[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: Szczecin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Masovia Maszewo 30 68 21 5 4 59-30 12 3 0 33-10 9 2 4 26-20
2.  Pogoń II Szczecin 30 66 21 3 6 137-30 14 1 0 78-8 7 2 6 59-22
3.  Jeziorak Załom (Szczecin) 30 63 19 6 5 78-37 10 3 2 47-15 9 3 3 31-22
4.  Wicher Brojce 30 53 15 8 7 65-43 8 4 3 36-16 7 4 4 29-27
5.  Ehrle Polska Dobra Szczecińska 30 49 14 7 9 61-52 8 4 3 35-27 6 3 6 26-25
6.  Fagus Kołbacz 30 48 14 6 10 62-44 8 3 4 34-15 6 3 6 28-29
7.  Flota II Świnoujście 30 47 14 5 11 68-68 10 3 2 43-25 4 2 9 25-43
8.  Światowid Łobez 30 41 12 5 13 50-66 9 1 5 33-27 3 4 8 17-39
9.  Orzeł Łożnica 30 40 11 7 12 44-49 8 4 3 30-18 3 3 9 14-31
10.  Korona Stuchowo 30 38 11 5 14 46-66 6 2 7 27-33 5 3 7 19-33
11.  Ina Ińsko 30 35 9 8 13 40-51 6 3 6 21-17 3 5 7 19-34
12.  Promień Mosty 30 32 9 5 16 53-81 5 3 7 30-35 4 2 9 23-46
13.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 30 30 9 3 18 53-72 8 1 6 30-18 1 2 12 23-54
14.  Chemik II Police 30 28 8 4 18 55-78 7 3 5 40-28 1 1 13 15-50
15.  Mewa Resko 30 23 7 2 21 39-89 5 0 10 24-44 2 2 11 15-45
16.  Wicher Reptowo 30 17 4 5 21 36-90 2 4 9 22-47 2 1 12 14-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Masovia Maszewo    3-0* 2-1 0-0 3-1 4-1 3-0 1-1 1-0 2-0 3-2 2-2 2-1 2-0 1-0 4-1 
 2 Pogoń II Szczecin3-0     9-1 6-1 4-0 5-1 6-0 2-0 4-0 10-2 2-2 6-1 4-0 4-0 9-0 4-0 
 3 Jeziorak Załom (Szczecin)1-1 2-1     4-1 2-1 0-1 6-0 5-0 4-0 1-1 6-1 3-0* 2-2 0-5 7-0 4-1 
 4 Wicher Brojce0-1 3-2 2-0     1-3 2-2 7-2 1-0 2-2 2-0 0-0 0-1 7-0 3-1 1-1 5-1 
 5 Ehrle Polska Dobra Szczecińska1-1 0-12 1-1 4-0     5-4 2-0 1-1 4-0 2-2 0-2 5-1 1-2 4-1 4-0 1-0 
 6 Fagus Kołbacz0-1 4-1 0-1 1-1 1-1     1-1 4-0 2-1 0-1 3-1 4-0 3-1 5-1 5-2 1-2 
 7 Flota II Świnoujście1-4 2-6 3-3 3-1 6-3 1-0     6-0 1-1 1-1 3-0 3-1 5-4 2-0 4-1 2-0 
 8 Światowid Łobez1-3 2-8 0-2 1-3 1-1 0-4 5-1     2-1 2-0 3-0 6-1 5-2 3-1 1-0 1-0 
 9 Orzeł Łożnica3-1 2-2 1-2 1-1 2-4 3-0 2-1 4-1     2-1 0-0 2-2 2-0 3-0 0-2 3-1 
 10 Korona Stuchowo0-4 2-1 0-4 0-1 3-2 2-6 1-3 0-0 3-1     1-2 1-2 4-3 6-1 2-1 2-2 
 11 Ina Ińsko2-0 1-0 1-1 1-2 0-1 0-1 3-0* 2-2 0-1 2-1     2-0 4-3 1-1 1-2 1-2 
 12 Promień Mosty2-3 1-8 0-1 3-3 0-4 3-2 1-1 2-3 0-2 2-3 2-2     4-3 3-0* 2-0 5-0 
 13 Dąbrovia Stara Dąbrowa2-3 0-0 2-3 1-2 1-0 1-2 3-0 5-0 0-1 0-1 2-0 3-2     3-1 4-3 3-0 
 14 Chemik II Police3-0 0-1 0-2 1-5 0-3 0-0 1-4 4-1 3-1 4-0 2-2 7-2 8-2     3-3 4-2 
 15 Mewa Resko1-3 0-9 1-5 0-4 1-2 1-2 0-4 1-3 3-1 2-3 4-1 1-4 3-0 3-1     3-2 
 16 Wicher Reptowo0-1 0-8 0-4 1-4 0-0 2-2 2-8 1-5 2-2 1-3 3-4 1-4 0-0 8-2 1-0     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-0 Pogoń II Szczecin
Fagus Kołbacz 0-1 Jeziorak Załom (Szczecin)
Korona Stuchowo 0-0 Światowid Łobez
Chemik II Police 1-4 Flota II Świnoujście
Orzeł Łożnica 2-4 Ehrle Polska Dobra Szczecińska
Wicher Reptowo 1-4 Promień Mosty
Ina Ińsko 1-2 Wicher Brojce
Masovia Maszewo 1-0 Mewa Resko

Kolejka 2 - 19 sierpnia

Wicher Brojce 0-1 Masovia Maszewo
Promień Mosty 2-2 Ina Ińsko
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1-0 Wicher Reptowo
Flota II Świnoujście 1-1 Orzeł Łożnica
Światowid Łobez 3-1 Chemik II Police
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-1 Korona Stuchowo
Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-2 Fagus Kołbacz
Mewa Resko 0-9 Pogoń II Szczecin

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Fagus Kołbacz 4-1 Pogoń II Szczecin
Korona Stuchowo 4-3 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Chemik II Police 0-2 Jeziorak Załom (Szczecin)
Orzeł Łożnica 4-1 Światowid Łobez
Wicher Reptowo 2-8 Flota II Świnoujście
Ina Ińsko 0-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska
Masovia Maszewo 2-2 Promień Mosty
Mewa Resko 0-4 Wicher Brojce

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Promień Mosty 2-0 Mewa Resko
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1-1 Masovia Maszewo
Flota II Świnoujście 3-0 Ina Ińsko
Światowid Łobez 1-0 Wicher Reptowo
Jeziorak Załom (Szczecin) 4-0 Orzeł Łożnica
Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-1 Chemik II Police
Fagus Kołbacz 0-1 Korona Stuchowo
Wicher Brojce 3-2 Pogoń II Szczecin

Kolejka 5 - 5-6 września

Korona Stuchowo 2-1 Pogoń II Szczecin
Chemik II Police 0-0 Fagus Kołbacz
Orzeł Łożnica 2-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Wicher Reptowo 0-4 Jeziorak Załom (Szczecin)
Ina Ińsko 2-2 Światowid Łobez
Masovia Maszewo 3-0 Flota II Świnoujście
Mewa Resko 1-2 Ehrle Polska Dobra Szczecińska
Wicher Brojce 0-1 Promień Mosty

Kolejka 6 - 12-13 września

Pogoń II Szczecin 6-1 Promień Mosty
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 4-0 Wicher Brojce
Flota II Świnoujście 4-1 Mewa Resko 31 października
Światowid Łobez 1-3 Masovia Maszewo
Jeziorak Załom (Szczecin) 6-1 Ina Ińsko
Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-0 Wicher Reptowo
Fagus Kołbacz 2-1 Orzeł Łożnica
Korona Stuchowo 6-1 Chemik II Police

Kolejka 7 - 19-20 września

Chemik II Police 0-1 Pogoń II Szczecin
Orzeł Łożnica 2-1 Korona Stuchowo
Wicher Reptowo 2-2 Fagus Kołbacz
Ina Ińsko 4-3 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Masovia Maszewo 2-1 Jeziorak Załom (Szczecin)
Mewa Resko 1-3 Światowid Łobez
Wicher Brojce 7-2 Flota II Świnoujście
Promień Mosty 0-4 Ehrle Polska Dobra Szczecińska

Kolejka 8 - 26-27 września

Pogoń II Szczecin 4-0 Ehrle Polska Dobra Szczecińska
Flota II Świnoujście 3-1 Promień Mosty
Światowid Łobez 1-3 Wicher Brojce
Jeziorak Załom (Szczecin) 7-0 Mewa Resko
Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-3 Masovia Maszewo
Fagus Kołbacz 3-1 Ina Ińsko
Korona Stuchowo 2-2 Wicher Reptowo
Chemik II Police 3-1 Orzeł Łożnica

Kolejka 9 - 3-4 października

Orzeł Łożnica 2-2 Pogoń II Szczecin
Wicher Reptowo 8-2 Chemik II Police
Ina Ińsko 2-1 Korona Stuchowo
Masovia Maszewo 4-1 Fagus Kołbacz
Mewa Resko 3-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Wicher Brojce 2-0 Jeziorak Załom (Szczecin)
Promień Mosty 2-3 Światowid Łobez
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 2-0 Flota II Świnoujście

Kolejka 10 - 10-11 października

Pogoń II Szczecin 6-0 Flota II Świnoujście
Światowid Łobez 1-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska
Jeziorak Załom (Szczecin) 3-0 Promień Mosty
(wo)
na boisku 1-1, w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-2 Wicher Brojce
Fagus Kołbacz 5-2 Mewa Resko
Korona Stuchowo 0-4 Masovia Maszewo
Chemik II Police 2-2 Ina Ińsko
Orzeł Łożnica 3-1 Wicher Reptowo

Kolejka 11 - 17-18 października

Wicher Reptowo 0-8 Pogoń II Szczecin
Ina Ińsko 0-1 Orzeł Łożnica
Masovia Maszewo 2-0 Chemik II Police
Mewa Resko 2-3 Korona Stuchowo
Wicher Brojce 2-2 Fagus Kołbacz
Promień Mosty 4-3 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1-1 Jeziorak Załom (Szczecin)
Flota II Świnoujście 6-0 Światowid Łobez

Kolejka 12 - 24-25 października

Pogoń II Szczecin 2-0 Światowid Łobez
Jeziorak Załom (Szczecin) 6-0 Flota II Świnoujście
Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-0 Ehrle Polska Dobra Szczecińska
Fagus Kołbacz 4-0 Promień Mosty
Korona Stuchowo 0-1 Wicher Brojce
Chemik II Police 3-3 Mewa Resko
Orzeł Łożnica 3-1 Masovia Maszewo
Wicher Reptowo 3-4 Ina Ińsko

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Ina Ińsko 1-0 Pogoń II Szczecin
Masovia Maszewo 4-1 Wicher Reptowo
Mewa Resko 3-1 Orzeł Łożnica
Wicher Brojce 3-1 Chemik II Police
Promień Mosty 2-3 Korona Stuchowo
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 5-4 Fagus Kołbacz
Flota II Świnoujście 5-4 Dąbrovia Stara Dąbrowa
Światowid Łobez 0-2 Jeziorak Załom (Szczecin)

Kolejka 14 - 11 listopada

Pogoń II Szczecin 9-1 Jeziorak Załom (Szczecin) 2 czerwca
w pierwotnym terminie (4 listopada, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąbrovia Stara Dąbrowa 5-0 Światowid Łobez
Fagus Kołbacz 1-1 Flota II Świnoujście
Korona Stuchowo 3-2 Ehrle Polska Dobra Szczecińska
Chemik II Police 7-2 Promień Mosty
Orzeł Łożnica 1-1 Wicher Brojce
Wicher Reptowo 1-0 Mewa Resko
Ina Ińsko 2-0 Masovia Maszewo

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Masovia Maszewo 3-0 Pogoń II Szczecin 20 kwietnia
(wo)
w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy / w pierwotnym terminie (14-15 listopada) odwołany / w drugim terminie (13 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Mewa Resko 4-1 Ina Ińsko 14 listopada, 13:30
Wicher Brojce 5-1 Wicher Reptowo 14 listopada, 13:30
Promień Mosty 0-2 Orzeł Łożnica 14 listopada, 14:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 4-1 Chemik II Police 14 listopada, 13:30
Flota II Świnoujście 1-1 Korona Stuchowo 14 listopada, 13:30
Światowid Łobez 0-4 Fagus Kołbacz 14 listopada, 14:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-2 Dąbrovia Stara Dąbrowa 14 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 20-21 marca

Pogoń II Szczecin 4-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa
na sztucznym boisku przy ul. Witkiewicza
Jeziorak Załom (Szczecin) 0-1 Fagus Kołbacz 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodów bezpieczeństwa
Światowid Łobez 2-0 Korona Stuchowo 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Flota II Świnoujście 2-0 Chemik II Police
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 4-0 Orzeł Łożnica
Promień Mosty 5-0 Wicher Reptowo 3 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wicher Brojce 0-0 Ina Ińsko
Mewa Resko 1-3 Masovia Maszewo

Kolejka 17 - 27-28 marca

Pogoń II Szczecin 9-0 Mewa Resko 27 marca, 16:00
Masovia Maszewo 0-0 Wicher Brojce 27 marca, 15:00
Ina Ińsko 2-0 Promień Mosty 27 marca, 14:30
Wicher Reptowo 0-0 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 28 marca, 14:30
Orzeł Łożnica 2-1 Flota II Świnoujście 28 marca, 15:30
Chemik II Police 4-1 Światowid Łobez 27 marca, 15:00
Korona Stuchowo 0-4 Jeziorak Załom (Szczecin) 27 marca, 13:00
Fagus Kołbacz 3-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa 28 marca, 14:00

Kolejka 18 - 3 kwietnia

Pogoń II Szczecin 5-1 Fagus Kołbacz 3 kwietnia, 16:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-1 Korona Stuchowo 3 kwietnia, 14:30
Jeziorak Załom (Szczecin) 0-5 Chemik II Police 3 kwietnia, 14:30
Światowid Łobez 2-1 Orzeł Łożnica 3 kwietnia, 16:00
Flota II Świnoujście 2-0 Wicher Reptowo 3 kwietnia, 13:30
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 0-2 Ina Ińsko 3 kwietnia, 13:30
Promień Mosty 2-3 Masovia Maszewo 3 kwietnia, 14:30
Wicher Brojce 1-1 Mewa Resko 3 kwietnia, 14:30

Kolejka 19 - 16 czerwca

Pogoń II Szczecin 6-1 Wicher Brojce 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Mewa Resko 1-4 Promień Mosty 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Masovia Maszewo 3-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Ina Ińsko 3-0 Flota II Świnoujście 16 czerwca, 17:30
(wo)
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 13:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie goście nie dojechali
Wicher Reptowo 1-5 Światowid Łobez 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Orzeł Łożnica 1-2 Jeziorak Załom (Szczecin) 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Chemik II Police 8-2 Dąbrovia Stara Dąbrowa 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Korona Stuchowo 2-6 Fagus Kołbacz 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 12 maja

Pogoń II Szczecin 10-2 Korona Stuchowo 18 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Fagus Kołbacz 5-1 Chemik II Police 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-1 Orzeł Łożnica 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Jeziorak Załom (Szczecin) 4-1 Wicher Reptowo 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Światowid Łobez 3-0 Ina Ińsko 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Flota II Świnoujście 1-4 Masovia Maszewo 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 4-0 Mewa Resko 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Promień Mosty 3-3 Wicher Brojce 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Promień Mosty 1-8 Pogoń II Szczecin 24 kwietnia, 15:30
Wicher Brojce 1-3 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 24 kwietnia, 14:30
Mewa Resko 0-4 Flota II Świnoujście 24 kwietnia, 15:00
Masovia Maszewo 1-1 Światowid Łobez 24 kwietnia, 16:00
Ina Ińsko 1-1 Jeziorak Załom (Szczecin) 24 kwietnia, 15:00
Wicher Reptowo 0-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 25 kwietnia, 15:00
Orzeł Łożnica 3-0 Fagus Kołbacz 24 kwietnia, 16:00
Chemik II Police 4-0 Korona Stuchowo 25 kwietnia, 13:30

Kolejka 22 - 1-2 maja

Pogoń II Szczecin 4-0 Chemik II Police 2 maja, 11:00
Korona Stuchowo 3-1 Orzeł Łożnica 1 maja, 16:00
Fagus Kołbacz 1-2 Wicher Reptowo 1 maja, 17:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-0 Ina Ińsko 2 maja, 15:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-1 Masovia Maszewo 1 maja, 16:00
Światowid Łobez 1-0 Mewa Resko 1 maja, 16:00
Flota II Świnoujście 3-1 Wicher Brojce 2 maja, 13:30
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 5-1 Promień Mosty 1 maja, 13:30

Kolejka 23 - 8-9 maja

Ehrle Polska Dobra Szczecińska 0-12 Pogoń II Szczecin 8 maja, 13:30
Promień Mosty 1-1 Flota II Świnoujście 8 maja, 16:30
Wicher Brojce 1-0 Światowid Łobez 8 maja, 15:30
Mewa Resko 1-5 Jeziorak Załom (Szczecin) 8 maja, 15:00
Masovia Maszewo 2-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa 8 maja, 16:00
Ina Ińsko 0-1 Fagus Kołbacz 8 maja, 16:00
Wicher Reptowo 1-3 Korona Stuchowo 9 maja, 16:00
Orzeł Łożnica 3-0 Chemik II Police 8 maja, 15:00

Kolejka 24 - 15-16 maja

Pogoń II Szczecin 4-0 Orzeł Łożnica 16 maja, 16:00
Chemik II Police 4-2 Wicher Reptowo 16 maja, 18:00
Korona Stuchowo 1-2 Ina Ińsko 15 maja, 16:00
Fagus Kołbacz 0-1 Masovia Maszewo 16 maja, 17:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 4-3 Mewa Resko 16 maja, 15:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 4-1 Wicher Brojce 15 maja, 13:30
Światowid Łobez 6-1 Promień Mosty 15 maja, 16:00
Flota II Świnoujście 6-3 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 16 maja, 13:30

Kolejka 25 - 22-23 maja

Flota II Świnoujście 2-6 Pogoń II Szczecin 23 maja, 17:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1-1 Światowid Łobez 22 maja, 13:30
Promień Mosty 0-1 Jeziorak Załom (Szczecin) 22 maja, 16:30
Wicher Brojce 7-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 22 maja, 13:30
Mewa Resko 1-2 Fagus Kołbacz 22 maja, 15:00
Masovia Maszewo 2-0 Korona Stuchowo 22 maja, 16:00
Ina Ińsko 1-1 Chemik II Police 22 maja, 16:00
Wicher Reptowo 2-2 Orzeł Łożnica 23 maja, 16:00

Kolejka 26 - 26 maja

Pogoń II Szczecin 4-0 Wicher Reptowo 26 maja, 17:30
Orzeł Łożnica 0-0 Ina Ińsko 26 maja, 17:30
Chemik II Police 3-0 Masovia Maszewo 26 maja, 17:30
Korona Stuchowo 2-1 Mewa Resko 26 maja, 17:30
Fagus Kołbacz 1-1 Wicher Brojce 26 maja, 18:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-2 Promień Mosty 26 maja, 17:30
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 26 maja, 17:30
Światowid Łobez 5-1 Flota II Świnoujście 26 maja, 17:30

Kolejka 27 - 29-30 maja

Światowid Łobez 2-8 Pogoń II Szczecin 29 maja, 16:00
Flota II Świnoujście 3-3 Jeziorak Załom (Szczecin) 30 maja, 15:30
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1-2 Dąbrovia Stara Dąbrowa 29 maja, 13:30
Promień Mosty 3-2 Fagus Kołbacz 29 maja, 16:30
Wicher Brojce 2-0 Korona Stuchowo 29 maja, 16:30
Mewa Resko 3-1 Chemik II Police 29 maja, 15:00
Masovia Maszewo 1-0 Orzeł Łożnica 29 maja, 17:00
Ina Ińsko 1-2 Wicher Reptowo 29 maja, 16:00

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Pogoń II Szczecin 2-2 Ina Ińsko 6 czerwca, 18:00
Wicher Reptowo 0-1 Masovia Maszewo 5 czerwca, 17:00
Orzeł Łożnica 0-2 Mewa Resko 5 czerwca, 17:00
Chemik II Police 1-5 Wicher Brojce 6 czerwca, 18:00
Korona Stuchowo 1-2 Promień Mosty 5 czerwca, 17:00
Fagus Kołbacz 1-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 6 czerwca, 17:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-0 Flota II Świnoujście 5 czerwca, 16:00
goście nie dojechali
Jeziorak Załom (Szczecin) 5-0 Światowid Łobez 5 czerwca, 17:30

Kolejka 29 - 12 czerwca

Jeziorak Załom (Szczecin) 2-1 Pogoń II Szczecin 12 czerwca, 17:00
Światowid Łobez 5-2 Dąbrovia Stara Dąbrowa 12 czerwca, 17:00
Flota II Świnoujście 1-0 Fagus Kołbacz 12 czerwca, 17:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 2-2 Korona Stuchowo 12 czerwca, 17:00
Promień Mosty 3-0 Chemik II Police 12 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Wicher Brojce 2-2 Orzeł Łożnica 12 czerwca, 17:00
Mewa Resko 3-2 Wicher Reptowo 12 czerwca, 17:00
Masovia Maszewo 3-2 Ina Ińsko 11 czerwca, 18:30

Kolejka 30 - 19 czerwca

Pogoń II Szczecin 3-0 Masovia Maszewo 19 czerwca, 17:00
Ina Ińsko 1-2 Mewa Resko 19 czerwca, 17:00
Wicher Reptowo 1-4 Wicher Brojce 19 czerwca, 17:00
Orzeł Łożnica 2-2 Promień Mosty 19 czerwca, 17:00
Chemik II Police 0-3 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 19 czerwca, 17:00
Korona Stuchowo 1-3 Flota II Świnoujście 19 czerwca, 17:00
Fagus Kołbacz 4-0 Światowid Łobez 19 czerwca, 17:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-3 Jeziorak Załom (Szczecin) 19 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Szczecin)

V liga 2009/2010 (Szczecin)

Klasa okręgowa 2009/2010 (Szczecin II)

Klasa A 2009/2010 (Szczecin I)
Klasa A 2009/2010 (Szczecin II)
Klasa A 2009/2010 (Szczecin III)
Klasa A 2009/2010 (Szczecin IV)
Klasa A 2009/2010 (Szczecin V)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas