[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2009/2010, grupa: Racibórz I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Bieńkowice 16 35 11 2 3 58-26 6 0 2 27-11 5 2 1 31-15
2.  LKS Cyprzanów 16 34 11 1 4 51-25 7 0 1 31-10 4 1 3 20-15
3.  LKS Rudnik (k. Raciborza) 16 27 8 3 5 38-23 5 2 1 27-11 3 1 4 11-12
4.  LKS Czernica 16 25 8 1 7 38-42 6 0 2 23-18 2 1 5 15-24
5.  Dąb II Gaszowice 16 23 7 2 7 40-40 4 1 3 25-18 3 1 4 15-22
6.  LKS Wojnowice 16 22 7 1 8 26-48 6 0 2 16-17 1 1 6 10-31
7.  LKS Olza 16 15 5 0 11 22-53 3 0 5 13-21 2 0 6 9-32
8.  Naprzód II Syrynia 16 14 4 2 10 35-45 2 2 4 17-21 2 0 6 18-24
9.  LKS Grzegorzowice 16 13 3 4 9 28-34 1 3 4 13-17 2 1 5 15-17

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 LKS Bieńkowice    2-3 1-0 8-1 7-1 1-0 4-1 4-3 0-2 
 2 LKS Cyprzanów2-1     0-1 3-2 7-0* 7-0 4-1 4-2 4-3 
 3 LKS Rudnik (k. Raciborza)5-5 0-1     2-2 4-0 5-0 6-0 2-1 3-2 
 4 LKS Czernica1-2 2-1 3-2     0-8 3-1 8-0 3-2 3-2 
 5 Dąb II Gaszowice2-4 5-3 0-1 2-3     7-4 4-0 3-1 2-2 
 6 LKS Wojnowice0-10 1-2 4-1 2-1 1-0     3-0 3-2 2-1 
 7 LKS Olza0-3 0-6 3-2 3-1 0-2 2-3     3-4 2-0 
 8 Naprzód II Syrynia3-3 3-2 0-3 1-3 2-2 5-1 2-4     1-3 
 9 LKS Grzegorzowice2-3 2-2 1-1 3-2 1-2 1-1 1-3 2-3     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Pauza: Naprzód II Syrynia.
 
LKS Czernica 8-0 LKS Olza
LKS Cyprzanów 4-3 LKS Grzegorzowice
LKS Wojnowice 1-0 Dąb II Gaszowice
LKS Bieńkowice 1-0 LKS Rudnik (k. Raciborza)

Kolejka 2 - 5-6 września

Pauza: LKS Rudnik (k. Raciborza).
 
Dąb II Gaszowice 2-4 LKS Bieńkowice
LKS Grzegorzowice 1-1 LKS Wojnowice
LKS Olza 0-6 LKS Cyprzanów
Naprzód II Syrynia 1-3 LKS Czernica

Kolejka 3 - 12-13 września

Pauza: LKS Czernica.
 
LKS Cyprzanów 4-2 Naprzód II Syrynia
LKS Wojnowice 3-0 LKS Olza
LKS Bieńkowice 0-2 LKS Grzegorzowice
LKS Rudnik (k. Raciborza) 4-0 Dąb II Gaszowice

Kolejka 4 - 19-20 września

Pauza: Dąb II Gaszowice.
 
LKS Grzegorzowice 1-1 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Olza 0-3 LKS Bieńkowice
Naprzód II Syrynia 5-1 LKS Wojnowice
LKS Czernica 2-1 LKS Cyprzanów

Kolejka 5 - 26-27 września

Pauza: LKS Cyprzanów.
 
LKS Wojnowice 2-1 LKS Czernica
LKS Bieńkowice 4-3 Naprzód II Syrynia
LKS Rudnik (k. Raciborza) 6-0 LKS Olza
Dąb II Gaszowice 2-2 LKS Grzegorzowice

Kolejka 6 - 3-4 października

Pauza: LKS Grzegorzowice.
 
LKS Olza 0-2 Dąb II Gaszowice
Naprzód II Syrynia 0-3 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Czernica 1-2 LKS Bieńkowice
LKS Cyprzanów 7-0 LKS Wojnowice

Kolejka 7 - 10-11 października

Pauza: LKS Wojnowice.
 
LKS Bieńkowice 2-3 LKS Cyprzanów
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-2 LKS Czernica
Dąb II Gaszowice 3-1 Naprzód II Syrynia
LKS Grzegorzowice 1-3 LKS Olza

Kolejka 8 - 17-18 października

Pauza: LKS Olza.
 
Naprzód II Syrynia 1-3 LKS Grzegorzowice
LKS Czernica 0-8 Dąb II Gaszowice
LKS Cyprzanów 0-1 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Wojnowice 0-10 LKS Bieńkowice

Kolejka 9 - 24-25 października

Pauza: LKS Bieńkowice.
 
LKS Rudnik (k. Raciborza) 5-0 LKS Wojnowice
Dąb II Gaszowice 5-3 LKS Cyprzanów
LKS Grzegorzowice 3-2 LKS Czernica
LKS Olza 3-4 Naprzód II Syrynia

Kolejka 10 - 29-30 maja

Pauza: Naprzód II Syrynia.
 
LKS Olza 3-1 LKS Czernica 10 czerwca
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie przerwany w 22. minucie przy stanie 1-1 z powodu złego stanu boiska
LKS Grzegorzowice 2-2 LKS Cyprzanów
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Dąb II Gaszowice 7-4 LKS Wojnowice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Rudnik (k. Raciborza) 5-5 LKS Bieńkowice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 11 - 5-6 czerwca

Pauza: LKS Rudnik (k. Raciborza).
 
LKS Bieńkowice 7-1 Dąb II Gaszowice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Wojnowice 2-1 LKS Grzegorzowice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Cyprzanów 4-1 LKS Olza
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Czernica 3-2 Naprzód II Syrynia
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 12 - 24-25 kwietnia

Pauza: LKS Czernica.
 
Naprzód II Syrynia 3-2 LKS Cyprzanów
LKS Olza 2-3 LKS Wojnowice
LKS Grzegorzowice 2-3 LKS Bieńkowice
Dąb II Gaszowice 0-1 LKS Rudnik (k. Raciborza)

Kolejka 13 - 1-2 maja

Pauza: Dąb II Gaszowice.
 
LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-2 LKS Grzegorzowice
LKS Bieńkowice 4-1 LKS Olza
LKS Wojnowice 3-2 Naprzód II Syrynia
LKS Cyprzanów 3-2 LKS Czernica

Kolejka 14 - 8-9 maja

Pauza: LKS Cyprzanów.
 
LKS Czernica 3-1 LKS Wojnowice
Naprzód II Syrynia 3-3 LKS Bieńkowice
LKS Olza 3-2 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Grzegorzowice 1-2 Dąb II Gaszowice

Kolejka 15 - 15-16 maja

Pauza: LKS Grzegorzowice.
 
Dąb II Gaszowice 4-0 LKS Olza
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-1 Naprzód II Syrynia
LKS Bieńkowice 8-1 LKS Czernica
LKS Wojnowice 1-2 LKS Cyprzanów

Kolejka 16 - 22-23 maja

Pauza: LKS Wojnowice.
 
LKS Cyprzanów 2-1 LKS Bieńkowice 10 czerwca
w pierwotnym i drugim terminie (3 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Czernica 3-2 LKS Rudnik (k. Raciborza)
Naprzód II Syrynia 2-2 Dąb II Gaszowice
LKS Olza 2-0 LKS Grzegorzowice 3 czerwca
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 13 czerwca

Pauza: LKS Olza.
 
LKS Grzegorzowice 2-3 Naprzód II Syrynia
Dąb II Gaszowice 2-3 LKS Czernica
LKS Rudnik (k. Raciborza) 0-1 LKS Cyprzanów
LKS Bieńkowice 1-0 LKS Wojnowice

Kolejka 18 - 19 czerwca

Pauza: LKS Bieńkowice.
 
LKS Wojnowice 4-1 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Cyprzanów 7-0 Dąb II Gaszowice
(wo)
przerwany w 68. minucie przy stanie 7-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
LKS Czernica 3-2 LKS Grzegorzowice
Naprzód II Syrynia 2-4 LKS Olza 20 czerwca

Baraże o udział w klasie B (Racibórz)

Klasa B 2009/2010 (Racibórz)

Klasa C 2009/2010 (Racibórz II)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas