[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Liga okręgowa 2010/2011, grupa: Kraków
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zieleńczanka Zielonki 30 72 23 3 4 123-47 11 2 2 66-22 12 1 2 57-25
2.  Wiślanie Jaśkowice 30 70 22 4 4 72-32 13 2 0 36-9 9 2 4 36-23
3.  Clepardia Kraków 30 63 19 6 5 66-33 13 1 1 43-12 6 5 4 23-21
4.  Świt Krzeszowice 30 54 16 6 8 68-40 8 4 3 31-21 8 2 5 37-19
5.  Raba Dobczyce 30 46 14 4 12 44-43 8 2 5 20-14 6 2 7 24-29 2 4 1 1 0 3-1
6.  Pogoń Skotniki (Kraków) 30 46 13 7 10 53-44 6 5 4 30-20 7 2 6 23-24 2 1 0 1 1 1-3
7.  Sokół Kocmyrzów Baranówka 30 41 12 5 13 65-69 6 3 6 37-34 6 2 7 28-35
8.  Wieczysta Kraków 30 40 11 7 12 49-51 7 2 6 29-23 4 5 6 20-28
9.  Hejnał Krzyszkowice 30 38 12 2 16 55-62 9 0 6 39-26 3 2 10 16-36 2 3 1 0 1 4-3
10.  Pcimianka Pcim 30 38 11 5 14 49-52 7 1 7 31-28 4 4 7 18-24 2 3 1 0 1 3-4
11.  LKS Śledziejowice 30 36 10 6 14 54-70 5 5 5 31-27 5 1 9 23-43
12.  Grębałowianka Kraków 30 34 9 7 14 55-63 6 3 6 30-26 3 4 8 25-37 2 6 2 0 0 4-0
13.  Gościbia Sułkowice 30 34 8 10 12 37-45 3 6 6 19-25 5 4 6 18-20 2 0 0 0 2 0-4
14.  Proszowianka Proszowice 30 32 7 11 12 40-46 5 5 5 23-23 2 6 7 17-23
15.  Nadwiślanka Nowe Brzesko 30 18 5 3 22 33-87 2 1 12 16-41 3 2 10 17-46
16.  Płomień Jerzmanowice 30 14 4 2 24 24-103 3 2 10 15-40 1 0 14 9-63
Kluby podokręgu olkuskiego: Piliczanka Pilica i Przemsza Klucze przenoszą się po sezonie z okręgu wadowickiego.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Zieleńczanka Zielonki    5-4 3-2 1-1 7-1 1-3 7-0 6-2 6-1 2-0 11-0 2-1 1-3 1-1 7-1 6-2 
 2 Wiślanie Jaśkowice2-1     1-0 3-2 2-0 2-1 3-0 3-2 4-0 3-1 1-0 1-1 2-0 1-1 2-0 6-0 
 3 Clepardia Kraków0-6 2-1     2-0 2-1 2-0 2-1 4-2 9-0 2-0 3-0 3-0 1-1 1-0 5-0 5-0* 
 4 Świt Krzeszowice1-4 2-2 2-0     0-1 1-2 3-2 3-2 1-0 3-0 5-1 3-3 1-1 2-2 2-1 2-0 
 5 Raba Dobczyce2-5 0-1 0-2 1-0     2-0 4-0 1-1 1-0 0-1 0-1 2-2 2-0 1-0 2-0 2-1 
 6 Pogoń Skotniki (Kraków)3-3 0-1 2-3 2-0 1-1     2-2 2-3 2-2 2-1 0-2 2-1 1-1 2-0 2-0 7-0 
 7 Sokół Kocmyrzów Baranówka4-2 4-2 2-2 1-5 0-2 4-1     1-1 0-3 0-2 3-7 2-0 1-2 3-3 5-2 7-0 
 8 Wieczysta Kraków1-2 2-3 2-2 1-5 2-4 0-1 0-2     2-1 1-1 3-0 2-0 1-0 2-1 5-1 5-0 
 9 Hejnał Krzyszkowice3-6 2-1 2-3 2-0 4-1 1-2 3-1 0-2     3-1 3-1 7-2 1-2 3-2 1-2 4-0 
 10 Pcimianka Pcim2-5 1-2 1-1 1-3 0-2 3-0 1-3 3-1 2-1     2-5 3-2 3-1 1-2 5-0 3-0 
 11 LKS Śledziejowice2-4 2-4 2-2 0-1 4-3 3-3 1-3 3-0 0-0 2-2     3-5 0-0 1-0 4-0 4-0 
 12 Grębałowianka Kraków2-3 1-3 3-0 2-2 0-3 3-0 3-5 0-0 2-1 0-1 4-1     3-0 2-2 0-3 5-2 
 13 Gościbia Sułkowice0-2 1-1 0-0 1-3 2-3 0-3 2-1 1-1 4-3 1-1 0-2 0-1     1-1 3-3 3-0 
 14 Proszowianka Proszowice0-3 0-2 0-2 1-3 1-1 2-2 2-2 1-1 3-0 3-0* 3-1 3-1 0-3     1-1 3-1 
 15 Nadwiślanka Nowe Brzesko3-6 0-2 1-2 1-7 2-0 0-2 1-4 0-1 0-3 2-2 3-0* 2-4 0-4 0-1     1-3 
 16 Płomień Jerzmanowice0-5 1-7 0-2 0-5 2-1 0-3 1-2 0-1 0-1 0-5 2-2 2-2 3-0* 2-1 2-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Wiślanie Jaśkowice 2-0 Gościbia Sułkowice 14 sierpnia, 17:00
Grębałowianka Kraków 5-2 Płomień Jerzmanowice 14 sierpnia, 18:00
Hejnał Krzyszkowice 3-1 LKS Śledziejowice 15 sierpnia, 11:00
Świt Krzeszowice 2-2 Proszowianka Proszowice 14 sierpnia, 18:00
Raba Dobczyce 2-5 Zieleńczanka Zielonki 15 sierpnia, 18:00
Wieczysta Kraków 1-1 Pcimianka Pcim 15 sierpnia, 18:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 5-2 Nadwiślanka Nowe Brzesko 15 sierpnia, 17:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-3 Clepardia Kraków 14 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Zieleńczanka Zielonki 3-2 Clepardia Kraków 21 sierpnia, 18:10
spotkanie pierwotnie zaplanowane na 17:30 rozpoczęło się z 40-minutowym opóźnieniem z powodu braku licencji boiska
LKS Śledziejowice 4-3 Raba Dobczyce 21 sierpnia, 17:30
Płomień Jerzmanowice 0-5 Świt Krzeszowice 22 sierpnia, 17:00
Pcimianka Pcim 2-1 Hejnał Krzyszkowice 22 sierpnia, 17:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 22 sierpnia, 17:00
Proszowianka Proszowice 3-1 Grębałowianka Kraków 21 sierpnia, 17:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-2 Wiślanie Jaśkowice 22 sierpnia, 16:00
Gościbia Sułkowice 1-1 Wieczysta Kraków 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Wieczysta Kraków 0-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 25 sierpnia, 17:30
Wiślanie Jaśkowice 1-1 Proszowianka Proszowice 25 sierpnia, 17:30
Raba Dobczyce 0-1 Pcimianka Pcim 25 sierpnia, 17:30
Hejnał Krzyszkowice 4-0 Płomień Jerzmanowice 26 sierpnia, 17:30
Grębałowianka Kraków 0-3 Nadwiślanka Nowe Brzesko 25 sierpnia, 17:30
Zieleńczanka Zielonki 1-3 Pogoń Skotniki (Kraków) 25 sierpnia, 17:30
Świt Krzeszowice 2-0 Clepardia Kraków 25 sierpnia, 17:30
LKS Śledziejowice 0-0 Gościbia Sułkowice 25 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Proszowianka Proszowice 1-1 Wieczysta Kraków 29 sierpnia, 17:00
Pcimianka Pcim 2-5 LKS Śledziejowice 29 sierpnia, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-2 Zieleńczanka Zielonki 29 sierpnia, 16:00
Gościbia Sułkowice 4-3 Hejnał Krzyszkowice 28 sierpnia, 17:00
Płomień Jerzmanowice 2-1 Raba Dobczyce 29 sierpnia, 17:00
Clepardia Kraków 3-0 Grębałowianka Kraków 28 sierpnia, 17:00
Świt Krzeszowice 2-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 28 sierpnia, 17:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 0-1 Wiślanie Jaśkowice 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Wiślanie Jaśkowice 2-0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 4 września, 15:00
LKS Śledziejowice 3-3 Pogoń Skotniki (Kraków) 4 września, 17:00
Wieczysta Kraków 2-0 Grębałowianka Kraków 4 września, 17:00
Pcimianka Pcim 3-1 Gościbia Sułkowice 5 września, 17:00
Raba Dobczyce 1-0 Proszowianka Proszowice 4 września, 16:30
Clepardia Kraków 2-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 4 września, 17:00
Hejnał Krzyszkowice 2-0 Świt Krzeszowice 22 września, 16:00
w pierwotnym terminie (5 września, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zieleńczanka Zielonki 6-2 Płomień Jerzmanowice 4 września, 17:00

Kolejka 6 - 8 września

Clepardia Kraków 1-0 Proszowianka Proszowice 8 września, 17:00
Wiślanie Jaśkowice 4-0 Hejnał Krzyszkowice 8 września, 17:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-1 Pcimianka Pcim 8 września, 17:00
Grębałowianka Kraków 0-3 Raba Dobczyce 8 września, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-2 Gościbia Sułkowice 8 września, 17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 0-1 Wieczysta Kraków 8 września, 17:00
w Igołomi
Płomień Jerzmanowice 2-2 LKS Śledziejowice 9 września, 17:00
Świt Krzeszowice 1-4 Zieleńczanka Zielonki 8 września, 17:00

Kolejka 7 - 11-12 września

Gościbia Sułkowice 0-3 Pogoń Skotniki (Kraków) 11 września, 16:30
Zieleńczanka Zielonki 1-1 Proszowianka Proszowice 11 września, 16:30
Hejnał Krzyszkowice 7-2 Grębałowianka Kraków 12 września, 11:00
Pcimianka Pcim 3-0 Płomień Jerzmanowice 12 września, 16:30
Wieczysta Kraków 2-3 Wiślanie Jaśkowice 11 września, 16:30
Clepardia Kraków 5-0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 11 września, 16:30
Raba Dobczyce 1-0 Świt Krzeszowice 12 września, 16:30
LKS Śledziejowice 1-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka 11 września, 16:30

Kolejka 8 - 18-19 września

Grębałowianka Kraków 3-0 Gościbia Sułkowice 18 września, 16:00
Wieczysta Kraków 1-2 Zieleńczanka Zielonki 18 września, 16:00
Świt Krzeszowice 3-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 18 września, 16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 3-0 LKS Śledziejowice 18 września, 16:00
(wo)
w Krakowie; sztuczne boisko Hutnika / na boisku 1-3; w zespole gości zagrała zbyt mała liczba młodzieżowców
Wiślanie Jaśkowice 3-1 Pcimianka Pcim 18 września, 16:00
Płomień Jerzmanowice 2-1 Proszowianka Proszowice 19 września, 16:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-2 Hejnał Krzyszkowice 18 września, 16:00
Clepardia Kraków 2-1 Raba Dobczyce 18 września, 16:00

Kolejka 9 - 25-26 września

Gościbia Sułkowice 0-2 Zieleńczanka Zielonki 25 września, 16:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-2 Pcimianka Pcim 26 września, 15:00
Płomień Jerzmanowice 0-2 Clepardia Kraków 26 września, 16:00
Hejnał Krzyszkowice 1-2 Nadwiślanka Nowe Brzesko 26 września, 11:00
Świt Krzeszowice 3-2 Wieczysta Kraków 25 września, 16:00
Grębałowianka Kraków 1-3 Wiślanie Jaśkowice 25 września, 16:00
Proszowianka Proszowice 3-1 LKS Śledziejowice 25 września, 16:00
Raba Dobczyce 2-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 26 września, 16:00

Kolejka 10 - 2-3 października

Clepardia Kraków 1-1 Gościbia Sułkowice 2 października, 15:30
Pcimianka Pcim 1-3 Świt Krzeszowice 3 października, 15:30
Zieleńczanka Zielonki 6-1 Hejnał Krzyszkowice 2 października, 15:30
Płomień Jerzmanowice 2-3 Nadwiślanka Nowe Brzesko 3 października, 15:30
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-0 Proszowianka Proszowice 2 października, 15:30
Raba Dobczyce 1-1 Wieczysta Kraków 2 października, 15:30
LKS Śledziejowice 2-4 Wiślanie Jaśkowice 2 października, 15:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-0 Grębałowianka Kraków 3 października, 15:00

Kolejka 11 - 9-10 października

Hejnał Krzyszkowice 4-1 Raba Dobczyce 10 października, 11:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 7-0 Płomień Jerzmanowice 9 października, 15:00
Proszowianka Proszowice 2-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 10 października, 15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 2-2 Pcimianka Pcim 10 października, 15:00
Gościbia Sułkowice 1-3 Świt Krzeszowice 9 października, 15:00
Wiślanie Jaśkowice 2-1 Zieleńczanka Zielonki 9 października, 15:00
Wieczysta Kraków 2-2 Clepardia Kraków 9 października, 15:00
Grębałowianka Kraków 4-1 LKS Śledziejowice 9 października, 15:00

Kolejka 12 - 16-17 października

Gościbia Sułkowice 1-1 Proszowianka Proszowice 16 października, 15:00
Clepardia Kraków 9-0 Hejnał Krzyszkowice 16 października, 15:00
Świt Krzeszowice 1-2 Pogoń Skotniki (Kraków) 16 października, 15:00
Wieczysta Kraków 3-0 LKS Śledziejowice 16 października, 15:00
Raba Dobczyce 0-1 Wiślanie Jaśkowice 17 października, 15:00
Pcimianka Pcim 3-2 Grębałowianka Kraków 17 października, 15:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 7-0 Płomień Jerzmanowice 17 października, 15:00
Zieleńczanka Zielonki 7-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 16 października, 15:00

Kolejka 13 - 23-24 października

Pogoń Skotniki (Kraków) 2-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 23 października, 14:30
Hejnał Krzyszkowice 0-2 Wieczysta Kraków 24 października, 11:00
Grębałowianka Kraków 2-3 Zieleńczanka Zielonki 23 października, 14:30
LKS Śledziejowice 0-1 Świt Krzeszowice 23 października, 14:30
Proszowianka Proszowice 3-0 Pcimianka Pcim 24 października, 14:30
(wo)
na boisku 1-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wiślanie Jaśkowice 1-0 Clepardia Kraków 23 października, 14:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko 2-0 Raba Dobczyce 24 października, 14:30
Płomień Jerzmanowice 3-0 Gościbia Sułkowice 24 października, 14:30
(wo)
na boisku 0-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 14 - 30-31 października

Grębałowianka Kraków 2-2 Świt Krzeszowice 30 października, 13:00
Zieleńczanka Zielonki 11-0 LKS Śledziejowice 30 października, 13:00
Raba Dobczyce 2-0 Gościbia Sułkowice 30 października, 13:00
Wieczysta Kraków 0-1 Pogoń Skotniki (Kraków) 30 października, 13:00
Clepardia Kraków 2-0 Pcimianka Pcim 30 października, 13:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 0-1 Proszowianka Proszowice 31 października, 13:00
Hejnał Krzyszkowice 3-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 31 października, 11:00
Wiślanie Jaśkowice 6-0 Płomień Jerzmanowice 30 października, 13:00

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Świt Krzeszowice 2-2 Wiślanie Jaśkowice 6 listopada, 13:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-1 Grębałowianka Kraków 6 listopada, 13:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-2 Raba Dobczyce 7 listopada, 13:00
Pcimianka Pcim 2-5 Zieleńczanka Zielonki 7 listopada, 13:00
LKS Śledziejowice 2-2 Clepardia Kraków 6 listopada, 13:00
Gościbia Sułkowice 3-3 Nadwiślanka Nowe Brzesko 6 listopada, 13:00
Płomień Jerzmanowice 0-1 Wieczysta Kraków 7 listopada, 13:00
Proszowianka Proszowice 3-0 Hejnał Krzyszkowice 6 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 27 kwietnia

Nadwiślanka Nowe Brzesko 1-4 Sokół Kocmyrzów Baranówka 27 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Clepardia Kraków 2-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 27 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gościbia Sułkowice 1-1 Wiślanie Jaśkowice 27 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Płomień Jerzmanowice 2-2 Grębałowianka Kraków 27 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Śledziejowice 0-0 Hejnał Krzyszkowice 27 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Proszowianka Proszowice 1-3 Świt Krzeszowice 27 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zieleńczanka Zielonki 7-1 Raba Dobczyce 27 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pcimianka Pcim 3-1 Wieczysta Kraków 27 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 26-27 marca

Wieczysta Kraków 1-0 Gościbia Sułkowice 26 marca, 15:00
Clepardia Kraków 0-6 Zieleńczanka Zielonki 26 marca, 15:00
Raba Dobczyce 0-1 LKS Śledziejowice 26 marca, 15:00
Świt Krzeszowice 2-0 Płomień Jerzmanowice 26 marca, 15:00
Hejnał Krzyszkowice 3-1 Pcimianka Pcim 27 marca, 11:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 0-2 Pogoń Skotniki (Kraków) 27 marca, 11:00
Grębałowianka Kraków 2-2 Proszowianka Proszowice 26 marca, 15:00
Wiślanie Jaśkowice 3-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 26 marca, 15:00
w Skawinie

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Płomień Jerzmanowice 0-1 Hejnał Krzyszkowice 3 kwietnia, 16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 2-4 Grębałowianka Kraków 3 kwietnia, 15:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 3-3 Zieleńczanka Zielonki 2 kwietnia, 16:00
Clepardia Kraków 2-0 Świt Krzeszowice 2 kwietnia, 16:00
Gościbia Sułkowice 0-2 LKS Śledziejowice 2 kwietnia, 16:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-1 Wieczysta Kraków 3 kwietnia, 15:00
Proszowianka Proszowice 0-2 Wiślanie Jaśkowice 3 kwietnia, 16:00
Pcimianka Pcim 0-2 Raba Dobczyce 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Hejnał Krzyszkowice 1-2 Gościbia Sułkowice 10 kwietnia, 11:00
Raba Dobczyce 2-1 Płomień Jerzmanowice 9 kwietnia, 16:00
Grębałowianka Kraków 3-0 Clepardia Kraków 9 kwietnia, 16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 1-7 Świt Krzeszowice 10 kwietnia, 15:00
Wiślanie Jaśkowice 2-1 Pogoń Skotniki (Kraków) 9 kwietnia, 16:00
Wieczysta Kraków 2-1 Proszowianka Proszowice 9 kwietnia, 16:00
LKS Śledziejowice 2-2 Pcimianka Pcim 10 kwietnia, 15:00
Zieleńczanka Zielonki 7-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Gościbia Sułkowice 1-1 Pcimianka Pcim 16 kwietnia, 16:00
Proszowianka Proszowice 1-1 Raba Dobczyce 17 kwietnia, 16:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-2 Clepardia Kraków 17 kwietnia, 16:00
Świt Krzeszowice 1-0 Hejnał Krzyszkowice 16 kwietnia, 16:00
Płomień Jerzmanowice 0-5 Zieleńczanka Zielonki 17 kwietnia, 16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 0-2 Wiślanie Jaśkowice 16 kwietnia, 16:30
Pogoń Skotniki (Kraków) 0-2 LKS Śledziejowice 16 kwietnia, 16:30
Grębałowianka Kraków 0-0 Wieczysta Kraków 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Hejnał Krzyszkowice 2-1 Wiślanie Jaśkowice 23 kwietnia, 11:00
Pcimianka Pcim 3-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 23 kwietnia, 15:00
Raba Dobczyce 2-2 Grębałowianka Kraków 23 kwietnia, 14:00
Gościbia Sułkowice 2-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 23 kwietnia, 13:00
Wieczysta Kraków 5-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 23 kwietnia, 15:00
LKS Śledziejowice 4-0 Płomień Jerzmanowice 23 kwietnia, 15:00
Zieleńczanka Zielonki 1-1 Świt Krzeszowice 23 kwietnia, 14:00
Proszowianka Proszowice 0-2 Clepardia Kraków 23 kwietnia, 12:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Grębałowianka Kraków 2-1 Hejnał Krzyszkowice 30 kwietnia, 17:00
Płomień Jerzmanowice 0-5 Pcimianka Pcim 1 maja, 17:00
Wiślanie Jaśkowice 3-2 Wieczysta Kraków 30 kwietnia, 17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 1-2 Clepardia Kraków 1 maja, 17:00
Świt Krzeszowice 0-1 Raba Dobczyce 30 kwietnia, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-7 LKS Śledziejowice 1 maja, 16:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-1 Gościbia Sułkowice 30 kwietnia, 17:00
Proszowianka Proszowice 0-3 Zieleńczanka Zielonki 1 maja, 17:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-5 Świt Krzeszowice 8 maja, 16:30
LKS Śledziejowice 4-0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 7 maja, 17:30
Pcimianka Pcim 1-2 Wiślanie Jaśkowice 8 maja, 17:30
Proszowianka Proszowice 3-1 Płomień Jerzmanowice 8 maja, 17:30
Hejnał Krzyszkowice 1-2 Pogoń Skotniki (Kraków) 8 maja, 11:00
Raba Dobczyce 0-2 Clepardia Kraków 7 maja, 17:00
Gościbia Sułkowice 0-1 Grębałowianka Kraków 7 maja, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 6-2 Wieczysta Kraków 7 maja, 17:30

Kolejka 24 - 14-15 maja

Wiślanie Jaśkowice 1-1 Grębałowianka Kraków 14 maja, 17:00
LKS Śledziejowice 1-0 Proszowianka Proszowice 14 maja, 17:30
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-1 Raba Dobczyce 14 maja, 17:30
Zieleńczanka Zielonki 1-3 Gościbia Sułkowice 14 maja, 17:30
Pcimianka Pcim 1-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka 15 maja, 17:00
Clepardia Kraków 5-0 Płomień Jerzmanowice 14 maja, 17:30
(wo)
na boisku 5-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Nadwiślanka Nowe Brzesko 0-3 Hejnał Krzyszkowice 14 maja, 17:30
Wieczysta Kraków 1-5 Świt Krzeszowice 14 maja, 17:30

Kolejka 25 - 21-22 maja

Nadwiślanka Nowe Brzesko 1-3 Płomień Jerzmanowice 22 maja, 18:00
Proszowianka Proszowice 2-2 Pogoń Skotniki (Kraków) 22 maja, 18:00
Wieczysta Kraków 2-4 Raba Dobczyce 21 maja, 18:00
Wiślanie Jaśkowice 1-0 LKS Śledziejowice 21 maja, 17:00
Grębałowianka Kraków 3-5 Sokół Kocmyrzów Baranówka 21 maja, 17:00
Gościbia Sułkowice 0-0 Clepardia Kraków 21 maja, 17:00
Świt Krzeszowice 3-0 Pcimianka Pcim 21 maja, 17:00
Hejnał Krzyszkowice 3-6 Zieleńczanka Zielonki 22 maja, 11:00

Kolejka 26 - 28-29 maja

Świt Krzeszowice 1-1 Gościbia Sułkowice 28 maja, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 5-4 Wiślanie Jaśkowice 28 maja, 18:00
Clepardia Kraków 4-2 Wieczysta Kraków 28 maja, 18:00
LKS Śledziejowice 3-5 Grębałowianka Kraków 28 maja, 18:00
Raba Dobczyce 1-0 Hejnał Krzyszkowice 28 maja, 18:00
Płomień Jerzmanowice 0-3 Pogoń Skotniki (Kraków) 29 maja, 18:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-3 Proszowianka Proszowice 29 maja, 17:00
Pcimianka Pcim 5-0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 29 maja, 17:00

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

LKS Śledziejowice 3-0 Wieczysta Kraków 4 czerwca, 18:00
Wiślanie Jaśkowice 2-0 Raba Dobczyce 4 czerwca, 18:00
Grębałowianka Kraków 0-1 Pcimianka Pcim 4 czerwca, 18:00
Płomień Jerzmanowice 1-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 5 czerwca, 18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 3-6 Zieleńczanka Zielonki 5 czerwca, 18:00
Proszowianka Proszowice 0-3 Gościbia Sułkowice 5 czerwca, 18:00
Hejnał Krzyszkowice 2-3 Clepardia Kraków 5 czerwca, 11:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-0 Świt Krzeszowice 4 czerwca, 18:00

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Świt Krzeszowice 5-1 LKS Śledziejowice 11 czerwca, 17:00
Pcimianka Pcim 1-2 Proszowianka Proszowice 12 czerwca, 17:00
Clepardia Kraków 2-1 Wiślanie Jaśkowice 11 czerwca, 18:00
Raba Dobczyce 2-0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 11 czerwca, 18:00
Gościbia Sułkowice 3-0 Płomień Jerzmanowice 11 czerwca, 18:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-1 Pogoń Skotniki (Kraków) 12 czerwca, 17:00
Wieczysta Kraków 2-1 Hejnał Krzyszkowice 11 czerwca, 18:00
Zieleńczanka Zielonki 2-1 Grębałowianka Kraków 11 czerwca, 18:00

Kolejka 29 - 19 czerwca

Pogoń Skotniki (Kraków) 2-3 Wieczysta Kraków 19 czerwca, 17:00
Pcimianka Pcim 1-1 Clepardia Kraków 19 czerwca, 17:00
Proszowianka Proszowice 1-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 19 czerwca, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-3 Hejnał Krzyszkowice 19 czerwca, 17:00
Płomień Jerzmanowice 1-7 Wiślanie Jaśkowice 19 czerwca, 17:00
Świt Krzeszowice 3-3 Grębałowianka Kraków 19 czerwca, 17:00
LKS Śledziejowice 2-4 Zieleńczanka Zielonki 19 czerwca, 17:00
Gościbia Sułkowice 2-3 Raba Dobczyce 19 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 25 czerwca

Raba Dobczyce 4-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 25 czerwca, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 2-0 Pcimianka Pcim 25 czerwca, 17:00
Clepardia Kraków 3-0 LKS Śledziejowice 25 czerwca, 17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 0-4 Gościbia Sułkowice 25 czerwca, 17:00
Wieczysta Kraków 5-0 Płomień Jerzmanowice 25 czerwca, 17:00
Hejnał Krzyszkowice 3-2 Proszowianka Proszowice 25 czerwca, 17:00
Wiślanie Jaśkowice 3-2 Świt Krzeszowice 25 czerwca, 17:00
Grębałowianka Kraków 3-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 25 czerwca, 17:00

V liga 2010/2011 (Kraków-Wadowice)

Liga okręgowa 2010/2011 (Wadowice)

Klasa A 2010/2011 (Kraków I)
Klasa A 2010/2011 (Kraków II)
Klasa A 2010/2011 (Myślenice)
Klasa A 2010/2011 (Wieliczka)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas