[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Limanowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AKS Ujanowice 26 62 20 2 4 97-34 11 0 2 58-14 9 2 2 39-20
2.  Sokół Słopnice 26 55 16 7 3 82-42 11 2 0 48-18 5 5 3 34-24
3.  Turbacz Mszana Dolna 26 46 14 4 8 79-40 9 2 2 48-15 5 2 6 31-25
4.  Krokus Przyszowa 26 40 11 7 8 61-59 7 4 2 31-18 4 3 6 30-41
5.  Laskovia Laskowa 26 37 11 4 11 90-69 7 3 3 55-28 4 1 8 35-41 4 7 2 1 1 11-7
6.  LKS Rupniów 26 37 10 7 9 62-54 7 3 3 36-16 3 4 6 26-38 4 5 1 2 1 11-7
7.  Witów Mszana Górna 26 37 11 4 11 57-68 8 1 4 34-32 3 3 7 23-36 4 4 1 1 2 9-17
8.  Zenit Kasinka Mała 26 35 11 2 13 63-83 6 2 5 34-36 5 0 8 29-47 2 6 2 0 0 6-4
9.  LKS Mordarka 26 35 9 8 9 52-51 6 6 1 31-19 3 2 8 21-32 2 0 0 0 2 4-6
10.  Słomka Siekierczyna 26 34 10 4 12 59-69 9 1 3 41-28 1 3 9 18-41
11.  Jaworzanka Jaworzna 26 32 9 5 12 63-67 7 3 3 39-26 2 2 9 24-41 2 4 1 1 0 4-3
12.  Zalesianka Zalesie 26 32 9 5 12 64-54 6 4 3 37-26 3 1 9 27-28 2 1 0 1 1 3-4
13.  Śnieżnica Kasina Wielka 26 30 8 6 12 65-80 6 1 6 37-30 2 5 6 28-50
14.  Orkan II Szczyrzyc 26 1 0 1 25 28-152 0 1 12 16-71 0 0 13 12-81

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 AKS Ujanowice    0-1 1-0 2-1 2-3 4-1 9-1 8-1 1-0 5-2 7-2 2-0 12-0 5-2 
 2 Sokół Słopnice5-2     4-3 7-3 5-2 1-1 2-1 2-1 3-1 4-0 3-3 2-0 3-1 7-0 
 3 Turbacz Mszana Dolna2-2 1-0     5-0 3-2 8-1 1-2 4-1 5-1 3-2 8-2 0-1 1-1 7-0 
 4 Krokus Przyszowa2-3 1-0 1-1     7-2 1-1 3-2 3-1 2-0 1-1 0-1 3-1 3-3 4-2 
 5 Laskovia Laskowa2-4 2-2 1-2 5-1     3-0 6-4 3-4 1-1 4-2 5-3 6-2 3-3 14-0 
 6 LKS Rupniów1-3 1-4 2-0 1-2 1-1     2-2 6-0 0-0 9-1 2-1 1-0 7-2 3-0* 
 7 Witów Mszana Górna0-2 2-2 2-5 1-4 2-1 1-8     4-2 4-1 3-1 3-1 3-1 6-2 3-2 
 8 Zenit Kasinka Mała1-3 0-8 1-0 5-6 4-7 0-2 1-1     3-2 7-1 2-1 4-2 2-2 4-1 
 9 LKS Mordarka2-2 3-3 1-0 3-3 3-1 2-2 0-0 2-3     0-0 3-2 3-2 7-1 2-0 
 10 Słomka Siekierczyna2-0 4-1 3-1 3-2 4-1 3-5 4-3 4-2 3-5     1-0 2-2 1-4 7-2 
 11 Jaworzanka Jaworzna1-5 3-3 3-3 3-1 3-1 2-1 3-1 1-3 2-3 1-0     2-1 2-2 13-2 
 12 Zalesianka Zalesie1-2 2-2 2-5 4-4 3-2 3-1 2-3 6-1 2-1 1-1 2-2     3-1 6-1 
 13 Śnieżnica Kasina Wielka0-3 2-3 1-4 1-1 2-3 8-1 3-1 2-3 5-0 3-1 4-1 0-9     6-0 
 14 Orkan II Szczyrzyc1-8 3-5 3-7 1-2 2-9 2-2 0-2 2-7 1-6 0-6 1-5 0-6 0-6     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Jaworzanka Jaworzna 1-0 Słomka Siekierczyna
Turbacz Mszana Dolna 0-1 Zalesianka Zalesie
Laskovia Laskowa 3-0 LKS Rupniów 15 sierpnia-3 września
w pierwotnym terminie (15 sierpnia) przerwany w 16. minucie przy stanie 1-0 z powodu ulewy, w drugim terminie (3 września) kontynuowany
AKS Ujanowice 1-0 LKS Mordarka
Krokus Przyszowa 3-3 Śnieżnica Kasina Wielka
w Świdniku
Witów Mszana Górna 2-2 Sokół Słopnice
Orkan II Szczyrzyc 2-7 Zenit Kasinka Mała

Kolejka 2 - 22 sierpnia

Słomka Siekierczyna 4-1 Sokół Słopnice
Śnieżnica Kasina Wielka 3-1 Witów Mszana Górna
LKS Mordarka 3-3 Krokus Przyszowa
Orkan II Szczyrzyc 1-8 AKS Ujanowice
LKS Rupniów 6-0 Zenit Kasinka Mała
Zalesianka Zalesie 3-2 Laskovia Laskowa
Jaworzanka Jaworzna 3-3 Turbacz Mszana Dolna

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Turbacz Mszana Dolna 3-2 Słomka Siekierczyna
Laskovia Laskowa 5-3 Jaworzanka Jaworzna
Zenit Kasinka Mała 4-2 Zalesianka Zalesie
AKS Ujanowice 4-1 LKS Rupniów
Krokus Przyszowa 4-2 Orkan II Szczyrzyc
Witów Mszana Górna 4-1 LKS Mordarka
Śnieżnica Kasina Wielka 2-3 Sokół Słopnice

Kolejka 4 - 29 sierpnia

Słomka Siekierczyna 1-4 Śnieżnica Kasina Wielka
LKS Mordarka 3-3 Sokół Słopnice
LKS Rupniów 1-2 Krokus Przyszowa
Zalesianka Zalesie 1-2 AKS Ujanowice
Jaworzanka Jaworzna 1-3 Zenit Kasinka Mała
Turbacz Mszana Dolna 3-2 Laskovia Laskowa
Witów Mszana Górna 3-2 Orkan II Szczyrzyc

Kolejka 5 - 5 września

Laskovia Laskowa 4-2 Słomka Siekierczyna
Zenit Kasinka Mała 1-0 Turbacz Mszana Dolna 17 września
w pierwotnym terminie (5 września) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
AKS Ujanowice 7-2 Jaworzanka Jaworzna
Krokus Przyszowa 3-1 Zalesianka Zalesie
Śnieżnica Kasina Wielka 5-0 LKS Mordarka
LKS Rupniów 2-2 Witów Mszana Górna 17 września
w pierwotnym terminie (5 września) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orkan II Szczyrzyc 3-5 Sokół Słopnice

Kolejka 6 - 12 września

Słomka Siekierczyna 3-5 LKS Mordarka
Orkan II Szczyrzyc 0-6 Śnieżnica Kasina Wielka
LKS Rupniów 1-4 Sokół Słopnice
Zalesianka Zalesie 2-3 Witów Mszana Górna
Jaworzanka Jaworzna 3-1 Krokus Przyszowa
Turbacz Mszana Dolna 2-2 AKS Ujanowice
Laskovia Laskowa 3-4 Zenit Kasinka Mała

Kolejka 7 - 19 września

Zenit Kasinka Mała 7-1 Słomka Siekierczyna
AKS Ujanowice 2-3 Laskovia Laskowa
Krokus Przyszowa 1-1 Turbacz Mszana Dolna
Witów Mszana Górna 3-1 Jaworzanka Jaworzna
Sokół Słopnice 2-0 Zalesianka Zalesie
Śnieżnica Kasina Wielka 8-1 LKS Rupniów
LKS Mordarka 2-0 Orkan II Szczyrzyc

Kolejka 8 - 26 września

Słomka Siekierczyna 7-2 Orkan II Szczyrzyc
LKS Rupniów 0-0 LKS Mordarka
Zalesianka Zalesie 3-1 Śnieżnica Kasina Wielka
Jaworzanka Jaworzna 3-3 Sokół Słopnice
Turbacz Mszana Dolna 1-2 Witów Mszana Górna
Laskovia Laskowa 5-1 Krokus Przyszowa
Zenit Kasinka Mała 1-3 AKS Ujanowice

Kolejka 9 - 3 października

AKS Ujanowice 5-2 Słomka Siekierczyna
Krokus Przyszowa 3-1 Zenit Kasinka Mała
Witów Mszana Górna 2-1 Laskovia Laskowa
Sokół Słopnice 4-3 Turbacz Mszana Dolna
Śnieżnica Kasina Wielka 4-1 Jaworzanka Jaworzna
LKS Mordarka 3-2 Zalesianka Zalesie
Orkan II Szczyrzyc 2-2 LKS Rupniów

Kolejka 10 - 10 października

Słomka Siekierczyna 3-5 LKS Rupniów
Zalesianka Zalesie 6-1 Orkan II Szczyrzyc
Jaworzanka Jaworzna 2-3 LKS Mordarka
Turbacz Mszana Dolna 1-1 Śnieżnica Kasina Wielka
Laskovia Laskowa 2-2 Sokół Słopnice
Zenit Kasinka Mała 1-1 Witów Mszana Górna
AKS Ujanowice 2-1 Krokus Przyszowa

Kolejka 11 - 17 października

Krokus Przyszowa 1-1 Słomka Siekierczyna
Witów Mszana Górna 0-2 AKS Ujanowice
Sokół Słopnice 2-1 Zenit Kasinka Mała
Śnieżnica Kasina Wielka 2-3 Laskovia Laskowa
LKS Mordarka 1-0 Turbacz Mszana Dolna
Orkan II Szczyrzyc 1-5 Jaworzanka Jaworzna
LKS Rupniów 1-0 Zalesianka Zalesie

Kolejka 12 - 24 października

Słomka Siekierczyna 2-2 Zalesianka Zalesie
Jaworzanka Jaworzna 2-1 LKS Rupniów
Turbacz Mszana Dolna 7-0 Orkan II Szczyrzyc
Laskovia Laskowa 1-1 LKS Mordarka
Zenit Kasinka Mała 2-2 Śnieżnica Kasina Wielka
AKS Ujanowice 0-1 Sokół Słopnice
Krokus Przyszowa 3-2 Witów Mszana Górna

Kolejka 13 - 31 października

Witów Mszana Górna 3-1 Słomka Siekierczyna
Śnieżnica Kasina Wielka 0-3 AKS Ujanowice
LKS Mordarka 2-3 Zenit Kasinka Mała
Orkan II Szczyrzyc 2-9 Laskovia Laskowa
LKS Rupniów 2-0 Turbacz Mszana Dolna
Zalesianka Zalesie 2-2 Jaworzanka Jaworzna
Krokus Przyszowa 1-0 Sokół Słopnice

Kolejka 14 - 27 marca

Zenit Kasinka Mała 4-1 Orkan II Szczyrzyc
Słomka Siekierczyna 1-0 Jaworzanka Jaworzna
Zalesianka Zalesie 2-5 Turbacz Mszana Dolna 20 maja
w pierwotnym terminie (27 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Rupniów 1-1 Laskovia Laskowa
LKS Mordarka 2-2 AKS Ujanowice
Śnieżnica Kasina Wielka 1-1 Krokus Przyszowa
Sokół Słopnice 2-1 Witów Mszana Górna
w Mszanie Górnej

Kolejka 15 - 3 kwietnia

Sokół Słopnice 4-0 Słomka Siekierczyna
Witów Mszana Górna 6-2 Śnieżnica Kasina Wielka
Krokus Przyszowa 2-0 LKS Mordarka
AKS Ujanowice 5-2 Orkan II Szczyrzyc
Zenit Kasinka Mała 0-2 LKS Rupniów
Laskovia Laskowa 6-2 Zalesianka Zalesie
Turbacz Mszana Dolna 8-2 Jaworzanka Jaworzna

Kolejka 16 - 10 kwietnia

Sokół Słopnice 3-1 Śnieżnica Kasina Wielka
Słomka Siekierczyna 3-1 Turbacz Mszana Dolna
Jaworzanka Jaworzna 3-1 Laskovia Laskowa
Zalesianka Zalesie 6-1 Zenit Kasinka Mała
LKS Rupniów 1-3 AKS Ujanowice
Orkan II Szczyrzyc 1-2 Krokus Przyszowa
LKS Mordarka 0-0 Witów Mszana Górna

Kolejka 17 - 17 kwietnia

Orkan II Szczyrzyc 0-2 Witów Mszana Górna
Śnieżnica Kasina Wielka 3-1 Słomka Siekierczyna
Sokół Słopnice 3-1 LKS Mordarka
Krokus Przyszowa 1-1 LKS Rupniów
AKS Ujanowice 2-0 Zalesianka Zalesie
Zenit Kasinka Mała 2-1 Jaworzanka Jaworzna
Laskovia Laskowa 1-2 Turbacz Mszana Dolna

Kolejka 18 - 1 maja

Witów Mszana Górna 1-8 LKS Rupniów
Sokół Słopnice 7-0 Orkan II Szczyrzyc
Słomka Siekierczyna 4-1 Laskovia Laskowa
Turbacz Mszana Dolna 4-1 Zenit Kasinka Mała
Jaworzanka Jaworzna 1-5 AKS Ujanowice
Zalesianka Zalesie 4-4 Krokus Przyszowa
LKS Mordarka 7-1 Śnieżnica Kasina Wielka

Kolejka 19 - 3 maja

LKS Mordarka 0-0 Słomka Siekierczyna
Śnieżnica Kasina Wielka 6-0 Orkan II Szczyrzyc
Sokół Słopnice 1-1 LKS Rupniów
Witów Mszana Górna 3-1 Zalesianka Zalesie
Krokus Przyszowa 0-1 Jaworzanka Jaworzna
AKS Ujanowice 1-0 Turbacz Mszana Dolna
Zenit Kasinka Mała 4-7 Laskovia Laskowa

Kolejka 20 - 8 maja

Słomka Siekierczyna 4-2 Zenit Kasinka Mała
Laskovia Laskowa 2-4 AKS Ujanowice 7 maja
Turbacz Mszana Dolna 5-0 Krokus Przyszowa
Jaworzanka Jaworzna 3-1 Witów Mszana Górna
Zalesianka Zalesie 2-2 Sokół Słopnice
LKS Rupniów 7-2 Śnieżnica Kasina Wielka
Orkan II Szczyrzyc 1-6 LKS Mordarka

Kolejka 21 - 15 maja

Orkan II Szczyrzyc 0-6 Słomka Siekierczyna
LKS Mordarka 2-2 LKS Rupniów 23 kwietnia
Śnieżnica Kasina Wielka 0-9 Zalesianka Zalesie
Sokół Słopnice 3-3 Jaworzanka Jaworzna 3 czerwca
w pierwotnym terminie (15 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska
Witów Mszana Górna 2-5 Turbacz Mszana Dolna
Krokus Przyszowa 7-2 Laskovia Laskowa
AKS Ujanowice 8-1 Zenit Kasinka Mała

Kolejka 22 - 22 maja

Słomka Siekierczyna 2-0 AKS Ujanowice
Zenit Kasinka Mała 5-6 Krokus Przyszowa
Laskovia Laskowa 6-4 Witów Mszana Górna 20 maja
Turbacz Mszana Dolna 1-0 Sokół Słopnice
Jaworzanka Jaworzna 2-2 Śnieżnica Kasina Wielka
Zalesianka Zalesie 2-1 LKS Mordarka
LKS Rupniów 3-0 Orkan II Szczyrzyc
(wo)
goście nie przystąpili do meczu

Kolejka 23 - 29 maja

LKS Rupniów 9-1 Słomka Siekierczyna
Orkan II Szczyrzyc 0-6 Zalesianka Zalesie
LKS Mordarka 3-2 Jaworzanka Jaworzna
Śnieżnica Kasina Wielka 1-4 Turbacz Mszana Dolna
Sokół Słopnice 5-2 Laskovia Laskowa
Witów Mszana Górna 4-2 Zenit Kasinka Mała
Krokus Przyszowa 2-3 AKS Ujanowice

Kolejka 24 - 5 czerwca

Słomka Siekierczyna 3-2 Krokus Przyszowa
AKS Ujanowice 9-1 Witów Mszana Górna
Zenit Kasinka Mała 0-8 Sokół Słopnice
w Słopnicach; Zenit gospodarzem
Laskovia Laskowa 3-3 Śnieżnica Kasina Wielka
Turbacz Mszana Dolna 5-1 LKS Mordarka
Jaworzanka Jaworzna 13-2 Orkan II Szczyrzyc
Zalesianka Zalesie 3-1 LKS Rupniów

Kolejka 25 - 12 czerwca

Zalesianka Zalesie 1-1 Słomka Siekierczyna
LKS Rupniów 2-1 Jaworzanka Jaworzna
Orkan II Szczyrzyc 3-7 Turbacz Mszana Dolna
LKS Mordarka 3-1 Laskovia Laskowa
Śnieżnica Kasina Wielka 2-3 Zenit Kasinka Mała
Sokół Słopnice 5-2 AKS Ujanowice
Witów Mszana Górna 1-4 Krokus Przyszowa

Kolejka 26 - 19 czerwca

Sokół Słopnice 7-3 Krokus Przyszowa
Słomka Siekierczyna 4-3 Witów Mszana Górna
AKS Ujanowice 12-0 Śnieżnica Kasina Wielka
Zenit Kasinka Mała 3-2 LKS Mordarka
Laskovia Laskowa 14-0 Orkan II Szczyrzyc
Turbacz Mszana Dolna 8-1 LKS Rupniów
Jaworzanka Jaworzna 2-1 Zalesianka Zalesie

Baraże o udział w lidze okręgowej (Nowy Sącz)

Liga okręgowa 2010/2011 (Nowy Sącz)

Klasa A 2010/2011 (Nowy Sącz)
Klasa A 2010/2011 (Nowy Sącz-Gorlice)
Klasa A 2010/2011 (Podhale)

Klasa B 2010/2011 (Limanowa)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas