[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga futsalu 2002/2003, grupa: południowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Agra-Marioss Opole 18 43 14 1 3 98-53 8 1 0 52-21 6 0 3 46-32
2.  FRIB-EX Ruda Śląska 18 40 12 4 2 119-69 8 0 1 67-27 4 4 1 52-42
3.  FC Rotterdam Tychy 18 38 12 2 4 117-69 8 1 0 81-33 4 1 4 36-36
4.  KP Częstochowa 18 31 10 1 7 110-76 8 0 1 62-30 2 1 6 48-46
5.  Radan Gliwice 18 28 9 1 8 102-72 5 0 4 59-35 4 1 4 43-37
6.  Centrum Nowa Ruda 18 26 8 2 8 102-115 6 1 2 57-50 2 1 6 45-65 2 3 1 0 1 14-8
7.  UPOS System Knurów 18 26 8 2 8 63-81 5 1 3 34-34 3 1 5 29-47 2 3 1 0 1 8-14
8.  WSB Chorzów 18 15 4 3 11 66-113 2 3 4 42-52 2 0 7 24-61
9.  Orły Chrzanów 18 10 3 1 14 68-115 2 0 7 33-46 1 1 7 35-69
10.  Strzelec Gorzyczki 18 3 0 3 15 55-137 0 3 6 35-50 0 0 9 20-87

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Agra-Marioss Opole    3-3 6-3 5-2 8-3 7-4 5-2 5-2 4-2 9-0 
 2 FRIB-EX Ruda Śląska5-2     2-4 6-5 7-5 10-6 7-1 3-1 15-2 12-1 
 3 FC Rotterdam Tychy7-6 7-7     8-6 4-3 13-6 11-3 12-1 13-0 6-1 
 4 KP Częstochowa3-1 8-5 3-2     3-6 10-5 6-2 13-3 9-3 7-3 
 5 Radan Gliwice0-2 3-8 4-2 9-7     5-1 0-3 5-6 5-4 28-2 
 6 Centrum Nowa Ruda4-12 5-8 11-8 5-4 4-3     11-4 7-3 5-5 5-3 
 7 UPOS System Knurów3-5 1-3 4-4 5-4 2-7 4-3     5-0 6-5 4-3 
 8 WSB Chorzów3-6 5-5 0-4 5-5 3-9 8-8 3-7     7-4 8-4 
 9 Orły Chrzanów4-8 5-8 2-4 2-10 1-2 3-4 1-4 7-3     8-3 
 10 Strzelec Gorzyczki3-4 5-5 4-5 1-5 5-5 5-8 3-3 4-5 5-10     

Kolejka 1 - 19-20 października

FC Rotterdam Tychy 13-6 Centrum Nowa Ruda
FRIB-EX Ruda Śląska 15-2 Orły Chrzanów
Agra-Marioss Opole 5-2 UPOS System Knurów
KP Częstochowa 13-3 WSB Chorzów
Radan Gliwice 28-2 Strzelec Gorzyczki

Kolejka 2 - 26-27 października

Centrum Nowa Ruda 4-12 Agra-Marioss Opole
FC Rotterdam Tychy 6-1 Strzelec Gorzyczki
Orły Chrzanów 2-10 KP Częstochowa
UPOS System Knurów 2-7 Radan Gliwice
WSB Chorzów 5-5 FRIB-EX Ruda Śląska

Kolejka 3 - 2-3 listopada

FC Rotterdam Tychy 12-1 WSB Chorzów
Radan Gliwice 5-4 Orły Chrzanów
Agra-Marioss Opole 9-0 Strzelec Gorzyczki
FRIB-EX Ruda Śląska 7-1 UPOS System Knurów
KP Częstochowa 10-5 Centrum Nowa Ruda

Kolejka 4 - 9-10 listopada

Agra-Marioss Opole 8-3 Radan Gliwice
WSB Chorzów 8-8 Centrum Nowa Ruda
UPOS System Knurów 5-4 KP Częstochowa
FRIB-EX Ruda Śląska 12-1 Strzelec Gorzyczki
Orły Chrzanów 2-4 FC Rotterdam Tychy

Kolejka 5 - 17 listopada

Centrum Nowa Ruda 5-5 Orły Chrzanów
FRIB-EX Ruda Śląska 5-2 Agra-Marioss Opole
KP Częstochowa 7-3 Strzelec Gorzyczki
Radan Gliwice 5-6 WSB Chorzów 20 listopada
FC Rotterdam Tychy 11-3 UPOS System Knurów

Kolejka 6 - 24 listopada

WSB Chorzów 8-4 Strzelec Gorzyczki
Orły Chrzanów 1-4 UPOS System Knurów 22 grudnia
Centrum Nowa Ruda 5-8 FRIB-EX Ruda Śląska
Radan Gliwice 9-7 KP Częstochowa
Agra-Marioss Opole 6-3 FC Rotterdam Tychy

Kolejka 7 - 1 grudnia

Radan Gliwice 4-2 FC Rotterdam Tychy
UPOS System Knurów 4-3 Centrum Nowa Ruda 14 grudnia
Agra-Marioss Opole 5-2 WSB Chorzów
Orły Chrzanów 8-3 Strzelec Gorzyczki
FRIB-EX Ruda Śląska 6-5 KP Częstochowa

Kolejka 8 - 8 grudnia

Strzelec Gorzyczki 3-3 UPOS System Knurów
WSB Chorzów 7-4 Orły Chrzanów
FC Rotterdam Tychy 7-7 FRIB-EX Ruda Śląska
Radan Gliwice 5-1 Centrum Nowa Ruda
KP Częstochowa 3-1 Agra-Marioss Opole

Kolejka 9 - 15 grudnia

Orły Chrzanów 4-8 Agra-Marioss Opole
KP Częstochowa 3-2 FC Rotterdam Tychy
Centrum Nowa Ruda 5-3 Strzelec Gorzyczki 22 grudnia
UPOS System Knurów 5-0 WSB Chorzów
FRIB-EX Ruda Śląska 7-5 Radan Gliwice

Kolejka 10 - 5 stycznia

UPOS System Knurów 3-5 Agra-Marioss Opole
WSB Chorzów 5-5 KP Częstochowa
Strzelec Gorzyczki 5-5 Radan Gliwice
Centrum Nowa Ruda 11-8 FC Rotterdam Tychy
Orły Chrzanów 5-8 FRIB-EX Ruda Śląska

Kolejka 11 - 12 stycznia

Radan Gliwice 0-3 UPOS System Knurów
FRIB-EX Ruda Śląska 3-1 WSB Chorzów
Agra-Marioss Opole 7-4 Centrum Nowa Ruda
Strzelec Gorzyczki 4-5 FC Rotterdam Tychy
KP Częstochowa 9-3 Orły Chrzanów

Kolejka 12 - 19 stycznia

UPOS System Knurów 1-3 FRIB-EX Ruda Śląska
Centrum Nowa Ruda 5-4 KP Częstochowa
WSB Chorzów 0-4 FC Rotterdam Tychy
Orły Chrzanów 1-2 Radan Gliwice
Strzelec Gorzyczki 3-4 Agra-Marioss Opole

Kolejka 13 - 26 stycznia

KP Częstochowa 6-2 UPOS System Knurów
Strzelec Gorzyczki 5-5 FRIB-EX Ruda Śląska
FC Rotterdam Tychy 13-0 Orły Chrzanów
Radan Gliwice 0-2 Agra-Marioss Opole
Centrum Nowa Ruda 7-3 WSB Chorzów

Kolejka 14 - 2 lutego

Strzelec Gorzyczki 1-5 KP Częstochowa
WSB Chorzów 3-9 Radan Gliwice
UPOS System Knurów 4-4 FC Rotterdam Tychy
Orły Chrzanów 3-4 Centrum Nowa Ruda
Agra-Marioss Opole 3-3 FRIB-EX Ruda Śląska

Kolejka 15 - 9 lutego

UPOS System Knurów 6-5 Orły Chrzanów
FRIB-EX Ruda Śląska 10-6 Centrum Nowa Ruda
KP Częstochowa 3-6 Radan Gliwice
mecz w Gliwicach
FC Rotterdam Tychy 7-6 Agra-Marioss Opole
Strzelec Gorzyczki 4-5 WSB Chorzów

Kolejka 16 - 16 lutego

KP Częstochowa 8-5 FRIB-EX Ruda Śląska
FC Rotterdam Tychy 4-3 Radan Gliwice
Centrum Nowa Ruda 11-4 UPOS System Knurów
WSB Chorzów 3-6 Agra-Marioss Opole
Strzelec Gorzyczki 5-10 Orły Chrzanów

Kolejka 17 - 23 lutego

Orły Chrzanów 7-3 WSB Chorzów
FRIB-EX Ruda Śląska 2-4 FC Rotterdam Tychy
Centrum Nowa Ruda 4-3 Radan Gliwice
Agra-Marioss Opole 5-2 KP Częstochowa
UPOS System Knurów 4-3 Strzelec Gorzyczki

Kolejka 18 - 2 marca

Strzelec Gorzyczki 5-8 Centrum Nowa Ruda
WSB Chorzów 3-7 UPOS System Knurów
Radan Gliwice 3-8 FRIB-EX Ruda Śląska
Agra-Marioss Opole 4-2 Orły Chrzanów
FC Rotterdam Tychy 8-6 KP Częstochowa

Baraże o udział w I lidze futsalu

I liga futsalu 2002/2003

II liga futsalu 2002/2003 (północna)

Autor: Łukasz Mizera

 

Napisz do nas