[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: Bydgoszcz V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Kołodziejewo 18 48 16 0 2 82-21 9 0 0 53-10 7 0 2 29-11
2.  LZS Palczyn 18 45 15 0 3 64-26 7 0 2 31-13 8 0 1 33-13
3.  Cukrownik Tuczno 18 39 12 3 3 67-21 6 1 2 41-14 6 2 1 26-7
4.  Olimpia Dąbrowa 18 35 11 2 5 47-18 7 1 1 29-5 4 1 4 18-13
5.  Hermes Radłowo 18 29 9 2 7 43-31 5 1 3 17-12 4 1 4 26-19
6.  Zagłębie Piechcin 18 24 7 3 8 35-38 4 2 3 22-14 3 1 5 13-24
7.  Promień Szczepanowo 18 21 7 0 11 33-40 4 0 5 18-20 3 0 6 15-20
8.  Polonia Mamlicz 18 10 3 1 14 21-69 2 0 7 5-27 1 1 7 16-42
9.  LZS Wielowieś 18 7 2 1 15 20-48 2 1 6 18-20 0 0 9 2-28
10.  Błyskawica Broniewice 18 6 2 0 16 13-113 2 0 7 10-46 0 0 9 3-67

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Piast Kołodziejewo    5-2 4-2 3-1 3-2 5-0 3-2 13-0 3-0 14-1 
 2 LZS Palczyn2-1     1-3 1-0 4-3 7-0 4-3 1-3 4-0 7-0 
 3 Cukrownik Tuczno2-3 1-3     2-2 1-0 4-2 5-1 9-3 7-0 10-0 
 4 Olimpia Dąbrowa3-0 0-1 1-1     3-0 4-0 3-1 2-1 4-0 9-1 
 5 Hermes Radłowo1-4 0-2 0-2 3-0     1-1 3-1 5-2 1-0 3-0 
 6 Zagłębie Piechcin1-2 2-6 1-1 0-1 3-3     2-0 2-1 3-0* 8-0 
 7 Promień Szczepanowo0-2 2-4 0-1 0-4 2-4 2-1     4-3 3-1 5-0 
 8 Polonia Mamlicz0-3 0-2 0-5 1-7 1-3 0-4 0-3     1-0 2-0 
 9 LZS Wielowieś1-5 2-4 0-2 3-0 0-3 1-2 0-1 2-2     9-1 
 10 Błyskawica Broniewice1-9 1-9 0-9 0-3* 2-8 0-3 0-3 4-1 2-1     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Promień Szczepanowo 0-2 Piast Kołodziejewo
LZS Wielowieś 2-2 Polonia Mamlicz
Olimpia Dąbrowa 4-0 Zagłębie Piechcin
LZS Palczyn 1-3 Cukrownik Tuczno
Błyskawica Broniewice 2-8 Hermes Radłowo

Kolejka 2 - 5-6 września

Piast Kołodziejewo 3-2 Hermes Radłowo
Cukrownik Tuczno 10-0 Błyskawica Broniewice
Zagłębie Piechcin 2-6 LZS Palczyn
Polonia Mamlicz 1-7 Olimpia Dąbrowa
Promień Szczepanowo 3-1 LZS Wielowieś

Kolejka 3 - 12-13 września

LZS Wielowieś 1-5 Piast Kołodziejewo
Olimpia Dąbrowa 3-1 Promień Szczepanowo
LZS Palczyn 1-3 Polonia Mamlicz
Błyskawica Broniewice 0-3 Zagłębie Piechcin
Hermes Radłowo 0-2 Cukrownik Tuczno

Kolejka 4 - 19-20 września

Piast Kołodziejewo 4-2 Cukrownik Tuczno
Zagłębie Piechcin 3-3 Hermes Radłowo
Polonia Mamlicz 2-0 Błyskawica Broniewice
Promień Szczepanowo 2-4 LZS Palczyn
LZS Wielowieś 3-0 Olimpia Dąbrowa

Kolejka 5 - 26-27 września

Olimpia Dąbrowa 3-0 Piast Kołodziejewo
LZS Palczyn 4-0 LZS Wielowieś
Błyskawica Broniewice 0-3 Promień Szczepanowo
Hermes Radłowo 5-2 Polonia Mamlicz
Cukrownik Tuczno 4-2 Zagłębie Piechcin

Kolejka 6 - 3-4 października

Piast Kołodziejewo 5-0 Zagłębie Piechcin
Polonia Mamlicz 0-5 Cukrownik Tuczno
Promień Szczepanowo 2-4 Hermes Radłowo
LZS Wielowieś 9-1 Błyskawica Broniewice
Olimpia Dąbrowa 0-1 LZS Palczyn

Kolejka 7 - 10-11 października

LZS Palczyn 2-1 Piast Kołodziejewo
Błyskawica Broniewice 0-3 Olimpia Dąbrowa
(wo)
gospodarze nie stawili się na mecz
Hermes Radłowo 1-0 LZS Wielowieś
Cukrownik Tuczno 5-1 Promień Szczepanowo
Zagłębie Piechcin 2-1 Polonia Mamlicz

Kolejka 8 - 17-18 października

Piast Kołodziejewo 13-0 Polonia Mamlicz
Promień Szczepanowo 2-1 Zagłębie Piechcin
LZS Wielowieś 0-2 Cukrownik Tuczno
Olimpia Dąbrowa 3-0 Hermes Radłowo
LZS Palczyn 7-0 Błyskawica Broniewice

Kolejka 9 - 24-25 października

Błyskawica Broniewice 1-9 Piast Kołodziejewo
Hermes Radłowo 0-2 LZS Palczyn
Cukrownik Tuczno 2-2 Olimpia Dąbrowa
Zagłębie Piechcin 3-0 LZS Wielowieś
(wo)
przerwany w 67. minucie przy stanie 2-1; zawodnik gości opluł i znieważył arbitra
Polonia Mamlicz 0-3 Promień Szczepanowo

Kolejka 10 - 24-25 kwietnia

Piast Kołodziejewo 3-2 Promień Szczepanowo
Polonia Mamlicz 1-0 LZS Wielowieś
Zagłębie Piechcin 0-1 Olimpia Dąbrowa
Cukrownik Tuczno 1-3 LZS Palczyn
Hermes Radłowo 3-0 Błyskawica Broniewice

Kolejka 11 - 1-2 maja

Hermes Radłowo 1-4 Piast Kołodziejewo
Błyskawica Broniewice 0-9 Cukrownik Tuczno
LZS Palczyn 7-0 Zagłębie Piechcin
Olimpia Dąbrowa 2-1 Polonia Mamlicz
LZS Wielowieś 0-1 Promień Szczepanowo

Kolejka 12 - 8-9 maja

Piast Kołodziejewo 3-0 LZS Wielowieś
Promień Szczepanowo 0-4 Olimpia Dąbrowa
Polonia Mamlicz 0-2 LZS Palczyn
Zagłębie Piechcin 8-0 Błyskawica Broniewice
mecz przerwany po I połowie przy stanie 8-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; utrzymano wynik z boiska
Cukrownik Tuczno 1-0 Hermes Radłowo

Kolejka 13 - 15-16 maja

Cukrownik Tuczno 2-3 Piast Kołodziejewo
Hermes Radłowo 1-1 Zagłębie Piechcin
Błyskawica Broniewice 4-1 Polonia Mamlicz
LZS Palczyn 4-3 Promień Szczepanowo
Olimpia Dąbrowa 4-0 LZS Wielowieś

Kolejka 14 - 22-23 maja

Piast Kołodziejewo 3-1 Olimpia Dąbrowa
LZS Wielowieś 2-4 LZS Palczyn
Promień Szczepanowo 5-0 Błyskawica Broniewice
Polonia Mamlicz 1-3 Hermes Radłowo
Zagłębie Piechcin 1-1 Cukrownik Tuczno

Kolejka 15 - 29-30 maja

Zagłębie Piechcin 1-2 Piast Kołodziejewo
Cukrownik Tuczno 9-3 Polonia Mamlicz
Hermes Radłowo 3-1 Promień Szczepanowo
Błyskawica Broniewice 2-1 LZS Wielowieś
LZS Palczyn 1-0 Olimpia Dąbrowa

Kolejka 16 - 5-6 czerwca

Piast Kołodziejewo 5-2 LZS Palczyn
Olimpia Dąbrowa 9-1 Błyskawica Broniewice
LZS Wielowieś 0-3 Hermes Radłowo
Promień Szczepanowo 0-1 Cukrownik Tuczno
Polonia Mamlicz 0-4 Zagłębie Piechcin

Kolejka 17 - 12-13 czerwca

Polonia Mamlicz 0-3 Piast Kołodziejewo
Zagłębie Piechcin 2-0 Promień Szczepanowo
Cukrownik Tuczno 7-0 LZS Wielowieś
Hermes Radłowo 3-0 Olimpia Dąbrowa
Błyskawica Broniewice 1-9 LZS Palczyn

Kolejka 18 - 19-20 czerwca

Piast Kołodziejewo 14-1 Błyskawica Broniewice
LZS Palczyn 4-3 Hermes Radłowo
Olimpia Dąbrowa 1-1 Cukrownik Tuczno
LZS Wielowieś 1-2 Zagłębie Piechcin
Promień Szczepanowo 4-3 Polonia Mamlicz

Klasa A 2009/2010 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2009/2010 (Bydgoszcz II)

Klasa B 2009/2010 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2009/2010 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2009/2010 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2009/2010 (Bydgoszcz IV)
Klasa B 2009/2010 (Bydgoszcz VI)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas