[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2010/2011, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Topór Aleksandrowice 26 57 17 6 3 87-36 12 0 1 55-17 5 6 2 32-19
2.  Sparta Przeginia Duchowna 26 55 18 1 7 83-45 11 0 2 48-18 7 1 5 35-27
3.  Powiśle Ochodza 26 54 17 3 6 71-39 10 1 2 43-17 7 2 4 28-22
4.  Wisła Czernichów 26 50 16 2 8 75-48 8 1 4 31-20 8 1 4 44-28
5.  Błękitni Czułówek 26 47 15 2 9 82-55 12 0 1 56-22 3 2 8 26-33
6.  TKKF Kliny (Kraków) 26 45 14 3 9 71-48 9 1 3 36-20 5 2 6 35-28
7.  Sokół Rybna 26 41 12 5 9 86-74 7 3 3 52-31 5 2 6 34-43
8.  Gwiazda Ściejowice 26 29 8 5 13 48-63 5 4 4 28-27 3 1 9 20-36
9.  Zryw Facimiech 26 27 7 6 13 50-68 5 4 4 24-29 2 2 9 26-39
10.  Pozowianka II Pozowice 26 26 7 5 14 48-71 6 3 4 27-23 1 2 10 21-48
11.  LKS II Libertów 26 25 7 4 15 45-68 5 2 6 25-33 2 2 9 20-35
12.  Gajowianka II Gaj 26 19 5 4 17 55-118 4 4 5 35-50 1 0 12 20-68
13.  Piast II Wołowice 26 18 6 0 20 50-93 5 0 8 33-43 1 0 12 17-50
14.  KS II Tyniec (Kraków) 26 29 9 2 15 34-59 5 1 7 17-25 4 1 8 17-34
KS II Tyniec wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Topór Aleksandrowice    2-4 2-1 3-2 3-2 5-0 5-1 6-0 3-0* 5-2 5-2 7-1 6-2 3-0* 
 2 Sparta Przeginia Duchowna3-1     1-5 1-3 2-0 2-0 6-1 6-3 6-2 4-0 5-2 3-1 6-0 3-0 
 3 Powiśle Ochodza1-1 0-2     4-1 3-1 2-1 6-1 1-0 2-0 3-1 3-1 11-2 7-3 0-3* 
 4 Wisła Czernichów0-3* 1-0 6-0     3-1 2-2 1-4 2-1 5-2 4-3 2-0 3-0 1-2 1-2 
 5 Błękitni Czułówek1-5 3-1 3-0 7-2     3-2 9-2 7-1 4-3 5-2 3-2 4-0 2-1 5-1 
 6 TKKF Kliny (Kraków)0-2 2-4 0-1 1-0 5-4     3-0 3-2 2-1 7-0 3-3 4-2 3-1 3-0* 
 7 Sokół Rybna4-4 6-1 3-4 1-4 3-0 3-3     2-2 7-4 2-1 2-1 14-1 4-3 1-3 
 8 Gwiazda Ściejowice0-0 0-3* 0-4 4-4 0-5 3-1 4-3     1-1 1-1 1-3 3-0 5-0 6-2 
 9 Zryw Facimiech2-2 2-2 1-1 0-2 4-1 0-7 1-4 1-0     2-2 3-0 4-3 2-0 2-5 
 10 Pozowianka II Pozowice2-2 1-3 2-1 3-5 1-1 1-3 1-1 1-2 2-1     3-0 3-2 4-2 3-0* 
 11 LKS II Libertów1-2 2-3 1-4 0-4 2-0 1-5 2-7 2-1 3-3 2-0     5-3 3-0 1-1 
 12 Gajowianka II Gaj0-7 2-9 3-3 4-8 4-4 0-1 2-2 2-0 2-6 7-5 2-2     4-3 3-0* 
 13 Piast II Wołowice5-3 2-1 0-1 0-6 3-4 3-9 3-5 3-5 2-0 3-4 3-1 3-4     3-0 
 14 KS II Tyniec (Kraków)0-0 4-2 0-3* 0-3* 0-3* 3-1 0-3* 0-3* 0-3 3-0 0-3* 4-1 3-0     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Błękitni Czułówek 4-3 Zryw Facimiech
Gajowianka II Gaj 0-7 Topór Aleksandrowice
Gwiazda Ściejowice 6-2 KS II Tyniec (Kraków)
TKKF Kliny (Kraków) 1-0 Wisła Czernichów
LKS II Libertów 2-3 Sparta Przeginia Duchowna
Piast II Wołowice 3-5 Sokół Rybna
Powiśle Ochodza 3-1 Pozowianka II Pozowice

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Zryw Facimiech 2-2 Pozowianka II Pozowice
Sokół Rybna 3-4 Powiśle Ochodza
Sparta Przeginia Duchowna 6-0 Piast II Wołowice
Wisła Czernichów 2-0 LKS II Libertów
KS II Tyniec (Kraków) 3-1 TKKF Kliny (Kraków)
Topór Aleksandrowice 6-0 Gwiazda Ściejowice
Błękitni Czułówek 4-0 Gajowianka II Gaj

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Gajowianka II Gaj 2-6 Zryw Facimiech
Gwiazda Ściejowice 0-5 Błękitni Czułówek
TKKF Kliny (Kraków) 0-2 Topór Aleksandrowice
LKS II Libertów 1-1 KS II Tyniec (Kraków)
Piast II Wołowice 0-6 Wisła Czernichów
Powiśle Ochodza 0-2 Sparta Przeginia Duchowna
Pozowianka II Pozowice 1-1 Sokół Rybna

Kolejka 4 - 4-5 września

Zryw Facimiech 1-4 Sokół Rybna
Sparta Przeginia Duchowna 4-0 Pozowianka II Pozowice
Wisła Czernichów 6-0 Powiśle Ochodza
KS II Tyniec (Kraków) 3-0 Piast II Wołowice
Topór Aleksandrowice 5-2 LKS II Libertów
Błękitni Czułówek 3-2 TKKF Kliny (Kraków)
Gajowianka II Gaj 2-0 Gwiazda Ściejowice

Kolejka 5 - 11-12 września

Gwiazda Ściejowice 1-1 Zryw Facimiech
TKKF Kliny (Kraków) 4-2 Gajowianka II Gaj
LKS II Libertów 2-0 Błękitni Czułówek
Piast II Wołowice 5-3 Topór Aleksandrowice
Powiśle Ochodza 0-3 KS II Tyniec (Kraków) 6 października
(wo)
w pierwotnym terminie (12 września) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie gospodarze nie przystąpili do meczu
Pozowianka II Pozowice 3-5 Wisła Czernichów
Sokół Rybna 6-1 Sparta Przeginia Duchowna

Kolejka 6 - 18-19 września

Zryw Facimiech 2-2 Sparta Przeginia Duchowna
Wisła Czernichów 1-4 Sokół Rybna
KS II Tyniec (Kraków) 3-0 Pozowianka II Pozowice
Topór Aleksandrowice 2-1 Powiśle Ochodza
Błękitni Czułówek 2-1 Piast II Wołowice
Gajowianka II Gaj 2-2 LKS II Libertów
Gwiazda Ściejowice 3-1 TKKF Kliny (Kraków)

Kolejka 7 - 25-26 września

TKKF Kliny (Kraków) 2-1 Zryw Facimiech
LKS II Libertów 2-1 Gwiazda Ściejowice
Piast II Wołowice 3-4 Gajowianka II Gaj
Powiśle Ochodza 3-1 Błękitni Czułówek
Pozowianka II Pozowice 2-2 Topór Aleksandrowice
Sokół Rybna 1-3 KS II Tyniec (Kraków)
Sparta Przeginia Duchowna 1-3 Wisła Czernichów

Kolejka 8 - 2-3 października

Zryw Facimiech 0-2 Wisła Czernichów
KS II Tyniec (Kraków) 4-2 Sparta Przeginia Duchowna
Topór Aleksandrowice 5-1 Sokół Rybna
Błękitni Czułówek 5-2 Pozowianka II Pozowice
Gajowianka II Gaj 3-3 Powiśle Ochodza
Gwiazda Ściejowice 5-0 Piast II Wołowice
TKKF Kliny (Kraków) 3-3 LKS II Libertów

Kolejka 9 - 9-10 października

LKS II Libertów 3-3 Zryw Facimiech
Piast II Wołowice 3-9 TKKF Kliny (Kraków)
Powiśle Ochodza 1-0 Gwiazda Ściejowice
Pozowianka II Pozowice 3-2 Gajowianka II Gaj
Sokół Rybna 3-0 Błękitni Czułówek
Sparta Przeginia Duchowna 3-1 Topór Aleksandrowice
Wisła Czernichów 1-2 KS II Tyniec (Kraków)

Kolejka 10 - 16-17 października

Zryw Facimiech 2-5 KS II Tyniec (Kraków)
Topór Aleksandrowice 3-2 Wisła Czernichów
Błękitni Czułówek 3-1 Sparta Przeginia Duchowna
Gajowianka II Gaj 2-2 Sokół Rybna
Gwiazda Ściejowice 1-1 Pozowianka II Pozowice
TKKF Kliny (Kraków) 0-1 Powiśle Ochodza
LKS II Libertów 3-0 Piast II Wołowice

Kolejka 11 - 23-24 października

Piast II Wołowice 2-0 Zryw Facimiech
Powiśle Ochodza 3-1 LKS II Libertów
Pozowianka II Pozowice 1-3 TKKF Kliny (Kraków)
Sokół Rybna 2-2 Gwiazda Ściejowice
Sparta Przeginia Duchowna 3-1 Gajowianka II Gaj
Wisła Czernichów 3-1 Błękitni Czułówek
KS II Tyniec (Kraków) 0-0 Topór Aleksandrowice

Kolejka 12 - 30-31 października

Zryw Facimiech 2-2 Topór Aleksandrowice
Błękitni Czułówek 5-1 KS II Tyniec (Kraków)
Gajowianka II Gaj 4-8 Wisła Czernichów
Gwiazda Ściejowice 0-3 Sparta Przeginia Duchowna
(wo)
przerwany w 77. minucie przy stanie 1-2 po wtargnięciu kibiców na murawę
TKKF Kliny (Kraków) 3-0 Sokół Rybna
LKS II Libertów 2-0 Pozowianka II Pozowice
Piast II Wołowice 0-1 Powiśle Ochodza

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Powiśle Ochodza 2-0 Zryw Facimiech
Pozowianka II Pozowice 4-2 Piast II Wołowice
Sokół Rybna 2-1 LKS II Libertów
Sparta Przeginia Duchowna 2-0 TKKF Kliny (Kraków)
Wisła Czernichów 2-1 Gwiazda Ściejowice
KS II Tyniec (Kraków) 4-1 Gajowianka II Gaj
Topór Aleksandrowice 3-2 Błękitni Czułówek

Kolejka 14 - 26-27 marca

Zryw Facimiech 4-1 Błękitni Czułówek
Topór Aleksandrowice 7-1 Gajowianka II Gaj
KS II Tyniec (Kraków) 0-3 Gwiazda Ściejowice
(wo)
Wisła Czernichów 2-2 TKKF Kliny (Kraków)
Sparta Przeginia Duchowna 5-2 LKS II Libertów
Sokół Rybna 4-3 Piast II Wołowice
Pozowianka II Pozowice 2-1 Powiśle Ochodza

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Pozowianka II Pozowice 2-1 Zryw Facimiech
Powiśle Ochodza 6-1 Sokół Rybna
Piast II Wołowice 2-1 Sparta Przeginia Duchowna
LKS II Libertów 0-4 Wisła Czernichów
TKKF Kliny (Kraków) 3-0 KS II Tyniec (Kraków)
(wo)
Gwiazda Ściejowice 0-0 Topór Aleksandrowice
Gajowianka II Gaj 4-4 Błękitni Czułówek

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Zryw Facimiech 4-3 Gajowianka II Gaj
Błękitni Czułówek 7-1 Gwiazda Ściejowice
Topór Aleksandrowice 5-0 TKKF Kliny (Kraków)
KS II Tyniec (Kraków) 0-3 LKS II Libertów
(wo)
Wisła Czernichów 1-2 Piast II Wołowice
Sparta Przeginia Duchowna 1-5 Powiśle Ochodza
Sokół Rybna 2-1 Pozowianka II Pozowice

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Sokół Rybna 7-4 Zryw Facimiech
Pozowianka II Pozowice 1-3 Sparta Przeginia Duchowna
Powiśle Ochodza 4-1 Wisła Czernichów
Piast II Wołowice 3-0 KS II Tyniec (Kraków)
LKS II Libertów 1-2 Topór Aleksandrowice
TKKF Kliny (Kraków) 5-4 Błękitni Czułówek
Gwiazda Ściejowice 3-0 Gajowianka II Gaj

Kolejka 18 - 23 kwietnia

Zryw Facimiech 1-0 Gwiazda Ściejowice
Gajowianka II Gaj 0-1 TKKF Kliny (Kraków)
Błękitni Czułówek 3-2 LKS II Libertów 25 kwietnia
Topór Aleksandrowice 6-2 Piast II Wołowice
KS II Tyniec (Kraków) 0-3 Powiśle Ochodza
(wo)
Wisła Czernichów 4-3 Pozowianka II Pozowice
Sparta Przeginia Duchowna 6-1 Sokół Rybna

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Sparta Przeginia Duchowna 6-2 Zryw Facimiech
Sokół Rybna 1-4 Wisła Czernichów
Pozowianka II Pozowice 3-0 KS II Tyniec (Kraków)
(wo)
Powiśle Ochodza 1-1 Topór Aleksandrowice
Piast II Wołowice 3-4 Błękitni Czułówek
LKS II Libertów 5-3 Gajowianka II Gaj
TKKF Kliny (Kraków) 3-2 Gwiazda Ściejowice

Kolejka 20 - 7-8 maja

Zryw Facimiech 0-7 TKKF Kliny (Kraków)
Gwiazda Ściejowice 1-3 LKS II Libertów
Gajowianka II Gaj 4-3 Piast II Wołowice
Błękitni Czułówek 3-0 Powiśle Ochodza
Topór Aleksandrowice 5-2 Pozowianka II Pozowice
KS II Tyniec (Kraków) 0-3 Sokół Rybna
(wo)
Wisła Czernichów 1-0 Sparta Przeginia Duchowna

Kolejka 21 - 14-15 maja

Wisła Czernichów 5-2 Zryw Facimiech
Sparta Przeginia Duchowna 3-0 KS II Tyniec (Kraków)
Sokół Rybna 4-4 Topór Aleksandrowice
Pozowianka II Pozowice 1-1 Błękitni Czułówek 1 czerwca
w pierwotnym terminie (15 maja) nie odbył się
Powiśle Ochodza 11-2 Gajowianka II Gaj
Piast II Wołowice 3-5 Gwiazda Ściejowice
LKS II Libertów 1-5 TKKF Kliny (Kraków)

Kolejka 22 - 21-22 maja

Zryw Facimiech 3-0 LKS II Libertów
TKKF Kliny (Kraków) 3-1 Piast II Wołowice
Gwiazda Ściejowice 0-4 Powiśle Ochodza
Gajowianka II Gaj 7-5 Pozowianka II Pozowice
Błękitni Czułówek 9-2 Sokół Rybna
Topór Aleksandrowice 2-4 Sparta Przeginia Duchowna
KS II Tyniec (Kraków) 0-3 Wisła Czernichów
(wo)

Kolejka 23 - 28-29 maja

KS II Tyniec (Kraków) 0-3 Zryw Facimiech
Wisła Czernichów 0-3 Topór Aleksandrowice
(wo)
przerwany w 90.minucie przy stanie 2-2 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika gospodarzy
Sparta Przeginia Duchowna 2-0 Błękitni Czułówek
Sokół Rybna 14-1 Gajowianka II Gaj
Pozowianka II Pozowice 1-2 Gwiazda Ściejowice
Powiśle Ochodza 2-1 TKKF Kliny (Kraków)
Piast II Wołowice 3-1 LKS II Libertów

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Zryw Facimiech 2-0 Piast II Wołowice
LKS II Libertów 1-4 Powiśle Ochodza
TKKF Kliny (Kraków) 7-0 Pozowianka II Pozowice
Gwiazda Ściejowice 4-3 Sokół Rybna
Gajowianka II Gaj 2-9 Sparta Przeginia Duchowna
Błękitni Czułówek 7-2 Wisła Czernichów
Topór Aleksandrowice 3-0 KS II Tyniec (Kraków)
(wo)

Kolejka 25 - 11 czerwca

Topór Aleksandrowice 3-0 Zryw Facimiech
(wo)
na boisku 0-2
KS II Tyniec (Kraków) 0-3 Błękitni Czułówek
(wo)
Wisła Czernichów 3-0 Gajowianka II Gaj
Sparta Przeginia Duchowna 6-3 Gwiazda Ściejowice
Sokół Rybna 3-3 TKKF Kliny (Kraków)
Pozowianka II Pozowice 3-0 LKS II Libertów
Powiśle Ochodza 7-3 Piast II Wołowice

Kolejka 26 - 19 czerwca

Zryw Facimiech 1-1 Powiśle Ochodza
Piast II Wołowice 3-4 Pozowianka II Pozowice
LKS II Libertów 2-7 Sokół Rybna
TKKF Kliny (Kraków) 2-4 Sparta Przeginia Duchowna
Gwiazda Ściejowice 4-4 Wisła Czernichów
Gajowianka II Gaj 3-0 KS II Tyniec (Kraków)
(wo)
Błękitni Czułówek 1-5 Topór Aleksandrowice

Klasa B 2010/2011 (Kraków I)
Klasa B 2010/2011 (Kraków II)
Klasa B 2010/2011 (Kraków III)
Klasa B 2010/2011 (Kraków IV)

Klasa C 2010/2011 (Kraków II)
Klasa C 2010/2011 (Kraków III)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas