[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2009/2010, grupa: Bydgoszcz VI
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zjednoczeni Szarlej 22 55 18 1 3 75-29 10 0 1 39-11 8 1 2 36-18 2 4 1 1 0 4-3
2.  Zootechnik Kołuda Wielka 22 55 18 1 3 102-32 10 1 0 68-14 8 0 3 34-18 2 1 0 1 1 3-4
3.  Kujawianka II Strzelno 22 45 14 3 5 68-33 10 0 1 46-9 4 3 4 22-24
4.  Start II Radziejów 22 42 13 3 6 69-42 8 1 2 40-19 5 2 4 29-23
5.  Orłowianka Orłowo 22 37 11 4 7 49-42 9 1 1 34-13 2 3 6 15-29
6.  Kujawskie Pogranicze II Jeziora Wielkie 22 34 11 1 10 48-40 7 1 3 25-12 4 0 7 23-28
7.  RS Suchatówka 22 28 9 1 12 67-68 6 1 4 40-25 3 0 8 27-43
8.  Kujawiak Sukowy 22 25 8 1 13 35-49 5 1 5 21-21 3 0 8 14-28 2 3 1 0 1 5-4
9.  Kujawy Kozy 22 25 8 1 13 41-63 4 0 7 21-32 4 1 6 20-31 2 3 1 0 1 4-5
10.  Victoria Gnojno 22 18 5 3 14 35-59 3 2 6 21-27 2 1 8 14-32
11.  Iskra Sikorowo 22 12 4 0 18 31-113 2 0 9 19-46 2 0 9 12-67
12.  Unia Leszcze 22 9 2 3 17 34-84 2 3 6 22-29 0 0 11 12-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Zjednoczeni Szarlej    2-1 2-1 2-1 4-1 1-4 5-1 4-1 5-0 3-1 9-0 2-0 
 2 Zootechnik Kołuda Wielka2-2     5-0 5-3 5-1 3-0 7-3 3-2 5-1 9-0 12-0 12-2 
 3 Kujawianka II Strzelno0-3 2-1     3-0 2-1 5-1 3-1 3-0 1-0 3-1 14-0 10-1 
 4 Start II Radziejów3-1 2-3 5-2     4-1 2-1 9-0 2-3 2-2 3-1 3-2 5-3 
 5 Orłowianka Orłowo2-1 2-1 0-0 2-4     3-1 3-2 2-1 3-0 3-1 11-0 3-2 
 6 Kujawskie Pogranicze II Jeziora Wielkie0-2 1-3 3-2 2-2 1-0     1-0 2-0 1-3 2-0 5-0 7-0 
 7 RS Suchatówka4-5 4-5 2-3 3-1 6-0 1-4     3-0 6-2 1-1 6-2 4-2 
 8 Kujawiak Sukowy1-2 0-5 0-2 0-3 1-1 6-1 3-1     4-2 1-3 2-1 3-0 
 9 Kujawy Kozy2-3 1-5 4-6 0-1 1-2 0-5 4-2 2-1     2-1 1-5 4-1 
 10 Victoria Gnojno1-4 2-3 2-2 1-7 1-1 2-1 2-3 5-2 1-2     0-1 4-1 
 11 Iskra Sikorowo2-7 2-6 0-3 3-5 0-3 4-3 3-10 1-2 3-5 0-2     1-0 
 12 Unia Leszcze1-6 0-1 1-1 2-2 4-4 1-2 3-4 1-2 0-3 5-3 4-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Kujawiak Sukowy 0-5 Zootechnik Kołuda Wielka
Zjednoczeni Szarlej 5-1 RS Suchatówka
Kujawskie Pogranicze II Jeziora Wielkie 5-0 Iskra Sikorowo
Kujawianka II Strzelno 3-0 Start II Radziejów
Victoria Gnojno 1-1 Orłowianka Orłowo
Unia Leszcze 0-3 Kujawy Kozy

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Zootechnik Kołuda Wielka 5-1 Kujawy Kozy
Orłowianka Orłowo 3-2 Unia Leszcze
Start II Radziejów 3-1 Victoria Gnojno
Iskra Sikorowo 0-3 Kujawianka II Strzelno
RS Suchatówka 1-4 Kujawskie Pogranicze II Jeziora Wielkie
Kujawiak Sukowy 1-2 Zjednoczeni Szarlej

Kolejka 3 - 5-6 września

Zjednoczeni Szarlej 2-1 Zootechnik Kołuda Wielka
Kujawskie Pogranicze II Jeziora Wielkie 2-0 Kujawiak Sukowy
Kujawianka II Strzelno 3-1 RS Suchatówka
Victoria Gnojno 0-1 Iskra Sikorowo
Unia Leszcze 2-2 Start II Radziejów
Kujawy Kozy 1-2 Orłowianka Orłowo

Kolejka 4 - 12-13 września

Zootechnik Kołuda Wielka 5-1 Orłowianka Orłowo
Start II Radziejów 2-2 Kujawy Kozy
Iskra Sikorowo 1-0 Unia Leszcze
RS Suchatówka 1-1 Victoria Gnojno
Kujawiak Sukowy 0-2 Kujawianka II Strzelno
Zjednoczeni Szarlej 1-4 Kujawskie Pogranicze II Jeziora Wielkie

Kolejka 5 - 19-20 września

Kujawskie Pogranicze II Jeziora Wielkie 1-3 Zootechnik Kołuda Wielka
Kujawianka II Strzelno 0-3 Zjednoczeni Szarlej
Victoria Gnojno 5-2 Kujawiak Sukowy
Unia Leszcze 3-4 RS Suchatówka
Kujawy Kozy 1-5 Iskra Sikorowo
Orłowianka Orłowo 2-4 Start II Radziejów

Kolejka 6 - 26-27 września

Zootechnik Kołuda Wielka 5-3 Start II Radziejów
Iskra Sikorowo 0-3 Orłowianka Orłowo
RS Suchatówka 6-2 Kujawy Kozy
Kujawiak Sukowy 3-0 Unia Leszcze
Zjednoczeni Szarlej 3-1 Victoria Gnojno
Kujawskie Pogranicze II Jeziora Wielkie 3-2 Kujawianka II Strzelno

Kolejka 7 - 3-4 października

Kujawianka II Strzelno 2-1 Zootechnik Kołuda Wielka
Victoria Gnojno 2-1 Kujawskie Pogranicze II Jeziora Wielkie
Unia Leszcze 1-6 Zjednoczeni Szarlej
Kujawy Kozy 2-1 Kujawiak Sukowy
Orłowianka Orłowo 3-2 RS Suchatówka
Start II Radziejów 3-2 Iskra Sikorowo

Kolejka 8 - 10-11 października

Zootechnik Kołuda Wielka 12-0 Iskra Sikorowo
RS Suchatówka 3-1 Start II Radziejów
Kujawiak Sukowy 1-1 Orłowianka Orłowo
Zjednoczeni Szarlej 5-0 Kujawy Kozy
Kujawskie Pogranicze II Jeziora Wielkie 7-0 Unia Leszcze
Kujawianka II Strzelno 3-1 Victoria Gnojno

Kolejka 9 - 17-18 października

Victoria Gnojno 2-3 Zootechnik Kołuda Wielka
Unia Leszcze 1-1 Kujawianka II Strzelno
Kujawy Kozy 0-5 Kujawskie Pogranicze II Jeziora Wielkie
Orłowianka Orłowo 2-1 Zjednoczeni Szarlej
Start II Radziejów 2-3 Kujawiak Sukowy
Iskra Sikorowo 3-10 RS Suchatówka

Kolejka 10 - 24-25 października

Zootechnik Kołuda Wielka 7-3 RS Suchatówka
Kujawiak Sukowy 2-1 Iskra Sikorowo
Zjednoczeni Szarlej 2-1 Start II Radziejów
Kujawskie Pogranicze II Jeziora Wielkie 1-0 Orłowianka Orłowo
Kujawianka II Strzelno 1-0 Kujawy Kozy
Victoria Gnojno 4-1 Unia Leszcze

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Unia Leszcze 0-1 Zootechnik Kołuda Wielka
Kujawy Kozy 2-1 Victoria Gnojno
Orłowianka Orłowo 0-0 Kujawianka II Strzelno
Start II Radziejów 2-1 Kujawskie Pogranicze II Jeziora Wielkie
Iskra Sikorowo 2-7 Zjednoczeni Szarlej
RS Suchatówka 3-0 Kujawiak Sukowy

Kolejka 12 - 3 czerwca

Zootechnik Kołuda Wielka 3-2 Kujawiak Sukowy
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
RS Suchatówka 4-5 Zjednoczeni Szarlej
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Iskra Sikorowo 4-3 Kujawskie Pogranicze II Jeziora Wielkie
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Start II Radziejów 5-2 Kujawianka II Strzelno
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Orłowianka Orłowo 3-1 Victoria Gnojno
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Kujawy Kozy 4-1 Unia Leszcze
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 13 - 27 czerwca

Kujawy Kozy 1-5 Zootechnik Kołuda Wielka
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Unia Leszcze 4-4 Orłowianka Orłowo 3 maja
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Victoria Gnojno 1-7 Start II Radziejów
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Kujawianka II Strzelno 14-0 Iskra Sikorowo
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Kujawskie Pogranicze II Jeziora Wielkie 1-0 RS Suchatówka
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Zjednoczeni Szarlej 4-1 Kujawiak Sukowy
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 14 - 24-25 kwietnia

Zootechnik Kołuda Wielka 2-2 Zjednoczeni Szarlej
Kujawiak Sukowy 6-1 Kujawskie Pogranicze II Jeziora Wielkie
RS Suchatówka 2-3 Kujawianka II Strzelno
Iskra Sikorowo 0-2 Victoria Gnojno
Start II Radziejów 5-3 Unia Leszcze
Orłowianka Orłowo 3-0 Kujawy Kozy

Kolejka 15 - 1-2 maja

Orłowianka Orłowo 2-1 Zootechnik Kołuda Wielka
Kujawy Kozy 0-1 Start II Radziejów
Unia Leszcze 4-1 Iskra Sikorowo
Victoria Gnojno 2-3 RS Suchatówka
Kujawianka II Strzelno 3-0 Kujawiak Sukowy
Kujawskie Pogranicze II Jeziora Wielkie 0-2 Zjednoczeni Szarlej

Kolejka 16 - 8-9 maja

Zootechnik Kołuda Wielka 3-0 Kujawskie Pogranicze II Jeziora Wielkie
Zjednoczeni Szarlej 2-1 Kujawianka II Strzelno
Kujawiak Sukowy 1-3 Victoria Gnojno
RS Suchatówka 4-2 Unia Leszcze
Iskra Sikorowo 3-5 Kujawy Kozy
Start II Radziejów 4-1 Orłowianka Orłowo

Kolejka 17 - 15-16 maja

Start II Radziejów 2-3 Zootechnik Kołuda Wielka
Orłowianka Orłowo 11-0 Iskra Sikorowo
Kujawy Kozy 4-2 RS Suchatówka
Unia Leszcze 1-2 Kujawiak Sukowy
Victoria Gnojno 1-4 Zjednoczeni Szarlej
Kujawianka II Strzelno 5-1 Kujawskie Pogranicze II Jeziora Wielkie

Kolejka 18 - 22-23 maja

Zootechnik Kołuda Wielka 5-0 Kujawianka II Strzelno
Kujawskie Pogranicze II Jeziora Wielkie 2-0 Victoria Gnojno
Zjednoczeni Szarlej 2-0 Unia Leszcze
Kujawiak Sukowy 4-2 Kujawy Kozy
RS Suchatówka 6-0 Orłowianka Orłowo
Iskra Sikorowo 3-5 Start II Radziejów

Kolejka 19 - 29-30 maja

Iskra Sikorowo 2-6 Zootechnik Kołuda Wielka
Start II Radziejów 9-0 RS Suchatówka
Orłowianka Orłowo 2-1 Kujawiak Sukowy
Kujawy Kozy 2-3 Zjednoczeni Szarlej
Unia Leszcze 1-2 Kujawskie Pogranicze II Jeziora Wielkie
Victoria Gnojno 2-2 Kujawianka II Strzelno

Kolejka 20 - 5-6 czerwca

Zootechnik Kołuda Wielka 9-0 Victoria Gnojno
Kujawianka II Strzelno 10-1 Unia Leszcze
Kujawskie Pogranicze II Jeziora Wielkie 1-3 Kujawy Kozy
Zjednoczeni Szarlej 4-1 Orłowianka Orłowo
Kujawiak Sukowy 0-3 Start II Radziejów
RS Suchatówka 6-2 Iskra Sikorowo

Kolejka 21 - 12-13 czerwca

RS Suchatówka 4-5 Zootechnik Kołuda Wielka
Iskra Sikorowo 1-2 Kujawiak Sukowy
Start II Radziejów 3-1 Zjednoczeni Szarlej
Orłowianka Orłowo 3-1 Kujawskie Pogranicze II Jeziora Wielkie
Kujawy Kozy 4-6 Kujawianka II Strzelno
Unia Leszcze 5-3 Victoria Gnojno

REKLAMA

Kolejka 22 - 19-20 czerwca

Zootechnik Kołuda Wielka 12-2 Unia Leszcze
Victoria Gnojno 1-2 Kujawy Kozy
Kujawianka II Strzelno 2-1 Orłowianka Orłowo
Kujawskie Pogranicze II Jeziora Wielkie 2-2 Start II Radziejów
Zjednoczeni Szarlej 9-0 Iskra Sikorowo
Kujawiak Sukowy 3-1 RS Suchatówka

Klasa A 2009/2010 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2009/2010 (Bydgoszcz II)

Klasa B 2009/2010 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2009/2010 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2009/2010 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2009/2010 (Bydgoszcz IV)
Klasa B 2009/2010 (Bydgoszcz V)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas