[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2009/2010, grupa: Słupsk I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gryf 95 II Słupsk 20 49 16 1 3 63-12 9 1 0 42-2 7 0 3 21-10
2.  Czarni Bruskowo Wielkie 20 40 12 4 4 42-29 6 1 3 26-19 6 3 1 16-10
3.  Leśnik Cewice 20 39 12 3 5 52-28 8 1 1 31-11 4 2 4 21-17
4.  ZS Damnica 20 35 11 2 7 47-41 7 0 3 26-16 4 2 4 21-25
5.  Rowokół Smołdzino 20 28 8 4 8 40-50 5 1 4 18-15 3 3 4 22-35
6.  LKS Łebunia 20 27 7 6 7 32-39 4 2 4 18-15 3 4 3 14-24
7.  Wybrzeże Objazda 20 22 6 4 10 32-41 2 3 5 13-21 4 1 5 19-20 2 3 1 0 1 6-3
8.  Granit Kończewo 20 22 6 4 10 34-44 4 3 3 23-23 2 1 7 11-21 2 3 1 0 1 3-6
9.  Jantaria Pobłocie 20 20 5 5 10 35-40 3 3 4 21-21 2 2 6 14-19
10.  Dąb Kusowo 20 17 4 5 11 22-50 3 4 3 12-16 1 1 8 10-34
11.  Stal Jezierzyce 20 11 3 2 15 26-51 2 1 7 16-20 1 1 8 10-31
Start Łeba wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Gryf 95 II Słupsk    1-1 2-0 7-0 8-0 8-0 1-0 4-1 1-0 4-0 6-0 
 2 Czarni Bruskowo Wielkie0-2     3-2 5-3 2-2 5-1 1-2 2-1 0-3 5-1 3-2 
 3 Leśnik Cewice1-0 2-2     2-1 4-1 0-5 5-0 5-0 2-1 7-1 3-0* 
 4 ZS Damnica1-0 0-3 0-3     3-4 6-1 2-1 2-1 4-2 3-0 5-1 
 5 Rowokół Smołdzino1-0 1-2 3-1 0-1     0-1 1-2 1-0 4-4 4-3 3-1 
 6 LKS Łebunia1-3 0-1 1-3 2-4 3-3     2-1 2-0 0-0 4-0 3-0 
 7 Wybrzeże Objazda2-3 0-1 0-5 3-3 2-2 1-1     1-3 2-1 1-2 1-0 
 8 Granit Kończewo3-4 3-3 3-1 2-2 2-0 2-2 0-5     3-0 3-1 2-5 
 9 Jantaria Pobłocie0-4 1-2 3-3 3-4 3-4 0-0 3-1 2-1     2-2 4-0 
 10 Dąb Kusowo0-3 2-0 0-0 1-0 2-5 1-1 2-4 1-1 2-1     1-1 
 11 Stal Jezierzyce1-2 0-1 2-3 0-3 6-1 1-2 3-3 1-3 1-2 1-0     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Gryf 95 II Słupsk 1-0 Wybrzeże Objazda
Start Łeba - Granit Kończewo
było 1-2, anulowany
Jantaria Pobłocie 3-4 Rowokół Smołdzino
ZS Damnica 0-3 Leśnik Cewice
LKS Łebunia 0-1 Czarni Bruskowo Wielkie
Stal Jezierzyce 1-0 Dąb Kusowo

Kolejka 2 - 5-6 września

Wybrzeże Objazda 1-2 Dąb Kusowo
Czarni Bruskowo Wielkie 3-2 Stal Jezierzyce
Leśnik Cewice 0-5 LKS Łebunia
Rowokół Smołdzino 0-1 ZS Damnica
Granit Kończewo 3-0 Jantaria Pobłocie
Gryf 95 II Słupsk - Start Łeba
było 10-1, anulowany

Kolejka 3 - 12-13 września

Start Łeba - Wybrzeże Objazda
było 0-7, anulowany
Jantaria Pobłocie 0-4 Gryf 95 II Słupsk
ZS Damnica 2-1 Granit Kończewo
LKS Łebunia 3-3 Rowokół Smołdzino
Stal Jezierzyce 2-3 Leśnik Cewice
Dąb Kusowo 2-0 Czarni Bruskowo Wielkie

Kolejka 4 - 19-20 września

Wybrzeże Objazda 0-1 Czarni Bruskowo Wielkie
Leśnik Cewice 7-1 Dąb Kusowo
Rowokół Smołdzino 3-1 Stal Jezierzyce
Granit Kończewo 2-2 LKS Łebunia
Gryf 95 II Słupsk 7-0 ZS Damnica
Start Łeba - Jantaria Pobłocie
było 1-0, anulowany

Kolejka 5 - 26-27 września

Jantaria Pobłocie 3-1 Wybrzeże Objazda 15 listopada
ZS Damnica - Start Łeba
było 3-1, anulowany
LKS Łebunia 1-3 Gryf 95 II Słupsk
Stal Jezierzyce 1-3 Granit Kończewo
Dąb Kusowo 2-5 Rowokół Smołdzino
Czarni Bruskowo Wielkie 3-2 Leśnik Cewice

Kolejka 6 - 3-4 października

Wybrzeże Objazda 0-5 Leśnik Cewice
Rowokół Smołdzino 1-2 Czarni Bruskowo Wielkie
Granit Kończewo 3-1 Dąb Kusowo
Gryf 95 II Słupsk 6-0 Stal Jezierzyce
Start Łeba - LKS Łebunia
było 1-2, anulowany
Jantaria Pobłocie 3-4 ZS Damnica

Kolejka 7 - 10-11 października

ZS Damnica 2-1 Wybrzeże Objazda
LKS Łebunia 0-0 Jantaria Pobłocie
Stal Jezierzyce - Start Łeba
było 3-0, anulowany
Dąb Kusowo 0-3 Gryf 95 II Słupsk
Czarni Bruskowo Wielkie 2-1 Granit Kończewo
Leśnik Cewice 4-1 Rowokół Smołdzino

Kolejka 8 - 17-18 października

Wybrzeże Objazda 2-2 Rowokół Smołdzino
Granit Kończewo 3-1 Leśnik Cewice
Gryf 95 II Słupsk 1-1 Czarni Bruskowo Wielkie
Start Łeba - Dąb Kusowo
było 4-3, anulowany
Jantaria Pobłocie 4-0 Stal Jezierzyce
ZS Damnica 6-1 LKS Łebunia

Kolejka 9 - 24-25 października

LKS Łebunia 2-1 Wybrzeże Objazda
Stal Jezierzyce 0-3 ZS Damnica
Dąb Kusowo 2-1 Jantaria Pobłocie
Czarni Bruskowo Wielkie - Start Łeba
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Leśnik Cewice 1-0 Gryf 95 II Słupsk
Rowokół Smołdzino 1-0 Granit Kończewo

Kolejka 10 - 7-8 listopada

Wybrzeże Objazda 1-3 Granit Kończewo
Gryf 95 II Słupsk 8-0 Rowokół Smołdzino
Start Łeba - Leśnik Cewice
było 1-2, anulowany
Jantaria Pobłocie 1-2 Czarni Bruskowo Wielkie
ZS Damnica 3-0 Dąb Kusowo
LKS Łebunia 3-0 Stal Jezierzyce

Kolejka 11 - 11 listopada

Stal Jezierzyce 3-3 Wybrzeże Objazda
Dąb Kusowo 1-1 LKS Łebunia
Czarni Bruskowo Wielkie 5-3 ZS Damnica
Leśnik Cewice 2-1 Jantaria Pobłocie
Rowokół Smołdzino - Start Łeba
było 4-1, anulowany
Granit Kończewo 3-4 Gryf 95 II Słupsk

Kolejka 12 - 28 kwietnia

Pauza: Granit Kończewo.
 
Wybrzeże Objazda 2-3 Gryf 95 II Słupsk 21 kwietnia
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Rowokół Smołdzino 4-4 Jantaria Pobłocie
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Leśnik Cewice 2-1 ZS Damnica
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Czarni Bruskowo Wielkie 5-1 LKS Łebunia
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Dąb Kusowo 1-1 Stal Jezierzyce
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 13 - 16 czerwca

Pauza: Gryf 95 II Słupsk.
 
Dąb Kusowo 2-4 Wybrzeże Objazda
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Stal Jezierzyce 0-1 Czarni Bruskowo Wielkie
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Łebunia 1-3 Leśnik Cewice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
ZS Damnica 3-4 Rowokół Smołdzino
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Jantaria Pobłocie 2-1 Granit Kończewo
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 14 - 24-25 kwietnia

Pauza: Wybrzeże Objazda.
 
Gryf 95 II Słupsk 1-0 Jantaria Pobłocie
Granit Kończewo 2-2 ZS Damnica
Rowokół Smołdzino 0-1 LKS Łebunia
Leśnik Cewice 3-0 Stal Jezierzyce
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Czarni Bruskowo Wielkie 5-1 Dąb Kusowo

Kolejka 15 - 1-2 maja

Pauza: Jantaria Pobłocie.
 
Czarni Bruskowo Wielkie 1-2 Wybrzeże Objazda
Dąb Kusowo 0-0 Leśnik Cewice
Stal Jezierzyce 6-1 Rowokół Smołdzino
LKS Łebunia 2-0 Granit Kończewo
ZS Damnica 1-0 Gryf 95 II Słupsk

Kolejka 16 - 8-9 maja

Pauza: ZS Damnica.
 
Wybrzeże Objazda 2-1 Jantaria Pobłocie
Gryf 95 II Słupsk 8-0 LKS Łebunia
Granit Kończewo 2-5 Stal Jezierzyce
Rowokół Smołdzino 4-3 Dąb Kusowo
Leśnik Cewice 2-2 Czarni Bruskowo Wielkie

Kolejka 17 - 15-16 maja

Pauza: LKS Łebunia.
 
Leśnik Cewice 5-0 Wybrzeże Objazda
Czarni Bruskowo Wielkie 2-2 Rowokół Smołdzino
Dąb Kusowo 1-1 Granit Kończewo
Stal Jezierzyce 1-2 Gryf 95 II Słupsk
ZS Damnica 4-2 Jantaria Pobłocie

Kolejka 18 - 22-23 maja

Pauza: Stal Jezierzyce.
 
Wybrzeże Objazda 3-3 ZS Damnica
Jantaria Pobłocie 0-0 LKS Łebunia
Gryf 95 II Słupsk 4-0 Dąb Kusowo
Granit Kończewo 3-3 Czarni Bruskowo Wielkie
Rowokół Smołdzino 3-1 Leśnik Cewice

Kolejka 19 - 29-30 maja

Pauza: Dąb Kusowo.
 
Rowokół Smołdzino 1-2 Wybrzeże Objazda
Leśnik Cewice 5-0 Granit Kończewo
Czarni Bruskowo Wielkie 0-2 Gryf 95 II Słupsk
Stal Jezierzyce 1-2 Jantaria Pobłocie
LKS Łebunia 2-4 ZS Damnica

Kolejka 20 - 5-6 czerwca

Pauza: Czarni Bruskowo Wielkie.
 
Wybrzeże Objazda 1-1 LKS Łebunia
ZS Damnica 5-1 Stal Jezierzyce
Jantaria Pobłocie 2-2 Dąb Kusowo
Gryf 95 II Słupsk 2-0 Leśnik Cewice
Granit Kończewo 2-0 Rowokół Smołdzino

Kolejka 21 - 13 czerwca

Pauza: Leśnik Cewice.
 
Granit Kończewo 0-5 Wybrzeże Objazda
Rowokół Smołdzino 1-0 Gryf 95 II Słupsk
Czarni Bruskowo Wielkie 0-3 Jantaria Pobłocie
Dąb Kusowo 1-0 ZS Damnica
Stal Jezierzyce 1-2 LKS Łebunia

Kolejka 22 - 20 czerwca

Pauza: Rowokół Smołdzino.
 
Wybrzeże Objazda 1-0 Stal Jezierzyce
LKS Łebunia 4-0 Dąb Kusowo
ZS Damnica 0-3 Czarni Bruskowo Wielkie
Jantaria Pobłocie 3-3 Leśnik Cewice
Gryf 95 II Słupsk 4-1 Granit Kończewo

Baraż o utrzymanie w klasie A (Słupsk)

Klasa okręgowa 2009/2010 (Słupsk)

Klasa A 2009/2010 (Słupsk II)

Klasa B 2009/2010 (Słupsk I)
Klasa B 2009/2010 (Słupsk II)
Klasa B 2009/2010 (Słupsk III)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas