[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2010/2011, grupa: Nowy Sącz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ogniwo Piwniczna Zdrój 30 63 20 3 7 81-44 13 2 0 48-15 7 1 7 33-29
2.  KS Zakopane 30 60 19 3 8 73-36 10 2 3 42-11 9 1 5 31-25
3.  Jordan Jordanów 30 56 17 5 8 56-38 9 3 3 31-20 8 2 5 25-18
4.  LKS Kobylanka 30 52 15 7 8 60-41 9 3 3 33-18 6 4 5 27-23
5.  Sokół Stary Sącz 30 51 15 6 9 61-48 10 2 3 34-20 5 4 6 27-28
6.  Gród Podegrodzie 30 50 15 5 10 45-37 9 0 6 26-19 6 5 4 19-18
7.  LKS Szaflary 30 49 14 7 9 73-58 8 3 4 46-30 6 4 5 27-28 2 6 2 0 0 7-2
8.  ULKS Korzenna 30 49 14 7 9 65-42 8 4 3 34-20 6 3 6 31-22 2 0 0 0 2 2-7
9.  Poprad Rytro 30 47 15 2 13 57-43 9 1 5 27-18 6 1 8 30-25
10.  Dobrzanka Dobra 30 44 13 5 12 59-40 6 4 5 29-18 7 1 7 30-22
11.  Przełęcz Tylicz 30 41 11 8 11 51-49 8 3 4 31-22 3 5 7 20-27
12.  Victoria Witowice Dolne 30 36 10 6 14 52-60 6 4 5 35-28 4 2 9 17-32
13.  Orzeł Wojnarowa 30 32 10 2 18 48-72 5 2 8 25-35 5 0 10 23-37
14.  LKS Jodłownik 30 19 4 7 19 31-75 3 3 9 18-33 1 4 10 13-42
15.  Zawada Nowy Sącz 30 17 4 5 21 24-93 4 3 8 13-25 0 2 13 11-68
16.  Gorce Kamienica 30 13 3 4 23 26-86 2 2 11 15-43 1 2 12 11-43
Poprad Rytro rozgrywał swoje mecze w roli gospodarza na boisku Heleny Nowy Sącz (jesienią) i Barciczanki Barcice (wiosną).

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój    3-1 1-0 3-1 4-1 2-1 3-2 3-1 2-2 2-1 2-1 6-2 7-0 1-1 5-0 4-1 
 2 KS Zakopane0-2     2-1 2-0 4-1 6-2 0-1 1-1 3-0 4-0 1-1 4-1 0-1 3-0 8-0 4-0 
 3 Jordan Jordanów3-3 3-2     3-1 1-2 0-1 1-1 1-1 1-0 2-4 2-1 4-1 3-2 2-0 3-0* 2-1 
 4 LKS Kobylanka3-0 3-1 4-1     1-1 2-2 0-2 1-3 3-1 1-1 1-4 2-1 3-1 3-0 3-0 3-0* 
 5 Sokół Stary Sącz1-0 4-2 1-0 2-4     1-1 4-0 3-2 3-2 2-3 0-0 0-2 3-2 5-1 3-0* 2-1 
 6 Gród Podegrodzie1-4 1-0 0-1 1-0 5-2     4-0 0-3 0-2 0-4 4-2 0-1 2-0 2-0 1-0 5-0 
 7 LKS Szaflary3-1 1-3 1-2 3-3 2-2 3-2     2-1 3-5 2-3 3-1 4-1 3-2 7-1 8-2 1-1 
 8 ULKS Korzenna4-3 1-1 1-2 0-1 2-1 1-1 1-5     3-2 2-1 4-0 0-0 3-1 4-1 8-1 0-0 
 9 Poprad Rytro2-1 0-2 0-2 1-2 1-0 1-3 3-4 3-1     1-0 2-1 2-0 2-1 1-1 4-0 4-0 
 10 Dobrzanka Dobra2-3 2-3 0-1 0-0 0-2 0-0 4-4 0-2 2-1     2-0 1-1 5-0 5-0 3-0* 3-1 
 11 Przełęcz Tylicz2-1 2-4 3-5 3-2 1-1 0-0 0-1 1-0 0-2 2-0     3-0 2-1 3-3 6-1 3-1 
 12 Victoria Witowice Dolne1-2 1-2 2-2 2-2 0-3* 0-2 3-1 2-2 4-2 1-0 2-2     2-4 3-2 9-1 3-1 
 13 Orzeł Wojnarowa2-6 2-3 2-1 0-4 1-3 0-1 1-1 2-3 1-0 0-3 2-4 3-2     2-1 3-3 4-0 
 14 LKS Jodłownik3-1 1-2 0-4 1-3 3-3 0-1 1-3 1-4 0-3 0-4 1-1 2-0 1-3     1-1 3-0 
 15 Zawada Nowy Sącz1-2 0-1 0-0 1-3 1-0 1-0 2-1 2-0 0-2 0-5 1-1 0-3 1-2 1-1     2-4 
 16 Gorce Kamienica1-4 1-4 1-3 1-1 2-5 1-2 1-1 0-7 0-6 3-1 0-1 1-2 0-3 0-1 3-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

LKS Szaflary 2-1 ULKS Korzenna 15 sierpnia, 11:00
LKS Kobylanka 3-1 Orzeł Wojnarowa 15 września, 17:00
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:30) przerwany w 47. minucie przy stanie 1-0 z powodu złych warunków atmosferycznych, w drugim terminie (15 września, 17:00) kontynuowany
Gorce Kamienica 1-4 Ogniwo Piwniczna Zdrój 17 września, 16:30
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Jodłownik 0-1 Gród Podegrodzie 15 sierpnia, 15:00
Dobrzanka Dobra 2-0 Przełęcz Tylicz 15 sierpnia, 17:30
Zawada Nowy Sącz 0-2 Poprad Rytro 15 września, 16:30
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:30) odwołany z powodu obchodów dni Rytra
KS Zakopane 2-1 Jordan Jordanów 15 sierpnia, 17:30
Victoria Witowice Dolne 0-3 Sokół Stary Sącz 22 września, 16:30
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy; na boisku 2-0 / w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:30) przerwany w 20. minucie przy stanie 0-0 z powodu złych warunków atmosferycznych, w drugim terminie (22 września, 16:30) kontynuowany

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Jordan Jordanów 1-0 Poprad Rytro 21 sierpnia, 15:00
Przełęcz Tylicz 6-1 Zawada Nowy Sącz 22 sierpnia, 17:30
Gród Podegrodzie 0-4 Dobrzanka Dobra 22 sierpnia, 17:30
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-1 LKS Jodłownik 22 sierpnia, 11:00
Victoria Witowice Dolne 3-1 Gorce Kamienica 22 sierpnia, 15:00
Orzeł Wojnarowa 1-3 Sokół Stary Sącz 22 sierpnia, 17:30
ULKS Korzenna 0-1 LKS Kobylanka 21 sierpnia, 17:00
KS Zakopane 0-1 LKS Szaflary 22 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 25 sierpnia

LKS Szaflary 1-2 Jordan Jordanów 25 sierpnia, 17:30
LKS Kobylanka 3-1 KS Zakopane 25 sierpnia, 17:30
Gorce Kamienica 0-3 Orzeł Wojnarowa 27 sierpnia, 17:30
LKS Jodłownik 2-0 Victoria Witowice Dolne 25 sierpnia, 17:30
Dobrzanka Dobra 2-3 Ogniwo Piwniczna Zdrój 25 sierpnia, 17:30
Zawada Nowy Sącz 1-0 Gród Podegrodzie 25 sierpnia, 17:30
Poprad Rytro 2-1 Przełęcz Tylicz 25 sierpnia, 17:30
ULKS Korzenna 2-1 Sokół Stary Sącz 25 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 29 sierpnia

Jordan Jordanów 2-1 Przełęcz Tylicz 29 sierpnia, 17:00
Gród Podegrodzie 0-2 Poprad Rytro 29 sierpnia, 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 5-0 Zawada Nowy Sącz 29 sierpnia, 17:00
Victoria Witowice Dolne 1-0 Dobrzanka Dobra 29 sierpnia, 11:00
Orzeł Wojnarowa 2-1 LKS Jodłownik 29 sierpnia, 17:00
ULKS Korzenna 0-0 Gorce Kamienica 14 listopada, 13:00
mecz przełożony z powodu udziału piłkarzy gospodarzy w turnieju reprezentacji OSP
KS Zakopane 4-1 Sokół Stary Sącz 29 sierpnia, 17:00
LKS Szaflary 3-3 LKS Kobylanka 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Jordan Jordanów 0-1 Gród Podegrodzie 5 września, 14:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-1 Przełęcz Tylicz 7 września, 17:00
Victoria Witowice Dolne 4-2 Poprad Rytro 5 września, 17:00
Orzeł Wojnarowa 3-3 Zawada Nowy Sącz 5 września, 17:00
ULKS Korzenna 2-1 Dobrzanka Dobra 22 września, 16:30
w pierwotnym terminie (5 września, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
KS Zakopane 3-0 LKS Jodłownik 8 września, 16:30
LKS Szaflary 1-1 Gorce Kamienica 5 września, 11:00
LKS Kobylanka 1-1 Sokół Stary Sącz 4 września, 17:00

Kolejka 6 - 12 września

Gorce Kamienica 1-1 LKS Kobylanka 12 września, 16:30
LKS Jodłownik 1-3 LKS Szaflary 12 września, 11:00
Dobrzanka Dobra 2-3 KS Zakopane 15 września, 16:30
Zawada Nowy Sącz 2-0 ULKS Korzenna 12 września, 15:00
Poprad Rytro 2-1 Orzeł Wojnarowa 12 września, 11:00
Przełęcz Tylicz 3-0 Victoria Witowice Dolne 12 września, 16:30
Gród Podegrodzie 1-4 Ogniwo Piwniczna Zdrój 14 listopada, 11:00
Jordan Jordanów 1-2 Sokół Stary Sącz 12 września, 16:30

Kolejka 7 - 18-19 września

Jordan Jordanów 3-3 Ogniwo Piwniczna Zdrój 19 września, 16:30
Victoria Witowice Dolne 0-2 Gród Podegrodzie 19 września, 16:30
Orzeł Wojnarowa 2-4 Przełęcz Tylicz 19 września, 16:30
ULKS Korzenna 3-2 Poprad Rytro 19 września, 11:00
KS Zakopane 8-0 Zawada Nowy Sącz 19 września, 16:30
LKS Szaflary 2-3 Dobrzanka Dobra 19 września, 16:30
LKS Kobylanka 3-0 LKS Jodłownik 19 września, 16:30
Sokół Stary Sącz 2-1 Gorce Kamienica 19 września, 11:00

Kolejka 8 - 25-26 września

LKS Jodłownik 3-3 Sokół Stary Sącz 26 września, 16:00
Dobrzanka Dobra 0-0 LKS Kobylanka 26 września, 16:00
Zawada Nowy Sącz 2-1 LKS Szaflary 26 września, 16:00
Poprad Rytro 0-2 KS Zakopane 26 września, 15:00
Przełęcz Tylicz 1-0 ULKS Korzenna 26 września, 11:00
Gród Podegrodzie 2-0 Orzeł Wojnarowa 26 września, 11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 6-2 Victoria Witowice Dolne 26 września, 16:00
Jordan Jordanów 2-1 Gorce Kamienica 26 września, 16:00

Kolejka 9 - 2-3 października

Jordan Jordanów 4-1 Victoria Witowice Dolne 3 października, 16:00
Orzeł Wojnarowa 2-6 Ogniwo Piwniczna Zdrój 3 października, 11:00
ULKS Korzenna 1-1 Gród Podegrodzie 3 października, 16:00
KS Zakopane 1-1 Przełęcz Tylicz 3 października, 13:00
LKS Szaflary 3-5 Poprad Rytro 3 października, 16:00
LKS Kobylanka 3-0 Zawada Nowy Sącz 3 października, 16:00
Sokół Stary Sącz 2-3 Dobrzanka Dobra 3 października, 16:00
Gorce Kamienica 0-1 LKS Jodłownik 3 października, 11:00

Kolejka 10 - 9-10 października

LKS Jodłownik 0-4 Jordan Jordanów 10 października, 15:30
Dobrzanka Dobra 3-1 Gorce Kamienica 10 października, 15:30
Zawada Nowy Sącz 1-0 Sokół Stary Sącz 10 października, 15:30
Poprad Rytro 1-2 LKS Kobylanka 10 października, 13:00
Przełęcz Tylicz 0-1 LKS Szaflary 10 października, 15:30
Gród Podegrodzie 1-0 KS Zakopane 10 października, 15:30
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-1 ULKS Korzenna 10 października, 15:30
Victoria Witowice Dolne 2-4 Orzeł Wojnarowa 10 października, 15:30

Kolejka 11 - 16-17 października

Jordan Jordanów 3-2 Orzeł Wojnarowa 17 października, 15:30
ULKS Korzenna 0-0 Victoria Witowice Dolne 17 października, 15:30
KS Zakopane 0-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 17 października, 12:00
LKS Szaflary 3-2 Gród Podegrodzie 17 października, 15:30
LKS Kobylanka 1-4 Przełęcz Tylicz 17 października, 11:00
Sokół Stary Sącz 3-2 Poprad Rytro 17 października, 11:00
Gorce Kamienica 3-2 Zawada Nowy Sącz 17 października, 15:30
LKS Jodłownik 0-4 Dobrzanka Dobra 17 października, 15:30

Kolejka 12 - 23-24 października

Dobrzanka Dobra 0-1 Jordan Jordanów 24 października, 14:30
Zawada Nowy Sącz 1-1 LKS Jodłownik 24 października, 14:30
Poprad Rytro 4-0 Gorce Kamienica 24 października, 14:30
Przełęcz Tylicz 1-1 Sokół Stary Sącz 24 października, 11:00
Gród Podegrodzie 1-0 LKS Kobylanka 24 października, 15:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-2 LKS Szaflary 24 października, 14:30
Victoria Witowice Dolne 1-2 KS Zakopane 24 października, 14:30
Orzeł Wojnarowa 2-3 ULKS Korzenna 24 października, 14:30

Kolejka 13 - 30-31 października

Jordan Jordanów 1-1 ULKS Korzenna 31 października, 14:00
KS Zakopane 0-1 Orzeł Wojnarowa 31 października, 14:00
LKS Szaflary 4-1 Victoria Witowice Dolne 31 października, 14:00
LKS Kobylanka 3-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 31 października, 14:00
Sokół Stary Sącz 1-1 Gród Podegrodzie 31 października, 11:00
Gorce Kamienica 0-1 Przełęcz Tylicz 31 października, 14:00
LKS Jodłownik 0-3 Poprad Rytro 31 października, 14:00
Dobrzanka Dobra 3-0 Zawada Nowy Sącz 31 października, 14:00
(wo)
goście nie przystąpili do meczu

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Zawada Nowy Sącz 0-0 Jordan Jordanów 7 listopada, 11:00
Poprad Rytro 1-0 Dobrzanka Dobra 7 listopada, 11:00
Przełęcz Tylicz 3-3 LKS Jodłownik 7 listopada, 11:00
Gród Podegrodzie 5-0 Gorce Kamienica 7 listopada, 11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 4-1 Sokół Stary Sącz 7 listopada, 10:30
Victoria Witowice Dolne 2-2 LKS Kobylanka 7 listopada, 11:00
Orzeł Wojnarowa 1-1 LKS Szaflary 7 listopada, 11:00
ULKS Korzenna 1-1 KS Zakopane 7 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11 listopada

LKS Kobylanka 4-1 Jordan Jordanów 11 listopada, 13:00
Sokół Stary Sącz 4-0 LKS Szaflary 11 listopada, 11:00
Gorce Kamienica 1-4 KS Zakopane 11 listopada, 13:00
LKS Jodłownik 1-4 ULKS Korzenna 11 listopada, 12:00
Dobrzanka Dobra 5-0 Orzeł Wojnarowa 11 listopada, 13:00
Zawada Nowy Sącz 0-3 Victoria Witowice Dolne 11 listopada, 13:00
Poprad Rytro 2-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 11 listopada, 13:00
Przełęcz Tylicz 0-0 Gród Podegrodzie 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 26-27 marca

Jordan Jordanów 3-2 KS Zakopane 27 marca, 16:00
Sokół Stary Sącz 0-2 Victoria Witowice Dolne 27 marca, 11:00
ULKS Korzenna 1-5 LKS Szaflary 27 marca, 11:00
Orzeł Wojnarowa 0-4 LKS Kobylanka 27 marca, 16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 4-1 Gorce Kamienica 27 marca, 16:00
Gród Podegrodzie 2-0 LKS Jodłownik 26 marca, 15:00
Przełęcz Tylicz 2-0 Dobrzanka Dobra 15 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (2 czerwca, 18:00) odwołany
Poprad Rytro 4-0 Zawada Nowy Sącz 27 marca, 16:00

Kolejka 17 - 3 kwietnia

Poprad Rytro 0-2 Jordan Jordanów 3 kwietnia, 16:30
Zawada Nowy Sącz 1-1 Przełęcz Tylicz 3 kwietnia, 16:30
Dobrzanka Dobra 0-0 Gród Podegrodzie 3 kwietnia, 16:30
LKS Jodłownik 3-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 3 kwietnia, 11:00
Gorce Kamienica 1-2 Victoria Witowice Dolne 3 kwietnia, 16:30
Sokół Stary Sącz 3-2 Orzeł Wojnarowa 3 kwietnia, 14:00
LKS Kobylanka 1-3 ULKS Korzenna 3 kwietnia, 16:00
LKS Szaflary 1-3 KS Zakopane 3 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 10 kwietnia

Sokół Stary Sącz 3-2 ULKS Korzenna 10 kwietnia, 11:00
Jordan Jordanów 1-1 LKS Szaflary 10 kwietnia, 14:00
KS Zakopane 2-0 LKS Kobylanka 10 kwietnia, 16:30
Orzeł Wojnarowa 4-0 Gorce Kamienica 10 kwietnia, 16:30
Victoria Witowice Dolne 3-2 LKS Jodłownik 10 kwietnia, 16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-1 Dobrzanka Dobra 10 kwietnia, 16:30
Gród Podegrodzie 1-0 Zawada Nowy Sącz 10 kwietnia, 16:30
Przełęcz Tylicz 0-2 Poprad Rytro 10 kwietnia, 16:30

Kolejka 19 - 17 kwietnia

Przełęcz Tylicz 3-5 Jordan Jordanów 17 kwietnia, 14:30
Poprad Rytro 1-3 Gród Podegrodzie 17 kwietnia, 14:30
Zawada Nowy Sącz 1-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 17 kwietnia, 11:00
Dobrzanka Dobra 1-1 Victoria Witowice Dolne 17 kwietnia, 17:00
LKS Jodłownik 1-3 Orzeł Wojnarowa 17 kwietnia, 17:00
Gorce Kamienica 0-7 ULKS Korzenna 17 kwietnia, 17:00
Sokół Stary Sącz 4-2 KS Zakopane 17 kwietnia, 12:00
LKS Kobylanka 0-2 LKS Szaflary 17 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 23 kwietnia

Gród Podegrodzie 0-1 Jordan Jordanów 23 kwietnia, 15:00
Przełęcz Tylicz 2-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 23 kwietnia, 11:00
Poprad Rytro 2-0 Victoria Witowice Dolne 23 kwietnia, 15:00
Zawada Nowy Sącz 1-2 Orzeł Wojnarowa 23 kwietnia, 14:00
Dobrzanka Dobra 0-2 ULKS Korzenna 23 kwietnia, 14:30
LKS Jodłownik 1-2 KS Zakopane 23 kwietnia, 13:00
Gorce Kamienica 1-1 LKS Szaflary 23 kwietnia, 14:00
Sokół Stary Sącz 2-4 LKS Kobylanka 23 kwietnia, 12:00

Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja

Sokół Stary Sącz 1-0 Jordan Jordanów 30 kwietnia, 17:00
LKS Kobylanka 3-0 Gorce Kamienica 30 kwietnia, 17:00
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
LKS Szaflary 7-1 LKS Jodłownik 1 maja, 17:00
KS Zakopane 4-0 Dobrzanka Dobra 1 maja, 17:00
ULKS Korzenna 8-1 Zawada Nowy Sącz 1 maja, 16:00
Orzeł Wojnarowa 1-0 Poprad Rytro 1 maja, 14:00
Victoria Witowice Dolne 2-2 Przełęcz Tylicz 1 maja, 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-1 Gród Podegrodzie 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 3 maja

Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-0 Jordan Jordanów 3 maja, 17:30
Gród Podegrodzie 0-1 Victoria Witowice Dolne 3 maja, 11:00
Przełęcz Tylicz 2-1 Orzeł Wojnarowa 3 maja, 17:30
Poprad Rytro 3-1 ULKS Korzenna 3 maja, 11:00
Zawada Nowy Sącz 0-1 KS Zakopane 3 maja, 17:00
Dobrzanka Dobra 4-4 LKS Szaflary 3 maja, 17:30
LKS Jodłownik 1-3 LKS Kobylanka 3 maja, 11:00
Gorce Kamienica 2-5 Sokół Stary Sącz 3 maja, 11:00

Kolejka 23 - 8 maja

Gorce Kamienica 1-3 Jordan Jordanów 8 maja, 17:30
Sokół Stary Sącz 5-1 LKS Jodłownik 8 maja, 11:00
LKS Kobylanka 1-1 Dobrzanka Dobra 8 maja, 17:30
LKS Szaflary 8-2 Zawada Nowy Sącz 8 maja, 17:30
KS Zakopane 3-0 Poprad Rytro 8 maja, 14:00
ULKS Korzenna 4-0 Przełęcz Tylicz 8 maja, 11:00
Orzeł Wojnarowa 0-1 Gród Podegrodzie 8 maja, 17:00
Victoria Witowice Dolne 1-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 8 maja, 16:00

Kolejka 24 - 15 maja

Victoria Witowice Dolne 2-2 Jordan Jordanów 15 maja, 17:30
Ogniwo Piwniczna Zdrój 7-0 Orzeł Wojnarowa 15 maja, 11:00
Gród Podegrodzie 0-3 ULKS Korzenna 15 maja, 17:30
Przełęcz Tylicz 2-4 KS Zakopane 15 maja, 17:30
Poprad Rytro 3-4 LKS Szaflary 15 maja, 14:30
Zawada Nowy Sącz 1-3 LKS Kobylanka 15 maja, 17:30
Dobrzanka Dobra 0-2 Sokół Stary Sącz 15 maja, 11:00
LKS Jodłownik 3-0 Gorce Kamienica 15 maja, 17:00

Kolejka 25 - 21-22 maja

Jordan Jordanów 2-0 LKS Jodłownik 22 maja, 14:30
Gorce Kamienica 3-1 Dobrzanka Dobra 22 maja, 17:30
Sokół Stary Sącz 3-0 Zawada Nowy Sącz 22 maja, 11:00
(wo)
przerwany w 55. minucie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
LKS Kobylanka 3-1 Poprad Rytro 21 maja, 17:00
LKS Szaflary 3-1 Przełęcz Tylicz 22 maja, 14:00
KS Zakopane 6-2 Gród Podegrodzie 22 maja, 16:00
ULKS Korzenna 4-3 Ogniwo Piwniczna Zdrój 15 czerwca, 18:00
Orzeł Wojnarowa 3-2 Victoria Witowice Dolne 22 maja, 17:30

Kolejka 26 - 29 maja

Orzeł Wojnarowa 2-1 Jordan Jordanów 29 maja, 17:30
Victoria Witowice Dolne 2-2 ULKS Korzenna 29 maja, 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-1 KS Zakopane 29 maja, 11:00
Gród Podegrodzie 4-0 LKS Szaflary 29 maja, 12:00
Przełęcz Tylicz 3-2 LKS Kobylanka 29 maja, 12:00
Poprad Rytro 1-0 Sokół Stary Sącz 29 maja, 17:30
Zawada Nowy Sącz 2-4 Gorce Kamienica 29 maja, 17:30
Dobrzanka Dobra 5-0 LKS Jodłownik 29 maja, 14:30

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

Jordan Jordanów 2-4 Dobrzanka Dobra 5 czerwca, 17:30
LKS Jodłownik 1-1 Zawada Nowy Sącz 5 czerwca, 17:30
Gorce Kamienica 0-6 Poprad Rytro 5 czerwca, 17:00
Sokół Stary Sącz 0-0 Przełęcz Tylicz 4 czerwca, 17:00
LKS Kobylanka 2-2 Gród Podegrodzie 4 czerwca, 17:00
LKS Szaflary 3-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 5 czerwca, 17:30
KS Zakopane 4-1 Victoria Witowice Dolne 5 czerwca, 18:00
ULKS Korzenna 3-1 Orzeł Wojnarowa 5 czerwca, 11:00

Kolejka 28 - 12 czerwca

ULKS Korzenna 1-2 Jordan Jordanów 12 czerwca, 17:30
Orzeł Wojnarowa 2-3 KS Zakopane 12 czerwca, 17:30
Victoria Witowice Dolne 3-1 LKS Szaflary 12 czerwca, 17:30
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-1 LKS Kobylanka 12 czerwca, 13:00
Gród Podegrodzie 5-2 Sokół Stary Sącz 12 czerwca, 15:00
Przełęcz Tylicz 3-1 Gorce Kamienica 12 czerwca, 17:00
Poprad Rytro 1-1 LKS Jodłownik 12 czerwca, 11:00
Zawada Nowy Sącz 0-5 Dobrzanka Dobra 12 czerwca, 15:00

Kolejka 29 - 19 czerwca

Jordan Jordanów 3-0 Zawada Nowy Sącz 19 czerwca, 18:00
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Dobrzanka Dobra 2-1 Poprad Rytro 19 czerwca, 18:00
LKS Jodłownik 1-1 Przełęcz Tylicz 19 czerwca, 18:00
Gorce Kamienica 1-2 Gród Podegrodzie 19 czerwca, 18:00
Sokół Stary Sącz 1-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 19 czerwca, 18:00
LKS Kobylanka 2-1 Victoria Witowice Dolne 19 czerwca, 18:00
LKS Szaflary 3-2 Orzeł Wojnarowa 19 czerwca, 18:00
KS Zakopane 1-1 ULKS Korzenna 19 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 23 czerwca

Jordan Jordanów 3-1 LKS Kobylanka 23 czerwca, 15:00
LKS Szaflary 2-2 Sokół Stary Sącz 23 czerwca, 15:00
KS Zakopane 4-0 Gorce Kamienica 23 czerwca, 15:00
ULKS Korzenna 4-1 LKS Jodłownik 23 czerwca, 15:00
Orzeł Wojnarowa 0-3 Dobrzanka Dobra 23 czerwca, 15:00
Victoria Witowice Dolne 9-1 Zawada Nowy Sącz 23 czerwca, 15:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-2 Poprad Rytro 23 czerwca, 15:00
Gród Podegrodzie 4-2 Przełęcz Tylicz 23 czerwca, 15:00

Baraże o udział w lidze okręgowej (Nowy Sącz)

V liga 2010/2011 (Nowy Sącz-Tarnów)

Liga okręgowa 2010/2011 (Tarnów)

Klasa A 2010/2011 (Limanowa)
Klasa A 2010/2011 (Nowy Sącz)
Klasa A 2010/2011 (Nowy Sącz-Gorlice)
Klasa A 2010/2011 (Podhale)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas