[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: Chrzanów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Start Kamień 22 57 18 3 1 97-25 10 1 0 55-10 8 2 1 42-15
2.  Victoria Zalas 22 45 14 3 5 81-39 8 1 2 52-21 6 2 3 29-18
3.  Nadwiślanka Okleśna 22 44 13 5 4 62-25 5 2 4 23-14 8 3 0 39-11
4.  MZKS II Alwernia 22 40 12 4 6 56-39 6 2 3 32-18 6 2 3 24-21
5.  UKS Dulowa 22 34 9 7 6 51-30 5 3 3 29-14 4 4 3 22-16
6.  Wisła Jankowice 22 30 8 6 8 56-45 4 4 3 33-17 4 2 5 23-28
7.  Promyk Bolęcin 22 26 7 5 10 55-54 4 4 3 27-22 3 1 7 28-32
8.  ZWM Wodna Trzebinia 22 25 7 4 11 43-61 3 2 6 21-33 4 2 5 22-28
9.  Pogorzanka Pogorzyce 22 22 7 1 14 42-71 4 0 7 24-29 3 1 7 18-42
10.  Korona Mętków 22 18 4 6 12 38-78 3 4 4 22-33 1 2 8 16-45
11.  Sankowia Sanka 22 17 4 5 13 38-68 4 1 6 27-38 0 4 7 11-30
12.  Zryw Kąty (Chrzanów) 22 13 4 1 17 25-109 3 1 7 12-38 1 0 10 13-71

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Start Kamień    4-1 2-2 4-0 4-1 8-1 3-2 4-0 9-1 4-1 7-1 6-0 
 2 Victoria Zalas3-3     3-4 2-4 4-0 3-2 3-2 3-2 12-0 6-0 3-2 10-2 
 3 Nadwiślanka Okleśna1-2 1-3     0-2 1-1 3-1 4-1 1-2 3-1 1-1 2-0 6-0 
 4 MZKS II Alwernia1-2 2-3 1-1     0-5 4-1 2-2 4-2 3-0 3-2 1-0 11-0 
 5 UKS Dulowa4-2 0-0 1-3 5-0     1-1 3-1 1-2 1-3 10-1 1-1 2-0 
 6 Wisła Jankowice1-1 0-4 0-1 1-1 1-1     5-0 3-2 2-4 5-1 2-2 13-0 
 7 Promyk Bolęcin2-6 2-4 0-0 4-2 0-0 0-0     2-3 1-1 3-1 8-3 5-2 
 8 ZWM Wodna Trzebinia2-3 0-7 0-4 1-3 2-3 5-4 2-6     4-1 2-2 0-0 3-0 
 9 Pogorzanka Pogorzyce0-2 4-2 2-3 0-3 1-4 0-3 2-7 5-1     5-0 2-0 3-4 
 10 Korona Mętków0-2 1-1 0-8 2-2 1-1 2-6 4-3 0-3 5-1     2-2 5-4 
 11 Sankowia Sanka1-5 4-3 1-8 1-4 0-6 2-3 4-0 2-2 2-1 3-5     7-1 
 12 Zryw Kąty (Chrzanów)0-14 0-1 1-5 1-3 2-0 0-1 0-4 3-3 0-5 3-2 2-0     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Zryw Kąty (Chrzanów) 0-4 Promyk Bolęcin
UKS Dulowa 4-2 Start Kamień
Victoria Zalas 3-2 Wisła Jankowice
ZWM Wodna Trzebinia 2-2 Korona Mętków
MZKS II Alwernia 1-1 Nadwiślanka Okleśna
Sankowia Sanka 2-1 Pogorzanka Pogorzyce

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Promyk Bolęcin 1-1 Pogorzanka Pogorzyce
Nadwiślanka Okleśna 2-0 Sankowia Sanka
Korona Mętków 2-2 MZKS II Alwernia
Wisła Jankowice 3-2 ZWM Wodna Trzebinia
Start Kamień 4-1 Victoria Zalas
Zryw Kąty (Chrzanów) 2-0 UKS Dulowa

Kolejka 3 - 5-6 września

UKS Dulowa 3-1 Promyk Bolęcin
Victoria Zalas 10-2 Zryw Kąty (Chrzanów)
ZWM Wodna Trzebinia 2-3 Start Kamień
MZKS II Alwernia 4-1 Wisła Jankowice
Sankowia Sanka 3-5 Korona Mętków
Pogorzanka Pogorzyce 2-3 Nadwiślanka Okleśna

Kolejka 4 - 12-13 września

Promyk Bolęcin 0-0 Nadwiślanka Okleśna
Korona Mętków 5-1 Pogorzanka Pogorzyce
Wisła Jankowice 2-2 Sankowia Sanka
Start Kamień 4-0 MZKS II Alwernia
Zryw Kąty (Chrzanów) 3-3 ZWM Wodna Trzebinia
UKS Dulowa 0-0 Victoria Zalas

Kolejka 5 - 19-20 września

Victoria Zalas 3-2 Promyk Bolęcin
ZWM Wodna Trzebinia 2-3 UKS Dulowa
MZKS II Alwernia 11-0 Zryw Kąty (Chrzanów)
Sankowia Sanka 1-5 Start Kamień
Pogorzanka Pogorzyce 0-3 Wisła Jankowice
Nadwiślanka Okleśna 1-1 Korona Mętków

Kolejka 6 - 26-27 września

Promyk Bolęcin 3-1 Korona Mętków
Wisła Jankowice 0-1 Nadwiślanka Okleśna
Start Kamień 9-1 Pogorzanka Pogorzyce
Zryw Kąty (Chrzanów) 2-0 Sankowia Sanka
UKS Dulowa 5-0 MZKS II Alwernia
Victoria Zalas 3-2 ZWM Wodna Trzebinia

Kolejka 7 - 3-4 października

ZWM Wodna Trzebinia 2-6 Promyk Bolęcin
MZKS II Alwernia 2-3 Victoria Zalas
Sankowia Sanka 0-6 UKS Dulowa
Pogorzanka Pogorzyce 3-4 Zryw Kąty (Chrzanów)
Nadwiślanka Okleśna 1-2 Start Kamień
Korona Mętków 2-6 Wisła Jankowice

Kolejka 8 - 10-11 października

Promyk Bolęcin 0-0 Wisła Jankowice
Start Kamień 4-1 Korona Mętków
Zryw Kąty (Chrzanów) 1-5 Nadwiślanka Okleśna
UKS Dulowa 1-3 Pogorzanka Pogorzyce
Victoria Zalas 3-2 Sankowia Sanka
ZWM Wodna Trzebinia 1-3 MZKS II Alwernia

Kolejka 9 - 7-8 listopada

MZKS II Alwernia 2-2 Promyk Bolęcin
w pierwotnym terminie (17-18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sankowia Sanka 2-2 ZWM Wodna Trzebinia
w pierwotnym terminie (17-18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Pogorzanka Pogorzyce 4-2 Victoria Zalas
w pierwotnym terminie (17-18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Nadwiślanka Okleśna 1-1 UKS Dulowa
w pierwotnym terminie (17-18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Korona Mętków 5-4 Zryw Kąty (Chrzanów)
w pierwotnym terminie (17-18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wisła Jankowice 1-1 Start Kamień
w pierwotnym terminie (17-18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 10 - 24-25 października

Zryw Kąty (Chrzanów) 0-1 Wisła Jankowice
UKS Dulowa 10-1 Korona Mętków
Victoria Zalas 3-4 Nadwiślanka Okleśna
ZWM Wodna Trzebinia 4-1 Pogorzanka Pogorzyce
MZKS II Alwernia 1-0 Sankowia Sanka
Start Kamień 3-2 Promyk Bolęcin

Kolejka 11 - 31 października

Sankowia Sanka 4-0 Promyk Bolęcin
Pogorzanka Pogorzyce 0-3 MZKS II Alwernia
Nadwiślanka Okleśna 1-2 ZWM Wodna Trzebinia
Korona Mętków 1-1 Victoria Zalas
Wisła Jankowice 1-1 UKS Dulowa
Start Kamień 6-0 Zryw Kąty (Chrzanów)

Kolejka 12 - 5 maja

Promyk Bolęcin 5-2 Zryw Kąty (Chrzanów)
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Start Kamień 4-1 UKS Dulowa
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Wisła Jankowice 0-4 Victoria Zalas
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Korona Mętków 0-3 ZWM Wodna Trzebinia 4 maja
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Nadwiślanka Okleśna 0-2 MZKS II Alwernia 6 maja
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Pogorzanka Pogorzyce 2-0 Sankowia Sanka 6 maja
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 13 - 26-27 maja

Pogorzanka Pogorzyce 2-7 Promyk Bolęcin
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej; w drugim terminie (19 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sankowia Sanka 1-8 Nadwiślanka Okleśna
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej; w drugim terminie (19 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
MZKS II Alwernia 3-2 Korona Mętków
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej; w drugim terminie (19 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
ZWM Wodna Trzebinia 5-4 Wisła Jankowice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej; w drugim terminie (19 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Zalas 3-3 Start Kamień 10 czerwca
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim (19 maja) i trzecim (26 maja) terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
UKS Dulowa 2-0 Zryw Kąty (Chrzanów)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej; w drugim (19 maja) i trzecim (27 maja) terminie odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 24-25 kwietnia

Promyk Bolęcin 0-0 UKS Dulowa
Zryw Kąty (Chrzanów) 0-1 Victoria Zalas
Start Kamień 4-0 ZWM Wodna Trzebinia
Wisła Jankowice 1-1 MZKS II Alwernia
Korona Mętków 2-2 Sankowia Sanka
Nadwiślanka Okleśna 3-1 Pogorzanka Pogorzyce

Kolejka 15 - 1-2 maja

Nadwiślanka Okleśna 4-1 Promyk Bolęcin
Pogorzanka Pogorzyce 5-0 Korona Mętków
Sankowia Sanka 2-3 Wisła Jankowice
MZKS II Alwernia 1-2 Start Kamień
ZWM Wodna Trzebinia 3-0 Zryw Kąty (Chrzanów)
Victoria Zalas 4-0 UKS Dulowa

Kolejka 16 - 8-9 maja

Promyk Bolęcin 2-4 Victoria Zalas 15 czerwca
UKS Dulowa 1-2 ZWM Wodna Trzebinia
Zryw Kąty (Chrzanów) 1-3 MZKS II Alwernia
Start Kamień 7-1 Sankowia Sanka
Wisła Jankowice 2-4 Pogorzanka Pogorzyce
Korona Mętków 0-8 Nadwiślanka Okleśna

Kolejka 17 - 15-16 maja

Korona Mętków 4-3 Promyk Bolęcin 17 czerwca
w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Nadwiślanka Okleśna 3-1 Wisła Jankowice
Pogorzanka Pogorzyce 0-2 Start Kamień
Sankowia Sanka 7-1 Zryw Kąty (Chrzanów) 3 czerwca
w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
MZKS II Alwernia 0-5 UKS Dulowa 3 czerwca
w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
ZWM Wodna Trzebinia 0-7 Victoria Zalas 17 czerwca
w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 18 - 22-23 maja

Promyk Bolęcin 2-3 ZWM Wodna Trzebinia 10 czerwca
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Zalas 2-4 MZKS II Alwernia
UKS Dulowa 1-1 Sankowia Sanka 10 czerwca
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zryw Kąty (Chrzanów) 0-5 Pogorzanka Pogorzyce 9 czerwca
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Kamień 2-2 Nadwiślanka Okleśna
Wisła Jankowice 5-1 Korona Mętków

Kolejka 19 - 29-30 maja

Wisła Jankowice 5-0 Promyk Bolęcin
Korona Mętków 0-2 Start Kamień
Nadwiślanka Okleśna 6-0 Zryw Kąty (Chrzanów)
Pogorzanka Pogorzyce 1-4 UKS Dulowa
Sankowia Sanka 4-3 Victoria Zalas 9 czerwca
w pierwotnym terminie (30 maja) przerwany w 50. minucie przy stanie 3-3 z powodu ulewy; dokończony w późniejszym terminie
MZKS II Alwernia 4-2 ZWM Wodna Trzebinia

Kolejka 20 - 5-6 czerwca

Promyk Bolęcin 4-2 MZKS II Alwernia 9 czerwca
w pierwotnym terminie (5 czerwca) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
ZWM Wodna Trzebinia 0-0 Sankowia Sanka
Victoria Zalas 12-0 Pogorzanka Pogorzyce
UKS Dulowa 1-3 Nadwiślanka Okleśna
Zryw Kąty (Chrzanów) 3-2 Korona Mętków
Start Kamień 8-1 Wisła Jankowice

Kolejka 21 - 13 czerwca

Promyk Bolęcin 2-6 Start Kamień
Wisła Jankowice 13-0 Zryw Kąty (Chrzanów)
Korona Mętków 1-1 UKS Dulowa
Nadwiślanka Okleśna 1-3 Victoria Zalas
Pogorzanka Pogorzyce 5-1 ZWM Wodna Trzebinia
Sankowia Sanka 1-4 MZKS II Alwernia

Kolejka 22 - 19 czerwca

Promyk Bolęcin 8-3 Sankowia Sanka
MZKS II Alwernia 3-0 Pogorzanka Pogorzyce
ZWM Wodna Trzebinia 0-4 Nadwiślanka Okleśna
Victoria Zalas 6-0 Korona Mętków
UKS Dulowa 1-1 Wisła Jankowice
Zryw Kąty (Chrzanów) 0-14 Start Kamień

Klasa A 2009/2010 (Chrzanów)

Klasa C 2009/2010 (Chrzanów)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas