[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wypoczynek Buków 30 58 17 7 6 64-41 9 4 2 32-17 8 3 4 32-24
2.  LKS Ruda Kozielska 30 57 17 6 7 74-44 9 3 3 36-20 8 3 4 38-24
3.  LKS Chałupki (k. Raciborza) 30 56 16 8 6 60-41 8 3 4 25-22 8 5 2 35-19
4.  LKS Studzienna (Racibórz) 30 53 16 5 9 78-53 9 3 3 45-24 7 2 6 33-29
5.  Odra Nieboczowy 30 51 16 3 11 74-61 9 2 4 40-36 7 1 7 34-25
6.  LKS Dzimierz 30 45 13 6 11 74-50 8 2 5 40-21 5 4 6 34-29 2 3 1 0 1 9-4
7.  Sparta Babice 30 45 14 3 13 61-73 9 1 5 28-33 5 2 8 33-40 2 3 1 0 1 4-9
8.  LKS Gamów 30 42 13 3 14 77-74 8 0 7 41-38 5 3 7 36-36
9.  LKS Zabełków 30 41 12 5 13 59-69 9 1 5 34-33 3 4 8 25-36
10.  LKS 07 Markowice (Racibórz) 30 39 11 6 13 58-55 8 4 3 39-26 3 2 10 19-29
11.  LKS Pawłów 30 38 11 5 14 61-83 8 3 4 38-38 3 2 10 23-45
12.  LKS Lyski 30 35 10 5 15 66-64 7 4 4 35-27 3 1 11 31-37
13.  LKS Pstrążna 30 33 9 6 15 60-79 6 5 4 35-33 3 1 11 25-46
14.  Płonia Racibórz 30 31 9 4 17 58-91 7 2 6 35-38 2 2 11 23-53
15.  LKS Siedliska 30 29 8 5 17 59-82 6 3 6 32-37 2 2 11 27-45
16.  KS Pietraszyn 30 25 6 7 17 51-74 5 2 8 27-29 1 5 9 24-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wypoczynek Buków    2-1 2-2 1-3 0-0 2-1 2-0 2-2 1-1 3-1 3-1 1-0 2-1 5-0 5-2 1-2 
 2 LKS Ruda Kozielska0-0     3-1 2-1 3-0 2-4 0-1 5-3 1-3 1-1 2-1 2-0 3-0 5-1 3-3 4-1 
 3 LKS Chałupki (k. Raciborza)0-0 1-3     0-3 2-3 0-2 1-0 2-2 3-2 3-1 1-1 1-0 4-1 3-2 2-1 2-1 
 4 LKS Studzienna (Racibórz)4-0 0-0 1-1     2-1 4-6 3-1 0-4 7-0 0-2 7-0 6-2 3-2 2-2 4-2 2-1 
 5 Odra Nieboczowy1-1 2-5 2-1 2-3     1-1 4-3 4-1 0-3* 3-2 3-2 2-1 3-0 6-5 3-6 4-2 
 6 LKS Dzimierz1-3 0-1 0-1 3-3 1-3     7-1 3-0 2-0 2-0 6-2 3-2 5-1 0-1 1-1 6-2 
 7 Sparta Babice2-4 3-2 1-2 3-2 0-5 3-2     3-1 1-1 2-1 2-1 0-7 0-2 3-2 2-1 3-0 
 8 LKS Gamów1-4 0-2 0-1 3-4 3-1 1-6 4-6     3-2 1-2 3-2 4-2 5-2 5-1 5-2 3-1 
 9 LKS Zabełków1-2 3-2 1-7 2-1 2-1 2-1 4-1 2-6     2-4 1-3 1-0 4-1 5-2 3-1 1-1 
 10 LKS 07 Markowice (Racibórz)2-4 2-2 1-1 1-0 4-0 3-2 3-2 1-2 1-1     4-1 2-3 3-1 6-3 4-2 2-2 
 11 LKS Pawłów3-1 3-3 2-5 2-1 1-0 1-1 1-6 2-1 0-4 2-0     4-3 5-2 2-3 4-2 6-6 
 12 LKS Lyski2-4 5-1 0-0 2-2 0-5 2-3 1-3 3-1 3-0 1-0 3-3     2-2 3-0 3-0 5-3 
 13 LKS Pstrążna5-2 0-3 2-2 6-2 1-6 2-2 3-3 2-5 3-2 0-0 5-0 0-4     2-1 3-0 1-1 
 14 Płonia Racibórz2-1 0-5 1-2 1-2 2-4 1-1 3-1 3-5 2-2 4-3 3-2 5-3 1-5     3-2 4-0 
 15 LKS Siedliska0-4 1-3 0-5 1-3 4-2 3-2 3-4 3-2 4-1 3-2 1-2 4-4 4-2 0-0     1-1 
 16 KS Pietraszyn0-2 2-5 3-4 0-3 0-3* 2-0 1-1 1-1 5-3 2-0 1-2 2-0 2-3 6-0 0-2     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

LKS Siedliska 4-4 LKS Lyski
KS Pietraszyn 0-3 Odra Nieboczowy
(wo)
na boisku 1-0
LKS Zabełków 1-7 LKS Chałupki (k. Raciborza)
LKS Studzienna (Racibórz) 0-2 LKS 07 Markowice (Racibórz)
Płonia Racibórz 2-1 Wypoczynek Buków
LKS Gamów 1-6 LKS Dzimierz
LKS Pawłów 1-6 Sparta Babice
LKS Ruda Kozielska 3-0 LKS Pstrążna

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

LKS Lyski 2-2 LKS Pstrążna
Sparta Babice 3-2 LKS Ruda Kozielska
LKS Dzimierz 6-2 LKS Pawłów
Wypoczynek Buków 2-2 LKS Gamów
LKS 07 Markowice (Racibórz) 6-3 Płonia Racibórz
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-3 LKS Studzienna (Racibórz)
Odra Nieboczowy 0-3 LKS Zabełków
(wo)
gospodarze nie posiadali ważnych kart zdrowia
LKS Siedliska 1-1 KS Pietraszyn

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

KS Pietraszyn 2-0 LKS Lyski
LKS Zabełków 3-1 LKS Siedliska
LKS Studzienna (Racibórz) 2-1 Odra Nieboczowy
Płonia Racibórz 1-2 LKS Chałupki (k. Raciborza)
LKS Gamów 1-2 LKS 07 Markowice (Racibórz)
LKS Pawłów 3-1 Wypoczynek Buków
LKS Ruda Kozielska 2-4 LKS Dzimierz
LKS Pstrążna 3-3 Sparta Babice

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

LKS Lyski 1-3 Sparta Babice
LKS Dzimierz 5-1 LKS Pstrążna
Wypoczynek Buków 2-1 LKS Ruda Kozielska
LKS 07 Markowice (Racibórz) 4-1 LKS Pawłów
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-2 LKS Gamów
Odra Nieboczowy 6-5 Płonia Racibórz
LKS Siedliska 1-3 LKS Studzienna (Racibórz)
KS Pietraszyn 5-3 LKS Zabełków

Kolejka 5 - 5-6 września

LKS Zabełków 1-0 LKS Lyski
LKS Studzienna (Racibórz) 2-1 KS Pietraszyn
Płonia Racibórz 3-2 LKS Siedliska 31 października
LKS Gamów 3-1 Odra Nieboczowy
LKS Pawłów 2-5 LKS Chałupki (k. Raciborza)
LKS Ruda Kozielska 1-1 LKS 07 Markowice (Racibórz)
LKS Pstrążna 5-2 Wypoczynek Buków
Sparta Babice 3-2 LKS Dzimierz

Kolejka 6 - 12-13 września

LKS Lyski 2-3 LKS Dzimierz
Wypoczynek Buków 2-0 Sparta Babice
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-1 LKS Pstrążna
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-3 LKS Ruda Kozielska
Odra Nieboczowy 3-2 LKS Pawłów
LKS Siedliska 3-2 LKS Gamów
KS Pietraszyn 6-0 Płonia Racibórz
LKS Zabełków 2-1 LKS Studzienna (Racibórz)

Kolejka 7 - 19-20 września

LKS Studzienna (Racibórz) 6-2 LKS Lyski
Płonia Racibórz 2-2 LKS Zabełków
LKS Gamów 3-1 KS Pietraszyn
LKS Pawłów 4-2 LKS Siedliska
LKS Ruda Kozielska 3-0 Odra Nieboczowy
LKS Pstrążna 2-2 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Sparta Babice 2-1 LKS 07 Markowice (Racibórz)
LKS Dzimierz 1-3 Wypoczynek Buków

Kolejka 8 - 26-27 września

LKS Lyski 2-4 Wypoczynek Buków
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-2 LKS Dzimierz
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-0 Sparta Babice
Odra Nieboczowy 3-0 LKS Pstrążna
LKS Siedliska 1-3 LKS Ruda Kozielska
KS Pietraszyn 1-2 LKS Pawłów
LKS Zabełków 2-6 LKS Gamów
LKS Studzienna (Racibórz) 2-2 Płonia Racibórz

Kolejka 9 - 3-4 października

Płonia Racibórz 5-3 LKS Lyski
LKS Gamów 3-4 LKS Studzienna (Racibórz)
LKS Pawłów 0-4 LKS Zabełków
LKS Ruda Kozielska 4-1 KS Pietraszyn
LKS Pstrążna 3-0 LKS Siedliska
Sparta Babice 0-5 Odra Nieboczowy
LKS Dzimierz 0-1 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Wypoczynek Buków 3-1 LKS 07 Markowice (Racibórz)

Kolejka 10 - 10-11 października

LKS Lyski 1-0 LKS 07 Markowice (Racibórz)
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-0 Wypoczynek Buków
Odra Nieboczowy 1-1 LKS Dzimierz
LKS Siedliska 3-4 Sparta Babice
KS Pietraszyn 2-3 LKS Pstrążna
LKS Zabełków 3-2 LKS Ruda Kozielska
LKS Studzienna (Racibórz) 7-0 LKS Pawłów
Płonia Racibórz 3-5 LKS Gamów

Kolejka 11 - 17-18 października

LKS Gamów 4-2 LKS Lyski
LKS Pawłów 2-3 Płonia Racibórz
LKS Ruda Kozielska 2-1 LKS Studzienna (Racibórz)
LKS Pstrążna 3-2 LKS Zabełków
Sparta Babice 3-0 KS Pietraszyn
LKS Dzimierz 1-1 LKS Siedliska
Wypoczynek Buków 0-0 Odra Nieboczowy
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-1 LKS Chałupki (k. Raciborza)

Kolejka 12 - 24-25 października

LKS Lyski 0-0 LKS Chałupki (k. Raciborza)
Odra Nieboczowy 3-2 LKS 07 Markowice (Racibórz)
LKS Siedliska 0-4 Wypoczynek Buków
KS Pietraszyn 2-0 LKS Dzimierz
LKS Zabełków 4-1 Sparta Babice
LKS Studzienna (Racibórz) 3-2 LKS Pstrążna
Płonia Racibórz 0-5 LKS Ruda Kozielska
LKS Gamów 3-2 LKS Pawłów

Kolejka 13 - 7-8 listopada

LKS Pawłów 4-3 LKS Lyski
LKS Ruda Kozielska 5-3 LKS Gamów
LKS Pstrążna 2-1 Płonia Racibórz
Sparta Babice 3-2 LKS Studzienna (Racibórz)
LKS Dzimierz 2-0 LKS Zabełków
Wypoczynek Buków 1-2 KS Pietraszyn
LKS 07 Markowice (Racibórz) 4-2 LKS Siedliska
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-3 Odra Nieboczowy

Kolejka 14 - 11 listopada

LKS Lyski 0-5 Odra Nieboczowy
LKS Siedliska 0-5 LKS Chałupki (k. Raciborza)
KS Pietraszyn 2-0 LKS 07 Markowice (Racibórz)
LKS Zabełków 1-2 Wypoczynek Buków
LKS Studzienna (Racibórz) 4-6 LKS Dzimierz
Płonia Racibórz 3-1 Sparta Babice
LKS Gamów 5-2 LKS Pstrążna
LKS Pawłów 3-3 LKS Ruda Kozielska

Kolejka 15 - 14-15 listopada

LKS Ruda Kozielska 2-0 LKS Lyski
LKS Pstrążna 5-0 LKS Pawłów
Sparta Babice 3-1 LKS Gamów
LKS Dzimierz 0-1 Płonia Racibórz
Wypoczynek Buków 1-3 LKS Studzienna (Racibórz)
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-1 LKS Zabełków
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-1 KS Pietraszyn 13 marca
Odra Nieboczowy 3-6 LKS Siedliska

Kolejka 16 - 20-21 marca

LKS Lyski 3-0 LKS Siedliska
Odra Nieboczowy 4-2 KS Pietraszyn
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-2 LKS Zabełków
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-0 LKS Studzienna (Racibórz)
Wypoczynek Buków 5-0 Płonia Racibórz
LKS Dzimierz 3-0 LKS Gamów
Sparta Babice 2-1 LKS Pawłów
LKS Pstrążna 0-3 LKS Ruda Kozielska

Kolejka 17 - 27-28 marca

LKS Pstrążna 0-4 LKS Lyski
LKS Ruda Kozielska 0-1 Sparta Babice
LKS Pawłów 1-1 LKS Dzimierz
LKS Gamów 1-4 Wypoczynek Buków
Płonia Racibórz 4-3 LKS 07 Markowice (Racibórz)
LKS Studzienna (Racibórz) 1-1 LKS Chałupki (k. Raciborza)
LKS Zabełków 2-1 Odra Nieboczowy
KS Pietraszyn 0-2 LKS Siedliska

Kolejka 18 - 3 kwietnia

LKS Lyski 5-3 KS Pietraszyn
LKS Siedliska 4-1 LKS Zabełków
Odra Nieboczowy 2-3 LKS Studzienna (Racibórz)
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-2 Płonia Racibórz
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-2 LKS Gamów
Wypoczynek Buków 3-1 LKS Pawłów
LKS Dzimierz 0-1 LKS Ruda Kozielska
Sparta Babice 0-2 LKS Pstrążna

Kolejka 19 - 3 maja

Sparta Babice 0-7 LKS Lyski
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Pstrążna 2-2 LKS Dzimierz
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Ruda Kozielska 0-0 Wypoczynek Buków
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Pawłów 2-0 LKS 07 Markowice (Racibórz)
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Gamów 0-1 LKS Chałupki (k. Raciborza)
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Płonia Racibórz 2-4 Odra Nieboczowy
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Studzienna (Racibórz) 4-2 LKS Siedliska
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Zabełków 1-1 KS Pietraszyn
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 12-13 czerwca

LKS Lyski 3-0 LKS Zabełków
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
KS Pietraszyn 0-3 LKS Studzienna (Racibórz)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Siedliska 0-0 Płonia Racibórz
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Odra Nieboczowy 4-1 LKS Gamów
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-1 LKS Pawłów
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-2 LKS Ruda Kozielska
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Wypoczynek Buków 2-1 LKS Pstrążna
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Dzimierz 7-1 Sparta Babice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

LKS Dzimierz 3-2 LKS Lyski
Sparta Babice 2-4 Wypoczynek Buków
LKS Pstrążna 0-0 LKS 07 Markowice (Racibórz)
LKS Ruda Kozielska 3-1 LKS Chałupki (k. Raciborza)
LKS Pawłów 1-0 Odra Nieboczowy
LKS Gamów 5-2 LKS Siedliska
Płonia Racibórz 4-0 KS Pietraszyn
LKS Studzienna (Racibórz) 7-0 LKS Zabełków

Kolejka 22 - 1 maja

LKS Lyski 2-2 LKS Studzienna (Racibórz)
LKS Zabełków 5-2 Płonia Racibórz
KS Pietraszyn 1-1 LKS Gamów
LKS Siedliska 1-2 LKS Pawłów
Odra Nieboczowy 2-5 LKS Ruda Kozielska
LKS Chałupki (k. Raciborza) 4-1 LKS Pstrążna
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-2 Sparta Babice
Wypoczynek Buków 2-1 LKS Dzimierz

Kolejka 23 - 8-9 maja

Wypoczynek Buków 1-0 LKS Lyski
LKS Dzimierz 2-0 LKS 07 Markowice (Racibórz)
Sparta Babice 1-2 LKS Chałupki (k. Raciborza)
LKS Pstrążna 1-6 Odra Nieboczowy
LKS Ruda Kozielska 3-3 LKS Siedliska
LKS Pawłów 6-6 KS Pietraszyn
LKS Gamów 3-2 LKS Zabełków
Płonia Racibórz 1-2 LKS Studzienna (Racibórz)

Kolejka 24 - 15-16 maja

LKS Lyski 3-0 Płonia Racibórz 15 czerwca
w pierwotnym terminie odwołany ze względu na zły stan boiska
LKS Studzienna (Racibórz) 0-4 LKS Gamów
LKS Zabełków 1-3 LKS Pawłów
KS Pietraszyn 2-5 LKS Ruda Kozielska
LKS Siedliska 4-2 LKS Pstrążna
Odra Nieboczowy 4-3 Sparta Babice
LKS Chałupki (k. Raciborza) 0-2 LKS Dzimierz
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-4 Wypoczynek Buków

Kolejka 25 - 22-23 maja

LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-3 LKS Lyski 9 czerwca
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Wypoczynek Buków 2-2 LKS Chałupki (k. Raciborza)
LKS Dzimierz 1-3 Odra Nieboczowy
Sparta Babice 2-1 LKS Siedliska 9 czerwca
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Pstrążna 1-1 KS Pietraszyn
LKS Ruda Kozielska 1-3 LKS Zabełków
LKS Pawłów 2-1 LKS Studzienna (Racibórz) 16 czerwca
w pierwotnym terminie przerwany po I połowie przy stanie 2-1 z powodu złych warunków atmosferycznych; dokończony w drugim terminie
LKS Gamów 5-1 Płonia Racibórz

Kolejka 26 - 29-30 maja

LKS Lyski 3-1 LKS Gamów
Płonia Racibórz 3-2 LKS Pawłów
LKS Studzienna (Racibórz) 0-0 LKS Ruda Kozielska
LKS Zabełków 4-1 LKS Pstrążna
KS Pietraszyn 1-1 Sparta Babice
LKS Siedliska 3-2 LKS Dzimierz
Odra Nieboczowy 1-1 Wypoczynek Buków 16 czerwca
LKS Chałupki (k. Raciborza) 3-1 LKS 07 Markowice (Racibórz)

Kolejka 27 - 3 czerwca

LKS Chałupki (k. Raciborza) 1-0 LKS Lyski 19 czerwca
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS 07 Markowice (Racibórz) 4-0 Odra Nieboczowy 19 czerwca
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Wypoczynek Buków 5-2 LKS Siedliska 20 czerwca
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Dzimierz 6-2 KS Pietraszyn 20 czerwca
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Babice 1-1 LKS Zabełków
LKS Pstrążna 6-2 LKS Studzienna (Racibórz) 19 czerwca
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Ruda Kozielska 5-1 Płonia Racibórz 20 czerwca
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Pawłów 2-1 LKS Gamów 19 czerwca
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

LKS Lyski 3-3 LKS Pawłów
LKS Gamów 0-2 LKS Ruda Kozielska
Płonia Racibórz 1-5 LKS Pstrążna
LKS Studzienna (Racibórz) 3-1 Sparta Babice
LKS Zabełków 2-1 LKS Dzimierz
KS Pietraszyn 0-2 Wypoczynek Buków
LKS Siedliska 3-2 LKS 07 Markowice (Racibórz)
Odra Nieboczowy 2-1 LKS Chałupki (k. Raciborza)

Kolejka 29 - 23 czerwca

Odra Nieboczowy 2-1 LKS Lyski
LKS Chałupki (k. Raciborza) 2-1 LKS Siedliska
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-2 KS Pietraszyn
Wypoczynek Buków 1-1 LKS Zabełków
LKS Dzimierz 3-3 LKS Studzienna (Racibórz)
Sparta Babice 3-2 Płonia Racibórz
LKS Pstrążna 2-5 LKS Gamów
LKS Ruda Kozielska 2-1 LKS Pawłów

Kolejka 30 - 27 czerwca

LKS Lyski 5-1 LKS Ruda Kozielska
LKS Pawłów 5-2 LKS Pstrążna
LKS Gamów 4-6 Sparta Babice
Płonia Racibórz 1-1 LKS Dzimierz
LKS Studzienna (Racibórz) 4-0 Wypoczynek Buków
LKS Zabełków 2-4 LKS 07 Markowice (Racibórz)
KS Pietraszyn 3-4 LKS Chałupki (k. Raciborza)
w Krzanowicach
LKS Siedliska 4-2 Odra Nieboczowy

Baraże o udział w klasie B (Racibórz)

Klasa A 2009/2010 (Racibórz)

Klasa C 2009/2010 (Racibórz I)
Klasa C 2009/2010 (Racibórz II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas