[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Piła II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GLKS Wysoka 26 66 22 0 4 103-39 11 0 2 54-17 11 0 2 49-22
2.  Tarnovia Tarnówka 26 65 21 2 3 86-25 11 0 2 59-10 10 2 1 27-15
3.  TP Polonia Piła 26 57 18 3 5 69-27 10 1 2 44-11 8 2 3 25-16
4.  Orzeł Osiek nad Notecią 26 47 14 5 7 62-41 6 3 4 26-17 8 2 3 36-24
5.  Noteć Miasteczko Krajeńskie 26 38 12 2 12 44-45 8 1 4 26-17 4 1 8 18-28 2 6 2 0 0 4-0
6.  Iskra Krajenka 26 38 11 5 10 41-37 7 1 5 20-16 4 4 5 21-21 2 0 0 0 2 0-4
7.  Krajna Sławianowo 26 37 11 4 11 73-54 6 3 4 41-23 5 1 7 32-31
8.  Jedność Zakrzewo 26 33 10 3 13 49-50 6 3 4 34-17 4 0 9 15-33 2 6 2 0 0 4-0
9.  OSP Nieżychowo 26 33 8 9 9 45-40 4 3 6 21-19 4 6 3 24-21 2 0 0 0 2 0-4
10.  Sokół Kościerzyn Wielki 26 27 7 6 13 52-82 3 3 7 28-39 4 3 6 24-43
11.  Łobzonka Wyrzysk 26 26 7 5 14 55-67 5 2 6 31-33 2 3 8 24-34
12.  Derby Stara Łubianka 26 24 7 3 16 40-84 5 1 7 26-34 2 2 9 14-50
13.  KP Brzeźnica Krajeńska 26 19 4 7 15 32-73 2 5 6 18-33 2 2 9 14-40
14.  Leśni Zawada 26 7 1 4 21 22-109 1 3 9 14-45 0 1 12 8-64

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 GLKS Wysoka    4-0 4-0 2-3 4-2 3-1 1-2 3-1 4-2 8-1 3-2 9-1 4-1 5-1 
 2 Tarnovia Tarnówka5-1     2-1 1-2 2-0 5-1 3-1 5-0 0-1 8-1 7-1 7-0 3-1 11-0 
 3 TP Polonia Piła0-1 1-1     3-0* 2-1 2-0 1-0 1-0 1-4 5-0 5-0 7-2 5-1 11-1 
 4 Orzeł Osiek nad Notecią1-2 0-2 0-0     2-0 1-1 3-2 3-1 1-2 1-1 1-0 5-2 1-3 7-1 
 5 Noteć Miasteczko Krajeńskie1-4 1-2 0-1 2-1     3-0 1-5 1-0 1-1 3-0 3-2 3-0 4-0 3-1 
 6 Iskra Krajenka0-4 0-2 0-2 0-0 0-1     2-1 2-4 3-0 3-2 2-0 2-0 2-0 4-0 
 7 Krajna Sławianowo1-2 1-1 0-4 2-4 5-2 3-1     5-0 1-1 6-1 5-2 2-2 2-3 8-0 
 8 Jedność Zakrzewo1-3 1-2 3-0* 2-4 0-1 0-0 1-1     2-0 2-2 4-2 7-1 6-1 5-0 
 9 OSP Nieżychowo3-2 0-2 2-3 1-2 1-2 0-0 3-1 0-2     2-2 1-1 1-2 6-0 1-0 
 10 Sokół Kościerzyn Wielki2-6 1-2 2-6 4-4 2-1 1-2 6-3 1-2 1-6     1-1 1-2 3-1 3-3 
 11 Łobzonka Wyrzysk1-5 1-3 1-2 1-6 2-1 1-4 5-2 7-1 3-3 1-2     4-2 2-2 2-0 
 12 Derby Stara Łubianka3-4 3-4 0-2 3-1 4-2 1-5 2-3 3-1 2-2 1-4 1-6     1-0 2-0 
 13 KP Brzeźnica Krajeńska3-7 2-5 1-1 1-4 1-1 1-1 2-7 0-2 1-1 1-2 1-1 2-0     2-1 
 14 Leśni Zawada1-8 0-1 1-3 2-5 3-4 0-5 1-4 2-1 1-1 2-6 0-6 0-0 1-1     

Kolejka 1 - 15-17 sierpnia

Derby Stara Łubianka 3-4 GLKS Wysoka
Tarnovia Tarnówka 5-0 Jedność Zakrzewo
KP Brzeźnica Krajeńska 1-1 Iskra Krajenka
Krajna Sławianowo 5-2 Noteć Miasteczko Krajeńskie
OSP Nieżychowo 1-2 Orzeł Osiek nad Notecią
TP Polonia Piła 5-0 Sokół Kościerzyn Wielki 28 sierpnia, 17:00
Łobzonka Wyrzysk 2-0 Leśni Zawada

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

GLKS Wysoka 5-1 Leśni Zawada
Sokół Kościerzyn Wielki 1-1 Łobzonka Wyrzysk
Orzeł Osiek nad Notecią 0-0 TP Polonia Piła
Noteć Miasteczko Krajeńskie 1-1 OSP Nieżychowo
Iskra Krajenka 2-1 Krajna Sławianowo
Jedność Zakrzewo 6-1 KP Brzeźnica Krajeńska
Derby Stara Łubianka 3-4 Tarnovia Tarnówka

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Tarnovia Tarnówka 5-1 GLKS Wysoka
KP Brzeźnica Krajeńska 2-0 Derby Stara Łubianka
Krajna Sławianowo 5-0 Jedność Zakrzewo
OSP Nieżychowo 0-0 Iskra Krajenka
TP Polonia Piła 2-1 Noteć Miasteczko Krajeńskie
Łobzonka Wyrzysk 1-6 Orzeł Osiek nad Notecią
Leśni Zawada 2-6 Sokół Kościerzyn Wielki

Kolejka 4 - 6-7 września

GLKS Wysoka 8-1 Sokół Kościerzyn Wielki
Orzeł Osiek nad Notecią 7-1 Leśni Zawada
Noteć Miasteczko Krajeńskie 3-2 Łobzonka Wyrzysk
Iskra Krajenka 0-2 TP Polonia Piła
Jedność Zakrzewo 2-0 OSP Nieżychowo
Derby Stara Łubianka 2-3 Krajna Sławianowo
Tarnovia Tarnówka 3-1 KP Brzeźnica Krajeńska

Kolejka 5 - 13-14 września

KP Brzeźnica Krajeńska 3-7 GLKS Wysoka
Krajna Sławianowo 1-1 Tarnovia Tarnówka
OSP Nieżychowo 1-2 Derby Stara Łubianka
TP Polonia Piła 1-0 Jedność Zakrzewo
Łobzonka Wyrzysk 1-4 Iskra Krajenka
Leśni Zawada 3-4 Noteć Miasteczko Krajeńskie
Sokół Kościerzyn Wielki 4-4 Orzeł Osiek nad Notecią

Kolejka 6 - 20-21 września

GLKS Wysoka 2-3 Orzeł Osiek nad Notecią
Noteć Miasteczko Krajeńskie 3-0 Sokół Kościerzyn Wielki
Iskra Krajenka 4-0 Leśni Zawada
Jedność Zakrzewo 4-2 Łobzonka Wyrzysk
Derby Stara Łubianka 0-2 TP Polonia Piła
Tarnovia Tarnówka 0-1 OSP Nieżychowo
KP Brzeźnica Krajeńska 2-7 Krajna Sławianowo

Kolejka 7 - 27-28 września

Krajna Sławianowo 1-2 GLKS Wysoka
OSP Nieżychowo 6-0 KP Brzeźnica Krajeńska
TP Polonia Piła 1-1 Tarnovia Tarnówka
Łobzonka Wyrzysk 4-2 Derby Stara Łubianka
Leśni Zawada 2-1 Jedność Zakrzewo
Sokół Kościerzyn Wielki 1-2 Iskra Krajenka
Orzeł Osiek nad Notecią 2-0 Noteć Miasteczko Krajeńskie

Kolejka 8 - 4-5 października

GLKS Wysoka 4-2 Noteć Miasteczko Krajeńskie
Iskra Krajenka 0-0 Orzeł Osiek nad Notecią
Jedność Zakrzewo 2-2 Sokół Kościerzyn Wielki
Derby Stara Łubianka 2-0 Leśni Zawada
Tarnovia Tarnówka 7-1 Łobzonka Wyrzysk
KP Brzeźnica Krajeńska 1-1 TP Polonia Piła
Krajna Sławianowo 1-1 OSP Nieżychowo

Kolejka 9 - 11-12 października

OSP Nieżychowo 3-2 GLKS Wysoka
TP Polonia Piła 1-0 Krajna Sławianowo
Łobzonka Wyrzysk 2-2 KP Brzeźnica Krajeńska
Leśni Zawada 0-1 Tarnovia Tarnówka
Sokół Kościerzyn Wielki 1-2 Derby Stara Łubianka
Orzeł Osiek nad Notecią 3-1 Jedność Zakrzewo
Noteć Miasteczko Krajeńskie 3-0 Iskra Krajenka

Kolejka 10 - 18-19 października

GLKS Wysoka 3-1 Iskra Krajenka
Jedność Zakrzewo 0-1 Noteć Miasteczko Krajeńskie
Derby Stara Łubianka 3-1 Orzeł Osiek nad Notecią
Tarnovia Tarnówka 8-1 Sokół Kościerzyn Wielki
KP Brzeźnica Krajeńska 2-1 Leśni Zawada
Krajna Sławianowo 5-2 Łobzonka Wyrzysk
OSP Nieżychowo 2-3 TP Polonia Piła

Kolejka 11 - 25-26 października

TP Polonia Piła 0-1 GLKS Wysoka
Łobzonka Wyrzysk 3-3 OSP Nieżychowo
Leśni Zawada 1-4 Krajna Sławianowo
Sokół Kościerzyn Wielki 3-1 KP Brzeźnica Krajeńska
Orzeł Osiek nad Notecią 0-2 Tarnovia Tarnówka
Noteć Miasteczko Krajeńskie 3-0 Derby Stara Łubianka
Iskra Krajenka 2-4 Jedność Zakrzewo

Kolejka 12 - 2 listopada

GLKS Wysoka 3-1 Jedność Zakrzewo
Derby Stara Łubianka 1-5 Iskra Krajenka
Tarnovia Tarnówka 2-0 Noteć Miasteczko Krajeńskie
KP Brzeźnica Krajeńska 1-4 Orzeł Osiek nad Notecią
Krajna Sławianowo 6-1 Sokół Kościerzyn Wielki
OSP Nieżychowo 1-0 Leśni Zawada
TP Polonia Piła 5-0 Łobzonka Wyrzysk

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Łobzonka Wyrzysk 1-5 GLKS Wysoka
Leśni Zawada 1-3 TP Polonia Piła
Sokół Kościerzyn Wielki 1-6 OSP Nieżychowo
Orzeł Osiek nad Notecią 3-2 Krajna Sławianowo
Noteć Miasteczko Krajeńskie 4-0 KP Brzeźnica Krajeńska
Iskra Krajenka 0-2 Tarnovia Tarnówka
Jedność Zakrzewo 7-1 Derby Stara Łubianka

Kolejka 14 - 21-22 marca

GLKS Wysoka 9-1 Derby Stara Łubianka
Jedność Zakrzewo 1-2 Tarnovia Tarnówka
Iskra Krajenka 2-0 KP Brzeźnica Krajeńska
Noteć Miasteczko Krajeńskie 1-5 Krajna Sławianowo
Orzeł Osiek nad Notecią 1-2 OSP Nieżychowo
Sokół Kościerzyn Wielki 2-6 TP Polonia Piła
Leśni Zawada 0-6 Łobzonka Wyrzysk

Kolejka 15 - 28-29 marca

Leśni Zawada 1-8 GLKS Wysoka
Łobzonka Wyrzysk 1-2 Sokół Kościerzyn Wielki
TP Polonia Piła 3-0 Orzeł Osiek nad Notecią
(wo)
na boisku 2:2, występ nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości
OSP Nieżychowo 1-2 Noteć Miasteczko Krajeńskie
Krajna Sławianowo 3-1 Iskra Krajenka
KP Brzeźnica Krajeńska 0-2 Jedność Zakrzewo
Tarnovia Tarnówka 7-0 Derby Stara Łubianka

Kolejka 16 - 4-5 kwietnia

GLKS Wysoka 4-0 Tarnovia Tarnówka
Derby Stara Łubianka 1-0 KP Brzeźnica Krajeńska
Jedność Zakrzewo 1-1 Krajna Sławianowo
Iskra Krajenka 3-0 OSP Nieżychowo
Noteć Miasteczko Krajeńskie 0-1 TP Polonia Piła
Orzeł Osiek nad Notecią 1-0 Łobzonka Wyrzysk
Sokół Kościerzyn Wielki 3-3 Leśni Zawada

Kolejka 17 - 11-13 kwietnia

Sokół Kościerzyn Wielki 2-6 GLKS Wysoka
Leśni Zawada 2-5 Orzeł Osiek nad Notecią
Łobzonka Wyrzysk 2-1 Noteć Miasteczko Krajeńskie
TP Polonia Piła 2-0 Iskra Krajenka
OSP Nieżychowo 0-2 Jedność Zakrzewo
Krajna Sławianowo 2-2 Derby Stara Łubianka
KP Brzeźnica Krajeńska 2-5 Tarnovia Tarnówka

Kolejka 18 - 18-19 kwietnia

GLKS Wysoka 4-1 KP Brzeźnica Krajeńska
Tarnovia Tarnówka 3-1 Krajna Sławianowo
Derby Stara Łubianka 2-2 OSP Nieżychowo
Jedność Zakrzewo 3-0 TP Polonia Piła
(wo)
na boisku 0:1, występ nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości
Iskra Krajenka 2-0 Łobzonka Wyrzysk
Noteć Miasteczko Krajeńskie 3-1 Leśni Zawada
Orzeł Osiek nad Notecią 1-1 Sokół Kościerzyn Wielki

Kolejka 19 - 25-26 kwietnia

Orzeł Osiek nad Notecią 1-2 GLKS Wysoka
Sokół Kościerzyn Wielki 2-1 Noteć Miasteczko Krajeńskie
Leśni Zawada 0-5 Iskra Krajenka
Łobzonka Wyrzysk 7-1 Jedność Zakrzewo
TP Polonia Piła 7-2 Derby Stara Łubianka
OSP Nieżychowo 0-2 Tarnovia Tarnówka
Krajna Sławianowo 2-3 KP Brzeźnica Krajeńska

Kolejka 20 - 2 maja

GLKS Wysoka 1-2 Krajna Sławianowo
KP Brzeźnica Krajeńska 1-1 OSP Nieżychowo
Tarnovia Tarnówka 2-1 TP Polonia Piła
Derby Stara Łubianka 1-6 Łobzonka Wyrzysk
Jedność Zakrzewo 5-0 Leśni Zawada
Iskra Krajenka 3-2 Sokół Kościerzyn Wielki
Noteć Miasteczko Krajeńskie 2-1 Orzeł Osiek nad Notecią

Kolejka 21 - 9-10 maja

Noteć Miasteczko Krajeńskie 1-4 GLKS Wysoka
Orzeł Osiek nad Notecią 1-1 Iskra Krajenka
Sokół Kościerzyn Wielki 1-2 Jedność Zakrzewo
Leśni Zawada 0-0 Derby Stara Łubianka
Łobzonka Wyrzysk 1-3 Tarnovia Tarnówka
TP Polonia Piła 5-1 KP Brzeźnica Krajeńska
OSP Nieżychowo 3-1 Krajna Sławianowo

Kolejka 22 - 16-17 maja

GLKS Wysoka 4-2 OSP Nieżychowo
Krajna Sławianowo 0-4 TP Polonia Piła
KP Brzeźnica Krajeńska 1-1 Łobzonka Wyrzysk
Tarnovia Tarnówka 11-0 Leśni Zawada
Derby Stara Łubianka 1-4 Sokół Kościerzyn Wielki
Jedność Zakrzewo 2-4 Orzeł Osiek nad Notecią
Iskra Krajenka 0-1 Noteć Miasteczko Krajeńskie

Kolejka 23 - 23-24 maja

Iskra Krajenka 0-4 GLKS Wysoka
Noteć Miasteczko Krajeńskie 1-0 Jedność Zakrzewo
Orzeł Osiek nad Notecią 5-2 Derby Stara Łubianka
Sokół Kościerzyn Wielki 1-2 Tarnovia Tarnówka
Leśni Zawada 1-1 KP Brzeźnica Krajeńska
Łobzonka Wyrzysk 5-2 Krajna Sławianowo
TP Polonia Piła 1-4 OSP Nieżychowo

Kolejka 24 - 30-31 maja

GLKS Wysoka 4-0 TP Polonia Piła
OSP Nieżychowo 1-1 Łobzonka Wyrzysk
Krajna Sławianowo 8-0 Leśni Zawada
KP Brzeźnica Krajeńska 1-2 Sokół Kościerzyn Wielki
Tarnovia Tarnówka 1-2 Orzeł Osiek nad Notecią
Derby Stara Łubianka 4-2 Noteć Miasteczko Krajeńskie
Jedność Zakrzewo 0-0 Iskra Krajenka

Kolejka 25 - 6 czerwca

Jedność Zakrzewo 1-3 GLKS Wysoka
Iskra Krajenka 2-0 Derby Stara Łubianka
Noteć Miasteczko Krajeńskie 1-2 Tarnovia Tarnówka
Orzeł Osiek nad Notecią 1-3 KP Brzeźnica Krajeńska
Sokół Kościerzyn Wielki 6-3 Krajna Sławianowo
Leśni Zawada 1-1 OSP Nieżychowo
Łobzonka Wyrzysk 1-2 TP Polonia Piła

Kolejka 26 - 11 czerwca

GLKS Wysoka 3-2 Łobzonka Wyrzysk
TP Polonia Piła 11-1 Leśni Zawada
OSP Nieżychowo 2-2 Sokół Kościerzyn Wielki
Krajna Sławianowo 2-4 Orzeł Osiek nad Notecią
KP Brzeźnica Krajeńska 1-1 Noteć Miasteczko Krajeńskie
Tarnovia Tarnówka 5-1 Iskra Krajenka
Derby Stara Łubianka 3-1 Jedność Zakrzewo

Klasa okręgowa 2008/2009 (Piła)

Klasa A 2008/2009 (Piła I)

Klasa B 2008/2009 (Piła I)
Klasa B 2008/2009 (Piła II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas