[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Piła I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Korona Stróżewo 22 56 18 2 2 79-25 8 2 1 48-13 10 0 1 31-12
2.  Kłos Budzyń 22 55 18 1 3 76-28 8 1 2 36-17 10 0 1 40-11
3.  Orkan Śmiłowo 22 40 13 1 8 58-52 7 0 4 34-27 6 1 4 24-25
4.  Acer Miały 22 38 11 5 6 50-38 4 3 4 20-21 7 2 2 30-17 2 4 1 1 0 4-2
5.  Iskra Wyszyny 22 38 12 2 8 57-43 5 1 5 22-19 7 1 3 35-24 2 1 0 1 1 2-4
6.  Arto Trzcianka 22 33 10 3 9 49-46 4 1 6 18-19 6 2 3 31-27
7.  Sokół Drawsko 22 29 9 2 11 40-41 5 0 6 22-19 4 2 5 18-22
8.  Huragan Młynkowo 22 23 6 5 11 40-52 4 1 6 25-29 2 4 5 15-23 2 3 1 0 1 6-3
9.  Noteć Dziembowo 22 23 6 5 11 30-62 4 4 3 14-15 2 1 8 16-47 2 3 1 0 1 3-6
10.  Orzeł Pęckowo 22 21 7 0 15 46-56 5 0 6 29-31 2 0 9 17-25
11.  Zryw Romanowo 22 12 3 3 16 27-71 1 2 8 15-40 2 1 8 12-31
12.  Sokół II Szamocin 22 11 2 5 15 28-66 2 2 7 16-31 0 3 8 12-35
Drawa II/Błękitni Huta Szklana wycofała się po 3. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Korona Stróżewo    3-0 6-0 2-2 1-3 3-1 6-3 2-2 14-2 4-0 3-0 4-0 
 2 Kłos Budzyń0-3     5-1 3-2 6-2 2-3 2-1 4-0 3-1 3-0 7-3 1-1 
 3 Orkan Śmiłowo0-5 0-3     2-7 2-4 7-0 4-1 4-2 4-1 4-2 3-1 4-1 
 4 Acer Miały1-2 1-3 1-3     2-2 0-6 2-0 1-1 7-2 2-1 3-1 0-0 
 5 Iskra Wyszyny1-2 1-4 0-3 0-2     3-2 1-1 3-0 1-2 5-0 3-0 4-3 
 6 Arto Trzcianka0-3 1-3 0-2 1-2 4-1     1-2 1-3 2-2 1-0 3-1 4-0 
 7 Sokół Drawsko0-2 2-3 1-2 0-1 4-3 3-4     1-2 2-1 2-0 3-0 4-1 
 8 Huragan Młynkowo3-0* 2-4 1-4 3-4 0-2 2-3 2-2     5-1 0-8 4-0 3-1 
 9 Noteć Dziembowo0-1 0-4 2-1 1-1 1-2 2-2 2-0 2-1     2-1 0-0 2-2 
 10 Orzeł Pęckowo3-5 0-7 5-2 4-2 2-4 2-5 2-3 2-1 5-0     0-2 4-0 
 11 Zryw Romanowo2-5 1-7 1-1 1-4 1-7 1-3 0-2 1-1 2-3 0-4     5-3 
 12 Sokół II Szamocin2-3 0-2 3-5 0-3 1-5 2-2 0-3 2-2 2-1 2-1 2-4     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Pauza: Orkan Śmiłowo, Iskra Wyszyny.
 
Noteć Dziembowo 2-2 Sokół II Szamocin
Zryw Romanowo 1-4 Acer Miały
Huragan Młynkowo 2-2 Sokół Drawsko
Orzeł Pęckowo 2-5 Arto Trzcianka
Kłos Budzyń 0-3 Korona Stróżewo

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Pauza: Zryw Romanowo, Orzeł Pęckowo.
 
Sokół II Szamocin 2-2 Arto Trzcianka
Sokół Drawsko 4-3 Iskra Wyszyny
Acer Miały 1-1 Huragan Młynkowo
Kłos Budzyń 5-1 Orkan Śmiłowo
Noteć Dziembowo 0-1 Korona Stróżewo

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Pauza: Huragan Młynkowo, Arto Trzcianka.
 
Korona Stróżewo 4-0 Sokół II Szamocin
Orkan Śmiłowo 4-1 Noteć Dziembowo
Zryw Romanowo 1-7 Kłos Budzyń
Iskra Wyszyny 0-2 Acer Miały
Orzeł Pęckowo 2-3 Sokół Drawsko 14 września

Kolejka 4 - 6-7 września

Pauza: Sokół II Szamocin, Iskra Wyszyny.
 
Sokół Drawsko 3-4 Arto Trzcianka
Acer Miały 2-1 Orzeł Pęckowo
Kłos Budzyń 4-0 Huragan Młynkowo
Noteć Dziembowo 0-0 Zryw Romanowo
Korona Stróżewo 6-0 Orkan Śmiłowo

Kolejka 5 - 13-14 września

Pauza: Sokół Drawsko, Orzeł Pęckowo.
 
Orkan Śmiłowo 4-1 Sokół II Szamocin
Zryw Romanowo 2-5 Korona Stróżewo
Huragan Młynkowo 5-1 Noteć Dziembowo
Iskra Wyszyny 1-4 Kłos Budzyń
Arto Trzcianka 1-2 Acer Miały

Kolejka 6 - 20-21 września

Pauza: Acer Miały, Arto Trzcianka.
 
Sokół II Szamocin 0-3 Sokół Drawsko
Kłos Budzyń 3-0 Orzeł Pęckowo
Noteć Dziembowo 1-2 Iskra Wyszyny
Korona Stróżewo 2-2 Huragan Młynkowo
Orkan Śmiłowo 3-1 Zryw Romanowo

Kolejka 7 - 27-28 września

Zryw Romanowo 5-3 Sokół II Szamocin
Huragan Młynkowo 1-4 Orkan Śmiłowo
Iskra Wyszyny 1-2 Korona Stróżewo
Orzeł Pęckowo 5-0 Noteć Dziembowo
Arto Trzcianka 1-3 Kłos Budzyń
Sokół Drawsko 0-1 Acer Miały

Kolejka 8 - 4-5 października

Pauza: Kłos Budzyń, Sokół Drawsko.
 
Sokół II Szamocin 0-3 Acer Miały
Noteć Dziembowo 2-2 Arto Trzcianka
Korona Stróżewo 4-0 Orzeł Pęckowo
Orkan Śmiłowo 2-4 Iskra Wyszyny
Zryw Romanowo 1-1 Huragan Młynkowo

Kolejka 9 - 11-12 października

Pauza: Noteć Dziembowo, Acer Miały.
 
Huragan Młynkowo 3-1 Sokół II Szamocin
Iskra Wyszyny 3-0 Zryw Romanowo
Orzeł Pęckowo 5-2 Orkan Śmiłowo
Arto Trzcianka 0-3 Korona Stróżewo
Sokół Drawsko 2-3 Kłos Budzyń

Kolejka 10 - 18-19 października

Pauza: Korona Stróżewo, Sokół II Szamocin.
 
Kłos Budzyń 3-2 Acer Miały
Noteć Dziembowo 2-0 Sokół Drawsko
Orkan Śmiłowo 7-0 Arto Trzcianka
Zryw Romanowo 0-4 Orzeł Pęckowo
Huragan Młynkowo 0-2 Iskra Wyszyny

Kolejka 11 - 25-26 października

Pauza: Orkan Śmiłowo, Kłos Budzyń.
 
Iskra Wyszyny 4-3 Sokół II Szamocin
Orzeł Pęckowo 2-1 Huragan Młynkowo
Arto Trzcianka 3-1 Zryw Romanowo
Sokół Drawsko 0-2 Korona Stróżewo
Acer Miały 7-2 Noteć Dziembowo

Kolejka 12 - 2 listopada

Pauza: Zryw Romanowo, Noteć Dziembowo.
 
Sokół II Szamocin 0-2 Kłos Budzyń 8 listopada
Korona Stróżewo 2-2 Acer Miały
Orkan Śmiłowo 4-1 Sokół Drawsko
Huragan Młynkowo 2-3 Arto Trzcianka
Iskra Wyszyny 5-0 Orzeł Pęckowo

Kolejka 13 - 11 listopada

Pauza: Huragan Młynkowo, Korona Stróżewo.
 
Orzeł Pęckowo 4-0 Sokół II Szamocin
Arto Trzcianka 4-1 Iskra Wyszyny
Sokół Drawsko 3-0 Zryw Romanowo
Acer Miały 1-3 Orkan Śmiłowo
Kłos Budzyń 3-1 Noteć Dziembowo

Kolejka 14 - 28-29 marca

Korona Stróżewo 3-0 Kłos Budzyń
Sokół II Szamocin 2-1 Noteć Dziembowo
Acer Miały 3-1 Zryw Romanowo
Sokół Drawsko 1-2 Huragan Młynkowo
Arto Trzcianka 1-0 Orzeł Pęckowo
Iskra Wyszyny 0-3 Orkan Śmiłowo

Kolejka 15 - 4-5 kwietnia

Arto Trzcianka 4-0 Sokół II Szamocin
Iskra Wyszyny 1-1 Sokół Drawsko
Huragan Młynkowo 3-4 Acer Miały
Orkan Śmiłowo 0-3 Kłos Budzyń
Korona Stróżewo 14-2 Noteć Dziembowo
Orzeł Pęckowo 0-2 Zryw Romanowo

Kolejka 16 - 11-13 kwietnia

Sokół II Szamocin 2-3 Korona Stróżewo
Noteć Dziembowo 2-1 Orkan Śmiłowo
Kłos Budzyń 7-3 Zryw Romanowo
Acer Miały 2-2 Iskra Wyszyny
Sokół Drawsko 2-0 Orzeł Pęckowo
Arto Trzcianka 1-3 Huragan Młynkowo 13 maja

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Arto Trzcianka 1-2 Sokół Drawsko
Orzeł Pęckowo 4-2 Acer Miały
Huragan Młynkowo 2-4 Kłos Budzyń
Zryw Romanowo 2-3 Noteć Dziembowo
Orkan Śmiłowo 0-5 Korona Stróżewo
Sokół II Szamocin 1-5 Iskra Wyszyny

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Korona Stróżewo 3-0 Zryw Romanowo
Noteć Dziembowo 2-1 Huragan Młynkowo
Kłos Budzyń 6-2 Iskra Wyszyny
Acer Miały 0-6 Arto Trzcianka
Sokół Drawsko 1-2 Orkan Śmiłowo
Sokół II Szamocin 2-1 Orzeł Pęckowo

Kolejka 19 - 1 maja

Sokół Drawsko 4-1 Sokół II Szamocin
Orzeł Pęckowo 0-7 Kłos Budzyń
Huragan Młynkowo 3-0 Korona Stróżewo
(wo)
mecz przerwany w 86 minucie, przy stanie 2:3, drużyna gości została zdekompletowana
Zryw Romanowo 1-1 Orkan Śmiłowo
Noteć Dziembowo 1-1 Acer Miały 3 maja
Iskra Wyszyny 3-2 Arto Trzcianka

Kolejka 20 - 9-10 maja

Orkan Śmiłowo 4-2 Huragan Młynkowo
Korona Stróżewo 1-3 Iskra Wyszyny
Noteć Dziembowo 2-1 Orzeł Pęckowo
Kłos Budzyń 2-3 Arto Trzcianka
Acer Miały 0-0 Sokół II Szamocin
Zryw Romanowo 0-2 Sokół Drawsko

Kolejka 21 - 16-17 maja

Sokół II Szamocin 3-5 Orkan Śmiłowo
Arto Trzcianka 2-2 Noteć Dziembowo
Huragan Młynkowo 4-0 Zryw Romanowo
Kłos Budzyń 2-1 Sokół Drawsko
Acer Miały 1-2 Korona Stróżewo
Orzeł Pęckowo 2-4 Iskra Wyszyny

Kolejka 22 - 23-24 maja

Acer Miały 2-0 Sokół Drawsko
Sokół II Szamocin 2-2 Huragan Młynkowo
Zryw Romanowo 1-7 Iskra Wyszyny
Orkan Śmiłowo 4-2 Orzeł Pęckowo
Korona Stróżewo 3-1 Arto Trzcianka
Noteć Dziembowo 0-4 Kłos Budzyń

Kolejka 23 - 31 maja

Sokół II Szamocin 2-4 Zryw Romanowo
Orzeł Pęckowo 3-5 Korona Stróżewo
Acer Miały 1-3 Kłos Budzyń
Sokół Drawsko 2-1 Noteć Dziembowo
Arto Trzcianka 0-2 Orkan Śmiłowo
Iskra Wyszyny 3-0 Huragan Młynkowo

Kolejka 24 - 7 czerwca

Iskra Wyszyny 1-2 Noteć Dziembowo
Huragan Młynkowo 0-8 Orzeł Pęckowo
Zryw Romanowo 1-3 Arto Trzcianka
Korona Stróżewo 6-3 Sokół Drawsko
Kłos Budzyń 1-1 Sokół II Szamocin
Orkan Śmiłowo 2-7 Acer Miały

Klasa okręgowa 2008/2009 (Piła)

Klasa A 2008/2009 (Piła II)

Klasa B 2008/2009 (Piła I)
Klasa B 2008/2009 (Piła II)

Autor:
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas