[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2009/2010, grupa: Kraków
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bronowianka Kraków 34 76 23 7 4 73-33 12 3 2 40-20 11 4 2 33-13
2.  Słomniczanka Słomniki 34 71 22 5 7 80-45 10 3 4 42-22 12 2 3 38-23
3.  Proszowianka Proszowice 34 60 18 6 10 69-42 11 1 5 34-16 7 5 5 35-26
4.  Sokół Kocmyrzów Baranówka 34 59 18 5 11 91-74 9 4 4 52-37 9 1 7 39-37 2 3 1 0 1 7-5
5.  Raba Dobczyce 34 59 18 5 11 62-52 10 3 4 37-20 8 2 7 25-32 2 3 1 0 1 5-7
6.  Zieleńczanka Zielonki 34 57 16 9 9 88-53 11 3 3 59-27 5 6 6 29-26 2 4 1 1 0 4-2
7.  Clepardia Kraków 34 57 16 9 9 64-49 9 5 3 33-18 7 4 6 31-31 2 1 0 1 1 2-4
8.  Pogoń Skotniki (Kraków) 34 52 16 4 14 64-56 10 2 5 42-23 6 2 9 22-33
9.  Wieczysta Kraków 34 51 15 6 13 61-58 9 3 5 33-24 6 3 8 28-34
10.  Pcimianka Pcim 34 49 15 4 15 47-51 9 1 7 29-24 6 3 8 18-27 2 4 1 1 0 3-1
11.  Czarni Staniątki 34 49 14 7 13 76-53 6 5 6 41-26 8 2 7 35-27 2 1 0 1 1 1-3
12.  Pogoń Miechów 34 48 14 6 14 54-62 8 4 5 28-23 6 2 9 26-39
13.  Krakus Swoszowice (Kraków) 34 39 12 3 19 41-61 9 1 7 23-26 3 2 12 18-35
14.  Bieżanowianka Kraków 34 30 9 3 22 50-79 6 1 10 21-27 3 2 12 29-52
15.  Płaszowianka Kraków 34 28 8 4 22 43-78 4 2 11 24-39 4 2 11 19-39
16.  Wawel Kraków 34 26 7 5 22 46-89 4 3 10 23-43 3 2 12 23-46 2 6 2 0 0 5-2
17.  Garbarnia II Kraków 34 26 7 5 22 41-75 2 3 12 15-35 5 2 10 26-40 2 0 0 0 2 2-5
18.  Hutnik II Kraków 34 30 9 3 22 40-86 6 1 10 26-41 3 2 12 14-45
Hutnik II Kraków wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Bronowianka Kraków    1-2 1-1 6-0 4-1 2-1 1-1 4-0 1-0 2-1 0-4 5-3 2-1 3-2 1-0 2-1 4-1 1-1 
 2 Słomniczanka Słomniki0-3     1-2 1-2 6-1 6-2 2-2 1-0 1-3 6-1 2-1 2-2 1-0 2-1 6-2 0-0 2-0 3-0* 
 3 Proszowianka Proszowice3-0 0-0     1-0 3-1 2-1 0-1 2-0 3-0 0-2 1-2 4-2 0-1 2-0 2-0 7-2 1-3 3-1 
 4 Sokół Kocmyrzów Baranówka1-3 2-1 4-5     7-2 3-3 3-3 4-0 4-4 3-1 2-0 3-1 3-2 1-5 1-3 5-1 3-0 3-3 
 5 Raba Dobczyce1-1 1-3 3-1 3-0     1-1 3-1 0-2 4-2 0-0 4-0 3-0 2-0 4-1 3-1 2-0 2-5 1-2 
 6 Zieleńczanka Zielonki1-1 1-3 3-3 4-0 2-3     3-1 2-1 2-2 5-0 3-4 5-2 3-1 5-2 5-1 2-1 7-0 6-2 
 7 Clepardia Kraków1-1 2-0 3-1 0-1 1-1 1-1     3-3 2-4 2-0 3-2 3-0 1-0 1-2 3-0 4-2 0-0 3-0* 
 8 Pogoń Skotniki (Kraków)0-1 1-2 1-0 6-1 0-1 2-1 5-2     0-0 2-0 1-2 2-3 4-3 3-1 4-0 4-4 4-2 3-0* 
 9 Wieczysta Kraków2-1 0-4 0-0 2-0 0-1 2-1 2-3 0-2     2-0 2-4 1-1 3-3 5-2 3-2 4-0 2-0 3-0* 
 10 Pcimianka Pcim0-1 0-1 2-1 0-6 2-1 0-2 6-0 0-1 3-0     2-0 1-3 2-0 3-0 1-1 3-2 1-5 3-0* 
 11 Czarni Staniątki0-1 6-1 1-3 2-2 1-1 2-2 1-5 4-0 5-0 1-1     0-1 5-1 8-2 0-0 2-3 2-1 1-2 
 12 Pogoń Miechów0-0 2-2 2-2 1-2 4-2 1-0 0-2 1-2 0-3 1-0 1-1     0-1 3-2 3-1 3-2 3-0 3-1 
 13 Krakus Swoszowice (Kraków)1-2 1-3 2-1 2-5 2-0 0-1 1-1 2-0 2-1 0-1 0-8 2-0     1-0 1-2 2-1 1-0 3-0* 
 14 Bieżanowianka Kraków1-2 0-2 1-1 1-6 0-1 0-3 0-1 1-3 1-0 1-2 3-0 0-1 2-1     3-2 3-0* 1-2 3-0* 
 15 Płaszowianka Kraków1-5 1-3 2-4 4-6 0-1 2-2 3-2 0-2 1-2 0-3* 1-0 4-2 3-0 2-2     0-1 0-2 0-2 
 16 Wawel Kraków1-3 1-3 0-4 1-4 0-4 1-4 0-3 3-2 1-4 0-0 1-1 1-2 0-4 3-3 3-0     4-2 3-0* 
 17 Garbarnia II Kraków0-5 1-3 0-3 3-1 0-1 1-1 0-3 3-3 2-3 1-2 1-3 *** 0-0 0-2 0-1 0-1     3-0* 
 18 Hutnik II Kraków0-3* 3-5 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 1-0 3-1 2-0 1-4 0-3* 0-3* 4-0 6-2 0-3* 3-2 3-3     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Czarni Staniątki 2-3 Wawel Kraków 15 sierpnia, 18:00
Hutnik II Kraków 6-2 Bieżanowianka Kraków 16 sierpnia, 11:00
Płaszowianka Kraków 1-2 Wieczysta Kraków 15 sierpnia, 17:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 2-5 Sokół Kocmyrzów Baranówka 15 sierpnia, 16:00
Pogoń Miechów 2-2 Słomniczanka Słomniki 15 sierpnia, 18:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 0-1 Raba Dobczyce 15 sierpnia, 17:00
Proszowianka Proszowice 1-3 Garbarnia II Kraków 15 sierpnia, 18:00
Clepardia Kraków 1-1 Bronowianka Kraków 15 sierpnia, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 5-0 Pcimianka Pcim 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 19 sierpnia

Wawel Kraków 1-3 Bronowianka Kraków 19 sierpnia, 18:00
Raba Dobczyce 3-1 Proszowianka Proszowice 19 sierpnia, 18:00
Słomniczanka Słomniki 1-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 19 sierpnia, 18:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-1 Pogoń Miechów 19 sierpnia, 18:00
Wieczysta Kraków 3-3 Krakus Swoszowice (Kraków) 19 sierpnia, 18:00
Zieleńczanka Zielonki 5-1 Płaszowianka Kraków 19 sierpnia, 18:00
Bieżanowianka Kraków 1-2 Pcimianka Pcim 19 sierpnia, 18:00
Czarni Staniątki 1-2 Hutnik II Kraków 19 sierpnia, 18:00
Clepardia Kraków 0-0 Garbarnia II Kraków 19 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Hutnik II Kraków 3-2 Wawel Kraków 23 sierpnia, 11:00
Pcimianka Pcim 2-0 Czarni Staniątki 23 sierpnia, 17:00
Płaszowianka Kraków 2-2 Bieżanowianka Kraków 22 sierpnia, 17:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 0-1 Zieleńczanka Zielonki 23 sierpnia, 16:00
Pogoń Miechów 0-3 Wieczysta Kraków 22 sierpnia, 17:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 6-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 23 sierpnia, 16:00
Proszowianka Proszowice 0-0 Słomniczanka Słomniki 23 sierpnia, 17:00
Clepardia Kraków 1-1 Raba Dobczyce 22 sierpnia, 17:00
Bronowianka Kraków 4-1 Garbarnia II Kraków 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 26 sierpnia

Wawel Kraków 4-2 Garbarnia II Kraków 26 sierpnia, 17:00
Raba Dobczyce 1-1 Bronowianka Kraków 26 sierpnia, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-5 Proszowianka Proszowice 26 sierpnia, 17:00
Wieczysta Kraków 0-2 Pogoń Skotniki (Kraków) 26 sierpnia, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 5-2 Pogoń Miechów 26 sierpnia, 17:00
Bieżanowianka Kraków 2-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 26 sierpnia, 17:00
Czarni Staniątki 0-0 Płaszowianka Kraków 26 sierpnia, 17:00
Hutnik II Kraków 1-4 Pcimianka Pcim 26 sierpnia, 17:00
Clepardia Kraków 2-0 Słomniczanka Słomniki 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Pcimianka Pcim 3-2 Wawel Kraków 30 sierpnia, 17:00
Płaszowianka Kraków 0-2 Hutnik II Kraków 29 sierpnia, 17:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 0-8 Czarni Staniątki 30 sierpnia, 16:00
Pogoń Miechów 3-2 Bieżanowianka Kraków 29 sierpnia, 16:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-1 Zieleńczanka Zielonki 29 sierpnia, 16:00
Proszowianka Proszowice 3-0 Wieczysta Kraków 29 sierpnia, 17:00
Clepardia Kraków 0-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 29 sierpnia, 17:00
Bronowianka Kraków 1-2 Słomniczanka Słomniki 29 sierpnia, 16:00
Garbarnia II Kraków 0-1 Raba Dobczyce 30 sierpnia, 11:00

Kolejka 6 - 2 września

Wawel Kraków 0-4 Raba Dobczyce 2 września, 17:00
Słomniczanka Słomniki 2-0 Garbarnia II Kraków 2 września, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-3 Bronowianka Kraków 2 września, 17:00
Wieczysta Kraków 2-3 Clepardia Kraków 2 września, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 3-3 Proszowianka Proszowice 2 września, 17:00
Bieżanowianka Kraków 1-3 Pogoń Skotniki (Kraków) 2 września, 17:00
Czarni Staniątki 0-1 Pogoń Miechów 2 września, 17:00
Hutnik II Kraków 4-0 Krakus Swoszowice (Kraków) 2 września, 17:00
Pcimianka Pcim 1-1 Płaszowianka Kraków 2 września, 17:00

Kolejka 7 - 5-6 września

Płaszowianka Kraków 0-1 Wawel Kraków 6 września, 17:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 0-1 Pcimianka Pcim 6 września, 16:00
Pogoń Miechów 3-1 Hutnik II Kraków 5 września, 16:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-2 Czarni Staniątki 5 września, 16:00
Proszowianka Proszowice 2-0 Bieżanowianka Kraków 5 września, 17:00
Clepardia Kraków 1-1 Zieleńczanka Zielonki 5 września, 17:00
Bronowianka Kraków 1-0 Wieczysta Kraków 5 września, 16:00
Garbarnia II Kraków 3-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 6 września, 11:00
Raba Dobczyce 1-3 Słomniczanka Słomniki 5 września, 17:00

Kolejka 8 - 12-13 września

Wawel Kraków 1-3 Słomniczanka Słomniki 12 września, 11:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 7-2 Raba Dobczyce 13 września, 17:00
Wieczysta Kraków 2-0 Garbarnia II Kraków 12 września, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 1-1 Bronowianka Kraków 12 września, 17:00
Bieżanowianka Kraków 0-1 Clepardia Kraków 12 września, 16:00
Czarni Staniątki 1-3 Proszowianka Proszowice 13 września, 17:00
Hutnik II Kraków 3-1 Pogoń Skotniki (Kraków) 13 września, 11:00
Pcimianka Pcim 1-3 Pogoń Miechów 13 września, 17:00
Płaszowianka Kraków 3-0 Krakus Swoszowice (Kraków) 12 września, 17:00

Kolejka 9 - 16 września

Krakus Swoszowice (Kraków) 2-1 Wawel Kraków 16 września, 16:30
Pogoń Miechów 3-1 Płaszowianka Kraków 16 września, 16:30
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-0 Pcimianka Pcim 16 września, 16:30
Proszowianka Proszowice 3-1 Hutnik II Kraków 16 września, 16:30
Clepardia Kraków 3-2 Czarni Staniątki 16 września, 16:30
Bronowianka Kraków 3-2 Bieżanowianka Kraków 16 września, 16:30
Garbarnia II Kraków 1-1 Zieleńczanka Zielonki 16 września, 16:30
Raba Dobczyce 4-2 Wieczysta Kraków 16 września, 16:30
Słomniczanka Słomniki 1-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 16 września, 16:30

Kolejka 10 - 19-20 września

Wawel Kraków 1-4 Sokół Kocmyrzów Baranówka 19 września, 11:00
Wieczysta Kraków 0-4 Słomniczanka Słomniki 19 września, 16:30
Zieleńczanka Zielonki 2-3 Raba Dobczyce 19 września, 16:00
Bieżanowianka Kraków 1-2 Garbarnia II Kraków 19 września, 16:00
Czarni Staniątki 0-1 Bronowianka Kraków 19 września, 16:30
Hutnik II Kraków 1-0 Clepardia Kraków 20 września, 11:00
Pcimianka Pcim 2-1 Proszowianka Proszowice 20 września, 16:30
Płaszowianka Kraków 0-2 Pogoń Skotniki (Kraków) 19 września, 16:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 2-0 Pogoń Miechów 20 września, 16:00

Kolejka 11 - 26-27 września

Pogoń Miechów 3-2 Wawel Kraków 26 września, 16:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 4-3 Krakus Swoszowice (Kraków) 26 września, 16:00
Proszowianka Proszowice 2-0 Płaszowianka Kraków 26 września, 16:00
Clepardia Kraków 2-0 Pcimianka Pcim 24 września, 16:00
Bronowianka Kraków 1-1 Hutnik II Kraków 26 września, 16:00
Garbarnia II Kraków 1-3 Czarni Staniątki 27 września, 11:00
Raba Dobczyce 4-1 Bieżanowianka Kraków 26 września, 16:00
Słomniczanka Słomniki 6-2 Zieleńczanka Zielonki 26 września, 16:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-4 Wieczysta Kraków 27 września, 16:00

Kolejka 12 - 3-4 października

Wawel Kraków 1-4 Wieczysta Kraków 3 października, 11:00
Zieleńczanka Zielonki 4-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 3 października, 16:00
Bieżanowianka Kraków 0-2 Słomniczanka Słomniki 3 października, 16:00
Czarni Staniątki 1-1 Raba Dobczyce 3 października, 16:00
Hutnik II Kraków 3-3 Garbarnia II Kraków 4 października, 11:00
Pcimianka Pcim 0-1 Bronowianka Kraków 4 października, 16:00
Płaszowianka Kraków 3-2 Clepardia Kraków 4 października, 16:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 2-1 Proszowianka Proszowice 4 października, 16:00
Pogoń Miechów 1-2 Pogoń Skotniki (Kraków) 3 października, 16:00

Kolejka 13 - 10-11 października

Pogoń Skotniki (Kraków) 4-4 Wawel Kraków 10 października, 16:00
Proszowianka Proszowice 4-2 Pogoń Miechów 11 października, 16:00
Clepardia Kraków 1-0 Krakus Swoszowice (Kraków) 10 października, 16:00
Bronowianka Kraków 1-0 Płaszowianka Kraków 10 października, 16:00
Garbarnia II Kraków 1-2 Pcimianka Pcim 11 października, 11:00
Raba Dobczyce 1-2 Hutnik II Kraków 10 października, 16:00
Słomniczanka Słomniki 2-1 Czarni Staniątki 10 października, 16:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-5 Bieżanowianka Kraków 11 października, 16:00
Wieczysta Kraków 2-1 Zieleńczanka Zielonki 10 października, 16:00

Kolejka 14 - 17-18 października

Wawel Kraków 1-4 Zieleńczanka Zielonki 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17-18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Bieżanowianka Kraków 1-0 Wieczysta Kraków 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17-18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Czarni Staniątki 2-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 14 listopada
w pierwotnym (17-18 października), w drugim (11 listopada, 13:00) i w trzecim (14 listopada) terminie mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Hutnik II Kraków 3-5 Słomniczanka Słomniki 18 października, 11:00
na boisku ze sztuczną nawierzchnią
Pcimianka Pcim 2-1 Raba Dobczyce 22 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (17-18 października) i w drugim terminie (11 listopada, 13:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / mecz przełożony na wiosnę
Płaszowianka Kraków 0-2 Garbarnia II Kraków 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17-18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-2 Bronowianka Kraków 21 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17-18 października) i w drugim terminie (11 listopada, 13:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Pogoń Miechów 0-2 Clepardia Kraków 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17-18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-0 Proszowianka Proszowice 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (17-18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 15 - 24-25 października

Proszowianka Proszowice 7-2 Wawel Kraków 24 października, 15:00
Bronowianka Kraków 5-3 Pogoń Miechów 24 października, 15:00
Garbarnia II Kraków 0-0 Krakus Swoszowice (Kraków) 25 października, 11:00
Raba Dobczyce 3-1 Płaszowianka Kraków 24 października, 15:00
Słomniczanka Słomniki 6-1 Pcimianka Pcim 24 października, 15:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-3 Hutnik II Kraków 11 listopada, 13:00
Wieczysta Kraków 2-4 Czarni Staniątki 24 października, 15:00
Zieleńczanka Zielonki 5-2 Bieżanowianka Kraków 24 października, 15:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 5-2 Clepardia Kraków 24 października, 15:00

Kolejka 16 - 31 października

Wawel Kraków 3-3 Bieżanowianka Kraków 31 października, 14:00
Czarni Staniątki 2-2 Zieleńczanka Zielonki 31 października, 14:00
Hutnik II Kraków 2-0 Wieczysta Kraków 31 października, 14:00
Pcimianka Pcim 0-6 Sokół Kocmyrzów Baranówka 31 października, 14:00
Płaszowianka Kraków 1-3 Słomniczanka Słomniki 31 października, 14:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 2-0 Raba Dobczyce 31 października, 14:00
Pogoń Miechów 3-0 Garbarnia II Kraków 31 października, 14:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 0-1 Bronowianka Kraków 31 października, 14:00
Proszowianka Proszowice 0-1 Clepardia Kraków 31 października, 14:00

Kolejka 17 - 7-8 listopada

Bronowianka Kraków 1-1 Proszowianka Proszowice 7 listopada, 13:00
Garbarnia II Kraków 3-3 Pogoń Skotniki (Kraków) 8 listopada, 11:00
Raba Dobczyce 3-0 Pogoń Miechów 7 listopada, 13:30
Słomniczanka Słomniki 1-0 Krakus Swoszowice (Kraków) 8 listopada, 13:00
w Niedźwiedziu
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-3 Płaszowianka Kraków 8 listopada, 13:00
Wieczysta Kraków 2-0 Pcimianka Pcim 7 listopada, 13:00
Zieleńczanka Zielonki 6-2 Hutnik II Kraków 7 listopada, 13:00
Bieżanowianka Kraków 3-0 Czarni Staniątki 7 listopada, 13:00
Wawel Kraków 0-3 Clepardia Kraków 7 listopada, 11:00

Kolejka 18 - 13-14 marca

Pcimianka Pcim 0-2 Zieleńczanka Zielonki 21 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wawel Kraków 1-1 Czarni Staniątki 27 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (13 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Bieżanowianka Kraków 3-0 Hutnik II Kraków
(wo)
Wieczysta Kraków 3-2 Płaszowianka Kraków 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (13 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-2 Krakus Swoszowice (Kraków) 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Słomniczanka Słomniki 2-2 Pogoń Miechów 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (13 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Raba Dobczyce 0-2 Pogoń Skotniki (Kraków) 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (13 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Garbarnia II Kraków 0-3 Proszowianka Proszowice 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (14 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Bronowianka Kraków 1-1 Clepardia Kraków 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (13 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 19 - 5 maja

Garbarnia II Kraków 0-3 Clepardia Kraków 26 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bronowianka Kraków 2-1 Wawel Kraków 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Proszowianka Proszowice 3-1 Raba Dobczyce 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-2 Słomniczanka Słomniki 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Miechów 1-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Krakus Swoszowice (Kraków) 2-1 Wieczysta Kraków 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Płaszowianka Kraków 2-2 Zieleńczanka Zielonki 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pcimianka Pcim 3-0 Bieżanowianka Kraków 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hutnik II Kraków 0-3 Czarni Staniątki
(wo)

Kolejka 20 - 27-28 marca

Wawel Kraków 3-0 Hutnik II Kraków
(wo)
Czarni Staniątki 1-1 Pcimianka Pcim 27 marca, 15:00
Bieżanowianka Kraków 3-2 Płaszowianka Kraków 21 kwietnia, 17:00
pierwotnie (27 marca, 15:00) przerwany w 33. minucie przy stanie 0-2 z powodu wtargnięcia na boisko kibiców; dokończony w późniejszym terminie; w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Zieleńczanka Zielonki 3-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 27 marca, 15:00
Wieczysta Kraków 1-1 Pogoń Miechów 27 marca, 15:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 28 marca, 15:00
Słomniczanka Słomniki 1-2 Proszowianka Proszowice 27 marca, 15:00
na stadionie LKS-u Niedźwiedź
Raba Dobczyce 3-1 Clepardia Kraków 27 marca, 15:00
Garbarnia II Kraków 0-5 Bronowianka Kraków 28 marca, 11:00

Kolejka 21 - 3 kwietnia

Słomniczanka Słomniki 2-2 Clepardia Kraków 3 kwietnia, 15:00
Garbarnia II Kraków 0-1 Wawel Kraków 3 kwietnia, 14:30
Bronowianka Kraków 4-1 Raba Dobczyce 3 kwietnia, 15:00
Proszowianka Proszowice 1-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 3 kwietnia, 16:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 0-0 Wieczysta Kraków 3 kwietnia, 15:00
Pogoń Miechów 1-0 Zieleńczanka Zielonki 3 kwietnia, 15:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-0 Bieżanowianka Kraków 3 kwietnia, 16:00
Płaszowianka Kraków 1-0 Czarni Staniątki 3 kwietnia, 15:00
Pcimianka Pcim 3-0 Hutnik II Kraków
(wo)

Kolejka 22 - 26 maja

Wawel Kraków 0-0 Pcimianka Pcim 8 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (26 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hutnik II Kraków 0-3 Płaszowianka Kraków
(wo)
Czarni Staniątki 5-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim (26 maja, 17:00) i trzecim (2 czerwca, 18:00) terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Bieżanowianka Kraków 0-1 Pogoń Miechów 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Zieleńczanka Zielonki 2-1 Pogoń Skotniki (Kraków) 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Wieczysta Kraków 0-0 Proszowianka Proszowice 23 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (26 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-3 Clepardia Kraków 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Słomniczanka Słomniki 0-3 Bronowianka Kraków 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (26 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Raba Dobczyce 2-5 Garbarnia II Kraków 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 23 - 2 czerwca

Raba Dobczyce 2-0 Wawel Kraków 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Garbarnia II Kraków 1-3 Słomniczanka Słomniki 3 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Bronowianka Kraków 6-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Clepardia Kraków 2-4 Wieczysta Kraków 2 czerwca, 18:00
na stadionie Wieczystej; Clepardia gospodarzem / w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Proszowianka Proszowice 2-1 Zieleńczanka Zielonki 21 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (2 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Skotniki (Kraków) 3-1 Bieżanowianka Kraków 21 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (2 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Miechów 1-1 Czarni Staniątki 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Krakus Swoszowice (Kraków) 3-0 Hutnik II Kraków
(wo)
Płaszowianka Kraków 0-3 Pcimianka Pcim
(wo)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (2 czerwca, 18:00) przerwany w 30. minucie przy stanie 1-2 z powodu zaatakowania sędziego przez zawodnika gospodarzy

Kolejka 24 - 24-25 kwietnia

Wawel Kraków 3-0 Płaszowianka Kraków 24 kwietnia, 16:00
Pcimianka Pcim 2-0 Krakus Swoszowice (Kraków) 25 kwietnia, 16:30
Hutnik II Kraków 0-3 Pogoń Miechów
(wo)
Czarni Staniątki 4-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 24 kwietnia, 16:30
Bieżanowianka Kraków 1-1 Proszowianka Proszowice 24 kwietnia, 16:30
Zieleńczanka Zielonki 3-1 Clepardia Kraków 24 kwietnia, 16:00
Wieczysta Kraków 2-1 Bronowianka Kraków 24 kwietnia, 16:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-0 Garbarnia II Kraków 25 kwietnia, 15:00
Słomniczanka Słomniki 6-1 Raba Dobczyce 24 kwietnia, 16:30

Kolejka 25 - 1-2 maja

Słomniczanka Słomniki 0-0 Wawel Kraków 1 maja, 17:00
Raba Dobczyce 3-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 1 maja, 17:00
przerwany w 72. minucie przy stanie 3-0 z powodu burzy
Garbarnia II Kraków 2-3 Wieczysta Kraków 1 maja, 16:30
Bronowianka Kraków 2-1 Zieleńczanka Zielonki 1 maja, 17:00
Clepardia Kraków 1-2 Bieżanowianka Kraków 1 maja, 17:00
na boisku Zwierzynieckiego KS
Proszowianka Proszowice 1-2 Czarni Staniątki 2 maja, 17:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 3-0 Hutnik II Kraków
(wo)
Pogoń Miechów 1-0 Pcimianka Pcim 1 maja, 17:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-2 Płaszowianka Kraków 2 maja, 16:00

Kolejka 26 - 8-9 maja

Wawel Kraków 0-4 Krakus Swoszowice (Kraków) 8 maja, 13:30
na boisku Nadwiślana
Płaszowianka Kraków 4-2 Pogoń Miechów 9 maja, 16:00
Pcimianka Pcim 0-1 Pogoń Skotniki (Kraków) 9 maja, 17:00
Hutnik II Kraków 0-3 Proszowianka Proszowice
(wo)
Czarni Staniątki 1-5 Clepardia Kraków 8 maja, 17:00
Bieżanowianka Kraków 1-2 Bronowianka Kraków 8 maja, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 7-0 Garbarnia II Kraków 8 maja, 17:00
Wieczysta Kraków 0-1 Raba Dobczyce 8 maja, 16:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-1 Słomniczanka Słomniki 9 maja, 16:00

Kolejka 27 - 15-16 maja

Sokół Kocmyrzów Baranówka 5-1 Wawel Kraków 23 czerwca, 18:00
zakończony w 80. minucie za zgodą obu drużyn z powodu kontuzji piłkarza gości / w pierwotnym terminie (16 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Słomniczanka Słomniki 1-3 Wieczysta Kraków 15 maja, 17:00
Raba Dobczyce 1-1 Zieleńczanka Zielonki 15 maja, 17:00
Garbarnia II Kraków 0-2 Bieżanowianka Kraków 23 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bronowianka Kraków 0-4 Czarni Staniątki 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (15 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Clepardia Kraków 3-0 Hutnik II Kraków
(wo)
Proszowianka Proszowice 0-2 Pcimianka Pcim 15 maja, 17:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 4-0 Płaszowianka Kraków 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (15 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Miechów 0-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 15 maja, 17:00

Kolejka 28 - 16 czerwca

Wawel Kraków 1-2 Pogoń Miechów 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Krakus Swoszowice (Kraków) 2-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Płaszowianka Kraków 2-4 Proszowianka Proszowice 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Pcimianka Pcim 6-0 Clepardia Kraków 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Hutnik II Kraków 0-3 Bronowianka Kraków
(wo)
Czarni Staniątki 2-1 Garbarnia II Kraków 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Bieżanowianka Kraków 0-1 Raba Dobczyce 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zieleńczanka Zielonki 1-3 Słomniczanka Słomniki 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wieczysta Kraków 2-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 16 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (19 maja, 18:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 29 - 22-23 maja

Wieczysta Kraków 4-0 Wawel Kraków 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (22 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-3 Zieleńczanka Zielonki 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (23 maja, 16:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Słomniczanka Słomniki 2-1 Bieżanowianka Kraków 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (22 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Raba Dobczyce 4-0 Czarni Staniątki 23 maja, 17:00
Garbarnia II Kraków 3-0 Hutnik II Kraków
(wo)
Bronowianka Kraków 2-1 Pcimianka Pcim 23 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (22 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Clepardia Kraków 3-0 Płaszowianka Kraków 23 maja, 17:00
sztuczne boisko SMS Kraków
Proszowianka Proszowice 0-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (23 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-3 Pogoń Miechów 23 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (22 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 30 - 29-30 maja

Wawel Kraków 3-2 Pogoń Skotniki (Kraków) 30 maja, 16:00
Pogoń Miechów 2-2 Proszowianka Proszowice 29 maja, 17:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-1 Clepardia Kraków 30 maja, 16:00
Płaszowianka Kraków 1-5 Bronowianka Kraków 29 maja, 17:00
Pcimianka Pcim 1-5 Garbarnia II Kraków 30 maja, 17:00
Hutnik II Kraków 0-3 Raba Dobczyce
(wo)
Czarni Staniątki 6-1 Słomniczanka Słomniki 29 maja, 17:00
Bieżanowianka Kraków 1-6 Sokół Kocmyrzów Baranówka 29 maja, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 2-2 Wieczysta Kraków 29 maja, 17:00

Kolejka 31 - 5-6 czerwca

Zieleńczanka Zielonki 2-1 Wawel Kraków 6 czerwca, 16:00
Wieczysta Kraków 5-2 Bieżanowianka Kraków 5 czerwca, 17:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-0 Czarni Staniątki 6 czerwca, 17:00
Słomniczanka Słomniki 3-0 Hutnik II Kraków
(wo)
Raba Dobczyce 0-0 Pcimianka Pcim 6 czerwca, 17:00
Garbarnia II Kraków 0-1 Płaszowianka Kraków 6 czerwca, 11:00
Bronowianka Kraków 2-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 5 czerwca, 17:30
Clepardia Kraków 3-0 Pogoń Miechów 6 czerwca, 17:30
na boisku Zwierzynieckiego KS
Proszowianka Proszowice 2-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 32 - 12-13 czerwca

Clepardia Kraków 3-3 Pogoń Skotniki (Kraków) 13 czerwca, 17:30
na boisku Zwierzynieckiego KS
Wawel Kraków 0-4 Proszowianka Proszowice 12 czerwca, 17:00
Pogoń Miechów 0-0 Bronowianka Kraków 12 czerwca, 17:30
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-0 Garbarnia II Kraków 13 czerwca, 11:00
Płaszowianka Kraków 0-1 Raba Dobczyce 12 czerwca, 17:00
Pcimianka Pcim 0-1 Słomniczanka Słomniki 13 czerwca, 17:00
Hutnik II Kraków 0-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka
(wo)
Czarni Staniątki 5-0 Wieczysta Kraków 12 czerwca, 17:00
Bieżanowianka Kraków 0-3 Zieleńczanka Zielonki 12 czerwca, 17:30

Kolejka 33 - 26 czerwca

Bieżanowianka Kraków 3-0 Wawel Kraków 26 czerwca, 18:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie
Zieleńczanka Zielonki 3-4 Czarni Staniątki 26 czerwca, 18:00
Wieczysta Kraków 3-0 Hutnik II Kraków
(wo)
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-1 Pcimianka Pcim 26 czerwca, 18:00
Słomniczanka Słomniki 6-2 Płaszowianka Kraków 26 czerwca, 18:00
Raba Dobczyce 2-0 Krakus Swoszowice (Kraków) 26 czerwca, 18:00
Garbarnia II Kraków - Pogoń Miechów 26 czerwca, 18:00
(wo)
obustronny walkower / przerwany w 20. minucie przy stanie 0-0 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Bronowianka Kraków 4-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 26 czerwca, 18:00
Clepardia Kraków 3-1 Proszowianka Proszowice 26 czerwca, 18:00
na boisku Zwierzynieckiego KS

Kolejka 34 - 30 czerwca

Clepardia Kraków 4-2 Wawel Kraków 30 czerwca, 18:00
Proszowianka Proszowice 3-0 Bronowianka Kraków 30 czerwca, 18:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 4-2 Garbarnia II Kraków 30 czerwca, 18:00
Pogoń Miechów 4-2 Raba Dobczyce 30 czerwca, 18:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-3 Słomniczanka Słomniki 30 czerwca, 18:00
Płaszowianka Kraków 4-6 Sokół Kocmyrzów Baranówka 30 czerwca, 18:00
Pcimianka Pcim 3-0 Wieczysta Kraków 30 czerwca, 18:00
Hutnik II Kraków 0-3 Zieleńczanka Zielonki
(wo)
Czarni Staniątki 8-2 Bieżanowianka Kraków 30 czerwca, 18:00

V liga 2009/2010 (Kraków-Wadowice)

Liga okręgowa 2009/2010 (Wadowice)

Klasa A 2009/2010 (Kraków I)
Klasa A 2009/2010 (Kraków II)
Klasa A 2009/2010 (Myślenice)
Klasa A 2009/2010 (Wieliczka)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas