[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Wieliczka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Staniątki 26 69 22 3 1 92-29 12 1 0 45-11 10 2 1 47-18
2.  Wiślanka Grabie 26 62 20 2 4 81-28 11 0 2 53-16 9 2 2 28-12
3.  Batory Wola Batorska 26 58 19 1 6 59-21 10 0 3 31-10 9 1 3 28-11
4.  Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 26 46 14 4 8 65-48 8 3 2 40-22 6 1 6 25-26
5.  LZS Czarnochowice 26 43 13 4 9 61-45 7 2 4 37-20 6 2 5 24-25
6.  Wilga Golkowice 26 38 11 5 10 44-50 9 1 3 28-18 2 4 7 16-32
7.  Strażak Kokotów 26 36 10 6 10 49-36 5 3 5 21-15 5 3 5 28-21
8.  Gdovia Gdów 26 33 9 6 11 38-49 4 5 4 19-19 5 1 7 19-30
9.  Zjednoczeni Branice (Kraków) 26 27 8 3 15 40-63 5 0 8 22-29 3 3 7 18-34 2 6 2 0 0 7-3
10.  Piłkarz Podłęże 26 27 8 3 15 41-69 5 2 6 26-31 3 1 9 15-38 2 0 0 0 2 3-7
11.  Wisła Niepołomice 26 25 7 4 15 29-70 3 2 8 12-29 4 2 7 17-41
12.  Wiarusy Igołomia 26 24 6 6 14 30-60 3 3 7 15-30 3 3 7 15-30
13.  Sparta Winiary 26 21 6 3 17 34-58 4 3 6 22-28 2 0 11 12-30
14.  Targowianka Targowisko 26 11 3 2 21 24-61 2 1 10 11-27 1 1 11 13-34

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Czarni Staniątki    2-2 4-0 5-3 1-0 4-1 2-1 7-0 3-2 2-0 5-1 2-0 5-1 3-0 
 2 Wiślanka Grabie0-4     2-0 4-0 1-3 5-2 2-1 2-1 6-1 4-2 10-0 7-0 2-0 8-2 
 3 Batory Wola Batorska1-2 1-0     1-3 3-0 3-1 4-0 1-2 3-1 7-0 2-0 1-0 3-1 1-0 
 4 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie1-1 3-0 1-5     1-1 6-3 3-3 6-1 3-1 1-3 4-2 6-0 3-1 2-1 
 5 LZS Czarnochowice2-3 1-2 0-1 5-1     3-0 2-2 3-2 2-2 4-2 8-1 3-1 0-3 4-0 
 6 Wilga Golkowice2-2 1-3 2-0 2-1 3-2     2-0 0-1 3-1 3-1 3-0 2-5 3-1 2-1 
 7 Strażak Kokotów0-3 0-2 0-0 2-2 1-2 4-1     2-1 7-0 0-1 0-1 2-2 2-0 1-0 
 8 Gdovia Gdów4-2 1-1 0-1 0-2 2-2 4-2 0-4     1-1 4-1 1-2 0-0 1-0 1-1 
 9 Zjednoczeni Branice (Kraków)0-4 0-2 0-2 3-1 2-3 0-2 2-6 1-2     4-1 2-4 1-0 5-1 2-1 
 10 Piłkarz Podłęże0-7 0-6 0-4 0-1 7-1 1-1 1-1 4-1 2-3     2-1 3-4 2-0 4-1 
 11 Wisła Niepołomice3-5 1-2 1-4 0-2 2-1 0-0 2-1 0-5 0-3* 0-0     0-1 0-3 3-2 
 12 Wiarusy Igołomia0-7 1-2 1-3 3-1 0-2 0-0 1-5 1-3 2-2 4-1 1-1     1-0 0-3 
 13 Sparta Winiary4-5 0-2 0-4 0-5 1-3 1-1 0-2 3-0 2-0 4-1 2-2 2-2     3-1 
 14 Targowianka Targowisko1-2 1-4 0-4 1-3 1-4 1-2 0-2 0-0 0-1 1-2 1-2 1-0 3-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Batory Wola Batorska 3-1 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Czarni Staniątki 5-3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
LZS Czarnochowice 1-2 Wiślanka Grabie
Gdovia Gdów 1-2 Wisła Niepołomice
Sparta Winiary 2-2 Wiarusy Igołomia
Strażak Kokotów 1-0 Targowianka Targowisko
Wilga Golkowice 3-1 Piłkarz Podłęże

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Zjednoczeni Branice (Kraków) 2-1 Targowianka Targowisko
Wiarusy Igołomia 1-5 Strażak Kokotów
Wilga Golkowice 3-1 Sparta Winiary
Wisła Niepołomice 0-0 Piłkarz Podłęże
Wiślanka Grabie 2-1 Gdovia Gdów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-1 LZS Czarnochowice
Batory Wola Batorska 1-2 Czarni Staniątki

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Czarni Staniątki 3-2 Zjednoczeni Branice (Kraków)
LZS Czarnochowice 0-1 Batory Wola Batorska
Gdovia Gdów 0-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Piłkarz Podłęże 0-6 Wiślanka Grabie
Sparta Winiary 2-2 Wisła Niepołomice
Strażak Kokotów 4-1 Wilga Golkowice
Targowianka Targowisko 1-0 Wiarusy Igołomia

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-0 Wiarusy Igołomia
Wilga Golkowice 2-1 Targowianka Targowisko
Wiślanka Grabie 2-0 Sparta Winiary
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-3 Piłkarz Podłęże
Czarni Staniątki 1-0 LZS Czarnochowice
Strażak Kokotów 0-1 Wisła Niepołomice
Gdovia Gdów 0-1 Batory Wola Batorska

Kolejka 5 - 4-5 września

LZS Czarnochowice 2-2 Zjednoczeni Branice (Kraków) 15 września
w pierwotnym terminie (4-5 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gdovia Gdów 4-2 Czarni Staniątki
w pierwotnym terminie (4-5 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piłkarz Podłęże 0-4 Batory Wola Batorska 15 września
w pierwotnym terminie (4-5 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strażak Kokotów 0-2 Wiślanka Grabie
Targowianka Targowisko 1-2 Wisła Niepołomice
Wiarusy Igołomia 0-0 Wilga Golkowice 15 września
w pierwotnym terminie (4-5 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3-1 Sparta Winiary

Kolejka 6 - 11-12 września

Zjednoczeni Branice (Kraków) 0-2 Wilga Golkowice
Wisła Niepołomice 0-1 Wiarusy Igołomia
Wiślanka Grabie 8-2 Targowianka Targowisko
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3-3 Strażak Kokotów
Batory Wola Batorska 3-1 Sparta Winiary
Czarni Staniątki 2-0 Piłkarz Podłęże 7 listopada
w pierwotnym terminie (11 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Czarnochowice 3-2 Gdovia Gdów

Kolejka 7 - 18-19 września

Gdovia Gdów 1-1 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Piłkarz Podłęże 7-1 LZS Czarnochowice
Sparta Winiary 4-5 Czarni Staniątki
Strażak Kokotów 0-0 Batory Wola Batorska
Targowianka Targowisko 1-3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Wiarusy Igołomia 1-2 Wiślanka Grabie
Wilga Golkowice 3-0 Wisła Niepołomice

Kolejka 8 - 25-26 września

Zjednoczeni Branice (Kraków) 2-4 Wisła Niepołomice
Wiślanka Grabie 5-2 Wilga Golkowice
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 6-0 Wiarusy Igołomia
Czarni Staniątki 2-1 Strażak Kokotów
LZS Czarnochowice 0-3 Sparta Winiary
Gdovia Gdów 4-1 Piłkarz Podłęże
Targowianka Targowisko 0-4 Batory Wola Batorska

Kolejka 9 - 2-3 października

Piłkarz Podłęże 2-3 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Sparta Winiary 3-0 Gdovia Gdów
Strażak Kokotów 1-2 LZS Czarnochowice
Targowianka Targowisko 1-2 Czarni Staniątki
Wiarusy Igołomia 1-3 Batory Wola Batorska
Wilga Golkowice 2-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Wisła Niepołomice 1-2 Wiślanka Grabie

Kolejka 10 - 9-10 października

Zjednoczeni Branice (Kraków) 0-2 Wiślanka Grabie
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 4-2 Wisła Niepołomice
Batory Wola Batorska 3-1 Wilga Golkowice
Czarni Staniątki 2-0 Wiarusy Igołomia
LZS Czarnochowice 4-0 Targowianka Targowisko
Gdovia Gdów 0-4 Strażak Kokotów
Piłkarz Podłęże 2-0 Sparta Winiary

Kolejka 11 - 16-17 października

Sparta Winiary 2-0 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Strażak Kokotów 0-1 Piłkarz Podłęże
Targowianka Targowisko 0-0 Gdovia Gdów
Wiarusy Igołomia 0-2 LZS Czarnochowice
Wilga Golkowice 2-2 Czarni Staniątki
Wisła Niepołomice 1-4 Batory Wola Batorska
Wiślanka Grabie 4-0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie

Kolejka 12 - 23-24 października

Zjednoczeni Branice (Kraków) 3-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Batory Wola Batorska 1-0 Wiślanka Grabie
Czarni Staniątki 5-1 Wisła Niepołomice
LZS Czarnochowice 3-0 Wilga Golkowice
Gdovia Gdów 0-0 Wiarusy Igołomia
Piłkarz Podłęże 4-1 Targowianka Targowisko
Sparta Winiary 0-2 Strażak Kokotów

Kolejka 13 - 30-31 października

Strażak Kokotów 7-0 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Targowianka Targowisko 3-1 Sparta Winiary
Wiarusy Igołomia 4-1 Piłkarz Podłęże
Wilga Golkowice 0-1 Gdovia Gdów
Wisła Niepołomice 2-1 LZS Czarnochowice
Wiślanka Grabie 0-4 Czarni Staniątki
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-5 Batory Wola Batorska

Kolejka 14 - 26-27 marca

Piłkarz Podłęże 1-1 Wilga Golkowice
Zjednoczeni Branice (Kraków) 0-2 Batory Wola Batorska
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-1 Czarni Staniątki
Wiślanka Grabie 1-3 LZS Czarnochowice
Wisła Niepołomice 0-5 Gdovia Gdów
Wiarusy Igołomia 1-0 Sparta Winiary
Targowianka Targowisko 0-2 Strażak Kokotów

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Targowianka Targowisko 0-1 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Strażak Kokotów 2-2 Wiarusy Igołomia
Sparta Winiary 1-1 Wilga Golkowice
Piłkarz Podłęże 2-1 Wisła Niepołomice
Gdovia Gdów 1-1 Wiślanka Grabie
LZS Czarnochowice 5-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Czarni Staniątki 4-0 Batory Wola Batorska

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Zjednoczeni Branice (Kraków) 0-4 Czarni Staniątki
Batory Wola Batorska 3-0 LZS Czarnochowice
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 6-1 Gdovia Gdów
Wiślanka Grabie 4-2 Piłkarz Podłęże
Wisła Niepołomice 0-3 Sparta Winiary
Wilga Golkowice 2-0 Strażak Kokotów
Wiarusy Igołomia 0-3 Targowianka Targowisko

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Wisła Niepołomice 2-1 Strażak Kokotów
Batory Wola Batorska 1-2 Gdovia Gdów
Wiarusy Igołomia 2-2 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Targowianka Targowisko 1-2 Wilga Golkowice
Sparta Winiary 0-2 Wiślanka Grabie
Piłkarz Podłęże 0-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
LZS Czarnochowice 2-3 Czarni Staniątki
w Staniątkach

Kolejka 18 - 23 kwietnia

Sparta Winiary 0-5 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Zjednoczeni Branice (Kraków) 2-3 LZS Czarnochowice
Czarni Staniątki 7-0 Gdovia Gdów
Batory Wola Batorska 7-0 Piłkarz Podłęże
Wiślanka Grabie 2-1 Strażak Kokotów
Wisła Niepołomice 3-2 Targowianka Targowisko
Wilga Golkowice 2-5 Wiarusy Igołomia

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Wilga Golkowice 3-1 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Wiarusy Igołomia 1-1 Wisła Niepołomice
Targowianka Targowisko 1-4 Wiślanka Grabie
Strażak Kokotów 2-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3 maja
Sparta Winiary 0-4 Batory Wola Batorska
Piłkarz Podłęże 0-7 Czarni Staniątki
Gdovia Gdów 2-2 LZS Czarnochowice

Kolejka 20 - 7-8 maja

Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-2 Gdovia Gdów
LZS Czarnochowice 4-2 Piłkarz Podłęże
w Podłężu; LZS gospodarzem
Czarni Staniątki 5-1 Sparta Winiary
Batory Wola Batorska 4-0 Strażak Kokotów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2-1 Targowianka Targowisko
Wiślanka Grabie 7-0 Wiarusy Igołomia
Wisła Niepołomice 0-0 Wilga Golkowice

Kolejka 21 - 14-15 maja

Batory Wola Batorska 1-0 Targowianka Targowisko
w Targowisku; Batory gospodarzem
Wisła Niepołomice 0-3 Zjednoczeni Branice (Kraków)
(wo)
mecz przerwany w 43. minucie przy stanie 1-2 - kibic uderzył zawodnika gości
Wilga Golkowice 1-3 Wiślanka Grabie
w Grabiach; Wilga gospodarzem
Wiarusy Igołomia 3-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Strażak Kokotów 0-3 Czarni Staniątki
Sparta Winiary 1-3 LZS Czarnochowice
Piłkarz Podłęże 4-1 Gdovia Gdów

Kolejka 22 - 21-22 maja

Zjednoczeni Branice (Kraków) 4-1 Piłkarz Podłęże
Gdovia Gdów 1-0 Sparta Winiary
LZS Czarnochowice 2-2 Strażak Kokotów
Czarni Staniątki 3-0 Targowianka Targowisko
Batory Wola Batorska 1-0 Wiarusy Igołomia
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 6-3 Wilga Golkowice
Wiślanka Grabie 10-0 Wisła Niepołomice

Kolejka 23 - 28-29 maja

Wiślanka Grabie 6-1 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Wisła Niepołomice 0-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Wilga Golkowice 2-0 Batory Wola Batorska 7 czerwca
w pierwotnym terminie (28-29 maja) odwołany ze względu na zły stan murawy
Wiarusy Igołomia 0-7 Czarni Staniątki
Targowianka Targowisko 1-4 LZS Czarnochowice
Strażak Kokotów 2-1 Gdovia Gdów
Sparta Winiary 4-1 Piłkarz Podłęże

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Zjednoczeni Branice (Kraków) 5-1 Sparta Winiary
Piłkarz Podłęże 1-1 Strażak Kokotów
Gdovia Gdów 1-1 Targowianka Targowisko
LZS Czarnochowice 3-1 Wiarusy Igołomia
Czarni Staniątki 4-1 Wilga Golkowice
Batory Wola Batorska 2-0 Wisła Niepołomice
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3-0 Wiślanka Grabie

Kolejka 25 - 12 czerwca

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3-1 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Wiślanka Grabie 2-0 Batory Wola Batorska
Wisła Niepołomice 3-5 Czarni Staniątki
Wilga Golkowice 3-2 LZS Czarnochowice
w Krakowie; na boisku Opatkowianki
Wiarusy Igołomia 1-3 Gdovia Gdów
Targowianka Targowisko 1-2 Piłkarz Podłęże
Strażak Kokotów 2-0 Sparta Winiary

Kolejka 26 - 18 czerwca

Zjednoczeni Branice (Kraków) 2-6 Strażak Kokotów
Sparta Winiary 3-1 Targowianka Targowisko
Piłkarz Podłęże 3-4 Wiarusy Igołomia
Gdovia Gdów 4-2 Wilga Golkowice
LZS Czarnochowice 8-1 Wisła Niepołomice
Czarni Staniątki 2-2 Wiślanka Grabie
Batory Wola Batorska 1-3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie

Liga okręgowa 2010/2011 (Kraków)

Klasa A 2010/2011 (Kraków I)
Klasa A 2010/2011 (Kraków II)
Klasa A 2010/2011 (Myślenice)

Klasa B 2010/2011 (Wieliczka)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas