[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tonianka Tonie (Kraków) 26 60 20 0 6 83-35 11 0 2 51-11 9 0 4 32-24
2.  Iskra Radwanowice 26 58 19 1 6 104-46 12 0 1 54-19 7 1 5 50-27
3.  KS Rybitwy (Kraków) 26 55 16 7 3 72-32 9 4 0 39-12 7 3 3 33-20
4.  Czarni 03 Grzegorzowice 26 48 15 3 8 74-45 8 3 2 36-18 7 0 6 38-27
5.  Tramwaj II Kraków 26 44 13 5 8 58-44 9 1 3 32-19 4 4 5 26-25
6.  Wanda Nowa Huta (Kraków) 26 41 12 5 9 50-40 6 2 5 23-22 6 3 4 27-18
7.  Maszycanka Maszyce 26 40 11 7 8 52-33 8 3 2 32-11 3 4 6 20-22
8.  KS Wróżenice (Kraków) 26 33 10 3 13 40-58 6 2 5 20-22 4 1 8 20-36
9.  TS Węgrzce 26 32 8 8 10 39-57 7 3 3 29-28 1 5 7 10-29
10.  Orzeł Iwanowice 26 31 8 7 11 44-46 3 4 6 20-27 5 3 5 24-19
11.  Galicja Raciborowice 26 28 9 1 16 46-48 6 0 7 27-19 3 1 9 19-29
12.  Prądniczanka II Kraków 26 25 8 1 17 39-85 6 0 7 27-44 2 1 10 12-41
13.  Błyskawica Wyciąże (Kraków) 26 20 5 5 16 42-84 2 5 6 20-38 3 0 10 22-46
14.  Polonia Więcławice 26 3 0 3 23 21-111 0 1 12 9-55 0 2 11 12-56
Czarni 03 Grzegorzowice swoje mecze w roli gospodarza rozgrywają w Iwanowicach, a Maszycanka Maszyce w Smardzowicach.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Tonianka Tonie (Kraków)    4-1 2-1 1-2 0-2 4-2 3-1 5-1 8-1 2-0 3-0 4-0 3-0* 12-0 
 2 Iskra Radwanowice3-0*     3-1 3-5 7-3 4-2 2-1 7-3 2-0 4-1 2-1 9-1 5-1 3-0* 
 3 KS Rybitwy (Kraków)1-0 4-2     3-1 3-0 1-1 1-0 6-0 1-1 1-1 6-3 1-1 7-1 4-1 
 4 Czarni 03 Grzegorzowice7-1 2-1 1-4     3-3 1-0 1-1 3-4 2-0 1-1 1-0 4-0 3-2 7-1 
 5 Tramwaj II Kraków2-3 5-1 1-1 2-1     0-4 4-2 1-0 4-1 0-3 5-1 3-1 2-1 3-0 
 6 Wanda Nowa Huta (Kraków)1-5 2-4 1-1 3-2 2-1     0-1 1-0 0-0 1-2 4-2 1-3 4-0 3-1 
 7 Maszycanka Maszyce3-1 0-1 3-1 2-0 2-2 2-4     3-0* 1-1 3-0 2-0 3-0* 7-0 1-1 
 8 KS Wróżenice (Kraków)2-5 1-0 1-2 4-2 0-0 2-2 1-3     1-0 0-4 0-2 3-1 2-0 3-1 
 9 TS Węgrzce1-5 1-6 1-1 5-3 1-0 2-0 2-2 2-0     2-1 1-1 3-0 0-6 8-3 
 10 Orzeł Iwanowice0-1 2-2 2-3 0-3 0-0 1-3 2-2 2-5 2-2     0-2 2-1 5-3 2-0 
 11 Galicja Raciborowice2-3 1-3 2-5 1-2 5-0 0-2 2-1 0-1 4-0 1-0     4-1 0-1 5-0 
 12 Prądniczanka II Kraków1-2 0-11 2-4 1-4 1-7 0-3 4-1 3-2 2-1 0-3 2-1     7-2 4-3 
 13 Błyskawica Wyciąże (Kraków)1-2 3-8 0-4 2-9 1-4 1-1 0-0 1-1 1-2 2-2 3-2 4-2     1-1 
 14 Polonia Więcławice0-4 2-10 1-5 0-4 0-4 0-3 0-5 2-3 1-1 2-6 0-4 0-1 1-5     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Czarni 03 Grzegorzowice 7-1 Tonianka Tonie (Kraków)
Iskra Radwanowice 7-3 KS Wróżenice (Kraków)
Prądniczanka II Kraków 2-1 TS Węgrzce
KS Rybitwy (Kraków) 1-1 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 1-4 Tramwaj II Kraków
Galicja Raciborowice 5-0 Polonia Więcławice
Orzeł Iwanowice 2-2 Maszycanka Maszyce

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Tonianka Tonie (Kraków) 3-1 Maszycanka Maszyce
Polonia Więcławice 2-6 Orzeł Iwanowice
Tramwaj II Kraków 5-1 Galicja Raciborowice
Wanda Nowa Huta (Kraków) 4-0 Błyskawica Wyciąże (Kraków)
TS Węgrzce 1-1 KS Rybitwy (Kraków)
KS Wróżenice (Kraków) 3-1 Prądniczanka II Kraków
Czarni 03 Grzegorzowice 2-1 Iskra Radwanowice

Kolejka 3 - 2 września

Iskra Radwanowice 3-0 Tonianka Tonie (Kraków)
(wo)
na boisku 3-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Prądniczanka II Kraków 1-4 Czarni 03 Grzegorzowice
KS Rybitwy (Kraków) 6-0 KS Wróżenice (Kraków)
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 1-2 TS Węgrzce
Galicja Raciborowice 0-2 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Orzeł Iwanowice 0-0 Tramwaj II Kraków
Maszycanka Maszyce 1-1 Polonia Więcławice

Kolejka 4 - 5-6 września

Tonianka Tonie (Kraków) 12-0 Polonia Więcławice
Tramwaj II Kraków 4-2 Maszycanka Maszyce
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-2 Orzeł Iwanowice
TS Węgrzce 1-1 Galicja Raciborowice
KS Wróżenice (Kraków) 2-0 Błyskawica Wyciąże (Kraków)
Czarni 03 Grzegorzowice 1-4 KS Rybitwy (Kraków)
Iskra Radwanowice 9-1 Prądniczanka II Kraków

Kolejka 5 - 12-13 września

Prądniczanka II Kraków 1-2 Tonianka Tonie (Kraków)
KS Rybitwy (Kraków) 4-2 Iskra Radwanowice
Galicja Raciborowice 0-1 KS Wróżenice (Kraków)
Orzeł Iwanowice 2-2 TS Węgrzce
Maszycanka Maszyce 2-4 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Polonia Więcławice 0-4 Tramwaj II Kraków
Czarni 03 Grzegorzowice 3-2 Błyskawica Wyciąże (Kraków)

Kolejka 6 - 19-20 września

Tonianka Tonie (Kraków) 0-2 Tramwaj II Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 3-1 Polonia Więcławice
TS Węgrzce 2-2 Maszycanka Maszyce
KS Wróżenice (Kraków) 0-4 Orzeł Iwanowice
Iskra Radwanowice 5-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków)
Prądniczanka II Kraków 2-4 KS Rybitwy (Kraków)
Galicja Raciborowice 1-2 Czarni 03 Grzegorzowice

Kolejka 7 - 26-27 września

KS Rybitwy (Kraków) 1-0 Tonianka Tonie (Kraków)
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 4-2 Prądniczanka II Kraków
Galicja Raciborowice 1-3 Iskra Radwanowice
Orzeł Iwanowice 0-3 Czarni 03 Grzegorzowice
Maszycanka Maszyce 3-0 KS Wróżenice (Kraków)
(wo)
na boisku 2-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Polonia Więcławice 1-1 TS Węgrzce
Tramwaj II Kraków 0-4 Wanda Nowa Huta (Kraków)

Kolejka 8 - 3-4 października

Tonianka Tonie (Kraków) 4-2 Wanda Nowa Huta (Kraków)
TS Węgrzce 1-0 Tramwaj II Kraków
KS Wróżenice (Kraków) 3-1 Polonia Więcławice
Czarni 03 Grzegorzowice 1-1 Maszycanka Maszyce
Iskra Radwanowice 4-1 Orzeł Iwanowice
Prądniczanka II Kraków 2-1 Galicja Raciborowice
KS Rybitwy (Kraków) 7-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków)

Kolejka 9 - 10-11 października

Błyskawica Wyciąże (Kraków) 1-2 Tonianka Tonie (Kraków)
Galicja Raciborowice 2-5 KS Rybitwy (Kraków)
Orzeł Iwanowice 2-1 Prądniczanka II Kraków
Maszycanka Maszyce 0-1 Iskra Radwanowice
Polonia Więcławice 0-4 Czarni 03 Grzegorzowice
Tramwaj II Kraków 1-0 KS Wróżenice (Kraków)
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-0 TS Węgrzce

Kolejka 10 - 21-22 listopada

Tonianka Tonie (Kraków) 8-1 TS Węgrzce
w pierwotnym terminie (17-18 października) i w drugim terminie (14-15 listopada) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
KS Wróżenice (Kraków) 2-2 Wanda Nowa Huta (Kraków)
w pierwotnym terminie (17-18 października) i w drugim terminie (14-15 listopada) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Czarni 03 Grzegorzowice 3-3 Tramwaj II Kraków
w pierwotnym terminie (17-18 października) i w drugim terminie (14-15 listopada) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Iskra Radwanowice 3-0 Polonia Więcławice
(wo)
goście nie stawili się na spotkanie / w pierwotnym terminie (17-18 października) i w drugim terminie (14-15 listopada) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Prądniczanka II Kraków 4-1 Maszycanka Maszyce
w pierwotnym terminie (17-18 października) i w drugim terminie (14-15 listopada) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
KS Rybitwy (Kraków) 1-1 Orzeł Iwanowice
w pierwotnym terminie (17-18 października) i w drugim terminie (14-15 listopada) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 3-2 Galicja Raciborowice
w pierwotnym terminie (17-18 października) i w drugim terminie (14-15 listopada) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 11 - 24-25 października

Galicja Raciborowice 2-3 Tonianka Tonie (Kraków)
Orzeł Iwanowice 5-3 Błyskawica Wyciąże (Kraków)
w Polanowicach
Maszycanka Maszyce 3-1 KS Rybitwy (Kraków)
Polonia Więcławice 0-1 Prądniczanka II Kraków
Tramwaj II Kraków 5-1 Iskra Radwanowice
Wanda Nowa Huta (Kraków) 3-2 Czarni 03 Grzegorzowice
TS Węgrzce 2-0 KS Wróżenice (Kraków)

Kolejka 12 - 31 października

Tonianka Tonie (Kraków) 5-1 KS Wróżenice (Kraków)
Czarni 03 Grzegorzowice 2-0 TS Węgrzce
w Polanowicach
Iskra Radwanowice 4-2 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Prądniczanka II Kraków 1-7 Tramwaj II Kraków
KS Rybitwy (Kraków) 4-1 Polonia Więcławice
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 0-0 Maszycanka Maszyce
Galicja Raciborowice 1-0 Orzeł Iwanowice

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Orzeł Iwanowice 0-1 Tonianka Tonie (Kraków)
Maszycanka Maszyce 2-0 Galicja Raciborowice
Polonia Więcławice 1-5 Błyskawica Wyciąże (Kraków)
Tramwaj II Kraków 1-1 KS Rybitwy (Kraków)
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-3 Prądniczanka II Kraków
TS Węgrzce 1-6 Iskra Radwanowice
KS Wróżenice (Kraków) 4-2 Czarni 03 Grzegorzowice

Kolejka 14 - 12 maja

Tonianka Tonie (Kraków) 1-2 Czarni 03 Grzegorzowice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
KS Wróżenice (Kraków) 1-0 Iskra Radwanowice 23 czerwca
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (12 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
TS Węgrzce 3-0 Prądniczanka II Kraków 26 maja
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-1 KS Rybitwy (Kraków)
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Tramwaj II Kraków 2-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków)
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Polonia Więcławice 0-4 Galicja Raciborowice 23 czerwca
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (12 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Maszycanka Maszyce 3-0 Orzeł Iwanowice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 15 - 9 czerwca

Maszycanka Maszyce 3-1 Tonianka Tonie (Kraków)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orzeł Iwanowice 2-0 Polonia Więcławice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Galicja Raciborowice 5-0 Tramwaj II Kraków
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 1-1 Wanda Nowa Huta (Kraków)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
KS Rybitwy (Kraków) 1-1 TS Węgrzce
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Prądniczanka II Kraków 3-2 KS Wróżenice (Kraków)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Iskra Radwanowice 3-5 Czarni 03 Grzegorzowice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 16 - 24-25 kwietnia

Tonianka Tonie (Kraków) 4-1 Iskra Radwanowice
Czarni 03 Grzegorzowice 4-0 Prądniczanka II Kraków
KS Wróżenice (Kraków) 1-2 KS Rybitwy (Kraków)
TS Węgrzce 0-6 Błyskawica Wyciąże (Kraków)
Wanda Nowa Huta (Kraków) 4-2 Galicja Raciborowice
Tramwaj II Kraków 0-3 Orzeł Iwanowice
Polonia Więcławice 0-5 Maszycanka Maszyce

Kolejka 17 - 1-2 maja

Polonia Więcławice 0-4 Tonianka Tonie (Kraków)
Maszycanka Maszyce 2-2 Tramwaj II Kraków
Orzeł Iwanowice 1-3 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Galicja Raciborowice 4-0 TS Węgrzce
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 1-1 KS Wróżenice (Kraków)
KS Rybitwy (Kraków) 3-1 Czarni 03 Grzegorzowice
Prądniczanka II Kraków 0-11 Iskra Radwanowice

Kolejka 18 - 8-9 maja

Błyskawica Wyciąże (Kraków) 2-9 Czarni 03 Grzegorzowice
Tonianka Tonie (Kraków) 4-0 Prądniczanka II Kraków
Iskra Radwanowice 3-1 KS Rybitwy (Kraków) 18 czerwca
w pierwotnym terminie (8-9 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Wróżenice (Kraków) 0-2 Galicja Raciborowice
TS Węgrzce 2-1 Orzeł Iwanowice 16 czerwca
w pierwotnym terminie (8-9 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-1 Maszycanka Maszyce
Tramwaj II Kraków 3-0 Polonia Więcławice

Kolejka 19 - 15-16 maja

Czarni 03 Grzegorzowice 1-0 Galicja Raciborowice 16 czerwca
w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Tramwaj II Kraków 2-3 Tonianka Tonie (Kraków) 16 czerwca
w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Polonia Więcławice 0-3 Wanda Nowa Huta (Kraków) 16 czerwca
w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Maszycanka Maszyce 1-1 TS Węgrzce
Orzeł Iwanowice 2-5 KS Wróżenice (Kraków) 27 maja
w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 3-8 Iskra Radwanowice 16 czerwca
na boisku SMS-u Kraków / w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
KS Rybitwy (Kraków) 1-1 Prądniczanka II Kraków

Kolejka 20 - 20 czerwca

Tonianka Tonie (Kraków) 2-1 KS Rybitwy (Kraków)
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Prądniczanka II Kraków 7-2 Błyskawica Wyciąże (Kraków)
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Iskra Radwanowice 2-1 Galicja Raciborowice
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Czarni 03 Grzegorzowice 1-1 Orzeł Iwanowice
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
KS Wróżenice (Kraków) 1-3 Maszycanka Maszyce
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
TS Węgrzce 8-3 Polonia Więcławice
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-1 Tramwaj II Kraków
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 21 - 29-30 maja

Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-5 Tonianka Tonie (Kraków)
Tramwaj II Kraków 4-1 TS Węgrzce
Polonia Więcławice 2-3 KS Wróżenice (Kraków)
Maszycanka Maszyce 2-0 Czarni 03 Grzegorzowice 28 maja
Orzeł Iwanowice 2-2 Iskra Radwanowice
Galicja Raciborowice 4-1 Prądniczanka II Kraków
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 0-4 KS Rybitwy (Kraków)

Kolejka 22 - 2-3 czerwca

Tonianka Tonie (Kraków) 3-0 Błyskawica Wyciąże (Kraków) 23 czerwca
(wo)
w pierwotnym terminie (2-3 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali
KS Rybitwy (Kraków) 6-3 Galicja Raciborowice
Prądniczanka II Kraków 0-3 Orzeł Iwanowice
Iskra Radwanowice 2-1 Maszycanka Maszyce
Czarni 03 Grzegorzowice 7-1 Polonia Więcławice
KS Wróżenice (Kraków) 0-0 Tramwaj II Kraków
TS Węgrzce 2-0 Wanda Nowa Huta (Kraków)

Kolejka 23 - 5-6 czerwca

TS Węgrzce 1-5 Tonianka Tonie (Kraków)
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-0 KS Wróżenice (Kraków)
Tramwaj II Kraków 2-1 Czarni 03 Grzegorzowice
Polonia Więcławice 2-10 Iskra Radwanowice
Maszycanka Maszyce 3-0 Prądniczanka II Kraków
(wo)
Orzeł Iwanowice 2-3 KS Rybitwy (Kraków)
Galicja Raciborowice 0-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków)

Kolejka 24 - 12-13 czerwca

Tonianka Tonie (Kraków) 3-0 Galicja Raciborowice
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 2-2 Orzeł Iwanowice
KS Rybitwy (Kraków) 1-0 Maszycanka Maszyce
Prądniczanka II Kraków 4-3 Polonia Więcławice
Iskra Radwanowice 7-3 Tramwaj II Kraków
Czarni 03 Grzegorzowice 1-0 Wanda Nowa Huta (Kraków)
KS Wróżenice (Kraków) 1-0 TS Węgrzce

Kolejka 25 - 27 czerwca

KS Wróżenice (Kraków) 2-5 Tonianka Tonie (Kraków)
TS Węgrzce 5-3 Czarni 03 Grzegorzowice
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-4 Iskra Radwanowice 28 czerwca
Tramwaj II Kraków 3-1 Prądniczanka II Kraków
Polonia Więcławice 1-5 KS Rybitwy (Kraków)
Maszycanka Maszyce 7-0 Błyskawica Wyciąże (Kraków)
Orzeł Iwanowice 0-2 Galicja Raciborowice

Kolejka 26 - 30 czerwca

Tonianka Tonie (Kraków) 2-0 Orzeł Iwanowice
Galicja Raciborowice 2-1 Maszycanka Maszyce
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 1-1 Polonia Więcławice
KS Rybitwy (Kraków) 3-0 Tramwaj II Kraków
Prądniczanka II Kraków 0-3 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Iskra Radwanowice 2-0 TS Węgrzce
Czarni 03 Grzegorzowice 3-4 KS Wróżenice (Kraków)

Klasa A 2009/2010 (Kraków I)
Klasa A 2009/2010 (Kraków II)

Klasa B 2009/2010 (Kraków II)
Klasa B 2009/2010 (Kraków III)
Klasa B 2009/2010 (Kraków IV)

Klasa C 2009/2010 (Kraków I)
Klasa C 2009/2010 (Kraków II)
Klasa C 2009/2010 (Kraków III)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas