[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2009/2010, grupa: Chrzanów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zagórzanka Zagórze 26 61 18 7 1 72-17 10 3 0 39-6 8 4 1 33-11
2.  Arka Babice 26 49 15 4 7 61-37 10 0 3 37-16 5 4 4 24-21
3.  Orzeł II Balin 26 46 13 7 6 56-47 8 3 2 28-14 5 4 4 28-33
4.  Błyskawica Myślachowice 26 43 13 4 9 53-37 5 4 4 21-16 8 0 5 32-21
5.  Korona Lgota 26 41 12 5 9 73-47 9 1 3 49-18 3 4 6 24-29 2 4 1 1 0 5-2
6.  MKS II Trzebinia/Siersza 26 41 12 5 9 51-50 6 3 4 29-23 6 2 5 22-27 2 1 0 1 1 2-5
7.  Wolanka Wola Filipowska 26 39 11 6 9 44-51 4 5 4 21-27 7 1 5 23-24
8.  Nadwiślanin Gromiec 26 37 11 4 11 44-40 7 3 3 25-16 4 1 8 19-24
9.  Kościelec Chrzanów 26 33 10 3 13 45-60 5 2 6 25-28 5 1 7 20-32
10.  UKS Regulice (k. Chrzanowa) 26 31 8 7 11 44-41 5 3 5 19-17 3 4 6 25-24 2 3 1 0 1 3-2
11.  Ruch Młoszowa 26 31 9 4 13 50-54 5 2 6 34-30 4 2 7 16-24 2 3 1 0 1 2-3
12.  Tempo Płaza 26 26 5 11 10 52-58 3 6 4 24-26 2 5 6 28-32
13.  Unia Kwaczała 26 23 6 5 15 37-69 3 2 8 21-38 3 3 7 16-31
14.  Tęcza Tenczynek 26 8 2 2 22 38-112 2 0 11 20-53 0 2 11 18-59
MKS II Trzebinia/Siersza wycofał się po zakończeniu rozgrywek, dzięki czemu z klas B i C promocję do wyższej klasy uzyskały zespoły z trzecich miejsc w tabeli.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Zagórzanka Zagórze    1-1 3-0* 4-0 1-1 3-0 1-0 3-0 6-1 5-0 2-0 1-1 2-0 7-2 
 2 Arka Babice3-0     1-2 1-2 3-2 1-0 6-0 2-0 5-1 0-4 4-1 3-2 4-1 4-1 
 3 Orzeł II Balin0-0 3-1     4-0 3-1 1-3 0-2 2-1 1-0 1-0 1-1 5-2 2-2 5-1 
 4 Błyskawica Myślachowice1-3 1-2 3-0     0-0 1-2 3-3 0-2 3-2 1-0 4-1 1-1 0-0 3-0 
 5 Korona Lgota0-1 4-1 7-2 0-3     3-0 0-1 3-2 5-0 2-0 3-0 2-2 6-0 14-6 
 6 MKS II Trzebinia/Siersza0-2 3-1 1-1 3-1 2-2     0-2 0-3 0-2 3-2 3-0 3-3 8-3 3-1 
 7 Wolanka Wola Filipowska2-5 2-2 1-4 1-5 1-0 2-3     3-2 2-2 1-1 1-1 2-0 1-0 2-2 
 8 Nadwiślanin Gromiec0-0 1-0 2-2 2-0 1-3 5-0 3-5     2-1 1-1 2-0 2-1 1-3 3-0 
 9 Kościelec Chrzanów0-3 1-1 2-3 2-3 4-1 3-2 0-2 4-3     3-2 0-2 2-4 2-0 2-2 
 10 UKS Regulice (k. Chrzanowa)0-0 1-3 2-2 3-1 3-2 2-2 2-1 0-1 0-1     0-1 2-0 1-2 3-1 
 11 Ruch Młoszowa0-2 2-4 5-1 0-5 3-3 2-4 4-1 3-3 1-2 1-3     3-1 3-0 7-1 
 12 Tempo Płaza3-3 1-1 1-1 0-1 4-3 3-3 3-0 0-2 1-3 1-1 1-6     1-1 5-1 
 13 Unia Kwaczała0-6 1-2 1-5 1-8 1-2 1-2 1-3 3-0 2-4 2-2 3-0 4-4     1-0 
 14 Tęcza Tenczynek2-8 0-5 4-5 0-3 3-4 0-1 1-3 1-0 4-1 3-9 0-3 2-7 0-4     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Kościelec Chrzanów 3-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Zagórzanka Zagórze 3-0 MKS II Trzebinia/Siersza
Unia Kwaczała 3-0 Nadwiślanin Gromiec
Orzeł II Balin 0-2 Wolanka Wola Filipowska
Arka Babice 3-2 Tempo Płaza
Ruch Młoszowa 3-3 Korona Lgota
Błyskawica Myślachowice 3-0 Tęcza Tenczynek

Kolejka 2 - 26 sierpnia

Błyskawica Myślachowice 0-0 Korona Lgota
Tempo Płaza 1-6 Ruch Młoszowa
Wolanka Wola Filipowska 2-2 Arka Babice
Nadwiślanin Gromiec 2-2 Orzeł II Balin
MKS II Trzebinia/Siersza 8-3 Unia Kwaczała
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-0 Zagórzanka Zagórze
Tęcza Tenczynek 4-1 Kościelec Chrzanów

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Kościelec Chrzanów 2-3 Błyskawica Myślachowice
Zagórzanka Zagórze 7-2 Tęcza Tenczynek
Unia Kwaczała 2-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Orzeł II Balin 1-3 MKS II Trzebinia/Siersza
Arka Babice 2-0 Nadwiślanin Gromiec
Ruch Młoszowa 4-1 Wolanka Wola Filipowska
Korona Lgota 2-2 Tempo Płaza

Kolejka 4 - 5-6 września

Błyskawica Myślachowice 1-1 Tempo Płaza
Wolanka Wola Filipowska 1-0 Korona Lgota
Nadwiślanin Gromiec 2-0 Ruch Młoszowa
MKS II Trzebinia/Siersza 3-1 Arka Babice
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-2 Orzeł II Balin
Tęcza Tenczynek 0-4 Unia Kwaczała
Kościelec Chrzanów 0-3 Zagórzanka Zagórze

Kolejka 5 - 9 września

Zagórzanka Zagórze 4-0 Błyskawica Myślachowice
Unia Kwaczała 2-4 Kościelec Chrzanów
Orzeł II Balin 5-1 Tęcza Tenczynek
Arka Babice 0-4 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Ruch Młoszowa 2-4 MKS II Trzebinia/Siersza
Korona Lgota 3-2 Nadwiślanin Gromiec
Tempo Płaza 3-0 Wolanka Wola Filipowska

Kolejka 6 - 12-13 września

Błyskawica Myślachowice 3-3 Wolanka Wola Filipowska
Nadwiślanin Gromiec 2-1 Tempo Płaza
MKS II Trzebinia/Siersza 2-2 Korona Lgota
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-1 Ruch Młoszowa
Tęcza Tenczynek 0-5 Arka Babice
Kościelec Chrzanów 2-3 Orzeł II Balin
Zagórzanka Zagórze 2-0 Unia Kwaczała

Kolejka 7 - 19-20 września

Unia Kwaczała 1-8 Błyskawica Myślachowice
Orzeł II Balin 0-0 Zagórzanka Zagórze
Arka Babice 5-1 Kościelec Chrzanów
Ruch Młoszowa 7-1 Tęcza Tenczynek
Korona Lgota 2-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Tempo Płaza 3-3 MKS II Trzebinia/Siersza
Nadwiślanin Gromiec 3-5 Wolanka Wola Filipowska

Kolejka 8 - 26-27 września

Błyskawica Myślachowice 0-2 Nadwiślanin Gromiec
MKS II Trzebinia/Siersza 0-2 Wolanka Wola Filipowska
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-0 Tempo Płaza
Tęcza Tenczynek 3-4 Korona Lgota
Kościelec Chrzanów 0-2 Ruch Młoszowa
Zagórzanka Zagórze 1-1 Arka Babice
Unia Kwaczała 1-5 Orzeł II Balin

Kolejka 9 - 3-4 października

Orzeł II Balin 4-0 Błyskawica Myślachowice
Arka Babice 4-1 Unia Kwaczała
Ruch Młoszowa 0-2 Zagórzanka Zagórze
Korona Lgota 5-0 Kościelec Chrzanów
Tempo Płaza 5-1 Tęcza Tenczynek
Nadwiślanin Gromiec 5-0 MKS II Trzebinia/Siersza
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-1 Wolanka Wola Filipowska

Kolejka 10 - 10-11 października

Błyskawica Myślachowice 1-2 MKS II Trzebinia/Siersza
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-1 Nadwiślanin Gromiec
Tęcza Tenczynek 1-3 Wolanka Wola Filipowska
Kościelec Chrzanów 2-4 Tempo Płaza
Zagórzanka Zagórze 1-1 Korona Lgota
Unia Kwaczała 3-0 Ruch Młoszowa
Orzeł II Balin 3-1 Arka Babice

Kolejka 11 - 11 listopada

Arka Babice 1-2 Błyskawica Myślachowice
w pierwotnym terminie (17-18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Ruch Młoszowa 5-1 Orzeł II Balin
w pierwotnym terminie (17-18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Korona Lgota 6-0 Unia Kwaczała
w pierwotnym terminie (17-18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Tempo Płaza 3-3 Zagórzanka Zagórze
w pierwotnym terminie (17-18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Nadwiślanin Gromiec 3-0 Tęcza Tenczynek 14 listopada
w pierwotnym (17-18 października) i drugim (11 listopada) terminie mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
MKS II Trzebinia/Siersza 3-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 15 listopada
w pierwotnym terminie (17-18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Kościelec Chrzanów 0-2 Wolanka Wola Filipowska
w pierwotnym terminie (17-18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 12 - 24-25 października

Błyskawica Myślachowice 1-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Tęcza Tenczynek 0-1 MKS II Trzebinia/Siersza
Kościelec Chrzanów 4-3 Nadwiślanin Gromiec
Zagórzanka Zagórze 1-0 Wolanka Wola Filipowska
Unia Kwaczała 4-4 Tempo Płaza
Orzeł II Balin 3-1 Korona Lgota
Arka Babice 4-1 Ruch Młoszowa

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Ruch Młoszowa 0-5 Błyskawica Myślachowice
Korona Lgota 4-1 Arka Babice
Tempo Płaza 1-1 Orzeł II Balin
Nadwiślanin Gromiec 0-0 Zagórzanka Zagórze
MKS II Trzebinia/Siersza 0-2 Kościelec Chrzanów
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-1 Tęcza Tenczynek
Unia Kwaczała 1-3 Wolanka Wola Filipowska

Kolejka 14 - 3 kwietnia

Tęcza Tenczynek 0-3 Błyskawica Myślachowice
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-1 Kościelec Chrzanów
MKS II Trzebinia/Siersza 0-2 Zagórzanka Zagórze 28 marca
Nadwiślanin Gromiec 1-3 Unia Kwaczała
Wolanka Wola Filipowska 1-4 Orzeł II Balin 22 kwietnia
w pierwszym terminie (3 kwietnia) przełożony, w drugim terminie (14 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Tempo Płaza 1-1 Arka Babice
Korona Lgota 3-0 Ruch Młoszowa

Kolejka 15 - 28 kwietnia

Korona Lgota 0-3 Błyskawica Myślachowice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Ruch Młoszowa 3-1 Tempo Płaza 27 kwietnia
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Arka Babice 6-0 Wolanka Wola Filipowska 27 kwietnia
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Orzeł II Balin 2-1 Nadwiślanin Gromiec 29 kwietnia
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Unia Kwaczała 1-2 MKS II Trzebinia/Siersza 29 kwietnia
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zagórzanka Zagórze 5-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 27 kwietnia
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Kościelec Chrzanów 2-2 Tęcza Tenczynek
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 16 - 12 maja

Błyskawica Myślachowice 3-2 Kościelec Chrzanów
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Tęcza Tenczynek 2-8 Zagórzanka Zagórze
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-2 Unia Kwaczała 11 maja
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
MKS II Trzebinia/Siersza 1-1 Orzeł II Balin 13 maja
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Nadwiślanin Gromiec 1-0 Arka Babice 11 maja
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Wolanka Wola Filipowska 1-1 Ruch Młoszowa 11 maja
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Tempo Płaza 4-3 Korona Lgota
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 17 - 24-25 kwietnia

Tempo Płaza 0-1 Błyskawica Myślachowice
Korona Lgota 0-1 Wolanka Wola Filipowska
Ruch Młoszowa 3-3 Nadwiślanin Gromiec
Arka Babice 1-0 MKS II Trzebinia/Siersza
Orzeł II Balin 1-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Unia Kwaczała 1-0 Tęcza Tenczynek
Zagórzanka Zagórze 6-1 Kościelec Chrzanów

Kolejka 18 - 1-2 maja

Błyskawica Myślachowice 1-3 Zagórzanka Zagórze
Kościelec Chrzanów 2-0 Unia Kwaczała
Tęcza Tenczynek 4-5 Orzeł II Balin
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-3 Arka Babice
MKS II Trzebinia/Siersza 3-0 Ruch Młoszowa
Nadwiślanin Gromiec 1-3 Korona Lgota
Wolanka Wola Filipowska 2-0 Tempo Płaza

Kolejka 19 - 8-9 maja

Wolanka Wola Filipowska 1-5 Błyskawica Myślachowice
Tempo Płaza 0-2 Nadwiślanin Gromiec
Korona Lgota 3-0 MKS II Trzebinia/Siersza
Ruch Młoszowa 1-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Arka Babice 4-1 Tęcza Tenczynek
Orzeł II Balin 1-0 Kościelec Chrzanów
Unia Kwaczała 0-6 Zagórzanka Zagórze

Kolejka 20 - 15-16 maja

Wolanka Wola Filipowska 3-2 Nadwiślanin Gromiec
Błyskawica Myślachowice 0-0 Unia Kwaczała
Zagórzanka Zagórze 3-0 Orzeł II Balin
(wo)
przerwany w 1. minucie przy stanie 0-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Kościelec Chrzanów 1-1 Arka Babice 26 maja
w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Tęcza Tenczynek 0-3 Ruch Młoszowa
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-2 Korona Lgota
MKS II Trzebinia/Siersza 3-3 Tempo Płaza

Kolejka 21 - 22-23 maja

Nadwiślanin Gromiec 2-0 Błyskawica Myślachowice 16 czerwca
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wolanka Wola Filipowska 2-3 MKS II Trzebinia/Siersza 9 czerwca
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tempo Płaza 1-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Korona Lgota 14-6 Tęcza Tenczynek
Ruch Młoszowa 1-2 Kościelec Chrzanów
w Chrzanowie; Ruch gospodarzem
Arka Babice 3-0 Zagórzanka Zagórze
Orzeł II Balin 2-2 Unia Kwaczała 10 czerwca
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 22 - 29-30 maja

Wolanka Wola Filipowska 1-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Błyskawica Myślachowice 3-0 Orzeł II Balin
Unia Kwaczała 1-2 Arka Babice
Zagórzanka Zagórze 2-0 Ruch Młoszowa
Kościelec Chrzanów 4-1 Korona Lgota
Tęcza Tenczynek 2-7 Tempo Płaza
MKS II Trzebinia/Siersza 0-3 Nadwiślanin Gromiec

Kolejka 23 - 2-3 czerwca

MKS II Trzebinia/Siersza 3-1 Błyskawica Myślachowice 10 czerwca
w pierwotnym terminie (2-3 czerwca) odwołany
Nadwiślanin Gromiec 1-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 10 czerwca
w pierwotnym terminie (2-3 czerwca) odwołany
Wolanka Wola Filipowska 2-2 Tęcza Tenczynek
Tempo Płaza 1-3 Kościelec Chrzanów
Korona Lgota 0-1 Zagórzanka Zagórze
w Zagórzu
Ruch Młoszowa 3-0 Unia Kwaczała
Arka Babice 1-2 Orzeł II Balin

Kolejka 24 - 5-6 czerwca

Wolanka Wola Filipowska 2-2 Kościelec Chrzanów
Błyskawica Myślachowice 1-2 Arka Babice
Orzeł II Balin 1-1 Ruch Młoszowa
Unia Kwaczała 1-2 Korona Lgota
Zagórzanka Zagórze 1-1 Tempo Płaza
Tęcza Tenczynek 1-0 Nadwiślanin Gromiec
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-2 MKS II Trzebinia/Siersza

Kolejka 25 - 13 czerwca

UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-1 Błyskawica Myślachowice
MKS II Trzebinia/Siersza 3-1 Tęcza Tenczynek
Nadwiślanin Gromiec 2-1 Kościelec Chrzanów
Wolanka Wola Filipowska 2-5 Zagórzanka Zagórze
Tempo Płaza 1-1 Unia Kwaczała
Korona Lgota 7-2 Orzeł II Balin
Ruch Młoszowa 2-4 Arka Babice

Kolejka 26 - 20 czerwca

Wolanka Wola Filipowska 1-0 Unia Kwaczała
Błyskawica Myślachowice 4-1 Ruch Młoszowa
Arka Babice 3-2 Korona Lgota
Orzeł II Balin 5-2 Tempo Płaza
Zagórzanka Zagórze 3-0 Nadwiślanin Gromiec
Kościelec Chrzanów 3-2 MKS II Trzebinia/Siersza
Tęcza Tenczynek 3-9 UKS Regulice (k. Chrzanowa)

Liga okręgowa 2009/2010 (Wadowice)

Klasa A 2009/2010 (Olkusz)
Klasa A 2009/2010 (Oświęcim)
Klasa A 2009/2010 (Wadowice)

Klasa B 2009/2010 (Chrzanów)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas