[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Leszno
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Obra Kościan 30 74 24 2 4 110-24 12 1 2 59-13 12 1 2 51-11
2.  Orkan Chorzemin 30 59 18 5 7 71-39 11 2 2 49-16 7 3 5 22-23 2 3 1 0 1 4-4
3.  Rawia Rawicz 30 59 17 8 5 66-36 11 3 1 38-13 6 5 4 28-23 2 3 1 0 1 4-4
4.  PKS Racot 30 56 16 8 6 86-41 9 4 2 49-18 7 4 4 37-23
5.  Wielkopolanka Szelejewo 30 51 15 6 9 63-43 10 3 2 38-16 5 3 7 25-27
6.  Helios Czempiń 30 50 16 2 12 66-54 9 1 5 29-18 7 1 7 37-36
7.  Pogoń Śmigiel 30 47 13 8 9 58-46 7 4 4 31-21 6 4 5 27-25
8.  Sokół Kaszczor 30 45 13 6 11 76-53 6 1 8 41-31 7 5 3 35-22
9.  Ruch Bojanowo 30 41 12 5 13 49-72 8 2 5 30-32 4 3 8 19-40
10.  Sokół-Orkan Chobienice 30 39 10 9 11 52-56 7 5 3 34-26 3 4 8 18-30
11.  Grom Wolsztyn 30 34 9 7 14 41-57 4 3 8 22-30 5 4 6 19-27
12.  Rydzyniak Rydzyna 30 31 10 1 19 35-60 7 0 8 19-23 3 1 11 16-37
13.  Wisła Borek Wielkopolski 30 29 7 8 15 43-53 4 6 5 28-19 3 2 10 15-34
14.  Brenewia Wijewo 30 24 5 9 16 38-69 4 5 6 18-29 1 4 10 20-40
15.  Rywal Kurza Góra 30 21 5 6 19 33-97 3 4 8 17-44 2 2 11 16-53
16.  Mas-Rol Spławie 30 14 4 2 24 30-117 4 2 9 22-44 0 0 15 8-73

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Obra Kościan    4-0 0-2 4-1 3-2 2-4 4-0 1-1 3-0 4-1 5-1 11-0 2-0 3-0 5-1 8-0 
 2 Orkan Chorzemin2-1     3-1 1-1 3-2 0-3 1-1 1-3 3-0 3-2 3-0 3-0 4-2 7-0 4-0 11-0 
 3 Rawia Rawicz0-4 3-1     2-0 2-2 3-1 3-3 1-0 0-0 1-0 5-0 1-0 3-0 4-0 5-0 5-2 
 4 PKS Racot0-3 1-2 2-2     3-1 3-0 5-2 1-1 11-1 0-0 1-1 4-2 3-2 2-1 6-0 7-0 
 5 Wielkopolanka Szelejewo3-0* 1-1 2-0 0-2     6-3 1-0 1-1 3-1 2-2 1-3 2-0 2-0 3-1 5-1 6-1 
 6 Helios Czempiń1-2 1-2 1-2 2-2 3-0     0-1 3-2 2-1 5-1 1-0 1-0 3-2 3-1 1-2 2-0 
 7 Pogoń Śmigiel1-4 1-2 3-3 2-1 3-1 1-2     1-2 2-2 3-0 1-1 2-0 4-0 1-1 2-1 4-1 
 8 Sokół Kaszczor2-5 3-2 2-3 3-0 1-3 7-1 2-3     2-4 0-2 1-2 1-3 4-1 0-0 6-1 7-1 
 9 Ruch Bojanowo0-4 1-2 2-1 1-4 1-1 3-0 2-1 1-6     4-2 2-0 1-1 3-0* 1-7 5-1 3-2 
 10 Sokół-Orkan Chobienice1-8 1-1 3-1 3-3 2-2 2-1 1-3 3-0 3-0     1-2 4-2 0-0 3-1 2-2 5-0 
 11 Grom Wolsztyn0-4 0-1 2-2 1-2 1-4 3-0 1-4 1-2 3-0 1-3     2-1 1-2 3-3 2-2 1-0 
 12 Rydzyniak Rydzyna0-4 0-1 0-1 0-1 2-1 1-5 2-1 2-4 2-3 1-0 0-1     2-0 2-1 2-0 3-0 
 13 Wisła Borek Wielkopolski1-1 1-1 0-3 0-3* 0-1 0-0 1-1 2-3 1-2 0-0 2-2 3-0     3-0 6-2 8-0 
 14 Brenewia Wijewo0-3 1-3 1-1 3-3 1-0 0-6 1-1 1-1 0-2 4-2 1-1 1-0 2-3     0-2 2-1 
 15 Rywal Kurza Góra0-3 3-2 1-5 0-8 1-3 3-6 0-1 0-6 1-1 2-2 2-0 0-4 1-1 2-2     1-0 
 16 Mas-Rol Spławie0-5 2-1 1-1 1-6 1-2 2-5 1-5 3-3 4-2 0-1 1-5 1-3 0-2 3-2 2-1     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Helios Czempiń 0-1 Pogoń Śmigiel 17 sierpnia, 17:00
Sokół-Orkan Chobienice 0-0 Wisła Borek Wielkopolski 17 sierpnia, 16:00
Rawia Rawicz 0-4 Obra Kościan 16 sierpnia, 18:00
Wielkopolanka Szelejewo 1-1 Orkan Chorzemin 16 sierpnia, 17:00
Mas-Rol Spławie 1-5 Grom Wolsztyn 16 sierpnia, 17:30
Sokół Kaszczor 0-0 Brenewia Wijewo 16 sierpnia, 18:00
Rydzyniak Rydzyna 2-0 Rywal Kurza Góra 17 sierpnia, 15:00
PKS Racot 11-1 Ruch Bojanowo 15 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Pogoń Śmigiel 2-2 Ruch Bojanowo 23 sierpnia, 17:00
Rywal Kurza Góra 0-8 PKS Racot 24 sierpnia, 16:00
Brenewia Wijewo 1-0 Rydzyniak Rydzyna 24 sierpnia, 17:00
Grom Wolsztyn 1-2 Sokół Kaszczor 23 sierpnia, 17:00
Orkan Chorzemin 11-0 Mas-Rol Spławie 23 sierpnia, 18:00
Wisła Borek Wielkopolski 0-3 Rawia Rawicz 23 sierpnia, 17:00
Helios Czempiń 5-1 Sokół-Orkan Chobienice 24 sierpnia, 17:00
Wielkopolanka Szelejewo 3-0 Obra Kościan
(wo)
w pierwotnym terminie (23 sierpnia, 17:00) mecz przerwany w 85. minucie przy stanie 1-1 z powodu wtargnięcia na murawę kibiców gości

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Sokół-Orkan Chobienice 1-3 Pogoń Śmigiel 31 sierpnia, 14:00
Rawia Rawicz 3-1 Helios Czempiń 30 sierpnia, 17:00
Wielkopolanka Szelejewo 2-0 Wisła Borek Wielkopolski 30 sierpnia, 17:00
Mas-Rol Spławie 0-5 Obra Kościan 31 sierpnia, 16:00
Sokół Kaszczor 3-2 Orkan Chorzemin 30 sierpnia, 18:00
Rydzyniak Rydzyna 0-1 Grom Wolsztyn 31 sierpnia, 15:00
PKS Racot 2-1 Brenewia Wijewo 30 sierpnia, 18:00
Rywal Kurza Góra 1-1 Ruch Bojanowo 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 6-7 września

Pogoń Śmigiel 2-1 Rywal Kurza Góra 6 września, 17:00
Brenewia Wijewo 0-2 Ruch Bojanowo 7 września, 16:00
Grom Wolsztyn 1-2 PKS Racot 6 września, 16:00
Orkan Chorzemin 3-0 Rydzyniak Rydzyna 7 września, 16:00
Wisła Borek Wielkopolski 8-0 Mas-Rol Spławie 6 września, 17:00
Helios Czempiń 3-0 Wielkopolanka Szelejewo 7 września, 17:00
Sokół-Orkan Chobienice 3-1 Rawia Rawicz 7 września, 14:00
Sokół Kaszczor 2-5 Obra Kościan 6 września, 17:00

Kolejka 5 - 10 września

Rawia Rawicz 3-3 Pogoń Śmigiel 10 września, 18:00
Wielkopolanka Szelejewo 2-2 Sokół-Orkan Chobienice 10 września, 18:00
Mas-Rol Spławie 2-5 Helios Czempiń 10 września, 18:00
Sokół Kaszczor 4-1 Wisła Borek Wielkopolski 10 września, 18:00
Rydzyniak Rydzyna 0-4 Obra Kościan 10 września, 18:00
PKS Racot 1-2 Orkan Chorzemin 10 września, 18:00
Rywal Kurza Góra 2-2 Brenewia Wijewo 10 września, 18:00
Grom Wolsztyn 3-0 Ruch Bojanowo 10 września, 18:00

Kolejka 6 - 13-14 września

Pogoń Śmigiel 1-1 Brenewia Wijewo 13 września, 16:00
Grom Wolsztyn 2-2 Rywal Kurza Góra 13 września, 16:00
Orkan Chorzemin 3-0 Ruch Bojanowo 14 września, 16:00
Wisła Borek Wielkopolski 3-0 Rydzyniak Rydzyna 13 września, 17:00
Helios Czempiń 3-2 Sokół Kaszczor 14 września, 17:00
Sokół-Orkan Chobienice 5-0 Mas-Rol Spławie 14 września, 14:00
lub 5-2
Rawia Rawicz 2-2 Wielkopolanka Szelejewo 14 września, 17:00
PKS Racot 0-3 Obra Kościan 14 września, 17:00

Kolejka 7 - 20-21 września

Wielkopolanka Szelejewo 1-0 Pogoń Śmigiel 20 września, 16:00
Mas-Rol Spławie 1-1 Rawia Rawicz 20 września, 17:00
Sokół Kaszczor 0-2 Sokół-Orkan Chobienice 20 września, 17:00
Rydzyniak Rydzyna 1-5 Helios Czempiń 21 września, 15:00
PKS Racot 3-2 Wisła Borek Wielkopolski 20 września, 17:00
Ruch Bojanowo 0-4 Obra Kościan 20 września, 17:00
Rywal Kurza Góra 3-2 Orkan Chorzemin 17 listopada
w pierwotnym terminie (21 września, 16:00) odwołany
Brenewia Wijewo 1-1 Grom Wolsztyn 21 września, 15:00

Kolejka 8 - 27-28 września

Pogoń Śmigiel 1-1 Grom Wolsztyn 27 września, 16:00
Orkan Chorzemin 7-0 Brenewia Wijewo 28 września, 16:00
Obra Kościan 5-1 Rywal Kurza Góra 28 września, 15:00
Wisła Borek Wielkopolski 1-2 Ruch Bojanowo 27 września, 17:00
Helios Czempiń 2-2 PKS Racot 28 września, 16:00
Sokół-Orkan Chobienice 4-2 Rydzyniak Rydzyna 28 września, 14:00
Rawia Rawicz 1-0 Sokół Kaszczor 27 września, 16:00
Wielkopolanka Szelejewo 6-1 Mas-Rol Spławie 27 września, 16:00

Kolejka 9 - 4-5 października

Mas-Rol Spławie 1-5 Pogoń Śmigiel 5 października, 14:00
Sokół Kaszczor 1-3 Wielkopolanka Szelejewo 5 października, 16:00
Rydzyniak Rydzyna 0-1 Rawia Rawicz 4 października, 16:00
PKS Racot 0-0 Sokół-Orkan Chobienice 4 października, 16:30
Ruch Bojanowo 3-0 Helios Czempiń 4 października, 16:30
Rywal Kurza Góra 1-1 Wisła Borek Wielkopolski 5 października, 16:00
Brenewia Wijewo 0-3 Obra Kościan 5 października, 15:00
Grom Wolsztyn 0-1 Orkan Chorzemin 4 października, 15:00

Kolejka 10 - 11-12 października

Pogoń Śmigiel 1-2 Orkan Chorzemin 11 października, 15:00
Obra Kościan 5-1 Grom Wolsztyn 12 października, 14:00
Wisła Borek Wielkopolski 3-0 Brenewia Wijewo 11 października, 16:00
Helios Czempiń 1-2 Rywal Kurza Góra 12 października, 16:00
Sokół-Orkan Chobienice 3-0 Ruch Bojanowo 12 października, 14:00
Rawia Rawicz 2-0 PKS Racot 11 października, 16:00
Wielkopolanka Szelejewo 2-0 Rydzyniak Rydzyna 11 października, 15:00
Mas-Rol Spławie 3-3 Sokół Kaszczor 12 października, 14:00

Kolejka 11 - 18-19 października

Sokół Kaszczor 2-3 Pogoń Śmigiel 19 października, 15:00
Rydzyniak Rydzyna 3-0 Mas-Rol Spławie 18 października, 16:00
PKS Racot 3-1 Wielkopolanka Szelejewo 18 października, 16:30
Ruch Bojanowo 2-1 Rawia Rawicz 18 października, 16:30
Rywal Kurza Góra 2-2 Sokół-Orkan Chobienice 19 października, 15:00
Brenewia Wijewo 0-6 Helios Czempiń 19 października, 15:00
Grom Wolsztyn 1-2 Wisła Borek Wielkopolski 18 października, 15:00
Orkan Chorzemin 2-1 Obra Kościan 19 października, 15:00

Kolejka 12 - 25-26 października

Pogoń Śmigiel 1-4 Obra Kościan 25 października, 14:00
Wisła Borek Wielkopolski 1-1 Orkan Chorzemin 15 marca
przełożony z powodu udziału Orkanu w mistrzostwach Polski LZS-ów w Raciborzu
Helios Czempiń 1-0 Grom Wolsztyn 26 października, 14:00
Sokół-Orkan Chobienice 3-1 Brenewia Wijewo 26 października, 13:00
Rawia Rawicz 5-0 Rywal Kurza Góra 25 października, 15:00
Wielkopolanka Szelejewo 3-1 Ruch Bojanowo 25 października, 14:00
Mas-Rol Spławie 1-6 PKS Racot 26 października, 14:00
Sokół Kaszczor 1-3 Rydzyniak Rydzyna 26 października, 15:00

Kolejka 13 - 2 listopada

Rydzyniak Rydzyna 2-1 Pogoń Śmigiel 2 listopada, 14:00
PKS Racot 1-1 Sokół Kaszczor 2 listopada, 14:00
Ruch Bojanowo 3-2 Mas-Rol Spławie 2 listopada, 14:00
Rywal Kurza Góra 1-3 Wielkopolanka Szelejewo 2 listopada, 14:00
Brenewia Wijewo 1-1 Rawia Rawicz 2 listopada, 14:00
Grom Wolsztyn 1-3 Sokół-Orkan Chobienice 2 listopada, 14:00
Orkan Chorzemin 0-3 Helios Czempiń 2 listopada, 14:00
Obra Kościan 2-0 Wisła Borek Wielkopolski 2 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 8 listopada

Pogoń Śmigiel 4-0 Wisła Borek Wielkopolski 8 listopada, 14:00
Helios Czempiń 1-2 Obra Kościan 8 listopada, 14:00
Sokół-Orkan Chobienice 1-1 Orkan Chorzemin 8 listopada, 13:00
Rawia Rawicz 5-0 Grom Wolsztyn 8 listopada, 13:30
Wielkopolanka Szelejewo 3-1 Brenewia Wijewo 8 listopada, 13:00
Mas-Rol Spławie 2-1 Rywal Kurza Góra 8 listopada, 15:00
Sokół Kaszczor 2-4 Ruch Bojanowo 8 listopada, 14:30
Rydzyniak Rydzyna 0-1 PKS Racot 8 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11 listopada

PKS Racot 5-2 Pogoń Śmigiel 11 listopada, 14:00
Ruch Bojanowo 1-1 Rydzyniak Rydzyna 11 listopada, 14:00
Rywal Kurza Góra 0-6 Sokół Kaszczor 11 listopada, 13:00
Brenewia Wijewo 2-1 Mas-Rol Spławie 11 listopada, 14:00
Grom Wolsztyn 1-4 Wielkopolanka Szelejewo 11 listopada, 14:00
Orkan Chorzemin 3-1 Rawia Rawicz 11 listopada, 14:00
Obra Kościan 4-1 Sokół-Orkan Chobienice 11 listopada, 11:00
Wisła Borek Wielkopolski 0-0 Helios Czempiń 11 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 21-22 marca

Pogoń Śmigiel 1-2 Helios Czempiń
Wisła Borek Wielkopolski 0-0 Sokół-Orkan Chobienice
Obra Kościan 0-2 Rawia Rawicz
Orkan Chorzemin 3-2 Wielkopolanka Szelejewo
Grom Wolsztyn 1-0 Mas-Rol Spławie
Brenewia Wijewo 1-1 Sokół Kaszczor
Rywal Kurza Góra 0-4 Rydzyniak Rydzyna
Ruch Bojanowo 1-4 PKS Racot

Kolejka 17 - 28-29 marca

Obra Kościan 3-2 Wielkopolanka Szelejewo 28 marca, 14:00
Ruch Bojanowo 2-1 Pogoń Śmigiel 28 marca, 15:00
PKS Racot 6-0 Rywal Kurza Góra 28 marca, 15:00
Rydzyniak Rydzyna 2-1 Brenewia Wijewo 28 marca, 15:00
Sokół Kaszczor 1-2 Grom Wolsztyn 29 marca, 14:00
Mas-Rol Spławie 2-1 Orkan Chorzemin 29 marca, 14:00
Rawia Rawicz 3-0 Wisła Borek Wielkopolski 28 marca, 15:00
Sokół-Orkan Chobienice 2-1 Helios Czempiń 29 marca, 14:00

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

Ruch Bojanowo 5-1 Rywal Kurza Góra 4 kwietnia, 15:00
Pogoń Śmigiel 3-0 Sokół-Orkan Chobienice 4 kwietnia, 15:00
Helios Czempiń 1-2 Rawia Rawicz 5 kwietnia, 15:00
Wisła Borek Wielkopolski 0-1 Wielkopolanka Szelejewo 4 kwietnia, 17:00
Obra Kościan 8-0 Mas-Rol Spławie 4 kwietnia, 15:00
Orkan Chorzemin 1-3 Sokół Kaszczor 5 kwietnia, 16:00
Grom Wolsztyn 2-1 Rydzyniak Rydzyna 4 kwietnia, 16:00
Brenewia Wijewo 3-3 PKS Racot 4 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 11 kwietnia

Obra Kościan 1-1 Sokół Kaszczor 11 kwietnia, 15:00
Rywal Kurza Góra 0-1 Pogoń Śmigiel 11 kwietnia, 16:00
Ruch Bojanowo 1-7 Brenewia Wijewo 11 kwietnia, 15:00
PKS Racot 1-1 Grom Wolsztyn 11 kwietnia, 15:00
Rydzyniak Rydzyna 0-1 Orkan Chorzemin 11 kwietnia, 15:00
Mas-Rol Spławie 0-2 Wisła Borek Wielkopolski 11 kwietnia, 14:00
Wielkopolanka Szelejewo 6-3 Helios Czempiń 11 kwietnia, 15:00
Rawia Rawicz 1-0 Sokół-Orkan Chobienice 11 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Ruch Bojanowo 2-0 Grom Wolsztyn 18 kwietnia, 16:00
Pogoń Śmigiel 3-3 Rawia Rawicz 18 kwietnia, 15:00
Sokół-Orkan Chobienice 2-2 Wielkopolanka Szelejewo 19 kwietnia, 14:00
Helios Czempiń 2-0 Mas-Rol Spławie 19 kwietnia, 15:00
Wisła Borek Wielkopolski 2-3 Sokół Kaszczor 18 kwietnia, 17:00
Obra Kościan 11-0 Rydzyniak Rydzyna 18 kwietnia, 16:00
Orkan Chorzemin 1-1 PKS Racot 19 kwietnia, 16:00
Brenewia Wijewo 0-2 Rywal Kurza Góra 18 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 22 kwietnia

Obra Kościan 4-1 PKS Racot 22 kwietnia, 17:00
Brenewia Wijewo 1-1 Pogoń Śmigiel 22 kwietnia, 17:00
Rywal Kurza Góra 2-0 Grom Wolsztyn 22 kwietnia, 17:00
Ruch Bojanowo 1-2 Orkan Chorzemin 22 kwietnia, 17:00
Rydzyniak Rydzyna 2-0 Wisła Borek Wielkopolski 22 kwietnia, 17:00
Sokół Kaszczor 7-1 Helios Czempiń 22 kwietnia, 17:00
Mas-Rol Spławie 0-1 Sokół-Orkan Chobienice 22 kwietnia, 17:00
Wielkopolanka Szelejewo 2-0 Rawia Rawicz 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Pogoń Śmigiel 3-1 Wielkopolanka Szelejewo 25 kwietnia, 16:00
Rawia Rawicz 5-2 Mas-Rol Spławie 25 kwietnia, 16:00
Sokół-Orkan Chobienice 3-0 Sokół Kaszczor 26 kwietnia, 15:00
Helios Czempiń 1-0 Rydzyniak Rydzyna 26 kwietnia, 15:00
Wisła Borek Wielkopolski 0-3 PKS Racot 25 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wustąpił nieuprawniony zawodnik
Obra Kościan 3-0 Ruch Bojanowo 25 kwietnia, 16:00
Orkan Chorzemin 4-0 Rywal Kurza Góra 26 kwietnia, 16:00
Grom Wolsztyn 3-3 Brenewia Wijewo 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 2-3 maja

Grom Wolsztyn 1-4 Pogoń Śmigiel 2 maja, 16:00
Brenewia Wijewo 1-3 Orkan Chorzemin 2 maja, 17:00
Rywal Kurza Góra 0-3 Obra Kościan 3 maja, 17:00
Ruch Bojanowo 3-0 Wisła Borek Wielkopolski 2 maja, 16:00
(wo)
na boisku 0-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
PKS Racot 3-0 Helios Czempiń 3 maja, 17:30
Rydzyniak Rydzyna 1-0 Sokół-Orkan Chobienice 2 maja, 15:00
Sokół Kaszczor 2-3 Rawia Rawicz 3 maja, 17:30
Mas-Rol Spławie 1-2 Wielkopolanka Szelejewo 3 maja, 15:00

Kolejka 24 - 9-10 maja

Pogoń Śmigiel 4-1 Mas-Rol Spławie 9 maja, 16:00
Wielkopolanka Szelejewo 1-1 Sokół Kaszczor 9 maja, 17:00
Rawia Rawicz 1-0 Rydzyniak Rydzyna 10 maja, 17:00
Sokół-Orkan Chobienice 3-3 PKS Racot 10 maja, 14:00
Helios Czempiń 2-1 Ruch Bojanowo 10 maja, 15:00
Wisła Borek Wielkopolski 6-2 Rywal Kurza Góra 9 maja, 18:00
Obra Kościan 3-0 Brenewia Wijewo 9 maja, 16:00
Orkan Chorzemin 3-0 Grom Wolsztyn 10 maja, 17:00

Kolejka 25 - 16-17 maja

Orkan Chorzemin 1-1 Pogoń Śmigiel 17 maja, 17:00
Grom Wolsztyn 0-4 Obra Kościan 16 maja, 16:00
Brenewia Wijewo 2-3 Wisła Borek Wielkopolski 16 maja, 17:00
Rywal Kurza Góra 3-6 Helios Czempiń 17 maja, 17:00
Ruch Bojanowo 4-2 Sokół-Orkan Chobienice 16 maja, 16:00
PKS Racot 2-2 Rawia Rawicz 16 maja, 17:30
Rydzyniak Rydzyna 2-1 Wielkopolanka Szelejewo 17 maja, 16:00
Sokół Kaszczor 7-1 Mas-Rol Spławie 16 maja, 18:00

Kolejka 26 - 23-24 maja

Pogoń Śmigiel 1-2 Sokół Kaszczor 23 maja, 16:00
Mas-Rol Spławie 1-3 Rydzyniak Rydzyna 24 maja, 16:00
Wielkopolanka Szelejewo 0-2 PKS Racot 23 maja, 17:00
Rawia Rawicz 0-0 Ruch Bojanowo 23 maja, 17:00
Sokół-Orkan Chobienice 2-2 Rywal Kurza Góra 24 maja, 14:00
Helios Czempiń 3-1 Brenewia Wijewo 24 maja, 15:00
Wisła Borek Wielkopolski 2-2 Grom Wolsztyn 23 maja, 18:00
Obra Kościan 4-0 Orkan Chorzemin 23 maja, 17:00

Kolejka 27 - 27 maja

Obra Kościan 4-0 Pogoń Śmigiel 27 maja, 17:30
Orkan Chorzemin 4-2 Wisła Borek Wielkopolski 27 maja, 17:30
Grom Wolsztyn 3-0 Helios Czempiń 27 maja, 17:30
Brenewia Wijewo 4-2 Sokół-Orkan Chobienice 27 maja, 17:30
Rywal Kurza Góra 1-5 Rawia Rawicz 27 maja, 17:30
Ruch Bojanowo 1-1 Wielkopolanka Szelejewo 27 maja, 17:30
PKS Racot 7-0 Mas-Rol Spławie 27 maja, 17:30
Rydzyniak Rydzyna 2-4 Sokół Kaszczor 27 maja, 17:30

Kolejka 28 - 30-31 maja

Pogoń Śmigiel 2-0 Rydzyniak Rydzyna 30 maja, 16:00
Sokół Kaszczor 3-0 PKS Racot 30 maja, 17:30
Mas-Rol Spławie 4-2 Ruch Bojanowo 30 maja
Wielkopolanka Szelejewo 5-1 Rywal Kurza Góra 30 maja, 17:00
Rawia Rawicz 4-0 Brenewia Wijewo 30 maja, 17:00
Sokół-Orkan Chobienice 1-2 Grom Wolsztyn 31 maja, 14:00
Helios Czempiń 1-2 Orkan Chorzemin 31 maja, 15:00
Wisła Borek Wielkopolski 1-1 Obra Kościan 30 maja, 18:00

Kolejka 29 - 7 czerwca

Wisła Borek Wielkopolski 1-1 Pogoń Śmigiel 7 czerwca, 17:30
Obra Kościan 2-4 Helios Czempiń 7 czerwca, 17:30
Orkan Chorzemin 3-2 Sokół-Orkan Chobienice 7 czerwca, 17:30
Grom Wolsztyn 2-2 Rawia Rawicz 7 czerwca, 17:30
Brenewia Wijewo 1-0 Wielkopolanka Szelejewo 7 czerwca, 17:30
Rywal Kurza Góra 1-0 Mas-Rol Spławie 7 czerwca, 17:30
Ruch Bojanowo 1-6 Sokół Kaszczor 7 czerwca, 17:30
PKS Racot 4-2 Rydzyniak Rydzyna 7 czerwca, 17:30

Kolejka 30 - 14 czerwca

Pogoń Śmigiel 2-1 PKS Racot 14 czerwca, 17:00
Rydzyniak Rydzyna 2-3 Ruch Bojanowo 14 czerwca, 17:00
Sokół Kaszczor 6-1 Rywal Kurza Góra 14 czerwca, 17:00
Mas-Rol Spławie 3-2 Brenewia Wijewo 14 czerwca, 17:00
Wielkopolanka Szelejewo 1-3 Grom Wolsztyn 10 czerwca, 15:00
Rawia Rawicz 3-1 Orkan Chorzemin 14 czerwca, 17:00
Sokół-Orkan Chobienice 1-8 Obra Kościan 10 czerwca, 16:00
Helios Czempiń 3-2 Wisła Borek Wielkopolski 14 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska (południe))
Baraż uzupełniający o udział w IV lidze (wielkopolska (północ))
Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska (północ))
Baraże o udział w klasie okręgowej (Leszno)

IV liga 2008/2009 (wielkopolska (południe))
IV liga 2008/2009 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2008/2009 (Kalisz)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Konin)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Piła)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2008/2009 (Poznań (zachód))

Klasa A 2008/2009 (Leszno I)
Klasa A 2008/2009 (Leszno II)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas