[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: Szczecin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sęp Brzesko 30 70 22 4 4 69-32 12 2 1 36-15 10 2 3 33-17
2.  Unia Dolice 30 63 19 6 5 89-40 11 3 1 55-20 8 3 4 34-20
3.  Morzycko Moryń 30 58 18 4 8 57-33 12 0 3 34-10 6 4 5 23-23
4.  Orkan Suchań 30 55 17 4 9 66-37 12 1 2 44-8 5 3 7 22-29
5.  Myśla Dargomyśl 30 53 16 5 9 60-46 9 3 3 35-21 7 2 6 25-25
6.  Drawa Drawno 30 52 15 7 8 70-43 10 2 3 40-12 5 5 5 30-31
7.  Remor Recz 30 47 14 5 11 50-44 8 2 5 24-17 6 3 6 26-27
8.  Odrzanka Radziszewo 30 46 13 7 10 70-50 8 5 2 43-24 5 2 8 27-26
9.  Mieszko Mieszkowice 30 41 12 5 13 51-62 8 2 5 33-25 4 3 8 18-37
10.  Czcibor Cedynia 30 40 12 4 14 57-63 8 2 5 41-27 4 2 9 16-36
11.  Koral Mostkowo 30 32 10 2 18 52-61 5 1 9 38-32 5 1 9 14-29
12.  Jedność Przewłoki 30 31 9 4 17 33-57 5 2 8 17-19 4 2 9 16-38
13.  Klon Krzęcin 30 30 7 9 14 38-54 4 5 6 17-22 3 4 8 21-32
14.  Sparta/Odra II Godków 30 26 7 5 18 39-64 6 1 8 28-35 1 4 10 11-29
15.  Sokół Różańsko 30 18 5 3 22 32-93 2 2 11 11-32 3 1 11 21-61
16.  Sokół Granowo 30 17 3 8 19 39-93 1 8 6 23-34 2 0 13 16-59

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sęp Brzesko    1-0 4-1 3-2 2-1 0-0 3-0 4-2 4-1 4-2 2-1 1-2 2-1 1-1 3-0 2-1 
 2 Unia Dolice2-1     4-2 4-5 2-2 0-0 0-0 4-1 5-1 4-0 6-0 5-1 3-0 3-2 8-3 5-2 
 3 Morzycko Moryń1-3 0-2     2-1 4-2 3-0 4-0 3-0 0-1 1-0 2-0 2-0 2-1 2-0 4-0 4-0 
 4 Orkan Suchań2-1 0-1 0-0     3-0* 1-0 1-3 2-1 3-1 7-0 2-0 4-0 5-0 1-0 4-0 9-1 
 5 Myśla Dargomyśl1-1 1-0 2-3 4-0     3-3 1-3 2-0 2-3 1-0 3-1 3-2 2-1 3-0 4-4 3-0* 
 6 Drawa Drawno4-0 2-2 1-1 2-0 4-0     3-0 0-2 3-1 2-0 1-2 4-0 4-1 1-2 5-1 4-0 
 7 Remor Recz1-3 2-2 1-2 2-1 1-0 1-3     1-0 1-1 1-2 2-1 3-0 2-0 4-0 1-0 1-2 
 8 Odrzanka Radziszewo1-1 3-2 1-0 2-2 2-4 5-1 3-3     2-2 1-0 2-1 1-2 1-1 3-1 11-1 5-3 
 9 Mieszko Mieszkowice1-2 2-2 1-0 1-3 1-2 2-4 2-3 2-0     2-2 1-0 4-2 2-1 2-1 8-2 2-1 
 10 Czcibor Cedynia1-3 3-2 2-3 4-0 2-1 2-4 3-1 3-2 5-0     1-3 6-1 2-2 2-2 2-3 3-0 
 11 Koral Mostkowo0-2 2-5 2-0 1-2 1-2 4-1 1-4 2-2 5-0 1-3     1-2 2-5 2-0 0-3 14-1 
 12 Jedność Przewłoki0-1 0-2 1-2 1-0 0-1 3-1 1-1 1-2 3-2 0-1 0-0     2-3 1-0 0-1 4-2 
 13 Klon Krzęcin0-6 1-2 2-2 1-1 0-2 2-2 2-1 0-1 0-1 3-0 0-1 0-0     0-0 4-2 2-1 
 14 Sparta/Odra II Godków0-2 1-6 1-2 0-1 1-3 1-4 3-2 0-7 3-2 5-0 5-0 3-2 1-1     4-1 0-2 
 15 Sokół Różańsko1-4 1-3 1-1 0-2 0-3 1-1 0-2 0-5 1-2 1-3 0-1 0-1 1-3 3-1     1-0 
 16 Sokół Granowo2-3 1-3 0-4 2-2 2-2 3-6 0-3 2-2 0-0 3-3 2-3 1-1 1-1 1-1 3-0     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Klon Krzęcin 0-0 Sparta/Odra II Godków
Unia Dolice 4-2 Morzycko Moryń
Jedność Przewłoki 0-1 Czcibor Cedynia
Koral Mostkowo 1-4 Remor Recz
Myśla Dargomyśl 3-3 Drawa Drawno
Sokół Różańsko 1-0 Sokół Granowo
Mieszko Mieszkowice 1-2 Sęp Brzesko
Odrzanka Radziszewo 2-2 Orkan Suchań

Kolejka 2 - 19 sierpnia

Sparta/Odra II Godków 0-1 Orkan Suchań
Sęp Brzesko 4-2 Odrzanka Radziszewo
Sokół Granowo 0-0 Mieszko Mieszkowice
Drawa Drawno 5-1 Sokół Różańsko
Remor Recz 1-0 Myśla Dargomyśl
Czcibor Cedynia 1-3 Koral Mostkowo
Morzycko Moryń 2-0 Jedność Przewłoki
Klon Krzęcin 1-2 Unia Dolice

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Unia Dolice 3-2 Sparta/Odra II Godków
Jedność Przewłoki 2-3 Klon Krzęcin
Koral Mostkowo 2-0 Morzycko Moryń
Myśla Dargomyśl 1-0 Czcibor Cedynia
Sokół Różańsko 0-2 Remor Recz
Mieszko Mieszkowice 2-4 Drawa Drawno
Odrzanka Radziszewo 5-3 Sokół Granowo
Orkan Suchań 2-1 Sęp Brzesko

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Sparta/Odra II Godków 0-2 Sęp Brzesko
Sokół Granowo 2-2 Orkan Suchań
Drawa Drawno 0-2 Odrzanka Radziszewo
Remor Recz 1-1 Mieszko Mieszkowice
Czcibor Cedynia 2-3 Sokół Różańsko
Morzycko Moryń 4-2 Myśla Dargomyśl
Klon Krzęcin 0-1 Koral Mostkowo
Unia Dolice 5-1 Jedność Przewłoki

Kolejka 5 - 5-6 września

Jedność Przewłoki 1-0 Sparta/Odra II Godków
Koral Mostkowo 2-5 Unia Dolice
Myśla Dargomyśl 2-1 Klon Krzęcin
Sokół Różańsko 1-1 Morzycko Moryń
Mieszko Mieszkowice 2-2 Czcibor Cedynia
Odrzanka Radziszewo 3-3 Remor Recz
Orkan Suchań 1-0 Drawa Drawno
Sęp Brzesko 2-1 Sokół Granowo

Kolejka 6 - 12-13 września

Sparta/Odra II Godków 0-2 Sokół Granowo
Drawa Drawno 4-0 Sęp Brzesko
Remor Recz 2-1 Orkan Suchań
Czcibor Cedynia 3-2 Odrzanka Radziszewo
Morzycko Moryń 0-1 Mieszko Mieszkowice
Klon Krzęcin 4-2 Sokół Różańsko
Unia Dolice 2-2 Myśla Dargomyśl
Jedność Przewłoki 0-0 Koral Mostkowo

Kolejka 7 - 19-20 września

Koral Mostkowo 2-0 Sparta/Odra II Godków
Myśla Dargomyśl 3-2 Jedność Przewłoki
Sokół Różańsko 1-3 Unia Dolice
Mieszko Mieszkowice 2-1 Klon Krzęcin
Odrzanka Radziszewo 1-0 Morzycko Moryń
Orkan Suchań 7-0 Czcibor Cedynia
Sęp Brzesko 3-0 Remor Recz
Sokół Granowo 3-6 Drawa Drawno

Kolejka 8 - 26-27 września

Sparta/Odra II Godków 1-4 Drawa Drawno
Remor Recz 1-2 Sokół Granowo
Czcibor Cedynia 1-3 Sęp Brzesko
Morzycko Moryń 2-1 Orkan Suchań
Klon Krzęcin 0-1 Odrzanka Radziszewo
Unia Dolice 5-1 Mieszko Mieszkowice
Jedność Przewłoki 0-1 Sokół Różańsko
Koral Mostkowo 1-2 Myśla Dargomyśl

Kolejka 9 - 3-4 października

Myśla Dargomyśl 3-0 Sparta/Odra II Godków
Sokół Różańsko 0-1 Koral Mostkowo
Mieszko Mieszkowice 4-2 Jedność Przewłoki
Odrzanka Radziszewo 3-2 Unia Dolice
Orkan Suchań 5-0 Klon Krzęcin
Sęp Brzesko 4-1 Morzycko Moryń
Sokół Granowo 3-3 Czcibor Cedynia
Drawa Drawno 3-0 Remor Recz

Kolejka 10 - 10-11 października

Sparta/Odra II Godków 3-2 Remor Recz
Czcibor Cedynia 2-4 Drawa Drawno
Morzycko Moryń 4-0 Sokół Granowo
Klon Krzęcin 0-6 Sęp Brzesko
Unia Dolice 4-5 Orkan Suchań
Jedność Przewłoki 1-2 Odrzanka Radziszewo
Koral Mostkowo 5-0 Mieszko Mieszkowice
Myśla Dargomyśl 4-4 Sokół Różańsko

Kolejka 11 - 17-18 października

Sokół Różańsko 3-1 Sparta/Odra II Godków
Mieszko Mieszkowice 1-2 Myśla Dargomyśl
Odrzanka Radziszewo 2-1 Koral Mostkowo
Orkan Suchań 4-0 Jedność Przewłoki
Sęp Brzesko 1-0 Unia Dolice
Sokół Granowo 1-1 Klon Krzęcin
Drawa Drawno 1-1 Morzycko Moryń
Remor Recz 1-2 Czcibor Cedynia

Kolejka 12 - 24-25 października

Sparta/Odra II Godków 5-0 Czcibor Cedynia
Morzycko Moryń 4-0 Remor Recz
Klon Krzęcin 2-2 Drawa Drawno
Unia Dolice 5-2 Sokół Granowo
Jedność Przewłoki 0-1 Sęp Brzesko
Koral Mostkowo 1-2 Orkan Suchań
Myśla Dargomyśl 2-0 Odrzanka Radziszewo
Sokół Różańsko 1-2 Mieszko Mieszkowice

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Mieszko Mieszkowice 2-1 Sparta/Odra II Godków
Odrzanka Radziszewo 11-1 Sokół Różańsko
Orkan Suchań 3-0 Myśla Dargomyśl
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sęp Brzesko 2-1 Koral Mostkowo
Sokół Granowo 1-1 Jedność Przewłoki
Drawa Drawno 2-2 Unia Dolice
Remor Recz 2-0 Klon Krzęcin
Czcibor Cedynia 2-3 Morzycko Moryń

Kolejka 14 - 11 listopada

Sparta/Odra II Godków 1-2 Morzycko Moryń
Klon Krzęcin 3-0 Czcibor Cedynia
Unia Dolice 0-0 Remor Recz
Jedność Przewłoki 3-1 Drawa Drawno
Koral Mostkowo 14-1 Sokół Granowo
Myśla Dargomyśl 1-1 Sęp Brzesko
Sokół Różańsko 0-2 Orkan Suchań
Mieszko Mieszkowice 2-0 Odrzanka Radziszewo

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Odrzanka Radziszewo 3-1 Sparta/Odra II Godków
Orkan Suchań 3-1 Mieszko Mieszkowice
Sęp Brzesko 3-0 Sokół Różańsko
Sokół Granowo 2-2 Myśla Dargomyśl
Drawa Drawno 1-2 Koral Mostkowo
Remor Recz 3-0 Jedność Przewłoki
Czcibor Cedynia 3-2 Unia Dolice
Morzycko Moryń 2-1 Klon Krzęcin

Kolejka 16 - 20-21 marca

Sparta/Odra II Godków 1-1 Klon Krzęcin
Morzycko Moryń 0-2 Unia Dolice 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czcibor Cedynia 6-1 Jedność Przewłoki
Remor Recz 2-1 Koral Mostkowo
Drawa Drawno 4-0 Myśla Dargomyśl 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Granowo 3-0 Sokół Różańsko
Sęp Brzesko 4-1 Mieszko Mieszkowice
Orkan Suchań 2-1 Odrzanka Radziszewo 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 27-28 marca

Orkan Suchań 1-0 Sparta/Odra II Godków 27 marca, 14:00
Odrzanka Radziszewo 1-1 Sęp Brzesko 27 marca, 16:00
Mieszko Mieszkowice 2-1 Sokół Granowo 27 marca, 16:00
Sokół Różańsko 1-1 Drawa Drawno 27 marca, 16:00
Myśla Dargomyśl 1-3 Remor Recz 28 marca, 15:30
Koral Mostkowo 1-3 Czcibor Cedynia 28 marca, 15:00
Jedność Przewłoki 1-2 Morzycko Moryń 27 marca, 13:30
Unia Dolice 3-0 Klon Krzęcin 27 marca, 15:00

Kolejka 18 - 3 kwietnia

Sparta/Odra II Godków 1-6 Unia Dolice 3 kwietnia, 14:30
Klon Krzęcin 0-0 Jedność Przewłoki 3 kwietnia
Morzycko Moryń 2-0 Koral Mostkowo 3 kwietnia, 15:00
Czcibor Cedynia 2-1 Myśla Dargomyśl 3 kwietnia, 15:00
Remor Recz 1-0 Sokół Różańsko 3 kwietnia, 13:30
Drawa Drawno 3-1 Mieszko Mieszkowice 3 kwietnia, 14:30
Sokół Granowo 2-2 Odrzanka Radziszewo 3 kwietnia, 16:30
Sęp Brzesko 3-2 Orkan Suchań 3 kwietnia, 13:30

Kolejka 19 - 16 czerwca

Sęp Brzesko 1-1 Sparta/Odra II Godków 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Orkan Suchań 9-1 Sokół Granowo 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Odrzanka Radziszewo 5-1 Drawa Drawno 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Mieszko Mieszkowice 2-3 Remor Recz 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sokół Różańsko 1-3 Czcibor Cedynia 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Myśla Dargomyśl 2-3 Morzycko Moryń 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Koral Mostkowo 2-5 Klon Krzęcin 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Jedność Przewłoki 0-2 Unia Dolice 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 12 maja

Sparta/Odra II Godków 3-2 Jedność Przewłoki 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Unia Dolice 6-0 Koral Mostkowo 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Klon Krzęcin 0-2 Myśla Dargomyśl 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Morzycko Moryń 4-0 Sokół Różańsko 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Czcibor Cedynia 5-0 Mieszko Mieszkowice 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Remor Recz 1-0 Odrzanka Radziszewo 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Drawa Drawno 2-0 Orkan Suchań 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sokół Granowo 2-3 Sęp Brzesko 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Sokół Granowo 1-1 Sparta/Odra II Godków 24 kwietnia, 13:30
Sęp Brzesko 0-0 Drawa Drawno 25 kwietnia, 16:30
Orkan Suchań 1-3 Remor Recz 24 kwietnia, 14:30
Odrzanka Radziszewo 1-0 Czcibor Cedynia 24 kwietnia, 11:00
Mieszko Mieszkowice 1-0 Morzycko Moryń 24 kwietnia, 17:00
Sokół Różańsko 1-3 Klon Krzęcin 25 kwietnia, 17:00
Myśla Dargomyśl 1-0 Unia Dolice 25 kwietnia, 16:30
Koral Mostkowo 1-2 Jedność Przewłoki 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 1-2 maja

Sparta/Odra II Godków 5-0 Koral Mostkowo 2 maja, 15:00
Jedność Przewłoki 0-1 Myśla Dargomyśl 1 maja, 16:30
Unia Dolice 8-3 Sokół Różańsko 1 maja, 16:30
Klon Krzęcin 0-1 Mieszko Mieszkowice 2 maja, 16:00
Morzycko Moryń 3-0 Odrzanka Radziszewo 1 maja, 16:00
Czcibor Cedynia 4-0 Orkan Suchań 1 maja, 17:00
Remor Recz 1-3 Sęp Brzesko 1 maja, 16:30
Drawa Drawno 4-0 Sokół Granowo 2 maja, 16:30

Kolejka 23 - 8-9 maja

Drawa Drawno 1-2 Sparta/Odra II Godków 9 maja, 16:30
Sokół Granowo 0-3 Remor Recz 8 maja, 16:30
Sęp Brzesko 4-2 Czcibor Cedynia 9 maja, 17:00
Orkan Suchań 0-0 Morzycko Moryń 8 maja, 15:00
Odrzanka Radziszewo 1-1 Klon Krzęcin 8 maja, 11:00
Mieszko Mieszkowice 2-2 Unia Dolice 8 maja, 17:00
Sokół Różańsko 0-1 Jedność Przewłoki 8 maja, 17:00
Myśla Dargomyśl 3-1 Koral Mostkowo 9 maja, 17:00

Kolejka 24 - 15-16 maja

Sparta/Odra II Godków 1-3 Myśla Dargomyśl 16 maja, 15:00
Koral Mostkowo 0-3 Sokół Różańsko 16 maja, 17:00
Jedność Przewłoki 3-2 Mieszko Mieszkowice 16 maja, 16:30
Unia Dolice 4-1 Odrzanka Radziszewo 15 maja, 16:30
Klon Krzęcin 1-1 Orkan Suchań 16 maja, 16:30
Morzycko Moryń 1-3 Sęp Brzesko 15 maja, 17:00
Czcibor Cedynia 3-0 Sokół Granowo 16 maja, 16:00
Remor Recz 1-3 Drawa Drawno 15 maja, 17:00

Kolejka 25 - 22-23 maja

Remor Recz 4-0 Sparta/Odra II Godków 22 maja, 17:30
Drawa Drawno 2-0 Czcibor Cedynia 23 maja, 16:30
Sokół Granowo 0-4 Morzycko Moryń 22 maja, 16:00
Sęp Brzesko 2-1 Klon Krzęcin 23 maja, 17:00
Orkan Suchań 0-1 Unia Dolice 22 maja, 15:00
Odrzanka Radziszewo 1-2 Jedność Przewłoki 22 maja, 11:00
Mieszko Mieszkowice 1-0 Koral Mostkowo 22 maja, 17:00
Sokół Różańsko 0-3 Myśla Dargomyśl 22 maja, 17:00

Kolejka 26 - 26 maja

Sparta/Odra II Godków 4-1 Sokół Różańsko 26 maja, 17:30
Myśla Dargomyśl 2-3 Mieszko Mieszkowice 26 maja, 17:30
Koral Mostkowo 2-2 Odrzanka Radziszewo 26 maja, 17:30
Jedność Przewłoki 1-0 Orkan Suchań 26 maja, 17:30
Unia Dolice 2-1 Sęp Brzesko 26 maja, 17:30
Klon Krzęcin 2-1 Sokół Granowo 26 maja, 17:30
Morzycko Moryń 3-0 Drawa Drawno 26 maja, 17:30
Czcibor Cedynia 3-1 Remor Recz 26 maja, 17:30

Kolejka 27 - 29-30 maja

Czcibor Cedynia 2-2 Sparta/Odra II Godków 30 maja, 16:00
Remor Recz 1-2 Morzycko Moryń 29 maja, 17:30
Drawa Drawno 4-1 Klon Krzęcin 30 maja, 16:30
Sokół Granowo 1-3 Unia Dolice 29 maja, 16:30
Sęp Brzesko 1-2 Jedność Przewłoki 30 maja, 17:00
Orkan Suchań 2-0 Koral Mostkowo 30 maja, 15:30
Odrzanka Radziszewo 2-4 Myśla Dargomyśl 29 maja, 11:00
Mieszko Mieszkowice 8-2 Sokół Różańsko 29 maja, 17:00

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Sparta/Odra II Godków 3-2 Mieszko Mieszkowice 6 czerwca, 16:00
Sokół Różańsko 0-5 Odrzanka Radziszewo 5 czerwca, 17:00
Myśla Dargomyśl 4-0 Orkan Suchań 6 czerwca, 17:00
Koral Mostkowo 0-2 Sęp Brzesko 6 czerwca, 18:00
Jedność Przewłoki 4-2 Sokół Granowo 6 czerwca, 17:30
Unia Dolice 0-0 Drawa Drawno 5 czerwca, 17:00
Klon Krzęcin 2-1 Remor Recz 6 czerwca, 17:30
Morzycko Moryń 1-0 Czcibor Cedynia 5 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 12 czerwca

Morzycko Moryń 2-0 Sparta/Odra II Godków 12 czerwca, 17:00
Czcibor Cedynia 2-2 Klon Krzęcin 12 czerwca, 17:00
Remor Recz 2-2 Unia Dolice 12 czerwca, 17:00
Drawa Drawno 4-0 Jedność Przewłoki 12 czerwca, 17:00
Sokół Granowo 2-3 Koral Mostkowo 12 czerwca, 17:00
Sęp Brzesko 2-1 Myśla Dargomyśl 12 czerwca, 17:00
Orkan Suchań 4-0 Sokół Różańsko 12 czerwca, 17:00
Odrzanka Radziszewo 2-2 Mieszko Mieszkowice 12 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 19 czerwca

Sparta/Odra II Godków 0-7 Odrzanka Radziszewo 19 czerwca, 17:00
Mieszko Mieszkowice 1-3 Orkan Suchań 19 czerwca, 17:00
Sokół Różańsko 1-4 Sęp Brzesko 19 czerwca, 17:00
Myśla Dargomyśl 3-0 Sokół Granowo 19 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Koral Mostkowo 4-1 Drawa Drawno 19 czerwca, 17:00
Jedność Przewłoki 1-1 Remor Recz 19 czerwca, 17:00
Unia Dolice 4-0 Czcibor Cedynia 19 czerwca, 17:00
Klon Krzęcin 2-2 Morzycko Moryń 19 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Szczecin)

V liga 2009/2010 (Szczecin)

Klasa okręgowa 2009/2010 (Szczecin I)

Klasa A 2009/2010 (Szczecin I)
Klasa A 2009/2010 (Szczecin II)
Klasa A 2009/2010 (Szczecin III)
Klasa A 2009/2010 (Szczecin IV)
Klasa A 2009/2010 (Szczecin V)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas