[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

V liga 2009/2010, grupa: Szczecin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kluczevia Stargard Szczeciński 30 68 21 5 4 85-22 10 3 2 44-11 11 2 2 41-11
2.  Odra Chojna 30 65 20 5 5 66-27 12 2 1 45-13 8 3 4 21-14 2 6 2 0 0 4-2
3.  Arkonia Szczecin 30 65 20 5 5 77-25 11 3 1 43-10 9 2 4 34-15 2 0 0 0 2 2-4
4.  Polonia Płoty 30 52 15 7 8 80-43 8 3 4 49-23 7 4 4 31-20
5.  Osadnik Myślibórz 30 48 15 3 12 70-56 10 2 3 43-24 5 1 9 27-32
6.  Zorza Dobrzany 30 45 13 6 11 50-41 8 4 3 33-12 5 2 8 17-29
7.  Stal Lipiany 30 44 13 5 12 56-65 10 1 4 35-22 3 4 8 21-43
8.  Pomorzanin Nowogard 30 43 11 10 9 37-38 8 4 3 19-8 3 6 6 18-30 2 4 1 1 0 4-1
9.  Orzeł Trzcińsko Zdrój 30 43 12 7 11 54-47 8 1 6 31-25 4 6 5 23-22 2 1 0 1 1 1-4
10.  Świt Skolwin (Szczecin) 30 42 11 9 10 53-39 8 7 0 34-12 3 2 10 19-27
11.  Kłos Pełczyce 30 39 11 6 13 42-51 8 4 3 27-19 3 2 10 15-32
12.  Sparta Gryfice 30 37 10 7 13 53-67 7 2 6 31-34 3 5 7 22-33
13.  GKS Mierzyn 30 27 7 6 17 35-57 4 3 8 17-28 3 3 9 18-29
14.  Woda/Piast II Rzecko 30 23 6 5 19 32-92 5 4 6 22-28 1 1 13 10-64
15.  Sparta Węgorzyno 30 17 5 2 23 27-85 4 1 10 19-34 1 1 13 8-51
16.  Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 30 16 4 4 22 18-80 2 2 11 6-34 2 2 11 12-46
Woda/Piast II Rzecko wycofała się po zakończeniu rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Kluczevia Stargard Szczeciński    0-2 2-1 0-2 3-0 3-0 4-2 6-1 0-0 0-0 6-1 2-2 1-0 3-0* 7-0 7-0 
 2 Odra Chojna0-0     2-1 5-2 3-1 3-1 3-0 6-2 1-1 5-3 2-0 1-2 4-0 5-0 3-0* 2-0 
 3 Arkonia Szczecin2-0 1-2     1-1 2-0 4-1 6-1 2-0 6-0 2-0 3-0 3-3 2-2 3-0* 5-0 1-0 
 4 Polonia Płoty2-3 1-1 0-5     2-1 1-3 7-1 2-4 4-2 4-2 0-0 0-0 4-1 11-0 8-0 3-0 
 5 Osadnik Myślibórz1-4 0-3 3-1 4-1     5-2 1-3 3-0 2-0 2-2 3-2 5-1 5-2 3-0* 4-1 2-2 
 6 Zorza Dobrzany1-2 3-0 0-1 1-3 3-0     5-0 0-0 2-0 1-0 4-1 0-0 2-2 8-1 2-1 1-1 
 7 Stal Lipiany1-4 2-1 0-5 2-1 2-1 3-0     4-1 0-4 2-1 1-2 4-1 1-1 4-0 4-0 5-0 
 8 Pomorzanin Nowogard0-2 0-1 1-0 0-1 2-0 0-0 2-2     0-0 2-0 1-0 1-0 2-0 5-1 0-0 3-1 
 9 Orzeł Trzcińsko Zdrój0-1 1-0 0-2 0-2 2-2 0-2 5-3 1-4     2-1 3-2 4-1 2-1 4-1 1-2 6-1 
 10 Świt Skolwin (Szczecin)2-1 0-0 2-2 1-1 2-0 2-0 2-2 2-2 1-1     3-0 0-0 1-0 7-2 1-0 8-1 
 11 Kłos Pełczyce0-5 1-0 1-1 1-0 2-1 1-2 1-1 1-1 1-1 3-1     5-1 2-1 2-1 5-1 1-2 
 12 Sparta Gryfice0-6 1-2 2-3 2-2 3-8 4-2 3-1 1-2 1-1 2-1 2-0     2-3 4-1 2-1 2-1 
 13 GKS Mierzyn1-4 0-0 0-3 0-3 2-4 1-2 1-1 0-0 0-3 0-3 0-3 4-2     3-0 4-0 1-0 
 14 Woda/Piast II Rzecko1-1 0-2 1-2 2-2 3-5 2-1 0-2 1-1 2-5 2-0 1-1 0-3 1-0     3-2 3-1 
 15 Sparta Węgorzyno0-2 4-5 1-3 1-5 1-3 0-0 3-1 1-0 1-5 0-3 1-0 3-1 0-1 2-3     1-2 
 16 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)0-6 0-2 0-4 0-5 0-1 0-1 0-1 0-0 1-0 0-2 2-3 1-5 0-4 0-0 2-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

GKS Mierzyn 1-4 Kluczevia Stargard Szczeciński 15 sierpnia, 16:00
Arkonia Szczecin 2-0 Świt Skolwin (Szczecin) 15 sierpnia, 17:00
Kłos Pełczyce 1-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 15 sierpnia, 13:30
Pomorzanin Nowogard 0-0 Zorza Dobrzany 15 sierpnia, 18:00
Sparta Węgorzyno 3-1 Stal Lipiany 15 sierpnia, 17:00
Woda/Piast II Rzecko 0-3 Sparta Gryfice 16 sierpnia, 17:00
Polonia Płoty 2-1 Osadnik Myślibórz 31 października, 14:00
Odra Chojna 1-1 Orzeł Trzcińsko Zdrój 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 19 sierpnia

Kluczevia Stargard Szczeciński 0-0 Orzeł Trzcińsko Zdrój 19 sierpnia, 17:00
Osadnik Myślibórz 0-3 Odra Chojna 16 września, 16:30
Sparta Gryfice 2-2 Polonia Płoty 9 września, 17:00
w pierwotnym terminie (19 sierpnia) przełożony
Stal Lipiany 4-0 Woda/Piast II Rzecko 19 sierpnia, 17:00
Zorza Dobrzany 2-1 Sparta Węgorzyno 19 sierpnia, 18:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-0 Pomorzanin Nowogard 19 sierpnia, 17:30
Świt Skolwin (Szczecin) 3-0 Kłos Pełczyce 19 sierpnia, 18:00
GKS Mierzyn 0-3 Arkonia Szczecin 19 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Arkonia Szczecin 2-0 Kluczevia Stargard Szczeciński 22 sierpnia, 11:00
Kłos Pełczyce 2-1 GKS Mierzyn 22 sierpnia, 17:00
Pomorzanin Nowogard 2-0 Świt Skolwin (Szczecin) 22 sierpnia, 18:00
Sparta Węgorzyno 1-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 22 sierpnia, 17:00
Woda/Piast II Rzecko 2-1 Zorza Dobrzany 23 sierpnia, 16:00
Polonia Płoty 7-1 Stal Lipiany 23 sierpnia, 17:00
Odra Chojna 1-2 Sparta Gryfice 22 sierpnia, 17:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 2-2 Osadnik Myślibórz 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Kluczevia Stargard Szczeciński 3-0 Osadnik Myślibórz 29 sierpnia, 17:00
Sparta Gryfice 1-1 Orzeł Trzcińsko Zdrój 30 sierpnia, 16:00
Stal Lipiany 2-1 Odra Chojna 29 sierpnia, 17:00
Zorza Dobrzany 1-3 Polonia Płoty 29 sierpnia, 16:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-0 Woda/Piast II Rzecko 29 sierpnia, 17:30
Świt Skolwin (Szczecin) 1-0 Sparta Węgorzyno 29 sierpnia, 13:00
GKS Mierzyn 0-0 Pomorzanin Nowogard 29 sierpnia, 16:00
Arkonia Szczecin 3-0 Kłos Pełczyce 29 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Kłos Pełczyce 0-5 Kluczevia Stargard Szczeciński 5 września, 17:00
Pomorzanin Nowogard 1-0 Arkonia Szczecin 5 września, 16:00
Sparta Węgorzyno 0-1 GKS Mierzyn 5 września, 14:00
Woda/Piast II Rzecko 2-0 Świt Skolwin (Szczecin) 5 września, 16:00
Polonia Płoty 3-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 5 września, 13:00
Odra Chojna 3-1 Zorza Dobrzany 5 września, 11:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 5-3 Stal Lipiany 6 września, 17:00
Osadnik Myślibórz 5-1 Sparta Gryfice 5 września, 17:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Kluczevia Stargard Szczeciński 2-2 Sparta Gryfice 12 września, 17:00
Stal Lipiany 2-1 Osadnik Myślibórz 12 września, 17:00
Zorza Dobrzany 2-0 Orzeł Trzcińsko Zdrój 12 września, 16:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-2 Odra Chojna 13 września, 16:30
Świt Skolwin (Szczecin) 1-1 Polonia Płoty 12 września, 16:00
GKS Mierzyn 3-0 Woda/Piast II Rzecko 12 września, 16:00
Arkonia Szczecin 5-0 Sparta Węgorzyno 12 września, 17:00
Kłos Pełczyce 1-1 Pomorzanin Nowogard 12 września, 16:00

Kolejka 7 - 19-20 września

Pomorzanin Nowogard 0-2 Kluczevia Stargard Szczeciński 19 września, 16:00
Sparta Węgorzyno 1-0 Kłos Pełczyce 19 września, 16:00
Woda/Piast II Rzecko 1-2 Arkonia Szczecin 20 września, 15:00
Polonia Płoty 4-1 GKS Mierzyn 19 września, 16:00
Odra Chojna 5-3 Świt Skolwin (Szczecin) 19 września, 17:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 6-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 20 września, 16:00
Osadnik Myślibórz 5-2 Zorza Dobrzany 19 września, 16:00
Sparta Gryfice 3-1 Stal Lipiany 20 września, 16:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Kluczevia Stargard Szczeciński 4-2 Stal Lipiany 26 września, 15:00
Zorza Dobrzany 0-0 Sparta Gryfice 27 września, 15:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-1 Osadnik Myślibórz 26 września, 16:30
Świt Skolwin (Szczecin) 1-1 Orzeł Trzcińsko Zdrój 26 września, 16:00
GKS Mierzyn 0-0 Odra Chojna 26 września, 16:00
Arkonia Szczecin 1-1 Polonia Płoty 26 września, 16:00
Kłos Pełczyce 2-1 Woda/Piast II Rzecko 26 września, 15:30
Pomorzanin Nowogard 0-0 Sparta Węgorzyno 26 września, 15:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Sparta Węgorzyno 0-2 Kluczevia Stargard Szczeciński 3 października, 15:00
Woda/Piast II Rzecko 1-1 Pomorzanin Nowogard 4 października, 15:00
Polonia Płoty 0-0 Kłos Pełczyce 3 października, 16:00
Odra Chojna 2-1 Arkonia Szczecin 3 października, 16:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 2-1 GKS Mierzyn 4 października, 15:00
Osadnik Myślibórz 2-2 Świt Skolwin (Szczecin) 3 października, 15:00
Sparta Gryfice 2-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3 października, 15:00
Stal Lipiany 3-0 Zorza Dobrzany 3 października, 16:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Kluczevia Stargard Szczeciński 3-0 Zorza Dobrzany 10 października, 14:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-1 Stal Lipiany 10 października, 15:30
Świt Skolwin (Szczecin) 0-0 Sparta Gryfice 10 października, 15:00
GKS Mierzyn 2-4 Osadnik Myślibórz 10 października, 16:00
Arkonia Szczecin 6-0 Orzeł Trzcińsko Zdrój 10 października, 15:00
Kłos Pełczyce 1-0 Odra Chojna 10 października, 15:00
Pomorzanin Nowogard 0-1 Polonia Płoty 10 października, 14:00
Sparta Węgorzyno 2-3 Woda/Piast II Rzecko 10 października, 15:00

Kolejka 11 - 17-18 października

Woda/Piast II Rzecko 1-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 18 października, 14:00
Polonia Płoty 8-0 Sparta Węgorzyno 17 października, 16:00
Odra Chojna 6-2 Pomorzanin Nowogard 17 października, 16:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 3-2 Kłos Pełczyce 18 października, 15:00
Osadnik Myślibórz 3-1 Arkonia Szczecin 17 października, 14:00
Sparta Gryfice 2-3 GKS Mierzyn 17 października, 15:00
Stal Lipiany 2-1 Świt Skolwin (Szczecin) 17 października, 15:30
Zorza Dobrzany 1-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 18 października, 15:00

Kolejka 12 - 24-25 października

Kluczevia Stargard Szczeciński 7-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 24 października, 13:30
Świt Skolwin (Szczecin) 2-0 Zorza Dobrzany 24 października, 15:00
GKS Mierzyn 1-1 Stal Lipiany 24 października, 15:00
Arkonia Szczecin 3-3 Sparta Gryfice 24 października, 14:15
Kłos Pełczyce 2-1 Osadnik Myślibórz 24 października, 14:00
Pomorzanin Nowogard 0-0 Orzeł Trzcińsko Zdrój 24 października, 14:00
Sparta Węgorzyno 4-5 Odra Chojna 25 października, 14:00
Woda/Piast II Rzecko 2-2 Polonia Płoty 25 października, 13:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Polonia Płoty 2-3 Kluczevia Stargard Szczeciński 7 listopada, 14:00
Odra Chojna 5-0 Woda/Piast II Rzecko 7 listopada, 14:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 1-2 Sparta Węgorzyno 8 listopada, 14:00
Osadnik Myślibórz 3-0 Pomorzanin Nowogard 7 listopada, 13:30
Sparta Gryfice 2-0 Kłos Pełczyce 7 listopada, 14:00
Stal Lipiany 0-5 Arkonia Szczecin 7 listopada, 13:30
Zorza Dobrzany 2-2 GKS Mierzyn 7 listopada, 14:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-2 Świt Skolwin (Szczecin) 7 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Kluczevia Stargard Szczeciński 0-0 Świt Skolwin (Szczecin) 11 listopada, 13:30
GKS Mierzyn 1-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 11 listopada, 14:00
Arkonia Szczecin 4-1 Zorza Dobrzany 11 listopada, 14:00
Kłos Pełczyce 1-1 Stal Lipiany 11 listopada, 13:30
Pomorzanin Nowogard 1-0 Sparta Gryfice 11 listopada, 13:00
Sparta Węgorzyno 1-3 Osadnik Myślibórz 11 listopada, 14:00
Woda/Piast II Rzecko 2-5 Orzeł Trzcińsko Zdrój 11 listopada, 14:00
Polonia Płoty 1-1 Odra Chojna 11 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Odra Chojna 0-0 Kluczevia Stargard Szczeciński 14 listopada, 14:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 0-2 Polonia Płoty 14 listopada, 13:30
Osadnik Myślibórz 3-0 Woda/Piast II Rzecko 14 listopada, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Sparta Gryfice 2-1 Sparta Węgorzyno 14 listopada, 13:30
Stal Lipiany 4-1 Pomorzanin Nowogard 14 listopada, 13:30
Zorza Dobrzany 4-1 Kłos Pełczyce 14 listopada, 14:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-4 Arkonia Szczecin 15 listopada, 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) 1-0 GKS Mierzyn 14 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 20-21 marca

Kluczevia Stargard Szczeciński 1-0 GKS Mierzyn 20 marca, 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2-2 Arkonia Szczecin 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (20 marca 2010, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2-3 Kłos Pełczyce 5 maja, 17:30
Zorza Dobrzany 0-0 Pomorzanin Nowogard 20 marca, 14:00
Stal Lipiany 4-0 Sparta Węgorzyno 5 maja, 18:00
Sparta Gryfice 4-1 Woda/Piast II Rzecko 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (20 marca 2010) odwołany z powodu złego stanu boiska
Osadnik Myślibórz 4-1 Polonia Płoty 20 marca, 15:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 1-0 Odra Chojna 21 marca, 15:00

Kolejka 17 - 27-28 marca

Orzeł Trzcińsko Zdrój 0-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 28 marca, 15:00
Odra Chojna 3-1 Osadnik Myślibórz 27 marca, 15:00
Polonia Płoty 0-0 Sparta Gryfice 27 marca, 16:00
Woda/Piast II Rzecko 0-2 Stal Lipiany 28 marca, 16:00
Sparta Węgorzyno 0-0 Zorza Dobrzany 27 marca, 16:00
Pomorzanin Nowogard 3-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 27 marca, 15:00
Kłos Pełczyce 3-1 Świt Skolwin (Szczecin) 27 marca, 15:00
Arkonia Szczecin 2-2 GKS Mierzyn 27 marca, 18:00

Kolejka 18 - 3 kwietnia

Kluczevia Stargard Szczeciński 2-1 Arkonia Szczecin 3 kwietnia, 14:00
GKS Mierzyn 0-3 Kłos Pełczyce 3 kwietnia, 13:30
Świt Skolwin (Szczecin) 2-2 Pomorzanin Nowogard 3 kwietnia, 14:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2-0 Sparta Węgorzyno 3 kwietnia, 13:30
Zorza Dobrzany 8-1 Woda/Piast II Rzecko 3 kwietnia, 15:00
Stal Lipiany 2-1 Polonia Płoty 3 kwietnia, 16:00
Sparta Gryfice 1-2 Odra Chojna 3 kwietnia, 16:00
Osadnik Myślibórz 2-0 Orzeł Trzcińsko Zdrój 3 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 12 maja

Osadnik Myślibórz 1-4 Kluczevia Stargard Szczeciński 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Orzeł Trzcińsko Zdrój 4-1 Sparta Gryfice 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Odra Chojna 3-0 Stal Lipiany 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Polonia Płoty 1-3 Zorza Dobrzany 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Woda/Piast II Rzecko 3-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sparta Węgorzyno 0-3 Świt Skolwin (Szczecin) 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Pomorzanin Nowogard 2-0 GKS Mierzyn 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Kłos Pełczyce 1-1 Arkonia Szczecin 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 23 czerwca

Kluczevia Stargard Szczeciński 6-1 Kłos Pełczyce 23 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Arkonia Szczecin 2-0 Pomorzanin Nowogard 23 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowejw pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
GKS Mierzyn 4-0 Sparta Węgorzyno 23 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Świt Skolwin (Szczecin) 7-2 Woda/Piast II Rzecko 23 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-5 Polonia Płoty 23 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Zorza Dobrzany 3-0 Odra Chojna 23 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Stal Lipiany 0-4 Orzeł Trzcińsko Zdrój 23 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sparta Gryfice 3-8 Osadnik Myślibórz 23 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Sparta Gryfice 0-6 Kluczevia Stargard Szczeciński 24 kwietnia, 17:00
Osadnik Myślibórz 1-3 Stal Lipiany 24 kwietnia, 16:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 0-2 Zorza Dobrzany 25 kwietnia, 16:00
Odra Chojna 2-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 24 kwietnia, 15:00
Polonia Płoty 4-2 Świt Skolwin (Szczecin) 24 kwietnia, 17:00
Woda/Piast II Rzecko 1-0 GKS Mierzyn 25 kwietnia, 17:00
Sparta Węgorzyno 1-3 Arkonia Szczecin 25 kwietnia, 15:00
Pomorzanin Nowogard 1-0 Kłos Pełczyce 24 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 1-2 maja

Kluczevia Stargard Szczeciński 6-1 Pomorzanin Nowogard 1 maja, 16:00
Kłos Pełczyce 5-1 Sparta Węgorzyno 1 maja, 16:00
Arkonia Szczecin 3-0 Woda/Piast II Rzecko 1 maja, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
GKS Mierzyn 0-3 Polonia Płoty 1 maja, 13:30
Świt Skolwin (Szczecin) 0-0 Odra Chojna 1 maja, 15:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-0 Orzeł Trzcińsko Zdrój 1 maja, 13:30
Zorza Dobrzany 3-0 Osadnik Myślibórz 30 kwietnia, 18:00
Stal Lipiany 4-1 Sparta Gryfice 1 maja, 16:00

Kolejka 23 - 8-9 maja

Stal Lipiany 1-4 Kluczevia Stargard Szczeciński 8 maja, 17:00
Sparta Gryfice 4-2 Zorza Dobrzany 8 maja, 17:00
Osadnik Myślibórz 2-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 8 maja, 16:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 2-1 Świt Skolwin (Szczecin) 9 maja, 16:00
Odra Chojna 4-0 GKS Mierzyn 8 maja, 16:00
Polonia Płoty 0-5 Arkonia Szczecin 9 maja, 16:00
Woda/Piast II Rzecko 1-1 Kłos Pełczyce 9 maja, 17:00
Sparta Węgorzyno 1-0 Pomorzanin Nowogard 8 maja, 17:00

Kolejka 24 - 15-16 maja

Kluczevia Stargard Szczeciński 7-0 Sparta Węgorzyno 15 maja, 16:00
Pomorzanin Nowogard 5-1 Woda/Piast II Rzecko 15 maja, 17:00
Kłos Pełczyce 1-0 Polonia Płoty 15 maja, 17:00
Arkonia Szczecin 1-2 Odra Chojna 15 maja, 17:00
GKS Mierzyn 0-3 Orzeł Trzcińsko Zdrój 15 maja, 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2-0 Osadnik Myślibórz 15 maja, 15:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-5 Sparta Gryfice 16 maja, 13:30
Zorza Dobrzany 5-0 Stal Lipiany 15 maja, 15:00

Kolejka 25 - 22-23 maja

Zorza Dobrzany 1-2 Kluczevia Stargard Szczeciński 22 maja, 15:00
Stal Lipiany 5-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 9 czerwca, 18:00
Sparta Gryfice 2-1 Świt Skolwin (Szczecin) 22 maja, 17:00
Osadnik Myślibórz 5-2 GKS Mierzyn 20 maja, 17:30
Orzeł Trzcińsko Zdrój 0-2 Arkonia Szczecin 23 maja, 16:00
Odra Chojna 2-0 Kłos Pełczyce 22 maja, 16:00
Polonia Płoty 2-4 Pomorzanin Nowogard 23 maja, 17:00
Woda/Piast II Rzecko 3-2 Sparta Węgorzyno 23 maja, 17:00

Kolejka 26 - 29-30 maja

Kluczevia Stargard Szczeciński 3-0 Woda/Piast II Rzecko 29 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Sparta Węgorzyno 1-5 Polonia Płoty 30 maja, 16:00
Pomorzanin Nowogard 0-1 Odra Chojna 29 maja, 17:00
Kłos Pełczyce 1-1 Orzeł Trzcińsko Zdrój 29 maja, 17:00
Arkonia Szczecin 2-0 Osadnik Myślibórz 29 maja, 17:00
GKS Mierzyn 4-2 Sparta Gryfice 29 maja, 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2-2 Stal Lipiany 28 maja, 18:30
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-1 Zorza Dobrzany 30 maja, 13:30

Kolejka 27 - 2 czerwca

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-6 Kluczevia Stargard Szczeciński 2 czerwca, 17:30
Zorza Dobrzany 1-0 Świt Skolwin (Szczecin) 2 czerwca, 17:30
Stal Lipiany 1-1 GKS Mierzyn 2 czerwca, 17:30
Sparta Gryfice 2-3 Arkonia Szczecin 2 czerwca, 17:30
Osadnik Myślibórz 3-2 Kłos Pełczyce 2 czerwca, 17:30
Orzeł Trzcińsko Zdrój 1-4 Pomorzanin Nowogard 2 czerwca, 17:30
Odra Chojna 3-0 Sparta Węgorzyno 2 czerwca, 17:30
(wo)
goście nie dojechali
Polonia Płoty 11-0 Woda/Piast II Rzecko 2 czerwca, 17:30

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Kluczevia Stargard Szczeciński 0-2 Polonia Płoty 5 czerwca, 17:00
Woda/Piast II Rzecko 0-2 Odra Chojna 6 czerwca, 17:00
Sparta Węgorzyno 1-5 Orzeł Trzcińsko Zdrój 6 czerwca, 16:00
Pomorzanin Nowogard 2-0 Osadnik Myślibórz 5 czerwca, 17:00
Kłos Pełczyce 5-1 Sparta Gryfice 6 czerwca, 17:00
Arkonia Szczecin 6-1 Stal Lipiany 6 czerwca, 15:00
GKS Mierzyn 1-2 Zorza Dobrzany 5 czerwca, 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 8-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 5 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 12 czerwca

Świt Skolwin (Szczecin) 2-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 12 czerwca, 17:00
w Szczecinie; stadion MOSRiR
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-4 GKS Mierzyn 12 czerwca, 17:00
Zorza Dobrzany 0-1 Arkonia Szczecin 12 czerwca, 17:00
Stal Lipiany 1-2 Kłos Pełczyce 12 czerwca, 17:00
Sparta Gryfice 1-2 Pomorzanin Nowogard 12 czerwca, 17:00
Osadnik Myślibórz 4-1 Sparta Węgorzyno 12 czerwca, 17:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 4-1 Woda/Piast II Rzecko 12 czerwca, 17:00
Odra Chojna 5-2 Polonia Płoty 12 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 19 czerwca

Kluczevia Stargard Szczeciński 0-2 Odra Chojna 19 czerwca, 17:00
Polonia Płoty 4-2 Orzeł Trzcińsko Zdrój 19 czerwca, 17:00
Woda/Piast II Rzecko 3-5 Osadnik Myślibórz 18 czerwca, 17:00
Sparta Węgorzyno 3-1 Sparta Gryfice 19 czerwca, 17:00
Pomorzanin Nowogard 2-2 Stal Lipiany 19 czerwca, 17:00
Kłos Pełczyce 1-2 Zorza Dobrzany 19 czerwca, 17:00
Arkonia Szczecin 1-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 16 czerwca, 17:00
GKS Mierzyn 0-3 Świt Skolwin (Szczecin) 19 czerwca, 17:00

IV liga 2009/2010 (zachodniopomorska)

V liga 2009/2010 (Koszalin)

Klasa okręgowa 2009/2010 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Szczecin II)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas