[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Kalisz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stal Pleszew 30 80 26 2 2 104-18 14 1 0 58-5 12 1 2 46-13
2.  Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 30 75 24 3 3 97-24 15 0 0 59-8 9 3 3 38-16
3.  KKS 1925 Kalisz 30 66 21 3 6 74-27 11 1 3 32-10 10 2 3 42-17
4.  Orzeł Mroczeń 30 51 15 6 9 60-44 8 3 4 38-24 7 3 5 22-20
5.  KS Opatówek 30 47 14 5 11 41-44 8 1 6 27-21 6 4 5 14-23
6.  Astra Krotoszyn 30 45 14 3 13 64-51 9 1 5 37-18 5 2 8 27-33
7.  Sokoły Droszew 30 43 13 4 13 68-59 6 1 8 37-36 7 3 5 31-23
8.  Victoria Ostrzeszów 30 41 11 8 11 45-41 7 4 4 27-17 4 4 7 18-24
9.  Barycz Janków Przygodzki 30 37 11 4 15 49-58 7 2 6 32-22 4 2 9 17-36 2 4 1 1 0 2-1
10.  Korona/Pogoń Stawiszyn 30 37 9 10 11 41-41 4 8 3 19-15 5 2 8 22-26 2 1 0 1 1 1-2
11.  Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 35 9 8 13 43-44 4 6 5 22-18 5 2 8 21-26
12.  Prosna Kalisz 30 32 10 2 18 37-67 7 1 7 20-31 3 1 11 17-36
13.  Pelikan Grabów 30 28 8 4 18 32-91 6 3 6 20-25 2 1 12 12-66
14.  LZS Doruchów 30 26 8 2 20 47-97 5 0 10 29-49 3 2 10 18-48
15.  Pogoń Trębaczów 30 24 7 3 20 32-70 5 2 8 20-24 2 1 12 12-46
16.  Masovia Kraszewice 30 17 4 5 21 25-83 3 2 10 16-43 1 3 11 9-40

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Stal Pleszew    2-1 1-0 4-0 2-0 2-2 4-0 4-0 7-0 5-0 4-0 3-1 5-0 8-0 3-0* 4-1 
 2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski4-2     6-1 1-0 4-0 2-0 2-1 5-2 5-1 4-0 5-0 2-0 4-0 7-0 3-1 5-0 
 3 KKS 1925 Kalisz0-3* 1-0     3-0 1-1 1-0 1-2 1-0 0-1 3-0 2-1 4-1 3-1 5-0 5-0 2-0 
 4 Orzeł Mroczeń2-1 2-2 0-2     6-0 5-2 3-1 0-2 2-2 0-5 1-2 3-0* 2-2 4-3 5-0 3-0 
 5 KS Opatówek0-2 1-2 0-3 1-3     4-2 2-3 0-0 2-0 1-4 2-0 2-0 7-1 1-0 2-1 2-0 
 6 Astra Krotoszyn1-2 1-2 1-3 2-0 2-0     2-4 2-0 4-2 3-0 3-1 0-1 8-0 5-1 2-1 1-1 
 7 Sokoły Droszew0-4 2-2 1-4 1-3 2-3 0-1     0-5 3-2 0-1 1-2 3-2 6-3 3-1 10-2 5-1 
 8 Victoria Ostrzeszów0-4 0-3 0-1 0-0 2-0 2-1 2-3     4-0 3-0 1-1 3-1 6-0 2-2 1-0 1-1 
 9 Barycz Janków Przygodzki2-4 2-4 2-1 2-2 1-1 2-3 1-0 0-1     1-0 2-0 4-2 5-1 0-1 8-0 0-2 
 10 Korona/Pogoń Stawiszyn1-2 2-1 1-1 1-0 0-0 1-2 2-2 0-0 1-1     1-1 1-1 3-0 2-2 1-2 2-0 
 11 Pogoń Nowe Skalmierzyce1-1 1-1 0-4 1-2 0-1 2-2 0-0 3-1 2-0 2-2     1-2 0-1 4-1 0-0 5-0 
 12 Prosna Kalisz1-5 0-3 1-9 0-1 0-1 2-1 0-1 2-0 1-0 1-1 0-5     5-1 2-1 2-0 3-2 
 13 Pelikan Grabów1-6 1-4 2-2 2-3 0-1 3-2 2-1 0-0 1-2 0-3 1-0 3-1     3-0 1-0 0-0 
 14 LZS Doruchów0-4 0-8 1-4 1-6 1-2 3-2 2-6 2-3 1-2 1-6 2-1 3-2 9-0     0-3 3-0* 
 15 Pogoń Trębaczów0-1 0-2 0-2 0-1 2-4 2-3 0-0 2-2 1-0 1-0 0-4 3-1 3-0 2-3     4-1 
 16 Masovia Kraszewice0-5 1-3 1-5 1-1 0-0 2-4 0-7 3-2 2-4 1-0 1-3 1-2 0-2 0-3 3-2     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Prosna Kalisz 2-0 Victoria Ostrzeszów 10 sierpnia, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 0-2 Masovia Kraszewice 10 sierpnia, 11:00
LZS Doruchów 2-6 Sokoły Droszew 10 sierpnia, 16:00
Stal Pleszew 5-0 Korona/Pogoń Stawiszyn 10 sierpnia, 16:00
Astra Krotoszyn 2-1 Pogoń Trębaczów 10 sierpnia, 11:00
KS Opatówek 2-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 10 sierpnia, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4-0 Pelikan Grabów 10 sierpnia, 11:00
Orzeł Mroczeń 0-2 KKS 1925 Kalisz 10 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Victoria Ostrzeszów 0-1 KKS 1925 Kalisz 17 sierpnia, 16:00
Pelikan Grabów 2-3 Orzeł Mroczeń 17 sierpnia, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 17 sierpnia, 16:00
Pogoń Trębaczów 2-4 KS Opatówek 17 sierpnia, 11:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-2 Astra Krotoszyn 17 sierpnia, 11:00
Sokoły Droszew 0-4 Stal Pleszew 17 sierpnia, 16:00
Masovia Kraszewice 0-3 LZS Doruchów 17 sierpnia, 16:00
Prosna Kalisz 1-0 Barycz Janków Przygodzki 17 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Barycz Janków Przygodzki 0-1 Victoria Ostrzeszów 24 sierpnia, 11:00
LZS Doruchów 3-2 Prosna Kalisz 24 sierpnia, 16:00
Stal Pleszew 4-1 Masovia Kraszewice 24 sierpnia, 16:00
Astra Krotoszyn 2-4 Sokoły Droszew 24 sierpnia, 11:00
KS Opatówek 1-4 Korona/Pogoń Stawiszyn 24 sierpnia, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-1 Pogoń Trębaczów 24 sierpnia, 16:00
Orzeł Mroczeń 1-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 24 sierpnia, 16:00
KKS 1925 Kalisz 3-1 Pelikan Grabów 24 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Victoria Ostrzeszów 6-0 Pelikan Grabów 31 sierpnia, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-4 KKS 1925 Kalisz 31 sierpnia, 16:00
Pogoń Trębaczów 0-1 Orzeł Mroczeń 31 sierpnia, 11:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 2-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 31 sierpnia, 11:00
Sokoły Droszew 2-3 KS Opatówek 31 sierpnia, 16:00
Masovia Kraszewice 2-4 Astra Krotoszyn 31 sierpnia, 16:00
Prosna Kalisz 1-5 Stal Pleszew 31 sierpnia, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 0-1 LZS Doruchów 31 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 6-7 września

LZS Doruchów 2-3 Victoria Ostrzeszów 7 września, 16:00
Stal Pleszew 7-0 Barycz Janków Przygodzki 7 września, 16:00
Astra Krotoszyn 0-1 Prosna Kalisz 7 września, 11:00
KS Opatówek 2-0 Masovia Kraszewice 7 września, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-1 Sokoły Droszew 7 września, 11:00
Orzeł Mroczeń 0-5 Korona/Pogoń Stawiszyn 7 września, 16:00
KKS 1925 Kalisz 5-0 Pogoń Trębaczów 7 września, 11:00
Pelikan Grabów 1-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 września, 16:00

Kolejka 6 - 13-14 września

Victoria Ostrzeszów 1-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 14 września, 16:00
Pogoń Trębaczów 3-0 Pelikan Grabów 14 września, 11:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-1 KKS 1925 Kalisz 13 września, 14:00
Sokoły Droszew 1-3 Orzeł Mroczeń 14 września, 16:00
Masovia Kraszewice 1-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 14 września, 16:00
Prosna Kalisz 0-1 KS Opatówek 14 września, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 2-3 Astra Krotoszyn 14 września, 11:00
LZS Doruchów 0-4 Stal Pleszew 14 września, 16:00

Kolejka 7 - 20-21 września

Stal Pleszew 4-0 Victoria Ostrzeszów 21 września, 16:00
Astra Krotoszyn 5-1 LZS Doruchów 21 września, 11:00
KS Opatówek 2-0 Barycz Janków Przygodzki 21 września, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-0 Prosna Kalisz 21 września, 11:00
Orzeł Mroczeń 3-0 Masovia Kraszewice 21 września, 16:00
KKS 1925 Kalisz 1-2 Sokoły Droszew 21 września, 11:00
Pelikan Grabów 0-3 Korona/Pogoń Stawiszyn 21 września, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-0 Pogoń Trębaczów 21 września, 16:00

Kolejka 8 - 27-28 września

Victoria Ostrzeszów 1-0 Pogoń Trębaczów 28 września, 16:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 28 września, 11:00
Sokoły Droszew 6-3 Pelikan Grabów 28 września, 16:00
Masovia Kraszewice 1-5 KKS 1925 Kalisz 28 września, 16:00
Prosna Kalisz 0-1 Orzeł Mroczeń 28 września, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 2-4 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 28 września, 11:00
LZS Doruchów 1-2 KS Opatówek 28 września, 16:00
Stal Pleszew 2-2 Astra Krotoszyn 28 września, 16:00

Kolejka 9 - 4-5 października

Astra Krotoszyn 2-0 Victoria Ostrzeszów 5 października, 11:00
KS Opatówek 0-2 Stal Pleszew 5 października, 15:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 7-0 LZS Doruchów 5 października, 11:00
Orzeł Mroczeń 2-2 Barycz Janków Przygodzki 5 października, 15:00
KKS 1925 Kalisz 4-1 Prosna Kalisz 5 października, 11:00
Pelikan Grabów 0-0 Masovia Kraszewice 5 października, 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-0 Sokoły Droszew 5 października, 15:00
Pogoń Trębaczów 1-0 Korona/Pogoń Stawiszyn 5 października, 11:00

Kolejka 10 - 11-12 października

Victoria Ostrzeszów 3-0 Korona/Pogoń Stawiszyn 12 października, 15:00
Sokoły Droszew 10-2 Pogoń Trębaczów 12 października, 15:00
Masovia Kraszewice 1-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 12 października, 15:00
Prosna Kalisz 5-1 Pelikan Grabów 12 października, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 2-1 KKS 1925 Kalisz 12 października, 11:00
LZS Doruchów 1-6 Orzeł Mroczeń 12 października, 15:00
Stal Pleszew 2-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 12 października, 15:00
Astra Krotoszyn 2-0 KS Opatówek 12 października, 11:00

Kolejka 11 - 18-19 października

KS Opatówek 0-0 Victoria Ostrzeszów 19 października, 15:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-0 Astra Krotoszyn 19 października, 11:00
Orzeł Mroczeń 2-1 Stal Pleszew 19 października, 15:00
KKS 1925 Kalisz 5-0 LZS Doruchów 19 października, 11:00
Pelikan Grabów 1-2 Barycz Janków Przygodzki 19 października, 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-2 Prosna Kalisz 19 października, 15:00
Pogoń Trębaczów 4-1 Masovia Kraszewice 19 października, 11:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 2-2 Sokoły Droszew 19 października, 11:00

Kolejka 12 - 25-26 października

Victoria Ostrzeszów 2-3 Sokoły Droszew 26 października, 14:00
Masovia Kraszewice 1-0 Korona/Pogoń Stawiszyn 26 października, 14:00
Prosna Kalisz 2-0 Pogoń Trębaczów 26 października, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 2-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 26 października, 11:00
LZS Doruchów 9-0 Pelikan Grabów 26 października, 14:00
Stal Pleszew 1-0 KKS 1925 Kalisz 26 października, 14:00
Astra Krotoszyn 2-0 Orzeł Mroczeń 26 października, 11:00
KS Opatówek 1-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 26 października, 14:00

Kolejka 13 - 2 listopada

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5-2 Victoria Ostrzeszów 2 listopada, 14:00
Orzeł Mroczeń 6-0 KS Opatówek 2 listopada, 14:00
KKS 1925 Kalisz 1-0 Astra Krotoszyn 2 listopada, 11:00
Pelikan Grabów 1-6 Stal Pleszew 2 listopada, 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-1 LZS Doruchów 2 listopada, 14:00
Pogoń Trębaczów 1-0 Barycz Janków Przygodzki 2 listopada, 11:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-1 Prosna Kalisz 2 listopada, 11:00
Sokoły Droszew 5-1 Masovia Kraszewice 2 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Victoria Ostrzeszów 1-1 Masovia Kraszewice 9 listopada, 14:00
Prosna Kalisz 0-1 Sokoły Droszew 9 listopada, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 1-0 Korona/Pogoń Stawiszyn 9 listopada, 11:00
LZS Doruchów 0-3 Pogoń Trębaczów 9 listopada, 14:00
Stal Pleszew 4-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 9 listopada, 14:00
Astra Krotoszyn 8-0 Pelikan Grabów 9 listopada, 11:00
KS Opatówek 0-3 KKS 1925 Kalisz 9 listopada, 14:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-0 Orzeł Mroczeń 9 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Orzeł Mroczeń 0-2 Victoria Ostrzeszów 16 listopada, 14:00
KKS 1925 Kalisz 1-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 16 listopada, 11:00
Pelikan Grabów 0-1 KS Opatówek 16 listopada, 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-2 Astra Krotoszyn 16 listopada, 14:00
Pogoń Trębaczów 0-1 Stal Pleszew 16 listopada, 11:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 2-2 LZS Doruchów 16 listopada, 11:00
Sokoły Droszew 3-2 Barycz Janków Przygodzki 16 listopada, 14:00
Masovia Kraszewice 1-2 Prosna Kalisz 16 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 14-15 marca

Victoria Ostrzeszów 3-1 Prosna Kalisz 15 marca, 15:00
Masovia Kraszewice 2-4 Barycz Janków Przygodzki 15 marca, 15:00
Sokoły Droszew 3-1 LZS Doruchów 15 marca, 15:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-2 Stal Pleszew 15 marca, 11:00
Pogoń Trębaczów 2-3 Astra Krotoszyn 15 marca, 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-1 KS Opatówek 15 marca, 15:00
Pelikan Grabów 1-4 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 15 marca, 15:00
KKS 1925 Kalisz 3-0 Orzeł Mroczeń 15 marca, 11:00

Kolejka 17 - 21-22 marca

KKS 1925 Kalisz 1-0 Victoria Ostrzeszów 22 marca, 11:00
Orzeł Mroczeń 2-2 Pelikan Grabów 22 marca, 15:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 22 marca, 15:00
KS Opatówek 2-1 Pogoń Trębaczów 22 marca, 15:00
Astra Krotoszyn 3-0 Korona/Pogoń Stawiszyn 22 marca, 15:00
Stal Pleszew 4-0 Sokoły Droszew 22 marca, 15:00
LZS Doruchów 3-0 Masovia Kraszewice 22 marca, 15:00
(wo)
na boisku 3-3
Barycz Janków Przygodzki 4-2 Prosna Kalisz 22 marca, 11:00

Kolejka 18 - 28-29 marca

Victoria Ostrzeszów 4-0 Barycz Janków Przygodzki 29 marca, 15:00
Prosna Kalisz 2-1 LZS Doruchów 29 marca, 11:00
Masovia Kraszewice 0-5 Stal Pleszew 29 marca, 15:00
Sokoły Droszew 0-1 Astra Krotoszyn 29 marca, 15:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 0-0 KS Opatówek 29 marca, 11:00
Pogoń Trębaczów 0-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 29 marca, 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-2 Orzeł Mroczeń 29 marca, 15:00
Pelikan Grabów 2-2 KKS 1925 Kalisz 29 marca, 15:00

Kolejka 19 - 4-5 kwietnia

Pelikan Grabów 0-0 Victoria Ostrzeszów 5 kwietnia, 16:00
KKS 1925 Kalisz 2-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 kwietnia, 11:00
Orzeł Mroczeń 5-0 Pogoń Trębaczów 5 kwietnia, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4-0 Korona/Pogoń Stawiszyn 5 kwietnia, 16:00
KS Opatówek 2-3 Sokoły Droszew 5 kwietnia, 16:00
Astra Krotoszyn 1-1 Masovia Kraszewice 5 kwietnia, 16:00
Stal Pleszew 3-1 Prosna Kalisz 5 kwietnia, 16:00
LZS Doruchów 1-2 Barycz Janków Przygodzki 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 11 kwietnia

Victoria Ostrzeszów 2-2 LZS Doruchów 11 kwietnia, 16:00
Barycz Janków Przygodzki 2-4 Stal Pleszew 11 kwietnia, 11:00
Prosna Kalisz 2-1 Astra Krotoszyn 11 kwietnia, 11:00
Masovia Kraszewice 0-0 KS Opatówek 11 kwietnia, 16:00
Sokoły Droszew 2-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 11 kwietnia, 16:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-0 Orzeł Mroczeń 11 kwietnia, 11:00
Pogoń Trębaczów 0-2 KKS 1925 Kalisz 11 kwietnia, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-1 Pelikan Grabów 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 19 kwietnia

Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-1 Victoria Ostrzeszów 19 kwietnia, 16:00
Pelikan Grabów 1-0 Pogoń Trębaczów 19 kwietnia, 16:00
KKS 1925 Kalisz 3-0 Korona/Pogoń Stawiszyn 19 kwietnia, 11:00
Orzeł Mroczeń 3-1 Sokoły Droszew 19 kwietnia, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5-0 Masovia Kraszewice 19 kwietnia, 16:00
KS Opatówek 2-0 Prosna Kalisz 19 kwietnia, 16:00
Astra Krotoszyn 4-2 Barycz Janków Przygodzki 19 kwietnia, 16:00
Stal Pleszew 8-0 LZS Doruchów 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 26 kwietnia

Victoria Ostrzeszów 0-4 Stal Pleszew 26 kwietnia, 17:00
LZS Doruchów 3-2 Astra Krotoszyn 26 kwietnia, 16:00
Barycz Janków Przygodzki 1-1 KS Opatówek 26 kwietnia, 11:00
Prosna Kalisz 0-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 26 kwietnia, 11:00
Masovia Kraszewice 1-1 Orzeł Mroczeń 26 kwietnia, 16:00
Sokoły Droszew 1-4 KKS 1925 Kalisz 26 kwietnia, 16:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 3-0 Pelikan Grabów 26 kwietnia, 11:00
Pogoń Trębaczów 0-4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 1 maja

Pogoń Trębaczów 2-2 Victoria Ostrzeszów 1 maja, 11:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-2 Korona/Pogoń Stawiszyn 1 maja, 16:00
Pelikan Grabów 2-1 Sokoły Droszew 1 maja, 16:00
KKS 1925 Kalisz 2-0 Masovia Kraszewice 1 maja, 16:00
Orzeł Mroczeń 3-0 Prosna Kalisz 1 maja, 16:00
(wo)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5-1 Barycz Janków Przygodzki 1 maja, 16:00
KS Opatówek 1-0 LZS Doruchów 1 maja, 11:00
Astra Krotoszyn 1-2 Stal Pleszew 1 maja, 11:00

Kolejka 24 - 9-10 maja

Victoria Ostrzeszów 2-1 Astra Krotoszyn 3 maja, 16:00
Stal Pleszew 2-0 KS Opatówek 10 maja, 16:00
LZS Doruchów 0-8 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 maja, 16:00
Barycz Janków Przygodzki 2-2 Orzeł Mroczeń 10 maja, 11:00
Prosna Kalisz 1-9 KKS 1925 Kalisz 10 maja, 11:00
Masovia Kraszewice 0-2 Pelikan Grabów 10 maja, 16:00
Sokoły Droszew 1-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 10 maja, 16:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-2 Pogoń Trębaczów 10 maja, 11:00

Kolejka 25 - 16-17 maja

Korona/Pogoń Stawiszyn 0-0 Victoria Ostrzeszów 17 maja, 11:00
Pogoń Trębaczów 0-0 Sokoły Droszew 17 maja, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5-0 Masovia Kraszewice 17 maja, 16:00
Pelikan Grabów 3-1 Prosna Kalisz 17 maja, 16:00
KKS 1925 Kalisz 0-1 Barycz Janków Przygodzki 17 maja, 11:00
Orzeł Mroczeń 4-3 LZS Doruchów 17 maja, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4-2 Stal Pleszew 17 maja, 11:00
KS Opatówek 4-2 Astra Krotoszyn 17 maja, 16:00

Kolejka 26 - 23-24 maja

Victoria Ostrzeszów 2-0 KS Opatówek 24 maja, 16:00
Astra Krotoszyn 1-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 24 maja, 16:00
Stal Pleszew 4-0 Orzeł Mroczeń 24 maja, 16:00
LZS Doruchów 1-4 KKS 1925 Kalisz 24 maja, 16:00
Barycz Janków Przygodzki 5-1 Pelikan Grabów 24 maja, 11:00
Prosna Kalisz 0-5 Pogoń Nowe Skalmierzyce 24 maja, 11:00
Masovia Kraszewice 3-2 Pogoń Trębaczów 24 maja, 16:00
Sokoły Droszew 0-1 Korona/Pogoń Stawiszyn 24 maja, 16:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

Sokoły Droszew 0-5 Victoria Ostrzeszów 31 maja, 16:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 2-0 Masovia Kraszewice 31 maja, 11:00
Pogoń Trębaczów 3-1 Prosna Kalisz 31 maja, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-0 Barycz Janków Przygodzki 31 maja, 16:00
Pelikan Grabów 3-0 LZS Doruchów 31 maja, 16:00
KKS 1925 Kalisz 0-3 Stal Pleszew 31 maja, 11:00
(wo)
na boisku 0-0; występ nieuprawnionego zawodnika
Orzeł Mroczeń 5-2 Astra Krotoszyn 31 maja, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4-0 KS Opatówek 31 maja, 11:00

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Victoria Ostrzeszów 0-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 7 czerwca, 16:00
KS Opatówek 1-3 Orzeł Mroczeń 7 czerwca, 16:00
Astra Krotoszyn 1-3 KKS 1925 Kalisz 7 czerwca, 16:00
Stal Pleszew 5-0 Pelikan Grabów 7 czerwca, 16:00
LZS Doruchów 2-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 czerwca, 16:00
Barycz Janków Przygodzki 8-0 Pogoń Trębaczów 7 czerwca, 11:00
Prosna Kalisz 1-1 Korona/Pogoń Stawiszyn 7 czerwca, 11:00
Masovia Kraszewice 0-7 Sokoły Droszew 7 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 11 czerwca

Masovia Kraszewice 3-2 Victoria Ostrzeszów 11 czerwca, 17:00
Sokoły Droszew 3-2 Prosna Kalisz 11 czerwca, 17:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-1 Barycz Janków Przygodzki 11 czerwca, 17:00
Pogoń Trębaczów 2-3 LZS Doruchów 11 czerwca, 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 Stal Pleszew 11 czerwca, 17:00
Pelikan Grabów 3-2 Astra Krotoszyn 11 czerwca, 17:00
KKS 1925 Kalisz 1-1 KS Opatówek 11 czerwca, 13:00
Orzeł Mroczeń 2-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 11 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 14 czerwca

Victoria Ostrzeszów 0-0 Orzeł Mroczeń 14 czerwca, 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6-1 KKS 1925 Kalisz 14 czerwca, 11:00
KS Opatówek 7-1 Pelikan Grabów 14 czerwca, 11:00
Astra Krotoszyn 3-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 14 czerwca, 11:00
Stal Pleszew 3-0 Pogoń Trębaczów 14 czerwca, 11:00
(wo)
goście nie przyjechali
LZS Doruchów 1-6 Korona/Pogoń Stawiszyn 14 czerwca, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 1-0 Sokoły Droszew 14 czerwca, 11:00
Prosna Kalisz 3-2 Masovia Kraszewice 14 czerwca, 11:00

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska (południe))
Baraż uzupełniający o udział w IV lidze (wielkopolska (północ))
Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska (północ))

IV liga 2008/2009 (wielkopolska (południe))
IV liga 2008/2009 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2008/2009 (Konin)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Leszno)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Piła)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2008/2009 (Poznań (zachód))

Klasa A 2008/2009 (Kalisz I)
Klasa A 2008/2009 (Kalisz II)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas