[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

V liga 2009/2010, grupa: Koszalin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bałtyk Koszalin 30 79 25 4 1 100-22 15 0 0 62-11 10 4 1 38-11
2.  Lech Czaplinek 30 56 17 5 8 58-32 9 2 4 31-9 8 3 4 27-23
3.  Wiekowianka Wiekowo 30 51 14 9 7 48-29 8 5 2 24-15 6 4 5 24-14 2 4 1 1 0 3-1
4.  Orzeł Wałcz 30 51 16 3 11 55-42 8 2 5 26-18 8 1 6 29-24 2 1 0 1 1 1-3
5.  Rasel Dygowo 30 48 14 6 10 59-42 10 3 2 34-13 4 3 8 25-29
6.  Głaz Tychowo 30 45 13 6 11 68-55 9 3 3 50-28 4 3 8 18-27 2 6 2 0 0 3-1
7.  Arkadia Malechowo 30 45 14 3 13 56-52 9 1 5 35-26 5 2 8 21-26 2 0 0 0 2 1-3
8.  Sokół Karlino 30 40 11 7 12 35-37 8 6 1 23-10 3 1 11 12-27
9.  Victoria Sianów 30 39 12 3 15 59-61 6 1 8 32-29 6 2 7 27-32 2 6 2 0 0 5-2
10.  Darłovia Darłowo 30 39 11 6 13 50-70 9 2 4 33-22 2 4 9 17-48 2 0 0 0 2 2-5
11.  Wielim Szczecinek 30 38 11 5 14 67-70 6 3 6 37-32 5 2 8 30-38
12.  Orzeł Łubowo 30 37 12 1 17 40-53 8 0 7 26-20 4 1 10 14-33 2 4 1 1 0 9-3
13.  Pogoń Połczyn Zdrój 30 37 11 4 15 49-72 7 2 6 30-30 4 2 9 19-42 2 1 0 1 1 3-9
14.  Kotwica II Kołobrzeg 30 33 10 3 17 44-67 7 1 7 23-30 3 2 10 21-37
15.  Mirstal Mirosławiec 30 22 5 7 18 35-68 5 5 5 22-24 0 2 13 13-44
16.  Gryf Polanów 30 20 6 2 22 31-88 2 1 12 12-40 4 1 10 19-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Bałtyk Koszalin    5-0 3-0 3-1 3-1 4-1 3-1 3-2 6-2 7-1 3-0 4-0 6-0 3-1 4-0 5-1 
 2 Lech Czaplinek0-0     0-0 1-2 3-1 4-2 4-0 0-1 2-0 4-1 7-0 0-1 4-0 1-0 1-0 0-1 
 3 Wiekowianka Wiekowo0-0 1-1     2-0 4-2 3-1 1-1 3-2 3-2 1-1 0-0 0-2 1-2 2-1 2-0 1-0 
 4 Orzeł Wałcz0-3 4-1 1-1     1-3 2-1 1-1 3-1 1-0 0-1 2-0 0-1 1-2 4-1 3-1 3-1 
 5 Rasel Dygowo1-1 0-3 1-1 2-0     2-1 1-2 2-0 4-0 5-1 3-0* 1-0 4-1 2-2 3-1 3-0 
 6 Głaz Tychowo0-4 4-4 1-4 2-2 3-1     1-0 1-1 5-2 7-3 2-3 4-1 3-0* 3-0 5-1 9-2 
 7 Arkadia Malechowo1-3 2-0 2-1 3-1 1-1 1-2     1-0 1-5 3-1 2-5 3-0* 3-0* 4-0 3-1 5-6 
 8 Sokół Karlino1-1 3-1 1-0 2-1 2-1 0-0 1-0     0-0 1-1 0-1 2-0 2-2 4-1 3-0 1-1 
 9 Victoria Sianów1-2 0-2 2-0 2-3 1-2 2-3 0-2 3-0     3-1 1-5 4-2 4-5 1-1 3-1 5-0 
 10 Darłovia Darłowo*** 0-2 0-2 1-0 4-1 1-0 3-1 1-0 1-2     5-5 3-2 1-1 4-1 4-1 5-1 
 11 Wielim Szczecinek1-3 1-3 2-2 2-5 3-2 1-2 1-5 1-0 1-3 2-2     7-0 3-1 3-0 3-3 6-1 
 12 Orzeł Łubowo0-3 1-2 1-0 0-3* 0-1 2-0 5-2 1-0 0-3 3-0 1-0     7-1 1-2 3-1 1-2 
 13 Pogoń Połczyn Zdrój0-6 0-1 0-5 1-4 2-1 0-0 2-1 0-1 4-1 6-0 5-3 2-2     3-1 5-2 0-2 
 14 Kotwica II Kołobrzeg0-5 0-3 0-2 0-1 0-6 4-1 1-0 4-1 2-3 4-1 4-3 0-3* 1-0     0-0 3-1 
 15 Mirstal Mirosławiec3-4 2-2 0-3 0-2 0-0 1-1 2-3 2-0 2-2 1-1 3-1 2-0 1-0 2-5     1-0 
 16 Gryf Polanów0-3 0-2 0-3 3-4 2-2 0-3 0-2 2-3 0-2 1-2 0-4 1-0 1-4 0-5 2-1     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Głaz Tychowo 3-1 Rasel Dygowo 7 sierpnia, 18:00
Bałtyk Koszalin 3-0 Wiekowianka Wiekowo 8 sierpnia, 16:00
Arkadia Malechowo 1-0 Sokół Karlino 8 sierpnia, 18:00
Orzeł Wałcz 3-1 Gryf Polanów 8 sierpnia, 17:00
Pogoń Połczyn Zdrój 6-0 Darłovia Darłowo 9 sierpnia, 17:00
Kotwica II Kołobrzeg 2-3 Victoria Sianów 9 sierpnia, 18:00
Wielim Szczecinek 7-0 Orzeł Łubowo 9 sierpnia, 15:00
Lech Czaplinek 1-0 Mirstal Mirosławiec 8 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Rasel Dygowo 3-1 Mirstal Mirosławiec 16 sierpnia, 16:00
Orzeł Łubowo 1-2 Lech Czaplinek 15 sierpnia, 17:00
Victoria Sianów 1-5 Wielim Szczecinek 15 sierpnia, 16:00
Darłovia Darłowo 4-1 Kotwica II Kołobrzeg 16 sierpnia, 18:00
Gryf Polanów 1-4 Pogoń Połczyn Zdrój 15 sierpnia, 16:00
Sokół Karlino 2-1 Orzeł Wałcz 16 sierpnia, 16:00
Wiekowianka Wiekowo 1-1 Arkadia Malechowo 16 sierpnia, 14:00
Głaz Tychowo 0-4 Bałtyk Koszalin 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Bałtyk Koszalin 3-1 Rasel Dygowo 22 sierpnia, 17:00
Arkadia Malechowo 1-2 Głaz Tychowo 22 sierpnia, 18:00
Orzeł Wałcz 1-1 Wiekowianka Wiekowo 22 sierpnia, 17:00
Pogoń Połczyn Zdrój 0-1 Sokół Karlino 22 sierpnia, 17:00
Kotwica II Kołobrzeg 3-1 Gryf Polanów 23 sierpnia, 18:00
Wielim Szczecinek 2-2 Darłovia Darłowo 23 sierpnia, 16:00
Lech Czaplinek 2-0 Victoria Sianów 22 sierpnia, 17:00
Mirstal Mirosławiec 2-0 Orzeł Łubowo 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Rasel Dygowo 1-0 Orzeł Łubowo 30 sierpnia, 16:00
Victoria Sianów 3-1 Mirstal Mirosławiec 29 sierpnia, 16:00
Darłovia Darłowo 0-2 Lech Czaplinek 30 sierpnia, 18:00
Gryf Polanów 0-4 Wielim Szczecinek 29 sierpnia, 16:00
Sokół Karlino 4-1 Kotwica II Kołobrzeg 29 sierpnia, 17:00
Wiekowianka Wiekowo 1-2 Pogoń Połczyn Zdrój 30 sierpnia, 14:00
Głaz Tychowo 2-2 Orzeł Wałcz 11 listopada, 13:00
Bałtyk Koszalin 3-1 Arkadia Malechowo 30 sierpnia, 14:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Arkadia Malechowo 1-1 Rasel Dygowo 5 września, 17:00
Orzeł Wałcz 0-3 Bałtyk Koszalin 5 września, 17:00
Pogoń Połczyn Zdrój 0-0 Głaz Tychowo 5 września, 17:00
Kotwica II Kołobrzeg 0-2 Wiekowianka Wiekowo 5 września, 18:00
Wielim Szczecinek 1-0 Sokół Karlino 6 września, 16:00
Lech Czaplinek 0-1 Gryf Polanów 5 września, 16:30
Mirstal Mirosławiec 1-1 Darłovia Darłowo 6 września, 16:00
Orzeł Łubowo 0-3 Victoria Sianów 6 września, 17:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Rasel Dygowo 4-0 Victoria Sianów 12 września, 17:00
Darłovia Darłowo 3-2 Orzeł Łubowo 12 września, 16:00
Gryf Polanów 2-1 Mirstal Mirosławiec 12 września, 16:00
Sokół Karlino 3-1 Lech Czaplinek 13 września, 16:00
Wiekowianka Wiekowo 0-0 Wielim Szczecinek 13 września, 14:00
Głaz Tychowo 3-0 Kotwica II Kołobrzeg 12 września, 16:00
Bałtyk Koszalin 6-0 Pogoń Połczyn Zdrój 13 września, 14:00
Arkadia Malechowo 3-1 Orzeł Wałcz 12 września, 17:00

Kolejka 7 - 19-20 września

Orzeł Wałcz 1-3 Rasel Dygowo 19 września, 16:00
Pogoń Połczyn Zdrój 2-1 Arkadia Malechowo 19 września, 16:00
Kotwica II Kołobrzeg 0-5 Bałtyk Koszalin 20 września, 16:00
Wielim Szczecinek 1-2 Głaz Tychowo 20 września, 16:00
Lech Czaplinek 0-0 Wiekowianka Wiekowo 19 września, 16:00
Mirstal Mirosławiec 2-0 Sokół Karlino 19 września, 16:00
Orzeł Łubowo 1-2 Gryf Polanów 19 września, 17:00
Victoria Sianów 3-1 Darłovia Darłowo 19 września, 16:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Rasel Dygowo 5-1 Darłovia Darłowo 27 września, 16:00
Gryf Polanów 0-2 Victoria Sianów 26 września, 16:00
Sokół Karlino 2-0 Orzeł Łubowo 27 września, 15:00
Wiekowianka Wiekowo 2-0 Mirstal Mirosławiec 27 września, 14:00
Głaz Tychowo 4-4 Lech Czaplinek 26 września, 16:00
Bałtyk Koszalin 3-0 Wielim Szczecinek 27 września, 16:00
Arkadia Malechowo 4-0 Kotwica II Kołobrzeg 26 września, 11:00
Orzeł Wałcz 1-2 Pogoń Połczyn Zdrój 26 września, 16:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Pogoń Połczyn Zdrój 2-1 Rasel Dygowo 3 października, 15:00
Kotwica II Kołobrzeg 0-1 Orzeł Wałcz 3 października, 18:00
Wielim Szczecinek 1-5 Arkadia Malechowo 4 października, 15:30
Lech Czaplinek 0-0 Bałtyk Koszalin 4 października, 15:30
Mirstal Mirosławiec 1-1 Głaz Tychowo 3 października, 15:00
Orzeł Łubowo 1-0 Wiekowianka Wiekowo 4 października, 16:00
Victoria Sianów 3-0 Sokół Karlino 3 października, 15:00
Darłovia Darłowo 5-1 Gryf Polanów 3 października, 15:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Rasel Dygowo 3-0 Gryf Polanów 11 października, 15:00
Sokół Karlino 1-1 Darłovia Darłowo 11 października, 15:00
Wiekowianka Wiekowo 3-2 Victoria Sianów 11 października, 14:00
Głaz Tychowo 4-1 Orzeł Łubowo 10 października, 15:00
Bałtyk Koszalin 4-0 Mirstal Mirosławiec 11 października, 14:00
Arkadia Malechowo 2-0 Lech Czaplinek 10 października, 16:00
Orzeł Wałcz 2-0 Wielim Szczecinek 10 października, 15:00
Pogoń Połczyn Zdrój 3-1 Kotwica II Kołobrzeg 10 października, 15:00

Kolejka 11 - 17-18 października

Kotwica II Kołobrzeg 0-6 Rasel Dygowo 18 października, 14:00
Wielim Szczecinek 3-1 Pogoń Połczyn Zdrój 17 października, 15:00
Lech Czaplinek 1-2 Orzeł Wałcz 18 października, 15:00
Mirstal Mirosławiec 2-3 Arkadia Malechowo 17 października, 14:00
Orzeł Łubowo 0-3 Bałtyk Koszalin 18 października, 14:00
Victoria Sianów 2-3 Głaz Tychowo 17 października, 14:00
Darłovia Darłowo 0-2 Wiekowianka Wiekowo 17 października, 14:00
Gryf Polanów 2-3 Sokół Karlino 17 października, 14:00

Kolejka 12 - 24-25 października

Rasel Dygowo 2-0 Sokół Karlino 25 października, 14:00
Wiekowianka Wiekowo 1-0 Gryf Polanów 25 października, 14:00
Głaz Tychowo 7-3 Darłovia Darłowo 24 października, 14:00
Bałtyk Koszalin 6-2 Victoria Sianów 24 października, 18:00
Arkadia Malechowo 3-0 Orzeł Łubowo 25 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Orzeł Wałcz 3-1 Mirstal Mirosławiec 24 października, 14:00
Pogoń Połczyn Zdrój 0-1 Lech Czaplinek 25 października, 14:00
Kotwica II Kołobrzeg 4-3 Wielim Szczecinek 25 października, 14:30
w Szczecinku; Kotwica II gospodarzem

Kolejka 13 - 31 października

Wielim Szczecinek 3-2 Rasel Dygowo 31 października, 13:00
Lech Czaplinek 1-0 Kotwica II Kołobrzeg 31 października, 13:00
Mirstal Mirosławiec 1-0 Pogoń Połczyn Zdrój 31 października, 13:00
Orzeł Łubowo 0-3 Orzeł Wałcz 31 października, 13:00
(wo)
na boisku 4-1, w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik
Victoria Sianów 0-2 Arkadia Malechowo 31 października, 13:00
Darłovia Darłowo - Bałtyk Koszalin 31 października, 13:00
(wo)
mecz przerwany w 72. minucie przy stanie 0-3 z powodu drugiego wejścia kibiców obu zespołów na płytę boiska, obustronny walkower
Gryf Polanów 0-3 Głaz Tychowo 31 października, 13:00
Sokół Karlino 1-0 Wiekowianka Wiekowo 31 października, 13:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Rasel Dygowo 1-1 Wiekowianka Wiekowo 8 listopada, 14:00
Głaz Tychowo 1-1 Sokół Karlino 7 listopada, 13:00
Bałtyk Koszalin 5-1 Gryf Polanów 7 listopada, 17:00
Arkadia Malechowo 3-1 Darłovia Darłowo 8 listopada, 14:00
Orzeł Wałcz 1-0 Victoria Sianów 7 listopada, 13:00
Pogoń Połczyn Zdrój 2-2 Orzeł Łubowo 8 listopada, 13:00
Kotwica II Kołobrzeg 0-0 Mirstal Mirosławiec 8 listopada, 13:00
Wielim Szczecinek 1-3 Lech Czaplinek 7 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Lech Czaplinek 3-1 Rasel Dygowo 14 listopada, 14:00
Mirstal Mirosławiec 3-1 Wielim Szczecinek 26 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (14 listopada, 13:00) mecz odwołany
Orzeł Łubowo 1-2 Kotwica II Kołobrzeg 15 listopada, 13:00
Victoria Sianów 4-5 Pogoń Połczyn Zdrój 14 listopada, 13:00
Darłovia Darłowo 1-0 Orzeł Wałcz 14 listopada, 13:00
Gryf Polanów 0-2 Arkadia Malechowo 14 listopada, 13:00
Sokół Karlino 1-1 Bałtyk Koszalin 15 listopada, 13:00
Wiekowianka Wiekowo 3-1 Głaz Tychowo 15 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 20-21 marca

Rasel Dygowo 2-1 Głaz Tychowo 3 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wiekowianka Wiekowo 0-0 Bałtyk Koszalin 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Karlino 1-0 Arkadia Malechowo 21 marca, 15:00
Gryf Polanów 3-4 Orzeł Wałcz 3 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Darłovia Darłowo 1-1 Pogoń Połczyn Zdrój 20 marca, 15:00
Victoria Sianów 1-1 Kotwica II Kołobrzeg 4 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Łubowo 1-0 Wielim Szczecinek 3 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mirstal Mirosławiec 2-2 Lech Czaplinek 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 27-28 marca

Mirstal Mirosławiec 0-0 Rasel Dygowo 27 marca, 15:00
Lech Czaplinek 0-1 Orzeł Łubowo 27 marca, 13:00
Wielim Szczecinek 1-3 Victoria Sianów 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (27-28 marca) przełożony
Kotwica II Kołobrzeg 4-1 Darłovia Darłowo 28 marca, 14:00
Pogoń Połczyn Zdrój 0-2 Gryf Polanów 27 marca, 15:00
Orzeł Wałcz 3-1 Sokół Karlino 27 marca, 15:00
Arkadia Malechowo 2-1 Wiekowianka Wiekowo 27 marca, 16:00
Bałtyk Koszalin 4-1 Głaz Tychowo 27 marca, 15:00

Kolejka 18 - 3 kwietnia

Rasel Dygowo 1-1 Bałtyk Koszalin 3 kwietnia, 15:00
Głaz Tychowo 1-0 Arkadia Malechowo 3 kwietnia, 15:00
Wiekowianka Wiekowo 2-0 Orzeł Wałcz 3 kwietnia, 16:00
Sokół Karlino 2-2 Pogoń Połczyn Zdrój 3 kwietnia, 15:00
Gryf Polanów 0-5 Kotwica II Kołobrzeg 3 kwietnia, 13:00
Darłovia Darłowo 5-5 Wielim Szczecinek 3 kwietnia, 13:00
Victoria Sianów 0-2 Lech Czaplinek 3 kwietnia, 13:00
Orzeł Łubowo 3-1 Mirstal Mirosławiec 3 kwietnia, 13:00

Kolejka 19 - 21 kwietnia

Orzeł Łubowo 0-1 Rasel Dygowo 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Mirstal Mirosławiec 2-2 Victoria Sianów 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Lech Czaplinek 4-1 Darłovia Darłowo 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Wielim Szczecinek 6-1 Gryf Polanów 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Kotwica II Kołobrzeg 4-1 Sokół Karlino 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Pogoń Połczyn Zdrój 0-5 Wiekowianka Wiekowo 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Orzeł Wałcz 2-1 Głaz Tychowo 19 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Arkadia Malechowo 1-3 Bałtyk Koszalin 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 9 czerwca

Rasel Dygowo 1-2 Arkadia Malechowo 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Bałtyk Koszalin 3-1 Orzeł Wałcz 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Głaz Tychowo 3-0 Pogoń Połczyn Zdrój 9 czerwca, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie na boisku 4-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wiekowianka Wiekowo 2-1 Kotwica II Kołobrzeg 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sokół Karlino 0-1 Wielim Szczecinek 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Gryf Polanów 0-2 Lech Czaplinek 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Darłovia Darłowo 4-1 Mirstal Mirosławiec 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Victoria Sianów 4-2 Orzeł Łubowo 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Victoria Sianów 1-2 Rasel Dygowo 24 kwietnia, 16:00
Orzeł Łubowo 3-0 Darłovia Darłowo 25 kwietnia, 15:00
Mirstal Mirosławiec 1-0 Gryf Polanów 24 kwietnia, 16:00
Lech Czaplinek 0-1 Sokół Karlino 25 kwietnia, 15:00
Wielim Szczecinek 2-2 Wiekowianka Wiekowo 24 kwietnia, 17:00
Kotwica II Kołobrzeg 4-1 Głaz Tychowo 25 kwietnia, 14:00
Pogoń Połczyn Zdrój 0-6 Bałtyk Koszalin 24 kwietnia, 17:00
Orzeł Wałcz 1-1 Arkadia Malechowo 24 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 1-2 maja

Rasel Dygowo 2-0 Orzeł Wałcz 1 maja, 16:00
Arkadia Malechowo 3-0 Pogoń Połczyn Zdrój 1 maja, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Bałtyk Koszalin 3-1 Kotwica II Kołobrzeg 1 maja, 11:00
Głaz Tychowo 2-3 Wielim Szczecinek 1 maja, 16:00
Wiekowianka Wiekowo 1-1 Lech Czaplinek 2 maja, 15:00
Sokół Karlino 3-0 Mirstal Mirosławiec 2 maja, 16:00
Gryf Polanów 1-0 Orzeł Łubowo 1 maja, 16:00
Darłovia Darłowo 1-2 Victoria Sianów 1 maja, 16:00

Kolejka 23 - 8-9 maja

Darłovia Darłowo 4-1 Rasel Dygowo 8 maja, 16:00
Victoria Sianów 5-0 Gryf Polanów 8 maja, 18:00
Orzeł Łubowo 1-0 Sokół Karlino 9 maja, 15:00
Mirstal Mirosławiec 0-3 Wiekowianka Wiekowo 8 maja, 16:00
Lech Czaplinek 4-2 Głaz Tychowo 8 maja, 17:30
Wielim Szczecinek 1-3 Bałtyk Koszalin 8 maja, 16:00
Kotwica II Kołobrzeg 1-0 Arkadia Malechowo 9 maja, 16:00
Pogoń Połczyn Zdrój 1-4 Orzeł Wałcz 8 maja, 17:00

Kolejka 24 - 15-16 maja

Rasel Dygowo 4-1 Pogoń Połczyn Zdrój 16 maja, 16:00
Orzeł Wałcz 4-1 Kotwica II Kołobrzeg 15 maja, 17:00
Arkadia Malechowo 2-5 Wielim Szczecinek 15 maja, 17:00
Bałtyk Koszalin 5-0 Lech Czaplinek 15 maja, 15:30
Głaz Tychowo 5-1 Mirstal Mirosławiec 15 maja, 16:00
Wiekowianka Wiekowo 0-2 Orzeł Łubowo 16 maja, 15:00
Sokół Karlino 0-0 Victoria Sianów 16 maja, 18:00
Gryf Polanów 1-2 Darłovia Darłowo 15 maja, 16:00

Kolejka 25 - 22-23 maja

Gryf Polanów 2-2 Rasel Dygowo 22 maja, 17:00
Darłovia Darłowo 1-0 Sokół Karlino 22 maja, 17:00
Victoria Sianów 2-0 Wiekowianka Wiekowo 22 maja, 18:00
Orzeł Łubowo 2-0 Głaz Tychowo 23 maja, 15:00
Mirstal Mirosławiec 3-4 Bałtyk Koszalin 22 maja, 17:00
Lech Czaplinek 4-0 Arkadia Malechowo 22 maja, 17:30
Wielim Szczecinek 2-5 Orzeł Wałcz 23 maja, 17:00
Kotwica II Kołobrzeg 1-0 Pogoń Połczyn Zdrój 23 maja, 19:00

Kolejka 26 - 29-30 maja

Rasel Dygowo 2-2 Kotwica II Kołobrzeg 29 maja, 17:00
Pogoń Połczyn Zdrój 5-3 Wielim Szczecinek 29 maja, 17:00
Orzeł Wałcz 4-1 Lech Czaplinek 29 maja, 17:00
Arkadia Malechowo 3-1 Mirstal Mirosławiec 29 maja, 17:00
Bałtyk Koszalin 4-0 Orzeł Łubowo 29 maja, 15:00
Głaz Tychowo 5-2 Victoria Sianów 29 maja, 17:00
Wiekowianka Wiekowo 1-1 Darłovia Darłowo 30 maja, 15:00
Sokół Karlino 1-1 Gryf Polanów 30 maja, 17:00

Kolejka 27 - 2 czerwca

Sokół Karlino 2-1 Rasel Dygowo 2 czerwca, 18:00
Gryf Polanów 0-3 Wiekowianka Wiekowo 2 czerwca, 18:00
Darłovia Darłowo 1-0 Głaz Tychowo 2 czerwca, 18:00
Victoria Sianów 1-2 Bałtyk Koszalin 2 czerwca, 18:00
Orzeł Łubowo 5-2 Arkadia Malechowo 2 czerwca, 18:00
Mirstal Mirosławiec 0-2 Orzeł Wałcz 2 czerwca, 18:00
Lech Czaplinek 4-0 Pogoń Połczyn Zdrój 2 czerwca, 17:30
Wielim Szczecinek 3-0 Kotwica II Kołobrzeg 2 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Rasel Dygowo 3-0 Wielim Szczecinek 6 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 4-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Kotwica II Kołobrzeg 0-3 Lech Czaplinek 5 czerwca, 17:00
Pogoń Połczyn Zdrój 5-2 Mirstal Mirosławiec 5 czerwca, 16:00
Orzeł Wałcz 0-1 Orzeł Łubowo 5 czerwca, 17:00
Arkadia Malechowo 1-5 Victoria Sianów 5 czerwca, 17:00
Bałtyk Koszalin 7-1 Darłovia Darłowo 6 czerwca, 12:00
Głaz Tychowo 9-2 Gryf Polanów 5 czerwca, 17:00
Wiekowianka Wiekowo 3-2 Sokół Karlino 6 czerwca, 15:00

Kolejka 29 - 12 czerwca

Wiekowianka Wiekowo 4-2 Rasel Dygowo 12 czerwca, 17:00
Sokół Karlino 0-0 Głaz Tychowo 12 czerwca, 17:00
Gryf Polanów 0-3 Bałtyk Koszalin 12 czerwca, 17:00
Darłovia Darłowo 3-1 Arkadia Malechowo 12 czerwca, 17:00
Victoria Sianów 2-3 Orzeł Wałcz 12 czerwca, 17:00
Orzeł Łubowo 7-1 Pogoń Połczyn Zdrój 12 czerwca, 17:00
Mirstal Mirosławiec 2-5 Kotwica II Kołobrzeg 12 czerwca, 17:00
Lech Czaplinek 7-0 Wielim Szczecinek 12 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 19 czerwca

Rasel Dygowo 0-3 Lech Czaplinek 19 czerwca, 17:00
Wielim Szczecinek 3-3 Mirstal Mirosławiec 19 czerwca, 17:00
Kotwica II Kołobrzeg 0-3 Orzeł Łubowo 19 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Pogoń Połczyn Zdrój 4-1 Victoria Sianów 19 czerwca, 17:00
Orzeł Wałcz 0-1 Darłovia Darłowo 19 czerwca, 17:00
Arkadia Malechowo 5-6 Gryf Polanów 19 czerwca, 17:00
Bałtyk Koszalin 3-2 Sokół Karlino 19 czerwca, 17:00
Głaz Tychowo 1-4 Wiekowianka Wiekowo 19 czerwca, 17:00

IV liga 2009/2010 (zachodniopomorska)

V liga 2009/2010 (Szczecin)

Klasa okręgowa 2009/2010 (Koszalin (południe))
Klasa okręgowa 2009/2010 (Koszalin (północ))

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas