[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2010/2011, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Kraków 26 65 21 2 3 95-31 13 0 0 54-10 8 2 3 41-21
2.  Trątnowianka Trątnowice 26 64 20 4 2 103-28 9 4 0 52-15 11 0 2 51-13
3.  Liszczanka II Liszki 26 52 17 1 8 85-47 9 0 4 46-26 8 1 4 39-21
4.  Grom Kraków 26 45 13 6 7 82-64 5 5 3 35-36 8 1 4 47-28
5.  LKS Polanowice (k. Krakowa) 26 43 12 7 7 71-54 7 3 3 38-26 5 4 4 33-28
6.  Płomień II Jerzmanowice 26 41 13 2 11 74-68 7 2 4 36-32 6 0 7 38-36
7.  Jutrzenka II Giebułtów 26 40 12 4 10 95-75 7 1 5 57-40 5 3 5 38-35
8.  Bronowicki KS II Kraków 26 36 11 3 12 82-94 8 0 5 43-37 3 3 7 39-57
9.  Bratniak II Kraków 26 35 10 5 11 62-70 5 3 5 33-32 5 2 6 29-38
10.  Orzeł II Iwanowice 26 34 10 4 12 63-65 6 0 7 41-33 4 4 5 22-32
11.  Sokół II Kocmyrzów Baranówka 26 27 8 3 15 53-75 5 1 7 29-33 3 2 8 24-42
12.  TS II Węgrzce 26 21 6 3 17 59-101 2 2 9 31-49 4 1 8 28-52
13.  Maszycanka II Maszyce 26 19 6 1 19 37-90 3 1 9 18-43 3 0 10 19-47
14.  Tonianka II Tonie (Kraków) 26 1 0 1 25 16-115 0 1 12 6-46 0 0 13 10-69
Tonianka II Tonie wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Polonia Kraków    2-0 3-2 2-1 2-1 1-0 6-2 7-0 4-1 11-2 6-0 5-1 2-0 3-0 
 2 Trątnowianka Trątnowice5-2     0-0 3-3 0-0 3-2 5-3 9-2 5-0 3-3 3-0* 10-0 3-0 3-0* 
 3 Liszczanka II Liszki1-2 1-4     1-4 2-5 6-1 3-0 5-2 3-1 6-2 5-0 5-4 5-1 3-0* 
 4 Grom Kraków0-5 0-6 7-2     3-3 2-1 2-7 1-1 5-1 2-2 1-1 4-4 5-3 3-0* 
 5 LKS Polanowice (k. Krakowa)2-2 2-3 3-2 1-5     4-3 1-1 6-2 1-1 1-4 3-2 6-0 4-1 4-0 
 6 Płomień II Jerzmanowice2-0 1-6 2-4 3-2 2-2     3-2 4-4 4-2 3-0 4-2 1-4 0-3 7-1 
 7 Jutrzenka II Giebułtów1-6 6-5 3-0* 3-6 8-6 2-3     4-4 2-3 1-0 4-1 2-4 4-1 17-1 
 8 Bronowicki KS II Kraków0-4 0-5 1-6 5-2 4-0 4-6 5-3     0-5 2-0 5-1 5-0 6-3 6-2 
 9 Bratniak II Kraków1-1 0-7 0-3 5-1 1-1 2-3 3-4 3-8     2-2 6-0 4-2 3-0 3-0* 
 10 Orzeł II Iwanowice3-5 0-3 0-4 1-2 2-4 1-0 0-1 5-2 8-2     2-3 5-3 8-0 6-4 
 11 Sokół II Kocmyrzów Baranówka3-2 0-2 1-4 1-2 1-3 3-8 4-4 5-4 0-2 1-2     3-0 4-0 3-0 
 12 TS II Węgrzce2-3 0-5 0-6 0-5 1-4 5-6 2-2 6-2 3-6 0-2 3-3     1-3 8-2 
 13 Maszycanka II Maszyce0-3 1-2 0-4 2-7 2-1 3-2 1-6 2-5 2-4 0-0 0-6 2-3     3-0 
 14 Tonianka II Tonie (Kraków)1-6 0-3* 1-2 1-7 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 1-1 0-3* 0-5 0-3* 2-4     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Bratniak II Kraków 4-2 TS II Węgrzce
Bronowicki KS II Kraków 6-2 Tonianka II Tonie (Kraków)
Grom Kraków 0-6 Trątnowianka Trątnowice
Jutrzenka II Giebułtów 4-1 Sokół II Kocmyrzów Baranówka
Maszycanka II Maszyce 3-2 Płomień II Jerzmanowice
Orzeł II Iwanowice 3-5 Polonia Kraków
Liszczanka II Liszki 2-5 LKS Polanowice (k. Krakowa)

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

TS II Węgrzce 1-4 LKS Polanowice (k. Krakowa)
Polonia Kraków 3-2 Liszczanka II Liszki
Płomień II Jerzmanowice 3-0 Orzeł II Iwanowice
Sokół II Kocmyrzów Baranówka 4-0 Maszycanka II Maszyce
Trątnowianka Trątnowice 5-3 Jutrzenka II Giebułtów
Tonianka II Tonie (Kraków) 1-7 Grom Kraków
Bratniak II Kraków 3-8 Bronowicki KS II Kraków

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Bronowicki KS II Kraków 5-0 TS II Węgrzce
Grom Kraków 5-1 Bratniak II Kraków
Jutrzenka II Giebułtów 17-1 Tonianka II Tonie (Kraków)
Maszycanka II Maszyce 1-2 Trątnowianka Trątnowice
Orzeł II Iwanowice 2-3 Sokół II Kocmyrzów Baranówka
Liszczanka II Liszki 6-1 Płomień II Jerzmanowice
LKS Polanowice (k. Krakowa) 2-2 Polonia Kraków

Kolejka 4 - 4-5 września

TS II Węgrzce 2-3 Polonia Kraków
Płomień II Jerzmanowice 2-2 LKS Polanowice (k. Krakowa)
Sokół II Kocmyrzów Baranówka 1-4 Liszczanka II Liszki
Trątnowianka Trątnowice 3-3 Orzeł II Iwanowice
Tonianka II Tonie (Kraków) 2-4 Maszycanka II Maszyce
Bratniak II Kraków 3-4 Jutrzenka II Giebułtów
Bronowicki KS II Kraków 5-2 Grom Kraków

Kolejka 5 - 11-12 września

Grom Kraków 4-4 TS II Węgrzce
Jutrzenka II Giebułtów 4-4 Bronowicki KS II Kraków
Maszycanka II Maszyce 2-4 Bratniak II Kraków
Orzeł II Iwanowice 6-4 Tonianka II Tonie (Kraków)
Liszczanka II Liszki 1-4 Trątnowianka Trątnowice
LKS Polanowice (k. Krakowa) 3-2 Sokół II Kocmyrzów Baranówka
Polonia Kraków 1-0 Płomień II Jerzmanowice

Kolejka 6 - 18-19 września

TS II Węgrzce 5-6 Płomień II Jerzmanowice
Sokół II Kocmyrzów Baranówka 3-2 Polonia Kraków
Trątnowianka Trątnowice 0-0 LKS Polanowice (k. Krakowa)
Tonianka II Tonie (Kraków) 1-2 Liszczanka II Liszki
Bronowicki KS II Kraków 6-3 Maszycanka II Maszyce
Grom Kraków 2-7 Jutrzenka II Giebułtów
Orzeł II Iwanowice 8-2 Bratniak II Kraków

Kolejka 7 - 25-26 września

Jutrzenka II Giebułtów 2-4 TS II Węgrzce
Maszycanka II Maszyce 2-7 Grom Kraków
Orzeł II Iwanowice 5-2 Bronowicki KS II Kraków
Liszczanka II Liszki 3-1 Bratniak II Kraków
LKS Polanowice (k. Krakowa) 4-0 Tonianka II Tonie (Kraków)
Polonia Kraków 2-0 Trątnowianka Trątnowice
Płomień II Jerzmanowice 4-2 Sokół II Kocmyrzów Baranówka

Kolejka 8 - 2-3 października

TS II Węgrzce 3-3 Sokół II Kocmyrzów Baranówka
Trątnowianka Trątnowice 3-2 Płomień II Jerzmanowice
Tonianka II Tonie (Kraków) 1-6 Polonia Kraków
Bratniak II Kraków 1-1 LKS Polanowice (k. Krakowa)
Bronowicki KS II Kraków 1-6 Liszczanka II Liszki
Grom Kraków 2-2 Orzeł II Iwanowice
Jutrzenka II Giebułtów 4-1 Maszycanka II Maszyce

Kolejka 9 - 9-10 października

Maszycanka II Maszyce 2-3 TS II Węgrzce
Orzeł II Iwanowice 0-1 Jutrzenka II Giebułtów
Liszczanka II Liszki 1-4 Grom Kraków
LKS Polanowice (k. Krakowa) 6-2 Bronowicki KS II Kraków
Polonia Kraków 4-1 Bratniak II Kraków
Płomień II Jerzmanowice 7-1 Tonianka II Tonie (Kraków)
Sokół II Kocmyrzów Baranówka 0-2 Trątnowianka Trątnowice

Kolejka 10 - 16-17 października

TS II Węgrzce 0-5 Trątnowianka Trątnowice
Tonianka II Tonie (Kraków) 0-5 Sokół II Kocmyrzów Baranówka
Bratniak II Kraków 2-3 Płomień II Jerzmanowice
Bronowicki KS II Kraków 0-4 Polonia Kraków
Grom Kraków 3-3 LKS Polanowice (k. Krakowa)
Jutrzenka II Giebułtów 3-0 Liszczanka II Liszki
(wo)
goście nie posiadali kart zdrowia
Maszycanka II Maszyce 0-0 Orzeł II Iwanowice

Kolejka 11 - 23-24 października

Orzeł II Iwanowice 5-3 TS II Węgrzce
Liszczanka II Liszki 5-1 Maszycanka II Maszyce
LKS Polanowice (k. Krakowa) 1-1 Jutrzenka II Giebułtów
Polonia Kraków 2-1 Grom Kraków
Płomień II Jerzmanowice 4-4 Bronowicki KS II Kraków
Sokół II Kocmyrzów Baranówka 0-2 Bratniak II Kraków
Trątnowianka Trątnowice 3-0 Tonianka II Tonie (Kraków)
(wo)
goście nie stawili się na spotkanie

Kolejka 12 - 30-31 października

TS II Węgrzce 8-2 Tonianka II Tonie (Kraków)
Bratniak II Kraków 0-7 Trątnowianka Trątnowice
Bronowicki KS II Kraków 5-1 Sokół II Kocmyrzów Baranówka
Grom Kraków 2-1 Płomień II Jerzmanowice
Jutrzenka II Giebułtów 1-6 Polonia Kraków
Maszycanka II Maszyce 2-1 LKS Polanowice (k. Krakowa)
Orzeł II Iwanowice 0-4 Liszczanka II Liszki

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Liszczanka II Liszki 5-4 TS II Węgrzce
LKS Polanowice (k. Krakowa) 1-4 Orzeł II Iwanowice
Polonia Kraków 2-0 Maszycanka II Maszyce
Płomień II Jerzmanowice 3-2 Jutrzenka II Giebułtów
Sokół II Kocmyrzów Baranówka 1-2 Grom Kraków
Trątnowianka Trątnowice 9-2 Bronowicki KS II Kraków
Tonianka II Tonie (Kraków) 1-1 Bratniak II Kraków

Kolejka 14 - 26-27 marca

TS II Węgrzce 3-6 Bratniak II Kraków
Tonianka II Tonie (Kraków) 0-3 Bronowicki KS II Kraków
(wo)
Trątnowianka Trątnowice 3-3 Grom Kraków
Sokół II Kocmyrzów Baranówka 4-4 Jutrzenka II Giebułtów
Płomień II Jerzmanowice 0-3 Maszycanka II Maszyce
Polonia Kraków 11-2 Orzeł II Iwanowice
LKS Polanowice (k. Krakowa) 3-2 Liszczanka II Liszki

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

LKS Polanowice (k. Krakowa) 6-0 TS II Węgrzce
Liszczanka II Liszki 1-2 Polonia Kraków
Orzeł II Iwanowice 1-0 Płomień II Jerzmanowice
Maszycanka II Maszyce 0-6 Sokół II Kocmyrzów Baranówka
Jutrzenka II Giebułtów 6-5 Trątnowianka Trątnowice
Grom Kraków 3-0 Tonianka II Tonie (Kraków)
(wo)
Bronowicki KS II Kraków 0-5 Bratniak II Kraków

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

TS II Węgrzce 6-2 Bronowicki KS II Kraków
Bratniak II Kraków 5-1 Grom Kraków
Tonianka II Tonie (Kraków) 0-3 Jutrzenka II Giebułtów
(wo)
Trątnowianka Trątnowice 3-0 Maszycanka II Maszyce
Sokół II Kocmyrzów Baranówka 1-2 Orzeł II Iwanowice
Płomień II Jerzmanowice 2-4 Liszczanka II Liszki
Polonia Kraków 2-1 LKS Polanowice (k. Krakowa)

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Polonia Kraków 5-1 TS II Węgrzce
LKS Polanowice (k. Krakowa) 4-3 Płomień II Jerzmanowice
Liszczanka II Liszki 5-0 Sokół II Kocmyrzów Baranówka
Orzeł II Iwanowice 0-3 Trątnowianka Trątnowice
Maszycanka II Maszyce 3-0 Tonianka II Tonie (Kraków)
Jutrzenka II Giebułtów 2-3 Bratniak II Kraków
Grom Kraków 1-1 Bronowicki KS II Kraków

Kolejka 18 - 23 kwietnia

TS II Węgrzce 0-5 Grom Kraków
Bronowicki KS II Kraków 5-3 Jutrzenka II Giebułtów
Bratniak II Kraków 3-0 Maszycanka II Maszyce
Tonianka II Tonie (Kraków) 0-3 Orzeł II Iwanowice
(wo)
Trątnowianka Trątnowice 0-0 Liszczanka II Liszki
Sokół II Kocmyrzów Baranówka 1-3 LKS Polanowice (k. Krakowa)
Płomień II Jerzmanowice 2-0 Polonia Kraków

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Bratniak II Kraków 2-2 Orzeł II Iwanowice
Płomień II Jerzmanowice 1-4 TS II Węgrzce
Polonia Kraków 6-0 Sokół II Kocmyrzów Baranówka
LKS Polanowice (k. Krakowa) 2-3 Trątnowianka Trątnowice
Liszczanka II Liszki 3-0 Tonianka II Tonie (Kraków)
(wo)
Maszycanka II Maszyce 2-5 Bronowicki KS II Kraków
Jutrzenka II Giebułtów 3-6 Grom Kraków

Kolejka 20 - 7-8 maja

TS II Węgrzce 2-2 Jutrzenka II Giebułtów
Grom Kraków 5-3 Maszycanka II Maszyce
Bronowicki KS II Kraków 2-0 Orzeł II Iwanowice
Bratniak II Kraków 0-3 Liszczanka II Liszki
Tonianka II Tonie (Kraków) 0-3 LKS Polanowice (k. Krakowa)
(wo)
Trątnowianka Trątnowice 5-2 Polonia Kraków
Sokół II Kocmyrzów Baranówka 3-8 Płomień II Jerzmanowice

Kolejka 21 - 14-15 maja

Sokół II Kocmyrzów Baranówka 3-0 TS II Węgrzce
Płomień II Jerzmanowice 1-6 Trątnowianka Trątnowice
Polonia Kraków 3-0 Tonianka II Tonie (Kraków)
LKS Polanowice (k. Krakowa) 1-1 Bratniak II Kraków
Liszczanka II Liszki 5-2 Bronowicki KS II Kraków
Orzeł II Iwanowice 1-2 Grom Kraków
Maszycanka II Maszyce 1-6 Jutrzenka II Giebułtów 17 maja

Kolejka 22 - 21-22 maja

TS II Węgrzce 1-3 Maszycanka II Maszyce
Jutrzenka II Giebułtów 1-0 Orzeł II Iwanowice
Grom Kraków 7-2 Liszczanka II Liszki
Bronowicki KS II Kraków 4-0 LKS Polanowice (k. Krakowa)
Bratniak II Kraków 1-1 Polonia Kraków
Tonianka II Tonie (Kraków) 0-3 Płomień II Jerzmanowice
(wo)
Trątnowianka Trątnowice 3-0 Sokół II Kocmyrzów Baranówka
(wo)
goście nie stawili się na spotkanie

Kolejka 23 - 28-29 maja

Trątnowianka Trątnowice 10-0 TS II Węgrzce
Sokół II Kocmyrzów Baranówka 3-0 Tonianka II Tonie (Kraków)
Płomień II Jerzmanowice 4-2 Bratniak II Kraków
Polonia Kraków 7-0 Bronowicki KS II Kraków
LKS Polanowice (k. Krakowa) 1-5 Grom Kraków
Liszczanka II Liszki 3-0 Jutrzenka II Giebułtów
Orzeł II Iwanowice 8-0 Maszycanka II Maszyce

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

TS II Węgrzce 0-2 Orzeł II Iwanowice
Maszycanka II Maszyce 0-4 Liszczanka II Liszki
Jutrzenka II Giebułtów 8-6 LKS Polanowice (k. Krakowa)
Grom Kraków 0-5 Polonia Kraków
Bronowicki KS II Kraków 4-6 Płomień II Jerzmanowice
Bratniak II Kraków 6-0 Sokół II Kocmyrzów Baranówka
Tonianka II Tonie (Kraków) 0-3 Trątnowianka Trątnowice
(wo)

Kolejka 25 - 11 czerwca

Tonianka II Tonie (Kraków) 0-3 TS II Węgrzce
(wo)
Trątnowianka Trątnowice 5-0 Bratniak II Kraków
Sokół II Kocmyrzów Baranówka 5-4 Bronowicki KS II Kraków
Płomień II Jerzmanowice 3-2 Grom Kraków
Polonia Kraków 6-2 Jutrzenka II Giebułtów
LKS Polanowice (k. Krakowa) 4-1 Maszycanka II Maszyce
Liszczanka II Liszki 6-2 Orzeł II Iwanowice

Kolejka 26 - 19 czerwca

TS II Węgrzce 0-6 Liszczanka II Liszki
Orzeł II Iwanowice 2-4 LKS Polanowice (k. Krakowa)
Maszycanka II Maszyce 0-3 Polonia Kraków
Jutrzenka II Giebułtów 2-3 Płomień II Jerzmanowice
Grom Kraków 1-1 Sokół II Kocmyrzów Baranówka
Bronowicki KS II Kraków 0-5 Trątnowianka Trątnowice
Bratniak II Kraków 3-0 Tonianka II Tonie (Kraków)
(wo)

Klasa B 2010/2011 (Kraków I)
Klasa B 2010/2011 (Kraków II)
Klasa B 2010/2011 (Kraków III)
Klasa B 2010/2011 (Kraków IV)

Klasa C 2010/2011 (Kraków I)
Klasa C 2010/2011 (Kraków III)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas