[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga futsalu 2002/2003
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  P.A. Nova Gliwice 18 48 16 0 2 103-62 9 0 0 54-28 7 0 2 49-34
2.  Clearex Chorzów 18 45 15 0 3 134-47 9 0 0 75-13 6 0 3 59-34
3.  Baustal Kraków 18 39 12 3 3 123-73 8 0 1 69-30 4 3 2 54-43
4.  Jango Gliwice 18 32 10 2 6 51-54 6 1 2 32-27 4 1 4 19-27
5.  Cuprum Polkowice 18 24 7 3 8 75-84 5 1 3 42-38 2 2 5 33-46
6.  Rekord Bielsko-Biała 18 22 6 4 8 72-73 3 3 3 37-40 3 1 5 35-33
7.  TPC Komputery Legnica 18 15 4 3 11 60-85 3 2 4 28-38 1 1 7 32-47
8.  Skała-Inter Tychy 18 14 4 2 12 66-93 3 1 5 40-44 1 1 7 26-49
9.  Irex Sosnowiec 18 10 2 4 12 61-125 2 2 5 33-59 0 2 7 28-66 2 3 1 0 1 11-10
10.  Timemaster Siemianowice Śląskie 18 10 3 1 14 58-107 3 1 5 34-42 0 0 9 24-65 2 3 1 0 1 10-11
ITR Iława zmienił nazwę na ITR-Jeziorak Iława.
TEAM Legnica zmienił nazwę na TPC Komputery Legnica.
Unisoft Gdynia wycofał się w trakcie rozgrywek. Wyniki meczów z jego udziałem zostały anulowane.
ITR-Jeziorak Iława wycofał się po 11. kolejce rozgrywek. Wyniki meczów z jego udziałem zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 P.A. Nova Gliwice    6-3 8-5 5-0 6-5 5-3 6-3 6-5 7-3 5-1 
 2 Clearex Chorzów8-2     4-2 6-1 10-1 7-1 7-1 12-2 12-0 9-3 
 3 Baustal Kraków5-6 6-3     5-1 9-4 3-2 11-4 4-0 13-4 13-6 
 4 Jango Gliwice0-2 3-2 3-6     3-1 5-3 3-2 5-5 7-4 3-2 
 5 Cuprum Polkowice4-3 4-8 6-8 1-5     3-3 4-3 3-2 10-4 7-2 
 6 Rekord Bielsko-Biała3-8 3-14 6-6 2-4 5-2     1-1 8-3 2-2 7-0 
 7 TPC Komputery Legnica4-6 2-8 2-8 2-0 2-2 3-6     2-1 5-5 6-2 
 8 Skała-Inter Tychy4-5 5-6 4-9 1-2 4-4 4-3 5-10     5-2 8-3 
 9 Irex Sosnowiec4-13 2-7 5-5 3-3 3-8 1-9 5-4 3-5     7-5 
 10 Timemaster Siemianowice Śląskie2-4 3-8 5-5 2-3 4-6 2-5 5-4 6-3 5-4     

Kolejka 1 - 28-29 września

Clearex Chorzów 7-1 TPC Komputery Legnica 26 września
ITR-Jeziorak Iława - Irex Sosnowiec
anulowany, było 5-5
P.A. Nova Gliwice 5-3 Rekord Bielsko-Biała 25 września
Timemaster Siemianowice Śląskie 6-3 Skała-Inter Tychy
Unisoft Gdynia - Jango Gliwice
anulowany, było 6-8
Baustal Kraków 9-4 Cuprum Polkowice 24 października
data niepotwierdzona

Kolejka 2 - 5-6 października

Jango Gliwice 3-2 Timemaster Siemianowice Śląskie
Irex Sosnowiec 5-5 Baustal Kraków
TPC Komputery Legnica - ITR-Jeziorak Iława
anulowany, było 11-5
Rekord Bielsko-Biała - Unisoft Gdynia
anulowany, było 5-3
Cuprum Polkowice 4-3 P.A. Nova Gliwice
Skała-Inter Tychy 5-6 Clearex Chorzów

Kolejka 3 - 12-13 października

P.A. Nova Gliwice 6-5 Skała-Inter Tychy
Clearex Chorzów 12-0 Irex Sosnowiec 30 października
Baustal Kraków 5-1 Jango Gliwice
Timemaster Siemianowice Śląskie 4-6 Cuprum Polkowice
Unisoft Gdynia - TPC Komputery Legnica
anulowany, było 6-7
ITR-Jeziorak Iława - Rekord Bielsko-Biała
anulowany, było 3-6

Kolejka 4 - 19-20 października

Pauza: Cuprum Polkowice.
 
Rekord Bielsko-Biała 6-6 Baustal Kraków
TPC Komputery Legnica 4-6 P.A. Nova Gliwice
Irex Sosnowiec 7-5 Timemaster Siemianowice Śląskie
Skała-Inter Tychy - ITR-Jeziorak Iława
anulowany, było 7-4
Jango Gliwice 3-2 Clearex Chorzów

Kolejka 5 - 26-27 października

Pauza: Skała-Inter Tychy.
 
Clearex Chorzów 10-1 Cuprum Polkowice
P.A. Nova Gliwice 7-3 Irex Sosnowiec
Baustal Kraków 11-4 TPC Komputery Legnica
Timemaster Siemianowice Śląskie 2-5 Rekord Bielsko-Biała
ITR-Jeziorak Iława - Jango Gliwice
anulowany, było 2-6

Kolejka 6 - 2-3 listopada

Pauza: Irex Sosnowiec.
 
Cuprum Polkowice - ITR-Jeziorak Iława
mecz się nie odbył - goście nie przyjechali na mecz, zweryfikowany na 5-0 (wo), później anulowany
Skała-Inter Tychy 4-9 Baustal Kraków
TPC Komputery Legnica 6-2 Timemaster Siemianowice Śląskie
Rekord Bielsko-Biała 3-14 Clearex Chorzów
Jango Gliwice 0-2 P.A. Nova Gliwice 24 października

Kolejka 7 - 9-10 listopada

Irex Sosnowiec 3-3 Jango Gliwice
P.A. Nova Gliwice 6-3 Clearex Chorzów
Skała-Inter Tychy 5-10 TPC Komputery Legnica
Cuprum Polkowice 3-3 Rekord Bielsko-Biała 11 listopada
Timemaster Siemianowice Śląskie 5-5 Baustal Kraków

Kolejka 8 - 16-17 listopada

Pauza: Timemaster Siemianowice Śląskie.
 
Baustal Kraków 5-6 P.A. Nova Gliwice 5 grudnia
Jango Gliwice 3-1 Cuprum Polkowice
Rekord Bielsko-Biała 8-3 Skała-Inter Tychy
Clearex Chorzów - ITR-Jeziorak Iława 11 listopada
anulowany, było 12-3
TPC Komputery Legnica 5-5 Irex Sosnowiec

Kolejka 9 - 30 listopada-1 grudnia

Pauza: Clearex Chorzów.
 
Skała-Inter Tychy 1-2 Jango Gliwice
Irex Sosnowiec 3-8 Cuprum Polkowice
TPC Komputery Legnica 3-6 Rekord Bielsko-Biała
ITR-Jeziorak Iława - Baustal Kraków
anulowany, było 2-7
P.A. Nova Gliwice 5-1 Timemaster Siemianowice Śląskie

Kolejka 10 - 7-8 grudnia

Pauza: Baustal Kraków.
 
Jango Gliwice 3-2 TPC Komputery Legnica
Cuprum Polkowice 3-2 Skała-Inter Tychy
ITR-Jeziorak Iława - P.A. Nova Gliwice
anulowany, było 4-6
Clearex Chorzów 9-3 Timemaster Siemianowice Śląskie
Rekord Bielsko-Biała 2-2 Irex Sosnowiec

Kolejka 11 - 14-15 grudnia

Pauza: P.A. Nova Gliwice.
 
TPC Komputery Legnica 2-2 Cuprum Polkowice
Timemaster Siemianowice Śląskie - ITR-Jeziorak Iława
anulowany, było 21-5
Baustal Kraków 6-3 Clearex Chorzów
Irex Sosnowiec 3-5 Skała-Inter Tychy
Rekord Bielsko-Biała 2-4 Jango Gliwice

Kolejka 12 - 5 stycznia

Pauza: Jango Gliwice, Irex Sosnowiec.
 
Cuprum Polkowice 6-8 Baustal Kraków 25 stycznia
TPC Komputery Legnica 2-8 Clearex Chorzów
Rekord Bielsko-Biała 3-8 P.A. Nova Gliwice
Skała-Inter Tychy 8-3 Timemaster Siemianowice Śląskie

Kolejka 13 - 12 stycznia

Pauza: TPC Komputery Legnica, Rekord Bielsko-Biała.
 
P.A. Nova Gliwice 6-5 Cuprum Polkowice
Clearex Chorzów 12-2 Skała-Inter Tychy
Timemaster Siemianowice Śląskie 2-3 Jango Gliwice
Baustal Kraków 13-4 Irex Sosnowiec

Kolejka 14 - 18-19 stycznia

Pauza: Rekord Bielsko-Biała, TPC Komputery Legnica.
 
Jango Gliwice 3-6 Baustal Kraków
Cuprum Polkowice 7-2 Timemaster Siemianowice Śląskie
Skała-Inter Tychy 4-5 P.A. Nova Gliwice
Irex Sosnowiec 2-7 Clearex Chorzów

Kolejka 15 - 26 stycznia

Pauza: Skała-Inter Tychy, Cuprum Polkowice.
 
Clearex Chorzów 6-1 Jango Gliwice
Baustal Kraków 3-2 Rekord Bielsko-Biała
P.A. Nova Gliwice 6-3 TPC Komputery Legnica
Timemaster Siemianowice Śląskie 5-4 Irex Sosnowiec

Kolejka 16 - 2 lutego

Pauza: Jango Gliwice, Skała-Inter Tychy.
 
TPC Komputery Legnica 2-8 Baustal Kraków
Rekord Bielsko-Biała 7-0 Timemaster Siemianowice Śląskie
Cuprum Polkowice 4-8 Clearex Chorzów
Irex Sosnowiec 4-13 P.A. Nova Gliwice

Kolejka 17 - 8-9 lutego

Pauza: Irex Sosnowiec, Cuprum Polkowice.
 
Clearex Chorzów 7-1 Rekord Bielsko-Biała
P.A. Nova Gliwice 5-0 Jango Gliwice
Baustal Kraków 4-0 Skała-Inter Tychy
Timemaster Siemianowice Śląskie 5-4 TPC Komputery Legnica

Kolejka 18 - 15-16 lutego

Rekord Bielsko-Biała 5-2 Cuprum Polkowice
Baustal Kraków 13-6 Timemaster Siemianowice Śląskie
Jango Gliwice 7-4 Irex Sosnowiec
Clearex Chorzów 8-2 P.A. Nova Gliwice
TPC Komputery Legnica 2-1 Skała-Inter Tychy

Kolejka 19 - 22-23 lutego

Pauza: Timemaster Siemianowice Śląskie, Clearex Chorzów.
 
Skała-Inter Tychy 4-3 Rekord Bielsko-Biała
Irex Sosnowiec 5-4 TPC Komputery Legnica
P.A. Nova Gliwice 8-5 Baustal Kraków
Cuprum Polkowice 1-5 Jango Gliwice

Kolejka 20 - 1-2 marca

Pauza: Baustal Kraków, Clearex Chorzów.
 
Cuprum Polkowice 10-4 Irex Sosnowiec
Rekord Bielsko-Biała 1-1 TPC Komputery Legnica
Timemaster Siemianowice Śląskie 2-4 P.A. Nova Gliwice
Jango Gliwice 5-5 Skała-Inter Tychy

Kolejka 21 - 9 marca

Pauza: P.A. Nova Gliwice, Baustal Kraków.
 
Timemaster Siemianowice Śląskie 3-8 Clearex Chorzów 23 lutego
Irex Sosnowiec 1-9 Rekord Bielsko-Biała
TPC Komputery Legnica 2-0 Jango Gliwice
Skała-Inter Tychy 4-4 Cuprum Polkowice

Kolejka 22 - 16 marca

Pauza: P.A. Nova Gliwice, Timemaster Siemianowice Śląskie.
 
Skała-Inter Tychy 5-2 Irex Sosnowiec
Jango Gliwice 5-3 Rekord Bielsko-Biała
Cuprum Polkowice 4-3 TPC Komputery Legnica
Clearex Chorzów 4-2 Baustal Kraków 2 marca

Baraże o udział w I lidze futsalu

II liga futsalu 2002/2003 (południowa)
II liga futsalu 2002/2003 (północna)

Autor: Łukasz Mizera

 

Napisz do nas