[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: Bydgoszcz IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Kcynia 16 38 12 2 2 54-19 6 1 1 30-9 6 1 1 24-10
2.  Victoria Kołaczkowo 16 35 10 5 1 47-22 5 2 1 26-11 5 3 0 21-11 2 4 1 1 0 3-2
3.  Iskra Zamość-Rynarzewo 16 35 11 2 3 46-18 6 0 2 26-7 5 2 1 20-11 2 1 0 1 1 2-3
4.  LZS Grochowiska Księże 16 27 8 3 5 53-34 6 0 2 38-14 2 3 3 15-20
5.  LZS Sipiory 16 20 6 2 8 29-28 3 2 3 16-11 3 0 5 13-17
6.  Zieloni Zalesie 16 19 6 1 9 39-34 4 1 3 23-14 2 0 6 16-20
7.  Orion Mrozowo 16 16 5 1 10 20-49 3 1 4 11-19 2 0 6 9-30
8.  Orion Dziewierzewo 16 14 4 2 10 39-51 2 2 4 22-20 2 0 6 17-31
9.  Iskra Samoklęski Duże 16 3 1 0 15 12-84 1 0 7 7-35 0 0 8 5-49
Pałuczanka II Żnin wycofała się po 4. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Orzeł Kcynia    2-2 4-1 4-2 0-1 3-0 4-1 5-1 8-1 
 2 Victoria Kołaczkowo0-0     1-1 2-3 2-1 4-2 5-1 4-1 8-2 
 3 Iskra Zamość-Rynarzewo0-1 1-2     6-0 5-2 5-1 3-0 2-1 4-0 
 4 LZS Grochowiska Księże4-0 1-2 0-3     3-2 4-3 6-1 8-3 12-0 
 5 LZS Sipiory3-4 0-2 2-2 1-1     1-0 0-1 6-1 3-0 
 6 Zieloni Zalesie1-2 2-4 1-3 2-2 3-2     8-1 3-0* 3-0 
 7 Orion Mrozowo0-6 1-1 1-2 2-5 2-1 2-1     1-3 2-0 
 8 Orion Dziewierzewo2-3 4-4 1-2 2-2 2-3 0-3 2-1     9-2 
 9 Iskra Samoklęski Duże0-8 0-4 1-6 1-0 0-1 1-6 2-3 2-7     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Orion Dziewierzewo - Pałuczanka II Żnin
było 0-4, anulowany
Victoria Kołaczkowo 2-1 LZS Sipiory
LZS Grochowiska Księże 4-3 Zieloni Zalesie
Iskra Samoklęski Duże 2-3 Orion Mrozowo
Iskra Zamość-Rynarzewo 0-1 Orzeł Kcynia

Kolejka 2 - 5-6 września

Pałuczanka II Żnin - Orzeł Kcynia
było 0-0, anulowany
Orion Mrozowo 1-2 Iskra Zamość-Rynarzewo
Zieloni Zalesie 3-0 Iskra Samoklęski Duże
LZS Sipiory 1-1 LZS Grochowiska Księże
Orion Dziewierzewo 4-4 Victoria Kołaczkowo

Kolejka 3 - 12-13 września

Victoria Kołaczkowo - Pałuczanka II Żnin
było 4-2, anulowany
LZS Grochowiska Księże 8-3 Orion Dziewierzewo
Iskra Samoklęski Duże 0-1 LZS Sipiory
Iskra Zamość-Rynarzewo 5-1 Zieloni Zalesie
Orzeł Kcynia 4-1 Orion Mrozowo

Kolejka 4 - 19-20 września

Pałuczanka II Żnin - Orion Mrozowo
było 8-0, anulowany
Zieloni Zalesie 1-2 Orzeł Kcynia
LZS Sipiory 2-2 Iskra Zamość-Rynarzewo
Orion Dziewierzewo 9-2 Iskra Samoklęski Duże
Victoria Kołaczkowo 2-3 LZS Grochowiska Księże

Kolejka 5 - 26-27 września

Pauza: LZS Grochowiska Księże.
 
Iskra Samoklęski Duże 0-4 Victoria Kołaczkowo
Iskra Zamość-Rynarzewo 2-1 Orion Dziewierzewo
Orzeł Kcynia 0-1 LZS Sipiory
Orion Mrozowo 2-1 Zieloni Zalesie

Kolejka 6 - 3-4 października

Pauza: Zieloni Zalesie.
 
LZS Sipiory 0-1 Orion Mrozowo
Orion Dziewierzewo 2-3 Orzeł Kcynia
Victoria Kołaczkowo 1-1 Iskra Zamość-Rynarzewo
LZS Grochowiska Księże 12-0 Iskra Samoklęski Duże

Kolejka 7 - 10-11 października

Pauza: Iskra Samoklęski Duże.
 
Iskra Zamość-Rynarzewo 6-0 LZS Grochowiska Księże
Orzeł Kcynia 2-2 Victoria Kołaczkowo
Orion Mrozowo 1-3 Orion Dziewierzewo
Zieloni Zalesie 3-2 LZS Sipiory

Kolejka 8 - 17-18 października

Pauza: LZS Sipiory.
 
Orion Dziewierzewo 0-3 Zieloni Zalesie
Victoria Kołaczkowo 5-1 Orion Mrozowo
LZS Grochowiska Księże 4-0 Orzeł Kcynia
Iskra Samoklęski Duże 1-6 Iskra Zamość-Rynarzewo

Kolejka 9 - 24-25 października

Pauza: Iskra Zamość-Rynarzewo.
 
Orzeł Kcynia 8-1 Iskra Samoklęski Duże
Orion Mrozowo 2-5 LZS Grochowiska Księże
Zieloni Zalesie 2-4 Victoria Kołaczkowo
LZS Sipiory 6-1 Orion Dziewierzewo

Kolejka 10 - 24-25 kwietnia

Pauza: Orion Dziewierzewo.
 
LZS Sipiory 0-2 Victoria Kołaczkowo
Zieloni Zalesie 2-2 LZS Grochowiska Księże
Orion Mrozowo 2-0 Iskra Samoklęski Duże
Orzeł Kcynia 4-1 Iskra Zamość-Rynarzewo

Kolejka 11 - 1-2 maja

Pauza: Orzeł Kcynia.
 
Iskra Zamość-Rynarzewo 3-0 Orion Mrozowo
Iskra Samoklęski Duże 1-6 Zieloni Zalesie
LZS Grochowiska Księże 3-2 LZS Sipiory
Victoria Kołaczkowo 4-1 Orion Dziewierzewo

Kolejka 12 - 8-9 maja

Pauza: Victoria Kołaczkowo.
 
Orion Dziewierzewo 2-2 LZS Grochowiska Księże
LZS Sipiory 3-0 Iskra Samoklęski Duże
Zieloni Zalesie 1-3 Iskra Zamość-Rynarzewo
Orion Mrozowo 0-6 Orzeł Kcynia

Kolejka 13 - 15-16 maja

Pauza: Orion Mrozowo.
 
Orzeł Kcynia 3-0 Zieloni Zalesie
Iskra Zamość-Rynarzewo 5-2 LZS Sipiory 3 czerwca
Iskra Samoklęski Duże 2-7 Orion Dziewierzewo
LZS Grochowiska Księże 1-2 Victoria Kołaczkowo

Kolejka 14 - 22-23 maja

Pauza: LZS Grochowiska Księże.
 
Victoria Kołaczkowo 8-2 Iskra Samoklęski Duże
Orion Dziewierzewo 1-2 Iskra Zamość-Rynarzewo
LZS Sipiory 3-4 Orzeł Kcynia
Zieloni Zalesie 8-1 Orion Mrozowo

Kolejka 15 - 29-30 maja

Pauza: Zieloni Zalesie.
 
Orion Mrozowo 2-1 LZS Sipiory
Orzeł Kcynia 5-1 Orion Dziewierzewo
Iskra Zamość-Rynarzewo 1-2 Victoria Kołaczkowo
Iskra Samoklęski Duże 1-0 LZS Grochowiska Księże

Kolejka 16 - 5-6 czerwca

Pauza: Iskra Samoklęski Duże.
 
LZS Grochowiska Księże 0-3 Iskra Zamość-Rynarzewo
Victoria Kołaczkowo 0-0 Orzeł Kcynia
Orion Dziewierzewo 2-1 Orion Mrozowo
LZS Sipiory 1-0 Zieloni Zalesie

Kolejka 17 - 12-13 czerwca

Pauza: LZS Sipiory.
 
Zieloni Zalesie 3-0 Orion Dziewierzewo
(wo)
mecz przerwany w 86. minucie przy stanie 4-3; zawodnik uderzył sędziego
Orion Mrozowo 1-1 Victoria Kołaczkowo
Orzeł Kcynia 4-2 LZS Grochowiska Księże
Iskra Zamość-Rynarzewo 4-0 Iskra Samoklęski Duże

Kolejka 18 - 19-20 czerwca

Pauza: Iskra Zamość-Rynarzewo.
 
Iskra Samoklęski Duże 0-8 Orzeł Kcynia
LZS Grochowiska Księże 6-1 Orion Mrozowo
Victoria Kołaczkowo 4-2 Zieloni Zalesie
Orion Dziewierzewo 2-3 LZS Sipiory

Klasa A 2009/2010 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2009/2010 (Bydgoszcz II)

Klasa B 2009/2010 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2009/2010 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2009/2010 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2009/2010 (Bydgoszcz V)
Klasa B 2009/2010 (Bydgoszcz VI)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas