[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2009/2010, grupa: Słupsk III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Drzewiarz Rzeczenica 22 51 16 3 3 72-31 8 1 2 42-12 8 2 1 30-19
2.  Koral II Dębnica 22 49 16 1 5 72-23 10 0 1 50-8 6 1 4 22-15
3.  Zawisza Borzytuchom 22 42 13 3 6 71-41 8 1 2 46-24 5 2 4 25-17
4.  Błękitni Motarzyno 22 38 12 2 8 50-34 7 1 3 24-15 5 1 5 26-19 2 3 1 0 1 5-3
5.  Stegna Parchowo 22 38 12 2 8 59-68 7 1 3 34-29 5 1 5 25-39 2 3 1 0 1 3-5
6.  Arkonia Pomysk Wielki 22 35 11 2 9 43-45 8 1 2 25-14 3 1 7 18-31
7.  Victoria Szczytno 22 28 8 4 10 53-54 4 3 4 23-21 4 1 6 30-33
8.  Juve Uniechów 21 24 7 3 11 37-66 6 2 3 26-20 1 1 8 11-46
9.  Magic Niezabyszewo 21 21 6 3 12 30-44 3 1 6 16-28 3 2 6 14-16
10.  WKS Nożyno 22 18 4 6 12 39-50 3 5 3 24-17 1 1 9 15-33
11.  Grom Nakla 22 17 4 5 13 35-74 3 1 7 14-34 1 4 6 21-40
12.  Zorza Słosinko 22 15 5 0 17 28-59 4 0 7 18-25 1 0 10 10-34
Zorza Słosinko wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Drzewiarz Rzeczenica    2-1 2-2 0-1 3-1 4-0 3-4 10-0 3-0 7-2 5-1 3-0* 
 2 Koral II Dębnica8-1     4-0 4-1 9-0 4-0 3-4 2-0 2-1 2-0 10-0 2-1 
 3 Zawisza Borzytuchom3-4 4-2     2-1 4-5 6-0 4-2 2-1 5-2 9-3 4-4 3-0* 
 4 Błękitni Motarzyno1-2 1-2 2-1     3-0* 2-0 4-2 3-0* 0-5 3-1 2-2 3-0* 
 5 Stegna Parchowo2-2 1-5 1-5 3-2     3-2 7-4 7-3 0-2 3-2 4-2 3-0* 
 6 Arkonia Pomysk Wielki0-4 2-1 0-2 3-1 6-1     3-0 1-1 2-1 1-0 4-2 3-1 
 7 Victoria Szczytno1-2 2-0 2-4 0-4* 1-1 1-3     8-1 0-0 1-0 3-3 4-3 
 8 Juve Uniechów1-4 1-3 1-0 2-2 2-3 4-3 4-2     0-0 4-2 4-1 3-0* 
 9 Magic Niezabyszewo0-4 1-1 0-2 1-4 4-5 2-3 3-2     2-1 2-1 1-5 
 10 WKS Nożyno1-1 0-2 1-1 1-4 2-4 2-2 1-1 7-0 3-0     2-2 4-0 
 11 Grom Nakla2-5 1-2 0-7 0-5 0-4 3-2 1-6 0-2 1-0 1-1     5-0 
 12 Zorza Słosinko0-1 0-3* 4-1 3-1 5-1 0-3* 0-3* 6-3 0-3* 0-3* 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

WKS Nożyno 4-0 Zorza Słosinko
Victoria Szczytno 1-2 Drzewiarz Rzeczenica
Koral II Dębnica 2-0 Juve Uniechów
Magic Niezabyszewo 4-5 Stegna Parchowo
Arkonia Pomysk Wielki 0-2 Zawisza Borzytuchom
Grom Nakla 0-5 Błękitni Motarzyno

Kolejka 2 - 5-6 września

Zorza Słosinko 3-1 Błękitni Motarzyno
Zawisza Borzytuchom 4-4 Grom Nakla
Stegna Parchowo 3-2 Arkonia Pomysk Wielki
Juve Uniechów 0-0 Magic Niezabyszewo
Drzewiarz Rzeczenica 2-1 Koral II Dębnica
WKS Nożyno 1-1 Victoria Szczytno

Kolejka 3 - 12-13 września

Victoria Szczytno 4-3 Zorza Słosinko
Koral II Dębnica 2-0 WKS Nożyno
Magic Niezabyszewo 0-4 Drzewiarz Rzeczenica
Arkonia Pomysk Wielki 1-1 Juve Uniechów
Grom Nakla 0-4 Stegna Parchowo
Błękitni Motarzyno 2-1 Zawisza Borzytuchom

Kolejka 4 - 19-20 września

Zorza Słosinko 4-1 Zawisza Borzytuchom
Stegna Parchowo 3-2 Błękitni Motarzyno
Juve Uniechów 4-1 Grom Nakla
Drzewiarz Rzeczenica 4-0 Arkonia Pomysk Wielki
WKS Nożyno 3-0 Magic Niezabyszewo
Victoria Szczytno 2-0 Koral II Dębnica

Kolejka 5 - 26-27 września

Koral II Dębnica 2-1 Zorza Słosinko
Magic Niezabyszewo 3-2 Victoria Szczytno
Arkonia Pomysk Wielki 1-0 WKS Nożyno
Grom Nakla 2-5 Drzewiarz Rzeczenica
Błękitni Motarzyno 3-0 Juve Uniechów
(wo)
na boisku 0-2, brak dokumentu potwierdzającego tożsamość zawodnika gości
Zawisza Borzytuchom 4-5 Stegna Parchowo

Kolejka 6 - 3-4 października

Zorza Słosinko 5-1 Stegna Parchowo
Juve Uniechów 1-0 Zawisza Borzytuchom
Drzewiarz Rzeczenica 0-1 Błękitni Motarzyno
WKS Nożyno 2-2 Grom Nakla
Victoria Szczytno 1-3 Arkonia Pomysk Wielki
Koral II Dębnica 2-1 Magic Niezabyszewo

Kolejka 7 - 10-11 października

Magic Niezabyszewo 1-5 Zorza Słosinko
Arkonia Pomysk Wielki 2-1 Koral II Dębnica
Grom Nakla 1-6 Victoria Szczytno
Błękitni Motarzyno 3-1 WKS Nożyno
Zawisza Borzytuchom 3-4 Drzewiarz Rzeczenica
Stegna Parchowo 7-3 Juve Uniechów

Kolejka 8 - 17-18 października

Zorza Słosinko 6-3 Juve Uniechów
Drzewiarz Rzeczenica 3-1 Stegna Parchowo
WKS Nożyno 1-1 Zawisza Borzytuchom
Victoria Szczytno 0-4 Błękitni Motarzyno
(wo)
na boisku 2-4, brak wymaganych dokumentów zawodników gospodarzy
Koral II Dębnica 10-0 Grom Nakla
Magic Niezabyszewo 2-3 Arkonia Pomysk Wielki

Kolejka 9 - 24-25 października

Arkonia Pomysk Wielki 3-1 Zorza Słosinko
Grom Nakla 1-0 Magic Niezabyszewo
Błękitni Motarzyno 1-2 Koral II Dębnica
Zawisza Borzytuchom 4-2 Victoria Szczytno
Stegna Parchowo 3-2 WKS Nożyno
Juve Uniechów 1-4 Drzewiarz Rzeczenica

Kolejka 10 - 7-8 listopada

Zorza Słosinko 0-1 Drzewiarz Rzeczenica
WKS Nożyno 7-0 Juve Uniechów
Victoria Szczytno 1-1 Stegna Parchowo
Koral II Dębnica 4-0 Zawisza Borzytuchom
Magic Niezabyszewo 1-4 Błękitni Motarzyno
Arkonia Pomysk Wielki 4-2 Grom Nakla

Kolejka 11 - 14-15 listopada

Grom Nakla 5-0 Zorza Słosinko 22 listopada
w pierwotnym terminie (14-15 listopada) goście nie dojechali
Błękitni Motarzyno 2-0 Arkonia Pomysk Wielki
Zawisza Borzytuchom 5-2 Magic Niezabyszewo
Stegna Parchowo 1-5 Koral II Dębnica
Juve Uniechów 4-2 Victoria Szczytno
Drzewiarz Rzeczenica 7-2 WKS Nożyno

Kolejka 12 - 3 czerwca

Zorza Słosinko 0-3 WKS Nożyno
(wo)
Drzewiarz Rzeczenica 3-4 Victoria Szczytno
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Juve Uniechów 1-3 Koral II Dębnica
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Stegna Parchowo 0-2 Magic Niezabyszewo
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zawisza Borzytuchom 6-0 Arkonia Pomysk Wielki
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Błękitni Motarzyno 2-2 Grom Nakla
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 13 - 23 czerwca

Błękitni Motarzyno 3-0 Zorza Słosinko
(wo)
Grom Nakla 0-7 Zawisza Borzytuchom 27 czerwca
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Arkonia Pomysk Wielki 6-1 Stegna Parchowo
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Magic Niezabyszewo - Juve Uniechów
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Koral II Dębnica 8-1 Drzewiarz Rzeczenica
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Victoria Szczytno 1-0 WKS Nożyno
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 14 - 24-25 kwietnia

Zorza Słosinko 0-3 Victoria Szczytno
(wo)
WKS Nożyno 0-2 Koral II Dębnica
Drzewiarz Rzeczenica 3-0 Magic Niezabyszewo
Juve Uniechów 4-3 Arkonia Pomysk Wielki
Stegna Parchowo 4-2 Grom Nakla
Zawisza Borzytuchom 2-1 Błękitni Motarzyno

Kolejka 15 - 1-2 maja

Zawisza Borzytuchom 3-0 Zorza Słosinko
(wo)
Błękitni Motarzyno 3-0 Stegna Parchowo
(wo)
na boisku 1-4, brak wymaganych dokumentów potwierdzających tożsamość zawodników
Grom Nakla 0-2 Juve Uniechów
Arkonia Pomysk Wielki 0-4 Drzewiarz Rzeczenica
Magic Niezabyszewo 2-1 WKS Nożyno
Koral II Dębnica 3-4 Victoria Szczytno

Kolejka 16 - 8-9 maja

Zorza Słosinko 0-3 Koral II Dębnica
(wo)
Victoria Szczytno 0-0 Magic Niezabyszewo
WKS Nożyno 2-2 Arkonia Pomysk Wielki
Drzewiarz Rzeczenica 5-1 Grom Nakla
Juve Uniechów 2-2 Błękitni Motarzyno
Stegna Parchowo 1-5 Zawisza Borzytuchom

Kolejka 17 - 15-16 maja

Stegna Parchowo 3-0 Zorza Słosinko
(wo)
Zawisza Borzytuchom 2-1 Juve Uniechów
Błękitni Motarzyno 1-2 Drzewiarz Rzeczenica
Grom Nakla 1-1 WKS Nożyno
Arkonia Pomysk Wielki 3-0 Victoria Szczytno
Magic Niezabyszewo 1-1 Koral II Dębnica

Kolejka 18 - 22-23 maja

Zorza Słosinko 0-3 Magic Niezabyszewo
(wo)
Koral II Dębnica 4-0 Arkonia Pomysk Wielki
Victoria Szczytno 3-3 Grom Nakla
WKS Nożyno 1-4 Błękitni Motarzyno
Drzewiarz Rzeczenica 2-2 Zawisza Borzytuchom
Juve Uniechów 2-3 Stegna Parchowo

Kolejka 19 - 29-30 maja

Juve Uniechów 3-0 Zorza Słosinko
(wo)
Stegna Parchowo 2-2 Drzewiarz Rzeczenica
Zawisza Borzytuchom 9-3 WKS Nożyno
Błękitni Motarzyno 4-2 Victoria Szczytno
Grom Nakla 1-2 Koral II Dębnica
Arkonia Pomysk Wielki 2-1 Magic Niezabyszewo

Kolejka 20 - 5-6 czerwca

Zorza Słosinko 0-3 Arkonia Pomysk Wielki
(wo)
Magic Niezabyszewo 2-1 Grom Nakla
Koral II Dębnica 4-1 Błękitni Motarzyno
Victoria Szczytno 2-4 Zawisza Borzytuchom
WKS Nożyno 2-4 Stegna Parchowo 15 maja
Drzewiarz Rzeczenica 10-0 Juve Uniechów

Kolejka 21 - 12-13 czerwca

Drzewiarz Rzeczenica 3-0 Zorza Słosinko
(wo)
Juve Uniechów 4-2 WKS Nożyno
Stegna Parchowo 7-4 Victoria Szczytno
Zawisza Borzytuchom 4-2 Koral II Dębnica
Błękitni Motarzyno 0-5 Magic Niezabyszewo
Grom Nakla 3-2 Arkonia Pomysk Wielki

REKLAMA

Kolejka 22 - 20 czerwca

Zorza Słosinko 0-3 Grom Nakla
(wo)
Arkonia Pomysk Wielki 3-1 Błękitni Motarzyno
Magic Niezabyszewo 0-2 Zawisza Borzytuchom
Koral II Dębnica 9-0 Stegna Parchowo
Victoria Szczytno 8-1 Juve Uniechów
WKS Nożyno 1-1 Drzewiarz Rzeczenica

Baraż o utrzymanie w klasie A (Słupsk)

Klasa A 2009/2010 (Słupsk I)
Klasa A 2009/2010 (Słupsk II)

Klasa B 2009/2010 (Słupsk I)
Klasa B 2009/2010 (Słupsk II)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas