[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2008/2009, grupa: wielkopolska (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lubuszanin Trzcianka 32 66 20 6 6 65-31 10 4 2 35-12 10 2 4 30-19 2 4 1 1 0 1-0
2.  Sokół Pniewy 32 66 20 6 6 52-19 10 3 3 27-8 10 3 3 25-11 2 1 0 1 1 0-1
3.  TS 1998 Dopiewo 32 62 19 5 8 54-28 10 2 4 29-13 9 3 4 25-15
4.  Leśnik Margonin 32 60 18 6 8 58-35 9 4 3 35-17 9 2 5 23-18
5.  Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 32 59 17 8 7 67-34 11 1 4 41-18 6 7 3 26-16
6.  Luboński FC 32 55 16 7 9 59-34 7 3 6 33-21 9 4 3 26-13
7.  Zjednoczeni Trzemeszno 32 45 12 9 11 42-39 7 6 3 24-13 5 3 8 18-26 4 8 2 2 0 6-3
8.  Sokół Damasławek 32 45 14 3 15 56-62 8 2 6 36-28 6 1 9 20-34 4 4 1 1 2 6-6
9.  Sparta Szamotuły 32 45 13 6 13 42-41 7 3 6 18-17 6 3 7 24-24 4 4 1 1 2 3-6
10.  Sokół Rakoniewice 32 42 11 9 12 37-39 5 5 6 19-19 6 4 6 18-20
11.  Czarni Wróblewo 32 40 11 7 14 46-59 6 4 6 23-29 5 3 8 23-30
12.  Grom Plewiska 32 38 10 8 14 39-54 4 3 9 17-31 6 5 5 22-23
13.  Warta Międzychód 32 37 11 4 17 41-47 7 3 6 27-19 4 1 11 14-28
14.  Polonia Chodzież 32 33 9 6 17 46-70 4 4 8 21-32 5 2 9 25-38
15.  1920 Mosina 32 32 8 8 16 27-51 5 3 8 14-20 3 5 8 13-31
16.  Radwan Lubasz 32 19 5 4 23 27-73 3 2 11 14-30 2 2 12 13-43
17.  Noteć Rosko 32 18 4 6 22 25-67 3 2 11 15-28 1 4 11 10-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Lubuszanin Trzcianka    0-0 0-1 3-0 1-1 1-2 2-0 2-0 2-2 3-0 3-2 1-1 4-1 4-1 1-0 4-1 4-0 
 2 Sokół Pniewy0-1     1-1 2-0 0-1 1-0 1-0 1-0 0-0 3-0 0-0 5-1 1-2 4-1 3-0 3-1 2-0 
 3 TS 1998 Dopiewo1-2 1-0     1-2 0-1 2-1 1-0 3-2 3-1 0-0 3-0 4-0 2-0 2-2 2-0 1-2 3-0 
 4 Leśnik Margonin2-2 0-2 1-2     2-2 0-0 3-0 3-0 2-0 0-0 3-1 1-0 5-1 6-3 4-0 2-1 1-3 
 5 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski1-2 0-1 2-1 0-2     3-1 0-0 6-0 3-2 1-3 5-3 2-0 2-1 2-1 6-0 5-1 3-0 
 6 Luboński FC0-1 2-4 2-2 2-1 1-0     3-0 8-0 1-2 1-3 3-2 1-2 1-0 0-1 3-3 5-0 0-0 
 7 Zjednoczeni Trzemeszno1-0 0-1 0-0 1-2 1-1 0-1     1-1 1-0 4-0 1-1 1-1 2-1 6-1 1-1 2-1 2-1 
 8 Sokół Damasławek3-1 2-4 2-1 0-1 3-1 0-2 1-3     4-1 0-3 3-1 1-1 0-3 5-1 4-1 4-4 4-0 
 9 Sparta Szamotuły1-2 2-1 1-0 2-0 2-1 1-1 1-1 1-0     0-1 0-3 1-2 3-0 1-0 1-3 0-1 1-1 
 10 Sokół Rakoniewice1-3 0-1 0-3 0-2 1-1 1-3 0-0 2-0 0-2     2-0 3-1 2-0 1-1 1-1 4-0 1-1 
 11 Czarni Wróblewo3-3 1-1 0-3 0-1 0-4 1-4 3-2 1-4 1-1 1-0     1-3 2-0 3-2 0-0 3-0 3-1 
 12 Grom Plewiska0-3 0-0 2-0 2-6 1-2 0-2 1-2 1-2 1-4 2-1 1-3     0-2 3-2 1-1 1-0 1-1 
 13 Warta Międzychód2-0 1-2 1-2 1-0 2-2 0-0 6-1 1-4 1-0 1-3 3-1 1-1     0-1 0-1 2-0 5-1 
 14 Polonia Chodzież1-4 0-3 1-3 1-1 1-4 1-3 3-1 1-2 2-1 2-2 1-2 0-4 1-1     1-0 1-1 4-0 
 15 1920 Mosina1-2 1-0 0-1 1-1 1-1 0-2 0-3 2-1 1-2 1-0 0-1 0-0 0-2 1-4     3-0 2-0 
 16 Radwan Lubasz2-1 1-2 2-3 1-2 0-4 0-2 1-4 0-1 0-3* 0-0 1-1 0-3 2-0 0-1 1-2     3-1 
 17 Noteć Rosko0-3 0-3 0-2 1-2 0-0 2-2 0-1 1-3 2-3 1-2 1-2 1-2 1-0 0-3 2-0 3-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Pauza: Radwan Lubasz.
 
Sokół Rakoniewice 1-1 1920 Mosina 10 sierpnia, 16:00
Polonia Chodzież 1-4 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 9 sierpnia, 17:00
Noteć Rosko 0-1 Zjednoczeni Trzemeszno 10 sierpnia, 14:00
Czarni Wróblewo 1-4 Sokół Damasławek 10 sierpnia, 15:30
Sparta Szamotuły 2-1 Sokół Pniewy 9 sierpnia, 17:00
Warta Międzychód 2-0 Lubuszanin Trzcianka 9 sierpnia, 14:00
Grom Plewiska 2-0 TS 1998 Dopiewo 9 sierpnia, 16:00
Leśnik Margonin 0-0 Luboński FC 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Pauza: Luboński FC.
 
Grom Plewiska 3-2 Polonia Chodzież 16 sierpnia, 16:00
TS 1998 Dopiewo 1-2 Leśnik Margonin 17 sierpnia, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 10 września, 17:00
Sokół Pniewy 1-2 Warta Międzychód 15 sierpnia, 17:00
Sokół Damasławek 4-1 Sparta Szamotuły 17 sierpnia, 14:00
Sokół Rakoniewice 2-0 Czarni Wróblewo 16 sierpnia, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-1 1920 Mosina 16 sierpnia, 15:00
Radwan Lubasz 3-1 Noteć Rosko 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Pauza: Noteć Rosko.
 
Radwan Lubasz 1-2 1920 Mosina 20 sierpnia, 17:00
Czarni Wróblewo 3-2 Zjednoczeni Trzemeszno 20 sierpnia, 17:00
Sparta Szamotuły 0-1 Sokół Rakoniewice 20 sierpnia, 17:00
Warta Międzychód 1-4 Sokół Damasławek 20 sierpnia, 17:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-1 Sokół Pniewy 20 sierpnia, 17:00
Grom Plewiska 0-3 Lubuszanin Trzcianka 20 sierpnia, 17:00
Leśnik Margonin 6-3 Polonia Chodzież 20 sierpnia, 17:00
Luboński FC 2-2 TS 1998 Dopiewo 20 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Pauza: TS 1998 Dopiewo.
 
Polonia Chodzież 1-3 Luboński FC 23 sierpnia, 17:00
Lubuszanin Trzcianka 3-0 Leśnik Margonin 23 sierpnia, 12:00
Sokół Pniewy 5-1 Grom Plewiska 23 sierpnia, 16:00
Sokół Damasławek 3-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 23 sierpnia, 17:00
Sokół Rakoniewice 2-0 Warta Międzychód 23 sierpnia, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-0 Sparta Szamotuły 23 sierpnia, 15:00
Radwan Lubasz 1-1 Czarni Wróblewo 23 sierpnia, 17:00
Noteć Rosko 2-0 1920 Mosina 24 sierpnia, 14:00

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Pauza: 1920 Mosina.
 
Czarni Wróblewo 3-1 Noteć Rosko 30 sierpnia, 17:00
Sparta Szamotuły 0-1 Radwan Lubasz 30 sierpnia, 17:00
Warta Międzychód 6-1 Zjednoczeni Trzemeszno 30 sierpnia, 17:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-3 Sokół Rakoniewice 30 sierpnia, 17:00
Grom Plewiska 1-2 Sokół Damasławek 30 sierpnia, 16:00
Leśnik Margonin 0-2 Sokół Pniewy 30 sierpnia, 17:00
Luboński FC 0-1 Lubuszanin Trzcianka 30 sierpnia, 12:00
TS 1998 Dopiewo 2-2 Polonia Chodzież 31 sierpnia, 15:00

Kolejka 6 - 3 września

Pauza: Polonia Chodzież.
 
Czarni Wróblewo 0-0 1920 Mosina 3 września, 17:00
Lubuszanin Trzcianka 0-1 TS 1998 Dopiewo 3 września, 16:00
Sokół Pniewy 1-0 Luboński FC 3 września, 16:00
Sokół Damasławek 0-1 Leśnik Margonin 3 września, 17:30
Sokół Rakoniewice 3-1 Grom Plewiska 3 września, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3 września, 17:00
Radwan Lubasz 2-0 Warta Międzychód 3 września, 17:00
Noteć Rosko 2-3 Sparta Szamotuły 3 września, 17:30

Kolejka 7 - 6-7 września

Pauza: Czarni Wróblewo.
 
Sparta Szamotuły 1-3 1920 Mosina 6 września, 17:00
Warta Międzychód 5-1 Noteć Rosko 6 września, 17:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 5-1 Radwan Lubasz 6 września, 17:00
Grom Plewiska 1-2 Zjednoczeni Trzemeszno 5 września, 17:00
Leśnik Margonin 0-0 Sokół Rakoniewice 6 września, 16:00
Luboński FC 8-0 Sokół Damasławek 6 września, 12:00
TS 1998 Dopiewo 1-0 Sokół Pniewy 7 września, 15:00
Polonia Chodzież 1-4 Lubuszanin Trzcianka 6 września, 16:00

Kolejka 8 - 13-14 września

Pauza: Lubuszanin Trzcianka.
 
Sokół Pniewy 4-1 Polonia Chodzież 13 września, 16:00
Sokół Damasławek 2-1 TS 1998 Dopiewo 14 września, 16:00
Sokół Rakoniewice 1-3 Luboński FC 13 września, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-2 Leśnik Margonin 13 września, 15:00
Radwan Lubasz 0-3 Grom Plewiska 14 września, 16:00
Noteć Rosko 0-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 14 września, 14:00
1920 Mosina 0-2 Warta Międzychód 14 września, 16:00
Czarni Wróblewo 1-1 Sparta Szamotuły 14 września, 15:30

Kolejka 9 - 20-21 września

Pauza: Sparta Szamotuły.
 
Warta Międzychód 3-1 Czarni Wróblewo 20 września, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 6-0 1920 Mosina 20 września, 16:00
Grom Plewiska 1-1 Noteć Rosko 20 września, 16:00
Leśnik Margonin 2-1 Radwan Lubasz 20 września, 16:00
Luboński FC 3-0 Zjednoczeni Trzemeszno 20 września, 12:00
TS 1998 Dopiewo 0-0 Sokół Rakoniewice 21 września, 15:00
Polonia Chodzież 1-2 Sokół Damasławek 20 września, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 0-0 Sokół Pniewy 20 września, 12:00

Kolejka 10 - 27-28 września

Pauza: Sokół Pniewy.
 
Sokół Damasławek 3-1 Lubuszanin Trzcianka 1 października, 16:00
Sokół Rakoniewice 1-1 Polonia Chodzież 27 września, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-0 TS 1998 Dopiewo 27 września, 15:00
Radwan Lubasz 0-2 Luboński FC 28 września, 15:00
Noteć Rosko 1-2 Leśnik Margonin 28 września, 14:00
1920 Mosina 0-0 Grom Plewiska 28 września, 16:00
Czarni Wróblewo 0-4 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 28 września, 15:30
Sparta Szamotuły 3-0 Warta Międzychód 27 września, 17:00

Kolejka 11 - 4-5 października

Pauza: Warta Międzychód.
 
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-2 Sparta Szamotuły 4 października, 16:00
Grom Plewiska 1-3 Czarni Wróblewo 4 października, 16:00
Leśnik Margonin 4-0 1920 Mosina 4 października, 15:00
Luboński FC 0-0 Noteć Rosko 4 października, 12:00
TS 1998 Dopiewo 1-2 Radwan Lubasz 5 października, 15:00
Polonia Chodzież 3-1 Zjednoczeni Trzemeszno 4 października, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 3-0 Sokół Rakoniewice 4 października, 15:00
Sokół Pniewy 1-0 Sokół Damasławek 4 października, 15:00

Kolejka 12 - 11-12 października

Pauza: Sokół Damasławek.
 
Sokół Rakoniewice 0-1 Sokół Pniewy 11 października, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-0 Lubuszanin Trzcianka 11 października, 14:00
Radwan Lubasz 0-1 Polonia Chodzież 12 października, 15:00
Noteć Rosko 0-2 TS 1998 Dopiewo 12 października, 14:00
1920 Mosina 0-2 Luboński FC 12 października, 16:00
Czarni Wróblewo 0-1 Leśnik Margonin 12 października, 15:30
Sparta Szamotuły 1-2 Grom Plewiska 11 października, 16:00
Warta Międzychód 2-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 11 października, 16:00

Kolejka 13 - 18-19 października

Pauza: Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski.
 
Grom Plewiska 0-2 Warta Międzychód 18 października, 15:00
Leśnik Margonin 2-0 Sparta Szamotuły 18 października, 15:00
Luboński FC 3-2 Czarni Wróblewo 18 października, 12:00
TS 1998 Dopiewo 2-0 1920 Mosina 19 października, 15:00
Polonia Chodzież 4-0 Noteć Rosko 18 października, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 4-1 Radwan Lubasz 18 października, 15:00
Sokół Pniewy 1-0 Zjednoczeni Trzemeszno 18 października, 15:00
Sokół Damasławek 0-3 Sokół Rakoniewice 19 października, 15:00

Kolejka 14 - 25-26 października

Pauza: Sokół Rakoniewice.
 
Zjednoczeni Trzemeszno 1-1 Sokół Damasławek 25 października, 14:00
Radwan Lubasz 1-2 Sokół Pniewy 26 października, 13:00
Noteć Rosko 0-3 Lubuszanin Trzcianka 26 października, 14:00
1920 Mosina 1-4 Polonia Chodzież 26 października, 14:00
Czarni Wróblewo 0-3 TS 1998 Dopiewo 26 października, 14:30
Sparta Szamotuły 1-1 Luboński FC 25 października, 15:00
Warta Międzychód 1-0 Leśnik Margonin 25 października, 15:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-0 Grom Plewiska 25 października, 15:00

Kolejka 15 - 2 listopada

Pauza: Grom Plewiska.
 
Leśnik Margonin 2-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2 listopada, 14:00
Luboński FC 1-0 Warta Międzychód 2 listopada, 12:00
TS 1998 Dopiewo 3-1 Sparta Szamotuły 2 listopada, 14:00
Polonia Chodzież 1-2 Czarni Wróblewo 2 listopada, 14:00
Lubuszanin Trzcianka 1-0 1920 Mosina 2 listopada, 14:00
Sokół Pniewy 2-0 Noteć Rosko 2 listopada, 14:00
Sokół Damasławek 4-4 Radwan Lubasz 2 listopada, 13:00
Sokół Rakoniewice 0-0 Zjednoczeni Trzemeszno 2 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 8-9 listopada

Pauza: Zjednoczeni Trzemeszno.
 
Radwan Lubasz 0-0 Sokół Rakoniewice 8 listopada, 13:00
Noteć Rosko 1-3 Sokół Damasławek 8 listopada, 14:00
1920 Mosina 1-0 Sokół Pniewy 8 listopada, 14:00
Czarni Wróblewo 3-3 Lubuszanin Trzcianka 8 listopada, 14:00
Sparta Szamotuły 1-0 Polonia Chodzież 8 listopada, 14:00
Warta Międzychód 1-2 TS 1998 Dopiewo 8 listopada, 14:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-1 Luboński FC 8 listopada, 14:00
Grom Plewiska 2-6 Leśnik Margonin 8 listopada, 14:00

Kolejka 17 - 11 listopada

Pauza: Leśnik Margonin.
 
Luboński FC 1-2 Grom Plewiska 11 listopada, 12:00
TS 1998 Dopiewo 0-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 11 listopada, 13:00 (150)
Polonia Chodzież 1-1 Warta Międzychód 11 listopada, 13:00
Lubuszanin Trzcianka 2-2 Sparta Szamotuły 11 listopada, 13:00
Sokół Pniewy 0-0 Czarni Wróblewo 11 listopada, 14:00
Sokół Damasławek 4-1 1920 Mosina 11 listopada, 13:00
Sokół Rakoniewice 1-1 Noteć Rosko 11 listopada, 14:00
Zjednoczeni Trzemeszno 2-1 Radwan Lubasz 11 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 15-16 listopada

Pauza: Radwan Lubasz.
 
Zjednoczeni Trzemeszno 2-1 Noteć Rosko 15 listopada, 13:00
Sokół Damasławek 3-1 Czarni Wróblewo 16 listopada, 13:00
Sokół Pniewy 0-0 Sparta Szamotuły 15 listopada, 13:30
Lubuszanin Trzcianka 4-1 Warta Międzychód 15 listopada, 13:00
TS 1998 Dopiewo 4-0 Grom Plewiska 16 listopada, 13:00
Luboński FC 2-1 Leśnik Margonin 15 listopada, 12:00
1920 Mosina 1-0 Sokół Rakoniewice 16 listopada, 13:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-1 Polonia Chodzież 15 listopada, 13:00

Kolejka 19 - 8 kwietnia

Pauza: Luboński FC.
 
Leśnik Margonin 1-2 TS 1998 Dopiewo 8 kwietnia, 16:30
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-2 Lubuszanin Trzcianka 8 kwietnia, 17:00
w Ptaszkowie
Warta Międzychód 1-2 Sokół Pniewy 8 kwietnia, 16:30
Sparta Szamotuły 1-0 Sokół Damasławek 8 kwietnia, 16:30
Czarni Wróblewo 1-0 Sokół Rakoniewice 8 kwietnia, 16:30
1920 Mosina 0-3 Zjednoczeni Trzemeszno 8 kwietnia, 16:30
Noteć Rosko 3-0 Radwan Lubasz 22 kwietnia, 16:30
Polonia Chodzież 0-4 Grom Plewiska 8 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 21-22 marca

Pauza: Noteć Rosko.
 
Zjednoczeni Trzemeszno 1-1 Czarni Wróblewo 21 marca, 14:00
Sokół Rakoniewice 0-2 Sparta Szamotuły 21 marca, 16:00
Sokół Damasławek 0-3 Warta Międzychód 21 marca, 15:00
Sokół Pniewy 0-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 21 marca, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 1-1 Grom Plewiska 21 marca, 14:00
Polonia Chodzież 1-1 Leśnik Margonin 21 marca, 16:00
TS 1998 Dopiewo 2-1 Luboński FC 21 marca, 16:00
1920 Mosina 3-0 Radwan Lubasz 21 marca, 16:00

Kolejka 21 - 28-29 marca

Pauza: TS 1998 Dopiewo.
 
Luboński FC 0-1 Polonia Chodzież 28 marca, 12:00
Leśnik Margonin 2-2 Lubuszanin Trzcianka 28 marca, 15:00
Grom Plewiska 0-0 Sokół Pniewy 29 marca, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 6-0 Sokół Damasławek 28 marca, 16:00
Warta Międzychód 1-3 Sokół Rakoniewice 28 marca, 14:00
Sparta Szamotuły 1-1 Zjednoczeni Trzemeszno 27 marca, 16:00
Czarni Wróblewo 3-0 Radwan Lubasz 29 marca, 15:30
1920 Mosina 2-0 Noteć Rosko 28 marca, 16:00

Kolejka 22 - 4-5 kwietnia

Pauza: 1920 Mosina.
 
Noteć Rosko 1-2 Czarni Wróblewo 5 kwietnia, 14:00
Radwan Lubasz 0-3 Sparta Szamotuły 5 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 2-2
Zjednoczeni Trzemeszno 2-1 Warta Międzychód 4 kwietnia, 15:00
Sokół Rakoniewice 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4 kwietnia, 16:00
Sokół Damasławek 1-1 Grom Plewiska 4 kwietnia, 16:00
Sokół Pniewy 2-0 Leśnik Margonin 4 kwietnia, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 1-2 Luboński FC 4 kwietnia, 15:00
Polonia Chodzież 1-3 TS 1998 Dopiewo 4 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 11 kwietnia

Pauza: Polonia Chodzież.
 
TS 1998 Dopiewo 1-2 Lubuszanin Trzcianka 11 kwietnia, 14:00
Luboński FC 2-4 Sokół Pniewy 11 kwietnia, 12:00
Leśnik Margonin 3-0 Sokół Damasławek 11 kwietnia, 16:00
Grom Plewiska 2-1 Sokół Rakoniewice 11 kwietnia, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-0 Zjednoczeni Trzemeszno 11 kwietnia, 17:00
Warta Międzychód 2-0 Radwan Lubasz 11 kwietnia, 15:00
Sparta Szamotuły 1-1 Noteć Rosko 11 kwietnia, 16:00
1920 Mosina 0-1 Czarni Wróblewo 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 18-19 kwietnia

Pauza: Czarni Wróblewo.
 
1920 Mosina 1-2 Sparta Szamotuły 18 kwietnia, 17:00
Noteć Rosko 1-0 Warta Międzychód 19 kwietnia, 14:00
Radwan Lubasz 0-4 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 19 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-1 Grom Plewiska 18 kwietnia, 15:00
Sokół Rakoniewice 0-2 Leśnik Margonin 18 kwietnia, 16:00
Sokół Damasławek 0-2 Luboński FC 19 kwietnia, 16:00
Sokół Pniewy 1-1 TS 1998 Dopiewo 18 kwietnia, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 4-1 Polonia Chodzież 22 kwietnia, 16:30

Kolejka 25 - 25-26 kwietnia

Pauza: Lubuszanin Trzcianka.
 
Polonia Chodzież 0-3 Sokół Pniewy 25 kwietnia, 17:00
TS 1998 Dopiewo 3-2 Sokół Damasławek 25 kwietnia, 16:00
Luboński FC 1-3 Sokół Rakoniewice 25 kwietnia, 12:00
Leśnik Margonin 3-0 Zjednoczeni Trzemeszno 25 kwietnia, 16:00
Grom Plewiska 1-0 Radwan Lubasz 26 kwietnia, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-0 Noteć Rosko 25 kwietnia, 18:00
Warta Międzychód 0-1 1920 Mosina 25 kwietnia, 17:00
Sparta Szamotuły 0-3 Czarni Wróblewo 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 26 - 2-3 maja

Pauza: Sparta Szamotuły.
 
Czarni Wróblewo 2-0 Warta Międzychód 2 maja, 15:30
1920 Mosina 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3 maja, 17:00
Noteć Rosko 1-2 Grom Plewiska 3 maja, 14:00
Radwan Lubasz 1-2 Leśnik Margonin 3 maja, 14:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-1 Luboński FC 2 maja, 15:00
Sokół Rakoniewice 0-3 TS 1998 Dopiewo 3 maja, 16:00
Sokół Damasławek 5-1 Polonia Chodzież 3 maja, 16:00
Sokół Pniewy 0-1 Lubuszanin Trzcianka 3 maja, 16:00

Kolejka 27 - 6 maja

Pauza: Sokół Pniewy.
 
Lubuszanin Trzcianka 2-0 Sokół Damasławek 6 maja, 17:00
Polonia Chodzież 2-2 Sokół Rakoniewice 6 maja, 17:00
TS 1998 Dopiewo 1-0 Zjednoczeni Trzemeszno 6 maja, 17:00
Luboński FC 5-0 Radwan Lubasz 6 maja, 17:00
Leśnik Margonin 1-3 Noteć Rosko 6 maja, 17:00
Grom Plewiska 1-1 1920 Mosina 6 maja, 17:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 5-3 Czarni Wróblewo 6 maja, 18:00
Warta Międzychód 1-0 Sparta Szamotuły 6 maja, 17:00

Kolejka 28 - 9-10 maja

Pauza: Warta Międzychód.
 
Sparta Szamotuły 2-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 9 maja, 17:00
Czarni Wróblewo 1-3 Grom Plewiska 10 maja, 15:30
1920 Mosina 1-1 Leśnik Margonin 9 maja, 17:00
Noteć Rosko 2-2 Luboński FC 10 maja, 14:00
Radwan Lubasz 2-3 TS 1998 Dopiewo 10 maja, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 6-1 Polonia Chodzież 9 maja, 15:00
Sokół Rakoniewice 1-3 Lubuszanin Trzcianka 9 maja, 16:00
Sokół Damasławek 2-4 Sokół Pniewy 10 maja, 16:00

Kolejka 29 - 16-17 maja

Pauza: Sokół Damasławek.
 
Sokół Pniewy 3-0 Sokół Rakoniewice 16 maja, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 2-0 Zjednoczeni Trzemeszno 16 maja, 16:00
Polonia Chodzież 1-1 Radwan Lubasz 16 maja, 17:00
TS 1998 Dopiewo 3-0 Noteć Rosko 16 maja, 16:00
Luboński FC 3-3 1920 Mosina 16 maja, 12:00
Leśnik Margonin 3-1 Czarni Wróblewo 16 maja, 17:00
Grom Plewiska 1-4 Sparta Szamotuły 17 maja, 17:30
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-1 Warta Międzychód 26 maja, 18:00 (250)
w pierwotnym terminie (16 maja, 18:00) przełożony

Kolejka 30 - 23-24 maja

Pauza: Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski.
 
Warta Międzychód 1-1 Grom Plewiska 23 maja, 17:00
Sparta Szamotuły 2-0 Leśnik Margonin 23 maja, 17:00
Czarni Wróblewo 1-4 Luboński FC 24 maja, 15:30
1920 Mosina 0-1 TS 1998 Dopiewo 23 maja, 17:00
Noteć Rosko 0-3 Polonia Chodzież 24 maja, 14:00
Radwan Lubasz 2-1 Lubuszanin Trzcianka 24 maja, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-1 Sokół Pniewy 24 maja, 16:30
Sokół Rakoniewice 2-0 Sokół Damasławek 23 maja, 16:00

Kolejka 31 - 30-31 maja

Pauza: Sokół Rakoniewice.
 
Sokół Damasławek 1-3 Zjednoczeni Trzemeszno 31 maja, 16:00
Sokół Pniewy 3-1 Radwan Lubasz 30 maja, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 4-0 Noteć Rosko 30 maja, 16:00
mecz rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu obfitych opadów deszczu
Polonia Chodzież 1-0 1920 Mosina 30 maja, 17:00
TS 1998 Dopiewo 3-0 Czarni Wróblewo 30 maja, 16:00
mecz rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu obfitych opadów deszczu
Luboński FC 1-2 Sparta Szamotuły 30 maja, 12:00
Leśnik Margonin 5-1 Warta Międzychód 30 maja, 17:00
Grom Plewiska 1-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 8 czerwca, 18:00 (150)
w pierwotnym terminie (29 maja, 18:00) odwołany z powodu obfitych opadów deszczu

Kolejka 32 - 5 czerwca

Pauza: Grom Plewiska.
 
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-2 Leśnik Margonin 5 czerwca, 17:30
Warta Międzychód 0-0 Luboński FC 5 czerwca, 17:30
Sparta Szamotuły 1-0 TS 1998 Dopiewo 5 czerwca, 17:30
Czarni Wróblewo 3-2 Polonia Chodzież 5 czerwca, 17:30
1920 Mosina 1-2 Lubuszanin Trzcianka 5 czerwca, 17:30
Noteć Rosko 0-3 Sokół Pniewy 5 czerwca, 17:30
Radwan Lubasz 0-1 Sokół Damasławek 5 czerwca, 17:30
Zjednoczeni Trzemeszno 4-0 Sokół Rakoniewice 5 czerwca, 17:30

Kolejka 33 - 11 czerwca

Pauza: Zjednoczeni Trzemeszno.
 
Sokół Rakoniewice 4-0 Radwan Lubasz 11 czerwca, 17:00
Sokół Damasławek 4-0 Noteć Rosko 11 czerwca, 17:00
Sokół Pniewy 3-0 1920 Mosina 11 czerwca, 17:00
Lubuszanin Trzcianka 3-2 Czarni Wróblewo 11 czerwca, 17:00
Polonia Chodzież 2-1 Sparta Szamotuły 11 czerwca, 17:00
TS 1998 Dopiewo 2-0 Warta Międzychód 11 czerwca, 17:00
Luboński FC 1-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 11 czerwca, 17:00
Leśnik Margonin 1-0 Grom Plewiska 11 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 34 - 14 czerwca

Pauza: Leśnik Margonin.
 
Grom Plewiska 0-2 Luboński FC 14 czerwca, 17:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-1 TS 1998 Dopiewo 14 czerwca, 17:00
Warta Międzychód 0-1 Polonia Chodzież 14 czerwca, 17:00
Sparta Szamotuły 1-2 Lubuszanin Trzcianka 14 czerwca, 17:00
Czarni Wróblewo 1-1 Sokół Pniewy 14 czerwca, 17:00
1920 Mosina 2-1 Sokół Damasławek 14 czerwca, 17:00
Noteć Rosko 1-2 Sokół Rakoniewice 14 czerwca, 17:00
Radwan Lubasz 1-4 Zjednoczeni Trzemeszno 14 czerwca, 17:00

Baraż uzupełniający o udział w IV lidze (wielkopolska (północ))
Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska (północ))

III liga 2008/2009 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)

IV liga 2008/2009 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2008/2009 (wielkopolska (południe))

Klasa okręgowa 2008/2009 (Kalisz)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Konin)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Leszno)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Piła)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2008/2009 (Poznań (zachód))

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas