[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

II liga futsalu 2010/2011, grupa: IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AZS UW Warszawa 20 48 15 3 2 109-43 9 1 0 67-19 6 2 2 42-24
2.  Helios Białystok 20 38 12 2 6 107-56 8 0 2 59-23 4 2 4 48-33
3.  Mazovia FC Warszawa 20 31 9 4 7 105-66 4 3 3 53-30 5 1 4 52-36 4 7 2 1 1 18-13
4.  Biało-Niebiescy Suwałki 20 31 10 1 9 69-79 7 0 3 43-28 3 1 6 26-51 4 4 1 1 2 13-18
5.  Orkan Poświętne 20 22 7 1 12 114-136 5 1 4 71-57 2 0 8 43-79
6.  Jantar Ostrołęka 20 4 1 1 18 41-165 1 1 8 30-65 0 0 10 11-100
Bank Spółdzielczy Suwałki, Mechanik Białystok, UKS Otrębusy i Żubr Drohiczyn wycofały się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6 
 1 AZS UW Warszawa    1-1 
5-4 
3-0 
5-3 
7-3 
6-1 
15-5 
7-2 
5-0 
13-0 
 2 Helios Białystok1-2 
4-3 
    2-6 
2-1 
5-0 
8-1 
6-4 
7-4 
16-0 
8-2 
 3 Mazovia FC Warszawa2-2 
1-6 
4-5 
2-2 
    5-0* 
4-4 
3-6 
10-4 
17-1 
5-0* 
 4 Biało-Niebiescy Suwałki2-1 
1-2 
1-4 
3-2 
6-3 
3-6 
    8-7 
9-1 
5-1 
5-1 
 5 Orkan Poświętne4-4 
7-10 
5-3 
8-5 
2-5 
7-15 
9-4 
3-5 
    5-1 
21-5 
 6 Jantar Ostrołęka0-8 
2-4 
2-5 
2-17 
3-10 
3-3 
2-5 
2-3 
7-2 
7-8 
    

REKLAMA

Kolejka 1 - 16-17 października

Orkan Poświętne 5-1 Jantar Ostrołęka 17 października, 18:00
AZS UW Warszawa 3-0 Mazovia FC Warszawa 17 października, 18:00
Helios Białystok 5-0 Biało-Niebiescy Suwałki 15 października, 19:00

Kolejka 2 - 23-24 października

Helios Białystok 6-4 Orkan Poświętne 23 października, 17:00
Jantar Ostrołęka 0-8 AZS UW Warszawa 24 października, 16:00
Biało-Niebiescy Suwałki 6-3 Mazovia FC Warszawa 23 października, 20:00

Kolejka 3 - 30-31 października

AZS UW Warszawa 15-5 Orkan Poświętne 31 października, 18:00
Jantar Ostrołęka 2-5 Biało-Niebiescy Suwałki 4 listopada, 20:30
Mazovia FC Warszawa 4-5 Helios Białystok 31 października, 16:00

Kolejka 4 - 6-7 listopada

Mazovia FC Warszawa 3-6 Orkan Poświętne 6 listopada, 16:00
Helios Białystok 16-0 Jantar Ostrołęka 7 listopada, 17:00
Biało-Niebiescy Suwałki 2-1 AZS UW Warszawa 7 listopada, 17:30

Kolejka 5 - 11 listopada

Orkan Poświętne 9-4 Biało-Niebiescy Suwałki 21 listopada, 19:00
Helios Białystok 1-2 AZS UW Warszawa 11 listopada, 20:00
Jantar Ostrołęka 3-10 Mazovia FC Warszawa 11 listopada, 16:00

Kolejka 6 - 13-14 listopada

Biało-Niebiescy Suwałki 1-4 Helios Białystok 13 listopada, 17:00
Jantar Ostrołęka 7-2 Orkan Poświętne 14 listopada, 18:00
Mazovia FC Warszawa 2-2 AZS UW Warszawa 14 listopada, 19:00

Kolejka 7 - 27-28 listopada

Mazovia FC Warszawa 5-0 Biało-Niebiescy Suwałki 27 listopada, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Orkan Poświętne 5-3 Helios Białystok 28 listopada, 19:00
AZS UW Warszawa 5-0 Jantar Ostrołęka 21 listopada, 19:00

Kolejka 8 - 4-5 grudnia

Orkan Poświętne 4-4 AZS UW Warszawa 5 grudnia, 19:00
Biało-Niebiescy Suwałki 5-1 Jantar Ostrołęka 4 grudnia, 18:00
Helios Białystok 2-6 Mazovia FC Warszawa 4 grudnia, 17:00

Kolejka 9 - 11-12 grudnia

Jantar Ostrołęka 2-5 Helios Białystok 12 grudnia, 16:00
AZS UW Warszawa 7-3 Biało-Niebiescy Suwałki 12 grudnia, 18:00
Orkan Poświętne 2-5 Mazovia FC Warszawa 11 grudnia, 14:00

Kolejka 10 - 18-19 grudnia

Mazovia FC Warszawa 17-1 Jantar Ostrołęka 18 grudnia, 17:00
Biało-Niebiescy Suwałki 8-7 Orkan Poświętne 18 grudnia, 19:00
AZS UW Warszawa 1-1 Helios Białystok 26 lutego, 18:00
w pierwotnym terminie (19 grudnia, 18:00) odwołany

Kolejka 11 - 22-23 stycznia

Orkan Poświętne 21-5 Jantar Ostrołęka 23 stycznia, 18:00
AZS UW Warszawa 5-3 Mazovia FC Warszawa 8 lutego, 20:15
w pierwotnym terminie (22-23 stycznia) odwołany
Helios Białystok 8-1 Biało-Niebiescy Suwałki 22 stycznia, 18:00

Kolejka 12 - 29-30 stycznia

Helios Białystok 7-4 Orkan Poświętne 29 stycznia, 17:00
Jantar Ostrołęka 2-4 AZS UW Warszawa 17 lutego, 20:30
Biało-Niebiescy Suwałki 3-6 Mazovia FC Warszawa 29 stycznia, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 lutego

Mazovia FC Warszawa 2-2 Helios Białystok 5 lutego, 16:00
Jantar Ostrołęka 2-3 Biało-Niebiescy Suwałki 5 lutego, 18:00
AZS UW Warszawa 7-2 Orkan Poświętne 5 lutego, 18:15

Kolejka 14 - 12-13 lutego

Biało-Niebiescy Suwałki 1-2 AZS UW Warszawa 12 lutego, 17:00
Helios Białystok 8-2 Jantar Ostrołęka 12 lutego, 17:00
Mazovia FC Warszawa 10-4 Orkan Poświętne 12 lutego, 16:00

Kolejka 15 - 19-20 lutego

Jantar Ostrołęka 3-3 Mazovia FC Warszawa 20 lutego, 16:00
Helios Białystok 4-3 AZS UW Warszawa 20 lutego, 18:00
w Warszawie
Orkan Poświętne 3-5 Biało-Niebiescy Suwałki 18 lutego

Kolejka 16 - 5-6 marca

Mazovia FC Warszawa 1-6 AZS UW Warszawa 1 marca
Jantar Ostrołęka 7-8 Orkan Poświętne 6 marca, 16:00
Biało-Niebiescy Suwałki 3-2 Helios Białystok 5 marca, 17:00

Kolejka 17 - 12-13 marca

Orkan Poświętne 8-5 Helios Białystok 13 marca, 18:00
AZS UW Warszawa 13-0 Jantar Ostrołęka 13 marca, 18:00
Mazovia FC Warszawa 4-4 Biało-Niebiescy Suwałki 13 marca, 17:00

Kolejka 18 - 19-20 marca

Orkan Poświętne 7-10 AZS UW Warszawa 19 marca, 17:30
Helios Białystok 2-1 Mazovia FC Warszawa 19 marca, 17:00
Biało-Niebiescy Suwałki 5-1 Jantar Ostrołęka 19 marca, 16:30

Kolejka 19 - 26-27 marca

Orkan Poświętne 7-15 Mazovia FC Warszawa 27 marca, 18:00
Jantar Ostrołęka 2-17 Helios Białystok 27 marca, 16:00
AZS UW Warszawa 6-1 Biało-Niebiescy Suwałki 27 marca, 18:00

REKLAMA

Kolejka 20 - 2-3 kwietnia

Biało-Niebiescy Suwałki 9-1 Orkan Poświętne 26 lutego
Mazovia FC Warszawa 5-0 Jantar Ostrołęka 3 kwietnia, 18:00
(wo)
AZS UW Warszawa 5-4 Helios Białystok 2 kwietnia, 17:00

I liga futsalu 2010/2011

II liga futsalu 2010/2011 (I)
II liga futsalu 2010/2011 (II)
II liga futsalu 2010/2011 (III)

Autor: Łukasz Bieszke

 

Napisz do nas