[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2009/2010, grupa: Szczecin IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chrobry/Dąb II Boleszkowice 26 58 18 4 4 89-37 11 2 0 54-17 7 2 4 35-20
2.  Piast Piaseczno 26 56 17 5 4 74-41 11 1 1 43-16 6 4 3 31-25
3.  Chrobry Lisie Pole 26 55 17 4 5 71-32 8 2 3 33-18 9 2 2 38-14
4.  Witniczanka Witnica 26 53 16 5 5 64-33 10 3 0 37-11 6 2 5 27-22
5.  Zjednoczeni Kurzycko 26 50 15 5 6 79-45 9 0 4 42-21 6 5 2 37-24
6.  GKS Golenice 26 49 15 4 7 74-56 10 3 0 48-19 5 1 7 26-37
7.  Zieloni Zielin 26 40 12 4 10 72-47 7 3 3 47-22 5 1 7 25-25
8.  Klon Krzymów 26 36 10 6 10 59-48 7 3 3 35-22 3 3 7 24-26
9.  Pomorzanin Cychry 26 35 11 2 13 58-63 6 1 6 37-33 5 1 7 21-30
10.  Santos Sarbinowo 26 23 7 2 17 35-73 4 1 8 15-30 3 1 9 20-43
11.  Orkan Rów 26 22 6 4 16 35-52 4 3 6 18-19 2 1 10 17-33
12.  Sekwoja Brwice 26 21 6 3 17 39-63 4 2 7 19-31 2 1 10 20-32
13.  Olimpia Smolnica 26 19 6 1 19 36-83 3 1 9 17-40 3 0 10 19-43
14.  Zryw Góralice 26 4 1 1 24 24-136 1 0 12 13-52 0 1 12 11-84

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Chrobry/Dąb II Boleszkowice    4-1 1-1 2-2 4-0 4-1 3-2 6-4 4-0 3-1 3-2 4-1 4-2 12-0 
 2 Piast Piaseczno2-1     1-4 3-0 2-1 3-2 1-0 2-2 6-0 7-3 5-1 2-0 3-2 6-0 
 3 Chrobry Lisie Pole5-2 2-2     1-1 1-2 5-0 0-1 0-4 3-0 3-1 4-1 3-1 3-2 3-1 
 4 Witniczanka Witnica0-0 4-2 4-2     0-0 2-0 1-0 2-2 2-0 3-1 4-1 5-2 2-0 8-1 
 5 Zjednoczeni Kurzycko4-2 2-3 0-4 2-3     4-1 3-2 2-1 1-2 6-0 2-1 2-1 2-1 12-0 
 6 GKS Golenice3-0 4-4 3-1 4-2 3-3     5-2 2-1 2-2 3-1 3-2 2-1 3-0 11-0 
 7 Zieloni Zielin0-3 2-2 0-0 2-1 2-2 7-2     4-3 0-3 8-2 3-0 1-2 9-1 9-1 
 8 Klon Krzymów1-2 1-1 1-2 3-1 2-4 1-1 4-2     4-2 2-2 3-1 4-3 3-0* 6-1 
 9 Pomorzanin Cychry0-5 0-2 2-6 2-6 3-3 2-3 5-0 1-2     4-0 2-1 3-2 7-3 6-0 
 10 Santos Sarbinowo2-5 0-4 0-6 1-4 1-2 1-2 1-2 1-0 2-0     1-1 1-0 1-2 3-2 
 11 Orkan Rów0-2 0-2 0-1 2-0 3-3 4-1 0-0 2-1 2-3 1-2     2-2 1-2 1-0 
 12 Sekwoja Brwice1-1 1-3 1-3 0-2 2-4 1-3 0-4 2-0 1-5 2-1 1-0     4-2 3-3 
 13 Olimpia Smolnica1-6 3-2 0-3 0-2 0-6 3-4 1-8 2-2 0-2 0-1 1-2 2-0     4-2 
 14 Zryw Góralice1-6 2-3 1-5 0-3 1-7 0-6 1-2 0-2 3-2 1-5 1-4 1-5 1-2     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

GKS Golenice 2-2 Pomorzanin Cychry
w Myśliborzu
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 4-1 Sekwoja Brwice
Piast Piaseczno 5-1 Orkan Rów
Zryw Góralice 1-2 Olimpia Smolnica
Witniczanka Witnica 2-2 Klon Krzymów
Santos Sarbinowo 0-6 Chrobry Lisie Pole
Zieloni Zielin 2-2 Zjednoczeni Kurzycko

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Pomorzanin Cychry 3-3 Zjednoczeni Kurzycko
Chrobry Lisie Pole 0-1 Zieloni Zielin
Klon Krzymów 2-2 Santos Sarbinowo
Olimpia Smolnica 0-2 Witniczanka Witnica
Orkan Rów 1-0 Zryw Góralice
Sekwoja Brwice 1-3 Piast Piaseczno
GKS Golenice 3-0 Chrobry/Dąb II Boleszkowice

Kolejka 3 - 5-6 września

Chrobry/Dąb II Boleszkowice 4-0 Pomorzanin Cychry
Piast Piaseczno 3-2 GKS Golenice
Zryw Góralice 1-5 Sekwoja Brwice
Witniczanka Witnica 4-1 Orkan Rów
Santos Sarbinowo 1-2 Olimpia Smolnica
Zieloni Zielin 4-3 Klon Krzymów
Zjednoczeni Kurzycko 0-4 Chrobry Lisie Pole

Kolejka 4 - 12-13 września

Pomorzanin Cychry 2-6 Chrobry Lisie Pole
Klon Krzymów 2-4 Zjednoczeni Kurzycko
Olimpia Smolnica 1-8 Zieloni Zielin
Orkan Rów 1-2 Santos Sarbinowo
Sekwoja Brwice 0-2 Witniczanka Witnica
GKS Golenice 11-0 Zryw Góralice
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 4-1 Piast Piaseczno

Kolejka 5 - 19-20 września

Piast Piaseczno 6-0 Pomorzanin Cychry
Zryw Góralice 1-6 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Witniczanka Witnica 2-0 GKS Golenice
Santos Sarbinowo 1-0 Sekwoja Brwice
Zieloni Zielin 3-0 Orkan Rów
Zjednoczeni Kurzycko 2-1 Olimpia Smolnica
Chrobry Lisie Pole 0-4 Klon Krzymów

Kolejka 6 - 26-27 września

Pomorzanin Cychry 1-2 Klon Krzymów
Olimpia Smolnica 0-3 Chrobry Lisie Pole
Orkan Rów 3-3 Zjednoczeni Kurzycko
Sekwoja Brwice 0-4 Zieloni Zielin
GKS Golenice 3-1 Santos Sarbinowo
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 2-2 Witniczanka Witnica
Piast Piaseczno 6-0 Zryw Góralice

Kolejka 7 - 3-4 października

Zryw Góralice 3-2 Pomorzanin Cychry
Witniczanka Witnica 4-2 Piast Piaseczno
Santos Sarbinowo 2-5 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Zieloni Zielin 7-2 GKS Golenice
Zjednoczeni Kurzycko 2-1 Sekwoja Brwice
Chrobry Lisie Pole 4-1 Orkan Rów
Klon Krzymów 3-0 Olimpia Smolnica
(wo)
na boisku 3-5; w drużynie gości grali nieuprawnieni zawodnicy

Kolejka 8 - 10-11 października

Pomorzanin Cychry 7-3 Olimpia Smolnica
Orkan Rów 2-1 Klon Krzymów
Sekwoja Brwice 1-3 Chrobry Lisie Pole
GKS Golenice 3-3 Zjednoczeni Kurzycko
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 3-2 Zieloni Zielin
Piast Piaseczno 7-3 Santos Sarbinowo
Zryw Góralice 0-3 Witniczanka Witnica

Kolejka 9 - 17-18 października

Witniczanka Witnica 2-0 Pomorzanin Cychry
Santos Sarbinowo 3-2 Zryw Góralice
Zieloni Zielin 2-2 Piast Piaseczno
Zjednoczeni Kurzycko 4-2 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Chrobry Lisie Pole 5-0 GKS Golenice
Klon Krzymów 4-3 Sekwoja Brwice
Olimpia Smolnica 1-2 Orkan Rów

Kolejka 10 - 24-25 października

Pomorzanin Cychry 2-1 Orkan Rów
Sekwoja Brwice 4-2 Olimpia Smolnica
GKS Golenice 2-1 Klon Krzymów
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 1-1 Chrobry Lisie Pole
Piast Piaseczno 2-1 Zjednoczeni Kurzycko
Zryw Góralice 1-2 Zieloni Zielin
Witniczanka Witnica 3-1 Santos Sarbinowo

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Santos Sarbinowo 2-0 Pomorzanin Cychry
Zieloni Zielin 2-1 Witniczanka Witnica
Zjednoczeni Kurzycko 12-0 Zryw Góralice
Chrobry Lisie Pole 2-2 Piast Piaseczno
Klon Krzymów 1-2 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Olimpia Smolnica 3-4 GKS Golenice
Orkan Rów 2-2 Sekwoja Brwice

Kolejka 12 - 11 listopada

Pomorzanin Cychry 3-2 Sekwoja Brwice
GKS Golenice 3-2 Orkan Rów
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 4-2 Olimpia Smolnica
Piast Piaseczno 2-2 Klon Krzymów
Zryw Góralice 1-5 Chrobry Lisie Pole
Witniczanka Witnica 0-0 Zjednoczeni Kurzycko
Santos Sarbinowo 1-2 Zieloni Zielin

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Zieloni Zielin 0-3 Pomorzanin Cychry
Zjednoczeni Kurzycko 6-0 Santos Sarbinowo
Chrobry Lisie Pole 1-1 Witniczanka Witnica
Klon Krzymów 6-1 Zryw Góralice
Olimpia Smolnica 3-2 Piast Piaseczno
Orkan Rów 0-2 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Sekwoja Brwice 1-3 GKS Golenice

Kolejka 14 - 20-21 marca

Pomorzanin Cychry 2-3 GKS Golenice
Sekwoja Brwice 1-1 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Orkan Rów 0-2 Piast Piaseczno
Olimpia Smolnica 4-2 Zryw Góralice
Klon Krzymów 3-1 Witniczanka Witnica 12 maja
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Chrobry Lisie Pole 3-1 Santos Sarbinowo
Zjednoczeni Kurzycko 3-2 Zieloni Zielin

Kolejka 15 - 27-28 marca

Zjednoczeni Kurzycko 1-2 Pomorzanin Cychry
Zieloni Zielin 0-0 Chrobry Lisie Pole
Santos Sarbinowo 1-0 Klon Krzymów
Witniczanka Witnica 2-0 Olimpia Smolnica
Zryw Góralice 1-4 Orkan Rów
Piast Piaseczno 2-0 Sekwoja Brwice
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 4-1 GKS Golenice

Kolejka 16 - 27 czerwca

Pomorzanin Cychry 0-5 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
GKS Golenice 4-4 Piast Piaseczno
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sekwoja Brwice 3-3 Zryw Góralice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Orkan Rów 2-0 Witniczanka Witnica
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Olimpia Smolnica 0-1 Santos Sarbinowo
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Klon Krzymów 4-2 Zieloni Zielin
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Chrobry Lisie Pole 1-2 Zjednoczeni Kurzycko
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 17 - 2 czerwca

Chrobry Lisie Pole 3-0 Pomorzanin Cychry
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Zjednoczeni Kurzycko 2-1 Klon Krzymów
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Zieloni Zielin 9-1 Olimpia Smolnica
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Santos Sarbinowo 1-1 Orkan Rów
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Witniczanka Witnica 5-2 Sekwoja Brwice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Zryw Góralice 0-6 GKS Golenice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Piast Piaseczno 2-1 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 18 - 24-25 kwietnia

Pomorzanin Cychry 0-2 Piast Piaseczno
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 12-0 Zryw Góralice
GKS Golenice 4-2 Witniczanka Witnica
Sekwoja Brwice 2-1 Santos Sarbinowo
Orkan Rów 0-0 Zieloni Zielin
Olimpia Smolnica 0-6 Zjednoczeni Kurzycko
Klon Krzymów 1-2 Chrobry Lisie Pole

Kolejka 19 - 1-2 maja

Klon Krzymów 4-2 Pomorzanin Cychry
Chrobry Lisie Pole 3-2 Olimpia Smolnica
Zjednoczeni Kurzycko 2-1 Orkan Rów
Zieloni Zielin 1-2 Sekwoja Brwice
Santos Sarbinowo 1-2 GKS Golenice
Witniczanka Witnica 0-0 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Zryw Góralice 2-3 Piast Piaseczno

Kolejka 20 - 8-9 maja

Pomorzanin Cychry 6-0 Zryw Góralice
Piast Piaseczno 3-0 Witniczanka Witnica
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 3-1 Santos Sarbinowo
GKS Golenice 5-2 Zieloni Zielin
Sekwoja Brwice 2-4 Zjednoczeni Kurzycko
Orkan Rów 0-1 Chrobry Lisie Pole
Olimpia Smolnica 2-2 Klon Krzymów

Kolejka 21 - 15-16 maja

Olimpia Smolnica 0-2 Pomorzanin Cychry
Klon Krzymów 3-1 Orkan Rów
Chrobry Lisie Pole 3-1 Sekwoja Brwice
Zjednoczeni Kurzycko 4-1 GKS Golenice
Zieloni Zielin 0-3 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Santos Sarbinowo 0-4 Piast Piaseczno
Witniczanka Witnica 8-1 Zryw Góralice

Kolejka 22 - 22-23 maja

Pomorzanin Cychry 2-6 Witniczanka Witnica
Zryw Góralice 1-5 Santos Sarbinowo
Piast Piaseczno 1-0 Zieloni Zielin
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 4-0 Zjednoczeni Kurzycko
GKS Golenice 3-1 Chrobry Lisie Pole
Sekwoja Brwice 2-0 Klon Krzymów
Orkan Rów 1-2 Olimpia Smolnica

Kolejka 23 - 29-30 maja

Orkan Rów 2-3 Pomorzanin Cychry
Olimpia Smolnica 2-0 Sekwoja Brwice
Klon Krzymów 1-1 GKS Golenice
Chrobry Lisie Pole 5-2 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Zjednoczeni Kurzycko 2-3 Piast Piaseczno
Zieloni Zielin 9-1 Zryw Góralice
Santos Sarbinowo 1-4 Witniczanka Witnica

Kolejka 24 - 5-6 czerwca

Pomorzanin Cychry 4-0 Santos Sarbinowo
Witniczanka Witnica 1-0 Zieloni Zielin
Zryw Góralice 1-7 Zjednoczeni Kurzycko
Piast Piaseczno 1-4 Chrobry Lisie Pole
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 6-4 Klon Krzymów
GKS Golenice 3-0 Olimpia Smolnica
Sekwoja Brwice 1-0 Orkan Rów

Kolejka 25 - 13 czerwca

Sekwoja Brwice 1-5 Pomorzanin Cychry
Orkan Rów 4-1 GKS Golenice
Olimpia Smolnica 1-6 Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Klon Krzymów 1-1 Piast Piaseczno
Chrobry Lisie Pole 3-1 Zryw Góralice
Zjednoczeni Kurzycko 2-3 Witniczanka Witnica
Zieloni Zielin 8-2 Santos Sarbinowo

Kolejka 26 - 20 czerwca

Pomorzanin Cychry 5-0 Zieloni Zielin
Santos Sarbinowo 1-2 Zjednoczeni Kurzycko
Witniczanka Witnica 4-2 Chrobry Lisie Pole
Zryw Góralice 0-2 Klon Krzymów
Piast Piaseczno 3-2 Olimpia Smolnica
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 3-2 Orkan Rów
GKS Golenice 2-1 Sekwoja Brwice

Baraże o udział w klasie okręgowej (Szczecin)

Klasa okręgowa 2009/2010 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Szczecin II)

Klasa A 2009/2010 (Szczecin I)
Klasa A 2009/2010 (Szczecin II)
Klasa A 2009/2010 (Szczecin III)
Klasa A 2009/2010 (Szczecin V)

Klasa B 2009/2010 (Szczecin I)
Klasa B 2009/2010 (Szczecin II)
Klasa B 2009/2010 (Szczecin III)
Klasa B 2009/2010 (Szczecin IV)
Klasa B 2009/2010 (Szczecin V)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas