[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Podgórze Kraków 30 62 18 8 4 79-35 13 2 0 49-12 5 6 4 30-23
2.  Piast Wołowice 30 59 17 8 5 62-34 8 5 2 36-18 9 3 3 26-16
3.  Liszczanka Liszki 30 55 17 4 9 60-37 10 2 3 33-21 7 2 6 27-16
4.  Lotnik II Kryspinów 30 53 17 2 11 77-56 11 1 3 44-22 6 1 8 33-34
5.  Armatura Kraków 30 51 16 3 11 56-50 10 1 4 30-17 6 2 7 26-33
6.  Pozowianka Pozowice 30 49 15 4 11 70-63 8 3 4 35-25 7 1 7 35-38
7.  Garbarnia II Kraków 30 48 15 3 12 61-39 11 0 4 42-15 4 3 8 19-24
8.  Radziszowianka Radziszów 30 47 13 8 9 49-45 6 5 4 25-22 7 3 5 24-23
9.  Nadwiślan Kraków 30 41 13 2 15 57-49 8 0 7 35-23 5 2 8 22-26 2 3 1 0 1 5-4
10.  Prokocim Kraków 30 41 13 2 15 61-54 10 0 5 39-21 3 2 10 22-33 2 3 1 0 1 4-5
11.  Kaszowianka Kaszów 30 40 10 10 10 61-43 6 4 5 41-23 4 6 5 20-20
12.  Victoria Kraków 30 35 9 8 13 41-64 5 6 4 27-23 4 2 9 14-41
13.  Wisła Jeziorzany 30 34 9 7 14 50-75 6 4 5 32-27 3 3 9 18-48
14.  Wisła Rząska 30 27 6 9 15 27-59 3 6 6 16-25 3 3 9 11-34
15.  Bieżanowianka Kraków 30 25 7 4 19 37-59 4 2 9 15-21 3 2 10 22-38
16.  LKS Libertów 30 11 3 2 25 28-114 3 1 11 17-45 0 1 14 11-69

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Podgórze Kraków    3-2 1-0 2-1 2-0 3-1 3-0 0-0 3-1 7-2 2-2 2-1 3-1 6-0 3-1 9-0 
 2 Piast Wołowice0-0     1-3 2-1 1-0 0-0 0-3 2-1 1-1 3-3 4-1 4-0 3-1 1-0 3-3 11-1 
 3 Liszczanka Liszki0-2 1-0     2-8 3-2 4-1 1-0 2-0 1-2 1-0 2-1 1-1 2-2 6-0 4-2 3-0 
 4 Lotnik II Kryspinów2-2 1-3 4-1     4-2 2-3 2-1 2-3 3-1 3-1 3-1 3-1 7-1 3-1 3-0 2-1 
 5 Armatura Kraków0-2 1-2 0-5 2-0     3-2 2-0 1-1 3-0* 0-1 2-0 3-0 4-1 2-1 3-1 4-1 
 6 Pozowianka Pozowice3-3 1-1 2-0 0-1 6-2     2-2 3-0 3-2 2-1 2-8 5-1 0-1 0-1 2-1 4-1 
 7 Garbarnia II Kraków1-0 0-3* 0-1 6-1 0-1 5-1     4-2 3-0 3-1 0-1 6-0 5-2 3-0 3-0 3-2 
 8 Radziszowianka Radziszów0-0 0-2 1-0 1-4 2-3 6-1 1-5     1-1 2-1 2-2 2-0 1-1 0-0 3-2 3-0 
 9 Nadwiślan Kraków3-2 0-1 1-0 2-0 0-3 3-6 3-0 0-1     0-4 1-0 2-3 6-1 3-0 1-2 10-0 
 10 Prokocim Kraków3-1 3-4 2-0 5-1 4-1 5-2 3-1 1-2 0-5     0-1 0-2 6-0 4-1 1-0 2-0 
 11 Kaszowianka Kaszów4-2 0-1 2-3 0-0 4-2 1-2 0-0 1-2 1-2 6-4     9-0 6-1 2-2 4-1 1-1 
 12 Victoria Kraków4-4 0-0 0-0 5-2 3-4 1-0 0-1 1-2 2-1 0-0 0-0     2-3 1-1 4-2 4-3 
 13 Wisła Jeziorzany1-1 1-2 0-2 6-2 2-2 1-5 3-1 2-0 1-2 3-1 2-2 2-1     0-2 3-3 5-1 
 14 Wisła Rząska0-2 2-2 2-2 0-5 1-2 2-5 1-1 1-1 3-1 1-0 0-0 0-1 1-1     0-2 2-0 
 15 Bieżanowianka Kraków0-3 1-2 0-3 0-2 1-2 0-1 2-0 2-4 1-0 1-0 0-0 1-1 0-2 0-1     6-0 
 16 LKS Libertów2-6 2-1 0-7 1-5 0-0 2-5 1-4 1-5 0-3 1-3 0-1 1-2 2-0 3-1 1-2     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Armatura Kraków 1-2 Piast Wołowice
Wisła Rząska 0-2 Bieżanowianka Kraków
Garbarnia II Kraków 4-2 Radziszowianka Radziszów
Kaszowianka Kaszów 1-2 Pozowianka Pozowice
Liszczanka Liszki 1-0 Prokocim Kraków
Victoria Kraków 2-1 Nadwiślan Kraków
Wisła Jeziorzany 1-1 Podgórze Kraków
Lotnik II Kryspinów 2-1 LKS Libertów

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Piast Wołowice 0-0 Podgórze Kraków
Nadwiślan Kraków 6-1 Wisła Jeziorzany
Lotnik II Kryspinów 3-1 Victoria Kraków
Pozowianka Pozowice 2-0 Liszczanka Liszki
Radziszowianka Radziszów 2-2 Kaszowianka Kaszów
Bieżanowianka Kraków 2-0 Garbarnia II Kraków
Armatura Kraków 2-1 Wisła Rząska
LKS Libertów 1-3 Prokocim Kraków

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Wisła Rząska 2-2 Piast Wołowice
Garbarnia II Kraków 0-1 Armatura Kraków
Kaszowianka Kaszów 4-1 Bieżanowianka Kraków
Liszczanka Liszki 2-0 Radziszowianka Radziszów
LKS Libertów 2-5 Pozowianka Pozowice
Victoria Kraków 0-0 Prokocim Kraków
Wisła Jeziorzany 6-2 Lotnik II Kryspinów
Podgórze Kraków 3-1 Nadwiślan Kraków

Kolejka 4 - 22 września

Piast Wołowice 1-1 Nadwiślan Kraków
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lotnik II Kryspinów 2-2 Podgórze Kraków
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Prokocim Kraków 6-0 Wisła Jeziorzany
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pozowianka Pozowice 5-1 Victoria Kraków
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Radziszowianka Radziszów 3-0 LKS Libertów 23 września
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bieżanowianka Kraków 0-3 Liszczanka Liszki 23 września
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Armatura Kraków 2-0 Kaszowianka Kaszów
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Rząska 1-1 Garbarnia II Kraków
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 5 - 4-5 września

Garbarnia II Kraków 0-3 Piast Wołowice
(wo)
nie odbył się; gospodarze nie udostępnili boiska
Kaszowianka Kaszów 2-2 Wisła Rząska
Liszczanka Liszki 3-2 Armatura Kraków 29 września
w pierwotnym terminie (4-5 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Kraków 1-2 Radziszowianka Radziszów
Wisła Jeziorzany 1-5 Pozowianka Pozowice
Podgórze Kraków 7-2 Prokocim Kraków
Nadwiślan Kraków 2-0 Lotnik II Kryspinów
Bieżanowianka Kraków 6-0 LKS Libertów 29 września

Kolejka 6 - 11-12 września

Piast Wołowice 2-1 Lotnik II Kryspinów
Prokocim Kraków 0-5 Nadwiślan Kraków
Pozowianka Pozowice 3-3 Podgórze Kraków
Radziszowianka Radziszów 1-1 Wisła Jeziorzany
Bieżanowianka Kraków 1-1 Victoria Kraków
Armatura Kraków 4-1 LKS Libertów
Wisła Rząska 2-2 Liszczanka Liszki
Garbarnia II Kraków 0-1 Kaszowianka Kaszów 11 listopada
w pierwotnym terminie (11-12 września) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 7 - 15 września

Kaszowianka Kaszów 0-1 Piast Wołowice
Liszczanka Liszki 1-0 Garbarnia II Kraków
LKS Libertów 3-1 Wisła Rząska
Victoria Kraków 3-4 Armatura Kraków
Wisła Jeziorzany 3-3 Bieżanowianka Kraków
Podgórze Kraków 0-0 Radziszowianka Radziszów
Nadwiślan Kraków 3-6 Pozowianka Pozowice 16 września
Lotnik II Kryspinów 3-1 Prokocim Kraków 29 września

Kolejka 8 - 18-19 września

Piast Wołowice 3-3 Prokocim Kraków
Pozowianka Pozowice 0-1 Lotnik II Kryspinów
Radziszowianka Radziszów 1-1 Nadwiślan Kraków
Bieżanowianka Kraków 0-3 Podgórze Kraków
Armatura Kraków 4-1 Wisła Jeziorzany
Wisła Rząska 0-1 Victoria Kraków
Garbarnia II Kraków 3-2 LKS Libertów
Kaszowianka Kaszów 2-3 Liszczanka Liszki

Kolejka 9 - 25-26 września

Liszczanka Liszki 1-0 Piast Wołowice
LKS Libertów 0-1 Kaszowianka Kaszów
Victoria Kraków 0-1 Garbarnia II Kraków
Wisła Jeziorzany 0-2 Wisła Rząska
Podgórze Kraków 2-0 Armatura Kraków
Nadwiślan Kraków 1-2 Bieżanowianka Kraków
Lotnik II Kryspinów 2-3 Radziszowianka Radziszów
Prokocim Kraków 5-2 Pozowianka Pozowice

Kolejka 10 - 2-3 października

Piast Wołowice 0-0 Pozowianka Pozowice
Radziszowianka Radziszów 2-1 Prokocim Kraków
Bieżanowianka Kraków 0-2 Lotnik II Kryspinów
Armatura Kraków 3-0 Nadwiślan Kraków
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wisła Rząska 0-2 Podgórze Kraków
Garbarnia II Kraków 5-2 Wisła Jeziorzany
Kaszowianka Kaszów 9-0 Victoria Kraków
Liszczanka Liszki 3-0 LKS Libertów

Kolejka 11 - 9-10 października

LKS Libertów 2-1 Piast Wołowice
Victoria Kraków 0-0 Liszczanka Liszki
Wisła Jeziorzany 2-2 Kaszowianka Kaszów
Podgórze Kraków 3-0 Garbarnia II Kraków
Nadwiślan Kraków 3-0 Wisła Rząska
Lotnik II Kryspinów 4-2 Armatura Kraków
Prokocim Kraków 1-0 Bieżanowianka Kraków
Pozowianka Pozowice 3-0 Radziszowianka Radziszów

Kolejka 12 - 16-17 października

Piast Wołowice 2-1 Radziszowianka Radziszów
Bieżanowianka Kraków 0-1 Pozowianka Pozowice
Armatura Kraków 0-1 Prokocim Kraków
Wisła Rząska 0-5 Lotnik II Kryspinów
Garbarnia II Kraków 3-0 Nadwiślan Kraków
Kaszowianka Kaszów 4-2 Podgórze Kraków
Liszczanka Liszki 2-2 Wisła Jeziorzany
LKS Libertów 1-2 Victoria Kraków

Kolejka 13 - 23-24 października

Victoria Kraków 0-0 Piast Wołowice
Wisła Jeziorzany 5-1 LKS Libertów
Podgórze Kraków 1-0 Liszczanka Liszki
Nadwiślan Kraków 1-0 Kaszowianka Kaszów
Lotnik II Kryspinów 2-1 Garbarnia II Kraków
Prokocim Kraków 4-1 Wisła Rząska
Pozowianka Pozowice 6-2 Armatura Kraków
Radziszowianka Radziszów 3-2 Bieżanowianka Kraków

Kolejka 14 - 30-31 października

Piast Wołowice 3-3 Bieżanowianka Kraków
Armatura Kraków 1-1 Radziszowianka Radziszów
Wisła Rząska 2-5 Pozowianka Pozowice
Garbarnia II Kraków 3-1 Prokocim Kraków
Kaszowianka Kaszów 0-0 Lotnik II Kryspinów
Liszczanka Liszki 1-2 Nadwiślan Kraków
LKS Libertów 2-6 Podgórze Kraków
Victoria Kraków 2-3 Wisła Jeziorzany

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Wisła Jeziorzany 1-2 Piast Wołowice
Podgórze Kraków 2-1 Victoria Kraków
Nadwiślan Kraków 10-0 LKS Libertów
Lotnik II Kryspinów 4-1 Liszczanka Liszki
Prokocim Kraków 0-1 Kaszowianka Kaszów
Pozowianka Pozowice 2-2 Garbarnia II Kraków
Radziszowianka Radziszów 0-0 Wisła Rząska
Bieżanowianka Kraków 1-2 Armatura Kraków

Kolejka 16 - 19-20 marca

LKS Libertów 1-5 Lotnik II Kryspinów
Piast Wołowice 1-0 Armatura Kraków
Bieżanowianka Kraków 0-1 Wisła Rząska
Radziszowianka Radziszów 1-5 Garbarnia II Kraków 27 kwietnia
w pierwotnym terminie (19-20 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pozowianka Pozowice 2-8 Kaszowianka Kaszów
Prokocim Kraków 2-0 Liszczanka Liszki
Nadwiślan Kraków 2-3 Victoria Kraków
Podgórze Kraków 3-1 Wisła Jeziorzany

Kolejka 17 - 26-27 marca

Prokocim Kraków 2-0 LKS Libertów
Podgórze Kraków 3-2 Piast Wołowice
Wisła Jeziorzany 1-2 Nadwiślan Kraków
Victoria Kraków 5-2 Lotnik II Kryspinów
Liszczanka Liszki 4-1 Pozowianka Pozowice
Kaszowianka Kaszów 1-2 Radziszowianka Radziszów
Garbarnia II Kraków 3-0 Bieżanowianka Kraków
Wisła Rząska 1-2 Armatura Kraków

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Piast Wołowice 1-0 Wisła Rząska
Armatura Kraków 2-0 Garbarnia II Kraków
Bieżanowianka Kraków 0-0 Kaszowianka Kaszów
Radziszowianka Radziszów 1-0 Liszczanka Liszki
Pozowianka Pozowice 4-1 LKS Libertów
Prokocim Kraków 0-2 Victoria Kraków
Lotnik II Kryspinów 7-1 Wisła Jeziorzany
Nadwiślan Kraków 3-2 Podgórze Kraków

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Nadwiślan Kraków 0-1 Piast Wołowice
Podgórze Kraków 2-1 Lotnik II Kryspinów
Wisła Jeziorzany 3-1 Prokocim Kraków
Victoria Kraków 1-0 Pozowianka Pozowice
LKS Libertów 1-5 Radziszowianka Radziszów
Liszczanka Liszki 4-2 Bieżanowianka Kraków
Kaszowianka Kaszów 4-2 Armatura Kraków
Garbarnia II Kraków 3-0 Wisła Rząska

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

LKS Libertów 1-2 Bieżanowianka Kraków
Piast Wołowice 0-3 Garbarnia II Kraków
Wisła Rząska 0-0 Kaszowianka Kaszów
Armatura Kraków 0-5 Liszczanka Liszki
Radziszowianka Radziszów 2-0 Victoria Kraków
Pozowianka Pozowice 0-1 Wisła Jeziorzany
Prokocim Kraków 3-1 Podgórze Kraków
Lotnik II Kryspinów 3-1 Nadwiślan Kraków

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Lotnik II Kryspinów 1-3 Piast Wołowice
Nadwiślan Kraków 0-4 Prokocim Kraków
Podgórze Kraków 3-1 Pozowianka Pozowice
Wisła Jeziorzany 2-0 Radziszowianka Radziszów
Victoria Kraków 4-2 Bieżanowianka Kraków
LKS Libertów 0-0 Armatura Kraków
Liszczanka Liszki 6-0 Wisła Rząska
Kaszowianka Kaszów 0-0 Garbarnia II Kraków

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Piast Wołowice 4-1 Kaszowianka Kaszów
Garbarnia II Kraków 0-1 Liszczanka Liszki 3 maja
Wisła Rząska 2-0 LKS Libertów
Armatura Kraków 3-0 Victoria Kraków
Bieżanowianka Kraków 0-2 Wisła Jeziorzany
Radziszowianka Radziszów 0-0 Podgórze Kraków
Pozowianka Pozowice 3-2 Nadwiślan Kraków
Prokocim Kraków 5-1 Lotnik II Kryspinów

Kolejka 23 - 7-8 maja

Prokocim Kraków 3-4 Piast Wołowice
Lotnik II Kryspinów 2-3 Pozowianka Pozowice
Nadwiślan Kraków 0-1 Radziszowianka Radziszów
Podgórze Kraków 3-1 Bieżanowianka Kraków
Wisła Jeziorzany 2-2 Armatura Kraków
Victoria Kraków 1-1 Wisła Rząska
LKS Libertów 1-4 Garbarnia II Kraków
Liszczanka Liszki 2-1 Kaszowianka Kaszów

Kolejka 24 - 14-15 maja

Piast Wołowice 1-3 Liszczanka Liszki
Kaszowianka Kaszów 1-1 LKS Libertów
Garbarnia II Kraków 6-0 Victoria Kraków
Wisła Rząska 1-1 Wisła Jeziorzany
Armatura Kraków 0-2 Podgórze Kraków
Bieżanowianka Kraków 1-0 Nadwiślan Kraków
Radziszowianka Radziszów 1-4 Lotnik II Kryspinów
Pozowianka Pozowice 2-1 Prokocim Kraków

Kolejka 25 - 21-22 maja

Pozowianka Pozowice 1-1 Piast Wołowice
Prokocim Kraków 1-2 Radziszowianka Radziszów
Lotnik II Kryspinów 3-0 Bieżanowianka Kraków
Nadwiślan Kraków 0-3 Armatura Kraków
Podgórze Kraków 6-0 Wisła Rząska
Wisła Jeziorzany 3-1 Garbarnia II Kraków
Victoria Kraków 0-0 Kaszowianka Kaszów
LKS Libertów 0-7 Liszczanka Liszki

Kolejka 26 - 28-29 maja

Piast Wołowice 11-1 LKS Libertów
Liszczanka Liszki 1-1 Victoria Kraków
Kaszowianka Kaszów 6-1 Wisła Jeziorzany
Garbarnia II Kraków 1-0 Podgórze Kraków
Wisła Rząska 3-1 Nadwiślan Kraków
Armatura Kraków 2-0 Lotnik II Kryspinów
Bieżanowianka Kraków 1-0 Prokocim Kraków
Radziszowianka Radziszów 6-1 Pozowianka Pozowice

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

Radziszowianka Radziszów 0-2 Piast Wołowice
Pozowianka Pozowice 2-1 Bieżanowianka Kraków
Prokocim Kraków 4-1 Armatura Kraków
Lotnik II Kryspinów 3-1 Wisła Rząska
Nadwiślan Kraków 3-0 Garbarnia II Kraków
Podgórze Kraków 2-2 Kaszowianka Kaszów
Wisła Jeziorzany 0-2 Liszczanka Liszki
Victoria Kraków 4-3 LKS Libertów

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Piast Wołowice 4-0 Victoria Kraków
LKS Libertów 2-0 Wisła Jeziorzany
Liszczanka Liszki 0-2 Podgórze Kraków
Kaszowianka Kaszów 1-2 Nadwiślan Kraków
Garbarnia II Kraków 6-1 Lotnik II Kryspinów
Wisła Rząska 1-0 Prokocim Kraków
Armatura Kraków 3-2 Pozowianka Pozowice
Bieżanowianka Kraków 2-4 Radziszowianka Radziszów

Kolejka 29 - 19 czerwca

Bieżanowianka Kraków 1-2 Piast Wołowice
Radziszowianka Radziszów 2-3 Armatura Kraków
Pozowianka Pozowice 0-1 Wisła Rząska
Prokocim Kraków 3-1 Garbarnia II Kraków
Lotnik II Kryspinów 3-1 Kaszowianka Kaszów
Nadwiślan Kraków 1-0 Liszczanka Liszki
Podgórze Kraków 9-0 LKS Libertów
Wisła Jeziorzany 2-1 Victoria Kraków

Kolejka 30 - 22 czerwca

Piast Wołowice 3-1 Wisła Jeziorzany
Victoria Kraków 4-4 Podgórze Kraków
LKS Libertów 0-3 Nadwiślan Kraków
Liszczanka Liszki 2-8 Lotnik II Kryspinów
Kaszowianka Kaszów 6-4 Prokocim Kraków
Garbarnia II Kraków 5-1 Pozowianka Pozowice
Wisła Rząska 1-1 Radziszowianka Radziszów
Armatura Kraków 3-1 Bieżanowianka Kraków

Liga okręgowa 2010/2011 (Kraków)

Klasa A 2010/2011 (Kraków I)
Klasa A 2010/2011 (Myślenice)
Klasa A 2010/2011 (Wieliczka)

Klasa B 2010/2011 (Kraków I)
Klasa B 2010/2011 (Kraków II)
Klasa B 2010/2011 (Kraków III)
Klasa B 2010/2011 (Kraków IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas