[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2009/2010, grupa: Szczecin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni II Stargard Szczeciński 26 61 19 4 3 90-36 11 1 1 59-14 8 3 2 31-22
2.  Orzeł Pęzino 26 55 17 4 5 52-19 11 2 0 35-7 6 2 5 17-12
3.  Gwiazda Żalęcino 26 45 13 6 7 60-42 7 3 3 29-18 6 3 4 31-24 2 2 0 2 0 1-1
4.  Dąb Dębice 26 45 12 9 5 64-31 8 4 1 40-13 4 5 4 24-18 2 2 0 2 0 1-1
5.  WODR Barzkowice 26 43 13 4 9 49-40 9 1 3 25-14 4 3 6 24-26
6.  Piast II Chociwel 26 37 12 1 13 55-45 7 0 6 33-25 5 1 7 22-20
7.  Orzeł Grzędzice 25 35 10 5 10 33-43 5 2 6 16-24 5 3 4 17-19
8.  Zorza Tychowo 26 34 9 7 10 43-61 5 5 3 22-20 4 2 7 21-41
9.  Unia Stargard Szczeciński 25 33 10 3 12 50-53 5 2 5 22-24 5 1 7 28-29
10.  Rolpol Rossow Chlebowo 26 30 8 6 12 39-59 6 3 4 23-18 2 3 8 16-41
11.  Vitkowia Witkowo 26 25 7 4 15 41-53 5 2 6 24-23 2 2 9 17-30
12.  Pomorzanin Krąpiel 26 24 6 6 14 27-50 4 4 5 14-21 2 2 9 13-29
13.  Czarni Marianowo 26 23 7 2 17 38-69 5 1 7 25-32 2 1 10 13-37
14.  Orkan Dalewo 26 22 7 1 18 47-87 5 1 7 29-39 2 0 11 18-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Błękitni II Stargard Szczeciński    3-1 4-2 3-0 1-1 2-0 0-3* 3-1 10-3 8-0 3-2 4-1 9-0 9-0 
 2 Orzeł Pęzino5-0     1-0 0-0 3-1 1-0 3-3 2-0 2-0 6-2 3-0 2-0 3-0 4-1 
 3 Gwiazda Żalęcino1-2 2-0     0-0 1-1 2-1 0-1 2-2 5-3 1-4 5-0 2-1 3-2 5-1 
 4 Dąb Dębice4-4 2-0 1-1     3-2 3-1 3-0 14-0 0-1 1-1 1-1 2-0 5-2 1-0 
 5 WODR Barzkowice0-1 1-0 1-2 2-1     0-3 4-1 3-1 1-1 3-1 2-1 2-1 1-0 5-1 
 6 Piast II Chociwel2-3 0-3* 2-6 0-2 5-0     0-1 5-0 1-0 4-0 1-0 1-0 6-1 6-9 
 7 Orzeł Grzędzice2-5 0-1 3-1 0-6 2-1 2-1     1-1 2-1 1-1 1-0 1-3 1-2 0-1 
 8 Zorza Tychowo0-0 0-3 2-4 1-1 2-3 1-0 0-0     1-0 2-2 4-1 1-1 4-2 4-3 
 9 Unia Stargard Szczeciński0-3* 0-4 2-2 4-1 0-4 2-1 0-3*     6-1 2-5 0-0 1-0 5-0 
 10 Rolpol Rossow Chlebowo1-1 0-2 1-4 1-1 2-2 0-3 3-1 5-1 0-2     2-0 5-0 2-1 1-0 
 11 Vitkowia Witkowo2-4 0-1 1-2 4-1 0-3 3-4 1-1 1-5 3-0* 2-0     4-2 0-0 3-0 
 12 Pomorzanin Krąpiel1-5 1-1 1-0 0-0 0-2 2-2 1-3 2-1 1-3 0-1 2-2     1-0 2-1 
 13 Czarni Marianowo1-2 2-0 2-2 0-7 2-0 2-4 1-2 1-2 3-10 3-0 0-2 5-0     3-1 
 14 Orkan Dalewo3-1 1-1 3-5 3-4 5-4 0-2 3-1 2-4 0-4 4-3 4-3 0-4 1-3     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Błękitni II Stargard Szczeciński 4-2 Gwiazda Żalęcino
Rolpol Rossow Chlebowo 1-1 Dąb Dębice
Unia Stargard Szczeciński 0-3 Zorza Tychowo
(wo)
na boisku 3-0 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik / w Koszewie
Czarni Marianowo 0-2 Vitkowia Witkowo
Piast II Chociwel 1-0 Pomorzanin Krąpiel
WODR Barzkowice 1-0 Orzeł Pęzino
Orkan Dalewo 3-1 Orzeł Grzędzice

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Gwiazda Żalęcino 0-1 Orzeł Grzędzice
Orzeł Pęzino 4-1 Orkan Dalewo
Pomorzanin Krąpiel 0-2 WODR Barzkowice
Vitkowia Witkowo 3-4 Piast II Chociwel
Zorza Tychowo 4-2 Czarni Marianowo
Dąb Dębice 0-1 Unia Stargard Szczeciński
Błękitni II Stargard Szczeciński 8-0 Rolpol Rossow Chlebowo

Kolejka 3 - 5-6 września

Rolpol Rossow Chlebowo 1-4 Gwiazda Żalęcino
Unia Stargard Szczeciński 0-3 Błękitni II Stargard Szczeciński
(wo)
na boisku 5-2 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik / w Koszewie
Czarni Marianowo 0-7 Dąb Dębice
Piast II Chociwel 5-0 Zorza Tychowo
WODR Barzkowice 2-1 Vitkowia Witkowo
Orkan Dalewo 0-4 Pomorzanin Krąpiel
Orzeł Grzędzice 0-1 Orzeł Pęzino

Kolejka 4 - 12-13 września

Gwiazda Żalęcino 2-0 Orzeł Pęzino
Pomorzanin Krąpiel 1-3 Orzeł Grzędzice
Vitkowia Witkowo 3-0 Orkan Dalewo
Zorza Tychowo 2-3 WODR Barzkowice
Dąb Dębice 3-1 Piast II Chociwel
Błękitni II Stargard Szczeciński 9-0 Czarni Marianowo
Rolpol Rossow Chlebowo 0-2 Unia Stargard Szczeciński

Kolejka 5 - 19-20 września

Unia Stargard Szczeciński 2-2 Gwiazda Żalęcino
w Żalęcinie; Unia gospodarzem
Czarni Marianowo 3-0 Rolpol Rossow Chlebowo
Piast II Chociwel 2-3 Błękitni II Stargard Szczeciński
WODR Barzkowice 2-1 Dąb Dębice
Orkan Dalewo 2-4 Zorza Tychowo
Orzeł Grzędzice 1-0 Vitkowia Witkowo
Orzeł Pęzino 2-0 Pomorzanin Krąpiel

Kolejka 6 - 26-27 września

Gwiazda Żalęcino 2-1 Pomorzanin Krąpiel
Vitkowia Witkowo 0-1 Orzeł Pęzino
Zorza Tychowo 0-0 Orzeł Grzędzice
Dąb Dębice 1-0 Orkan Dalewo
Błękitni II Stargard Szczeciński 1-1 WODR Barzkowice
Rolpol Rossow Chlebowo 0-3 Piast II Chociwel
Unia Stargard Szczeciński 1-0 Czarni Marianowo
w Marianowie; Unia gospodarzem

Kolejka 7 - 3-4 października

Czarni Marianowo 2-2 Gwiazda Żalęcino
Piast II Chociwel 1-0 Unia Stargard Szczeciński
WODR Barzkowice 3-1 Rolpol Rossow Chlebowo
Orkan Dalewo 3-1 Błękitni II Stargard Szczeciński
Orzeł Grzędzice 0-6 Dąb Dębice
Orzeł Pęzino 2-0 Zorza Tychowo
Pomorzanin Krąpiel 2-2 Vitkowia Witkowo

Kolejka 8 - 10-11 października

Gwiazda Żalęcino 5-0 Vitkowia Witkowo
Zorza Tychowo 1-1 Pomorzanin Krąpiel
Dąb Dębice 2-0 Orzeł Pęzino
Błękitni II Stargard Szczeciński 0-3 Orzeł Grzędzice
(wo)
na boisku 1-1 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Rolpol Rossow Chlebowo 1-0 Orkan Dalewo
Unia Stargard Szczeciński 0-4 WODR Barzkowice
w Barzkowicach; Unia gospodarzem
Czarni Marianowo 2-4 Piast II Chociwel

Kolejka 9 - 17-18 października

Piast II Chociwel 2-6 Gwiazda Żalęcino
WODR Barzkowice 1-0 Czarni Marianowo
Orkan Dalewo 0-4 Unia Stargard Szczeciński
Orzeł Grzędzice 1-1 Rolpol Rossow Chlebowo
Orzeł Pęzino 5-0 Błękitni II Stargard Szczeciński
Pomorzanin Krąpiel 0-0 Dąb Dębice
Vitkowia Witkowo 1-5 Zorza Tychowo

Kolejka 10 - 24-25 października

Gwiazda Żalęcino 2-2 Zorza Tychowo
Dąb Dębice 1-1 Vitkowia Witkowo
Błękitni II Stargard Szczeciński 4-1 Pomorzanin Krąpiel
Rolpol Rossow Chlebowo 0-2 Orzeł Pęzino
Unia Stargard Szczeciński - Orzeł Grzędzice 1 czerwca
w pierwotnym terminie (24-25 października) przełożony
Czarni Marianowo 3-1 Orkan Dalewo
Piast II Chociwel 5-0 WODR Barzkowice

Kolejka 11 - 7-8 listopada

WODR Barzkowice 1-2 Gwiazda Żalęcino
Orkan Dalewo 0-2 Piast II Chociwel
Orzeł Grzędzice 1-2 Czarni Marianowo
Orzeł Pęzino 2-0 Unia Stargard Szczeciński
Pomorzanin Krąpiel 0-1 Rolpol Rossow Chlebowo
Vitkowia Witkowo 2-4 Błękitni II Stargard Szczeciński
Zorza Tychowo 1-1 Dąb Dębice

Kolejka 12 - 11 listopada

Gwiazda Żalęcino 0-0 Dąb Dębice
Błękitni II Stargard Szczeciński 3-1 Zorza Tychowo
Rolpol Rossow Chlebowo 2-0 Vitkowia Witkowo
Unia Stargard Szczeciński 0-0 Pomorzanin Krąpiel
Czarni Marianowo 2-0 Orzeł Pęzino
Piast II Chociwel 0-1 Orzeł Grzędzice
WODR Barzkowice 5-1 Orkan Dalewo

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Orkan Dalewo 3-5 Gwiazda Żalęcino
Orzeł Grzędzice 2-1 WODR Barzkowice
Orzeł Pęzino 1-0 Piast II Chociwel
Pomorzanin Krąpiel 1-0 Czarni Marianowo
Vitkowia Witkowo 3-0 Unia Stargard Szczeciński
(wo)
na boisku 1-1 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zorza Tychowo 2-2 Rolpol Rossow Chlebowo
Dąb Dębice 4-4 Błękitni II Stargard Szczeciński

Kolejka 14 - 20-21 marca

Gwiazda Żalęcino 1-2 Błękitni II Stargard Szczeciński
Dąb Dębice 1-1 Rolpol Rossow Chlebowo
Zorza Tychowo 1-0 Unia Stargard Szczeciński
Vitkowia Witkowo 0-0 Czarni Marianowo
Pomorzanin Krąpiel 2-2 Piast II Chociwel
Orzeł Pęzino 3-1 WODR Barzkowice
Orzeł Grzędzice 0-1 Orkan Dalewo

Kolejka 15 - 27-28 marca

Orzeł Grzędzice 3-1 Gwiazda Żalęcino
Orkan Dalewo 1-1 Orzeł Pęzino
WODR Barzkowice 2-1 Pomorzanin Krąpiel
Piast II Chociwel 1-0 Vitkowia Witkowo
Czarni Marianowo 1-2 Zorza Tychowo
Unia Stargard Szczeciński 4-1 Dąb Dębice
w Dębicach; Unia gospodarzem
Rolpol Rossow Chlebowo 1-1 Błękitni II Stargard Szczeciński

Kolejka 16 - 27 czerwca

Gwiazda Żalęcino 1-4 Rolpol Rossow Chlebowo
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Błękitni II Stargard Szczeciński 10-3 Unia Stargard Szczeciński
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Dąb Dębice 5-2 Czarni Marianowo
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zorza Tychowo 1-0 Piast II Chociwel
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Vitkowia Witkowo 0-3 WODR Barzkowice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Pomorzanin Krąpiel 2-1 Orkan Dalewo
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Orzeł Pęzino 3-3 Orzeł Grzędzice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 17 - 2 czerwca

Orzeł Pęzino 1-0 Gwiazda Żalęcino
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orzeł Grzędzice 1-3 Pomorzanin Krąpiel
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orkan Dalewo 4-3 Vitkowia Witkowo
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
WODR Barzkowice 3-1 Zorza Tychowo
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Piast II Chociwel 0-2 Dąb Dębice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Czarni Marianowo 1-2 Błękitni II Stargard Szczeciński
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Unia Stargard Szczeciński 6-1 Rolpol Rossow Chlebowo 3 czerwca
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 18 - 24-25 kwietnia

Gwiazda Żalęcino 5-3 Unia Stargard Szczeciński 23 czerwca
w pierwotnym terminie (24-25 kwietnia) przełożony na prośbę gości
Rolpol Rossow Chlebowo 2-1 Czarni Marianowo
Błękitni II Stargard Szczeciński 2-0 Piast II Chociwel
Dąb Dębice 3-2 WODR Barzkowice
Zorza Tychowo 4-3 Orkan Dalewo
Vitkowia Witkowo 1-1 Orzeł Grzędzice
Pomorzanin Krąpiel 1-1 Orzeł Pęzino

Kolejka 19 - 1-2 maja

Pomorzanin Krąpiel 1-0 Gwiazda Żalęcino
Orzeł Pęzino 3-0 Vitkowia Witkowo
Orzeł Grzędzice 1-1 Zorza Tychowo
Orkan Dalewo 3-4 Dąb Dębice
WODR Barzkowice 0-1 Błękitni II Stargard Szczeciński
Piast II Chociwel 4-0 Rolpol Rossow Chlebowo
Czarni Marianowo 3-10 Unia Stargard Szczeciński

Kolejka 20 - 8-9 maja

Gwiazda Żalęcino 3-2 Czarni Marianowo
Unia Stargard Szczeciński 2-1 Piast II Chociwel
Rolpol Rossow Chlebowo 2-2 WODR Barzkowice
Błękitni II Stargard Szczeciński 9-0 Orkan Dalewo
Dąb Dębice 3-0 Orzeł Grzędzice
Zorza Tychowo 0-3 Orzeł Pęzino
Vitkowia Witkowo 4-2 Pomorzanin Krąpiel

Kolejka 21 - 15-16 maja

Vitkowia Witkowo 1-2 Gwiazda Żalęcino
Pomorzanin Krąpiel 2-1 Zorza Tychowo
Orzeł Pęzino 0-0 Dąb Dębice
Orzeł Grzędzice 2-5 Błękitni II Stargard Szczeciński
Orkan Dalewo 4-3 Rolpol Rossow Chlebowo
WODR Barzkowice 1-1 Unia Stargard Szczeciński
Piast II Chociwel 6-1 Czarni Marianowo

Kolejka 22 - 22-23 maja

Gwiazda Żalęcino 2-1 Piast II Chociwel
Czarni Marianowo 2-0 WODR Barzkowice
Unia Stargard Szczeciński 5-0 Orkan Dalewo
Rolpol Rossow Chlebowo 3-1 Orzeł Grzędzice
Błękitni II Stargard Szczeciński 3-1 Orzeł Pęzino
Dąb Dębice 2-0 Pomorzanin Krąpiel
Zorza Tychowo 4-1 Vitkowia Witkowo

Kolejka 23 - 29-30 maja

Zorza Tychowo 2-4 Gwiazda Żalęcino
Vitkowia Witkowo 4-1 Dąb Dębice
Pomorzanin Krąpiel 1-5 Błękitni II Stargard Szczeciński
Orzeł Pęzino 6-2 Rolpol Rossow Chlebowo
Orzeł Grzędzice 2-1 Unia Stargard Szczeciński
Orkan Dalewo 1-3 Czarni Marianowo
WODR Barzkowice 0-3 Piast II Chociwel

Kolejka 24 - 5-6 czerwca

Gwiazda Żalęcino 1-1 WODR Barzkowice
Piast II Chociwel 6-9 Orkan Dalewo
Czarni Marianowo 1-2 Orzeł Grzędzice
Unia Stargard Szczeciński 0-4 Orzeł Pęzino
Rolpol Rossow Chlebowo 5-0 Pomorzanin Krąpiel
Błękitni II Stargard Szczeciński 3-2 Vitkowia Witkowo
Dąb Dębice 14-0 Zorza Tychowo

Kolejka 25 - 13 czerwca

Dąb Dębice 1-1 Gwiazda Żalęcino
Zorza Tychowo 0-0 Błękitni II Stargard Szczeciński
Vitkowia Witkowo 2-0 Rolpol Rossow Chlebowo
Pomorzanin Krąpiel 1-3 Unia Stargard Szczeciński
Orzeł Pęzino 3-0 Czarni Marianowo
Orzeł Grzędzice 2-1 Piast II Chociwel
Orkan Dalewo 5-4 WODR Barzkowice

Kolejka 26 - 20 czerwca

Gwiazda Żalęcino 5-1 Orkan Dalewo
WODR Barzkowice 4-1 Orzeł Grzędzice
Piast II Chociwel 0-3 Orzeł Pęzino
(wo)
Czarni Marianowo 5-0 Pomorzanin Krąpiel
Unia Stargard Szczeciński 2-5 Vitkowia Witkowo
Rolpol Rossow Chlebowo 5-1 Zorza Tychowo
Błękitni II Stargard Szczeciński 3-0 Dąb Dębice

Baraże o udział w klasie okręgowej (Szczecin)

Klasa okręgowa 2009/2010 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Szczecin II)

Klasa A 2009/2010 (Szczecin I)
Klasa A 2009/2010 (Szczecin III)
Klasa A 2009/2010 (Szczecin IV)
Klasa A 2009/2010 (Szczecin V)

Klasa B 2009/2010 (Szczecin I)
Klasa B 2009/2010 (Szczecin II)
Klasa B 2009/2010 (Szczecin III)
Klasa B 2009/2010 (Szczecin IV)
Klasa B 2009/2010 (Szczecin V)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas