[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2009/2010, grupa: Toruń
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unislavia Unisław 26 54 17 3 6 59-28 11 0 2 41-11 6 3 4 18-17
2.  Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 26 53 15 8 3 54-20 8 5 0 33-10 7 3 3 21-10
3.  Naprzód Jabłonowo Pomorskie 26 52 15 7 4 58-24 7 5 1 27-9 8 2 3 31-15
4.  Rol.Ko Konojady 26 44 13 5 8 50-28 7 2 4 24-13 6 3 4 26-15 2 3 1 0 1 3-3
5.  Stal Grudziądz 26 44 13 5 8 53-38 8 1 4 24-13 5 4 4 29-25 2 3 1 0 1 3-3
6.  Piast Łasin 26 41 11 8 7 54-37 7 3 3 32-17 4 5 4 22-20
7.  Mustang Ostaszewo 26 37 10 7 9 33-32 7 4 2 22-14 3 3 7 11-18
8.  LZS Bobrowo 26 35 10 5 11 29-41 8 3 2 17-7 2 2 9 12-34
9.  Węgrowianka Węgrowo 26 33 10 3 13 56-47 5 3 5 28-21 5 0 8 28-26
10.  Elana II Toruń 26 31 8 7 11 39-32 6 3 4 26-13 2 4 7 13-19
11.  Zamek Zamek Bierzgłowski 26 26 7 5 14 24-55 5 2 6 17-25 2 3 8 7-30
12.  Sokół Radomin 26 25 10 5 11 38-47 8 3 2 29-19 2 2 9 9-28
13.  Radzynianka Radzyń Chełmiński 26 14 4 2 20 27-87 4 1 8 14-44 0 1 12 13-43
14.  Ogniwo Zegartowice 26 11 3 2 21 25-83 2 1 10 14-35 1 1 11 11-48
Sokół Radomin został ukarany odjęciem 10 punktów za udział w korupcji.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Unislavia Unisław    0-1 0-3 3-0 2-1 4-1 3-2 2-1 1-0 2-1 3-0 7-0 9-1 5-0 
 2 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie2-0     1-1 0-0 2-2 4-2 2-0 6-1 5-0 1-0 2-2 3-0 1-1 4-1 
 3 Naprzód Jabłonowo Pomorskie1-1 0-1     1-1 5-1 1-1 2-1 4-0 4-1 0-0 1-1 3-0 2-0 3-1 
 4 Rol.Ko Konojady0-1 1-2 0-0     1-0 0-1 1-2 1-1 1-0 4-2 4-0 2-1 4-2 5-1 
 5 Stal Grudziądz1-0 0-2 0-2 3-2     1-1 3-0 2-0 0-2 1-0 4-0 1-2 2-1 6-1 
 6 Piast Łasin4-0 1-1 2-4 0-0 3-3     1-0 3-1 1-3 2-0 1-2 3-0 6-2 5-1 
 7 Mustang Ostaszewo0-1 1-0 2-1 2-1 2-3 2-2     1-1 3-0 1-1 2-0 2-1 2-1 2-2 
 8 LZS Bobrowo1-2 2-0 3-1 2-0 0-3 1-0 0-0     1-0 1-1 1-0 0-0 2-0 3-0 
 9 Węgrowianka Węgrowo3-3 2-2 2-4 0-2 1-3 1-1 0-1 3-0     3-0 3-0 1-2 5-2 4-1 
 10 Elana II Toruń0-1 0-0 1-2 1-4 0-0 0-3 0-0 4-1 3-2     6-0 1-0 3-0 7-0 
 11 Zamek Zamek Bierzgłowski0-0 0-3 0-1 1-5 3-3 1-3 2-1 0-3 1-4 3-0     3-2 1-0 2-0 
 12 Sokół Radomin2-1 1-4 3-2 0-2 5-1 3-3 1-1 3-1 3-2 1-1 2-0     3-1 2-0 
 13 Radzynianka Radzyń Chełmiński1-4 2-1 1-6 2-4 0-6 1-0 3-1 1-2 1-11 0-5 0-0 2-1     0-3 
 14 Ogniwo Zegartowice2-4 0-4 0-4 0-5 1-3 1-4 0-2 4-0 2-3 0-2 1-2 0-0 3-2     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Ogniwo Zegartowice 1-3 Stal Grudziądz
Rol.Ko Konojady 4-0 Zamek Zamek Bierzgłowski
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 3-0 Sokół Radomin 14 sierpnia
Elana II Toruń 1-2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Unislavia Unisław 2-1 LZS Bobrowo
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-11 Węgrowianka Węgrowo
Mustang Ostaszewo 2-2 Piast Łasin

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Stal Grudziądz 1-1 Piast Łasin
Węgrowianka Węgrowo 0-1 Mustang Ostaszewo
LZS Bobrowo 2-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-1 Unislavia Unisław
Sokół Radomin 1-1 Elana II Toruń
Zamek Zamek Bierzgłowski 0-3 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
Ogniwo Zegartowice 0-5 Rol.Ko Konojady

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Rol.Ko Konojady 1-0 Stal Grudziądz
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 4-1 Ogniwo Zegartowice
Elana II Toruń 6-0 Zamek Zamek Bierzgłowski
Unislavia Unisław 7-0 Sokół Radomin
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-6 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Mustang Ostaszewo 1-1 LZS Bobrowo
Piast Łasin 1-3 Węgrowianka Węgrowo 9 września

Kolejka 4 - 5-6 września

Stal Grudziądz 0-2 Węgrowianka Węgrowo
LZS Bobrowo 1-0 Piast Łasin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-1 Mustang Ostaszewo
Sokół Radomin 3-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Zamek Zamek Bierzgłowski 0-0 Unislavia Unisław
Ogniwo Zegartowice 0-2 Elana II Toruń
Rol.Ko Konojady 1-2 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie

Kolejka 5 - 12-13 września

Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 2-2 Stal Grudziądz
Elana II Toruń 1-4 Rol.Ko Konojady
Unislavia Unisław 5-0 Ogniwo Zegartowice
Radzynianka Radzyń Chełmiński 0-0 Zamek Zamek Bierzgłowski
Mustang Ostaszewo 2-1 Sokół Radomin
Piast Łasin 2-4 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Węgrowianka Węgrowo 3-0 LZS Bobrowo

Kolejka 6 - 19-20 września

Stal Grudziądz 2-0 LZS Bobrowo
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 4-1 Węgrowianka Węgrowo
Sokół Radomin 3-3 Piast Łasin
Zamek Zamek Bierzgłowski 2-1 Mustang Ostaszewo
Ogniwo Zegartowice 3-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Rol.Ko Konojady 0-1 Unislavia Unisław
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 1-0 Elana II Toruń

Kolejka 7 - 26-27 września

Elana II Toruń 0-0 Stal Grudziądz
Unislavia Unisław 0-1 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
Radzynianka Radzyń Chełmiński 2-4 Rol.Ko Konojady
Mustang Ostaszewo 2-2 Ogniwo Zegartowice
Piast Łasin 1-2 Zamek Zamek Bierzgłowski
Węgrowianka Węgrowo 1-2 Sokół Radomin
LZS Bobrowo 3-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie

Kolejka 8 - 3-4 października

Stal Grudziądz 0-2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Sokół Radomin 3-1 LZS Bobrowo
Zamek Zamek Bierzgłowski 1-4 Węgrowianka Węgrowo
Ogniwo Zegartowice 1-4 Piast Łasin
Rol.Ko Konojady 1-2 Mustang Ostaszewo
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 1-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Elana II Toruń 0-1 Unislavia Unisław

Kolejka 9 - 10-11 października

Unislavia Unisław 2-1 Stal Grudziądz
Radzynianka Radzyń Chełmiński 0-5 Elana II Toruń
Mustang Ostaszewo 1-0 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
Piast Łasin 0-0 Rol.Ko Konojady
Węgrowianka Węgrowo 4-1 Ogniwo Zegartowice
LZS Bobrowo 1-0 Zamek Zamek Bierzgłowski
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3-0 Sokół Radomin

Kolejka 10 - 17-18 października

Stal Grudziądz 1-2 Sokół Radomin
Zamek Zamek Bierzgłowski 0-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Ogniwo Zegartowice 4-0 LZS Bobrowo
Rol.Ko Konojady 1-0 Węgrowianka Węgrowo
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 4-2 Piast Łasin
Elana II Toruń 0-0 Mustang Ostaszewo
Unislavia Unisław 9-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński

Kolejka 11 - 24-25 października

Radzynianka Radzyń Chełmiński 0-6 Stal Grudziądz
Mustang Ostaszewo 0-1 Unislavia Unisław
Piast Łasin 2-0 Elana II Toruń
Węgrowianka Węgrowo 2-2 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
w Grudziądzu, na sztucznym boisku Olimpii
LZS Bobrowo 2-0 Rol.Ko Konojady
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3-1 Ogniwo Zegartowice
Sokół Radomin 2-0 Zamek Zamek Bierzgłowski

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Stal Grudziądz 4-0 Zamek Zamek Bierzgłowski
Ogniwo Zegartowice 0-0 Sokół Radomin
Rol.Ko Konojady 0-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 6-1 LZS Bobrowo
Elana II Toruń 3-2 Węgrowianka Węgrowo
Unislavia Unisław 4-1 Piast Łasin
Radzynianka Radzyń Chełmiński 3-1 Mustang Ostaszewo

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Mustang Ostaszewo 2-3 Stal Grudziądz
Piast Łasin 6-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Węgrowianka Węgrowo 3-3 Unislavia Unisław
LZS Bobrowo 1-1 Elana II Toruń 31 października
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0-1 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
Sokół Radomin 0-2 Rol.Ko Konojady
Zamek Zamek Bierzgłowski 2-0 Ogniwo Zegartowice

Kolejka 14 - 20-21 marca

Stal Grudziądz 6-1 Ogniwo Zegartowice 21 kwietnia
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony
Zamek Zamek Bierzgłowski 1-5 Rol.Ko Konojady 21 kwietnia
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony
Sokół Radomin 1-4 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 21 kwietnia
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0-0 Elana II Toruń 21 kwietnia
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony
LZS Bobrowo 1-2 Unislavia Unisław 21 kwietnia
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony
Węgrowianka Węgrowo 5-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony
Piast Łasin 1-0 Mustang Ostaszewo 21 kwietnia
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony

Kolejka 15 - 27-28 marca

Piast Łasin 3-3 Stal Grudziądz
Mustang Ostaszewo 3-0 Węgrowianka Węgrowo
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-2 LZS Bobrowo
Unislavia Unisław 0-3 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Elana II Toruń 1-0 Sokół Radomin
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 2-2 Zamek Zamek Bierzgłowski
Rol.Ko Konojady 5-1 Ogniwo Zegartowice

Kolejka 16 - 3 kwietnia

Stal Grudziądz 3-2 Rol.Ko Konojady
Ogniwo Zegartowice 0-4 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
Zamek Zamek Bierzgłowski 3-0 Elana II Toruń
Sokół Radomin 2-1 Unislavia Unisław
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński
LZS Bobrowo 0-0 Mustang Ostaszewo
Węgrowianka Węgrowo 1-1 Piast Łasin

Kolejka 17 - 5 maja

Węgrowianka Węgrowo 1-3 Stal Grudziądz
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Piast Łasin 3-1 LZS Bobrowo
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Mustang Ostaszewo 2-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Radzynianka Radzyń Chełmiński 2-1 Sokół Radomin
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Unislavia Unisław 3-0 Zamek Zamek Bierzgłowski
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Elana II Toruń 7-0 Ogniwo Zegartowice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 0-0 Rol.Ko Konojady
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 18 - 19 maja

Stal Grudziądz 0-2 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Rol.Ko Konojady 4-2 Elana II Toruń 20 maja
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Ogniwo Zegartowice 2-4 Unislavia Unisław
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Zamek Zamek Bierzgłowski 1-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sokół Radomin 1-1 Mustang Ostaszewo
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-1 Piast Łasin
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LZS Bobrowo 1-0 Węgrowianka Węgrowo
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 19 - 24-25 kwietnia

LZS Bobrowo 0-3 Stal Grudziądz
Węgrowianka Węgrowo 2-4 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Piast Łasin 3-0 Sokół Radomin
Mustang Ostaszewo 2-0 Zamek Zamek Bierzgłowski
Radzynianka Radzyń Chełmiński 0-3 Ogniwo Zegartowice
Unislavia Unisław 3-0 Rol.Ko Konojady
Elana II Toruń 0-0 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie

Kolejka 20 - 2 maja

Stal Grudziądz 1-0 Elana II Toruń
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 2-0 Unislavia Unisław
Rol.Ko Konojady 4-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Ogniwo Zegartowice 0-2 Mustang Ostaszewo
Zamek Zamek Bierzgłowski 1-3 Piast Łasin
Sokół Radomin 3-2 Węgrowianka Węgrowo
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 4-0 LZS Bobrowo

Kolejka 21 - 8-9 maja

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 5-1 Stal Grudziądz
LZS Bobrowo 0-0 Sokół Radomin
Węgrowianka Węgrowo 3-0 Zamek Zamek Bierzgłowski
Piast Łasin 5-1 Ogniwo Zegartowice
Mustang Ostaszewo 2-1 Rol.Ko Konojady
Radzynianka Radzyń Chełmiński 2-1 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
Unislavia Unisław 2-1 Elana II Toruń

Kolejka 22 - 15-16 maja

Stal Grudziądz 1-0 Unislavia Unisław
Elana II Toruń 3-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 2-0 Mustang Ostaszewo
Rol.Ko Konojady 0-1 Piast Łasin
Ogniwo Zegartowice 2-3 Węgrowianka Węgrowo
Zamek Zamek Bierzgłowski 0-3 LZS Bobrowo
Sokół Radomin 3-2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie

Kolejka 23 - 22-23 maja

Sokół Radomin 5-1 Stal Grudziądz
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-1 Zamek Zamek Bierzgłowski
LZS Bobrowo 3-0 Ogniwo Zegartowice
Węgrowianka Węgrowo 0-2 Rol.Ko Konojady
na boisku Olimpii Grudziądz
Piast Łasin 1-1 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
Mustang Ostaszewo 1-1 Elana II Toruń
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-4 Unislavia Unisław

Kolejka 24 - 29-30 maja

Stal Grudziądz 2-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Unislavia Unisław 3-2 Mustang Ostaszewo
Elana II Toruń 0-3 Piast Łasin
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 5-0 Węgrowianka Węgrowo
Rol.Ko Konojady 1-1 LZS Bobrowo
Ogniwo Zegartowice 0-4 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Zamek Zamek Bierzgłowski 3-2 Sokół Radomin

Kolejka 25 - 5-6 czerwca

Zamek Zamek Bierzgłowski 3-3 Stal Grudziądz
Sokół Radomin 2-0 Ogniwo Zegartowice
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-1 Rol.Ko Konojady
LZS Bobrowo 2-0 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
Węgrowianka Węgrowo 3-0 Elana II Toruń
Piast Łasin 4-0 Unislavia Unisław
Mustang Ostaszewo 2-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński

Kolejka 26 - 12-13 czerwca

Stal Grudziądz 3-0 Mustang Ostaszewo
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-0 Piast Łasin
Unislavia Unisław 1-0 Węgrowianka Węgrowo
Elana II Toruń 4-1 LZS Bobrowo
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 1-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Rol.Ko Konojady 2-1 Sokół Radomin
Ogniwo Zegartowice 1-2 Zamek Zamek Bierzgłowski

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska I)
Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska II)

Klasa okręgowa 2009/2010 (kujawsko-pomorska I)
Klasa okręgowa 2009/2010 (kujawsko-pomorska II)

Klasa A 2009/2010 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2009/2010 (Bydgoszcz II)
Klasa A 2009/2010 (Włocławek)

Klasa B 2009/2010 (Toruń I)
Klasa B 2009/2010 (Toruń II)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas