[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2009/2010, grupa: Racibórz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Adamowice 18 46 15 1 2 76-17 8 1 0 48-8 7 0 2 28-9
2.  LKS Owsiszcze 18 39 12 3 3 48-16 8 1 0 30-5 4 2 3 18-11
3.  Płomień Kobyla 18 38 12 2 4 54-23 8 1 0 32-5 4 1 4 22-18
4.  LKS Jankowice 18 27 7 6 5 27-32 2 4 3 12-16 5 2 2 15-16
5.  LKS 1908 II Nędza 18 26 8 2 8 43-32 3 0 6 23-17 5 2 2 20-15
6.  Zgoda Zawada Książęca 18 24 6 6 6 28-34 4 2 3 15-14 2 4 3 13-20
7.  LKS II Górki Śląskie 18 17 5 2 11 21-65 3 1 5 12-21 2 1 6 9-44
8.  LKS Bogunice 18 14 3 5 10 19-42 2 3 4 10-17 1 2 6 9-25 2 4 1 1 0 4-3
9.  LKS Raszczyce 18 14 3 5 10 23-47 2 3 4 12-20 1 2 6 11-27 2 1 0 1 1 3-4
10.  LKS Bolesław 18 8 2 2 14 31-62 2 1 6 24-29 0 1 8 7-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 LKS Adamowice    2-1 6-2 9-1 1-1 4-0 4-1 8-0 6-1 8-1 
 2 LKS Owsiszcze2-1     2-0 0-0 3-2 10-2 5-0* 1-0 5-0 2-0 
 3 Płomień Kobyla2-1 3-0     3-0 6-2 3-0 5-0 3-0 2-2 5-0 
 4 LKS Jankowice1-4 0-4 3-0     0-1 1-1 1-1 2-2 3-2 1-1 
 5 LKS 1908 II Nędza1-2 0-3 0-2 0-1     0-3 12-0 0-3 2-1 8-2 
 6 Zgoda Zawada Książęca1-3 0-5 2-0 0-0 1-1     2-3 2-1 4-0 3-1 
 7 LKS II Górki Śląskie0-2 2-0 0-3* 2-5 2-3 1-6     2-0 1-1 2-1 
 8 LKS Bogunice1-4 2-2 2-2 0-2 1-4 0-0 0-2     2-1 2-0 
 9 LKS Raszczyce1-4 1-1 2-6 1-3 1-3 0-0 2-0 2-2     2-1 
 10 LKS Bolesław0-7 1-2 1-7 1-3 0-3 1-1 13-2 5-1 2-3     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

LKS Bogunice 2-1 LKS Raszczyce
LKS 1908 II Nędza 8-2 LKS Bolesław
LKS Owsiszcze 10-2 Zgoda Zawada Książęca
LKS Adamowice 4-1 LKS II Górki Śląskie
LKS Jankowice 3-0 Płomień Kobyla

Kolejka 2 - 5-6 września

Zgoda Zawada Książęca 1-3 LKS Adamowice
LKS Bolesław 1-2 LKS Owsiszcze
LKS Raszczyce 1-3 LKS 1908 II Nędza
LKS Jankowice 2-2 LKS Bogunice
Płomień Kobyla 5-0 LKS II Górki Śląskie

Kolejka 3 - 12-13 września

LKS 1908 II Nędza 0-1 LKS Jankowice
LKS Owsiszcze 5-0 LKS Raszczyce
LKS Adamowice 8-1 LKS Bolesław
LKS II Górki Śląskie 1-6 Zgoda Zawada Książęca
LKS Bogunice 2-2 Płomień Kobyla

Kolejka 4 - 19-20 września

LKS Bolesław 13-2 LKS II Górki Śląskie
LKS Raszczyce 1-4 LKS Adamowice
LKS Jankowice 0-4 LKS Owsiszcze
LKS Bogunice 1-4 LKS 1908 II Nędza
Płomień Kobyla 3-0 Zgoda Zawada Książęca

Kolejka 5 - 26-27 września

LKS Owsiszcze 1-0 LKS Bogunice
LKS Adamowice 9-1 LKS Jankowice
LKS II Górki Śląskie 1-1 LKS Raszczyce
Zgoda Zawada Książęca 3-1 LKS Bolesław
LKS 1908 II Nędza 0-2 Płomień Kobyla

Kolejka 6 - 3-4 października

LKS Raszczyce 0-0 Zgoda Zawada Książęca 31 października
LKS Jankowice 1-1 LKS II Górki Śląskie
LKS Bogunice 1-4 LKS Adamowice
LKS 1908 II Nędza 0-3 LKS Owsiszcze
Płomień Kobyla 5-0 LKS Bolesław

Kolejka 7 - 10-11 października

LKS Adamowice 1-1 LKS 1908 II Nędza
LKS II Górki Śląskie 2-0 LKS Bogunice
Zgoda Zawada Książęca 0-0 LKS Jankowice
LKS Bolesław 2-3 LKS Raszczyce
LKS Owsiszcze 2-0 Płomień Kobyla

Kolejka 8 - 17-18 października

LKS Jankowice 1-1 LKS Bolesław
LKS Bogunice 0-0 Zgoda Zawada Książęca
LKS 1908 II Nędza 12-0 LKS II Górki Śląskie
LKS Owsiszcze 2-1 LKS Adamowice
Płomień Kobyla 2-2 LKS Raszczyce

Kolejka 9 - 24-25 października

LKS II Górki Śląskie 2-0 LKS Owsiszcze
Zgoda Zawada Książęca 1-1 LKS 1908 II Nędza
LKS Bolesław 5-1 LKS Bogunice
LKS Raszczyce 1-3 LKS Jankowice
LKS Adamowice 6-2 Płomień Kobyla

Kolejka 10 - 29-30 maja

LKS Raszczyce 2-2 LKS Bogunice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Bolesław 0-3 LKS 1908 II Nędza
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zgoda Zawada Książęca 0-5 LKS Owsiszcze
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS II Górki Śląskie 0-2 LKS Adamowice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie przerwany w 50. minucie przy stanie 0-2 z powodu złego stanu boiska; utrzymano wynik z boiska
Płomień Kobyla 3-0 LKS Jankowice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 11 - 5-6 czerwca

LKS Adamowice 4-0 Zgoda Zawada Książęca
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Owsiszcze 2-0 LKS Bolesław
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS 1908 II Nędza 2-1 LKS Raszczyce
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Bogunice 0-2 LKS Jankowice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS II Górki Śląskie 0-3 Płomień Kobyla
(wo)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie przerwany w 80. minucie przy stanie 0-2 z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodnika gospodarzy

Kolejka 12 - 24-25 kwietnia

LKS Jankowice 0-1 LKS 1908 II Nędza
LKS Raszczyce 1-1 LKS Owsiszcze
LKS Bolesław 0-7 LKS Adamowice
Zgoda Zawada Książęca 2-3 LKS II Górki Śląskie
Płomień Kobyla 3-0 LKS Bogunice

Kolejka 13 - 1-2 maja

LKS II Górki Śląskie 2-1 LKS Bolesław
LKS Adamowice 6-1 LKS Raszczyce
LKS Owsiszcze 0-0 LKS Jankowice
LKS 1908 II Nędza 0-3 LKS Bogunice 12 maja
Zgoda Zawada Książęca 2-0 Płomień Kobyla

Kolejka 14 - 8-9 maja

LKS Bogunice 2-2 LKS Owsiszcze
LKS Jankowice 1-4 LKS Adamowice
LKS Raszczyce 2-0 LKS II Górki Śląskie
LKS Bolesław 1-1 Zgoda Zawada Książęca
Płomień Kobyla 6-2 LKS 1908 II Nędza

Kolejka 15 - 15-16 maja

Zgoda Zawada Książęca 4-0 LKS Raszczyce
LKS II Górki Śląskie 2-5 LKS Jankowice
LKS Adamowice 8-0 LKS Bogunice
LKS Owsiszcze 3-2 LKS 1908 II Nędza
LKS Bolesław 1-7 Płomień Kobyla

Kolejka 16 - 22-23 maja

LKS 1908 II Nędza 1-2 LKS Adamowice 10 czerwca
w pierwotnym i drugim terminie (3 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Bogunice 0-2 LKS II Górki Śląskie
LKS Jankowice 1-1 Zgoda Zawada Książęca
LKS Raszczyce 2-1 LKS Bolesław
Płomień Kobyla 3-0 LKS Owsiszcze

Kolejka 17 - 13 czerwca

LKS Bolesław 1-3 LKS Jankowice
Zgoda Zawada Książęca 2-1 LKS Bogunice
LKS II Górki Śląskie 2-3 LKS 1908 II Nędza
LKS Adamowice 2-1 LKS Owsiszcze
LKS Raszczyce 2-6 Płomień Kobyla

Kolejka 18 - 19 czerwca

LKS Owsiszcze 5-0 LKS II Górki Śląskie
(wo)
przerwany w 46. minucie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
LKS 1908 II Nędza 0-3 Zgoda Zawada Książęca
LKS Bogunice 2-0 LKS Bolesław
LKS Jankowice 3-2 LKS Raszczyce
Płomień Kobyla 2-1 LKS Adamowice

Baraże o udział w klasie B (Racibórz)

Klasa B 2009/2010 (Racibórz)

Klasa C 2009/2010 (Racibórz I)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas