[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2009/2010, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rafako Racibórz 30 88 29 1 0 142-20 15 0 0 83-12 14 1 0 59-8
2.  Buk Rudy Wielkie 30 59 18 5 7 79-34 8 4 3 33-19 10 1 4 46-15
3.  KS 1905 Krzanowice 30 56 17 5 8 73-50 9 2 4 38-23 8 3 4 35-27
4.  KS Kornowac 30 50 14 8 8 59-47 6 4 5 33-30 8 4 3 26-17
5.  Dąb Gaszowice 30 47 15 2 13 74-63 9 0 6 38-29 6 2 7 36-34
6.  Czarni Nowa Wieś 30 45 14 3 13 52-56 9 2 4 31-26 5 1 9 21-30 2 4 1 1 0 3-0
7.  Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 30 45 14 3 13 60-46 8 3 4 32-18 6 0 9 28-28 2 1 0 1 1 0-3
8.  Ocice Racibórz 30 44 12 8 10 67-64 6 4 5 33-35 6 4 5 34-29
9.  Unia Turza Śląska 30 34 10 4 16 44-75 4 1 10 19-45 6 3 6 25-30 4 10 3 1 0 7-4
10.  LKS Samborowice 30 34 9 7 14 58-68 5 2 8 32-35 4 5 6 26-33 4 6 2 0 2 9-5
11.  KS Kuźnia Raciborska 30 34 11 1 18 53-73 7 1 7 31-28 4 0 11 22-45 4 1 0 1 3 3-10
12.  LKS Tworków 30 33 9 6 15 42-56 4 3 8 19-24 5 3 7 23-32
13.  Strzelec Rzuchów 30 31 9 4 17 52-105 3 2 10 20-56 6 2 7 32-49
14.  Naprzód 37 Krzyżkowice 30 30 9 3 18 37-75 4 1 10 17-35 5 2 8 20-40 2 6 2 0 0 4-2
15.  LKS Górki Śląskie 30 30 9 3 18 40-62 3 3 9 16-29 6 0 9 24-33 2 0 0 0 2 2-4
16.  LKS Brzezie (Racibórz) 30 27 8 3 19 45-83 5 1 9 20-38 3 2 10 25-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Rafako Racibórz    3-1 4-0 2-0 3-2 4-1 5-2 5-2 10-1 7-0 11-1 2-0 13-1 8-0 3-1 3-0 
 2 Buk Rudy Wielkie1-5     2-2 1-0 4-1 2-0 2-1 1-1 3-2 2-2 0-1 6-1 0-1 1-1 3-0 5-1 
 3 KS 1905 Krzanowice0-3 1-2     0-0 1-6 2-0 1-0 4-3 1-1 2-1 4-0 3-4 9-0* 3-1 3-0* 4-2 
 4 KS Kornowac1-2 2-2 4-2     3-6 2-1 3-1 0-3 1-1 3-3 1-2 0-0 6-3 4-0 0-3 3-1 
 5 Dąb Gaszowice0-6 2-1 1-2 1-2     2-0 3-2 5-2 0-3 1-2 5-3 2-0 5-2 4-0 5-1 2-3 
 6 Czarni Nowa Wieś0-4 3-2 4-2 1-0 2-0     3-0 0-1 2-0 2-2 2-1 5-2 2-7 3-0 0-3 2-2 
 7 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)0-2 1-0 1-2 1-1 3-0 0-0     2-4 3-1 5-0 6-2 0-1 3-1 1-1 1-0 5-3 
 8 Ocice Racibórz1-3 0-4 2-2 2-6 4-4 2-4 1-0     2-1 1-1 5-1 2-2 1-2 4-2 3-2 3-1 
 9 Unia Turza Śląska0-2 0-6 0-4 1-2 2-4 2-1 0-4 2-2     2-1 1-0 1-3 0-5 0-3 4-5 4-3 
 10 LKS Samborowice0-5 2-6 2-4 2-2 2-2 4-1 1-3 1-3 1-2     4-0 1-4 5-1 3-0 0-1 4-1 
 11 KS Kuźnia Raciborska1-7 0-1 1-3 0-1 2-0 4-0 2-1 3-1 2-2 1-3     3-1 3-1 2-3 1-4 6-0 
 12 LKS Tworków1-2 0-1 1-2 2-2 1-3 0-1 3-0* 2-2 0-2 1-1 2-1     0-3* 0-2 3-0 3-2 
 13 Strzelec Rzuchów1-6 0-8 2-0 1-3 3-1 1-8 2-3 2-8 0-3 0-5 1-0 2-2     2-5 2-3 1-1 
 14 Naprzód 37 Krzyżkowice0-4* 0-1 1-4 2-3 1-4 5-1 0-2 1-1 1-2 2-1 2-1 0-3 0-3     2-1 0-4 
 15 LKS Górki Śląskie2-2 0-4 2-2 1-2 3-1 0-2 0-5 0-1 2-1 1-2 0-3 3-0 1-1 1-2     0-1 
 16 LKS Brzezie (Racibórz)0-6 1-7 0-4 0-2 0-2 0-1 2-4 1-0 2-3 3-2 1-6 2-0 1-1 4-0 3-0     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

KS Kuźnia Raciborska 0-1 Buk Rudy Wielkie
Ocice Racibórz 3-2 LKS Górki Śląskie
KS Kornowac 4-2 KS 1905 Krzanowice
Strzelec Rzuchów 0-5 LKS Samborowice
Unia Turza Śląska 2-4 Dąb Gaszowice
LKS Brzezie (Racibórz) 4-0 Naprzód 37 Krzyżkowice
Czarni Nowa Wieś 0-4 Rafako Racibórz
LKS Tworków 3-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
(wo)
na boisku 1-5

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Buk Rudy Wielkie 2-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
Rafako Racibórz 2-0 LKS Tworków
Naprzód 37 Krzyżkowice 5-1 Czarni Nowa Wieś
Dąb Gaszowice 2-3 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Samborowice 1-2 Unia Turza Śląska
KS 1905 Krzanowice 9-0 Strzelec Rzuchów
(wo)
na boisku 9-0 / drużyna gości naruszyła nietykalność sędziego
LKS Górki Śląskie 1-2 KS Kornowac
KS Kuźnia Raciborska 3-1 Ocice Racibórz

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Ocice Racibórz 0-4 Buk Rudy Wielkie
KS Kornowac 1-2 KS Kuźnia Raciborska
Strzelec Rzuchów 2-3 LKS Górki Śląskie
Unia Turza Śląska 0-4 KS 1905 Krzanowice
LKS Brzezie (Racibórz) 3-2 LKS Samborowice
Czarni Nowa Wieś 2-0 Dąb Gaszowice
LKS Tworków 0-2 Naprzód 37 Krzyżkowice
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-2 Rafako Racibórz

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Buk Rudy Wielkie 1-5 Rafako Racibórz
Naprzód 37 Krzyżkowice 0-2 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
Dąb Gaszowice 2-0 LKS Tworków
LKS Samborowice 4-1 Czarni Nowa Wieś
KS 1905 Krzanowice 4-2 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Górki Śląskie 2-1 Unia Turza Śląska
KS Kuźnia Raciborska 3-1 Strzelec Rzuchów
Ocice Racibórz 2-6 KS Kornowac

Kolejka 5 - 5-6 września

KS Kornowac 2-2 Buk Rudy Wielkie
Strzelec Rzuchów 2-8 Ocice Racibórz
Unia Turza Śląska 1-0 KS Kuźnia Raciborska 16 września
LKS Brzezie (Racibórz) 3-0 LKS Górki Śląskie
Czarni Nowa Wieś 4-2 KS 1905 Krzanowice
LKS Tworków 1-1 LKS Samborowice
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 3-0 Dąb Gaszowice
Rafako Racibórz 8-0 Naprzód 37 Krzyżkowice

Kolejka 6 - 12-13 września

Buk Rudy Wielkie 1-1 Naprzód 37 Krzyżkowice
Dąb Gaszowice 0-6 Rafako Racibórz
LKS Samborowice 1-3 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
KS 1905 Krzanowice 3-4 LKS Tworków
LKS Górki Śląskie 0-2 Czarni Nowa Wieś
KS Kuźnia Raciborska 6-0 LKS Brzezie (Racibórz)
Ocice Racibórz 2-1 Unia Turza Śląska
KS Kornowac 6-3 Strzelec Rzuchów

Kolejka 7 - 19-20 września

Strzelec Rzuchów 0-8 Buk Rudy Wielkie
Unia Turza Śląska 1-2 KS Kornowac
LKS Brzezie (Racibórz) 1-0 Ocice Racibórz
Czarni Nowa Wieś 2-1 KS Kuźnia Raciborska
LKS Tworków 3-0 LKS Górki Śląskie
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-2 KS 1905 Krzanowice
Rafako Racibórz 7-0 LKS Samborowice
Naprzód 37 Krzyżkowice 1-4 Dąb Gaszowice

Kolejka 8 - 26-27 września

Buk Rudy Wielkie 4-1 Dąb Gaszowice
LKS Samborowice 3-0 Naprzód 37 Krzyżkowice
KS 1905 Krzanowice 0-3 Rafako Racibórz
LKS Górki Śląskie 0-5 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
KS Kuźnia Raciborska 3-1 LKS Tworków
Ocice Racibórz 2-4 Czarni Nowa Wieś
KS Kornowac 3-1 LKS Brzezie (Racibórz)
Strzelec Rzuchów 0-3 Unia Turza Śląska

Kolejka 9 - 3-4 października

Unia Turza Śląska 0-6 Buk Rudy Wielkie
LKS Brzezie (Racibórz) 1-1 Strzelec Rzuchów
Czarni Nowa Wieś 1-0 KS Kornowac
LKS Tworków 2-2 Ocice Racibórz
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 6-2 KS Kuźnia Raciborska
Rafako Racibórz 3-1 LKS Górki Śląskie
Naprzód 37 Krzyżkowice 1-4 KS 1905 Krzanowice
Dąb Gaszowice 1-2 LKS Samborowice

Kolejka 10 - 10-11 października

Buk Rudy Wielkie 2-2 LKS Samborowice
KS 1905 Krzanowice 1-6 Dąb Gaszowice
LKS Górki Śląskie 1-2 Naprzód 37 Krzyżkowice
KS Kuźnia Raciborska 1-7 Rafako Racibórz
Ocice Racibórz 1-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
KS Kornowac 0-0 LKS Tworków
Strzelec Rzuchów 1-8 Czarni Nowa Wieś
Unia Turza Śląska 4-3 LKS Brzezie (Racibórz)

Kolejka 11 - 17-18 października

LKS Brzezie (Racibórz) 1-7 Buk Rudy Wielkie
Czarni Nowa Wieś 2-0 Unia Turza Śląska
LKS Tworków 0-3 Strzelec Rzuchów
(wo)
na boisku 4-2
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-1 KS Kornowac
Rafako Racibórz 5-2 Ocice Racibórz
Naprzód 37 Krzyżkowice 2-1 KS Kuźnia Raciborska
Dąb Gaszowice 5-1 LKS Górki Śląskie
LKS Samborowice 2-4 KS 1905 Krzanowice

Kolejka 12 - 24-25 października

Buk Rudy Wielkie 2-2 KS 1905 Krzanowice
LKS Górki Śląskie 1-2 LKS Samborowice
KS Kuźnia Raciborska 2-0 Dąb Gaszowice
Ocice Racibórz 4-2 Naprzód 37 Krzyżkowice
KS Kornowac 1-2 Rafako Racibórz
Strzelec Rzuchów 2-3 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
Unia Turza Śląska 1-3 LKS Tworków
LKS Brzezie (Racibórz) 0-1 Czarni Nowa Wieś

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Czarni Nowa Wieś 3-2 Buk Rudy Wielkie
LKS Tworków 3-2 LKS Brzezie (Racibórz)
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 3-1 Unia Turza Śląska
Rafako Racibórz 13-1 Strzelec Rzuchów
Naprzód 37 Krzyżkowice 2-3 KS Kornowac
Dąb Gaszowice 5-2 Ocice Racibórz
LKS Samborowice 4-0 KS Kuźnia Raciborska
KS 1905 Krzanowice 3-0 LKS Górki Śląskie
(wo)
przerwany w 80. minucie przy stanie 1-1 z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodnika gości

Kolejka 14 - 11 listopada

Buk Rudy Wielkie 3-0 LKS Górki Śląskie
KS Kuźnia Raciborska 1-3 KS 1905 Krzanowice
Ocice Racibórz 1-1 LKS Samborowice
KS Kornowac 3-6 Dąb Gaszowice
Strzelec Rzuchów 2-5 Naprzód 37 Krzyżkowice
Unia Turza Śląska 0-2 Rafako Racibórz
LKS Brzezie (Racibórz) 2-4 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
Czarni Nowa Wieś 5-2 LKS Tworków

Kolejka 15 - 14-15 listopada

LKS Tworków 0-1 Buk Rudy Wielkie
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-0 Czarni Nowa Wieś
Rafako Racibórz 3-0 LKS Brzezie (Racibórz)
Naprzód 37 Krzyżkowice 1-2 Unia Turza Śląska
Dąb Gaszowice 5-2 Strzelec Rzuchów
LKS Samborowice 2-2 KS Kornowac
KS 1905 Krzanowice 4-3 Ocice Racibórz
LKS Górki Śląskie 0-3 KS Kuźnia Raciborska

Kolejka 16 - 20-21 marca

Buk Rudy Wielkie 0-1 KS Kuźnia Raciborska
LKS Górki Śląskie 0-1 Ocice Racibórz
KS 1905 Krzanowice 0-0 KS Kornowac
LKS Samborowice 5-1 Strzelec Rzuchów
Dąb Gaszowice 0-3 Unia Turza Śląska
Naprzód 37 Krzyżkowice 0-4 LKS Brzezie (Racibórz)
Rafako Racibórz 4-1 Czarni Nowa Wieś
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-1 LKS Tworków

Kolejka 17 - 27-28 marca

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-0 Buk Rudy Wielkie
LKS Tworków 1-2 Rafako Racibórz
Czarni Nowa Wieś 3-0 Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Brzezie (Racibórz) 0-2 Dąb Gaszowice
Unia Turza Śląska 2-1 LKS Samborowice
Strzelec Rzuchów 2-0 KS 1905 Krzanowice
KS Kornowac 0-3 LKS Górki Śląskie
Ocice Racibórz 5-1 KS Kuźnia Raciborska

Kolejka 18 - 3 kwietnia

Buk Rudy Wielkie 1-1 Ocice Racibórz
KS Kuźnia Raciborska 0-1 KS Kornowac
LKS Górki Śląskie 1-1 Strzelec Rzuchów
KS 1905 Krzanowice 1-1 Unia Turza Śląska
LKS Samborowice 4-1 LKS Brzezie (Racibórz)
Dąb Gaszowice 2-0 Czarni Nowa Wieś
Naprzód 37 Krzyżkowice 0-3 LKS Tworków
Rafako Racibórz 5-2 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)

Kolejka 19 - 3 maja

Rafako Racibórz 3-1 Buk Rudy Wielkie
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-1 Naprzód 37 Krzyżkowice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Tworków 1-3 Dąb Gaszowice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Czarni Nowa Wieś 2-2 LKS Samborowice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Brzezie (Racibórz) 0-4 KS 1905 Krzanowice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Unia Turza Śląska 4-5 LKS Górki Śląskie
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Strzelec Rzuchów 1-0 KS Kuźnia Raciborska
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
KS Kornowac 0-3 Ocice Racibórz
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 12-13 czerwca

Buk Rudy Wielkie 1-0 KS Kornowac
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Ocice Racibórz 1-2 Strzelec Rzuchów
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
KS Kuźnia Raciborska 2-2 Unia Turza Śląska
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Górki Śląskie 0-1 LKS Brzezie (Racibórz)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
KS 1905 Krzanowice 2-0 Czarni Nowa Wieś
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Samborowice 1-4 LKS Tworków
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Dąb Gaszowice 3-2 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Naprzód 37 Krzyżkowice 0-4 Rafako Racibórz
(wo)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie przerwany w 46. minucie przy stanie 0-4 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Naprzód 37 Krzyżkowice 0-1 Buk Rudy Wielkie
Rafako Racibórz 3-2 Dąb Gaszowice
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 5-0 LKS Samborowice
LKS Tworków 1-2 KS 1905 Krzanowice
Czarni Nowa Wieś 0-3 LKS Górki Śląskie
LKS Brzezie (Racibórz) 1-6 KS Kuźnia Raciborska
Unia Turza Śląska 2-2 Ocice Racibórz
Strzelec Rzuchów 1-3 KS Kornowac

Kolejka 22 - 1 maja

Buk Rudy Wielkie 0-1 Strzelec Rzuchów
KS Kornowac 1-1 Unia Turza Śląska
Ocice Racibórz 3-1 LKS Brzezie (Racibórz)
KS Kuźnia Raciborska 4-0 Czarni Nowa Wieś
LKS Górki Śląskie 3-0 LKS Tworków
KS 1905 Krzanowice 1-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
LKS Samborowice 0-5 Rafako Racibórz
Dąb Gaszowice 4-0 Naprzód 37 Krzyżkowice

Kolejka 23 - 8-9 maja

Dąb Gaszowice 2-1 Buk Rudy Wielkie
Naprzód 37 Krzyżkowice 2-1 LKS Samborowice
Rafako Racibórz 4-0 KS 1905 Krzanowice
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-0 LKS Górki Śląskie
LKS Tworków 2-1 KS Kuźnia Raciborska
Czarni Nowa Wieś 0-1 Ocice Racibórz
LKS Brzezie (Racibórz) 0-2 KS Kornowac
Unia Turza Śląska 0-5 Strzelec Rzuchów

Kolejka 24 - 15-16 maja

Buk Rudy Wielkie 3-2 Unia Turza Śląska
Strzelec Rzuchów 1-1 LKS Brzezie (Racibórz)
KS Kornowac 2-1 Czarni Nowa Wieś 9 czerwca
w pierwotnym terminie odwołany ze względu na zły stan boiska
Ocice Racibórz 2-2 LKS Tworków
KS Kuźnia Raciborska 2-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
LKS Górki Śląskie 2-2 Rafako Racibórz
KS 1905 Krzanowice 3-1 Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Samborowice 2-2 Dąb Gaszowice

Kolejka 25 - 22-23 maja

LKS Samborowice 2-6 Buk Rudy Wielkie
Dąb Gaszowice 1-2 KS 1905 Krzanowice 9 czerwca
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód 37 Krzyżkowice 2-1 LKS Górki Śląskie
Rafako Racibórz 11-1 KS Kuźnia Raciborska 9 czerwca
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-4 Ocice Racibórz
LKS Tworków 2-2 KS Kornowac
Czarni Nowa Wieś 2-7 Strzelec Rzuchów
LKS Brzezie (Racibórz) 2-3 Unia Turza Śląska

Kolejka 26 - 29-30 maja

Buk Rudy Wielkie 5-1 LKS Brzezie (Racibórz)
Unia Turza Śląska 2-1 Czarni Nowa Wieś
Strzelec Rzuchów 2-2 LKS Tworków
KS Kornowac 3-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
Ocice Racibórz 1-3 Rafako Racibórz
KS Kuźnia Raciborska 2-3 Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Górki Śląskie 3-1 Dąb Gaszowice
KS 1905 Krzanowice 2-1 LKS Samborowice

Kolejka 27 - 16 czerwca

KS 1905 Krzanowice 1-2 Buk Rudy Wielkie
w pierwotnym terminie (3 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Samborowice 0-1 LKS Górki Śląskie
w pierwotnym terminie (3 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąb Gaszowice 5-3 KS Kuźnia Raciborska
w pierwotnym terminie (3 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód 37 Krzyżkowice 1-1 Ocice Racibórz
w pierwotnym terminie (3 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rafako Racibórz 2-0 KS Kornowac
w pierwotnym terminie (3 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 3-1 Strzelec Rzuchów
w pierwotnym terminie (3 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Tworków 0-2 Unia Turza Śląska
w pierwotnym terminie (3 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Nowa Wieś 2-2 LKS Brzezie (Racibórz)
w pierwotnym terminie (3 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Buk Rudy Wielkie 2-0 Czarni Nowa Wieś
LKS Brzezie (Racibórz) 2-0 LKS Tworków
Unia Turza Śląska 0-4 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
Strzelec Rzuchów 1-6 Rafako Racibórz
KS Kornowac 4-0 Naprzód 37 Krzyżkowice
Ocice Racibórz 4-4 Dąb Gaszowice
KS Kuźnia Raciborska 1-3 LKS Samborowice
LKS Górki Śląskie 2-2 KS 1905 Krzanowice

Kolejka 29 - 20 czerwca

LKS Górki Śląskie 0-4 Buk Rudy Wielkie
KS 1905 Krzanowice 4-0 KS Kuźnia Raciborska
LKS Samborowice 1-3 Ocice Racibórz
Dąb Gaszowice 1-2 KS Kornowac
Naprzód 37 Krzyżkowice 0-3 Strzelec Rzuchów
Rafako Racibórz 10-1 Unia Turza Śląska
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 5-3 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Tworków 0-1 Czarni Nowa Wieś

Kolejka 30 - 27 czerwca

Buk Rudy Wielkie 6-1 LKS Tworków
Czarni Nowa Wieś 3-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
LKS Brzezie (Racibórz) 0-6 Rafako Racibórz
Unia Turza Śląska 0-3 Naprzód 37 Krzyżkowice
Strzelec Rzuchów 3-1 Dąb Gaszowice
KS Kornowac 3-3 LKS Samborowice
Ocice Racibórz 2-2 KS 1905 Krzanowice
KS Kuźnia Raciborska 1-4 LKS Górki Śląskie

Liga okręgowa 2009/2010 (Katowice III)

Klasa A 2009/2010 (Rybnik)

Klasa B 2009/2010 (Racibórz)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas