[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2009/2010, grupa: Dębica II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Monis Bielowy 22 54 17 3 2 67-22 9 1 1 40-12 8 2 1 27-10
2.  LKS Góra Motyczna 22 44 13 5 4 58-28 6 2 3 29-18 7 3 1 29-10
3.  Kamieniarz Golemki 22 43 12 7 3 31-17 7 4 0 17-5 5 3 3 14-12
4.  Jamnica Dulcza Wielka 22 41 12 5 5 49-37 8 2 1 26-10 4 3 4 23-27
5.  Dąb Żdżary 22 35 10 5 7 50-41 5 3 3 24-20 5 2 4 26-21
6.  LKS Jodłowa 22 31 10 1 11 52-40 7 0 4 38-17 3 1 7 14-23
7.  Dąbrówka Stara Jastrząbka 22 29 9 2 11 54-48 6 1 4 28-18 3 1 7 26-30
8.  LKS Bobrowa 22 26 7 5 10 35-42 4 3 4 20-17 3 2 6 15-25
9.  LKS Wiewiórka 22 22 6 4 12 44-45 4 1 6 22-22 2 3 6 22-23
10.  KS Machowa 22 20 5 5 12 45-59 4 2 5 33-25 1 3 7 12-34
11.  Bodzos Podgrodzie 22 16 4 4 14 34-73 3 3 5 20-29 1 1 9 14-44
12.  LKS Zasów-Mokre 22 11 3 2 17 18-85 1 2 8 7-40 2 0 9 11-45
Dąbrówka Stara Jastrząbka rozgrywa swoje jesienne mecze w Żdżarach.
Kamieniarz Golemki rozgrywa swoje mecze w Jaźwinach.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Monis Bielowy    1-1 3-0 4-5 4-1 3-1 2-0 2-1 4-2 3-0 8-1 6-0 
 2 LKS Góra Motyczna1-3     1-1 5-4 1-2 5-0 5-2 1-1 3-0* 3-2 3-1 1-2 
 3 Kamieniarz Golemki0-0 2-0     1-1 1-1 2-0 3-0 2-0 2-1 1-1 1-0 2-1 
 4 Jamnica Dulcza Wielka0-1 1-1 2-0     2-1 2-1 5-1 2-2 2-1 2-0 4-2 4-0 
 5 Dąb Żdżary2-3 2-2 0-0 3-1     0-1 2-8 3-2 1-1 3-1 2-0 6-1 
 6 LKS Jodłowa1-2 0-4 0-1 6-0 3-1     6-3 4-1 1-3 5-2 6-0 6-0 
 7 Dąbrówka Stara Jastrząbka2-0 1-3 1-1 1-4 1-3 3-0     5-0 4-3 1-2 6-1 3-1 
 8 LKS Bobrowa1-5 1-2 0-3* 2-0 2-3 3-1 1-1     0-0 4-0 2-2 4-0 
 9 LKS Wiewiórka1-2 1-3 1-0 1-3 1-2 1-1 1-5 3-0*     8-0 4-3 0-3* 
 10 KS Machowa0-0 0-4 2-3 1-2 4-4 3-1 2-5 1-3 3-2     8-1 9-0 
 11 Bodzos Podgrodzie1-6 1-4 1-2 2-2 2-1 1-3 2-1 2-3 2-2 2-2     4-3 
 12 LKS Zasów-Mokre1-5 0-5 1-3 1-1 0-7 0-5 1-0 0-2 1-7 2-2 0-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 16 sierpnia

LKS Zasów-Mokre 0-5 LKS Jodłowa 16 sierpnia, 16:30
Kamieniarz Golemki 2-0 LKS Bobrowa 16 sierpnia, 15:00
Dąb Żdżary 2-8 Dąbrówka Stara Jastrząbka 16 sierpnia, 14:00
Bodzos Podgrodzie 2-2 KS Machowa 16 sierpnia, 11:00
Monis Bielowy 4-2 LKS Wiewiórka 16 sierpnia, 15:00
LKS Góra Motyczna 5-4 Jamnica Dulcza Wielka 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 23 sierpnia

LKS Jodłowa 6-0 Jamnica Dulcza Wielka 23 sierpnia, 14:00
LKS Wiewiórka 1-3 LKS Góra Motyczna 23 sierpnia, 14:00
KS Machowa 0-0 Monis Bielowy 23 sierpnia, 14:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 6-1 Bodzos Podgrodzie 23 sierpnia, 11:00
LKS Bobrowa 2-3 Dąb Żdżary 23 sierpnia, 17:30
LKS Zasów-Mokre 1-3 Kamieniarz Golemki 23 sierpnia, 16:30

Kolejka 3 - 30 sierpnia

Kamieniarz Golemki 2-0 LKS Jodłowa 30 sierpnia, 14:00
Dąb Żdżary 6-1 LKS Zasów-Mokre 30 sierpnia, 14:00
Bodzos Podgrodzie 2-3 LKS Bobrowa 30 sierpnia, 11:00
Monis Bielowy 2-0 Dąbrówka Stara Jastrząbka 30 sierpnia, 16:00
LKS Góra Motyczna 3-2 KS Machowa 30 sierpnia, 16:00
Jamnica Dulcza Wielka 2-1 LKS Wiewiórka 30 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 6 września

LKS Jodłowa 1-3 LKS Wiewiórka 6 września, 14:00
KS Machowa 1-2 Jamnica Dulcza Wielka 6 września, 14:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 1-3 LKS Góra Motyczna 6 września, 11:00
w Żdżarach
LKS Bobrowa 1-5 Monis Bielowy 6 września, 13:00
LKS Zasów-Mokre 0-3 Bodzos Podgrodzie 6 września, 16:00
Kamieniarz Golemki 1-1 Dąb Żdżary 6 września, 14:00

Kolejka 5 - 13 września

Dąb Żdżary 0-1 LKS Jodłowa 13 września, 14:00
Bodzos Podgrodzie 1-2 Kamieniarz Golemki 13 września, 11:00
Monis Bielowy 6-0 LKS Zasów-Mokre 13 września, 15:00
LKS Góra Motyczna 1-1 LKS Bobrowa 13 września, 16:00
Jamnica Dulcza Wielka 5-1 Dąbrówka Stara Jastrząbka 13 września, 14:00
LKS Wiewiórka 8-0 KS Machowa 13 września, 11:00

Kolejka 6 - 20 września

LKS Jodłowa 5-2 KS Machowa 20 września, 14:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 4-3 LKS Wiewiórka 20 września, 11:00
w Żdżarach
LKS Bobrowa 2-0 Jamnica Dulcza Wielka 20 września, 13:00
LKS Zasów-Mokre 0-5 LKS Góra Motyczna 20 września, 11:00
Kamieniarz Golemki 0-0 Monis Bielowy 20 września, 11:00
Dąb Żdżary 2-0 Bodzos Podgrodzie 20 września, 14:00

Kolejka 7 - 27 września

Bodzos Podgrodzie 1-3 LKS Jodłowa 27 września, 11:00
Monis Bielowy 4-1 Dąb Żdżary 27 września, 14:00
LKS Góra Motyczna 1-1 Kamieniarz Golemki 27 września, 14:00
Jamnica Dulcza Wielka 4-0 LKS Zasów-Mokre 27 września, 14:00
LKS Wiewiórka 3-0 LKS Bobrowa 21 marca, 14:00
(wo)
na boisku 3-0; udział nieuprawnionego do gry zawodnika / w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Machowa 2-5 Dąbrówka Stara Jastrząbka 27 września, 14:00

Kolejka 8 - 4 października

LKS Jodłowa 6-3 Dąbrówka Stara Jastrząbka 4 października, 14:00
LKS Bobrowa 4-0 KS Machowa 4 października, 13:00
LKS Zasów-Mokre 1-7 LKS Wiewiórka 4 października, 14:00
Kamieniarz Golemki 1-1 Jamnica Dulcza Wielka 4 października, 14:00
Dąb Żdżary 2-2 LKS Góra Motyczna 4 października, 14:00
Bodzos Podgrodzie 1-6 Monis Bielowy 4 października, 11:00

Kolejka 9 - 11 października

Monis Bielowy 3-1 LKS Jodłowa 11 października, 14:00
LKS Góra Motyczna 3-1 Bodzos Podgrodzie 11 października, 14:00
Jamnica Dulcza Wielka 2-1 Dąb Żdżary 11 października, 14:00
LKS Wiewiórka 1-0 Kamieniarz Golemki 11 października, 14:00
KS Machowa 9-0 LKS Zasów-Mokre 11 października, 14:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 5-0 LKS Bobrowa 11 października, 11:00
w Żdżarach

Kolejka 10 - 31 października

LKS Jodłowa 4-1 LKS Bobrowa 31 października, 14:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Zasów-Mokre 1-0 Dąbrówka Stara Jastrząbka 31 października, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Kamieniarz Golemki 1-1 KS Machowa 31 października, 11:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Dąb Żdżary 1-1 LKS Wiewiórka 31 października, 11:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Bodzos Podgrodzie 2-2 Jamnica Dulcza Wielka 8 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (18 października, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Monis Bielowy 1-1 LKS Góra Motyczna 31 października, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 11 - 25 października

LKS Góra Motyczna 5-0 LKS Jodłowa 25 października, 14:00
Jamnica Dulcza Wielka 0-1 Monis Bielowy 25 października, 14:00
LKS Wiewiórka 4-3 Bodzos Podgrodzie 25 października, 14:00
KS Machowa 4-4 Dąb Żdżary 25 października, 14:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 1-1 Kamieniarz Golemki 25 października, 11:00
w Żdżarach
LKS Bobrowa 4-0 LKS Zasów-Mokre 25 października, 13:30

Kolejka 12 - 28 marca

LKS Jodłowa 6-0 LKS Zasów-Mokre 28 marca, 14:00
LKS Bobrowa 0-3 Kamieniarz Golemki 28 marca, 14:00
(wo)
na boisku 2-2; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Dąbrówka Stara Jastrząbka 1-3 Dąb Żdżary 28 marca, 11:00
w Żdżarach
KS Machowa 8-1 Bodzos Podgrodzie 28 marca, 14:00
LKS Wiewiórka 1-2 Monis Bielowy 28 marca, 14:00
Jamnica Dulcza Wielka 1-1 LKS Góra Motyczna 28 marca, 14:00

Kolejka 13 - 1 maja

Jamnica Dulcza Wielka 2-1 LKS Jodłowa 1 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Góra Motyczna 3-0 LKS Wiewiórka 1 maja, 14:00
(wo)
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie na boisku 2-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Monis Bielowy 3-0 KS Machowa 1 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Bodzos Podgrodzie 2-1 Dąbrówka Stara Jastrząbka 1 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Dąb Żdżary 3-2 LKS Bobrowa 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Kamieniarz Golemki 2-1 LKS Zasów-Mokre 1 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 14 - 21 kwietnia

LKS Jodłowa 0-1 Kamieniarz Golemki 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Zasów-Mokre 0-7 Dąb Żdżary 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Bobrowa 2-2 Bodzos Podgrodzie 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Dąbrówka Stara Jastrząbka 2-0 Monis Bielowy 21 kwietnia, 17:00
w Żdżarach; w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
KS Machowa 0-4 LKS Góra Motyczna 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS Wiewiórka 1-3 Jamnica Dulcza Wielka 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 15 - 25 kwietnia

LKS Wiewiórka 1-1 LKS Jodłowa 25 kwietnia, 16:00
Jamnica Dulcza Wielka 2-0 KS Machowa 25 kwietnia, 14:00
LKS Góra Motyczna 5-2 Dąbrówka Stara Jastrząbka 25 kwietnia, 14:00
Monis Bielowy 2-1 LKS Bobrowa 25 kwietnia, 15:00
Bodzos Podgrodzie 4-3 LKS Zasów-Mokre 25 kwietnia, 12:00
Dąb Żdżary 0-0 Kamieniarz Golemki 25 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 3 maja

LKS Jodłowa 3-1 Dąb Żdżary 3 maja, 17:00
Kamieniarz Golemki 1-0 Bodzos Podgrodzie 3 maja, 17:00
LKS Zasów-Mokre 1-5 Monis Bielowy 3 maja, 17:00
LKS Bobrowa 1-2 LKS Góra Motyczna 3 maja, 17:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 1-4 Jamnica Dulcza Wielka 3 maja, 17:00
w Żdżarach
KS Machowa 3-2 LKS Wiewiórka 3 maja, 17:00

Kolejka 17 - 9 maja

KS Machowa 3-1 LKS Jodłowa 9 maja, 14:00
LKS Wiewiórka 1-5 Dąbrówka Stara Jastrząbka 9 maja, 16:00
Jamnica Dulcza Wielka 2-2 LKS Bobrowa 9 maja, 14:00
LKS Góra Motyczna 1-2 LKS Zasów-Mokre 9 maja, 14:00
Monis Bielowy 3-0 Kamieniarz Golemki 9 maja, 16:00
Bodzos Podgrodzie 2-1 Dąb Żdżary 9 maja, 12:00

Kolejka 18 - 26 maja

LKS Jodłowa 6-0 Bodzos Podgrodzie 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (16 maja, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąb Żdżary 2-3 Monis Bielowy 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kamieniarz Golemki 2-0 LKS Góra Motyczna 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (16 maja, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Zasów-Mokre 1-1 Jamnica Dulcza Wielka 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (16 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Bobrowa 0-0 LKS Wiewiórka 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąbrówka Stara Jastrząbka 1-2 KS Machowa 26 maja, 17:30
w Machowej, Dąbrówka gospodarzem; w pierwotnym terminie (16 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 19 czerwca

Dąbrówka Stara Jastrząbka 3-0 LKS Jodłowa 19 czerwca, 17:30
w Żdżarach; w pierwotnym terminie (23 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Machowa 1-3 LKS Bobrowa 19 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (23 maja, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Wiewiórka 0-3 LKS Zasów-Mokre 19 czerwca, 17:30
(wo)
w pierwotnym terminie (23 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na boisku 0-0; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Jamnica Dulcza Wielka 2-0 Kamieniarz Golemki 19 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (23 maja, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Góra Motyczna 1-2 Dąb Żdżary 19 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (23 maja, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Monis Bielowy 8-1 Bodzos Podgrodzie 19 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (23 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 30 maja

LKS Jodłowa 1-2 Monis Bielowy 30 maja, 14:00
Bodzos Podgrodzie 1-4 LKS Góra Motyczna 30 maja, 11:00
Dąb Żdżary 3-1 Jamnica Dulcza Wielka 30 maja, 14:00
Kamieniarz Golemki 2-1 LKS Wiewiórka 30 maja, 14:00
LKS Zasów-Mokre 2-2 KS Machowa 30 maja, 16:00
LKS Bobrowa 1-1 Dąbrówka Stara Jastrząbka 30 maja, 14:00

Kolejka 21 - 6 czerwca

LKS Bobrowa 3-1 LKS Jodłowa 6 czerwca, 16:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpoczął się ze 150-minutowym opóźnieniem z powodu złego stanu boiska
Dąbrówka Stara Jastrząbka 3-1 LKS Zasów-Mokre 6 czerwca, 14:00
w Żdżarach
KS Machowa 2-3 Kamieniarz Golemki 6 czerwca, 14:00
LKS Wiewiórka 1-2 Dąb Żdżary 6 czerwca, 14:00
Jamnica Dulcza Wielka 4-2 Bodzos Podgrodzie 6 czerwca, 14:00
LKS Góra Motyczna 1-3 Monis Bielowy 6 czerwca, 14:00

REKLAMA

Kolejka 22 - 13 czerwca

LKS Jodłowa 0-4 LKS Góra Motyczna 13 czerwca, 14:00
w Górze Motycznej, Jodłowa gospodarzem
Monis Bielowy 4-5 Jamnica Dulcza Wielka 13 czerwca, 14:00
Bodzos Podgrodzie 2-2 LKS Wiewiórka 12 czerwca, 17:00
Dąb Żdżary 3-1 KS Machowa 13 czerwca, 14:00
Kamieniarz Golemki 3-0 Dąbrówka Stara Jastrząbka 13 czerwca, 14:00
LKS Zasów-Mokre 0-2 LKS Bobrowa 13 czerwca, 14:00

Klasa A 2009/2010 (Dębica)

Klasa B 2009/2010 (Dębica I)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas