[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

V liga 2010/2011, grupa: Kraków-Wadowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Garbarz Zembrzyce 30 62 18 8 4 54-18 9 4 2 31-8 9 4 2 23-10
2.  MKS Trzebinia/Siersza 30 61 19 4 7 65-22 11 2 2 34-8 8 2 5 31-14
3.  Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 30 58 18 4 8 64-35 10 3 2 37-15 8 1 6 27-20
4.  Niwa Nowa Wieś 30 57 17 6 7 59-27 8 5 2 36-11 9 1 5 23-16
5.  Spójnia Osiek-Zimnodół 30 54 17 3 10 47-34 11 0 4 31-17 6 3 6 16-17 2 6 2 0 0 5-0
6.  Sokół Przytkowice 30 54 16 6 8 56-33 11 3 1 39-15 5 3 7 17-18 2 0 0 0 2 0-5
7.  Halniak Maków Podhalański 30 53 15 8 7 48-25 10 2 3 27-12 5 6 4 21-13
8.  KS Borek (Kraków) 30 51 15 6 9 46-28 9 2 4 25-9 6 4 5 21-19
9.  KS Chełmek 30 46 13 7 10 46-44 9 4 2 30-16 4 3 8 16-28
10.  Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 30 38 10 8 12 39-48 7 4 4 18-21 3 4 8 21-27
11.  Jordan Sum Zakliczyn 30 34 10 4 16 47-58 8 2 5 33-24 2 2 11 14-34
12.  Tramwaj Kraków 30 33 10 3 17 40-50 6 2 7 26-22 4 1 10 14-28
13.  Słomniczanka Słomniki 30 31 9 4 17 31-54 6 3 6 18-17 3 1 11 13-37
14.  Bronowianka Kraków 30 20 5 5 20 27-75 3 3 9 13-28 2 2 11 14-47
15.  Skawinka Skawina 30 14 4 2 24 16-91 4 0 11 11-33 0 2 13 5-58 2 3 1 0 1 2-2
16.  Skawa Wadowice 30 14 4 2 24 23-66 4 1 10 16-27 0 1 14 7-39 2 3 1 0 1 2-2

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Garbarz Zembrzyce    1-0 0-1 0-1 1-1 0-0 1-0 1-1 1-0 4-3 2-0 4-1 5-0* 9-0 0-0 2-0 
 2 MKS Trzebinia/Siersza0-1     4-1 1-1 0-2 1-0 2-0 1-1 1-0 2-0 3-1 3-0 5-1 2-0 7-0 2-0 
 3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)2-2 3-2     1-0 2-1 0-1 1-1 5-0 1-1 2-1 3-2 3-0 3-2 0-1 6-0 5-1 
 4 Niwa Nowa Wieś0-3 1-1 1-0     0-0 2-1 0-1 2-2 1-1 1-1 5-0 1-0 1-0 9-0 8-1 4-0 
 5 Spójnia Osiek-Zimnodół1-3 0-5 3-0 0-1     3-0 1-0 0-3 5-1 2-0 1-0 3-1 2-0 3-2 4-0 3-1 
 6 Sokół Przytkowice3-1 1-1 1-0 3-1 0-2     2-2 1-0 2-1 2-2 2-1 3-2 5-0 3-2 8-0 3-0 
 7 Halniak Maków Podhalański0-1 0-3 3-1 2-0 2-0 1-0     2-2 4-0 3-1 1-2 0-0 3-1 1-0 2-0 3-1 
 8 KS Borek (Kraków)1-1 2-0 0-1 2-1 4-0 0-2 0-2     5-0 1-1 2-0 0-1 2-0 3-0 2-0 1-0 
 9 KS Chełmek0-0 1-2 3-1 2-1 1-0 2-0 2-2 0-2     3-2 4-3 3-1 0-0 4-0 4-1 1-1 
 10 Wróblowianka Wróblowice (Kraków)0-3 0-7 1-1 1-2 2-0 1-1 0-0 0-2 2-1     3-1 2-1 2-1 1-1 2-0 1-0 
 11 Jordan Sum Zakliczyn0-1 2-0 2-5 0-2 3-2 1-3 1-1 2-1 0-2 1-1     2-0 5-3 4-0 7-2 3-1 
 12 Tramwaj Kraków0-1 1-2 1-3 0-1 0-1 1-4 1-1 2-1 3-0 3-4 2-1     3-0* 3-3 2-0 4-0 
 13 Słomniczanka Słomniki1-1 0-3 0-1 0-2 0-0 3-0 2-1 0-1 1-2 0-3 0-0 2-1     2-1 4-0 3-1 
 14 Bronowianka Kraków0-1 0-3 0-3 3-4 1-3 0-0 0-3 2-0 0-3 2-1 1-1 1-3 0-2     0-0 3-1 
 15 Skawinka Skawina2-1 0-2 0-7 0-1 0-2 2-1 0-2 0-3 2-4 1-0 1-2 1-2 1-2 0-4     1-0 
 16 Skawa Wadowice0-3 2-0 1-2 1-5 1-2 1-4 0-5 1-2 0-0 0-1 4-0 0-1 0-1 3-0 2-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

KS Chełmek 1-1 Skawa Wadowice 14 sierpnia, 18:00 (150)
Halniak Maków Podhalański 2-2 KS Borek (Kraków) 14 sierpnia, 17:30 (300)
Jordan Sum Zakliczyn 2-0 MKS Trzebinia/Siersza 15 sierpnia, 17:00 (100)
Słomniczanka Słomniki 0-3 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 15 sierpnia, 18:00
Garbarz Zembrzyce 0-1 Niwa Nowa Wieś 14 sierpnia, 14:00 (100)
Sokół Przytkowice 0-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 15 sierpnia, 17:00 (100)
Skawinka Skawina 0-7 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 14 sierpnia, 18:00 (150)
Tramwaj Kraków 3-3 Bronowianka Kraków 14 sierpnia, 18:00 (150)

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 2-1 KS Chełmek 22 sierpnia, 11:00 (120)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-1 Halniak Maków Podhalański 21 sierpnia, 17:00 (200)
MKS Trzebinia/Siersza 2-0 Bronowianka Kraków 21 sierpnia, 17:30 (150)
Tramwaj Kraków 2-1 Jordan Sum Zakliczyn 21 sierpnia, 17:30 (60)
KS Borek (Kraków) 1-1 Garbarz Zembrzyce 21 sierpnia, 17:30 (100)
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-0 Słomniczanka Słomniki 21 sierpnia, 17:30 (200)
Sokół Przytkowice 3-1 Niwa Nowa Wieś 22 sierpnia, 17:00 (200)
Skawa Wadowice 2-1 Skawinka Skawina 21 sierpnia, 17:00 (200)

Kolejka 3 - 25 sierpnia

KS Borek (Kraków) 1-0 Skawa Wadowice 25 sierpnia, 17:30 (100)
Słomniczanka Słomniki 2-1 Bronowianka Kraków 25 sierpnia, 17:30 (50)
Garbarz Zembrzyce 0-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 25 sierpnia, 17:30 (100)
Jordan Sum Zakliczyn 1-3 Sokół Przytkowice 25 sierpnia, 17:30 (50)
Skawinka Skawina 1-0 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 25 sierpnia, 17:30 (150)
Halniak Maków Podhalański 0-0 Tramwaj Kraków 25 sierpnia, 17:30 (150)
KS Chełmek 1-2 MKS Trzebinia/Siersza 25 sierpnia, 17:30 (100)
Niwa Nowa Wieś 0-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 25 sierpnia, 17:30 (100)

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Jordan Sum Zakliczyn 5-3 Słomniczanka Słomniki 29 sierpnia, 17:00 (200)
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-2 Niwa Nowa Wieś 29 sierpnia, 11:00 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 5-0 KS Borek (Kraków) 28 sierpnia, 17:00 (150)
Bronowianka Kraków 0-0 Sokół Przytkowice 28 sierpnia, 17:00 (100)
Skawa Wadowice 0-5 Halniak Maków Podhalański 28 sierpnia, 17:00 (300)
Spójnia Osiek-Zimnodół 5-1 KS Chełmek 28 sierpnia, 17:00 (150)
Tramwaj Kraków 0-1 Garbarz Zembrzyce 28 sierpnia, 17:00 (80)
MKS Trzebinia/Siersza 7-0 Skawinka Skawina 28 sierpnia, 17:00 (120)

Kolejka 5 - 4-5 września

Skawinka Skawina 0-4 Bronowianka Kraków 4 września, 17:00 (50)
Halniak Maków Podhalański 1-2 Jordan Sum Zakliczyn 4 września, 17:00 (150)
KS Chełmek 0-0 Słomniczanka Słomniki 4 września, 17:00 (100)
Niwa Nowa Wieś 1-0 Tramwaj Kraków 4 września, 17:00 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 5-1 Skawa Wadowice 4 września, 17:00 (120)
Sokół Przytkowice 2-2 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 5 września, 17:00 (100)
Garbarz Zembrzyce 1-0 MKS Trzebinia/Siersza 4 września, 17:00 (100)
KS Borek (Kraków) 4-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 4 września, 17:00 (50)

Kolejka 6 - 8 września

Słomniczanka Słomniki 4-0 Skawinka Skawina 8 września, 17:00 (80)
MKS Trzebinia/Siersza 1-0 Sokół Przytkowice 8 września, 17:00 (100)
Jordan Sum Zakliczyn 0-2 Niwa Nowa Wieś 8 września, 17:00 (100)
Tramwaj Kraków 2-1 KS Borek (Kraków) 8 września, 17:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-0 Skawa Wadowice 8 września, 17:00 (100)
Bronowianka Kraków 0-1 Garbarz Zembrzyce 8 września, 17:00
KS Chełmek 2-2 Halniak Maków Podhalański 8 września, 17:00 (100)
Spójnia Osiek-Zimnodół 3-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 8 września, 17:00

Kolejka 7 - 11-12 września

Halniak Maków Podhalański 1-0 Bronowianka Kraków 11 września, 16:00 (150)
Sokół Przytkowice 5-0 Słomniczanka Słomniki 12 września, 16:00 (200)
Niwa Nowa Wieś 1-1 MKS Trzebinia/Siersza 11 września, 16:30 (100)
KS Borek (Kraków) 1-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 11 września, 16:30 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-0 Tramwaj Kraków 11 września, 16:00 (200)
Skawa Wadowice 1-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 11 września, 16:30 (150)
Garbarz Zembrzyce 2-0 Jordan Sum Zakliczyn 11 września, 16:30 (100)
Skawinka Skawina 2-4 KS Chełmek 11 września, 16:30

Kolejka 8 - 18-19 września

Jordan Sum Zakliczyn 1-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 19 września, 16:00 (150)
Sokół Przytkowice 3-1 Garbarz Zembrzyce 19 września, 16:00 (200)
KS Chełmek 3-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 18 września, 16:00 (100)
Halniak Maków Podhalański 2-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 18 września, 16:00 (200)
Słomniczanka Słomniki 0-1 KS Borek (Kraków) 19 września, 16:00 (60)
Bronowianka Kraków 3-1 Skawa Wadowice 18 września, 16:00 (100)
MKS Trzebinia/Siersza 3-0 Tramwaj Kraków 18 września, 16:00 (120)
Niwa Nowa Wieś 8-1 Skawinka Skawina 18 września, 16:00 (200)

Kolejka 9 - 25-26 września

Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 26 września, 11:00 (150)
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-3 Garbarz Zembrzyce 25 września, 16:00 (150)
Jordan Sum Zakliczyn 7-2 Skawinka Skawina 26 września, 16:00 (200)
Słomniczanka Słomniki 2-1 Halniak Maków Podhalański 25 września, 16:00 (70)
Bronowianka Kraków 0-3 KS Chełmek 25 września, 16:00 (100)
Tramwaj Kraków 1-4 Sokół Przytkowice 25 września, 16:00 (50)
MKS Trzebinia/Siersza 1-1 KS Borek (Kraków) 25 września, 16:00 (120)
Skawa Wadowice 1-5 Niwa Nowa Wieś 25 września, 16:00 (200)

Kolejka 10 - 2-3 października

KS Borek (Kraków) 5-0 KS Chełmek 2 października, 15:30 (50)
Niwa Nowa Wieś 0-1 Halniak Maków Podhalański 2 października, 15:30 (150)
Garbarz Zembrzyce 0-0 Skawinka Skawina 2 października, 15:30 (100)
Sokół Przytkowice 3-0 Skawa Wadowice 3 października, 15:00 (300)
Spójnia Osiek-Zimnodół 0-5 MKS Trzebinia/Siersza 2 października, 15:30 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-2 Jordan Sum Zakliczyn 2 października, 15:30 (150)
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-1 Bronowianka Kraków 3 października, 11:00 (100)
Tramwaj Kraków 3-0 Słomniczanka Słomniki 2 października, 15:00 (80)
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 11 - 9-10 października

Skawa Wadowice 4-0 Jordan Sum Zakliczyn 9 października, 15:00 (100)
MKS Trzebinia/Siersza 2-0 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 9 października, 15:00 (120)
Bronowianka Kraków 2-0 KS Borek (Kraków) 9 października, 15:00 (120)
Skawinka Skawina 2-1 Sokół Przytkowice 9 października, 15:00 (120)
Halniak Maków Podhalański 0-1 Garbarz Zembrzyce 10 października, 15:00 (200)
Słomniczanka Słomniki 0-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 9 października, 15:00 (100)
KS Chełmek 2-1 Niwa Nowa Wieś 9 października, 15:00 (100)
Tramwaj Kraków 0-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 9 października, 15:00 (50)

Kolejka 12 - 16-17 października

Skawinka Skawina 0-3 KS Borek (Kraków) 16 października, 15:00 (120)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-1 Bronowianka Kraków 16 października, 15:00 (100)
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 2-1 Tramwaj Kraków 17 października, 11:00 (100)
na Stadionie Piłkarskim im. braci Kotlarczyków
Skawa Wadowice 2-0 MKS Trzebinia/Siersza 16 października, 15:00 (200)
Jordan Sum Zakliczyn 3-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 17 października, 15:00 (50)
Niwa Nowa Wieś 1-0 Słomniczanka Słomniki 16 października, 12:00 (100)
Sokół Przytkowice 2-2 Halniak Maków Podhalański 17 października, 15:00 (300)
Garbarz Zembrzyce 1-0 KS Chełmek 16 października, 15:00 (100)

Kolejka 13 - 23-24 października

Tramwaj Kraków 4-0 Skawa Wadowice 23 października, 14:30 (50)
KS Chełmek 2-0 Sokół Przytkowice 23 października, 14:30 (100)
Słomniczanka Słomniki 1-1 Garbarz Zembrzyce 23 października, 14:30 (50)
MKS Trzebinia/Siersza 4-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 23 października, 14:30 (120)
KS Borek (Kraków) 2-0 Jordan Sum Zakliczyn 23 października, 14:30 (70)
Halniak Maków Podhalański 2-0 Skawinka Skawina 23 października, 14:30 (200)
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-0 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 23 października, 14:30 (100)
Bronowianka Kraków 3-4 Niwa Nowa Wieś 23 października, 14:00 (80)

Kolejka 14 - 30-31 października

Niwa Nowa Wieś 2-2 KS Borek (Kraków) 30 października, 13:00 (100)
Garbarz Zembrzyce 2-0 Skawa Wadowice 31 października, 13:00 (150)
Bronowianka Kraków 1-1 Jordan Sum Zakliczyn 30 października, 13:00 (80)
Halniak Maków Podhalański 3-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 30 października, 13:00 (100)
Skawinka Skawina 0-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 30 października, 13:00 (80)
Słomniczanka Słomniki 0-3 MKS Trzebinia/Siersza 30 października, 13:00 (50)
KS Chełmek 3-1 Tramwaj Kraków 30 października, 13:00 (150)
Sokół Przytkowice 1-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 31 października, 13:00 (200)

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 0-3 Garbarz Zembrzyce 7 listopada, 11:00 (100)
na Stadionie Piłkarskim im. braci Kotlarczyków
KS Borek (Kraków) 0-2 Sokół Przytkowice 6 listopada, 13:00 (100)
Spójnia Osiek-Zimnodół 3-2 Bronowianka Kraków 6 listopada, 13:00 (100)
MKS Trzebinia/Siersza 2-0 Halniak Maków Podhalański 6 listopada, 13:00 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-0 Niwa Nowa Wieś 7 listopada, 12:00 (150)
Jordan Sum Zakliczyn 0-2 KS Chełmek 7 listopada, 13:00 (150)
Tramwaj Kraków 2-0 Skawinka Skawina 6 listopada, 13:00 (50)
Skawa Wadowice 0-1 Słomniczanka Słomniki 6 listopada, 11:00 (150)

Kolejka 16 - 19-20 marca

Bronowianka Kraków 1-3 Tramwaj Kraków 27 kwietnia, 17:30 (50)
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skawa Wadowice 0-0 KS Chełmek 27 kwietnia, 17:30 (150)
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Borek (Kraków) 0-2 Halniak Maków Podhalański 27 kwietnia, 17:30 (150)
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Trzebinia/Siersza 3-1 Jordan Sum Zakliczyn 27 kwietnia, 17:30 (100)
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 2-1 Słomniczanka Słomniki 20 marca, 11:00 (100)
na stadionie J&J Sport Center
Niwa Nowa Wieś 0-3 Garbarz Zembrzyce 27 kwietnia, 17:30 (150)
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Spójnia Osiek-Zimnodół 3-0 Sokół Przytkowice 27 kwietnia, 17:30 (200)
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 6-0 Skawinka Skawina 27 kwietnia, 17:30 (120)
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 26-27 marca

KS Chełmek 3-2 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 26 marca, 15:00 (150)
Halniak Maków Podhalański 3-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 26 marca, 15:00 (150)
Bronowianka Kraków 0-3 MKS Trzebinia/Siersza 26 marca, 15:00 (50)
Jordan Sum Zakliczyn 2-0 Tramwaj Kraków 27 marca, 15:00 (50)
Garbarz Zembrzyce 1-1 KS Borek (Kraków) 26 marca, 15:00 (100)
Słomniczanka Słomniki 0-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 26 marca, 12:00 (50)
Niwa Nowa Wieś 2-1 Sokół Przytkowice 26 marca, 15:00 (150)
Skawinka Skawina 1-0 Skawa Wadowice 26 marca, 15:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Skawa Wadowice 1-2 KS Borek (Kraków) 2 kwietnia, 16:00 (200)
Bronowianka Kraków 0-2 Słomniczanka Słomniki 2 kwietnia, 16:30
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-2 Garbarz Zembrzyce 2 kwietnia, 16:30 (150)
Sokół Przytkowice 2-1 Jordan Sum Zakliczyn 3 kwietnia, 16:00 (150)
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 2-0 Skawinka Skawina 2 kwietnia, 15:00 (100)
w Skawinie; Wróblowianka gospodarzem
Tramwaj Kraków 1-1 Halniak Maków Podhalański 2 kwietnia, 16:30 (100)
MKS Trzebinia/Siersza 1-0 KS Chełmek 2 kwietnia, 16:30 (200)
Spójnia Osiek-Zimnodół 0-1 Niwa Nowa Wieś 2 kwietnia, 15:00 (250)

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Słomniczanka Słomniki 0-0 Jordan Sum Zakliczyn 9 kwietnia, 16:30 (70)
Niwa Nowa Wieś 1-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 9 kwietnia, 16:00 (150)
KS Borek (Kraków) 0-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 9 kwietnia, 16:30 (150)
Sokół Przytkowice 3-2 Bronowianka Kraków 10 kwietnia, 16:00 (100)
Halniak Maków Podhalański 3-1 Skawa Wadowice 9 kwietnia, 16:00 (100)
KS Chełmek 1-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 9 kwietnia, 16:30 (100)
Garbarz Zembrzyce 4-1 Tramwaj Kraków 9 kwietnia, 16:00 (100)
Skawinka Skawina 0-2 MKS Trzebinia/Siersza 9 kwietnia, 16:30 (30)

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Bronowianka Kraków 0-0 Skawinka Skawina 16 kwietnia, 17:00 (50)
Jordan Sum Zakliczyn 1-1 Halniak Maków Podhalański 17 kwietnia, 17:00 (70)
Słomniczanka Słomniki 1-2 KS Chełmek 16 kwietnia, 17:00
Tramwaj Kraków 0-1 Niwa Nowa Wieś 16 kwietnia, 17:00 (150)
Skawa Wadowice 1-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 16 kwietnia, 17:00 (150)
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-1 Sokół Przytkowice 17 kwietnia, 16:00 (150)
w Przytkowicach; Wróblowianka gospodarzem
MKS Trzebinia/Siersza 0-1 Garbarz Zembrzyce 16 kwietnia, 17:00 (150)
Spójnia Osiek-Zimnodół 0-3 KS Borek (Kraków) 16 kwietnia, 16:00 (100)

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Skawinka Skawina 1-2 Słomniczanka Słomniki 23 kwietnia, 11:00 (60)
Sokół Przytkowice 1-1 MKS Trzebinia/Siersza 23 kwietnia, 13:00 (200)
Niwa Nowa Wieś 5-0 Jordan Sum Zakliczyn 23 kwietnia, 16:00 (150)
KS Borek (Kraków) 0-1 Tramwaj Kraków 23 kwietnia, 12:00 (100)
Skawa Wadowice 0-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 23 kwietnia, 11:00 (100)
Garbarz Zembrzyce 9-0 Bronowianka Kraków 23 kwietnia, 11:00 (150)
Halniak Maków Podhalański 4-0 KS Chełmek 23 kwietnia, 11:00 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 23 kwietnia, 16:00 (150)

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Bronowianka Kraków 0-3 Halniak Maków Podhalański 30 kwietnia, 17:00 (30)
Słomniczanka Słomniki 3-0 Sokół Przytkowice 30 kwietnia, 17:00 (100)
MKS Trzebinia/Siersza 1-1 Niwa Nowa Wieś 30 kwietnia, 17:30 (120)
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 0-2 KS Borek (Kraków) 1 maja, 11:00 (150)
Tramwaj Kraków 1-3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 30 kwietnia, 17:30 (100)
Spójnia Osiek-Zimnodół 3-1 Skawa Wadowice 30 kwietnia, 16:00 (100)
Jordan Sum Zakliczyn 0-1 Garbarz Zembrzyce 30 kwietnia, 17:00 (20)
KS Chełmek 4-1 Skawinka Skawina 30 kwietnia, 17:00 (100)

Kolejka 23 - 7-8 maja

Skawinka Skawina 0-1 Niwa Nowa Wieś 7 maja, 17:00 (100)
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 3-1 Jordan Sum Zakliczyn 8 maja, 11:00 (150)
Garbarz Zembrzyce 0-0 Sokół Przytkowice 7 maja, 17:00 (150)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-1 KS Chełmek 7 maja, 17:30 (150)
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-0 Halniak Maków Podhalański 7 maja, 16:00 (100)
KS Borek (Kraków) 2-0 Słomniczanka Słomniki 7 maja, 17:30 (100)
Skawa Wadowice 3-0 Bronowianka Kraków 7 maja, 17:00 (100)
Tramwaj Kraków 1-2 MKS Trzebinia/Siersza 7 maja, 17:30 (100)

Kolejka 24 - 14-15 maja

Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 14 maja, 17:00 (200)
Garbarz Zembrzyce 1-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 14 maja, 17:00 (120)
Skawinka Skawina 1-2 Jordan Sum Zakliczyn 14 maja, 17:00 (100)
Halniak Maków Podhalański 3-1 Słomniczanka Słomniki 14 maja, 17:00 (200)
KS Chełmek 4-0 Bronowianka Kraków 14 maja, 17:00 (100)
Sokół Przytkowice 3-2 Tramwaj Kraków 15 maja, 17:00 (150)
KS Borek (Kraków) 2-0 MKS Trzebinia/Siersza 14 maja, 17:30 (100)
Niwa Nowa Wieś 4-0 Skawa Wadowice 14 maja, 11:00 (100)

Kolejka 25 - 21-22 maja

KS Chełmek 0-2 KS Borek (Kraków) 1 czerwca, 17:30 (50)
w pierwotnym terminie (21 maja, 17:00) przerwany w 45. minucie przy stanie 0-2 z powodu burzy / w drugim terminie dokończony
Halniak Maków Podhalański 2-0 Niwa Nowa Wieś 21 maja, 17:00 (200)
Skawinka Skawina 2-1 Garbarz Zembrzyce 21 maja, 17:00 (60)
Skawa Wadowice 1-4 Sokół Przytkowice 21 maja, 17:00 (50)
MKS Trzebinia/Siersza 0-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 21 maja, 18:00 (100)
Jordan Sum Zakliczyn 2-5 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 22 maja, 17:00 (80)
Bronowianka Kraków 2-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 21 maja, 17:00 (30)
Słomniczanka Słomniki 2-1 Tramwaj Kraków 21 maja, 17:00
w Kocmyrzowie

Kolejka 26 - 28-29 maja

Jordan Sum Zakliczyn 3-1 Skawa Wadowice 29 maja, 18:00 (70)
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 0-7 MKS Trzebinia/Siersza 29 maja, 11:00 (100)
KS Borek (Kraków) 3-0 Bronowianka Kraków 28 maja, 18:00 (100)
Sokół Przytkowice 8-0 Skawinka Skawina 29 maja, 17:00 (250)
Garbarz Zembrzyce 1-0 Halniak Maków Podhalański 28 maja, 18:00 (300)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-2 Słomniczanka Słomniki 28 maja, 17:30 (150)
Niwa Nowa Wieś 1-1 KS Chełmek 28 maja, 18:00 (100)
Spójnia Osiek-Zimnodół 3-1 Tramwaj Kraków 28 maja, 17:00 (150)

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

KS Borek (Kraków) 2-0 Skawinka Skawina 4 czerwca, 18:00 (80)
Bronowianka Kraków 0-3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 4 czerwca, 18:00 (80)
Tramwaj Kraków 3-4 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 4 czerwca, 17:30 (100)
MKS Trzebinia/Siersza 2-0 Skawa Wadowice 4 czerwca, 18:00 (150)
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-0 Jordan Sum Zakliczyn 4 czerwca, 17:00 (100)
Słomniczanka Słomniki 0-2 Niwa Nowa Wieś 4 czerwca, 11:00 (100)
Halniak Maków Podhalański 1-0 Sokół Przytkowice 4 czerwca, 17:00 (150)
KS Chełmek 0-0 Garbarz Zembrzyce 4 czerwca, 18:00 (150)

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Niwa Nowa Wieś 9-0 Bronowianka Kraków 11 czerwca, 18:00 (100)
Skawa Wadowice 0-1 Tramwaj Kraków 11 czerwca, 18:00 (100)
Sokół Przytkowice 2-1 KS Chełmek 12 czerwca, 17:00 (300)
Garbarz Zembrzyce 5-0 Słomniczanka Słomniki 11 czerwca, 18:00 (150)
(wo)
na boisku 5-1; w drużynie gości wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-2 MKS Trzebinia/Siersza 11 czerwca, 11:00 (150)
Jordan Sum Zakliczyn 2-1 KS Borek (Kraków) 12 czerwca, 18:00 (70)
Skawinka Skawina 0-2 Halniak Maków Podhalański 11 czerwca, 17:00 (100)
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 2-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 12 czerwca, 11:00 (120)

Kolejka 29 - 18 czerwca

KS Borek (Kraków) 2-1 Niwa Nowa Wieś 18 czerwca, 18:00 (120)
Skawa Wadowice 0-3 Garbarz Zembrzyce 18 czerwca, 18:00 (100)
Jordan Sum Zakliczyn 4-0 Bronowianka Kraków 18 czerwca, 18:00 (20)
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 0-0 Halniak Maków Podhalański 18 czerwca, 18:00 (100)
Spójnia Osiek-Zimnodół 4-0 Skawinka Skawina 18 czerwca, 18:00 (150)
MKS Trzebinia/Siersza 5-1 Słomniczanka Słomniki 18 czerwca, 18:00 (130)
Tramwaj Kraków 3-0 KS Chełmek 18 czerwca, 18:00 (60)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-1 Sokół Przytkowice 18 czerwca, 18:00 (150)

Kolejka 30 - 22 czerwca

Garbarz Zembrzyce 4-3 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 22 czerwca, 18:00 (150)
Sokół Przytkowice 1-0 KS Borek (Kraków) 22 czerwca, 18:00 (250)
Bronowianka Kraków 1-3 Spójnia Osiek-Zimnodół 22 czerwca, 18:00 (30)
Halniak Maków Podhalański 0-3 MKS Trzebinia/Siersza 22 czerwca, 18:00 (200)
Niwa Nowa Wieś 1-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 22 czerwca, 18:00 (150)
KS Chełmek 4-3 Jordan Sum Zakliczyn 22 czerwca, 18:00 (100)
Skawinka Skawina 1-2 Tramwaj Kraków 22 czerwca, 18:00 (80)
Słomniczanka Słomniki 3-1 Skawa Wadowice 22 czerwca, 18:00 (100)

Baraże o udział w IV lidze (małopolska)

IV liga 2010/2011 (małopolska)

V liga 2010/2011 (Nowy Sącz-Tarnów)

Liga okręgowa 2010/2011 (Kraków)
Liga okręgowa 2010/2011 (Wadowice)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas