[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Poznań (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Środa Wielkopolska 26 73 24 1 1 120-15 11 1 1 69-9 13 0 0 51-6
2.  1922 Lechia Kostrzyn 26 68 22 2 2 82-20 11 0 2 49-15 11 2 0 33-5
3.  Huragan Pobiedziska 26 44 13 5 8 53-39 6 2 5 24-19 7 3 3 29-20
4.  Phytopharm Klęka 26 43 13 4 9 51-39 7 3 3 25-15 6 1 6 26-24
5.  Kotwica Kórnik 26 37 9 10 7 42-50 5 6 2 18-21 4 4 5 24-29
6.  Vitcovia Witkowo 26 36 11 3 12 42-56 7 1 5 24-22 4 2 7 18-34
7.  Piast Kobylnica 26 32 9 5 12 43-53 5 2 6 24-22 4 3 6 19-31
8.  Warta Śrem 26 31 9 4 13 47-45 3 2 8 20-26 6 2 5 27-19
9.  Lechita Kłecko 26 28 7 7 12 31-44 5 3 5 18-13 2 4 7 13-31 2 6 2 0 0 6-1
10.  Jurand Koziegłowy 26 28 8 4 14 33-65 6 2 5 20-24 2 2 9 13-41 2 0 0 0 2 1-6
11.  Kłos Zaniemyśl 26 27 7 6 13 35-59 4 2 7 21-31 3 4 6 14-28
12.  Polonia Poznań 26 24 6 6 14 33-45 4 4 5 27-22 2 2 9 6-23
13.  TPS Winogrady (Poznań) 26 22 5 7 14 20-54 2 3 8 8-27 3 4 6 12-27
14.  Wełnianka Kiszkowo 26 20 6 2 18 32-80 4 2 7 19-32 2 0 11 13-48
W związku z dodatkowym utrzymaniem Czarnych Wróblewo w IV lidze po barażu uzupełniającym zwolnione miejsce w klasie okręgowej zajęła Wełnianka Kiszkowo.
Jurand Koziegłowy przeniósł się po sezonie do grupy zachodniej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Polonia Środa Wielkopolska    1-2 2-2 4-0 5-3 5-0 4-1 5-0 5-0 7-0 8-0 7-1 4-0 12-0 
 2 1922 Lechia Kostrzyn1-5     1-2 4-1 5-1 5-0 3-0 1-0 3-0 9-1 3-2 2-1 6-2 6-0 
 3 Huragan Pobiedziska0-4 0-3     3-1 0-0 2-3 4-0* 2-4 3-0 1-3 3-0 2-0 1-1 3-0 
 4 Phytopharm Klęka1-3 0-0 4-2     3-1 1-1 3-1 3-0 2-3 1-0 4-0 1-0 0-0 2-4 
 5 Kotwica Kórnik0-4 1-1 2-2 1-6     3-1 3-3 2-1 1-1 0-0 1-0 1-0 1-1 2-1 
 6 Vitcovia Witkowo0-4 0-4 3-0* 2-3 4-0     1-2 1-5 2-1 3-1 1-0 1-1 3-0 3-1 
 7 Piast Kobylnica0-3 0-2 2-4 3-1 0-1 2-3     2-2 5-1 4-1 2-2 2-0 1-2 1-0 
 8 Warta Śrem1-2 1-2 0-4 1-3 1-1 3-1 1-5     0-0 4-1 2-3 0-2 0-1 6-1 
 9 Lechita Kłecko1-2 0-1 0-1 0-1 2-2 3-0* 1-1 1-0     3-1 0-0 3-0 1-2 3-2 
 10 Jurand Koziegłowy0-4 1-2 0-5 1-0 1-4 3-1 5-0 1-1 0-3     1-1 2-0 2-1 3-2 
 11 Kłos Zaniemyśl1-7 0-2 3-4 2-1 3-2 1-2 2-2 0-3 3-3 1-3     2-0 3-0 0-2 
 12 Polonia Poznań1-4 1-5 1-1 1-1 1-2 0-0 0-1 0-3 5-0 6-2 2-2     4-1 5-0 
 13 TPS Winogrady (Poznań)0-6 0-3 2-1 0-2 3-3 0-3* 1-2 0-4 0-0 0-0 0-2 0-1     2-0 
 14 Wełnianka Kiszkowo0-3 0-6 0-1 2-6 1-4 6-3 3-1 1-4 2-1 2-0 1-2 0-0 1-1     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Wełnianka Kiszkowo 0-0 Polonia Poznań 24 sierpnia, 14:00
Huragan Pobiedziska 4-0 Piast Kobylnica 24 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 4-2
1922 Lechia Kostrzyn 5-0 Vitcovia Witkowo 23 sierpnia, 17:00
Phytopharm Klęka 4-0 Kłos Zaniemyśl 24 sierpnia, 13:00
Lechita Kłecko 1-0 Warta Śrem 24 sierpnia, 15:00
Kotwica Kórnik 0-4 Polonia Środa Wielkopolska 23 sierpnia, 16:00
Jurand Koziegłowy 2-1 TPS Winogrady (Poznań) 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Polonia Poznań 4-1 TPS Winogrady (Poznań) 31 sierpnia, 11:00
Polonia Środa Wielkopolska 7-0 Jurand Koziegłowy 30 sierpnia, 16:00
Warta Śrem 1-1 Kotwica Kórnik 31 sierpnia, 17:00
Kłos Zaniemyśl 3-3 Lechita Kłecko 31 sierpnia, 15:00
Vitcovia Witkowo 2-3 Phytopharm Klęka 30 sierpnia, 16:00
Piast Kobylnica 0-2 1922 Lechia Kostrzyn 31 sierpnia, 11:00
Wełnianka Kiszkowo 0-1 Huragan Pobiedziska 31 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 6-7 września

Huragan Pobiedziska 2-0 Polonia Poznań 7 września, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 6-0 Wełnianka Kiszkowo 6 września, 17:00
Phytopharm Klęka 3-1 Piast Kobylnica 7 września, 13:00
Lechita Kłecko 3-0 Vitcovia Witkowo 7 września, 15:00
(wo)
na boisku 3-1
Kotwica Kórnik 1-0 Kłos Zaniemyśl 6 września, 16:00
Jurand Koziegłowy 1-1 Warta Śrem 6 września, 17:00
TPS Winogrady (Poznań) 0-6 Polonia Środa Wielkopolska 6 września, 11:30

Kolejka 4 - 13-14 września

Polonia Poznań 1-4 Polonia Środa Wielkopolska 10 września, 11:00
Warta Śrem 0-1 TPS Winogrady (Poznań) 13 września, 16:00
Kłos Zaniemyśl 1-3 Jurand Koziegłowy 14 września, 15:00
Vitcovia Witkowo 4-0 Kotwica Kórnik 13 września, 16:00
Piast Kobylnica 5-1 Lechita Kłecko 14 września, 11:00
Wełnianka Kiszkowo 2-6 Phytopharm Klęka 14 września, 14:00
Huragan Pobiedziska 0-3 1922 Lechia Kostrzyn 14 września, 16:00

Kolejka 5 - 20-21 września

1922 Lechia Kostrzyn 2-1 Polonia Poznań 20 września, 16:00
Phytopharm Klęka 4-2 Huragan Pobiedziska 21 września, 13:00
Lechita Kłecko 3-2 Wełnianka Kiszkowo 21 września, 15:00
Kotwica Kórnik 3-3 Piast Kobylnica 20 września, 16:00
Jurand Koziegłowy 3-1 Vitcovia Witkowo 20 września, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 0-2 Kłos Zaniemyśl 20 września, 11:30
Polonia Środa Wielkopolska 5-0 Warta Śrem 20 września, 16:00

Kolejka 6 - 27-28 września

Polonia Poznań 0-3 Warta Śrem 28 września, 11:00
Kłos Zaniemyśl 1-7 Polonia Środa Wielkopolska 28 września, 15:00
Vitcovia Witkowo 3-0 TPS Winogrady (Poznań) 27 września, 16:00
Piast Kobylnica 4-1 Jurand Koziegłowy 28 września, 11:00
Wełnianka Kiszkowo 1-4 Kotwica Kórnik 28 września, 14:00
Huragan Pobiedziska 3-0 Lechita Kłecko 28 września, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 4-1 Phytopharm Klęka 27 września, 16:00

Kolejka 7 - 4-5 października

Phytopharm Klęka 1-0 Polonia Poznań 5 października, 13:00
Lechita Kłecko 0-1 1922 Lechia Kostrzyn 5 października, 15:00
Kotwica Kórnik 2-2 Huragan Pobiedziska 4 października, 16:00
Jurand Koziegłowy 3-2 Wełnianka Kiszkowo 4 października, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 1-2 Piast Kobylnica 5 października, 15:00
Polonia Środa Wielkopolska 5-0 Vitcovia Witkowo 4 października, 16:00
Warta Śrem 2-3 Kłos Zaniemyśl 4 października, 16:00

Kolejka 8 - 11-12 października

Polonia Poznań 2-2 Kłos Zaniemyśl 12 października, 11:00
Vitcovia Witkowo 1-5 Warta Śrem 11 października, 15:00
Piast Kobylnica 0-3 Polonia Środa Wielkopolska 12 października, 11:00
Wełnianka Kiszkowo 1-1 TPS Winogrady (Poznań) 12 października, 14:00
Huragan Pobiedziska 1-3 Jurand Koziegłowy 12 października, 15:00
1922 Lechia Kostrzyn 5-1 Kotwica Kórnik 11 października, 15:00
Phytopharm Klęka 2-3 Lechita Kłecko 12 października, 13:00

Kolejka 9 - 18-19 października

Lechita Kłecko 3-0 Polonia Poznań 19 października, 15:00
Kotwica Kórnik 1-6 Phytopharm Klęka 18 października, 15:00
Jurand Koziegłowy 1-2 1922 Lechia Kostrzyn 18 października, 15:00
TPS Winogrady (Poznań) 2-1 Huragan Pobiedziska 18 października, 11:00
Polonia Środa Wielkopolska 12-0 Wełnianka Kiszkowo 18 października, 15:00
Warta Śrem 1-5 Piast Kobylnica 18 października, 15:00
Kłos Zaniemyśl 1-2 Vitcovia Witkowo 19 października, 15:00

Kolejka 10 - 25-26 października

Polonia Poznań 0-0 Vitcovia Witkowo 26 października, 11:00
Piast Kobylnica 2-2 Kłos Zaniemyśl 26 października, 11:00
Wełnianka Kiszkowo 1-4 Warta Śrem 26 października, 14:00
Huragan Pobiedziska 0-4 Polonia Środa Wielkopolska 26 października, 14:00
1922 Lechia Kostrzyn 6-2 TPS Winogrady (Poznań) 25 października, 15:00
Phytopharm Klęka 1-0 Jurand Koziegłowy 26 października, 13:00
Lechita Kłecko 2-2 Kotwica Kórnik 26 października, 14:00

Kolejka 11 - 2 listopada

Kotwica Kórnik 1-0 Polonia Poznań 2 listopada, 11:00
Jurand Koziegłowy 0-3 Lechita Kłecko 2 listopada, 11:00
TPS Winogrady (Poznań) 0-2 Phytopharm Klęka 2 listopada, 11:00
Polonia Środa Wielkopolska 1-2 1922 Lechia Kostrzyn 2 listopada, 14:00
Warta Śrem 0-4 Huragan Pobiedziska 2 listopada, 14:00
Kłos Zaniemyśl 0-2 Wełnianka Kiszkowo 2 listopada, 14:00
Vitcovia Witkowo 1-2 Piast Kobylnica 2 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 8-9 listopada

Polonia Poznań 0-1 Piast Kobylnica 9 listopada, 11:00
Wełnianka Kiszkowo 6-3 Vitcovia Witkowo 9 listopada, 14:00
Huragan Pobiedziska 3-0 Kłos Zaniemyśl 9 listopada, 14:00
1922 Lechia Kostrzyn 1-0 Warta Śrem 8 listopada, 14:00
Phytopharm Klęka 1-3 Polonia Środa Wielkopolska 9 listopada, 13:00
Lechita Kłecko 1-2 TPS Winogrady (Poznań) 9 listopada, 14:00
Kotwica Kórnik 0-0 Jurand Koziegłowy 8 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 15-16 listopada

Jurand Koziegłowy 2-0 Polonia Poznań 15 listopada, 13:00
TPS Winogrady (Poznań) 3-3 Kotwica Kórnik 15 listopada, 11:00
Polonia Środa Wielkopolska 5-0 Lechita Kłecko 15 listopada, 13:00
Warta Śrem 1-3 Phytopharm Klęka 15 listopada, 13:00
Kłos Zaniemyśl 0-2 1922 Lechia Kostrzyn 16 listopada, 13:00
Vitcovia Witkowo 3-0 Huragan Pobiedziska 15 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 1-4; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Piast Kobylnica 1-0 Wełnianka Kiszkowo 16 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 28-29 marca

Polonia Poznań 5-0 Wełnianka Kiszkowo 29 marca, 17:00
Piast Kobylnica 2-4 Huragan Pobiedziska 29 marca, 11:00
Vitcovia Witkowo 0-4 1922 Lechia Kostrzyn 28 marca, 16:00
Kłos Zaniemyśl 2-1 Phytopharm Klęka 28 marca, 16:00
Warta Śrem 0-0 Lechita Kłecko 28 marca, 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 5-3 Kotwica Kórnik 28 marca, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 0-0 Jurand Koziegłowy 28 marca, 11:00

Kolejka 15 - 4-5 kwietnia

TPS Winogrady (Poznań) 0-1 Polonia Poznań 4 kwietnia, 11:00
Jurand Koziegłowy 0-4 Polonia Środa Wielkopolska 4 kwietnia, 16:00
Kotwica Kórnik 2-1 Warta Śrem 4 kwietnia, 16:00
Lechita Kłecko 0-0 Kłos Zaniemyśl 5 kwietnia, 15:00
Phytopharm Klęka 1-1 Vitcovia Witkowo 5 kwietnia, 13:00
1922 Lechia Kostrzyn 3-0 Piast Kobylnica 4 kwietnia, 16:00
Huragan Pobiedziska 3-0 Wełnianka Kiszkowo 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 11 kwietnia

Polonia Poznań 1-1 Huragan Pobiedziska 11 kwietnia, 17:00
Wełnianka Kiszkowo 0-6 1922 Lechia Kostrzyn 11 kwietnia, 15:00
Piast Kobylnica 3-1 Phytopharm Klęka 11 kwietnia, 15:00
Vitcovia Witkowo 2-1 Lechita Kłecko 11 kwietnia, 16:00
Kłos Zaniemyśl 3-2 Kotwica Kórnik 11 kwietnia, 16:00
Warta Śrem 4-1 Jurand Koziegłowy 11 kwietnia, 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 4-0 TPS Winogrady (Poznań) 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Polonia Środa Wielkopolska 7-1 Polonia Poznań 18 kwietnia, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 0-4 Warta Śrem 18 kwietnia, 11:00
Jurand Koziegłowy 1-1 Kłos Zaniemyśl 18 kwietnia, 17:00
Kotwica Kórnik 3-1 Vitcovia Witkowo 18 kwietnia, 16:00
Lechita Kłecko 1-1 Piast Kobylnica 19 kwietnia, 15:00
Phytopharm Klęka 2-4 Wełnianka Kiszkowo 19 kwietnia, 13:00
1922 Lechia Kostrzyn 1-2 Huragan Pobiedziska 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Polonia Poznań 1-5 1922 Lechia Kostrzyn 25 kwietnia, 18:00
Huragan Pobiedziska 3-1 Phytopharm Klęka 26 kwietnia, 16:00
Wełnianka Kiszkowo 2-1 Lechita Kłecko 26 kwietnia, 14:00
Piast Kobylnica 0-1 Kotwica Kórnik 26 kwietnia, 11:00
Vitcovia Witkowo 3-1 Jurand Koziegłowy 25 kwietnia, 16:00
Kłos Zaniemyśl 3-0 TPS Winogrady (Poznań) 25 kwietnia, 17:00
Warta Śrem 1-2 Polonia Środa Wielkopolska 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 2-3 maja

Warta Śrem 0-2 Polonia Poznań 2 maja, 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 8-0 Kłos Zaniemyśl 2 maja, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 0-3 Vitcovia Witkowo 2 maja, 11:00
(wo)
na boisku 1-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Jurand Koziegłowy 5-0 Piast Kobylnica 2 maja, 18:00
Kotwica Kórnik 2-1 Wełnianka Kiszkowo 2 maja, 16:00
Lechita Kłecko 0-1 Huragan Pobiedziska 3 maja, 15:00
Phytopharm Klęka 0-0 1922 Lechia Kostrzyn 3 maja, 13:00

Kolejka 20 - 9-10 maja

Polonia Poznań 1-1 Phytopharm Klęka 10 maja, 17:00
1922 Lechia Kostrzyn 3-0 Lechita Kłecko 9 maja, 17:00
Huragan Pobiedziska 0-0 Kotwica Kórnik 10 maja, 16:00
Wełnianka Kiszkowo 2-0 Jurand Koziegłowy 10 maja, 14:00
Piast Kobylnica 1-2 TPS Winogrady (Poznań) 10 maja, 11:00
Vitcovia Witkowo 0-4 Polonia Środa Wielkopolska 9 maja, 16:00
Kłos Zaniemyśl 0-3 Warta Śrem 9 maja, 17:00

Kolejka 21 - 16-17 maja

Kłos Zaniemyśl 2-0 Polonia Poznań 16 maja, 17:00
Warta Śrem 3-1 Vitcovia Witkowo 16 maja, 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 4-1 Piast Kobylnica 16 maja, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 2-0 Wełnianka Kiszkowo 16 maja, 11:00
Jurand Koziegłowy 0-5 Huragan Pobiedziska 16 maja, 18:00
Kotwica Kórnik 1-1 1922 Lechia Kostrzyn 16 maja, 16:00
Lechita Kłecko 0-1 Phytopharm Klęka 17 maja, 15:00

Kolejka 22 - 23-24 maja

Polonia Poznań 5-0 Lechita Kłecko 24 maja, 17:00
Phytopharm Klęka 3-1 Kotwica Kórnik 24 maja, 13:00
1922 Lechia Kostrzyn 9-1 Jurand Koziegłowy 23 maja, 17:00
Huragan Pobiedziska 1-1 TPS Winogrady (Poznań) 24 maja, 16:00
Wełnianka Kiszkowo 0-3 Polonia Środa Wielkopolska 24 maja, 14:00
Piast Kobylnica 2-2 Warta Śrem 24 maja, 11:00
Vitcovia Witkowo 1-0 Kłos Zaniemyśl 23 maja, 16:00

Kolejka 23 - 30-31 maja

Vitcovia Witkowo 1-1 Polonia Poznań 30 maja, 16:00
Kłos Zaniemyśl 2-2 Piast Kobylnica 30 maja, 17:00
Warta Śrem 6-1 Wełnianka Kiszkowo 3 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (30 maja, 17:00) odwołany
Polonia Środa Wielkopolska 2-2 Huragan Pobiedziska 30 maja, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 0-3 1922 Lechia Kostrzyn 30 maja, 11:00
Jurand Koziegłowy 1-0 Phytopharm Klęka 30 maja, 18:00
Kotwica Kórnik 1-1 Lechita Kłecko 30 maja, 16:00

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Polonia Poznań 1-2 Kotwica Kórnik 7 czerwca, 17:00
Lechita Kłecko 3-1 Jurand Koziegłowy 7 czerwca, 15:00
Phytopharm Klęka 0-0 TPS Winogrady (Poznań) 7 czerwca, 13:00
1922 Lechia Kostrzyn 1-5 Polonia Środa Wielkopolska 6 czerwca, 17:00
Huragan Pobiedziska 2-4 Warta Śrem 7 czerwca, 16:00
Wełnianka Kiszkowo 1-2 Kłos Zaniemyśl 7 czerwca, 14:00
Piast Kobylnica 2-3 Vitcovia Witkowo 7 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 11 czerwca

Piast Kobylnica 2-0 Polonia Poznań 11 czerwca, 14:00
Vitcovia Witkowo 3-1 Wełnianka Kiszkowo 11 czerwca, 14:00
Kłos Zaniemyśl 3-4 Huragan Pobiedziska 11 czerwca, 14:00
Warta Śrem 1-2 1922 Lechia Kostrzyn 11 czerwca, 14:00
Polonia Środa Wielkopolska 4-0 Phytopharm Klęka 11 czerwca, 14:00
TPS Winogrady (Poznań) 0-0 Lechita Kłecko 11 czerwca, 14:00
Jurand Koziegłowy 1-4 Kotwica Kórnik 11 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 14 czerwca

Polonia Poznań 6-2 Jurand Koziegłowy 14 czerwca, 14:00
Kotwica Kórnik 1-1 TPS Winogrady (Poznań) 14 czerwca, 14:00
Lechita Kłecko 1-2 Polonia Środa Wielkopolska 14 czerwca, 14:00
Phytopharm Klęka 3-0 Warta Śrem 14 czerwca, 14:00
1922 Lechia Kostrzyn 3-2 Kłos Zaniemyśl 14 czerwca, 14:00
Huragan Pobiedziska 2-3 Vitcovia Witkowo 14 czerwca, 14:00
Wełnianka Kiszkowo 3-1 Piast Kobylnica 14 czerwca, 14:00

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska (południe))
Baraż uzupełniający o udział w IV lidze (wielkopolska (północ))
Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska (północ))
Baraże o udział w klasie okręgowej (Poznań)

IV liga 2008/2009 (wielkopolska (południe))
IV liga 2008/2009 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2008/2009 (Kalisz)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Konin)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Leszno)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Piła)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Poznań (zachód))

Klasa A 2008/2009 (Poznań I)
Klasa A 2008/2009 (Poznań II)
Klasa A 2008/2009 (Poznań III)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas