[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni 03 Grzegorzowice 26 64 21 1 4 75-35 12 0 1 41-18 9 1 3 34-17
2.  Zwierzyniecki KS Kraków 26 63 21 0 5 96-30 11 0 2 49-15 10 0 3 47-15
3.  Dąbski KS Kraków 26 57 18 3 5 107-40 11 1 1 52-8 7 2 4 55-32
4.  TS Węgrzce 26 50 15 5 6 56-34 7 2 4 27-15 8 3 2 29-19
5.  Orzeł Iwanowice 26 48 14 6 6 47-24 6 3 4 22-12 8 3 2 25-12 2 4 1 1 0 5-4
6.  KS Rybitwy (Kraków) 26 48 14 6 6 72-47 9 3 1 46-24 5 3 5 26-23 2 1 0 1 1 4-5
7.  Wanda Nowa Huta (Kraków) 26 40 12 4 10 51-45 6 4 3 26-21 6 0 7 25-24
8.  Prądniczanka II Kraków 26 32 10 2 14 56-74 5 1 7 33-39 5 1 7 23-35
9.  Sparta Skrzeszowice 26 27 8 3 15 46-76 4 2 7 17-29 4 1 8 29-47
10.  Bronowicki KS Kraków 26 25 7 4 15 58-64 3 1 9 27-38 4 3 6 31-26
11.  Galicja Raciborowice 26 24 8 0 18 54-93 5 0 8 36-51 3 0 10 18-42
12.  Błyskawica Wyciąże (Kraków) 26 17 5 2 19 26-82 3 2 8 14-32 2 0 11 12-50
13.  KS Wróżenice (Kraków) 26 16 4 4 18 41-97 2 1 10 24-50 2 3 8 17-47
14.  Tramwaj II Kraków 26 14 4 2 20 30-74 3 1 9 16-33 1 1 11 14-41
Tramwaj II Kraków wycofał się z rozgrywek po 18. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Czarni 03 Grzegorzowice    4-3 4-2 1-2 1-0 2-1 3-1 2-1 3-2 5-2 3-1 4-0 5-1 4-2 
 2 Zwierzyniecki KS Kraków4-1     7-4 1-2 0-1 2-0 3-0 3-1 7-2 3-2 6-1 5-1 5-0 3-0 
 3 Dąbski KS Kraków4-0 1-0     3-3 3-0 0-2 4-0 4-1 6-1 4-0 6-0 6-0 8-1 3-0 
 4 TS Węgrzce0-2 0-1 1-1     0-3 4-1 1-2 4-0 6-2 0-0 3-2 2-1 3-0 3-0* 
 5 Orzeł Iwanowice1-2 1-2 2-1 1-1     1-0 2-1 0-0 5-0 1-1 0-2 1-2 4-0 3-0* 
 6 KS Rybitwy (Kraków)2-2 2-1 4-3 3-1 4-4     6-3 1-4 1-1 3-1 3-1 7-1 5-1 5-1 
 7 Wanda Nowa Huta (Kraków)1-0 0-5 0-4 0-0 0-0 1-1     9-1 2-0 1-6 4-0 3-2 2-2 3-0* 
 8 Prądniczanka II Kraków1-3 1-4 1-7 0-1 1-3 4-1 1-7     8-6 3-1 5-1 6-1 1-1 1-3 
 9 Sparta Skrzeszowice1-7 1-2 2-2 0-2 0-1 0-2 1-0 4-1     0-8 1-3 4-0 2-0 1-1 
 10 Bronowicki KS Kraków0-1 2-9 2-4 3-5 0-2 1-2 1-3 5-1 2-4     0-1 5-1 3-3 3-2 
 11 Galicja Raciborowice1-5 0-3 5-11 1-4 0-4 3-8 1-0 0-5 6-4 2-3     4-1 7-0 6-3 
 12 Błyskawica Wyciąże (Kraków)0-5 0-5 0-3 1-5 1-1 3-3 0-1 1-2 0-1 2-1 1-0     2-5 3-0* 
 13 KS Wróżenice (Kraków)2-3 3-9 2-7 2-3 1-4 2-2 1-4 2-3 1-3 1-5 4-3 0-2     3-2 
 14 Tramwaj II Kraków0-3* 0-3* 2-6 3-0 1-2 0-3 0-3 0-3* 0-3* 1-1 6-3 3-0 0-3     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Błyskawica Wyciąże (Kraków) 0-5 Zwierzyniecki KS Kraków
Czarni 03 Grzegorzowice 5-1 KS Wróżenice (Kraków)
Dąbski KS Kraków 4-0 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Galicja Raciborowice 6-3 Tramwaj II Kraków
KS Rybitwy (Kraków) 3-1 TS Węgrzce
Orzeł Iwanowice 0-0 Prądniczanka II Kraków
Sparta Skrzeszowice 0-8 Bronowicki KS Kraków

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Zwierzyniecki KS Kraków 3-1 Prądniczanka II Kraków
TS Węgrzce 0-3 Orzeł Iwanowice
Sparta Skrzeszowice 0-2 KS Rybitwy (Kraków)
Tramwaj II Kraków 1-1 Bronowicki KS Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 4-0 Galicja Raciborowice
KS Wróżenice (Kraków) 2-7 Dąbski KS Kraków
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 0-5 Czarni 03 Grzegorzowice

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Czarni 03 Grzegorzowice 4-3 Zwierzyniecki KS Kraków 7 września
w pierwotnym terminie (28-29 sierpnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąbski KS Kraków 6-0 Błyskawica Wyciąże (Kraków)
Galicja Raciborowice 7-0 KS Wróżenice (Kraków)
KS Rybitwy (Kraków) 5-1 Tramwaj II Kraków
Orzeł Iwanowice 5-0 Sparta Skrzeszowice
Prądniczanka II Kraków 0-1 TS Węgrzce
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-6 Bronowicki KS Kraków

Kolejka 4 - 15 września

Zwierzyniecki KS Kraków 1-2 TS Węgrzce
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Skrzeszowice 4-1 Prądniczanka II Kraków
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tramwaj II Kraków 1-2 Orzeł Iwanowice
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-1 KS Rybitwy (Kraków)
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Wróżenice (Kraków) 1-5 Bronowicki KS Kraków 11 listopada
w pierwotnym (1 września) i w drugim terminie (15 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 1-0 Galicja Raciborowice
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąbski KS Kraków 4-0 Czarni 03 Grzegorzowice
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 5 - 4-5 września

Dąbski KS Kraków 1-0 Zwierzyniecki KS Kraków
Galicja Raciborowice 1-5 Czarni 03 Grzegorzowice
KS Rybitwy (Kraków) 5-1 KS Wróżenice (Kraków)
Orzeł Iwanowice 2-1 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Prądniczanka II Kraków 1-3 Tramwaj II Kraków
TS Węgrzce 6-2 Sparta Skrzeszowice
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 2-1 Bronowicki KS Kraków

Kolejka 6 - 11-12 września

Zwierzyniecki KS Kraków 7-2 Sparta Skrzeszowice
Tramwaj II Kraków 3-0 TS Węgrzce
Wanda Nowa Huta (Kraków) 9-1 Prądniczanka II Kraków
KS Wróżenice (Kraków) 1-4 Orzeł Iwanowice
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 3-3 KS Rybitwy (Kraków)
Czarni 03 Grzegorzowice 5-2 Bronowicki KS Kraków 22 września
w pierwotnym terminie (12 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąbski KS Kraków 6-0 Galicja Raciborowice

Kolejka 7 - 18-19 września

Galicja Raciborowice 0-3 Zwierzyniecki KS Kraków
Bronowicki KS Kraków 2-4 Dąbski KS Kraków 6 listopada
KS Rybitwy (Kraków) 2-2 Czarni 03 Grzegorzowice
Orzeł Iwanowice 1-2 Błyskawica Wyciąże (Kraków)
Prądniczanka II Kraków 1-1 KS Wróżenice (Kraków)
TS Węgrzce 1-2 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Sparta Skrzeszowice 1-1 Tramwaj II Kraków
w Dojazdowie

Kolejka 8 - 25-26 września

Zwierzyniecki KS Kraków 3-0 Tramwaj II Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-0 Sparta Skrzeszowice
KS Wróżenice (Kraków) 2-3 TS Węgrzce
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 1-2 Prądniczanka II Kraków
Czarni 03 Grzegorzowice 1-0 Orzeł Iwanowice
Dąbski KS Kraków 0-2 KS Rybitwy (Kraków)
Galicja Raciborowice 2-3 Bronowicki KS Kraków

Kolejka 9 - 2-3 października

Bronowicki KS Kraków 2-9 Zwierzyniecki KS Kraków
KS Rybitwy (Kraków) 3-1 Galicja Raciborowice
Orzeł Iwanowice 2-1 Dąbski KS Kraków
Prądniczanka II Kraków 1-3 Czarni 03 Grzegorzowice
TS Węgrzce 2-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków)
Sparta Skrzeszowice 2-0 KS Wróżenice (Kraków)
mecz przerwany w 80. minucie przy stanie 2-0 z powodu wtargnięcia kibiców na boisko / wynik z boiska utrzymany
Tramwaj II Kraków 0-3 Wanda Nowa Huta (Kraków)

Kolejka 10 - 9-10 października

Zwierzyniecki KS Kraków 3-0 Wanda Nowa Huta (Kraków)
KS Wróżenice (Kraków) 3-2 Tramwaj II Kraków
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 0-1 Sparta Skrzeszowice
Czarni 03 Grzegorzowice 1-2 TS Węgrzce
Dąbski KS Kraków 4-1 Prądniczanka II Kraków
Galicja Raciborowice 0-4 Orzeł Iwanowice
Bronowicki KS Kraków 1-2 KS Rybitwy (Kraków)

Kolejka 11 - 16-17 października

KS Rybitwy (Kraków) 2-1 Zwierzyniecki KS Kraków
Orzeł Iwanowice 1-1 Bronowicki KS Kraków
Prądniczanka II Kraków 5-1 Galicja Raciborowice
TS Węgrzce 1-1 Dąbski KS Kraków
Sparta Skrzeszowice 1-7 Czarni 03 Grzegorzowice
Tramwaj II Kraków 3-0 Błyskawica Wyciąże (Kraków)
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-2 KS Wróżenice (Kraków)

Kolejka 12 - 23-24 października

Zwierzyniecki KS Kraków 5-0 KS Wróżenice (Kraków)
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 0-1 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Czarni 03 Grzegorzowice 4-2 Tramwaj II Kraków
Dąbski KS Kraków 6-1 Sparta Skrzeszowice
Galicja Raciborowice 1-4 TS Węgrzce
Bronowicki KS Kraków 5-1 Prądniczanka II Kraków
KS Rybitwy (Kraków) 4-4 Orzeł Iwanowice

Kolejka 13 - 30-31 października

Orzeł Iwanowice 1-2 Zwierzyniecki KS Kraków
Prądniczanka II Kraków 4-1 KS Rybitwy (Kraków)
TS Węgrzce 0-0 Bronowicki KS Kraków
Sparta Skrzeszowice 1-3 Galicja Raciborowice
Tramwaj II Kraków 2-6 Dąbski KS Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-0 Czarni 03 Grzegorzowice
KS Wróżenice (Kraków) 0-2 Błyskawica Wyciąże (Kraków)

Kolejka 14 - 26-27 marca

Bronowicki KS Kraków 2-4 Sparta Skrzeszowice
Zwierzyniecki KS Kraków 5-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków)
KS Wróżenice (Kraków) 2-3 Czarni 03 Grzegorzowice 3 maja
w pierwotnym terminie (26-27 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-4 Dąbski KS Kraków 25 maja
w pierwotnym terminie (26-27 marca) odwołany
Tramwaj II Kraków 6-3 Galicja Raciborowice
TS Węgrzce 4-1 KS Rybitwy (Kraków)
Prądniczanka II Kraków 1-3 Orzeł Iwanowice

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Prądniczanka II Kraków 1-4 Zwierzyniecki KS Kraków
Orzeł Iwanowice 1-1 TS Węgrzce
KS Rybitwy (Kraków) 1-1 Sparta Skrzeszowice
Bronowicki KS Kraków 3-2 Tramwaj II Kraków
Galicja Raciborowice 1-0 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Dąbski KS Kraków 8-1 KS Wróżenice (Kraków)
Czarni 03 Grzegorzowice 4-0 Błyskawica Wyciąże (Kraków)

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Bronowicki KS Kraków 1-3 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Zwierzyniecki KS Kraków 4-1 Czarni 03 Grzegorzowice
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 0-3 Dąbski KS Kraków
KS Wróżenice (Kraków) 4-3 Galicja Raciborowice
Tramwaj II Kraków 0-3 KS Rybitwy (Kraków)
Sparta Skrzeszowice 0-1 Orzeł Iwanowice
TS Węgrzce 4-0 Prądniczanka II Kraków

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Czarni 03 Grzegorzowice 4-2 Dąbski KS Kraków
TS Węgrzce 0-1 Zwierzyniecki KS Kraków
Prądniczanka II Kraków 8-6 Sparta Skrzeszowice
Orzeł Iwanowice 3-0 Tramwaj II Kraków
(wo)
goście nie dojechali
KS Rybitwy (Kraków) 6-3 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Bronowicki KS Kraków 3-3 KS Wróżenice (Kraków)
Galicja Raciborowice 4-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków)

Kolejka 18 - 23 kwietnia

Bronowicki KS Kraków 5-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków)
Zwierzyniecki KS Kraków 7-4 Dąbski KS Kraków
Czarni 03 Grzegorzowice 3-1 Galicja Raciborowice
KS Wróżenice (Kraków) 2-2 KS Rybitwy (Kraków)
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-0 Orzeł Iwanowice
Tramwaj II Kraków 0-3 Prądniczanka II Kraków
(wo)
gospodarze nie stawili się na spotkanie
Sparta Skrzeszowice 0-2 TS Węgrzce

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Sparta Skrzeszowice 1-2 Zwierzyniecki KS Kraków
TS Węgrzce 3-0 Tramwaj II Kraków
(wo)
Prądniczanka II Kraków 1-7 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Orzeł Iwanowice 4-0 KS Wróżenice (Kraków)
KS Rybitwy (Kraków) 7-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków)
Bronowicki KS Kraków 0-1 Czarni 03 Grzegorzowice 25 maja
w pierwotnym terminie (30 kwietnia - 1 maja) odwołany z powodu zalania boiska
Galicja Raciborowice 5-11 Dąbski KS Kraków

Kolejka 20 - 7-8 maja

Zwierzyniecki KS Kraków 6-1 Galicja Raciborowice
Dąbski KS Kraków 4-0 Bronowicki KS Kraków
Czarni 03 Grzegorzowice 2-1 KS Rybitwy (Kraków)
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 1-1 Orzeł Iwanowice
KS Wróżenice (Kraków) 2-3 Prądniczanka II Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-0 TS Węgrzce
Tramwaj II Kraków 0-3 Sparta Skrzeszowice
(wo)

Kolejka 21 - 14-15 maja

Tramwaj II Kraków 0-3 Zwierzyniecki KS Kraków
(wo)
Sparta Skrzeszowice 1-0 Wanda Nowa Huta (Kraków)
TS Węgrzce 3-0 KS Wróżenice (Kraków)
Prądniczanka II Kraków 6-1 Błyskawica Wyciąże (Kraków)
Orzeł Iwanowice 1-2 Czarni 03 Grzegorzowice
KS Rybitwy (Kraków) 4-3 Dąbski KS Kraków
Bronowicki KS Kraków 0-1 Galicja Raciborowice

Kolejka 22 - 21-22 maja

Zwierzyniecki KS Kraków 3-2 Bronowicki KS Kraków
Galicja Raciborowice 3-8 KS Rybitwy (Kraków)
Dąbski KS Kraków 3-0 Orzeł Iwanowice
Czarni 03 Grzegorzowice 2-1 Prądniczanka II Kraków
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 1-5 TS Węgrzce
KS Wróżenice (Kraków) 1-3 Sparta Skrzeszowice
Wanda Nowa Huta (Kraków) 3-0 Tramwaj II Kraków
(wo)

Kolejka 23 - 28-29 maja

Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-5 Zwierzyniecki KS Kraków
Tramwaj II Kraków 0-3 KS Wróżenice (Kraków)
Sparta Skrzeszowice 4-0 Błyskawica Wyciąże (Kraków)
TS Węgrzce 0-2 Czarni 03 Grzegorzowice
Prądniczanka II Kraków 1-7 Dąbski KS Kraków
Orzeł Iwanowice 0-2 Galicja Raciborowice
KS Rybitwy (Kraków) 3-1 Bronowicki KS Kraków

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Zwierzyniecki KS Kraków 2-0 KS Rybitwy (Kraków)
Bronowicki KS Kraków 0-2 Orzeł Iwanowice
Galicja Raciborowice 0-5 Prądniczanka II Kraków
Dąbski KS Kraków 3-3 TS Węgrzce
Czarni 03 Grzegorzowice 3-2 Sparta Skrzeszowice
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 3-0 Tramwaj II Kraków
(wo)
KS Wróżenice (Kraków) 1-4 Wanda Nowa Huta (Kraków)

Kolejka 25 - 12 czerwca

KS Wróżenice (Kraków) 3-9 Zwierzyniecki KS Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 3-2 Błyskawica Wyciąże (Kraków)
Tramwaj II Kraków 0-3 Czarni 03 Grzegorzowice
(wo)
Sparta Skrzeszowice 2-2 Dąbski KS Kraków
TS Węgrzce 3-2 Galicja Raciborowice
Prądniczanka II Kraków 3-1 Bronowicki KS Kraków
Orzeł Iwanowice 1-0 KS Rybitwy (Kraków)

Kolejka 26 - 18 czerwca

Zwierzyniecki KS Kraków 0-1 Orzeł Iwanowice
KS Rybitwy (Kraków) 1-4 Prądniczanka II Kraków
Bronowicki KS Kraków 3-5 TS Węgrzce
Galicja Raciborowice 6-4 Sparta Skrzeszowice
Dąbski KS Kraków 3-0 Tramwaj II Kraków
Czarni 03 Grzegorzowice 3-1 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Błyskawica Wyciąże (Kraków) 2-5 KS Wróżenice (Kraków)

Klasa A 2010/2011 (Kraków I)
Klasa A 2010/2011 (Kraków II)

Klasa B 2010/2011 (Kraków II)
Klasa B 2010/2011 (Kraków III)
Klasa B 2010/2011 (Kraków IV)

Klasa C 2010/2011 (Kraków I)
Klasa C 2010/2011 (Kraków II)
Klasa C 2010/2011 (Kraków III)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas