[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2009/2010, grupa: Bydgoszcz I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Spójnia Białe Błota 24 64 21 1 2 90-13 9 1 2 47-7 12 0 0 43-6
2.  Start Warlubie 24 62 20 2 2 95-10 11 0 1 56-5 9 2 1 39-5
3.  Zawisza II Bydgoszcz 24 48 15 3 6 78-22 8 2 2 47-8 7 1 4 31-14
4.  LKS Dąbrowa Chełmińska 24 46 15 1 8 47-36 7 0 5 20-19 8 1 3 27-17
5.  Tor Laskowice Pomorskie 24 43 13 4 7 71-34 7 2 3 43-14 6 2 4 28-20 2 3 1 0 1 5-4
6.  Grom Więcbork 24 43 14 1 9 61-50 9 0 3 37-19 5 1 6 24-31 2 3 1 0 1 4-5
7.  Orlik Gogolinek 24 38 12 2 10 51-56 6 0 6 22-27 6 2 4 29-29
8.  Strażak Górna Grupa 24 29 9 2 13 37-65 5 1 6 18-26 4 1 7 19-39
9.  GLKS Osielsko Żołędowo 24 27 8 3 13 48-83 5 1 6 35-41 3 2 7 13-42
10.  Gwiazda Sypniewo 24 22 6 4 14 31-67 4 4 4 20-22 2 0 10 11-45
11.  Dąb Potulice 24 16 5 1 18 29-82 4 1 7 20-40 1 0 11 9-42
12.  Tarpan Mrocza 24 11 3 2 19 26-74 2 1 9 14-33 1 1 10 12-41
13.  Skra Paterek 24 6 2 0 22 11-83 1 0 11 4-31 1 0 11 7-52
Myśliwiec Gostycyn wycofał się po 9. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.
Skra Paterek wycofała się po rundzie jesiennej.
Orlik Gogolinek wycofał się po zakończeniu rozgrywek, a Gwiazda Sypniewo zrezygnowała z gry na szczeblu klasy A, dzięki czemu dodatkowo utrzymał się Dąb Potulice.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Spójnia Białe Błota    0-0 2-3 5-1 4-1 0-1 2-0 4-0 5-0 11-0 3-1 4-0 7-0 
 2 Start Warlubie1-2     2-1 2-0 8-0 8-1 9-1 7-0 3-0* 3-0* 3-0* 7-0 3-0* 
 3 Zawisza II Bydgoszcz1-2 0-1     2-2 1-1 1-0 5-0 4-0 11-0 8-2 3-0 3-0* 8-0 
 4 LKS Dąbrowa Chełmińska0-2 1-0 1-0     3-1 1-2 1-4 4-1 1-3 2-1 1-0 3-1 2-4 
 5 Tor Laskowice Pomorskie2-4 1-1 1-4 1-2     4-0 1-1 4-1 7-0 6-0 7-0 4-0 5-1 
 6 Grom Więcbork0-2 0-6 0-4 3-0 4-1     3-2 5-1 6-0 3-0 7-1 3-2 3-0* 
 7 Orlik Gogolinek0-5 1-3 1-2 0-3* 0-6 6-2     2-4 1-0 1-0 4-1 1-0 5-1 
 8 Strażak Górna Grupa0-1 0-3 2-1 0-1 0-6 4-2 0-4     3-1 2-1 1-3 3-3 3-0 
 9 GLKS Osielsko Żołędowo1-5 1-9 1-7 2-4 0-5 1-1 3-4 5-1     3-0 6-3 5-1 7-1 
 10 Gwiazda Sypniewo0-1 0-4 1-1 0-5 0-3 3-1 2-2 2-2 2-2     4-0 3-1 3-0* 
 11 Dąb Potulice0-10 0-6 3-0* 2-3 0-1 0-5 2-5 1-4 2-2 3-2     4-2 3-0* 
 12 Tarpan Mrocza1-6 1-2 0-5 0-3 0-0 3-7 1-3 1-2 1-2 2-3 1-0     3-0* 
 13 Skra Paterek0-3* 0-4 0-3* 0-3* 0-3* 0-2 0-3* 0-3* 0-3* 1-2 2-0 1-2     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Grom Więcbork 5-1 Strażak Górna Grupa 16 sierpnia, 17:00
Zawisza II Bydgoszcz 5-0 Orlik Gogolinek 16 sierpnia, 17:00
Start Warlubie 7-0 Tarpan Mrocza 16 sierpnia, 16:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 2-4 Skra Paterek 16 sierpnia, 15:00
Myśliwiec Gostycyn - GLKS Osielsko Żołędowo 16 sierpnia, 16:00
było 1-3, anulowany
Spójnia Białe Błota 3-1 Dąb Potulice 16 sierpnia, 15:00
Gwiazda Sypniewo 0-3 Tor Laskowice Pomorskie 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Strażak Górna Grupa 0-6 Tor Laskowice Pomorskie 23 sierpnia, 11:00
Dąb Potulice 3-2 Gwiazda Sypniewo 23 sierpnia, 14:00
GLKS Osielsko Żołędowo 1-5 Spójnia Białe Błota 23 sierpnia, 15:00
Boisko Gwiazdy Bydgoszcz
Skra Paterek - Myśliwiec Gostycyn 23 sierpnia, 16:00
w Nakle, było 3-0, anulowany
Tarpan Mrocza 0-3 LKS Dąbrowa Chełmińska 23 sierpnia, 16:00
Orlik Gogolinek 1-3 Start Warlubie 23 sierpnia, 13:00
w Mąkowarsku
Grom Więcbork 0-4 Zawisza II Bydgoszcz 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Zawisza II Bydgoszcz 4-0 Strażak Górna Grupa 30 sierpnia, 17:00
Start Warlubie 8-1 Grom Więcbork 30 sierpnia, 13:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 1-4 Orlik Gogolinek 30 sierpnia, 15:00
w Czarżu
Myśliwiec Gostycyn - Tarpan Mrocza 29 sierpnia, 17:00
w Tucholi, było 5-2, anulowany
Spójnia Białe Błota 7-0 Skra Paterek 30 sierpnia, 15:00
Gwiazda Sypniewo 2-2 GLKS Osielsko Żołędowo 30 sierpnia, 16:00
Tor Laskowice Pomorskie 7-0 Dąb Potulice 30 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Strażak Górna Grupa 1-3 Dąb Potulice 6 września, 14:00
GLKS Osielsko Żołędowo 0-5 Tor Laskowice Pomorskie 6 września, 15:00
w Bydgoszczy; na boisku Gwiazdy
Skra Paterek 1-2 Gwiazda Sypniewo 6 września, 16:00
w Nakle
Tarpan Mrocza 1-6 Spójnia Białe Błota 6 września, 16:00
Orlik Gogolinek - Myśliwiec Gostycyn 6 września, 12:00
w Mąkowarsku, było 2-1, anulowany
Grom Więcbork 3-0 LKS Dąbrowa Chełmińska 5 września, 17:00
Zawisza II Bydgoszcz 0-1 Start Warlubie 6 września, 17:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Start Warlubie 7-0 Strażak Górna Grupa 13 września, 13:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 1-0 Zawisza II Bydgoszcz 12 września, 16:00
Myśliwiec Gostycyn - Grom Więcbork 12 września, 16:30
było 2-7, anulowany
Spójnia Białe Błota 2-0 Orlik Gogolinek 13 września, 15:00
Gwiazda Sypniewo 3-1 Tarpan Mrocza 13 września, 16:00
Tor Laskowice Pomorskie 5-1 Skra Paterek 12 września, 17:00
Dąb Potulice 2-2 GLKS Osielsko Żołędowo 13 września, 14:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Strażak Górna Grupa 3-1 GLKS Osielsko Żołędowo 20 września, 11:00
Skra Paterek 2-0 Dąb Potulice 20 września, 16:00
Tarpan Mrocza 0-0 Tor Laskowice Pomorskie 20 września, 16:00
Orlik Gogolinek 1-0 Gwiazda Sypniewo 20 września, 12:00
Grom Więcbork 0-2 Spójnia Białe Błota 19 września, 15:00
Zawisza II Bydgoszcz - Myśliwiec Gostycyn 20 września, 17:00
było 14-0, anulowany
Start Warlubie 2-0 LKS Dąbrowa Chełmińska 20 września, 14:00

Kolejka 7 - 26-27 września

LKS Dąbrowa Chełmińska 4-1 Strażak Górna Grupa 27 września, 15:00
Myśliwiec Gostycyn - Start Warlubie 27 września, 16:00
było 3-7, anulowany
Spójnia Białe Błota 2-3 Zawisza II Bydgoszcz 27 września, 15:00
Gwiazda Sypniewo 3-1 Grom Więcbork 27 września, 15:00
Tor Laskowice Pomorskie 1-1 Orlik Gogolinek 26 września, 15:00
Dąb Potulice 4-2 Tarpan Mrocza 27 września, 14:00
GLKS Osielsko Żołędowo 7-1 Skra Paterek 27 września, 15:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Strażak Górna Grupa 3-0 Skra Paterek 4 października, 11:00
Tarpan Mrocza 1-2 GLKS Osielsko Żołędowo 4 października, 15:00
Orlik Gogolinek 4-1 Dąb Potulice 4 października, 14:00
w Mąkowarsku
Grom Więcbork 4-1 Tor Laskowice Pomorskie 3 października, 14:00
Zawisza II Bydgoszcz 8-2 Gwiazda Sypniewo 4 października, 17:00
Start Warlubie 1-2 Spójnia Białe Błota 4 października, 14:00
LKS Dąbrowa Chełmińska - Myśliwiec Gostycyn 4 października, 15:00
było 3-0, anulowany

Kolejka 9 - 10-11 października

Myśliwiec Gostycyn - Strażak Górna Grupa 11 października, 15:00
było 1-3, anulowany
Spójnia Białe Błota 5-1 LKS Dąbrowa Chełmińska 11 października, 12:00
Gwiazda Sypniewo 0-4 Start Warlubie 11 października, 15:00
Tor Laskowice Pomorskie 1-4 Zawisza II Bydgoszcz 10 października, 14:00
Dąb Potulice 0-5 Grom Więcbork 11 października, 14:00
GLKS Osielsko Żołędowo 3-4 Orlik Gogolinek 11 października, 14:00
Skra Paterek 1-2 Tarpan Mrocza 11 października, 15:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Pauza: Spójnia Białe Błota.
 
Strażak Górna Grupa 3-3 Tarpan Mrocza 18 października, 11:00
Orlik Gogolinek 5-1 Skra Paterek 18 października, 14:00
w Mąkowarsku
Grom Więcbork 6-0 GLKS Osielsko Żołędowo 18 października, 13:00
Zawisza II Bydgoszcz 3-0 Dąb Potulice 18 października, 17:00
na sztucznym boisku
Start Warlubie 8-0 Tor Laskowice Pomorskie 17 października, 16:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 2-1 Gwiazda Sypniewo 18 października, 14:00
w Czarżu

Kolejka 11 - 24-25 października

Pauza: Gwiazda Sypniewo.
 
Spójnia Białe Błota 4-0 Strażak Górna Grupa 25 października, 12:00
Tor Laskowice Pomorskie 1-2 LKS Dąbrowa Chełmińska 24 października, 13:00
Dąb Potulice 0-6 Start Warlubie 25 października, 14:00
GLKS Osielsko Żołędowo 1-7 Zawisza II Bydgoszcz 25 października, 15:00
Skra Paterek 0-2 Grom Więcbork 25 października, 14:00
Tarpan Mrocza 1-3 Orlik Gogolinek 25 października, 14:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Pauza: Tor Laskowice Pomorskie.
 
Strażak Górna Grupa 0-4 Orlik Gogolinek 8 listopada, 11:00
Grom Więcbork 3-2 Tarpan Mrocza 7 listopada, 13:00
Zawisza II Bydgoszcz 8-0 Skra Paterek 8 listopada, 17:00
Start Warlubie 3-0 GLKS Osielsko Żołędowo 8 listopada, 13:00
(wo)
LKS Dąbrowa Chełmińska 1-0 Dąb Potulice 8 listopada, 12:00
Spójnia Białe Błota 11-0 Gwiazda Sypniewo 8 listopada, 12:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Pauza: Dąb Potulice.
 
Gwiazda Sypniewo 2-2 Strażak Górna Grupa 11 listopada, 14:00
Tor Laskowice Pomorskie 2-4 Spójnia Białe Błota 11 listopada, 11:00
GLKS Osielsko Żołędowo 2-4 LKS Dąbrowa Chełmińska 15 listopada, 13:00
Skra Paterek 0-4 Start Warlubie 11 listopada, 12:00
Tarpan Mrocza 0-5 Zawisza II Bydgoszcz 11 listopada, 13:00
Orlik Gogolinek 6-2 Grom Więcbork 11 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 20-21 marca

Pauza: GLKS Osielsko Żołędowo.
 
Strażak Górna Grupa 4-2 Grom Więcbork 21 marca, 16:00
w Grudziądzu; na sztucznym boisku Olimpii
Orlik Gogolinek 1-2 Zawisza II Bydgoszcz 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
Tarpan Mrocza 1-2 Start Warlubie 26 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
Skra Paterek 0-3 LKS Dąbrowa Chełmińska
(wo)
Dąb Potulice 0-10 Spójnia Białe Błota 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
Tor Laskowice Pomorskie 6-0 Gwiazda Sypniewo 12 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany

Kolejka 15 - 27-28 marca

Pauza: Skra Paterek.
 
Tor Laskowice Pomorskie 4-1 Strażak Górna Grupa 28 marca, 11:00
Gwiazda Sypniewo 4-0 Dąb Potulice 28 marca, 14:00
Spójnia Białe Błota 5-0 GLKS Osielsko Żołędowo 28 marca, 14:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 3-1 Tarpan Mrocza 28 marca, 15:00
Start Warlubie 9-1 Orlik Gogolinek 28 marca, 16:30
w Grudziądzu
Zawisza II Bydgoszcz 1-0 Grom Więcbork 28 marca, 12:00

Kolejka 16 - 3 kwietnia

Pauza: Tarpan Mrocza.
 
Strażak Górna Grupa 2-1 Zawisza II Bydgoszcz 3 kwietnia, 11:00
Grom Więcbork 0-6 Start Warlubie 3 kwietnia, 11:00
Orlik Gogolinek 0-3 LKS Dąbrowa Chełmińska 3 kwietnia, 12:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Skra Paterek 0-3 Spójnia Białe Błota
(wo)
GLKS Osielsko Żołędowo 3-0 Gwiazda Sypniewo 3 kwietnia, 14:00
w Bydgoszczy, na stadionie Gwiazdy
Dąb Potulice 0-1 Tor Laskowice Pomorskie 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) przełożony z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 5 maja

Pauza: Orlik Gogolinek.
 
Dąb Potulice 1-4 Strażak Górna Grupa 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Tor Laskowice Pomorskie 7-0 GLKS Osielsko Żołędowo 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Gwiazda Sypniewo 3-0 Skra Paterek
(wo)
Spójnia Białe Błota 4-0 Tarpan Mrocza 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Dąbrowa Chełmińska 1-2 Grom Więcbork 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Start Warlubie 2-1 Zawisza II Bydgoszcz 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 18 - 3 czerwca

Pauza: Grom Więcbork.
 
Strażak Górna Grupa 0-3 Start Warlubie 3 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Zawisza II Bydgoszcz 2-2 LKS Dąbrowa Chełmińska 3 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orlik Gogolinek 0-5 Spójnia Białe Błota 3 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Tarpan Mrocza 2-3 Gwiazda Sypniewo 3 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Skra Paterek 0-3 Tor Laskowice Pomorskie
(wo)
GLKS Osielsko Żołędowo 6-3 Dąb Potulice 3 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 19 - 24-25 kwietnia

Pauza: Zawisza II Bydgoszcz.
 
GLKS Osielsko Żołędowo 5-1 Strażak Górna Grupa 25 kwietnia, 13:00
w Bydgoszczy, na stadionie Gwiazdy
Dąb Potulice 3-0 Skra Paterek
(wo)
Tor Laskowice Pomorskie 4-0 Tarpan Mrocza 24 kwietnia, 16:00
Gwiazda Sypniewo 2-2 Orlik Gogolinek 25 kwietnia, 15:00
Spójnia Białe Błota 0-1 Grom Więcbork 25 kwietnia, 15:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 1-0 Start Warlubie 24 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 1-2 maja

Pauza: Start Warlubie.
 
Strażak Górna Grupa 0-1 LKS Dąbrowa Chełmińska 2 maja, 11:00
Zawisza II Bydgoszcz 1-2 Spójnia Białe Błota 1 maja, 16:00
Grom Więcbork 3-0 Gwiazda Sypniewo 2 maja, 16:00
Orlik Gogolinek 0-6 Tor Laskowice Pomorskie 2 maja, 12:00
Tarpan Mrocza 1-0 Dąb Potulice 2 maja, 15:00
Skra Paterek 0-3 GLKS Osielsko Żołędowo
(wo)

Kolejka 21 - 8-9 maja

Pauza: LKS Dąbrowa Chełmińska.
 
Skra Paterek 0-3 Strażak Górna Grupa
(wo)
GLKS Osielsko Żołędowo 5-1 Tarpan Mrocza 9 maja, 15:00
Dąb Potulice 2-5 Orlik Gogolinek 9 maja, 16:00
Tor Laskowice Pomorskie 4-0 Grom Więcbork 8 maja, 16:00
Gwiazda Sypniewo 1-1 Zawisza II Bydgoszcz 9 maja, 15:30
Spójnia Białe Błota 0-0 Start Warlubie 9 maja, 15:00

Kolejka 22 - 15-16 maja

Pauza: Strażak Górna Grupa.
 
LKS Dąbrowa Chełmińska 0-2 Spójnia Białe Błota 16 maja, 16:00
Start Warlubie 3-0 Gwiazda Sypniewo
(wo)
goście nie dojechali
Zawisza II Bydgoszcz 1-1 Tor Laskowice Pomorskie 16 maja, 16:00
Grom Więcbork 7-1 Dąb Potulice 16 maja, 16:00
Orlik Gogolinek 1-0 GLKS Osielsko Żołędowo 16 maja, 16:00
Tarpan Mrocza 3-0 Skra Paterek
(wo)

Kolejka 23 - 22-23 maja

Pauza: Spójnia Białe Błota.
 
Tarpan Mrocza 1-2 Strażak Górna Grupa 23 maja, 15:00
Skra Paterek 0-3 Orlik Gogolinek
(wo)
GLKS Osielsko Żołędowo 1-1 Grom Więcbork 23 maja, 13:00
Dąb Potulice 3-0 Zawisza II Bydgoszcz
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Tor Laskowice Pomorskie 1-1 Start Warlubie 22 maja, 16:00
Gwiazda Sypniewo 0-5 LKS Dąbrowa Chełmińska 23 maja, 16:30

Kolejka 24 - 29-30 maja

Pauza: Gwiazda Sypniewo.
 
Strażak Górna Grupa 0-1 Spójnia Białe Błota 30 maja, 11:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 3-1 Tor Laskowice Pomorskie 29 maja, 16:00
Start Warlubie 3-0 Dąb Potulice 30 maja, 17:00
(wo)
goście nie stawili się na zawody
Zawisza II Bydgoszcz 11-0 GLKS Osielsko Żołędowo 30 maja, 16:00
Grom Więcbork 3-0 Skra Paterek
(wo)
Orlik Gogolinek 1-0 Tarpan Mrocza 30 maja, 12:00

Kolejka 25 - 5-6 czerwca

Pauza: Tor Laskowice Pomorskie.
 
Orlik Gogolinek 2-4 Strażak Górna Grupa 6 czerwca, 12:00
Tarpan Mrocza 3-7 Grom Więcbork 6 czerwca, 15:00
Skra Paterek 0-3 Zawisza II Bydgoszcz
(wo)
GLKS Osielsko Żołędowo 1-9 Start Warlubie 6 czerwca, 13:00
w Bydgoszczy; na boisku Gwiazdy
Dąb Potulice 2-3 LKS Dąbrowa Chełmińska 6 czerwca, 16:00
Gwiazda Sypniewo 0-1 Spójnia Białe Błota 6 czerwca, 16:30

Kolejka 26 - 12-13 czerwca

Pauza: Dąb Potulice.
 
Strażak Górna Grupa 2-1 Gwiazda Sypniewo 13 czerwca, 11:00
Spójnia Białe Błota 4-1 Tor Laskowice Pomorskie 13 czerwca, 15:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 1-3 GLKS Osielsko Żołędowo 12 czerwca, 17:00
Start Warlubie 3-0 Skra Paterek
(wo)
Zawisza II Bydgoszcz 3-0 Tarpan Mrocza 12 czerwca, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z przyjazdu na mecz
Grom Więcbork 3-2 Orlik Gogolinek 13 czerwca, 16:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska I)
Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska II)

Klasa okręgowa 2009/2010 (kujawsko-pomorska I)
Klasa okręgowa 2009/2010 (kujawsko-pomorska II)

Klasa A 2009/2010 (Bydgoszcz II)
Klasa A 2009/2010 (Toruń)
Klasa A 2009/2010 (Włocławek)

Klasa B 2009/2010 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2009/2010 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2009/2010 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2009/2010 (Bydgoszcz IV)
Klasa B 2009/2010 (Bydgoszcz V)
Klasa B 2009/2010 (Bydgoszcz VI)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas