[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2009/2010, grupa: Kraków III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Jeziorzany 22 57 18 3 1 75-27 9 2 0 39-14 9 1 1 36-13
2.  Sportowiec Modlniczka 22 50 16 2 4 70-31 8 1 2 36-14 8 1 2 34-17
3.  Zwierzyniecki KS Kraków 22 42 13 3 6 90-46 8 1 2 55-24 5 2 4 35-22
4.  Tęcza Piekary 22 37 11 4 7 50-29 6 1 4 21-12 5 3 3 29-17
5.  Lot Balice 22 32 10 2 10 50-51 5 2 4 30-21 5 0 6 20-30
6.  Niegoszowianka Niegoszowice 22 30 8 6 8 44-40 4 4 3 24-16 4 2 5 20-24
7.  Orlęta Rudawa 22 27 8 3 11 55-58 5 2 4 26-19 3 1 7 29-39
8.  Iskra Czułów 22 25 7 4 11 50-65 4 2 5 25-26 3 2 6 25-39
9.  Potok Więckowice 22 24 8 0 14 35-69 4 0 7 16-32 4 0 7 19-37
10.  Orzeł Bębło 22 22 6 4 12 51-62 3 0 8 31-40 3 4 4 20-22
11.  Fitball Szklary 22 19 5 4 13 42-64 1 3 7 21-35 4 1 6 21-29
12.  Topór Aleksandrowice 22 13 4 1 17 24-94 4 0 7 15-44 0 1 10 9-50
Świt II Krzeszowice wycofał się z rozgrywek przed sezonem.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Wisła Jeziorzany    4-0 3-2 3-2 4-2 1-1 4-1 3-3 3-1 4-1 4-0 6-1 
 2 Sportowiec Modlniczka0-4     1-1 4-2 8-2 2-0 3-1 4-0 6-1 2-1 1-2 5-0 
 3 Zwierzyniecki KS Kraków2-3 1-4     1-1 4-1 7-2 7-3 7-3 11-2 4-1 6-3 5-1 
 4 Tęcza Piekary3-0 1-2 2-1     1-2 0-2 5-1 1-1 0-3* 2-0 3-0* 3-0 
 5 Lot Balice1-2 2-3 2-4 2-2     1-1 5-3 5-2 1-0 2-3 3-1 6-0 
 6 Niegoszowianka Niegoszowice0-3 1-1 4-3 1-2 0-2     2-2 4-0 7-0 1-1 1-1 3-1 
 7 Orlęta Rudawa1-1 1-3 1-2 1-0 3-0 0-4     2-3 3-1 2-2 3-2 9-1 
 8 Iskra Czułów1-4 3-6 3-3 1-2 1-0 3-0 2-5     0-3* 2-2 5-0 4-1 
 9 Potok Więckowice2-4 0-2 0-6* 1-3 1-4 3-2 2-1 3-2     0-5 1-3 3-0 
 10 Orzeł Bębło3-4 1-7 4-2 0-3 6-0 2-3 5-7 5-6 1-4     1-3 3-1 
 11 Fitball Szklary0-5 3-1 2-3 2-2 1-3 2-5 1-3 3-5 2-3 2-2     3-3 
 12 Topór Aleksandrowice0-6 0-5 0-8 1-10 1-4 3-0 3-2 2-0 3-1 1-2 1-6     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Pauza: Tęcza Piekary, Zwierzyniecki KS Kraków.
 
Topór Aleksandrowice 0-6 Wisła Jeziorzany
Niegoszowianka Niegoszowice 1-1 Sportowiec Modlniczka
Iskra Czułów 5-0 Fitball Szklary
Orzeł Bębło 1-4 Potok Więckowice
Orlęta Rudawa 3-0 Lot Balice

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Pauza: Topór Aleksandrowice, Wisła Jeziorzany.
 
Zwierzyniecki KS Kraków 4-1 Lot Balice
Potok Więckowice 2-1 Orlęta Rudawa
Fitball Szklary 2-2 Orzeł Bębło
Sportowiec Modlniczka 4-0 Iskra Czułów
Tęcza Piekary 0-2 Niegoszowianka Niegoszowice

Kolejka 3 - 2 września

Topór Aleksandrowice 0-8 Zwierzyniecki KS Kraków
Niegoszowianka Niegoszowice 0-3 Wisła Jeziorzany
Iskra Czułów 1-2 Tęcza Piekary 3 września
Orzeł Bębło 1-7 Sportowiec Modlniczka 3 września
Orlęta Rudawa 3-2 Fitball Szklary
Lot Balice 1-0 Potok Więckowice

Kolejka 4 - 5-6 września

Pauza: Topór Aleksandrowice, Niegoszowianka Niegoszowice.
 
Zwierzyniecki KS Kraków 11-2 Potok Więckowice
Fitball Szklary 1-3 Lot Balice
Sportowiec Modlniczka 3-1 Orlęta Rudawa
Tęcza Piekary 2-0 Orzeł Bębło
Wisła Jeziorzany 3-3 Iskra Czułów

Kolejka 5 - 12-13 września

Pauza: Iskra Czułów, Zwierzyniecki KS Kraków.
 
Niegoszowianka Niegoszowice 3-1 Topór Aleksandrowice
Orzeł Bębło 3-4 Wisła Jeziorzany
Orlęta Rudawa 1-0 Tęcza Piekary
Lot Balice 2-3 Sportowiec Modlniczka
Potok Więckowice 1-3 Fitball Szklary

Kolejka 6 - 19-20 września

Pauza: Niegoszowianka Niegoszowice, Orzeł Bębło.
 
Zwierzyniecki KS Kraków 6-3 Fitball Szklary
Sportowiec Modlniczka 6-1 Potok Więckowice
Tęcza Piekary 1-2 Lot Balice
Wisła Jeziorzany 4-1 Orlęta Rudawa
Topór Aleksandrowice 2-0 Iskra Czułów

Kolejka 7 - 26-27 września

Pauza: Orlęta Rudawa, Iskra Czułów.
 
Niegoszowianka Niegoszowice 4-3 Zwierzyniecki KS Kraków
Orzeł Bębło 3-1 Topór Aleksandrowice
Lot Balice 1-2 Wisła Jeziorzany
Potok Więckowice 1-3 Tęcza Piekary
Fitball Szklary 3-1 Sportowiec Modlniczka

Kolejka 8 - 3-4 października

Pauza: Lot Balice, Orzeł Bębło.
 
Zwierzyniecki KS Kraków 1-4 Sportowiec Modlniczka
Tęcza Piekary 3-0 Fitball Szklary
(wo)
przerwany w 90. minucie przy stanie 2-1 - zawodnik gości zaatakował arbitra
Wisła Jeziorzany 3-1 Potok Więckowice
Topór Aleksandrowice 3-2 Orlęta Rudawa
Niegoszowianka Niegoszowice 4-0 Iskra Czułów

Kolejka 9 - 10-11 października

Pauza: Potok Więckowice, Orlęta Rudawa.
 
Iskra Czułów 3-3 Zwierzyniecki KS Kraków
Orzeł Bębło 2-3 Niegoszowianka Niegoszowice
Lot Balice 6-0 Topór Aleksandrowice
Fitball Szklary 0-5 Wisła Jeziorzany
Sportowiec Modlniczka 4-2 Tęcza Piekary

Kolejka 10 - 21-22 listopada

Pauza: Fitball Szklary, Lot Balice.
 
Zwierzyniecki KS Kraków 1-1 Tęcza Piekary 15 listopada
w pierwotnym terminie (17-18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wisła Jeziorzany 4-0 Sportowiec Modlniczka 8 listopada
w pierwotnym terminie (17-18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Topór Aleksandrowice 3-1 Potok Więckowice
w pierwotnym terminie (17-18 października) i w drugim terminie (14-15 listopada) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Niegoszowianka Niegoszowice 2-2 Orlęta Rudawa
w pierwotnym terminie (17-18 października) i w drugim terminie (14-15 listopada) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Iskra Czułów 2-2 Orzeł Bębło
w pierwotnym terminie (17-18 października) i w drugim terminie (14-15 listopada) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 11 - 24-25 października

Pauza: Sportowiec Modlniczka, Potok Więckowice.
 
Orzeł Bębło 4-2 Zwierzyniecki KS Kraków
Orlęta Rudawa 2-3 Iskra Czułów
Lot Balice 1-1 Niegoszowianka Niegoszowice
Fitball Szklary 3-3 Topór Aleksandrowice
Tęcza Piekary 3-0 Wisła Jeziorzany

Kolejka 12 - 31 października

Pauza: Fitball Szklary, Tęcza Piekary.
 
Zwierzyniecki KS Kraków 2-3 Wisła Jeziorzany
Topór Aleksandrowice 0-5 Sportowiec Modlniczka
Niegoszowianka Niegoszowice 7-0 Potok Więckowice
Iskra Czułów 1-0 Lot Balice
Orzeł Bębło 5-7 Orlęta Rudawa

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Pauza: Sportowiec Modlniczka, Wisła Jeziorzany.
 
Orlęta Rudawa 1-2 Zwierzyniecki KS Kraków
Lot Balice 2-3 Orzeł Bębło
Potok Więckowice 3-2 Iskra Czułów
Fitball Szklary 2-5 Niegoszowianka Niegoszowice
Tęcza Piekary 3-0 Topór Aleksandrowice

Kolejka 14 - 12 maja

Pauza: Tęcza Piekary, Zwierzyniecki KS Kraków.
 
Wisła Jeziorzany 6-1 Topór Aleksandrowice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sportowiec Modlniczka 2-0 Niegoszowianka Niegoszowice
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Fitball Szklary 3-5 Iskra Czułów
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Potok Więckowice 0-5 Orzeł Bębło 19 czerwca
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (2 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lot Balice 5-3 Orlęta Rudawa
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 15 - 26 maja

Pauza: Wisła Jeziorzany, Topór Aleksandrowice.
 
Lot Balice 2-4 Zwierzyniecki KS Kraków 23 maja
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orlęta Rudawa 3-1 Potok Więckowice 9 czerwca
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orzeł Bębło 1-3 Fitball Szklary
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Iskra Czułów 3-6 Sportowiec Modlniczka 9 czerwca
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (26 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Niegoszowianka Niegoszowice 1-2 Tęcza Piekary 23 czerwca
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 16 - 24-25 kwietnia

Zwierzyniecki KS Kraków 5-1 Topór Aleksandrowice
Wisła Jeziorzany 1-1 Niegoszowianka Niegoszowice
Tęcza Piekary 1-1 Iskra Czułów
Sportowiec Modlniczka 2-1 Orzeł Bębło
Fitball Szklary 1-3 Orlęta Rudawa
Potok Więckowice 1-4 Lot Balice

Kolejka 17 - 1-2 maja

Pauza: Niegoszowianka Niegoszowice, Topór Aleksandrowice.
 
Potok Więckowice 0-6 Zwierzyniecki KS Kraków
(wo)
na boisku 3-6
Lot Balice 3-1 Fitball Szklary
Orlęta Rudawa 1-3 Sportowiec Modlniczka
Orzeł Bębło 0-3 Tęcza Piekary
Iskra Czułów 1-4 Wisła Jeziorzany

Kolejka 18 - 8-9 maja

Topór Aleksandrowice 3-0 Niegoszowianka Niegoszowice 16 czerwca
w pierwotnym terminie (8-9 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Jeziorzany 4-1 Orzeł Bębło
Tęcza Piekary 5-1 Orlęta Rudawa
Sportowiec Modlniczka 8-2 Lot Balice
Fitball Szklary 2-3 Potok Więckowice
Zwierzyniecki KS Kraków 7-3 Iskra Czułów

Kolejka 19 - 15-16 maja

Fitball Szklary 2-3 Zwierzyniecki KS Kraków
Potok Więckowice 0-2 Sportowiec Modlniczka 12 czerwca
w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lot Balice 2-2 Tęcza Piekary 10 czerwca
na boisku SMS-u Kraków / w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orlęta Rudawa 1-1 Wisła Jeziorzany 16 czerwca
w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Iskra Czułów 4-1 Topór Aleksandrowice 19 czerwca
w pierwotnym terminie (15-16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Niegoszowianka Niegoszowice 1-1 Orzeł Bębło 10 czerwca

Kolejka 20 - 22-23 maja

Pauza: Orlęta Rudawa, Iskra Czułów.
 
Zwierzyniecki KS Kraków 7-2 Niegoszowianka Niegoszowice 19 czerwca
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Topór Aleksandrowice 1-2 Orzeł Bębło 23 czerwca
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wisła Jeziorzany 4-2 Lot Balice 19 czerwca
w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Tęcza Piekary 0-3 Potok Więckowice 16 czerwca
(wo)
na boisku 5-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik / w pierwotnym terminie (22-23 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sportowiec Modlniczka 1-2 Fitball Szklary

Kolejka 21 - 29-30 maja

Pauza: Orzeł Bębło, Lot Balice.
 
Sportowiec Modlniczka 1-1 Zwierzyniecki KS Kraków
Fitball Szklary 2-2 Tęcza Piekary 19 czerwca
w pierwotnym terminie (29-30 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Potok Więckowice 2-4 Wisła Jeziorzany
Orlęta Rudawa 9-1 Topór Aleksandrowice
Iskra Czułów 3-0 Niegoszowianka Niegoszowice

Kolejka 22 - 2 czerwca

Pauza: Iskra Czułów, Zwierzyniecki KS Kraków, Niegoszowianka Niegoszowice, Potok Więckowice, Orzeł Bębło, Orlęta Rudawa.
 
Topór Aleksandrowice 1-4 Lot Balice 21 czerwca
w pierwotnym terminie (3 czerwca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Jeziorzany 4-0 Fitball Szklary
Tęcza Piekary 1-2 Sportowiec Modlniczka

Kolejka 23 - 5-6 czerwca

Pauza: Lot Balice, Fitball Szklary.
 
Tęcza Piekary 2-1 Zwierzyniecki KS Kraków
Sportowiec Modlniczka 0-4 Wisła Jeziorzany
Potok Więckowice 3-0 Topór Aleksandrowice
Orlęta Rudawa 0-4 Niegoszowianka Niegoszowice
Orzeł Bębło 5-6 Iskra Czułów

Kolejka 24 - 12-13 czerwca

Pauza: Sportowiec Modlniczka, Potok Więckowice.
 
Zwierzyniecki KS Kraków 4-1 Orzeł Bębło
Iskra Czułów 2-5 Orlęta Rudawa
Niegoszowianka Niegoszowice 0-2 Lot Balice
Topór Aleksandrowice 1-6 Fitball Szklary
Wisła Jeziorzany 3-2 Tęcza Piekary

Kolejka 25 - 27 czerwca

Pauza: Fitball Szklary, Tęcza Piekary.
 
Wisła Jeziorzany 3-2 Zwierzyniecki KS Kraków
Sportowiec Modlniczka 5-0 Topór Aleksandrowice
Potok Więckowice 3-2 Niegoszowianka Niegoszowice
Lot Balice 5-2 Iskra Czułów
w Czułowie
Orlęta Rudawa 2-2 Orzeł Bębło

Kolejka 26 - 30 czerwca

Pauza: Sportowiec Modlniczka, Wisła Jeziorzany.
 
Zwierzyniecki KS Kraków 7-3 Orlęta Rudawa
Orzeł Bębło 6-0 Lot Balice
Iskra Czułów 0-3 Potok Więckowice
(wo)
nie odbył się; gospodarze nie poinformowali o zmianie miejsca rozegrania meczu
Niegoszowianka Niegoszowice 1-1 Fitball Szklary
Topór Aleksandrowice 1-10 Tęcza Piekary

Klasa A 2009/2010 (Kraków I)
Klasa A 2009/2010 (Kraków II)

Klasa B 2009/2010 (Kraków I)
Klasa B 2009/2010 (Kraków II)
Klasa B 2009/2010 (Kraków IV)

Klasa C 2009/2010 (Kraków I)
Klasa C 2009/2010 (Kraków II)
Klasa C 2009/2010 (Kraków III)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas