[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jutrzenka Giebułtów 30 74 24 2 4 128-28 12 0 3 66-15 12 2 1 62-13
2.  JKS Zelków 30 68 22 2 6 89-51 12 0 3 50-25 10 2 3 39-26
3.  Michałowianka Michałowice 30 67 22 1 7 83-35 12 1 2 50-11 10 0 5 33-24
4.  Błękitni Modlnica 30 60 19 3 8 70-36 11 1 3 45-20 8 2 5 25-16
5.  Prądniczanka Kraków 30 56 17 5 8 63-40 9 3 3 34-16 8 2 5 29-24
6.  Pogoń Miechów 30 53 15 8 7 67-45 8 6 1 32-16 7 2 6 35-29
7.  Bibiczanka Bibice 30 52 16 4 10 71-68 10 2 3 41-19 6 2 7 30-49
8.  LKS Niedźwiedź 30 48 14 6 10 81-58 7 3 5 43-26 7 3 5 38-32
9.  Płaszowianka Kraków 30 39 12 3 15 58-75 6 2 7 32-32 6 1 8 26-43 2 3 1 0 1 6-4
10.  Strażak Goszcza 30 39 11 6 13 51-84 4 3 8 22-44 7 3 5 29-40 2 3 1 0 1 4-6
11.  Bratniak Kraków 30 36 12 0 18 65-73 6 0 9 32-33 6 0 9 33-40
12.  Partyzant Dojazdów 30 34 11 1 18 71-95 6 0 9 41-51 5 1 9 30-44
13.  Wawel Kraków 30 31 9 4 17 57-85 6 2 7 36-32 3 2 10 21-53
14.  Grzegórzecki KS Kraków 30 23 6 5 19 64-99 3 2 10 37-52 3 3 9 27-47
15.  Tonianka Tonie (Kraków) 30 8 2 2 26 13-79 1 1 13 6-37 1 1 13 7-42
 Kosynierzy Łuczyce 30 3 1 0 29 12-98 0 0 15 5-45 1 0 14 7-53
Kosynierzy Łuczyce i Tonianka Tonie wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Jutrzenka Giebułtów    4-0 1-2 2-0 2-3 5-1 7-0 5-0 0-3* 4-0 7-1 7-0 7-0 6-3 4-1 5-1 
 2 JKS Zelków3-6     3-1 2-1 1-0 1-3 1-3 4-3 8-2 8-0 3-0 4-3 3-1 3-2 3-0* 3-0* 
 3 Michałowianka Michałowice0-3 3-0     4-1 2-0 1-1 4-0 0-2 6-0 2-0 3-1 4-2 6-1 7-0 3-0* 5-0 
 4 Błękitni Modlnica3-2 3-1 2-3     1-3 2-0 3-0* 2-4 3-0 2-2 5-2 7-0* 3-1 3-2 3-0* 3-0* 
 5 Prądniczanka Kraków1-2 2-2 3-1 0-2     2-1 2-2 3-0 1-2 1-0 2-1 3-0 2-2 6-1 3-0* 3-0 
 6 Pogoń Miechów1-1 1-1 1-3 0-0 1-0     7-3 2-1 1-1 1-1 3-1 3-1 4-1 2-2 2-0 3-0* 
 7 Bibiczanka Bibice0-2 0-3 4-0 2-1 4-0 2-1     1-2 6-1 1-1 4-1 4-2 5-1 4-4 1-0 3-0 
 8 LKS Niedźwiedź1-1 1-2 4-0 2-3 0-1 3-5 8-2     3-1 3-4 4-2 2-1 5-0 2-2 2-2 3-0* 
 9 Płaszowianka Kraków0-2 1-2 0-1 0-1 2-2 0-4 3-4 3-3     6-0 3-8 3-2 3-2 2-0 3-0* 3-1 
 10 Strażak Goszcza0-13 1-4 1-5 0-1 2-4 1-1 0-2 2-2 4-0     1-0 1-6 2-2 0-4 4-0 3-0* 
 11 Bratniak Kraków2-4 5-6 0-3 0-3 0-2 3-1 0-2 3-2 4-2 3-4     1-2 1-2 4-0 3-0* 3-0* 
 12 Partyzant Dojazdów0-6 0-4 3-6 4-3 3-2 2-5 6-1 2-5 1-2 3-5 2-7     8-1 4-0 0-4 3-0* 
 13 Wawel Kraków2-3 2-5 2-1 0-3* 3-4 4-1 3-3 1-1 4-1 3-4 1-2 0-2     4-1 3-0* 4-1 
 14 Grzegórzecki KS Kraków0-11 3-4 0-3 0-3* 2-2 3-5 5-2 2-5 1-4 3-4 2-3 2-2 2-3     5-0 7-1 
 15 Tonianka Tonie (Kraków)0-3* 0-2 0-1 0-0 1-3 0-3* 0-3* 0-3* 1-4 0-3* 0-2 0-3* 2-1 0-3*     2-3 
 16 Kosynierzy Łuczyce0-3* 0-3 0-3* 0-3 0-3* 0-3 0-3* 2-5 0-3* 0-1 0-2 3-4 0-3* 0-3* ***     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Strażak Goszcza 2-2 Wawel Kraków
Tonianka Tonie (Kraków) 1-4 Płaszowianka Kraków
Bratniak Kraków 3-1 Pogoń Miechów
na stadionie Nadwiślana
Bibiczanka Bibice 4-0 Prądniczanka Kraków
Błękitni Modlnica 7-0 Partyzant Dojazdów
(wo)
na boisku 7-2; w drużynie gości zagrali nieuprawnieni zawodnicy
Grzegórzecki KS Kraków 0-3 Michałowianka Michałowice
JKS Zelków 4-3 LKS Niedźwiedź
Jutrzenka Giebułtów 5-1 Kosynierzy Łuczyce

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Wawel Kraków 4-1 Kosynierzy Łuczyce
LKS Niedźwiedź 1-1 Jutrzenka Giebułtów
Michałowianka Michałowice 3-0 JKS Zelków
Partyzant Dojazdów 4-0 Grzegórzecki KS Kraków
Prądniczanka Kraków 0-2 Błękitni Modlnica
Pogoń Miechów 7-3 Bibiczanka Bibice
Płaszowianka Kraków 3-8 Bratniak Kraków
Strażak Goszcza 4-0 Tonianka Tonie (Kraków)

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Tonianka Tonie (Kraków) 2-1 Wawel Kraków
Bratniak Kraków 3-4 Strażak Goszcza
Bibiczanka Bibice 6-1 Płaszowianka Kraków
Błękitni Modlnica 2-0 Pogoń Miechów
Grzegórzecki KS Kraków 2-2 Prądniczanka Kraków
JKS Zelków 4-3 Partyzant Dojazdów
Jutrzenka Giebułtów 1-2 Michałowianka Michałowice
Kosynierzy Łuczyce 2-5 LKS Niedźwiedź

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Wawel Kraków 1-1 LKS Niedźwiedź
Michałowianka Michałowice 5-0 Kosynierzy Łuczyce
Partyzant Dojazdów 0-6 Jutrzenka Giebułtów
Prądniczanka Kraków 2-2 JKS Zelków
Pogoń Miechów 2-2 Grzegórzecki KS Kraków
Strażak Goszcza 0-2 Bibiczanka Bibice
Tonianka Tonie (Kraków) 0-2 Bratniak Kraków
Błękitni Modlnica 3-0 Płaszowianka Kraków

Kolejka 5 - 4-5 września

Bratniak Kraków 1-2 Wawel Kraków
Bibiczanka Bibice 1-0 Tonianka Tonie (Kraków)
Błękitni Modlnica 2-2 Strażak Goszcza
Grzegórzecki KS Kraków 1-4 Płaszowianka Kraków
JKS Zelków 1-3 Pogoń Miechów
Jutrzenka Giebułtów 2-3 Prądniczanka Kraków
Kosynierzy Łuczyce 3-4 Partyzant Dojazdów
LKS Niedźwiedź 4-0 Michałowianka Michałowice

Kolejka 6 - 8 września

Wawel Kraków 2-1 Michałowianka Michałowice
Partyzant Dojazdów 2-5 LKS Niedźwiedź
Prądniczanka Kraków 3-0 Kosynierzy Łuczyce
Pogoń Miechów 1-1 Jutrzenka Giebułtów
Płaszowianka Kraków 1-2 JKS Zelków
Strażak Goszcza 0-4 Grzegórzecki KS Kraków
Tonianka Tonie (Kraków) 0-0 Błękitni Modlnica
Bratniak Kraków 0-2 Bibiczanka Bibice

Kolejka 7 - 11-12 września

Bibiczanka Bibice 5-1 Wawel Kraków
Błękitni Modlnica 5-2 Bratniak Kraków
Grzegórzecki KS Kraków 5-0 Tonianka Tonie (Kraków)
JKS Zelków 8-0 Strażak Goszcza
Jutrzenka Giebułtów 0-3 Płaszowianka Kraków
(wo)
na boisku 8-0; brak wymaganej liczby zawodników młodzieżowych
Kosynierzy Łuczyce 0-3 Pogoń Miechów
LKS Niedźwiedź 0-1 Prądniczanka Kraków
Michałowianka Michałowice 4-2 Partyzant Dojazdów

Kolejka 8 - 18-19 września

Wawel Kraków 0-2 Partyzant Dojazdów
Prądniczanka Kraków 3-1 Michałowianka Michałowice
Pogoń Miechów 2-1 LKS Niedźwiedź
Płaszowianka Kraków 3-1 Kosynierzy Łuczyce
Strażak Goszcza 0-13 Jutrzenka Giebułtów
Tonianka Tonie (Kraków) 0-2 JKS Zelków
Bratniak Kraków 4-0 Grzegórzecki KS Kraków
Bibiczanka Bibice 2-1 Błękitni Modlnica

Kolejka 9 - 25-26 września

Błękitni Modlnica 3-1 Wawel Kraków
Grzegórzecki KS Kraków 5-2 Bibiczanka Bibice
JKS Zelków 3-0 Bratniak Kraków
Jutrzenka Giebułtów 4-1 Tonianka Tonie (Kraków)
Kosynierzy Łuczyce 0-1 Strażak Goszcza
LKS Niedźwiedź 3-1 Płaszowianka Kraków
Michałowianka Michałowice 1-1 Pogoń Miechów
Partyzant Dojazdów 3-2 Prądniczanka Kraków

Kolejka 10 - 2-3 października

Wawel Kraków 3-4 Prądniczanka Kraków
Pogoń Miechów 3-1 Partyzant Dojazdów
Płaszowianka Kraków 0-1 Michałowianka Michałowice
Strażak Goszcza 2-2 LKS Niedźwiedź
Tonianka Tonie (Kraków) 2-3 Kosynierzy Łuczyce
Bratniak Kraków 2-4 Jutrzenka Giebułtów
Bibiczanka Bibice 0-3 JKS Zelków
Błękitni Modlnica 3-2 Grzegórzecki KS Kraków

Kolejka 11 - 9-10 października

Grzegórzecki KS Kraków 2-3 Wawel Kraków
JKS Zelków 2-1 Błękitni Modlnica
Jutrzenka Giebułtów 7-0 Bibiczanka Bibice
Kosynierzy Łuczyce 0-2 Bratniak Kraków
LKS Niedźwiedź 2-2 Tonianka Tonie (Kraków)
Michałowianka Michałowice 2-0 Strażak Goszcza
Partyzant Dojazdów 1-2 Płaszowianka Kraków
Prądniczanka Kraków 2-1 Pogoń Miechów

Kolejka 12 - 16-17 października

Wawel Kraków 4-1 Pogoń Miechów
Płaszowianka Kraków 2-2 Prądniczanka Kraków
Strażak Goszcza 1-6 Partyzant Dojazdów
Tonianka Tonie (Kraków) 0-1 Michałowianka Michałowice
Bratniak Kraków 3-2 LKS Niedźwiedź
Bibiczanka Bibice 3-0 Kosynierzy Łuczyce
Błękitni Modlnica 3-2 Jutrzenka Giebułtów
Grzegórzecki KS Kraków 3-4 JKS Zelków

Kolejka 13 - 23-24 października

JKS Zelków 3-1 Wawel Kraków
Jutrzenka Giebułtów 6-3 Grzegórzecki KS Kraków
Kosynierzy Łuczyce 0-3 Błękitni Modlnica
LKS Niedźwiedź 8-2 Bibiczanka Bibice
Michałowianka Michałowice 3-1 Bratniak Kraków
Partyzant Dojazdów 0-4 Tonianka Tonie (Kraków)
Prądniczanka Kraków 1-0 Strażak Goszcza
Pogoń Miechów 1-1 Płaszowianka Kraków

Kolejka 14 - 30-31 października

Wawel Kraków 4-1 Płaszowianka Kraków
Strażak Goszcza 1-1 Pogoń Miechów
Tonianka Tonie (Kraków) 1-3 Prądniczanka Kraków
Bratniak Kraków 1-2 Partyzant Dojazdów
Bibiczanka Bibice 4-0 Michałowianka Michałowice
Błękitni Modlnica 2-4 LKS Niedźwiedź
Grzegórzecki KS Kraków 7-1 Kosynierzy Łuczyce
JKS Zelków 3-6 Jutrzenka Giebułtów

Kolejka 15 - 6 listopada

Jutrzenka Giebułtów 7-0 Wawel Kraków
Kosynierzy Łuczyce 0-3 JKS Zelków
LKS Niedźwiedź 2-2 Grzegórzecki KS Kraków
Michałowianka Michałowice 4-1 Błękitni Modlnica
Partyzant Dojazdów 6-1 Bibiczanka Bibice
Prądniczanka Kraków 2-1 Bratniak Kraków
Pogoń Miechów 2-0 Tonianka Tonie (Kraków)
Płaszowianka Kraków 6-0 Strażak Goszcza

Kolejka 16 - 19-20 marca

Wawel Kraków 3-4 Strażak Goszcza 3 maja
w pierwotnym terminie (19-20 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Płaszowianka Kraków 3-0 Tonianka Tonie (Kraków)
(wo)
Pogoń Miechów 3-1 Bratniak Kraków 13 kwietnia
w pierwotnym terminie (19-20 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Prądniczanka Kraków 2-2 Bibiczanka Bibice 20 kwietnia
w pierwotnym terminie (19-20 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Partyzant Dojazdów 4-3 Błękitni Modlnica 20 kwietnia
w pierwotnym terminie (19-20 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Michałowianka Michałowice 7-0 Grzegórzecki KS Kraków
w Krakowie; na boisku SMS-u ze sztuczną nawierzchnią
LKS Niedźwiedź 1-2 JKS Zelków 21 kwietnia
w pierwotnym terminie (19-20 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kosynierzy Łuczyce 0-3 Jutrzenka Giebułtów
(wo)

Kolejka 17 - 26-27 marca

Kosynierzy Łuczyce 0-3 Wawel Kraków
(wo)
Jutrzenka Giebułtów 5-0 LKS Niedźwiedź
JKS Zelków 3-1 Michałowianka Michałowice
Grzegórzecki KS Kraków 2-2 Partyzant Dojazdów
Błękitni Modlnica 1-3 Prądniczanka Kraków
Bibiczanka Bibice 2-1 Pogoń Miechów
Bratniak Kraków 4-2 Płaszowianka Kraków
Tonianka Tonie (Kraków) 0-3 Strażak Goszcza
(wo)

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Wawel Kraków 3-0 Tonianka Tonie (Kraków)
(wo)
Strażak Goszcza 1-0 Bratniak Kraków
Płaszowianka Kraków 3-4 Bibiczanka Bibice
Pogoń Miechów 0-0 Błękitni Modlnica
Prądniczanka Kraków 6-1 Grzegórzecki KS Kraków
Partyzant Dojazdów 0-4 JKS Zelków
Michałowianka Michałowice 0-3 Jutrzenka Giebułtów
LKS Niedźwiedź 3-0 Kosynierzy Łuczyce
(wo)

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Płaszowianka Kraków 0-1 Błękitni Modlnica
LKS Niedźwiedź 5-0 Wawel Kraków
Kosynierzy Łuczyce 0-3 Michałowianka Michałowice
(wo)
Jutrzenka Giebułtów 7-0 Partyzant Dojazdów
JKS Zelków 1-0 Prądniczanka Kraków
Grzegórzecki KS Kraków 3-5 Pogoń Miechów
Bibiczanka Bibice 1-1 Strażak Goszcza
Bratniak Kraków 3-0 Tonianka Tonie (Kraków)
(wo)

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Wawel Kraków 1-2 Bratniak Kraków
Tonianka Tonie (Kraków) 0-3 Bibiczanka Bibice
(wo)
Strażak Goszcza 0-1 Błękitni Modlnica
Płaszowianka Kraków 2-0 Grzegórzecki KS Kraków
Pogoń Miechów 1-1 JKS Zelków
Prądniczanka Kraków 1-2 Jutrzenka Giebułtów
Partyzant Dojazdów 3-0 Kosynierzy Łuczyce
(wo)
Michałowianka Michałowice 0-2 LKS Niedźwiedź

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Michałowianka Michałowice 6-1 Wawel Kraków
LKS Niedźwiedź 2-1 Partyzant Dojazdów
Kosynierzy Łuczyce 0-3 Prądniczanka Kraków
(wo)
Jutrzenka Giebułtów 5-1 Pogoń Miechów
JKS Zelków 8-2 Płaszowianka Kraków
Grzegórzecki KS Kraków 3-4 Strażak Goszcza
Błękitni Modlnica 3-0 Tonianka Tonie (Kraków)
(wo)
Bibiczanka Bibice 4-1 Bratniak Kraków

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Wawel Kraków 3-3 Bibiczanka Bibice
Bratniak Kraków 0-3 Błękitni Modlnica
Tonianka Tonie (Kraków) 0-3 Grzegórzecki KS Kraków
(wo)
Strażak Goszcza 1-4 JKS Zelków
Płaszowianka Kraków 0-2 Jutrzenka Giebułtów
Pogoń Miechów 3-0 Kosynierzy Łuczyce
(wo)
Prądniczanka Kraków 3-0 LKS Niedźwiedź
Partyzant Dojazdów 3-6 Michałowianka Michałowice

Kolejka 23 - 7-8 maja

Partyzant Dojazdów 8-1 Wawel Kraków
Michałowianka Michałowice 2-0 Prądniczanka Kraków
LKS Niedźwiedź 3-5 Pogoń Miechów
Kosynierzy Łuczyce 0-3 Płaszowianka Kraków
(wo)
Jutrzenka Giebułtów 4-0 Strażak Goszcza
JKS Zelków 3-0 Tonianka Tonie (Kraków)
(wo)
Grzegórzecki KS Kraków 2-3 Bratniak Kraków
Błękitni Modlnica 3-0 Bibiczanka Bibice
(wo)
przerwany w 70. minucie przy stanie 0-1 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika gości

Kolejka 24 - 14-15 maja

Wawel Kraków 0-3 Błękitni Modlnica
(wo)
nie odbył się; gospodarze zrezygnowali z gry
Bibiczanka Bibice 4-4 Grzegórzecki KS Kraków
Bratniak Kraków 5-6 JKS Zelków
Tonianka Tonie (Kraków) 0-3 Jutrzenka Giebułtów
(wo)
Strażak Goszcza 3-0 Kosynierzy Łuczyce
(wo)
Płaszowianka Kraków 3-3 LKS Niedźwiedź
Pogoń Miechów 1-3 Michałowianka Michałowice
Prądniczanka Kraków 3-0 Partyzant Dojazdów

Kolejka 25 - 21-22 maja

Prądniczanka Kraków 2-2 Wawel Kraków
Partyzant Dojazdów 2-5 Pogoń Miechów
Michałowianka Michałowice 6-0 Płaszowianka Kraków
LKS Niedźwiedź 3-4 Strażak Goszcza
Kosynierzy Łuczyce - Tonianka Tonie (Kraków)
(wo)
Jutrzenka Giebułtów 7-1 Bratniak Kraków
JKS Zelków 1-3 Bibiczanka Bibice
Grzegórzecki KS Kraków 0-3 Błękitni Modlnica
(wo)
nie odbył się; drużyna gości nie skompletowała składu

Kolejka 26 - 28-29 maja

Wawel Kraków 4-1 Grzegórzecki KS Kraków
Błękitni Modlnica 3-1 JKS Zelków
Bibiczanka Bibice 0-2 Jutrzenka Giebułtów
Bratniak Kraków 3-0 Kosynierzy Łuczyce
(wo)
Tonianka Tonie (Kraków) 0-3 LKS Niedźwiedź
(wo)
Strażak Goszcza 1-5 Michałowianka Michałowice
Płaszowianka Kraków 3-2 Partyzant Dojazdów
Pogoń Miechów 1-0 Prądniczanka Kraków

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

Pogoń Miechów 4-1 Wawel Kraków
Prądniczanka Kraków 1-2 Płaszowianka Kraków
Partyzant Dojazdów 3-5 Strażak Goszcza
Michałowianka Michałowice 3-0 Tonianka Tonie (Kraków)
(wo)
LKS Niedźwiedź 4-2 Bratniak Kraków
Kosynierzy Łuczyce 0-3 Bibiczanka Bibice
(wo)
Jutrzenka Giebułtów 2-0 Błękitni Modlnica
JKS Zelków 3-2 Grzegórzecki KS Kraków

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Wawel Kraków 2-5 JKS Zelków
Grzegórzecki KS Kraków 0-11 Jutrzenka Giebułtów
Błękitni Modlnica 3-0 Kosynierzy Łuczyce
(wo)
Bibiczanka Bibice 1-2 LKS Niedźwiedź
Bratniak Kraków 0-3 Michałowianka Michałowice
Tonianka Tonie (Kraków) 0-3 Partyzant Dojazdów
(wo)
Strażak Goszcza 2-4 Prądniczanka Kraków
Płaszowianka Kraków 0-4 Pogoń Miechów

Kolejka 29 - 18 czerwca

Płaszowianka Kraków 3-2 Wawel Kraków
Pogoń Miechów 1-1 Strażak Goszcza
Prądniczanka Kraków 3-0 Tonianka Tonie (Kraków)
(wo)
Partyzant Dojazdów 2-7 Bratniak Kraków
Michałowianka Michałowice 4-0 Bibiczanka Bibice
LKS Niedźwiedź 2-3 Błękitni Modlnica
Kosynierzy Łuczyce 0-3 Grzegórzecki KS Kraków
(wo)
Jutrzenka Giebułtów 4-0 JKS Zelków

Kolejka 30 - 22 czerwca

Wawel Kraków 2-3 Jutrzenka Giebułtów
JKS Zelków 3-0 Kosynierzy Łuczyce
(wo)
Grzegórzecki KS Kraków 2-5 LKS Niedźwiedź
Błękitni Modlnica 2-3 Michałowianka Michałowice
Bibiczanka Bibice 4-2 Partyzant Dojazdów
Bratniak Kraków 0-2 Prądniczanka Kraków
Tonianka Tonie (Kraków) 0-3 Pogoń Miechów
(wo)
Strażak Goszcza 4-0 Płaszowianka Kraków

Liga okręgowa 2010/2011 (Kraków)

Klasa A 2010/2011 (Kraków II)
Klasa A 2010/2011 (Myślenice)
Klasa A 2010/2011 (Wieliczka)

Klasa B 2010/2011 (Kraków I)
Klasa B 2010/2011 (Kraków II)
Klasa B 2010/2011 (Kraków III)
Klasa B 2010/2011 (Kraków IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas