[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Kraków III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tęcza Piekary 26 63 20 3 3 58-22 10 2 1 34-12 10 1 2 24-10
2.  Iskra Radwanowice 26 59 18 5 3 99-34 9 3 1 50-17 9 2 2 49-17
3.  Dragon Szczyglice 26 53 16 5 5 92-37 8 2 3 51-19 8 3 2 41-18
4.  Niegoszowianka Niegoszowice 26 46 14 4 8 57-47 8 3 2 38-21 6 1 6 19-26
5.  Lot Balice 26 36 10 6 10 59-52 6 3 4 32-29 4 3 6 27-23
6.  Iskra Czułów 26 35 11 2 13 65-70 8 1 4 43-27 3 1 9 22-43
7.  Potok Więckowice 26 34 10 4 12 51-74 7 1 5 27-30 3 3 7 24-44
8.  LKS Skała 2004 26 32 9 5 12 49-63 5 1 7 26-35 4 4 5 23-28
9.  Sportowiec Modlniczka 26 30 9 3 14 53-54 5 1 7 27-23 4 2 7 26-31
10.  Fitball Szklary 26 29 8 5 13 37-54 5 3 5 11-14 3 2 8 26-40 2 3 1 0 1 3-3
11.  Orlęta Rudawa 26 29 8 5 13 46-65 4 2 7 25-35 4 3 6 21-30 2 3 1 0 1 3-3
12.  Maszycanka Maszyce 26 27 8 3 15 48-85 3 3 7 26-41 5 0 8 22-44
13.  Orzeł Bębło 26 22 6 4 16 37-52 6 2 5 23-17 0 2 11 14-35
14.  Francesco Olszanica 26 20 6 2 18 45-93 2 1 10 20-46 4 1 8 25-47
Francesco Olszanica rozgrywa swoje mecze w Mydlnikach.
Iskra Czułów rozgrywa swoje mecze w Liszkach.
Fitball Szklary jesienią rozgrywał swoje mecze w Rudawie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Tęcza Piekary    1-1 1-2 4-0 2-1 6-2 3-1 2-0 4-1 2-0 1-1 4-1 1-0 3-2 
 2 Iskra Radwanowice0-1     3-3 1-1 4-2 7-1 7-0 2-2 3-2 7-1 6-2 5-1 2-1 3-0 
 3 Dragon Szczyglice2-3 1-3     4-1 1-1 1-2 6-2 3-0 4-4 5-1 4-1 8-0 2-1 10-0 
 4 Niegoszowianka Niegoszowice0-0 1-3 2-2     1-5 2-1 6-0 2-1 4-1 3-1 1-1 2-1 3-1 11-4 
 5 Lot Balice0-1 3-9 1-1 2-0     9-5 4-3 2-2 0-0 3-1 1-3 1-2 1-0 5-2 
 6 Iskra Czułów3-4 1-5 1-4 1-3 2-1     6-2 3-2 5-1 2-2 3-1 10-1 3-1 3-0 
 7 Potok Więckowice0-2 3-2 3-2 1-3 1-3 1-0     2-2 3-2 1-6 5-2 3-2 4-2 0-2 
 8 LKS Skała 20042-1 0-6 2-6 8-1 1-0 *** 3-5     0-2 3-2 1-1 0-3 5-2 1-3 
 9 Sportowiec Modlniczka0-1 3-5 0-1 0-3 2-1 2-3 1-1 5-1     2-1 2-3 1-2 2-0 7-1 
 10 Fitball Szklary0-1 0-2 0-4 1-0 1-0 2-0 3-3 0-0 2-0     0-1 0-3 0-0 2-0 
 11 Orlęta Rudawa1-0 1-3 0-7 2-0 1-5 1-1 3-1 4-5 1-4 2-3     6-0 2-2 1-4 
 12 Maszycanka Maszyce2-5 1-1 1-4 2-3 5-5 1-3 0-3* 1-4 2-1 2-2 3-1     6-3 0-6 
 13 Orzeł Bębło0-4 1-0 4-1 0-1 1-2 3-0 1-1 0-1 2-3 6-1 1-0 3-2     1-1 
 14 Francesco Olszanica0-1 1-9 0-4 0-3* 1-1 5-4 1-2 2-3 1-5 2-5 2-4 1-4 4-1     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Maszycanka Maszyce 2-5 Tęcza Piekary
Dragon Szczyglice 4-4 Sportowiec Modlniczka 24 sierpnia
Fitball Szklary 3-3 Potok Więckowice 25 sierpnia
Francesco Olszanica 4-1 Orzeł Bębło
Iskra Czułów 3-1 Orlęta Rudawa
Iskra Radwanowice 1-1 Niegoszowianka Niegoszowice
Lot Balice 2-2 LKS Skała 2004

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Tęcza Piekary 2-0 LKS Skała 2004
Niegoszowianka Niegoszowice 1-5 Lot Balice
Orlęta Rudawa 1-3 Iskra Radwanowice
Orzeł Bębło 3-0 Iskra Czułów
Potok Więckowice 0-2 Francesco Olszanica
Sportowiec Modlniczka 2-1 Fitball Szklary
Maszycanka Maszyce 1-4 Dragon Szczyglice

Kolejka 3 - 4-5 września

Dragon Szczyglice 2-3 Tęcza Piekary 15 września
w pierwotnym terminie (4-5 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Fitball Szklary 0-3 Maszycanka Maszyce
Iskra Czułów 6-2 Potok Więckowice 11 listopada
w pierwotnym terminie (4-5 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Radwanowice 2-1 Orzeł Bębło
Lot Balice 1-3 Orlęta Rudawa 14 września
w pierwotnym terminie (31 sierpnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Skała 2004 8-1 Niegoszowianka Niegoszowice
Sportowiec Modlniczka 7-1 Francesco Olszanica
zmiana gospodarza z powodu złego stanu boiska w Olszanicy

Kolejka 4 - 8 września

Tęcza Piekary 4-0 Niegoszowianka Niegoszowice
Orlęta Rudawa 4-5 LKS Skała 2004
Orzeł Bębło 1-2 Lot Balice
Potok Więckowice 3-2 Iskra Radwanowice
Sportowiec Modlniczka 2-3 Iskra Czułów
Maszycanka Maszyce 0-6 Francesco Olszanica
Dragon Szczyglice 5-1 Fitball Szklary

Kolejka 5 - 11-12 września

Fitball Szklary 0-1 Tęcza Piekary
Francesco Olszanica 0-4 Dragon Szczyglice 13 października
w pierwotnym terminie (11-12 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Czułów 10-1 Maszycanka Maszyce
Iskra Radwanowice 3-2 Sportowiec Modlniczka
Lot Balice 4-3 Potok Więckowice
LKS Skała 2004 5-2 Orzeł Bębło
Niegoszowianka Niegoszowice 1-1 Orlęta Rudawa

Kolejka 6 - 18-19 września

Tęcza Piekary 1-1 Orlęta Rudawa
Orzeł Bębło 0-1 Niegoszowianka Niegoszowice
Potok Więckowice 2-2 LKS Skała 2004
Sportowiec Modlniczka 2-1 Lot Balice
Maszycanka Maszyce 1-1 Iskra Radwanowice
Dragon Szczyglice 1-2 Iskra Czułów
Fitball Szklary 2-0 Francesco Olszanica

Kolejka 7 - 25-26 września

Francesco Olszanica 0-1 Tęcza Piekary
Iskra Radwanowice 3-3 Dragon Szczyglice
Lot Balice 1-2 Maszycanka Maszyce
LKS Skała 2004 0-2 Sportowiec Modlniczka
Niegoszowianka Niegoszowice 6-0 Potok Więckowice
Orlęta Rudawa 2-2 Orzeł Bębło
Fitball Szklary 2-0 Iskra Czułów

Kolejka 8 - 2-3 października

Tęcza Piekary 1-0 Orzeł Bębło
Potok Więckowice 5-2 Orlęta Rudawa
Sportowiec Modlniczka 0-3 Niegoszowianka Niegoszowice
Maszycanka Maszyce 1-4 LKS Skała 2004
Dragon Szczyglice 1-1 Lot Balice
Fitball Szklary 0-2 Iskra Radwanowice
Francesco Olszanica 5-4 Iskra Czułów

Kolejka 9 - 9-10 października

Iskra Czułów 3-4 Tęcza Piekary
Iskra Radwanowice 3-0 Francesco Olszanica
Lot Balice 3-1 Fitball Szklary
LKS Skała 2004 2-6 Dragon Szczyglice
Niegoszowianka Niegoszowice 2-1 Maszycanka Maszyce
Orlęta Rudawa 1-4 Sportowiec Modlniczka
Orzeł Bębło 1-1 Potok Więckowice

Kolejka 10 - 16-17 października

Tęcza Piekary 3-1 Potok Więckowice
Sportowiec Modlniczka 2-0 Orzeł Bębło
Maszycanka Maszyce 3-1 Orlęta Rudawa
Dragon Szczyglice 4-1 Niegoszowianka Niegoszowice
Fitball Szklary 0-0 LKS Skała 2004
Francesco Olszanica 1-1 Lot Balice
Iskra Czułów 1-5 Iskra Radwanowice

Kolejka 11 - 23-24 października

Iskra Radwanowice 0-1 Tęcza Piekary
Lot Balice 9-5 Iskra Czułów
LKS Skała 2004 1-3 Francesco Olszanica
Niegoszowianka Niegoszowice 3-1 Fitball Szklary
Orlęta Rudawa 0-7 Dragon Szczyglice
Orzeł Bębło 3-2 Maszycanka Maszyce
Potok Więckowice 3-2 Sportowiec Modlniczka

Kolejka 12 - 30-31 października

Tęcza Piekary 4-1 Sportowiec Modlniczka
Maszycanka Maszyce 0-3 Potok Więckowice
(wo)
przerwany w 85 minucie przy stanie 2-3 z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodnika gospodarzy.
Dragon Szczyglice 2-1 Orzeł Bębło
Fitball Szklary 0-1 Orlęta Rudawa
Francesco Olszanica 0-3 Niegoszowianka Niegoszowice
(wo)
nie odbył się - brak dokumentu potwierdzającego odbiór boiska
Iskra Czułów 3-2 LKS Skała 2004
Iskra Radwanowice 4-2 Lot Balice

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Lot Balice 0-1 Tęcza Piekary
LKS Skała 2004 0-6 Iskra Radwanowice
Niegoszowianka Niegoszowice 2-1 Iskra Czułów
Orlęta Rudawa 1-4 Francesco Olszanica
Orzeł Bębło 6-1 Fitball Szklary
Potok Więckowice 3-2 Dragon Szczyglice
Sportowiec Modlniczka 1-2 Maszycanka Maszyce

Kolejka 14 - 26-27 marca

Tęcza Piekary 4-1 Maszycanka Maszyce
Sportowiec Modlniczka 0-1 Dragon Szczyglice
Potok Więckowice 1-6 Fitball Szklary
Orzeł Bębło 1-1 Francesco Olszanica
Orlęta Rudawa 1-1 Iskra Czułów
Niegoszowianka Niegoszowice 1-3 Iskra Radwanowice
w Zabierzowie
LKS Skała 2004 1-0 Lot Balice

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

LKS Skała 2004 2-1 Tęcza Piekary
Lot Balice 2-0 Niegoszowianka Niegoszowice
Iskra Radwanowice 6-2 Orlęta Rudawa
Iskra Czułów 3-1 Orzeł Bębło
Francesco Olszanica 1-2 Potok Więckowice
Fitball Szklary 2-0 Sportowiec Modlniczka
Dragon Szczyglice 8-0 Maszycanka Maszyce

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Francesco Olszanica 1-5 Sportowiec Modlniczka
Tęcza Piekary 1-2 Dragon Szczyglice
Maszycanka Maszyce 2-2 Fitball Szklary
Potok Więckowice 1-0 Iskra Czułów
Orzeł Bębło 1-0 Iskra Radwanowice
Orlęta Rudawa 1-5 Lot Balice
Niegoszowianka Niegoszowice 2-1 LKS Skała 2004

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Niegoszowianka Niegoszowice 0-0 Tęcza Piekary
LKS Skała 2004 1-1 Orlęta Rudawa
Lot Balice 1-0 Orzeł Bębło
Iskra Radwanowice 7-0 Potok Więckowice
Iskra Czułów 5-1 Sportowiec Modlniczka
Francesco Olszanica 1-4 Maszycanka Maszyce
Fitball Szklary 0-4 Dragon Szczyglice

Kolejka 18 - 23 kwietnia

Tęcza Piekary 2-0 Fitball Szklary
Dragon Szczyglice 10-0 Francesco Olszanica
Maszycanka Maszyce 1-3 Iskra Czułów 3 maja
Sportowiec Modlniczka 3-5 Iskra Radwanowice 3 maja
Potok Więckowice 1-3 Lot Balice
Orzeł Bębło 0-1 LKS Skała 2004 3 maja
Orlęta Rudawa 2-0 Niegoszowianka Niegoszowice 3 maja

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Orlęta Rudawa 1-0 Tęcza Piekary
Niegoszowianka Niegoszowice 3-1 Orzeł Bębło
LKS Skała 2004 3-5 Potok Więckowice
Lot Balice 0-0 Sportowiec Modlniczka 25 maja
w pierwotnym terminie (30 kwietnia - 1 maja) odwołany z powodu zalania boiska
Iskra Radwanowice 5-1 Maszycanka Maszyce
Iskra Czułów 1-4 Dragon Szczyglice
Francesco Olszanica 2-5 Fitball Szklary

Kolejka 20 - 7-8 maja

Iskra Czułów 2-2 Fitball Szklary
Tęcza Piekary 3-2 Francesco Olszanica
Dragon Szczyglice 1-3 Iskra Radwanowice
Maszycanka Maszyce 5-5 Lot Balice
Sportowiec Modlniczka 5-1 LKS Skała 2004
Potok Więckowice 1-3 Niegoszowianka Niegoszowice
Orzeł Bębło 1-0 Orlęta Rudawa

Kolejka 21 - 14-15 maja

Orzeł Bębło 0-4 Tęcza Piekary
Orlęta Rudawa 3-1 Potok Więckowice
Niegoszowianka Niegoszowice 4-1 Sportowiec Modlniczka
LKS Skała 2004 0-3 Maszycanka Maszyce
Lot Balice 1-1 Dragon Szczyglice
Iskra Radwanowice 7-1 Fitball Szklary
Iskra Czułów 3-0 Francesco Olszanica

Kolejka 22 - 21-22 maja

Tęcza Piekary 6-2 Iskra Czułów
Francesco Olszanica 1-9 Iskra Radwanowice
Fitball Szklary 1-0 Lot Balice
Dragon Szczyglice 3-0 LKS Skała 2004
Maszycanka Maszyce 2-3 Niegoszowianka Niegoszowice
Sportowiec Modlniczka 2-3 Orlęta Rudawa
Potok Więckowice 4-2 Orzeł Bębło

Kolejka 23 - 28-29 maja

Potok Więckowice 0-2 Tęcza Piekary
Orzeł Bębło 2-3 Sportowiec Modlniczka
Orlęta Rudawa 6-0 Maszycanka Maszyce
Niegoszowianka Niegoszowice 2-2 Dragon Szczyglice
LKS Skała 2004 3-2 Fitball Szklary
Lot Balice 5-2 Francesco Olszanica
Iskra Radwanowice 7-1 Iskra Czułów

Kolejka 24 - 5 czerwca

Tęcza Piekary 1-1 Iskra Radwanowice
Iskra Czułów 2-1 Lot Balice
Francesco Olszanica 2-3 LKS Skała 2004
Fitball Szklary 1-0 Niegoszowianka Niegoszowice
Dragon Szczyglice 4-1 Orlęta Rudawa 8 czerwca
Maszycanka Maszyce 6-3 Orzeł Bębło
Sportowiec Modlniczka 1-1 Potok Więckowice

Kolejka 25 - 12 czerwca

Sportowiec Modlniczka 0-1 Tęcza Piekary
Potok Więckowice 3-2 Maszycanka Maszyce
Orzeł Bębło 4-1 Dragon Szczyglice
Orlęta Rudawa 2-3 Fitball Szklary
Niegoszowianka Niegoszowice 11-4 Francesco Olszanica
LKS Skała 2004 - Iskra Czułów
(wo)
przerwany w 59. minucie przy stanie 0-1 z powodu bójki piłkarzy i kibiców obu drużyn
Lot Balice 3-9 Iskra Radwanowice

Kolejka 26 - 18 czerwca

Tęcza Piekary 2-1 Lot Balice
Iskra Radwanowice 2-2 LKS Skała 2004
Iskra Czułów 1-3 Niegoszowianka Niegoszowice
Francesco Olszanica 2-4 Orlęta Rudawa
Fitball Szklary 0-0 Orzeł Bębło
Dragon Szczyglice 6-2 Potok Więckowice
Maszycanka Maszyce 2-1 Sportowiec Modlniczka

Klasa A 2010/2011 (Kraków I)
Klasa A 2010/2011 (Kraków II)

Klasa B 2010/2011 (Kraków I)
Klasa B 2010/2011 (Kraków II)
Klasa B 2010/2011 (Kraków IV)

Klasa C 2010/2011 (Kraków I)
Klasa C 2010/2011 (Kraków II)
Klasa C 2010/2011 (Kraków III)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas