[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2009/2010, grupa: Dębica
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Strzelec Frysztak 30 80 25 5 0 99-20 14 1 0 47-4 11 4 0 52-16
2.  Ostra Gumniska 30 68 22 2 6 80-33 12 1 2 47-18 10 1 4 33-15
3.  Borowiec Straszęcin 30 54 15 9 6 68-42 7 5 3 37-18 8 4 3 31-24
4.  LKS Łęki Górne 30 48 13 9 8 57-49 9 5 1 38-21 4 4 7 19-28
5.  Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 30 45 13 6 11 63-51 7 3 5 30-22 6 3 6 33-29
6.  Radomyślanka Radomyśl Wielki 30 42 12 6 12 56-59 6 3 6 30-28 6 3 6 26-31
7.  Czekaj Ropczyce 30 40 12 4 14 51-66 7 1 7 23-26 5 3 7 28-40 2 3 1 0 1 5-3
8.  Orły Borowa 30 40 12 4 14 55-75 8 3 4 34-31 4 1 10 21-44 2 3 1 0 1 3-5
9.  Victoria Ocieka 30 39 11 6 13 50-48 9 2 4 32-17 2 4 9 18-31
10.  LKS Pustków 30 38 11 5 14 45-56 6 3 6 25-28 5 2 8 20-28 2 4 1 1 0 4-1
11.  LKS Łopuchowa 30 38 11 5 14 49-45 8 3 4 32-20 3 2 10 17-25 2 1 0 1 1 1-4
12.  Dragon Korzeniów 30 37 11 4 15 51-63 8 0 7 31-26 3 4 8 20-37
13.  LKS Żyraków 30 32 10 2 18 42-65 7 0 8 25-30 3 2 10 17-35
14.  Inter Gnojnica 30 28 8 4 18 50-93 3 4 8 26-46 5 0 10 24-47
15.  LKS Głowaczowa 30 25 5 10 15 29-52 3 5 7 16-23 2 5 8 13-29
16.  Baszta Zawada 30 23 6 5 19 50-78 2 4 9 26-38 4 1 10 24-40
Czekaj Ropczyce wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymał się LKS Żyraków.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Strzelec Frysztak    2-1 2-0 3-0 3-1 1-1 2-0 6-0 4-1 3-0 2-0 2-0 1-0 10-0 3-0 3-0* 
 2 Ostra Gumniska0-4     2-3 3-1 3-3 4-0 6-0 6-2 4-1 2-1 1-0 3-2 5-1 3-0 3-0 2-0 
 3 Borowiec Straszęcin2-4 1-2     3-0* 2-2 3-0 2-2 3-1 1-1 8-0 1-0 0-0 5-1 4-0 2-2 0-3* 
 4 LKS Łęki Górne4-4 2-1 5-3     3-2 2-2 0-0 0-1 1-1 2-0 5-2 3-0 2-1 3-1 2-2 4-1 
 5 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa)1-2 3-3 1-1 0-1     1-4 1-3 4-1 1-0 1-0 1-1 7-1 3-1 2-3 2-0 2-1 
 6 Radomyślanka Radomyśl Wielki1-4 0-1 1-2 4-3 3-1     7-1 2-3 2-2 1-1 2-0 2-2 0-3* 3-2 2-0 0-3* 
 7 Czekaj Ropczyce0-5 1-0 0-1 1-3 3-2 3-0*     4-0 2-1 0-0 0-4 1-2 1-5 3-1 4-1 0-1 
 8 Orły Borowa1-5 0-2 2-2 2-2 0-3 3-1 3-1     3-2 2-1 3-2 4-2 0-2 3-2 2-2 6-2* 
 9 Victoria Ocieka0-0 0-3 2-1 3-0 1-3 2-0 2-2 4-0     1-2 3-1 3-2 5-0 1-3 3-0 2-0 
 10 LKS Pustków1-3 0-5 1-2 2-0 2-4 2-3 2-0 3-2 0-2     1-1 1-1 2-0 3-1 0-0 5-4 
 11 LKS Łopuchowa1-1 0-3 0-1 1-1 3-1 2-2 4-2 3-1 2-1 0-3     6-0 4-1 1-2 1-0 4-1 
 12 Dragon Korzeniów1-3 1-3 1-4 2-3 1-2 3-0* 3-4 1-0 2-1 4-1 1-0     2-0 4-0 1-3 4-2 
 13 LKS Żyraków0-2 0-2 2-5 1-3 1-0 1-2 0-3 3-2 3-0 2-1 1-4 2-1     2-4 2-0 5-1 
 14 Inter Gnojnica1-7 1-0 2-2 2-2 1-5 1-5 3-5 3-3 1-1 1-6 2-0 1-3 4-1     1-2 2-4 
 15 LKS Głowaczowa1-1 2-4 1-1 1-0 2-3 0-2 2-1 1-2 2-0 0-1 0-2 0-0 0-0 3-5     1-1 
 16 Baszta Zawada2-7 2-3 2-3 0-0 1-1 3-4 3-4 1-3 3-4 1-3 2-0 2-4 1-1 2-0 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 9 sierpnia

LKS Łęki Górne 3-1 Inter Gnojnica 9 sierpnia, 17:00
Baszta Zawada 2-3 Ostra Gumniska 9 sierpnia, 17:00
Czekaj Ropczyce 0-5 Strzelec Frysztak 9 sierpnia, 17:00
LKS Żyraków 3-2 Orły Borowa 9 sierpnia, 17:00
Dragon Korzeniów 1-4 Borowiec Straszęcin 9 sierpnia, 11:00
LKS Łopuchowa 2-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki 9 sierpnia, 17:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 1-0 LKS Pustków 9 sierpnia, 14:00
LKS Głowaczowa 2-0 Victoria Ocieka 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 16 sierpnia

Inter Gnojnica 1-1 Victoria Ocieka 16 sierpnia, 14:00
LKS Pustków 0-0 LKS Głowaczowa 16 sierpnia, 16:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 3-1 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 16 sierpnia, 17:00
Borowiec Straszęcin 1-0 LKS Łopuchowa 16 sierpnia, 17:00
Orły Borowa 4-2 Dragon Korzeniów 16 sierpnia, 16:00
Strzelec Frysztak 1-0 LKS Żyraków 16 sierpnia, 16:00
Ostra Gumniska 6-0 Czekaj Ropczyce 16 sierpnia, 13:30
LKS Łęki Górne 4-1 Baszta Zawada 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 23 sierpnia

Baszta Zawada 2-0 Inter Gnojnica 23 sierpnia, 17:00
Czekaj Ropczyce 1-3 LKS Łęki Górne 23 sierpnia, 17:00
LKS Żyraków 0-2 Ostra Gumniska 23 sierpnia, 17:00
Dragon Korzeniów 1-3 Strzelec Frysztak 23 sierpnia, 11:00
LKS Łopuchowa 3-1 Orły Borowa 23 sierpnia, 17:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 1-1 Borowiec Straszęcin 23 sierpnia, 14:00
LKS Głowaczowa 0-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki 23 sierpnia, 11:00
Victoria Ocieka 1-2 LKS Pustków 23 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 30 sierpnia

Inter Gnojnica 1-6 LKS Pustków 30 sierpnia, 14:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-2 Victoria Ocieka 30 sierpnia, 17:00
Borowiec Straszęcin 2-2 LKS Głowaczowa 30 sierpnia, 17:00
Orły Borowa 0-3 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 30 sierpnia, 15:00
Strzelec Frysztak 2-0 LKS Łopuchowa 30 sierpnia, 16:00
Ostra Gumniska 3-2 Dragon Korzeniów 30 sierpnia, 13:30
LKS Łęki Górne 2-1 LKS Żyraków 30 sierpnia, 17:00
Baszta Zawada 3-4 Czekaj Ropczyce 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 6 września

Czekaj Ropczyce 3-1 Inter Gnojnica 6 września, 16:00
LKS Żyraków 5-1 Baszta Zawada 6 września, 14:00
Dragon Korzeniów 2-3 LKS Łęki Górne 6 września, 11:00
LKS Łopuchowa 0-3 Ostra Gumniska 6 września, 16:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 1-2 Strzelec Frysztak 6 września, 14:00
LKS Głowaczowa 1-2 Orły Borowa 6 września, 11:00
Victoria Ocieka 2-1 Borowiec Straszęcin 6 września, 15:00
LKS Pustków 2-3 Radomyślanka Radomyśl Wielki 6 września, 16:00

Kolejka 6 - 13 września

Inter Gnojnica 1-5 Radomyślanka Radomyśl Wielki 12 września, 16:30
Borowiec Straszęcin 8-0 LKS Pustków 13 września, 11:00
Orły Borowa 3-2 Victoria Ocieka 13 września, 14:00
Strzelec Frysztak 3-0 LKS Głowaczowa 13 września, 11:00
Ostra Gumniska 3-3 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 13 września, 13:30
LKS Łęki Górne 5-2 LKS Łopuchowa 13 września, 16:00
Baszta Zawada 2-4 Dragon Korzeniów 13 września, 16:00
Czekaj Ropczyce 1-5 LKS Żyraków 13 września, 16:00

Kolejka 7 - 20 września

LKS Żyraków 2-4 Inter Gnojnica 20 września, 14:00
Dragon Korzeniów 3-4 Czekaj Ropczyce 20 września, 11:00
LKS Łopuchowa 4-1 Baszta Zawada 20 września, 14:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 0-1 LKS Łęki Górne 20 września, 14:00
LKS Głowaczowa 2-4 Ostra Gumniska 20 września, 11:00
Victoria Ocieka 0-0 Strzelec Frysztak 20 września, 15:00
LKS Pustków 3-2 Orły Borowa 20 września, 16:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-2 Borowiec Straszęcin 20 września, 15:00

Kolejka 8 - 27 września

Inter Gnojnica 2-2 Borowiec Straszęcin 27 września, 14:00
Orły Borowa 3-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki 27 września, 14:00
Strzelec Frysztak 3-0 LKS Pustków 27 września, 16:00
Ostra Gumniska 4-1 Victoria Ocieka 27 września, 13:30
LKS Łęki Górne 2-2 LKS Głowaczowa 27 września, 14:00
Baszta Zawada 1-1 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 27 września, 16:00
Czekaj Ropczyce 0-4 LKS Łopuchowa 27 września, 16:00
LKS Żyraków 2-1 Dragon Korzeniów 27 września, 14:00

Kolejka 9 - 4 października

Dragon Korzeniów 4-0 Inter Gnojnica 4 października, 16:00
LKS Łopuchowa 4-1 LKS Żyraków 4 października, 14:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 1-3 Czekaj Ropczyce 4 października, 14:00
LKS Głowaczowa 1-1 Baszta Zawada 4 października, 11:00
Victoria Ocieka 3-0 LKS Łęki Górne 4 października, 15:00
LKS Pustków 0-5 Ostra Gumniska 4 października, 14:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-4 Strzelec Frysztak 4 października, 15:00
Borowiec Straszęcin 3-1 Orły Borowa 4 października, 11:00

Kolejka 10 - 11 października

Inter Gnojnica 3-3 Orły Borowa 11 października, 14:00
Strzelec Frysztak 2-0 Borowiec Straszęcin 11 października, 15:00
Ostra Gumniska 4-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki 11 października, 13:30
LKS Łęki Górne 2-0 LKS Pustków 11 października, 14:00
Baszta Zawada 3-4 Victoria Ocieka 11 października, 14:00
Czekaj Ropczyce 4-1 LKS Głowaczowa 11 października, 15:00
LKS Żyraków 1-0 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 11 października, 14:00
Dragon Korzeniów 1-0 LKS Łopuchowa 11 października, 15:00

Kolejka 11 - 15 listopada

LKS Łopuchowa 1-2 Inter Gnojnica 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 7-1 Dragon Korzeniów 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Głowaczowa 0-0 LKS Żyraków 15 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (18 października, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Victoria Ocieka 2-2 Czekaj Ropczyce 15 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Pustków 5-4 Baszta Zawada 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Radomyślanka Radomyśl Wielki 4-3 LKS Łęki Górne 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Borowiec Straszęcin 1-2 Ostra Gumniska 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orły Borowa 1-5 Strzelec Frysztak 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 12 - 25 października

Inter Gnojnica 1-7 Strzelec Frysztak 25 października, 14:00
Ostra Gumniska 6-2 Orły Borowa 25 października, 13:30
LKS Łęki Górne 5-3 Borowiec Straszęcin 25 października, 14:00
Baszta Zawada 3-4 Radomyślanka Radomyśl Wielki 25 października, 14:00
Czekaj Ropczyce 0-0 LKS Pustków 25 października, 15:00
LKS Żyraków 3-0 Victoria Ocieka 25 października, 14:00
Dragon Korzeniów 1-3 LKS Głowaczowa 25 października, 15:00
LKS Łopuchowa 3-1 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 25 października, 14:00

Kolejka 13 - 31 października

Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 2-3 Inter Gnojnica 31 października, 14:00
LKS Głowaczowa 0-2 LKS Łopuchowa 31 października, 11:00
Victoria Ocieka 3-2 Dragon Korzeniów 31 października, 14:00
w Ropczycach; stadion Czekaja
LKS Pustków 2-0 LKS Żyraków 31 października, 14:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 7-1 Czekaj Ropczyce 31 października, 15:00
Borowiec Straszęcin 0-3 Baszta Zawada 31 października, 11:00
(wo)
na boisku 2-1 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Orły Borowa 2-2 LKS Łęki Górne 31 października, 14:00
Strzelec Frysztak 2-1 Ostra Gumniska 31 października, 14:00

Kolejka 14 - 8 listopada

Inter Gnojnica 1-0 Ostra Gumniska 8 listopada, 14:00
LKS Łęki Górne 4-4 Strzelec Frysztak 8 listopada, 14:00
Baszta Zawada 1-3 Orły Borowa 8 listopada, 14:00
Czekaj Ropczyce 0-1 Borowiec Straszęcin 8 listopada, 14:00
LKS Żyraków 1-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki 8 listopada, 14:00
Dragon Korzeniów 4-1 LKS Pustków 8 listopada, 14:00
LKS Łopuchowa 2-1 Victoria Ocieka 8 listopada, 14:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 2-0 LKS Głowaczowa 8 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11 listopada

LKS Głowaczowa 3-5 Inter Gnojnica 7 kwietnia, 17:00
w pierwotnym (11 listopada, 11:00) i w drugim (14 marca, 11:00) terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Ocieka 1-3 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 11 listopada, 14:00
LKS Pustków 1-1 LKS Łopuchowa 11 listopada, 11:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-2 Dragon Korzeniów 22 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Borowiec Straszęcin 5-1 LKS Żyraków 7 kwietnia, 17:00
w pierwotnym (11 listopada, 13:30) i w drugim (14 marca, 14:00) terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Orły Borowa 3-1 Czekaj Ropczyce 11 listopada, 13:00
Strzelec Frysztak 3-0 Baszta Zawada 22 listopada, 13:00
(wo)
w pierwotnym terminie (11 listopada, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na boisku 3-2; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Ostra Gumniska 3-1 LKS Łęki Górne 11 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 21 marca

Inter Gnojnica 2-2 LKS Łęki Górne 21 marca, 14:00
Ostra Gumniska 2-0 Baszta Zawada 21 marca, 13:30
Strzelec Frysztak 2-0 Czekaj Ropczyce 21 marca, 15:00
Orły Borowa 0-2 LKS Żyraków 21 marca, 13:30
Borowiec Straszęcin 0-0 Dragon Korzeniów 21 marca, 11:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-0 LKS Łopuchowa 21 marca, 13:00
LKS Pustków 2-4 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 21 marca, 14:00
Victoria Ocieka 3-0 LKS Głowaczowa 21 marca, 11:00
w Kamionce

Kolejka 17 - 28 marca

Victoria Ocieka 1-3 Inter Gnojnica 28 marca, 13:00
w Kamionce
LKS Głowaczowa 0-1 LKS Pustków 28 marca, 11:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 1-4 Radomyślanka Radomyśl Wielki 28 marca, 14:00
LKS Łopuchowa 0-1 Borowiec Straszęcin 28 marca, 14:00
Dragon Korzeniów 1-0 Orły Borowa 28 marca, 12:00
LKS Żyraków 0-2 Strzelec Frysztak 28 marca, 14:00
Czekaj Ropczyce 1-0 Ostra Gumniska 28 marca, 14:00
Baszta Zawada 0-0 LKS Łęki Górne 28 marca, 14:00

Kolejka 18 - 3 kwietnia

Inter Gnojnica 2-4 Baszta Zawada 3 kwietnia, 11:00
LKS Łęki Górne 0-0 Czekaj Ropczyce 3 kwietnia, 11:00
Ostra Gumniska 5-1 LKS Żyraków 3 kwietnia, 13:30
Strzelec Frysztak 2-0 Dragon Korzeniów 3 kwietnia, 11:00
Orły Borowa 3-2 LKS Łopuchowa 3 kwietnia, 13:00
Borowiec Straszęcin 2-2 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 3 kwietnia, 11:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-0 LKS Głowaczowa 3 kwietnia, 13:00
LKS Pustków 0-2 Victoria Ocieka 3 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 1 maja

LKS Pustków 3-1 Inter Gnojnica 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Victoria Ocieka 2-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki 1 maja, 11:00
w Kamionce; w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Głowaczowa 1-1 Borowiec Straszęcin 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 4-1 Orły Borowa 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Łopuchowa 1-1 Strzelec Frysztak 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Dragon Korzeniów 1-3 Ostra Gumniska 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Żyraków 1-3 LKS Łęki Górne 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Czekaj Ropczyce 0-1 Baszta Zawada 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 21 kwietnia

Inter Gnojnica 3-5 Czekaj Ropczyce 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Baszta Zawada 1-1 LKS Żyraków 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Łęki Górne 3-0 Dragon Korzeniów 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Ostra Gumniska 1-0 LKS Łopuchowa 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 13:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Strzelec Frysztak 3-1 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orły Borowa 2-2 LKS Głowaczowa 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 13:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Borowiec Straszęcin 1-1 Victoria Ocieka 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-1 LKS Pustków 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 21 - 25 kwietnia

Radomyślanka Radomyśl Wielki 3-2 Inter Gnojnica 25 kwietnia, 17:00
LKS Pustków 1-2 Borowiec Straszęcin 25 kwietnia, 14:00
Victoria Ocieka 4-0 Orły Borowa 25 kwietnia, 13:00
w Kamionce
LKS Głowaczowa 1-1 Strzelec Frysztak 25 kwietnia, 11:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 3-3 Ostra Gumniska 25 kwietnia, 14:00
LKS Łopuchowa 1-1 LKS Łęki Górne 25 kwietnia, 14:00
Dragon Korzeniów 4-2 Baszta Zawada 25 kwietnia, 16:00
LKS Żyraków 0-3 Czekaj Ropczyce 25 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 3 maja

Inter Gnojnica 4-1 LKS Żyraków 3 maja, 14:00
Czekaj Ropczyce 1-2 Dragon Korzeniów 3 maja, 14:00
Baszta Zawada 2-0 LKS Łopuchowa 3 maja, 14:00
LKS Łęki Górne 3-2 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 3 maja, 14:00
Ostra Gumniska 3-0 LKS Głowaczowa 3 maja, 14:00
Strzelec Frysztak 4-1 Victoria Ocieka 3 maja, 11:00
Orły Borowa 2-1 LKS Pustków 3 maja, 14:00
Borowiec Straszęcin 3-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki 3 maja, 14:00

Kolejka 23 - 9 maja

Borowiec Straszęcin 4-0 Inter Gnojnica 9 maja, 11:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-3 Orły Borowa 9 maja, 17:00
LKS Pustków 1-3 Strzelec Frysztak 9 maja, 15:00
Victoria Ocieka 0-3 Ostra Gumniska 9 maja, 13:00
w Kamionce
LKS Głowaczowa 1-0 LKS Łęki Górne 9 maja, 11:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 2-1 Baszta Zawada 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (9 maja, 14:00) odwołany z powodu ulewy; w drugim terminie (19 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Łopuchowa 4-2 Czekaj Ropczyce 9 maja, 14:00
Dragon Korzeniów 2-0 LKS Żyraków 9 maja, 16:00

Kolejka 24 - 12 maja

Inter Gnojnica 1-3 Dragon Korzeniów 12 maja, 17:00
LKS Żyraków 1-4 LKS Łopuchowa 12 maja, 17:00
Czekaj Ropczyce 3-2 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 12 maja, 17:00
Baszta Zawada 1-1 LKS Głowaczowa 12 maja, 17:00
LKS Łęki Górne 1-1 Victoria Ocieka 12 maja, 17:00
Ostra Gumniska 2-1 LKS Pustków 12 maja, 17:00
Strzelec Frysztak 1-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki 12 maja, 17:00
Orły Borowa 2-2 Borowiec Straszęcin 12 maja, 17:00

Kolejka 25 - 16 maja

Orły Borowa 3-2 Inter Gnojnica 16 maja, 13:30
Borowiec Straszęcin 2-4 Strzelec Frysztak 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (16 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-1 Ostra Gumniska 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Pustków 2-0 LKS Łęki Górne 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (16 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Ocieka 2-0 Baszta Zawada 26 maja, 17:30
w Kamionce; w pierwotnym terminie (16 maja, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Głowaczowa 2-1 Czekaj Ropczyce 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (16 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 3-1 LKS Żyraków 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (16 maja, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Łopuchowa 6-0 Dragon Korzeniów 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (16 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 26 - 19 czerwca

Inter Gnojnica 2-0 LKS Łopuchowa 19 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (23 maja, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dragon Korzeniów 1-2 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 19 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (23 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Żyraków 2-0 LKS Głowaczowa 19 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (23 maja, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czekaj Ropczyce 2-1 Victoria Ocieka 19 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (23 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Baszta Zawada 1-3 LKS Pustków 19 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (23 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Łęki Górne 2-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki 19 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (23 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ostra Gumniska 2-3 Borowiec Straszęcin 19 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (23 maja, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strzelec Frysztak 6-0 Orły Borowa 19 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (23 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 27 - 30 maja

Strzelec Frysztak 10-0 Inter Gnojnica 30 maja, 15:00
Orły Borowa 0-2 Ostra Gumniska 30 maja, 14:00
Borowiec Straszęcin 3-0 LKS Łęki Górne 30 maja, 11:00
(wo)
na boisku 2-2, udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-3 Baszta Zawada 30 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-1, udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LKS Pustków 2-0 Czekaj Ropczyce 30 maja, 15:00
Victoria Ocieka 5-0 LKS Żyraków 30 maja, 13:00
w Kamionce
LKS Głowaczowa 0-0 Dragon Korzeniów 30 maja, 11:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 1-1 LKS Łopuchowa 30 maja, 14:00

Kolejka 28 - 2 czerwca

Inter Gnojnica 1-5 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 16 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Łopuchowa 1-0 LKS Głowaczowa 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dragon Korzeniów 2-1 Victoria Ocieka 2 czerwca, 17:30
LKS Żyraków 2-1 LKS Pustków 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czekaj Ropczyce 3-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki 2 czerwca, 17:30
(wo)
na boisku 1-2, udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Baszta Zawada 2-3 Borowiec Straszęcin 2 czerwca, 17:30
LKS Łęki Górne 0-1 Orły Borowa 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ostra Gumniska 0-4 Strzelec Frysztak 9 czerwca, 17:30
stadion Igloopolu w Dębicy; w pierwotnym terminie (2 czerwca, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 29 - 6 czerwca

Ostra Gumniska 3-0 Inter Gnojnica 11 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strzelec Frysztak 3-0 LKS Łęki Górne 6 czerwca, 17:00
Orły Borowa 6-2 Baszta Zawada 6 czerwca, 17:00
(wo)
mecz przerwany w 35. minucie przy stanie 6-2 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Borowiec Straszęcin 2-2 Czekaj Ropczyce 6 czerwca, 17:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-3 LKS Żyraków 6 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 5-1, udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LKS Pustków 1-1 Dragon Korzeniów 6 czerwca, 17:00
Victoria Ocieka 3-1 LKS Łopuchowa 17 czerwca, 17:30
w Kamionce; w pierwotnym terminie (6 czerwca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Głowaczowa 2-3 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 6 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 13 czerwca

Inter Gnojnica 1-2 LKS Głowaczowa 13 czerwca, 17:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 1-0 Victoria Ocieka 13 czerwca, 17:00
LKS Łopuchowa 0-3 LKS Pustków 13 czerwca, 17:00
Dragon Korzeniów 3-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki 13 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 3-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LKS Żyraków 2-5 Borowiec Straszęcin 13 czerwca, 17:00
Czekaj Ropczyce 4-0 Orły Borowa 13 czerwca, 17:00
Baszta Zawada 2-7 Strzelec Frysztak 13 czerwca, 17:00
LKS Łęki Górne 2-1 Ostra Gumniska 13 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Dębica)

Klasa okręgowa 2009/2010 (Dębica)

Klasa A 2009/2010 (Rzeszów III - Mielec)

Klasa B 2009/2010 (Dębica I)
Klasa B 2009/2010 (Dębica II)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas