[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2008/2009, grupa: Piła II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błyskawica Bronisławki 16 36 11 3 2 52-25 7 1 0 26-10 4 2 2 26-15
2.  Sokół Gębice 16 31 10 1 5 52-26 6 0 2 31-12 4 1 3 21-14
3.  Wenus Jędrzejewo 16 27 8 3 5 34-23 5 1 2 17-10 3 2 3 17-13
4.  LZS Biała (k. Piły) 16 22 7 1 8 39-32 3 1 4 22-18 4 0 4 17-14
5.  Gryf Zofiowo 16 21 6 3 7 35-45 4 1 3 21-18 2 2 4 14-27 2 4 1 1 0 4-3
6.  Korona Siedlisko 16 21 6 3 7 36-37 5 2 1 22-13 1 1 6 14-24 2 1 0 1 1 3-4
7.  LKS Lipa 16 19 5 4 7 24-32 4 3 1 15-9 1 1 6 9-23
8.  Tarzani Wrzeszczyna 16 14 4 2 10 25-45 3 1 4 12-19 1 1 6 13-26 2 4 1 1 0 6-2
9.  Orzeł Gulcz 16 14 4 2 10 19-51 3 1 4 9-32 1 1 6 10-19 2 1 0 1 1 2-6

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Błyskawica Bronisławki    4-4 2-1 3-1 4-2 3-0 4-0 5-2 1-0 
 2 Sokół Gębice1-3     2-1 2-1 11-0 4-2 4-1 6-1 1-3 
 3 Wenus Jędrzejewo1-1 1-2     0-3 2-0 4-1 4-1 4-2 1-0 
 4 LZS Biała (k. Piły)1-5 0-1 2-2     2-3 6-0 4-1 3-4 4-2 
 5 Gryf Zofiowo6-2 1-3 2-3 3-2     3-2 3-5 2-0 1-1 
 6 Korona Siedlisko3-3 3-0* 4-2 2-3 1-1     2-0 2-1 5-3 
 7 LKS Lipa3-0 3-1 1-1 1-2 2-2 1-1     2-1 2-1 
 8 Tarzani Wrzeszczyna0-5 2-1 0-3 0-3* 3-5 3-2 0-0     4-0 
 9 Orzeł Gulcz0-7 0-9 0-4 3-2 2-1 0-6 2-1 2-2     

Kolejka 1 - 6-7 września

Pauza: Wenus Jędrzejewo.
 
Orzeł Gulcz 2-1 LKS Lipa 9 listopada
Sokół Gębice 6-1 Tarzani Wrzeszczyna
Korona Siedlisko 1-1 Gryf Zofiowo
LZS Biała (k. Piły) 1-5 Błyskawica Bronisławki

Kolejka 2 - 13-14 września

Pauza: Gryf Zofiowo.
 
Błyskawica Bronisławki 1-0 Orzeł Gulcz
Wenus Jędrzejewo 0-3 LZS Biała (k. Piły)
Tarzani Wrzeszczyna 3-2 Korona Siedlisko
LKS Lipa 3-1 Sokół Gębice

Kolejka 3 - 20-21 września

Pauza: Tarzani Wrzeszczyna.
 
Orzeł Gulcz 0-9 Sokół Gębice
Korona Siedlisko 2-0 LKS Lipa
LZS Biała (k. Piły) 2-3 Gryf Zofiowo
Błyskawica Bronisławki 2-1 Wenus Jędrzejewo

Kolejka 4 - 27-28 września

Pauza: LKS Lipa.
 
Wenus Jędrzejewo 1-0 Orzeł Gulcz
Gryf Zofiowo 6-2 Błyskawica Bronisławki
Tarzani Wrzeszczyna 0-3 LZS Biała (k. Piły)
(wo)
Sokół Gębice 4-2 Korona Siedlisko

Kolejka 5 - 4-5 października

Pauza: Sokół Gębice.
 
Orzeł Gulcz 0-6 Korona Siedlisko
LZS Biała (k. Piły) 4-1 LKS Lipa
Błyskawica Bronisławki 5-2 Tarzani Wrzeszczyna 9 listopada
Wenus Jędrzejewo 2-0 Gryf Zofiowo

Kolejka 6 - 11-12 października

Pauza: Korona Siedlisko.
 
Gryf Zofiowo 1-1 Orzeł Gulcz
Tarzani Wrzeszczyna 0-3 Wenus Jędrzejewo
LKS Lipa 3-0 Błyskawica Bronisławki
Sokół Gębice 2-1 LZS Biała (k. Piły)

Kolejka 7 - 18-19 października

Pauza: Orzeł Gulcz.
 
LZS Biała (k. Piły) 6-0 Korona Siedlisko
Błyskawica Bronisławki 4-4 Sokół Gębice
Wenus Jędrzejewo 4-1 LKS Lipa
Gryf Zofiowo 2-0 Tarzani Wrzeszczyna

Kolejka 8 - 25-26 października

Pauza: LZS Biała (k. Piły).
 
Tarzani Wrzeszczyna 4-0 Orzeł Gulcz
LKS Lipa 2-2 Gryf Zofiowo
Sokół Gębice 2-1 Wenus Jędrzejewo
Korona Siedlisko 3-3 Błyskawica Bronisławki

Kolejka 9 - 2 listopada

Pauza: Błyskawica Bronisławki.
 
Wenus Jędrzejewo 4-1 Korona Siedlisko
Gryf Zofiowo 1-3 Sokół Gębice
Tarzani Wrzeszczyna 0-0 LKS Lipa
LZS Biała (k. Piły) 4-2 Orzeł Gulcz

Kolejka 10 - 14 czerwca

Pauza: Wenus Jędrzejewo.
 
LKS Lipa 2-1 Orzeł Gulcz
Tarzani Wrzeszczyna 2-1 Sokół Gębice
Gryf Zofiowo 3-2 Korona Siedlisko
Błyskawica Bronisławki 3-1 LZS Biała (k. Piły)

Kolejka 11 - 19 kwietnia

Pauza: Gryf Zofiowo.
 
Orzeł Gulcz 0-7 Błyskawica Bronisławki
LZS Biała (k. Piły) 2-2 Wenus Jędrzejewo
Korona Siedlisko 2-1 Tarzani Wrzeszczyna
Sokół Gębice 4-1 LKS Lipa

Kolejka 12 - 26 kwietnia

Pauza: Tarzani Wrzeszczyna.
 
Sokół Gębice 1-3 Orzeł Gulcz
LKS Lipa 1-1 Korona Siedlisko
Gryf Zofiowo 3-2 LZS Biała (k. Piły)
Wenus Jędrzejewo 1-1 Błyskawica Bronisławki

Kolejka 13 - 3 maja

Pauza: LKS Lipa.
 
Orzeł Gulcz 0-4 Wenus Jędrzejewo
Błyskawica Bronisławki 4-2 Gryf Zofiowo
LZS Biała (k. Piły) 3-4 Tarzani Wrzeszczyna
Korona Siedlisko 3-0 Sokół Gębice
(wo)
na boisku 0:5, występ nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości

Kolejka 14 - 10 maja

Pauza: Sokół Gębice.
 
Korona Siedlisko 5-3 Orzeł Gulcz
LKS Lipa 1-2 LZS Biała (k. Piły)
Tarzani Wrzeszczyna 0-5 Błyskawica Bronisławki
Gryf Zofiowo 2-3 Wenus Jędrzejewo

Kolejka 15 - 16-17 maja

Pauza: Korona Siedlisko.
 
Orzeł Gulcz 2-1 Gryf Zofiowo
Wenus Jędrzejewo 4-2 Tarzani Wrzeszczyna
Błyskawica Bronisławki 4-0 LKS Lipa
LZS Biała (k. Piły) 0-1 Sokół Gębice

Kolejka 16 - 24 maja

Pauza: Orzeł Gulcz.
 
Korona Siedlisko 2-3 LZS Biała (k. Piły)
Sokół Gębice 1-3 Błyskawica Bronisławki
LKS Lipa 1-1 Wenus Jędrzejewo
Tarzani Wrzeszczyna 3-5 Gryf Zofiowo

Kolejka 17 - 31 maja

Pauza: LZS Biała (k. Piły).
 
Orzeł Gulcz 2-2 Tarzani Wrzeszczyna
Gryf Zofiowo 3-5 LKS Lipa
Wenus Jędrzejewo 1-2 Sokół Gębice
Błyskawica Bronisławki 3-0 Korona Siedlisko

Kolejka 18 - 7 czerwca

Pauza: Błyskawica Bronisławki.
 
Orzeł Gulcz 3-2 LZS Biała (k. Piły)
Korona Siedlisko 4-2 Wenus Jędrzejewo
Sokół Gębice 11-0 Gryf Zofiowo
LKS Lipa 2-1 Tarzani Wrzeszczyna

Klasa A 2008/2009 (Piła I)
Klasa A 2008/2009 (Piła II)

Klasa B 2008/2009 (Piła I)

Autor:
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas