[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

II liga futsalu 2010/2011, grupa: II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Akademia Sportu Sieradz 8 16 5 1 2 36-27 3 0 1 17-8 2 1 1 19-19 2 4 1 1 0 6-4
2.  Red Dragons Pniewy 8 16 5 1 2 33-23 3 1 0 19-11 2 0 2 14-12 2 1 0 1 1 4-6
3.  Unisław Team Unisław 8 12 4 0 4 38-36 3 0 1 22-17 1 0 3 16-19
4.  Kadet Futsal Team Poznań 8 10 3 1 4 29-31 2 1 1 17-15 1 0 3 12-16
5.  Medan Gniezno 8 4 1 1 6 27-46 1 0 3 13-24 0 1 3 14-22
MOSiR Zielona Góra wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5 
 1 Akademia Sportu Sieradz    4-2 5-0 1-3 7-3 
 2 Red Dragons Pniewy2-2     5-2 7-4 5-3 
 3 Unisław Team Unisław9-10 4-2     3-1 6-4 
 4 Kadet Futsal Team Poznań4-2 2-3 7-6     4-4 
 5 Medan Gniezno4-5 2-7 2-8 5-4     

REKLAMA

Kolejka 1 - 16-17 października

Pauza: Akademia Sportu Sieradz.
 
Red Dragons Pniewy 5-3 Medan Gniezno
Unisław Team Unisław 3-1 Kadet Futsal Team Poznań

Kolejka 2 - 23-24 października

Pauza: Medan Gniezno.
 
Red Dragons Pniewy 5-2 Unisław Team Unisław
Kadet Futsal Team Poznań 4-2 Akademia Sportu Sieradz

Kolejka 3 - 30-31 października

Pauza: Kadet Futsal Team Poznań.
 
Akademia Sportu Sieradz 4-2 Red Dragons Pniewy
Unisław Team Unisław 6-4 Medan Gniezno

Kolejka 4 - 6 listopada

Pauza: Red Dragons Pniewy.
 
Unisław Team Unisław 9-10 Akademia Sportu Sieradz
Medan Gniezno 5-4 Kadet Futsal Team Poznań

Kolejka 5 - 11 listopada

Pauza: Unisław Team Unisław.
 
Kadet Futsal Team Poznań 2-3 Red Dragons Pniewy
Akademia Sportu Sieradz 7-3 Medan Gniezno

Kolejka 6 - 14 listopada

Pauza: Akademia Sportu Sieradz.
 
Medan Gniezno 2-7 Red Dragons Pniewy
Kadet Futsal Team Poznań 7-6 Unisław Team Unisław

Kolejka 7 - 19 listopada

Pauza: Medan Gniezno.
 
Akademia Sportu Sieradz 1-3 Kadet Futsal Team Poznań 1 grudnia
Unisław Team Unisław 4-2 Red Dragons Pniewy

Kolejka 8 - 4 grudnia

Pauza: Kadet Futsal Team Poznań.
 
Medan Gniezno 2-8 Unisław Team Unisław 27 listopada
Red Dragons Pniewy 2-2 Akademia Sportu Sieradz

Kolejka 9 - 11 grudnia

Pauza: Red Dragons Pniewy.
 
Kadet Futsal Team Poznań 4-4 Medan Gniezno
Akademia Sportu Sieradz 5-0 Unisław Team Unisław 27 lutego

REKLAMA

Kolejka 10 - 19 grudnia

Pauza: Unisław Team Unisław.
 
Medan Gniezno 4-5 Akademia Sportu Sieradz
Red Dragons Pniewy 7-4 Kadet Futsal Team Poznań

I liga futsalu 2010/2011

II liga futsalu 2010/2011 (I)
II liga futsalu 2010/2011 (III)
II liga futsalu 2010/2011 (IV)

Autor: Łukasz Bieszke

 

Napisz do nas