 7-0 Unia Ujście 10 sierpnia, 16:00
Wełna Skoki 0-0 Sparta Złotów 10 sierpnia, 15:00
Zjednoczeni Kaczory 0-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 9 sierpnia, 16:00
Sokół Szamocin 1-1 Pogoń Łobżenica 10 sierpnia, 16:00
Stella Białośliwie 0-2 Włókniarz Okonek 9 sierpnia, 16:00
Noteć Czarnków 7-1 Zamek Gołańcz 9 sierpnia, 16:00
Polonia Jastrowie 1-2 Płomień Połajewo 9 sierpnia, 16:00
Zryw Sypniewo 1-2 Unia Wapno 9 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: Unia Ujście.
 
Włókniarz Okonek 0-2 Fortuna Wieleń 15 sierpnia, 16:00
Pogoń Łobżenica 0-1 Stella Białośliwie 15 sierpnia, 16:00
Zryw Sypniewo 1-5 Sokół Szamocin 15 sierpnia, 15:00
Polonia Jastrowie 2-2 Unia Wapno 15 sierpnia, 15:00
Noteć Czarnków 0-3 Płomień Połajewo 15 sierpnia, 16:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 4-0 Zamek Gołańcz 15 sierpnia, 16:00
Sparta Złotów 6-0 Zjednoczeni Kaczory 15 sierpnia, 16:00
Wełna Skoki 2-1 Nielba II Wągrowiec 15 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Pauza: Włókniarz Okonek.
 
Wełna Skoki 4-1 Unia Ujście 17 sierpnia, 15:00
Zjednoczeni Kaczory 0-4 Nielba II Wągrowiec 17 sierpnia, 15:00
Zamek Gołańcz 0-3 Sparta Złotów 17 sierpnia, 15:00
Płomień Połajewo 1-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 17 sierpnia, 15:00
Unia Wapno 2-1 Noteć Czarnków 10 września, 17:30
w pierwotnym terminie odwołany z powodu obfitych opadów deszczu
Sokół Szamocin 3-0 Polonia Jastrowie 17 sierpnia, 15:00
Stella Białośliwie 3-0 Zryw Sypniewo 17 sierpnia, 15:00
Fortuna Wieleń 0-0 Pogoń Łobżenica 17 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Pauza: Pogoń Łobżenica.
 
Unia Ujście 1-2 Włókniarz Okonek 23 sierpnia, 16:00
Zryw Sypniewo 2-0 Fortuna Wieleń 23 sierpnia, 15:00
Polonia Jastrowie 1-4 Stella Białośliwie 23 sierpnia, 16:00
Noteć Czarnków 0-4 Sokół Szamocin 23 sierpnia, 16:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-2 Unia Wapno 23 sierpnia, 15:00
Nielba II Wągrowiec 6-0 Zamek Gołańcz 24 sierpnia, 16:00
Wełna Skoki 0-0 Zjednoczeni Kaczory 27 sierpnia, 16:30
Płomień Połajewo 0-2 Sparta Złotów 24 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Pauza: Zryw Sypniewo.
 
Zjednoczeni Kaczory 3-0 Unia Ujście 31 sierpnia, 16:00
Zamek Gołańcz 3-3 Wełna Skoki 30 sierpnia, 16:00
Sokół Szamocin 1-4 Drawa Krzyż Wielkopolski 31 sierpnia, 16:00
Stella Białośliwie 2-1 Noteć Czarnków 30 sierpnia, 16:00
Fortuna Wieleń 4-2 Polonia Jastrowie 30 sierpnia, 16:00
Włókniarz Okonek 2-4 Pogoń Łobżenica 30 sierpnia, 16:00
Nielba II Wągrowiec 2-2 Płomień Połajewo 31 sierpnia, 16:00
Sparta Złotów 2-1 Unia Wapno 30 sierpnia, 16:00

Kolejka 6 - 6-7 września

Pauza: Polonia Jastrowie.
 
Unia Ujście 1-1 Pogoń Łobżenica 6 września, 15:30
Zryw Sypniewo 3-2 Włókniarz Okonek 6 września, 15:00
Noteć Czarnków 1-1 Fortuna Wieleń 6 września, 15:30
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-1 Stella Białośliwie 6 września, 15:30
Sparta Złotów 0-0 Sokół Szamocin 6 września, 15:30
Nielba II Wągrowiec 4-0 Unia Wapno 7 września, 16:00
Zjednoczeni Kaczory 2-2 Zamek Gołańcz 7 września, 15:00
Płomień Połajewo 1-0 Wełna Skoki 7 września, 15:00

Kolejka 7 - 13-14 września

Pauza: Noteć Czarnków.
 
Zamek Gołańcz 1-3 Unia Ujście 13 września, 15:00
Płomień Połajewo 1-1 Zjednoczeni Kaczory 14 września, 15:00
Unia Wapno 2-2 Wełna Skoki 13 września, 13:30
Sokół Szamocin 2-0 Nielba II Wągrowiec 14 września, 15:00
Stella Białośliwie 0-0 Sparta Złotów 13 września, 15:00
Fortuna Wieleń 1-2 Drawa Krzyż Wielkopolski 13 września, 15:00
Włókniarz Okonek 2-2 Polonia Jastrowie 13 września, 15:00
Pogoń Łobżenica 0-1 Zryw Sypniewo 14 września, 15:00

Kolejka 8 - 20-21 września

Pauza: Drawa Krzyż Wielkopolski.
 
Unia Ujście 4-2 Zryw Sypniewo 20 września, 15:00
Polonia Jastrowie 2-0 Pogoń Łobżenica 20 września, 15:00
Noteć Czarnków 4-2 Włókniarz Okonek 20 września, 15:00
Sparta Złotów 4-0 Fortuna Wieleń 20 września, 15:00
Nielba II Wągrowiec 3-1 Stella Białośliwie 21 września, 15:00
Wełna Skoki 3-0 Sokół Szamocin
(wo)
Zjednoczeni Kaczory 0-1 Unia Wapno 21 września, 15:00
Zamek Gołańcz 1-0 Płomień Połajewo 20 września, 15:00

Kolejka 9 - 27-28 września

Pauza: Sparta Złotów.
 
Płomień Połajewo 2-3 Unia Ujście 28 września, 15:00
Unia Wapno 10-0 Zamek Gołańcz 21 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (27 września, 11:00) przełożony na wniosek drużyny gości
Sokół Szamocin 5-1 Zjednoczeni Kaczory 28 września, 15:00
Stella Białośliwie 4-1 Wełna Skoki 27 września, 15:00
Fortuna Wieleń 3-0 Nielba II Wągrowiec 27 września, 15:00
Włókniarz Okonek 1-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 27 września, 15:00
Pogoń Łobżenica 2-1 Noteć Czarnków 28 września, 15:00
Zryw Sypniewo 2-4 Polonia Jastrowie 27 września, 15:00

Kolejka 10 - 4-5 października

Pauza: Nielba II Wągrowiec.
 
Unia Ujście 1-2 Polonia Jastrowie 4 października, 14:30
Noteć Czarnków 3-1 Zryw Sypniewo 4 października, 14:30
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-0 Pogoń Łobżenica 4 października, 14:30
Sparta Złotów 3-1 Włókniarz Okonek 4 października, 14:00
Zjednoczeni Kaczory 2-1 Stella Białośliwie 5 października, 14:00
Zamek Gołańcz 1-5 Sokół Szamocin 4 października, 14:30
Płomień Połajewo 1-2 Unia Wapno 5 października, 11:45
Fortuna Wieleń 1-1 Wełna Skoki 4 października, 14:30

Kolejka 11 - 11-12 października

Pauza: Wełna Skoki.
 
Unia Wapno 0-0 Unia Ujście 11 października, 15:15
Sokół Szamocin 2-0 Płomień Połajewo 12 października, 14:30
Stella Białośliwie 3-0 Zamek Gołańcz 11 października, 14:30
(wo)
Fortuna Wieleń 0-0 Zjednoczeni Kaczory 11 października, 14:30
Włókniarz Okonek 3-0 Nielba II Wągrowiec 11 października, 14:30
Pogoń Łobżenica 0-0 Sparta Złotów 12 października, 14:30
Zryw Sypniewo 0-0 Drawa Krzyż Wielkopolski 11 października, 14:30
Polonia Jastrowie 1-1 Noteć Czarnków 11 października, 14:30

Kolejka 12 - 18-19 października

Pauza: Zjednoczeni Kaczory.
 
Unia Ujście 2-2 Noteć Czarnków 18 października, 15:15
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-1 Polonia Jastrowie 18 października, 14:00
Sparta Złotów 11-0 Zryw Sypniewo 18 października, 14:00
Nielba II Wągrowiec 2-1 Pogoń Łobżenica 19 października, 14:00
Zamek Gołańcz 1-2 Fortuna Wieleń 18 października, 14:00
Płomień Połajewo 2-0 Stella Białośliwie 19 października, 14:00
Unia Wapno 1-0 Sokół Szamocin 18 października, 14:00
Włókniarz Okonek 1-6 Wełna Skoki 18 października, 14:00

Kolejka 13 - 25-26 października

Pauza: Zamek Gołańcz.
 
Sokół Szamocin 3-1 Unia Ujście 26 października, 14:00
Stella Białośliwie 0-2 Unia Wapno 25 października, 14:00
Fortuna Wieleń 1-2 Płomień Połajewo 25 października, 14:00
Włókniarz Okonek 2-1 Zjednoczeni Kaczory 25 października, 14:00
Pogoń Łobżenica 1-0 Wełna Skoki 26 października, 14:00
Zryw Sypniewo 0-1 Nielba II Wągrowiec 25 października, 14:00
Polonia Jastrowie 1-4 Sparta Złotów 25 października, 14:00
Noteć Czarnków 2-2 Drawa Krzyż Wielkopolski 25 października, 14:00

Kolejka 14 - 2 listopada

Pauza: Płomień Połajewo.
 
Unia Ujście 4-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 2 listopada, 13:30
Sparta Złotów 2-0 Noteć Czarnków 2 listopada, 13:30
Nielba II Wągrowiec 7-0 Polonia Jastrowie 2 listopada, 13:30
Wełna Skoki 5-0 Zryw Sypniewo 2 listopada, 13:30
Zjednoczeni Kaczory 0-7 Pogoń Łobżenica 2 listopada, 13:30
Zamek Gołańcz 1-4 Włókniarz Okonek 2 listopada, 13:30
Unia Wapno 1-0 Fortuna Wieleń 2 listopada, 13:15
Sokół Szamocin 2-1 Stella Białośliwie 2 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Pauza: Unia Wapno.
 
Stella Białośliwie 2-0 Unia Ujście 8 listopada, 13:00
Fortuna Wieleń 1-3 Sokół Szamocin 8 listopada, 13:00
Włókniarz Okonek 0-1 Płomień Połajewo 8 listopada, 13:15
Pogoń Łobżenica 4-1 Zamek Gołańcz 9 listopada, 13:00
Zryw Sypniewo 0-6 Zjednoczeni Kaczory 8 listopada, 13:15
Polonia Jastrowie 0-0 Wełna Skoki 8 listopada, 13:00
Noteć Czarnków 2-0 Nielba II Wągrowiec 8 listopada, 13:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-0 Sparta Złotów 8 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 11 listopada

Pauza: Sokół Szamocin.
 
Unia Ujście 1-0 Sparta Złotów 11 listopada, 13:00
Nielba II Wągrowiec 1-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 11 listopada, 13:00
Zjednoczeni Kaczory 5-2 Polonia Jastrowie 11 listopada, 13:00
Zamek Gołańcz 2-1 Zryw Sypniewo 11 listopada, 13:00
Płomień Połajewo 2-0 Pogoń Łobżenica 11 listopada, 13:00
Unia Wapno 5-1 Włókniarz Okonek 11 listopada, 13:15
Stella Białośliwie 2-1 Fortuna Wieleń 11 listopada, 13:00
Noteć Czarnków 0-0 Wełna Skoki 11 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 15-16 listopada

Pauza: Stella Białośliwie.
 
Fortuna Wieleń 4-0 Unia Ujście 15 listopada, 13:00
Włókniarz Okonek 0-3 Sokół Szamocin 15 listopada, 13:00
Pogoń Łobżenica 2-1 Unia Wapno 15 listopada, 13:00
Zryw Sypniewo 0-1 Płomień Połajewo 15 listopada, 13:15
Polonia Jastrowie 2-1 Zamek Gołańcz 15 listopada, 13:00
Noteć Czarnków 3-0 Zjednoczeni Kaczory 15 listopada, 13:15
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-0 Wełna Skoki 15 listopada, 13:00
Sparta Złotów 3-1 Nielba II Wągrowiec 15 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 22 kwietnia

Pauza: Fortuna Wieleń.
 
Zamek Gołańcz 2-4 Noteć Czarnków 22 kwietnia, 18:00
Płomień Połajewo 1-2 Polonia Jastrowie 22 kwietnia, 18:00
Unia Wapno 6-0 Zryw Sypniewo 22 kwietnia, 18:00
Unia Ujście 0-0 Nielba II Wągrowiec 22 kwietnia, 18:00
Sparta Złotów 1-0 Wełna Skoki 20 maja, 18:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 3-1 Zjednoczeni Kaczory 22 kwietnia, 18:00
Pogoń Łobżenica 4-0 Sokół Szamocin 22 kwietnia, 18:00
Włókniarz Okonek 2-1 Stella Białośliwie 22 kwietnia, 18:00

Kolejka 19 - 21-22 marca

Pauza: Unia Ujście.
 
Nielba II Wągrowiec 0-0 Wełna Skoki 22 marca, 15:00
Fortuna Wieleń 3-1 Włókniarz Okonek 21 marca, 16:00
Stella Białośliwie 2-1 Pogoń Łobżenica 21 marca, 16:00
Sokół Szamocin 1-1 Zryw Sypniewo 21 marca, 16:00
Unia Wapno 4-1 Polonia Jastrowie 21 marca, 15:15
Płomień Połajewo 3-0 Noteć Czarnków 22 marca, 16:00
(wo)
na boisku 0-2 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zamek Gołańcz 0-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 21 marca, 14:30
Zjednoczeni Kaczory 0-3 Sparta Złotów 21 marca, 14:00
(wo)
na boisku 2-3 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 20 - 28-29 marca

Pauza: Włókniarz Okonek.
 
Unia Ujście 0-0 Wełna Skoki 28 marca, 14:30
Nielba II Wągrowiec 4-1 Zjednoczeni Kaczory 29 marca, 15:00
Sparta Złotów 3-0 Zamek Gołańcz 28 marca, 16:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-0 Płomień Połajewo 28 marca, 16:00
Noteć Czarnków 3-0 Unia Wapno 28 marca, 15:00
Polonia Jastrowie 0-1 Sokół Szamocin 28 marca, 13:00
Zryw Sypniewo 0-1 Stella Białośliwie 28 marca, 15:00
Pogoń Łobżenica 3-1 Fortuna Wieleń 29 marca, 16:00

Kolejka 21 - 4-5 kwietnia

Pauza: Pogoń Łobżenica.
 
Sparta Złotów 1-0 Płomień Połajewo 4 kwietnia, 16:00
Włókniarz Okonek 2-5 Unia Ujście 4 kwietnia, 16:00
Fortuna Wieleń 2-2 Zryw Sypniewo 4 kwietnia, 16:00
Stella Białośliwie 1-1 Polonia Jastrowie 4 kwietnia, 16:00
Sokół Szamocin 1-0 Noteć Czarnków 4 kwietnia, 16:00
Unia Wapno 0-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 4 kwietnia, 17:00
Zamek Gołańcz 1-0 Nielba II Wągrowiec 4 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Kaczory 1-1 Wełna Skoki 4 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 11 kwietnia

Pauza: Zryw Sypniewo.
 
Płomień Połajewo 3-0 Nielba II Wągrowiec 11 kwietnia, 16:00
Unia Wapno 0-2 Sparta Złotów 11 kwietnia, 15:00
Unia Ujście 1-1 Zjednoczeni Kaczory 11 kwietnia, 15:00
Wełna Skoki 5-0 Zamek Gołańcz 11 kwietnia, 15:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-0 Sokół Szamocin 11 kwietnia, 16:00
Noteć Czarnków 0-2 Stella Białośliwie 11 kwietnia, 16:00
Polonia Jastrowie 0-1 Fortuna Wieleń 11 kwietnia, 13:00
Pogoń Łobżenica 1-1 Włókniarz Okonek 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 18-19 kwietnia

Pauza: Polonia Jastrowie.
 
Wełna Skoki 1-0 Płomień Połajewo 19 kwietnia, 15:00
Pogoń Łobżenica 4-2 Unia Ujście 19 kwietnia, 16:30
Włókniarz Okonek 2-2 Zryw Sypniewo 18 kwietnia, 16:00
Fortuna Wieleń 3-0 Noteć Czarnków 18 kwietnia, 12:00
Stella Białośliwie 2-0 Drawa Krzyż Wielkopolski 18 kwietnia, 16:00
Sokół Szamocin 0-1 Sparta Złotów 18 kwietnia, 16:00
Unia Wapno 4-0 Nielba II Wągrowiec 18 kwietnia, 17:00
Zamek Gołańcz 3-2 Zjednoczeni Kaczory 18 kwietnia, 15:00

Kolejka 24 - 25-26 kwietnia

Pauza: Noteć Czarnków.
 
Unia Ujście 5-2 Zamek Gołańcz 25 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Kaczory 1-1 Płomień Połajewo 25 kwietnia, 15:00
Wełna Skoki 0-0 Unia Wapno 26 kwietnia, 15:00
Nielba II Wągrowiec 2-1 Sokół Szamocin 26 kwietnia, 15:00
Sparta Złotów 1-2 Stella Białośliwie 25 kwietnia, 16:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-0 Fortuna Wieleń 25 kwietnia, 16:00
Polonia Jastrowie 3-0 Włókniarz Okonek 25 kwietnia, 13:00
Zryw Sypniewo 3-2 Pogoń Łobżenica 25 kwietnia, 15:00

Kolejka 25 - 1 maja

Pauza: Drawa Krzyż Wielkopolski.
 
Zryw Sypniewo 0-4 Unia Ujście 1 maja, 16:00
Pogoń Łobżenica 4-1 Polonia Jastrowie 1 maja, 16:30
Włókniarz Okonek 2-2 Noteć Czarnków 1 maja, 16:00
Fortuna Wieleń 1-1 Sparta Złotów 1 maja, 16:00
Stella Białośliwie 4-1 Nielba II Wągrowiec 1 maja, 16:00
Sokół Szamocin 0-3 Wełna Skoki 1 maja, 16:00
Unia Wapno 3-1 Zjednoczeni Kaczory 1 maja, 11:00
Płomień Połajewo 2-1 Zamek Gołańcz 1 maja, 16:00

Kolejka 26 - 3 maja

Pauza: Sparta Złotów.
 
Unia Ujście 2-0 Płomień Połajewo 3 maja, 15:30
Zamek Gołańcz 2-0 Unia Wapno 3 maja, 16:00
Zjednoczeni Kaczory 1-1 Sokół Szamocin 3 maja, 16:00
Wełna Skoki 3-1 Stella Białośliwie 3 maja, 15:00
Nielba II Wągrowiec 0-1 Fortuna Wieleń 3 maja, 15:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-2 Włókniarz Okonek 3 maja, 17:00
Noteć Czarnków 1-4 Pogoń Łobżenica 3 maja, 16:00
Polonia Jastrowie 1-1 Zryw Sypniewo 3 maja, 13:00

Kolejka 27 - 9-10 maja

Pauza: Nielba II Wągrowiec.
 
Wełna Skoki 2-0 Fortuna Wieleń 10 maja, 15:00
Polonia Jastrowie 0-4 Unia Ujście 9 maja, 16:00
Zryw Sypniewo 1-3 Noteć Czarnków 9 maja, 16:00
Pogoń Łobżenica 0-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 10 maja, 16:00
Włókniarz Okonek 0-3 Sparta Złotów 9 maja, 16:00
Stella Białośliwie 2-1 Zjednoczeni Kaczory 9 maja, 16:00
Sokół Szamocin 3-1 Zamek Gołańcz 9 maja, 16:00
Unia Wapno 1-1 Płomień Połajewo 9 maja, 17:00

Kolejka 28 - 16-17 maja

Pauza: Wełna Skoki.
 
Unia Ujście 1-0 Unia Wapno 16 maja, 16:00
Płomień Połajewo 4-2 Sokół Szamocin 17 maja, 16:00
Zamek Gołańcz 0-2 Stella Białośliwie 16 maja, 16:00
Zjednoczeni Kaczory 1-2 Fortuna Wieleń 16 maja, 15:00
Nielba II Wągrowiec 3-2 Włókniarz Okonek 17 maja, 15:00
Sparta Złotów 3-4 Pogoń Łobżenica 16 maja, 16:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-2 Zryw Sypniewo 16 maja, 17:00
Noteć Czarnków 3-1 Polonia Jastrowie 16 maja, 16:00

Kolejka 29 - 23-24 maja

Pauza: Zjednoczeni Kaczory.
 
Wełna Skoki 1-0 Włókniarz Okonek 24 maja, 15:00
Noteć Czarnków 0-0 Unia Ujście 23 maja, 16:00
Polonia Jastrowie 3-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 23 maja, 16:00
Zryw Sypniewo 1-4 Sparta Złotów 23 maja, 16:00
Pogoń Łobżenica 2-2 Nielba II Wągrowiec 24 maja, 16:30
Fortuna Wieleń 3-4 Zamek Gołańcz 23 maja, 16:00
Stella Białośliwie 2-2 Płomień Połajewo 23 maja, 16:00
Sokół Szamocin 2-2 Unia Wapno 23 maja, 16:00

Kolejka 30 - 27 maja

Pauza: Zamek Gołańcz.
 
Unia Ujście 1-1 Sokół Szamocin 27 maja, 18:00
Unia Wapno 0-0 Stella Białośliwie 27 maja, 18:00
Płomień Połajewo 1-2 Fortuna Wieleń 27 maja, 18:00
Zjednoczeni Kaczory 1-1 Włókniarz Okonek 27 maja, 17:30
Wełna Skoki 6-0 Pogoń Łobżenica 27 maja, 18:00
Nielba II Wągrowiec 3-1 Zryw Sypniewo 27 maja, 18:00
Sparta Złotów 0-4 Polonia Jastrowie 27 maja, 18:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-3 Noteć Czarnków 27 maja, 17:30

Kolejka 31 - 30-31 maja

Pauza: Płomień Połajewo.
 
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-0 Unia Ujście 30 maja, 17:00
Noteć Czarnków 0-5 Sparta Złotów 30 maja, 16:00
Polonia Jastrowie 2-2 Nielba II Wągrowiec 30 maja, 16:00
Zryw Sypniewo 1-4 Wełna Skoki 30 maja, 16:00
Pogoń Łobżenica 2-1 Zjednoczeni Kaczory 30 maja, 17:00
Włókniarz Okonek 3-1 Zamek Gołańcz 31 maja, 16:00
Fortuna Wieleń 2-1 Unia Wapno 30 maja, 16:00
Stella Białośliwie 3-1 Sokół Szamocin 30 maja, 16:00

Kolejka 32 - 6-7 czerwca

Pauza: Unia Wapno.
 
Unia Ujście 3-1 Stella Białośliwie 6 czerwca, 17:00
Sokół Szamocin 3-1 Fortuna Wieleń 6 czerwca, 16:00
Płomień Połajewo 3-1 Włókniarz Okonek 7 czerwca, 15:00
Zamek Gołańcz 6-2 Pogoń Łobżenica 6 czerwca, 16:00
Zjednoczeni Kaczory 0-2 Zryw Sypniewo 6 czerwca, 15:00
Wełna Skoki 5-1 Polonia Jastrowie 7 czerwca, 15:00
Nielba II Wągrowiec 4-1 Noteć Czarnków 7 czerwca, 15:00
Sparta Złotów 0-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 6 czerwca, 16:00

Kolejka 33 - 11 czerwca

Pauza: Sokół Szamocin.
 
Wełna Skoki 1-1 Noteć Czarnków 11 czerwca, 17:00
Sparta Złotów 1-2 Unia Ujście 11 czerwca, 17:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 0-2 Nielba II Wągrowiec 11 czerwca, 17:00
Polonia Jastrowie 7-1 Zjednoczeni Kaczory 11 czerwca, 17:00
Zryw Sypniewo 5-1 Zamek Gołańcz 11 czerwca, 17:00
Pogoń Łobżenica 1-0 Płomień Połajewo 11 czerwca, 17:00
Włókniarz Okonek 0-3 Unia Wapno 11 czerwca, 17:00
Fortuna Wieleń 3-1 Stella Białośliwie 11 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 14 czerwca

Pauza: Stella Białośliwie.
 
Unia Ujście 5-1 Fortuna Wieleń 14 czerwca, 17:00
Sokół Szamocin 3-1 Włókniarz Okonek 14 czerwca, 17:00
Unia Wapno 1-4 Pogoń Łobżenica 14 czerwca, 17:00
Płomień Połajewo 2-0 Zryw Sypniewo 14 czerwca, 17:00
Zamek Gołańcz 5-2 Polonia Jastrowie 14 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Kaczory 0-2 Noteć Czarnków 14 czerwca, 17:00
Wełna Skoki 4-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 14 czerwca, 17:00
Nielba II Wągrowiec 2-2 Sparta Złotów 14 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska (południe))
Baraż uzupełniający o udział w IV lidze (wielkopolska (północ))
Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska (północ))

IV liga 2008/2009 (wielkopolska (południe))
IV liga 2008/2009 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2008/2009 (Kalisz)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Konin)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Leszno)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2008/2009 (Poznań (zachód))

Klasa A 2008/2009 (Piła I)
Klasa A 2008/2009 (Piła II)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas