[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2009/2010, grupa: Bydgoszcz III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  BKS Bydgoszcz 20 55 18 1 1 92-20 9 1 0 43-7 9 0 1 49-13
2.  GLZS Sadki 20 43 13 4 3 78-26 8 2 0 46-10 5 2 3 32-16
3.  KS Łochowo 20 36 11 3 6 53-35 6 1 3 28-20 5 2 3 25-15
4.  LKS Ostromecko 20 32 9 5 6 57-58 6 2 2 28-24 3 3 4 29-34
5.  Fala Świekatowo 20 31 10 1 9 58-44 9 0 1 44-16 1 1 8 14-28
6.  Zorza Ślesin 20 29 9 2 9 53-48 5 1 4 26-23 4 1 5 27-25
7.  Vittra Kusowo 20 24 7 3 10 29-42 1 2 7 11-27 6 1 3 18-15
8.  Ramiel Bydgoszcz 20 23 7 2 11 51-64 4 2 4 31-23 3 0 7 20-41
9.  Sokół Nowy Dwór 20 18 6 0 14 41-61 4 0 6 24-24 2 0 8 17-37
10.  Casimirus Bydgoszcz 20 16 5 1 14 25-78 4 0 6 12-35 1 1 8 13-43
11.  Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 20 8 2 2 16 37-104 1 1 8 23-52 1 1 8 14-52

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 BKS Bydgoszcz    1-1 4-1 6-1 3-1 5-0 3-0 7-0 5-2 6-1 3-0* 
 2 GLZS Sadki3-1     2-2 5-0 2-2 4-0 3-0* 5-1 3-1 10-2 9-1 
 3 KS Łochowo0-6 1-1     4-3 1-0 5-2 0-1 0-3* 8-1 3-0 6-3 
 4 LKS Ostromecko2-8 2-1 3-3     3-1 3-3 1-2 5-3 3-2 3-1 3-0 
 5 Fala Świekatowo1-5 4-1 3-1 8-0     3-0* 2-1 4-2 6-4 3-0* 10-2 
 6 Zorza Ślesin0-6 3-2 0-3 1-1 5-2     1-2 6-0 0-1 5-3 5-3 
 7 Vittra Kusowo0-3 0-3 0-3 2-2 2-3 0-3     6-3 *** 0-3* 1-1 
 8 Ramiel Bydgoszcz2-4 0-3 0-4 3-3 3-1 1-5 2-2     5-0 3-0 12-1 
 9 Sokół Nowy Dwór2-4 0-5 0-1 2-5 3-2 3-1 0-2 5-1     7-0 2-3 
 10 Casimirus Bydgoszcz1-8 0-5 1-0 1-7 3-2 1-7 0-2 3-4 1-0     1-0 
 11 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz2-4 5-10 2-7 2-7 3-0* 0-6 3-6 0-3 3-6 3-3     
*** - obustronny walkower

REKLAMA

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Pauza: GLZS Sadki.
 
LKS Ostromecko 3-3 Zorza Ślesin
Ramiel Bydgoszcz 3-0 Casimirus Bydgoszcz
Sokół Nowy Dwór 0-2 Vittra Kusowo
Fala Świekatowo 10-2 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz
BKS Bydgoszcz 4-1 KS Łochowo 19 września

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Pauza: Fala Świekatowo.
 
Zorza Ślesin 0-3 KS Łochowo
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 2-4 BKS Bydgoszcz
Vittra Kusowo 0-3 GLZS Sadki
Casimirus Bydgoszcz 1-0 Sokół Nowy Dwór
LKS Ostromecko 5-3 Ramiel Bydgoszcz

Kolejka 3 - 5-6 września

Pauza: BKS Bydgoszcz.
 
Ramiel Bydgoszcz 1-5 Zorza Ślesin
Sokół Nowy Dwór 2-5 LKS Ostromecko
GLZS Sadki 10-2 Casimirus Bydgoszcz
Fala Świekatowo 2-1 Vittra Kusowo
KS Łochowo 6-3 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz

Kolejka 4 - 12-13 września

Pauza: KS Łochowo.
 
Zorza Ślesin 5-3 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz
Vittra Kusowo 0-3 BKS Bydgoszcz
Casimirus Bydgoszcz 3-2 Fala Świekatowo
LKS Ostromecko 2-1 GLZS Sadki
Ramiel Bydgoszcz 5-0 Sokół Nowy Dwór

Kolejka 5 - 19-20 września

Pauza: Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz.
 
Sokół Nowy Dwór 3-1 Zorza Ślesin
GLZS Sadki 5-1 Ramiel Bydgoszcz
Fala Świekatowo 8-0 LKS Ostromecko
BKS Bydgoszcz 6-1 Casimirus Bydgoszcz
KS Łochowo 0-1 Vittra Kusowo

Kolejka 6 - 26-27 września

Pauza: Zorza Ślesin.
 
Vittra Kusowo 1-1 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz
Casimirus Bydgoszcz 1-0 KS Łochowo
LKS Ostromecko 2-8 BKS Bydgoszcz
Ramiel Bydgoszcz 3-1 Fala Świekatowo
Sokół Nowy Dwór 0-5 GLZS Sadki

Kolejka 7 - 3-4 października

Pauza: Vittra Kusowo.
 
GLZS Sadki 4-0 Zorza Ślesin
Fala Świekatowo 6-4 Sokół Nowy Dwór
BKS Bydgoszcz 7-0 Ramiel Bydgoszcz
KS Łochowo 4-3 LKS Ostromecko
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 3-3 Casimirus Bydgoszcz

Kolejka 8 - 10-11 października

Pauza: Casimirus Bydgoszcz.
 
Zorza Ślesin 1-2 Vittra Kusowo
LKS Ostromecko 3-0 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz
Ramiel Bydgoszcz 0-4 KS Łochowo
Sokół Nowy Dwór 2-4 BKS Bydgoszcz
GLZS Sadki 2-2 Fala Świekatowo

Kolejka 9 - 17-18 października

Pauza: LKS Ostromecko.
 
Fala Świekatowo 3-0 Zorza Ślesin
(wo)
BKS Bydgoszcz 1-1 GLZS Sadki
KS Łochowo 8-1 Sokół Nowy Dwór
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 0-3 Ramiel Bydgoszcz
Vittra Kusowo 0-3 Casimirus Bydgoszcz
(wo)
na boisku 2-0

Kolejka 10 - 24-25 października

Pauza: Ramiel Bydgoszcz.
 
Zorza Ślesin 5-3 Casimirus Bydgoszcz
LKS Ostromecko 1-2 Vittra Kusowo
Sokół Nowy Dwór 2-3 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz
GLZS Sadki 2-2 KS Łochowo
Fala Świekatowo 1-5 BKS Bydgoszcz

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Pauza: Sokół Nowy Dwór.
 
BKS Bydgoszcz 5-0 Zorza Ślesin
KS Łochowo 1-0 Fala Świekatowo
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 5-10 GLZS Sadki
Vittra Kusowo 6-3 Ramiel Bydgoszcz
Casimirus Bydgoszcz 1-7 LKS Ostromecko

Kolejka 12 - 3 czerwca

Pauza: GLZS Sadki.
 
Zorza Ślesin 1-1 LKS Ostromecko
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Casimirus Bydgoszcz 3-4 Ramiel Bydgoszcz
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Vittra Kusowo - Sokół Nowy Dwór
(wo)
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / przerwany w 60. minucie przy stanie 1-0 z powodu bójki zawodników obu drużyn
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 3-0 Fala Świekatowo
(wo)
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem; w drugim terminie na boisku 1-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
KS Łochowo 0-6 BKS Bydgoszcz
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 13 - 26-27 czerwca

Pauza: Fala Świekatowo.
 
KS Łochowo 5-2 Zorza Ślesin
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
BKS Bydgoszcz 3-0 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz
(wo)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie goście nie dojechali
GLZS Sadki 3-0 Vittra Kusowo
(wo)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie goście nie dojechali
Sokół Nowy Dwór 7-0 Casimirus Bydgoszcz
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Ramiel Bydgoszcz 3-3 LKS Ostromecko
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 14 - 24-25 kwietnia

Pauza: BKS Bydgoszcz.
 
Zorza Ślesin 6-0 Ramiel Bydgoszcz
LKS Ostromecko 3-2 Sokół Nowy Dwór
Casimirus Bydgoszcz 0-5 GLZS Sadki
Vittra Kusowo 2-3 Fala Świekatowo
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 2-7 KS Łochowo

Kolejka 15 - 1-2 maja

Pauza: KS Łochowo.
 
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 0-6 Zorza Ślesin
BKS Bydgoszcz 3-0 Vittra Kusowo
Fala Świekatowo 3-0 Casimirus Bydgoszcz
(wo)
na boisku 2-0
GLZS Sadki 5-0 LKS Ostromecko
Sokół Nowy Dwór 5-1 Ramiel Bydgoszcz

Kolejka 16 - 8-9 maja

Pauza: Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz.
 
Zorza Ślesin 0-1 Sokół Nowy Dwór
Ramiel Bydgoszcz 0-3 GLZS Sadki
LKS Ostromecko 3-1 Fala Świekatowo
Casimirus Bydgoszcz 1-8 BKS Bydgoszcz
Vittra Kusowo 0-3 KS Łochowo

Kolejka 17 - 15-16 maja

Pauza: Zorza Ślesin.
 
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 3-6 Vittra Kusowo
KS Łochowo 3-0 Casimirus Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz 6-1 LKS Ostromecko
Fala Świekatowo 4-2 Ramiel Bydgoszcz
GLZS Sadki 3-1 Sokół Nowy Dwór

Kolejka 18 - 22-23 maja

Pauza: Vittra Kusowo.
 
Zorza Ślesin 3-2 GLZS Sadki
Sokół Nowy Dwór 3-2 Fala Świekatowo
Ramiel Bydgoszcz 2-4 BKS Bydgoszcz
LKS Ostromecko 3-3 KS Łochowo
Casimirus Bydgoszcz 1-0 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz

Kolejka 19 - 29-30 maja

Pauza: Casimirus Bydgoszcz.
 
Vittra Kusowo 0-3 Zorza Ślesin
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 2-7 LKS Ostromecko
KS Łochowo 0-3 Ramiel Bydgoszcz
(wo)
na boisku 7-2; w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
BKS Bydgoszcz 5-2 Sokół Nowy Dwór
Fala Świekatowo 4-1 GLZS Sadki

Kolejka 20 - 5-6 czerwca

Pauza: LKS Ostromecko.
 
Zorza Ślesin 5-2 Fala Świekatowo
GLZS Sadki 3-1 BKS Bydgoszcz
Sokół Nowy Dwór 0-1 KS Łochowo
Ramiel Bydgoszcz 12-1 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz
Casimirus Bydgoszcz 0-2 Vittra Kusowo

Kolejka 21 - 12-13 czerwca

Pauza: Ramiel Bydgoszcz.
 
Casimirus Bydgoszcz 1-7 Zorza Ślesin
Vittra Kusowo 2-2 LKS Ostromecko
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 3-6 Sokół Nowy Dwór
KS Łochowo 1-1 GLZS Sadki
BKS Bydgoszcz 3-1 Fala Świekatowo

REKLAMA

Kolejka 22 - 19-20 czerwca

Pauza: Sokół Nowy Dwór.
 
Zorza Ślesin 0-6 BKS Bydgoszcz
Fala Świekatowo 3-1 KS Łochowo
GLZS Sadki 9-1 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz
Ramiel Bydgoszcz 2-2 Vittra Kusowo
LKS Ostromecko 3-1 Casimirus Bydgoszcz

Klasa A 2009/2010 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2009/2010 (Bydgoszcz II)

Klasa B 2009/2010 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2009/2010 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2009/2010 (Bydgoszcz IV)
Klasa B 2009/2010 (Bydgoszcz V)
Klasa B 2009/2010 (Bydgoszcz VI)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas