[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2010/2011, grupa: Kraków III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Agricola Klimontów 26 66 21 3 2 93-29 11 2 0 51-13 10 1 2 42-16
2.  Energia Kozłów 26 62 19 5 2 63-10 11 1 1 28-4 8 4 1 35-6
3.  Kapitol Racławice 26 59 19 2 5 107-39 11 1 1 53-16 8 1 4 54-23
4.  Polonia Więcławice 26 58 18 4 4 69-30 10 1 2 33-15 8 3 2 36-15
5.  Strażak Sułkowice 26 49 16 1 9 81-57 10 0 3 44-23 6 1 6 37-34
6.  Cobra Wężerów 26 46 14 4 8 60-41 6 3 4 34-22 8 1 4 26-19
7.  Northstar Miechów 26 40 12 4 10 62-47 5 3 5 28-24 7 1 5 34-23
8.  Victoria Smroków 26 33 10 3 13 49-76 3 2 8 22-43 7 1 5 27-33
9.  Czapla Czaple Małe 26 30 8 6 12 37-54 5 3 5 23-25 3 3 7 14-29
10.  Iskra Pałecznica 26 20 6 2 18 32-71 3 2 8 19-35 3 0 10 13-36
11.  Błękitni Falniów 26 19 6 1 19 37-102 5 0 8 27-51 1 1 11 10-51 2 3 1 0 1 4-3
12.  Czarni 03 II Grzegorzowice 26 19 6 1 19 33-80 4 0 9 17-44 2 1 10 16-36 2 3 1 0 1 3-4
13.  Zryw Przesławice 26 10 3 1 22 40-87 2 1 10 17-33 1 0 12 23-54
14.  Strumyk Jakubowice 26 16 5 1 20 35-75 3 0 10 17-37 2 1 10 18-38
Strumyk Jakubowice wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Agricola Klimontów    0-0 3-2 1-1 7-3 6-2 2-1 2-0 2-1 6-1 7-2 7-0 5-0 3-0* 
 2 Energia Kozłów4-1     2-0 1-0 2-1 0-1 1-0 1-0 1-1 3-0* 6-0 1-0 3-0 3-0* 
 3 Kapitol Racławice1-0 1-1     1-3 7-2 5-2 2-1 6-0 6-0 4-2 5-0 3-2 8-2 4-1 
 4 Polonia Więcławice0-0 0-5 1-3     2-1 1-0 3-2 4-0 2-1 3-0 2-0 6-0 6-1 3-2 
 5 Strażak Sułkowice1-2 0-4 5-7 3-0*     3-2 2-1 8-1 3-0* 3-0* 3-1 2-1 4-2 7-2 
 6 Cobra Wężerów1-4 0-0 5-0 2-2 4-1     1-3 4-6 1-1 5-1 4-0 0-3 5-0* 2-1 
 7 Northstar Miechów0-2 0-1 0-5 4-4 2-2 2-3     1-3 0-0 4-0 6-1 3-1 3-2 3-0* 
 8 Victoria Smroków1-6 1-8 2-1 1-2 0-3* 0-3* 2-3     2-4 2-0 5-1 2-2 2-8 2-2 
 9 Czapla Czaple Małe1-3 1-1 1-1 2-4 0-5 0-0 2-3 1-2     3-0* 1-0 4-3 4-3 3-0* 
 10 Iskra Pałecznica2-4 1-5 1-3 0-3 2-0 0-3* 2-2 2-2 0-1     2-3 1-0 4-0 2-9 
 11 Błękitni Falniów3-7 1-5 2-12 0-7 3-5 1-3 1-4 2-4 3-1 2-1     3-0 3-2 3-0* 
 12 Czarni 03 II Grzegorzowice0-4 1-0 0-12 0-3 3-6 0-2 1-6 1-4 5-0 0-3* 3-1     3-2 0-1 
 13 Zryw Przesławice0-2 0-2 1-5 0-4 2-5 1-2 2-4 1-2 1-3 1-2 1-1 4-1     3-0* 
 14 Strumyk Jakubowice2-7 0-3 0-3 0-3* 0-3* 0-3* 2-4 0-3* 3-1 0-3* 6-0 0-3 4-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Agricola Klimontów 6-1 Iskra Pałecznica
Kapitol Racławice 3-2 Czarni 03 II Grzegorzowice
Northstar Miechów 0-0 Czapla Czaple Małe
Cobra Wężerów 2-2 Polonia Więcławice
Energia Kozłów 3-0 Zryw Przesławice
Strażak Sułkowice 7-2 Strumyk Jakubowice 8 września
w pierwotnym terminie (14-15 sierpnia) mecz przerwany po I połowie przy stanie 3-1 ze względu na zły stan boiska - w drugim terminie spotkanie dokończono
Victoria Smroków 5-1 Błękitni Falniów

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Iskra Pałecznica 2-2 Victoria Smroków
Strumyk Jakubowice 6-0 Błękitni Falniów 23 września
w pierwotnym terminie (21-22 sierpnia) mecz się nie odbył - goście nie dojechali
Zryw Przesławice 2-5 Strażak Sułkowice
Polonia Więcławice 0-5 Energia Kozłów
Czapla Czaple Małe 0-0 Cobra Wężerów
Czarni 03 II Grzegorzowice 1-6 Northstar Miechów
Agricola Klimontów 3-2 Kapitol Racławice

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Kapitol Racławice 4-2 Iskra Pałecznica
Northstar Miechów 0-2 Agricola Klimontów
Cobra Wężerów 0-3 Czarni 03 II Grzegorzowice
Energia Kozłów 1-1 Czapla Czaple Małe
Strażak Sułkowice 3-0 Polonia Więcławice
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie
Błękitni Falniów 3-2 Zryw Przesławice
Victoria Smroków 2-2 Strumyk Jakubowice

Kolejka 4 - 15 września

Iskra Pałecznica 2-9 Strumyk Jakubowice
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zryw Przesławice 1-2 Victoria Smroków
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Więcławice 2-0 Błękitni Falniów
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czapla Czaple Małe 0-5 Strażak Sułkowice
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni 03 II Grzegorzowice 1-0 Energia Kozłów
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Agricola Klimontów 6-2 Cobra Wężerów
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kapitol Racławice 2-1 Northstar Miechów
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 5 - 4-5 września

Northstar Miechów 4-0 Iskra Pałecznica
Cobra Wężerów 5-0 Kapitol Racławice
Energia Kozłów 4-1 Agricola Klimontów
Strażak Sułkowice 2-1 Czarni 03 II Grzegorzowice
Błękitni Falniów 3-1 Czapla Czaple Małe
Victoria Smroków 1-2 Polonia Więcławice
Strumyk Jakubowice 4-1 Zryw Przesławice

Kolejka 6 - 11-12 września

Iskra Pałecznica 4-0 Zryw Przesławice
Polonia Więcławice 3-2 Strumyk Jakubowice 7 listopada
w pierwotnym terminie (11-12 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czapla Czaple Małe 1-2 Victoria Smroków
Czarni 03 II Grzegorzowice 3-1 Błękitni Falniów
Agricola Klimontów 7-3 Strażak Sułkowice
Kapitol Racławice 1-1 Energia Kozłów
Northstar Miechów 2-3 Cobra Wężerów

Kolejka 7 - 18-19 września

Cobra Wężerów 5-1 Iskra Pałecznica
Energia Kozłów 1-0 Northstar Miechów
Strażak Sułkowice 5-7 Kapitol Racławice
Błękitni Falniów 3-7 Agricola Klimontów
Victoria Smroków 2-2 Czarni 03 II Grzegorzowice
Strumyk Jakubowice 3-1 Czapla Czaple Małe
Zryw Przesławice 0-4 Polonia Więcławice

Kolejka 8 - 25-26 września

Iskra Pałecznica 0-3 Polonia Więcławice
Czapla Czaple Małe 4-3 Zryw Przesławice
Czarni 03 II Grzegorzowice 0-1 Strumyk Jakubowice
Agricola Klimontów 2-0 Victoria Smroków
Kapitol Racławice 5-0 Błękitni Falniów
Northstar Miechów 2-2 Strażak Sułkowice
Cobra Wężerów 0-0 Energia Kozłów

Kolejka 9 - 2-3 października

Energia Kozłów 3-0 Iskra Pałecznica
(wo)
goście nie stawili się na spotkanie
Strażak Sułkowice 3-2 Cobra Wężerów
Błękitni Falniów 1-4 Northstar Miechów
Victoria Smroków 2-1 Kapitol Racławice
Strumyk Jakubowice 2-7 Agricola Klimontów
Zryw Przesławice 4-1 Czarni 03 II Grzegorzowice
Polonia Więcławice 2-1 Czapla Czaple Małe

Kolejka 10 - 9-10 października

Iskra Pałecznica 0-1 Czapla Czaple Małe
Czarni 03 II Grzegorzowice 0-3 Polonia Więcławice
Agricola Klimontów 5-0 Zryw Przesławice
Kapitol Racławice 4-1 Strumyk Jakubowice
Northstar Miechów 1-3 Victoria Smroków
Cobra Wężerów 4-0 Błękitni Falniów
Energia Kozłów 2-1 Strażak Sułkowice

Kolejka 11 - 16-17 października

Strażak Sułkowice 3-0 Iskra Pałecznica
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie
Błękitni Falniów 1-5 Energia Kozłów
Victoria Smroków 0-3 Cobra Wężerów
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Strumyk Jakubowice 2-4 Northstar Miechów
Zryw Przesławice 1-5 Kapitol Racławice
Polonia Więcławice 0-0 Agricola Klimontów
Czapla Czaple Małe 4-3 Czarni 03 II Grzegorzowice

Kolejka 12 - 23-24 października

Iskra Pałecznica 1-0 Czarni 03 II Grzegorzowice
Agricola Klimontów 2-1 Czapla Czaple Małe
Kapitol Racławice 1-3 Polonia Więcławice
Northstar Miechów 3-2 Zryw Przesławice
Cobra Wężerów 2-1 Strumyk Jakubowice
Energia Kozłów 1-0 Victoria Smroków
Strażak Sułkowice 3-1 Błękitni Falniów

Kolejka 13 - 30-31 października

Błękitni Falniów 2-1 Iskra Pałecznica
Victoria Smroków 0-3 Strażak Sułkowice
(wo)
na boisku 3-3; w drużynie gospodarzy grali nieuprawnieni zawodnicy
Strumyk Jakubowice 0-3 Energia Kozłów
Zryw Przesławice 1-2 Cobra Wężerów
Polonia Więcławice 3-2 Northstar Miechów
Czapla Czaple Małe 1-1 Kapitol Racławice
Czarni 03 II Grzegorzowice 0-4 Agricola Klimontów

Kolejka 14 - 26-27 marca

Błękitni Falniów 2-4 Victoria Smroków
Iskra Pałecznica 2-4 Agricola Klimontów
Czarni 03 II Grzegorzowice 0-12 Kapitol Racławice
Czapla Czaple Małe 2-3 Northstar Miechów
Polonia Więcławice 1-0 Cobra Wężerów
Zryw Przesławice 0-2 Energia Kozłów
Strumyk Jakubowice 0-3 Strażak Sułkowice
(wo)

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Victoria Smroków 2-0 Iskra Pałecznica
Błękitni Falniów 3-0 Strumyk Jakubowice
(wo)
Strażak Sułkowice 4-2 Zryw Przesławice
Energia Kozłów 1-0 Polonia Więcławice
Cobra Wężerów 1-1 Czapla Czaple Małe
Northstar Miechów 3-1 Czarni 03 II Grzegorzowice
Kapitol Racławice 1-0 Agricola Klimontów

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Iskra Pałecznica 1-3 Kapitol Racławice
Agricola Klimontów 2-1 Northstar Miechów
Czarni 03 II Grzegorzowice 0-2 Cobra Wężerów
Czapla Czaple Małe 1-1 Energia Kozłów
Polonia Więcławice 2-1 Strażak Sułkowice
Zryw Przesławice 1-1 Błękitni Falniów
Strumyk Jakubowice 0-3 Victoria Smroków
(wo)

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Strumyk Jakubowice 0-3 Iskra Pałecznica
(wo)
Victoria Smroków 2-8 Zryw Przesławice
Błękitni Falniów 0-7 Polonia Więcławice
Strażak Sułkowice 3-0 Czapla Czaple Małe
(wo)
na boisku 2-3; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Energia Kozłów 1-0 Czarni 03 II Grzegorzowice
Cobra Wężerów 1-4 Agricola Klimontów
Northstar Miechów 0-5 Kapitol Racławice

Kolejka 18 - 23 kwietnia

Iskra Pałecznica 2-2 Northstar Miechów
Kapitol Racławice 5-2 Cobra Wężerów
Agricola Klimontów 0-0 Energia Kozłów
Czarni 03 II Grzegorzowice 3-6 Strażak Sułkowice 25 kwietnia
Czapla Czaple Małe 1-0 Błękitni Falniów
Polonia Więcławice 4-0 Victoria Smroków
Zryw Przesławice 3-0 Strumyk Jakubowice
(wo)

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Zryw Przesławice 1-2 Iskra Pałecznica
Strumyk Jakubowice 0-3 Polonia Więcławice
(wo)
Victoria Smroków 2-4 Czapla Czaple Małe
Błękitni Falniów 3-0 Czarni 03 II Grzegorzowice
Strażak Sułkowice 1-2 Agricola Klimontów
Energia Kozłów 2-0 Kapitol Racławice
Cobra Wężerów 1-3 Northstar Miechów

Kolejka 20 - 7-8 maja

Iskra Pałecznica 0-3 Cobra Wężerów
(wo)
przerwany w 83. minucie przy stanie 1-1 z powodu wtargnięcia na boisko kibiców
Northstar Miechów 0-1 Energia Kozłów
Kapitol Racławice 7-2 Strażak Sułkowice
Agricola Klimontów 7-2 Błękitni Falniów
Czarni 03 II Grzegorzowice 1-4 Victoria Smroków
Czapla Czaple Małe 3-0 Strumyk Jakubowice
(wo)
Polonia Więcławice 6-1 Zryw Przesławice

Kolejka 21 - 14-15 maja

Polonia Więcławice 3-0 Iskra Pałecznica
Zryw Przesławice 1-3 Czapla Czaple Małe
Strumyk Jakubowice 0-3 Czarni 03 II Grzegorzowice
Victoria Smroków 1-6 Agricola Klimontów
Błękitni Falniów 2-12 Kapitol Racławice
Strażak Sułkowice 2-1 Northstar Miechów
Energia Kozłów 0-1 Cobra Wężerów

Kolejka 22 - 21-22 maja

Iskra Pałecznica 1-5 Energia Kozłów
w Opatkowicach
Cobra Wężerów 4-1 Strażak Sułkowice
Northstar Miechów 6-1 Błękitni Falniów
Kapitol Racławice 6-0 Victoria Smroków
Agricola Klimontów 3-0 Strumyk Jakubowice
(wo)
Czarni 03 II Grzegorzowice 3-2 Zryw Przesławice
Czapla Czaple Małe 2-4 Polonia Więcławice

Kolejka 23 - 28-29 maja

Czapla Czaple Małe 3-0 Iskra Pałecznica
(wo)
na boisku 1-3; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Polonia Więcławice 6-0 Czarni 03 II Grzegorzowice
Zryw Przesławice 0-2 Agricola Klimontów
Strumyk Jakubowice 0-3 Kapitol Racławice
Victoria Smroków 2-3 Northstar Miechów
Błękitni Falniów 1-3 Cobra Wężerów
Strażak Sułkowice 0-4 Energia Kozłów

Kolejka 24 - 5 czerwca

Iskra Pałecznica 2-0 Strażak Sułkowice
Energia Kozłów 6-0 Błękitni Falniów
Cobra Wężerów 4-6 Victoria Smroków
Northstar Miechów 3-0 Strumyk Jakubowice
(wo)
Kapitol Racławice 8-2 Zryw Przesławice
Agricola Klimontów 1-1 Polonia Więcławice
Czarni 03 II Grzegorzowice 5-0 Czapla Czaple Małe

Kolejka 25 - 11 czerwca

Czarni 03 II Grzegorzowice 0-3 Iskra Pałecznica
(wo)
na boisku 9-2; zawodnicy gospodarzy nie posiadali dokumentów tożsamości podczas konfrontacji
Czapla Czaple Małe 1-3 Agricola Klimontów
Polonia Więcławice 1-3 Kapitol Racławice
Zryw Przesławice 2-4 Northstar Miechów
Strumyk Jakubowice 0-3 Cobra Wężerów
(wo)
Victoria Smroków 1-8 Energia Kozłów
Błękitni Falniów 3-5 Strażak Sułkowice

Kolejka 26 - 19 czerwca

Iskra Pałecznica 2-3 Błękitni Falniów
Strażak Sułkowice 8-1 Victoria Smroków
Energia Kozłów 3-0 Strumyk Jakubowice
(wo)
Cobra Wężerów 5-0 Zryw Przesławice
(wo)
mecz przerwany w 57. minucie przy stanie 5-1 - goście zeszli z boiska
Northstar Miechów 4-4 Polonia Więcławice
Kapitol Racławice 6-0 Czapla Czaple Małe
Agricola Klimontów 7-0 Czarni 03 II Grzegorzowice

Klasa B 2010/2011 (Kraków I)
Klasa B 2010/2011 (Kraków II)
Klasa B 2010/2011 (Kraków III)
Klasa B 2010/2011 (Kraków IV)

Klasa C 2010/2011 (Kraków I)
Klasa C 2010/2011 (Kraków II)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas