[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2009/2010, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wiślanie Jaśkowice 30 65 21 2 7 81-43 14 0 1 50-13 7 2 6 31-30 2 4 1 1 0 4-3
2.  Nadwiślan Kraków 30 65 20 5 5 121-47 10 2 3 78-26 10 3 2 43-21 2 1 0 1 1 3-4
3.  Piast Wołowice 30 57 17 6 7 67-36 12 2 1 42-12 5 4 6 25-24
4.  Radziszowianka Radziszów 30 49 14 7 9 83-61 7 3 5 38-33 7 4 4 45-28
5.  Prokocim Kraków 30 48 13 9 8 54-45 8 4 3 28-18 5 5 5 26-27
6.  LKS Libertów 30 47 15 2 13 63-60 9 2 4 31-23 6 0 9 32-37
7.  Pozowianka Pozowice 30 43 13 4 13 62-75 6 4 5 29-24 7 0 8 33-51
8.  Podgórze Kraków 30 42 13 3 14 47-45 7 2 6 27-20 6 1 8 20-25
9.  Lotnik II Kryspinów 30 41 12 5 13 68-69 7 2 6 42-34 5 3 7 26-35
10.  Armatura Kraków 30 40 10 10 10 44-38 6 4 5 25-21 4 6 5 19-17 2 4 1 1 0 3-2
11.  Liszczanka Liszki 30 40 10 10 10 60-44 6 5 4 35-19 4 5 6 25-25 2 1 0 1 1 2-3
12.  Kaszowianka Kaszów 30 39 12 3 15 62-69 7 2 6 41-32 5 1 9 21-37
13.  Wisła Rząska 30 38 10 8 12 57-53 8 3 4 38-18 2 5 8 19-35
14.  Borkowianka Borek Szlachecki 30 30 8 6 16 44-70 3 5 7 26-34 5 1 9 18-36
15.  Cedronka Wola Radziszowska 30 27 7 6 17 58-65 4 2 9 26-29 3 4 8 32-36
16.  Płomień Kościelec 30 5 1 2 27 24-175 1 2 12 14-69 0 0 15 10-106

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wiślanie Jaśkowice    3-2 2-1 2-0 3-0 0-2 4-2 3-1 5-0 2-1 2-0 2-0 6-2 3-1 4-1 9-0 
 2 Nadwiślan Kraków1-1     3-3 4-6 2-3 5-2 5-2 0-1 9-3 3-1 4-2 3-0 3-1 9-0 5-0 22-1 
 3 Piast Wołowice5-1 2-1     0-0 3-3 3-2 5-0 2-1 1-0 3-0 0-1 2-1 5-0 5-1 3-1 3-0 
 4 Radziszowianka Radziszów2-3 2-3 3-2     1-1 1-6 3-2 1-4 3-2 0-4 1-1 5-0 3-2 4-1 2-2 7-0 
 5 Prokocim Kraków1-3 0-3* 2-2 2-2     1-0 1-2 1-0 4-0 1-1 2-1 3-2 0-0 2-1 4-1 4-0 
 6 LKS Libertów1-0 2-3 2-1 3-2 1-2     1-3 1-0 2-2 2-0 4-1 0-4 3-2 1-1 3-2 5-0 
 7 Pozowianka Pozowice1-2 1-1 1-4 2-4 0-2 2-0     1-0 6-1 1-1 2-2 4-1 3-0 1-3 1-1 3-2 
 8 Podgórze Kraków0-1 0-4 1-1 0-2 1-0 3-0 5-1     1-2 1-0 0-4 1-2 3-1 2-0 1-1 8-1 
 9 Lotnik II Kryspinów2-2 2-4 2-1 8-2 0-4 4-1 4-5 4-1     0-0 0-4 2-3 4-1 1-2 3-2 6-2 
 10 Armatura Kraków1-0 2-4 0-1 1-1 3-3 4-0 0-2 1-0 1-5     2-1 1-0 1-1 0-2 1-1 7-0 
 11 Liszczanka Liszki3-1 2-2 1-3 0-2 1-1 8-0 5-0 3-3 1-0 1-1     2-2 0-1 4-1 0-2 4-0 
 12 Kaszowianka Kaszów8-5 3-4 3-2 3-2 5-2 2-4 1-2 0-2 0-4 0-1 2-2     1-1 1-0 4-1 8-0 
 13 Wisła Rząska2-0 0-2 2-0 0-0 4-1 0-4 4-1 2-3 0-0 0-4 1-1 6-0     3-0 4-2 10-0 
 14 Borkowianka Borek Szlachecki1-3 0-6 1-1 1-3 1-1 3-1 3-5 5-0 0-3 0-0 1-1 1-2 2-2     0-2 7-4 
 15 Cedronka Wola Radziszowska1-4 1-3 0-1 2-4 0-2 0-3 6-0 1-3 2-2 2-4 4-1 3-0 1-1 0-1     3-0 
 16 Płomień Kościelec1-5 1-1 1-2 0-15 2-1 1-7 4-6 0-1 0-2 1-1 0-3 2-4 0-4 0-4 1-13     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Borkowianka Borek Szlachecki 1-1 Prokocim Kraków 19 sierpnia
Kaszowianka Kaszów 3-2 Piast Wołowice
Armatura Kraków 1-0 Wiślanie Jaśkowice
Cedronka Wola Radziszowska 1-1 Wisła Rząska
LKS Libertów 5-0 Płomień Kościelec
Liszczanka Liszki 0-2 Radziszowianka Radziszów
Lotnik II Kryspinów 4-1 Podgórze Kraków
Nadwiślan Kraków 5-2 Pozowianka Pozowice

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Prokocim Kraków 1-2 Pozowianka Pozowice
Podgórze Kraków 0-4 Nadwiślan Kraków
Radziszowianka Radziszów 3-2 Lotnik II Kryspinów
Płomień Kościelec 0-3 Liszczanka Liszki
Wisła Rząska 0-4 LKS Libertów
Wiślanie Jaśkowice 4-1 Cedronka Wola Radziszowska
Piast Wołowice 3-0 Armatura Kraków
Borkowianka Borek Szlachecki 1-2 Kaszowianka Kaszów

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Kaszowianka Kaszów 5-2 Prokocim Kraków
Armatura Kraków 0-2 Borkowianka Borek Szlachecki
Cedronka Wola Radziszowska 0-1 Piast Wołowice
LKS Libertów 1-0 Wiślanie Jaśkowice
Liszczanka Liszki 0-1 Wisła Rząska
Lotnik II Kryspinów 6-2 Płomień Kościelec
Nadwiślan Kraków 4-6 Radziszowianka Radziszów
Pozowianka Pozowice 1-0 Podgórze Kraków

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Prokocim Kraków 1-0 Podgórze Kraków
Radziszowianka Radziszów 3-2 Pozowianka Pozowice
Płomień Kościelec 1-1 Nadwiślan Kraków
Wisła Rząska 0-0 Lotnik II Kryspinów
Wiślanie Jaśkowice 2-0 Liszczanka Liszki
Piast Wołowice 3-2 LKS Libertów
Borkowianka Borek Szlachecki 0-2 Cedronka Wola Radziszowska
Kaszowianka Kaszów 0-1 Armatura Kraków

Kolejka 5 - 5-6 września

Armatura Kraków 3-3 Prokocim Kraków
Cedronka Wola Radziszowska 3-0 Kaszowianka Kaszów
LKS Libertów 1-1 Borkowianka Borek Szlachecki
Liszczanka Liszki 1-3 Piast Wołowice
Lotnik II Kryspinów 2-2 Wiślanie Jaśkowice
Nadwiślan Kraków 3-1 Wisła Rząska
Pozowianka Pozowice 3-2 Płomień Kościelec
Podgórze Kraków 0-2 Radziszowianka Radziszów

Kolejka 6 - 9 września

Prokocim Kraków 2-2 Radziszowianka Radziszów
Płomień Kościelec 0-1 Podgórze Kraków
Wisła Rząska 4-1 Pozowianka Pozowice
Wiślanie Jaśkowice 3-2 Nadwiślan Kraków
Piast Wołowice 1-0 Lotnik II Kryspinów
Borkowianka Borek Szlachecki 1-1 Liszczanka Liszki
Kaszowianka Kaszów 2-4 LKS Libertów
Armatura Kraków 1-1 Cedronka Wola Radziszowska

Kolejka 7 - 12-13 września

Cedronka Wola Radziszowska 0-2 Prokocim Kraków
LKS Libertów 2-0 Armatura Kraków
Liszczanka Liszki 2-2 Kaszowianka Kaszów
Lotnik II Kryspinów 1-2 Borkowianka Borek Szlachecki
Nadwiślan Kraków 3-3 Piast Wołowice
Pozowianka Pozowice 1-2 Wiślanie Jaśkowice
Podgórze Kraków 3-1 Wisła Rząska
Radziszowianka Radziszów 7-0 Płomień Kościelec

Kolejka 8 - 19-20 września

Prokocim Kraków 4-0 Płomień Kościelec
Wisła Rząska 0-0 Radziszowianka Radziszów
Wiślanie Jaśkowice 3-1 Podgórze Kraków
Piast Wołowice 5-0 Pozowianka Pozowice
Borkowianka Borek Szlachecki 0-6 Nadwiślan Kraków
Kaszowianka Kaszów 0-4 Lotnik II Kryspinów
Armatura Kraków 2-1 Liszczanka Liszki
Cedronka Wola Radziszowska 0-3 LKS Libertów

Kolejka 9 - 26-27 września

LKS Libertów 1-2 Prokocim Kraków
Liszczanka Liszki 0-2 Cedronka Wola Radziszowska
Lotnik II Kryspinów 0-0 Armatura Kraków
Nadwiślan Kraków 3-0 Kaszowianka Kaszów
Pozowianka Pozowice 1-3 Borkowianka Borek Szlachecki
Podgórze Kraków 1-1 Piast Wołowice
Radziszowianka Radziszów 2-3 Wiślanie Jaśkowice
Płomień Kościelec 0-4 Wisła Rząska

Kolejka 10 - 3-4 października

Prokocim Kraków 0-0 Wisła Rząska
Wiślanie Jaśkowice 9-0 Płomień Kościelec
Piast Wołowice 0-0 Radziszowianka Radziszów
Borkowianka Borek Szlachecki 5-0 Podgórze Kraków
Kaszowianka Kaszów 1-2 Pozowianka Pozowice
Armatura Kraków 2-4 Nadwiślan Kraków
Cedronka Wola Radziszowska 2-2 Lotnik II Kryspinów
LKS Libertów 4-1 Liszczanka Liszki

Kolejka 11 - 10-11 października

Liszczanka Liszki 1-1 Prokocim Kraków
Lotnik II Kryspinów 4-1 LKS Libertów
Nadwiślan Kraków 5-0 Cedronka Wola Radziszowska
Pozowianka Pozowice 1-1 Armatura Kraków
Podgórze Kraków 1-2 Kaszowianka Kaszów
Radziszowianka Radziszów 4-1 Borkowianka Borek Szlachecki
Płomień Kościelec 1-2 Piast Wołowice
Wisła Rząska 2-0 Wiślanie Jaśkowice

Kolejka 12 - 11 listopada

Prokocim Kraków 1-3 Wiślanie Jaśkowice 21 listopada
w pierwotnym (17-18 października) i drugim (11 listopada) terminie mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Piast Wołowice 5-0 Wisła Rząska
w pierwotnym terminie (17-18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Borkowianka Borek Szlachecki 7-4 Płomień Kościelec 22 listopada
w pierwotnym (17-18 października) i drugim (11 listopada) terminie mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Kaszowianka Kaszów 3-2 Radziszowianka Radziszów 21 listopada
w pierwotnym (17-18 października) i drugim (11 listopada) terminie mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Armatura Kraków 1-0 Podgórze Kraków
w pierwotnym terminie (17-18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Cedronka Wola Radziszowska 6-0 Pozowianka Pozowice
w pierwotnym terminie (17-18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Libertów 2-3 Nadwiślan Kraków
w Krakowie; w pierwotnym terminie (17-18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Liszczanka Liszki 1-0 Lotnik II Kryspinów 22 listopada
w pierwotnym (17-18 października) i drugim (11 listopada) terminie mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 13 - 24-25 października

Lotnik II Kryspinów 0-4 Prokocim Kraków
Nadwiślan Kraków 4-2 Liszczanka Liszki
Pozowianka Pozowice 2-0 LKS Libertów
Podgórze Kraków 1-1 Cedronka Wola Radziszowska
Radziszowianka Radziszów 0-4 Armatura Kraków
Płomień Kościelec 2-4 Kaszowianka Kaszów
Wisła Rząska 3-0 Borkowianka Borek Szlachecki
Wiślanie Jaśkowice 2-1 Piast Wołowice

Kolejka 14 - 31 października

Prokocim Kraków 2-2 Piast Wołowice
Borkowianka Borek Szlachecki 1-3 Wiślanie Jaśkowice
Kaszowianka Kaszów 1-1 Wisła Rząska
Armatura Kraków 7-0 Płomień Kościelec
Cedronka Wola Radziszowska 2-4 Radziszowianka Radziszów
LKS Libertów 1-0 Podgórze Kraków
w Krakowie
Liszczanka Liszki 5-0 Pozowianka Pozowice
Lotnik II Kryspinów 2-4 Nadwiślan Kraków

Kolejka 15 - 7-8 listopada

Nadwiślan Kraków 2-3 Prokocim Kraków
Pozowianka Pozowice 6-1 Lotnik II Kryspinów
Podgórze Kraków 0-4 Liszczanka Liszki
Radziszowianka Radziszów 1-6 LKS Libertów
Płomień Kościelec 1-13 Cedronka Wola Radziszowska
Wisła Rząska 0-4 Armatura Kraków
Wiślanie Jaśkowice 2-0 Kaszowianka Kaszów
Piast Wołowice 5-1 Borkowianka Borek Szlachecki

Kolejka 16 - 20-21 marca

Prokocim Kraków 2-1 Borkowianka Borek Szlachecki 28 kwietnia
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Wołowice 2-1 Kaszowianka Kaszów
Wiślanie Jaśkowice 2-1 Armatura Kraków 28 kwietnia
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Rząska 4-2 Cedronka Wola Radziszowska 28 kwietnia
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Płomień Kościelec 1-7 LKS Libertów 28 kwietnia
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Radziszowianka Radziszów 1-1 Liszczanka Liszki 28 kwietnia
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Podgórze Kraków 1-2 Lotnik II Kryspinów
Pozowianka Pozowice 1-1 Nadwiślan Kraków 28 kwietnia
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 27-28 marca

Pozowianka Pozowice 0-2 Prokocim Kraków
Nadwiślan Kraków 0-1 Podgórze Kraków
Lotnik II Kryspinów 8-2 Radziszowianka Radziszów
Liszczanka Liszki 4-0 Płomień Kościelec
LKS Libertów 3-2 Wisła Rząska
w Skotnikach
Cedronka Wola Radziszowska 1-4 Wiślanie Jaśkowice
Armatura Kraków 0-1 Piast Wołowice
Kaszowianka Kaszów 1-0 Borkowianka Borek Szlachecki

Kolejka 18 - 3 kwietnia

Prokocim Kraków 3-2 Kaszowianka Kaszów
Borkowianka Borek Szlachecki 0-0 Armatura Kraków
Piast Wołowice 3-1 Cedronka Wola Radziszowska
Wiślanie Jaśkowice 0-2 LKS Libertów
Wisła Rząska 1-1 Liszczanka Liszki
Płomień Kościelec 0-2 Lotnik II Kryspinów
Radziszowianka Radziszów 2-3 Nadwiślan Kraków
Podgórze Kraków 5-1 Pozowianka Pozowice

Kolejka 19 - 5 maja

Podgórze Kraków 1-0 Prokocim Kraków
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Pozowianka Pozowice 2-4 Radziszowianka Radziszów
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Nadwiślan Kraków 22-1 Płomień Kościelec
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Lotnik II Kryspinów 4-1 Wisła Rząska
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Liszczanka Liszki 3-1 Wiślanie Jaśkowice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Libertów 2-1 Piast Wołowice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Cedronka Wola Radziszowska 0-1 Borkowianka Borek Szlachecki
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Armatura Kraków 1-0 Kaszowianka Kaszów
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 2 czerwca

Prokocim Kraków 1-1 Armatura Kraków
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Kaszowianka Kaszów 4-1 Cedronka Wola Radziszowska 19 czerwca
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (2 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Borkowianka Borek Szlachecki 3-1 LKS Libertów
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowejw pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Piast Wołowice 0-1 Liszczanka Liszki
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Wiślanie Jaśkowice 5-0 Lotnik II Kryspinów 19 czerwca
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (2 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Rząska 0-2 Nadwiślan Kraków 19 czerwca
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (2 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Płomień Kościelec 4-6 Pozowianka Pozowice 20 czerwca
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (2 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Radziszowianka Radziszów 1-4 Podgórze Kraków
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Radziszowianka Radziszów 1-1 Prokocim Kraków
Podgórze Kraków 8-1 Płomień Kościelec
Pozowianka Pozowice 3-0 Wisła Rząska
Nadwiślan Kraków 1-1 Wiślanie Jaśkowice
Lotnik II Kryspinów 2-1 Piast Wołowice
Liszczanka Liszki 4-1 Borkowianka Borek Szlachecki
LKS Libertów 0-4 Kaszowianka Kaszów
Cedronka Wola Radziszowska 2-4 Armatura Kraków

Kolejka 22 - 1-2 maja

Prokocim Kraków 4-1 Cedronka Wola Radziszowska
Armatura Kraków 4-0 LKS Libertów
Kaszowianka Kaszów 2-2 Liszczanka Liszki
Borkowianka Borek Szlachecki 0-3 Lotnik II Kryspinów
Piast Wołowice 2-1 Nadwiślan Kraków
Wiślanie Jaśkowice 4-2 Pozowianka Pozowice
Wisła Rząska 2-3 Podgórze Kraków
Płomień Kościelec 0-15 Radziszowianka Radziszów

Kolejka 23 - 8-9 maja

Płomień Kościelec 2-1 Prokocim Kraków
Radziszowianka Radziszów 3-2 Wisła Rząska
Podgórze Kraków 0-1 Wiślanie Jaśkowice
Pozowianka Pozowice 1-4 Piast Wołowice
Nadwiślan Kraków 9-0 Borkowianka Borek Szlachecki
Lotnik II Kryspinów 2-3 Kaszowianka Kaszów 23 czerwca
w pierwotnym terminie (8-9 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Liszczanka Liszki 1-1 Armatura Kraków 17 czerwca
w pierwotnym terminie (8-9 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (26 maja) odwołany
LKS Libertów 3-2 Cedronka Wola Radziszowska

Kolejka 24 - 9 czerwca

Prokocim Kraków 1-0 LKS Libertów
w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Cedronka Wola Radziszowska 4-1 Liszczanka Liszki
w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Armatura Kraków 1-5 Lotnik II Kryspinów
w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kaszowianka Kaszów 3-4 Nadwiślan Kraków
w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Borkowianka Borek Szlachecki 3-5 Pozowianka Pozowice
w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Piast Wołowice 2-1 Podgórze Kraków
w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wiślanie Jaśkowice 2-0 Radziszowianka Radziszów
w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Rząska 10-0 Płomień Kościelec
w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 25 - 22-23 maja

Wisła Rząska 4-1 Prokocim Kraków 16 czerwca
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Płomień Kościelec 1-5 Wiślanie Jaśkowice
Radziszowianka Radziszów 3-2 Piast Wołowice 16 czerwca
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Podgórze Kraków 2-0 Borkowianka Borek Szlachecki 16 czerwca
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Pozowianka Pozowice 4-1 Kaszowianka Kaszów 16 czerwca
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Nadwiślan Kraków 3-1 Armatura Kraków
Lotnik II Kryspinów 3-2 Cedronka Wola Radziszowska 23 czerwca
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Liszczanka Liszki 8-0 LKS Libertów 23 czerwca
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 26 - 29-30 maja

Prokocim Kraków 2-1 Liszczanka Liszki
LKS Libertów 2-2 Lotnik II Kryspinów
Cedronka Wola Radziszowska 1-3 Nadwiślan Kraków 23 czerwca
w pierwotnym terminie (29-30 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Armatura Kraków 0-2 Pozowianka Pozowice
Kaszowianka Kaszów 0-2 Podgórze Kraków
Borkowianka Borek Szlachecki 1-3 Radziszowianka Radziszów
Piast Wołowice 3-0 Płomień Kościelec
Wiślanie Jaśkowice 6-2 Wisła Rząska

Kolejka 27 - 5-6 czerwca

Wiślanie Jaśkowice 3-0 Prokocim Kraków
Wisła Rząska 2-0 Piast Wołowice
Płomień Kościelec 0-4 Borkowianka Borek Szlachecki
Radziszowianka Radziszów 5-0 Kaszowianka Kaszów 21 czerwca
w pierwotnym terminie (6 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Podgórze Kraków 1-0 Armatura Kraków
Pozowianka Pozowice 1-1 Cedronka Wola Radziszowska
Nadwiślan Kraków 5-2 LKS Libertów
Lotnik II Kryspinów 0-4 Liszczanka Liszki

Kolejka 28 - 12-13 czerwca

Prokocim Kraków 4-0 Lotnik II Kryspinów
Liszczanka Liszki 2-2 Nadwiślan Kraków
LKS Libertów 1-3 Pozowianka Pozowice
Cedronka Wola Radziszowska 1-3 Podgórze Kraków
Armatura Kraków 1-1 Radziszowianka Radziszów
Kaszowianka Kaszów 8-0 Płomień Kościelec
Borkowianka Borek Szlachecki 2-2 Wisła Rząska
Piast Wołowice 5-1 Wiślanie Jaśkowice

Kolejka 29 - 26 czerwca

Piast Wołowice 3-3 Prokocim Kraków
Wiślanie Jaśkowice 3-1 Borkowianka Borek Szlachecki
Wisła Rząska 6-0 Kaszowianka Kaszów
Płomień Kościelec 1-1 Armatura Kraków
Radziszowianka Radziszów 2-2 Cedronka Wola Radziszowska
Podgórze Kraków 3-0 LKS Libertów
Pozowianka Pozowice 2-2 Liszczanka Liszki
Nadwiślan Kraków 9-3 Lotnik II Kryspinów

Kolejka 30 - 30 czerwca

Prokocim Kraków 0-3 Nadwiślan Kraków
(wo)
nie odbył się; gospodarze nie przygotowali boiska do gry
Lotnik II Kryspinów 4-5 Pozowianka Pozowice
Liszczanka Liszki 3-3 Podgórze Kraków
LKS Libertów 3-2 Radziszowianka Radziszów
Cedronka Wola Radziszowska 3-0 Płomień Kościelec
Armatura Kraków 1-1 Wisła Rząska
Kaszowianka Kaszów 8-5 Wiślanie Jaśkowice
Borkowianka Borek Szlachecki 1-1 Piast Wołowice

Liga okręgowa 2009/2010 (Kraków)

Klasa A 2009/2010 (Kraków I)
Klasa A 2009/2010 (Myślenice)
Klasa A 2009/2010 (Wieliczka)

Klasa B 2009/2010 (Kraków I)
Klasa B 2009/2010 (Kraków II)
Klasa B 2009/2010 (Kraków III)
Klasa B 2009/2010 (Kraków IV)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas